Sada je: čet mar 28, 2024 12:04 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 816 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 41  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Kasiopejci - diskusija o materijalu
PostPostano: ned jun 29, 2014 11:48 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon maj 19, 2014 7:20 pm
Postovi: 89
Lokacija: pao naglavu
ja sam isto u pocetku naivno mislio kako je to sve istina i naravno procitao sam sve sesije.
Sad kad sam malo vise otvorio oci video sam kako je sve ovo bezveze.
Postoji mogucnost da je u pocetku tekst pisan sa 'triger' recima koji bude u coveku koji cita neki osecaj ili emociju, takvi tekstovi postoje. To je na primer slucaj sa 'smrtonosnim tekstovima' koji nakon citanja nateraju subjekat na samoubistvo.
Mnogi kanaliizirani tekstovi u ljudima izazivaju nelagodu, uzbudjenje pa cak i strahove i onda ljudi pomisle da je to to. Ali pisci znaju kako da napisu tekst koji ce to da pokrene.
Ne zelim nikog da uvredim pogotovo sto ovde ljudi shvataju Kas. kao ultimativnu istinu, cak u mnogim raspravama ljudi kazu, pa Kas su rekli to i to i mora biti tako.
Jako mi smeta i to sto su Kas rekli da je njihovo najtacnije od svih materijala, oko 75% tacnosti i svi su to prihvatili kao tako. Za bibliju su rekli da je tacna 30% i to je opste usvojeno kao takvo.
Znaci dovoljno je da Kas nesto kazu i to se ne dovodi u pitanje na ovom forumu, cak se njihovi govori koriste kao pocetne reference pri resavanju nekih odgovora.
Prodje i 2012 i 13 sad ulazimo u 15 a sve sto oni govore 'cekajte i videcete'.
Pa to mogu i ja da vam kazem, pogledam desavanja i svetu i kazacu vam, ljudi bice sranja, pogledajte sve vise zemljotresa, poplava, ratova, desice se nesto veliko a kada i tacno sta to 'cekajte i videcete'. Eto ima zapisano ovde i videcete da sam pogodio.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejci - diskusija o materijalu
PostPostano: ned jun 29, 2014 3:03 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri okt 14, 2009 2:53 pm
Postovi: 512
Amen na to :notworthy:

Dok si u nekom strahu i iščekivanju Godot-a, imaš zamućen pogled na svijet.
To im je i cilj, bitno promiće pred očima

Namjesto da se oslobodimo tih raznih "emitiranja", neki ih upijaju riječ do riječ.

_________________
Long live and prosper!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejci - diskusija o materijalu
PostPostano: ned jun 29, 2014 8:36 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub mar 31, 2007 8:27 pm
Postovi: 298
Lokacija: 7D
Momci zaboraviste slobodnu volju, a da je pedjos baš pročtao svaku sesiju, bio bi odmereniji i pametniji u svom sudu, ili uopšte o ogromnom materijalu koji je iskritikovao u par rečenica...


Iskreno, Kasiopejski materijal smatram kao istraživanje i jedan surovo iskren eksperiment sa nama samima, odakle god da smo došli...

Ali pedjos i slični bi voleli da dobiju istinu na tacni bez nekog zamaranja, kao da su bogom dani da im se otkriju sve tajne postojanja... Međutim to tako ne ide...

Uspeh Kas.eksprementa je u tome koliko smo se mi promenili, usvajajući i potvrđujući navode is kontakta, kao na promer o O.Portalima, psihopatama, povesti, ishrani, zdravlju i tako dalje...

A to stoji, da se menjamo na bolje i opasnije za sistem i kontrolu...

Dakle, momci, slobodna volja...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejci - diskusija o materijalu
PostPostano: pon jun 30, 2014 5:07 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon maj 19, 2014 7:20 pm
Postovi: 89
Lokacija: pao naglavu
Bojane ja jesam prociao sve Kas transkripte i to su zapravo jedini koje sam cele procitao.
To sto si ti izneo moze i tako da se gleda, ja sam napisao sta mi smeta u tim spisima i dao sam jednu teoriju koja se odnosi na pisanje odredjenih reci i recenica koje u coveku mogu da aktiviraju razna osecanja, izneo sam eto i tu mogucnost naspram verovanja u sve sto oni kazu.
I odakle ti to da ja zelim sve na tacni, ja sam na ovom forumu godinama, 2-3 god i od skoro sam se registrovao da bi nastavio svoj put.
Znaci izneo sam svoje vidjenje sttvari za koje cak nisam ni tvrdio da je tako vec uzeo kao mogucnost. Internet je ogromna zarada,ogromna koje mi u Srbiji nismo ni svesni zbog ne mogucnosti PayPal i ostalih firmi a i zbog ne informisanosti, svaki 'klik' u USA moze da se proda i to treba uzeti u obzir.

Pozdrav i svako dobro.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejci - diskusija o materijalu
PostPostano: pon jun 30, 2014 9:40 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri okt 14, 2009 2:53 pm
Postovi: 512
pedjos je napisao/la:
, svaki 'klik' u USA moze da se proda.........



Da, nažalost mnogi to ne shvaćaju. Najviše s.......a dolazi od njih jer se radi upravo o klikanju

_________________
Long live and prosper!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejci - diskusija o materijalu
PostPostano: uto jul 15, 2014 1:13 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 12:45 pm
Postovi: 574
Lokacija: Eter
evo posla za Jacka: https://cassiopaea.org/forum/index.php/ ... 409.0.html :D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejci - diskusija o materijalu
PostPostano: uto jul 15, 2014 7:18 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 14, 2008 11:37 pm
Postovi: 264

:D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejci - diskusija o materijalu
PostPostano: uto jul 15, 2014 7:43 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 20, 2011 10:04 am
Postovi: 373
slika

Jack stiže oprez miševi!!!!

_________________
Ekatarina Velika/Sinhro /Došao sam da te nosim u kuće mojih predaka, da ti pričam da noći nema da odustaneš da želja je glad je vatra...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejci - diskusija o materijalu
PostPostano: pon nov 10, 2014 9:11 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet nov 12, 2010 10:50 am
Postovi: 228
Sad mi se lampica upalila,hehe.U zadnjoj sesiji spominju 200 probudjenih o kojima govori Gurdjijev.U vrijeme kada sam njega citao nisam to mogao da razumijem kakav uticaj oni mogu da naprave.OPS citavo vrijeme nas postepeno konvertuje da budemo sto vise OPS tj. da im se pridruzimo dok OPD cini upravo suprotno tj ne utice vec pomaze da postanemo sve vise OPD.I tu je bitka.Kada god OPD "napravi" neku pozitivnost u ovoj realnosti OPS to izokrene i izmanipulise u svoju korist(npr Isusova poruka koja je od pozitivne preokrenuta u mjesavinu pozitivnosti i negativnosti).Mnostvo je ovakvih primjera preokretanja.E sad ovih 200 kada bi bivstvalo na jednoj lokaciji bi bili nekonvertabilni a u istom momentu bi donosili pozitivnu promjenu i to svjesno,nesto poput generatora pozitivnosti dok sa druge strane trenutno imamo zahuktali generator negativnosti.Uh kad se sjetim Ra materijala i toga da krajnje negativan entitet u nekom trenutku shvati da mu nema dalje u toj opciji pa se "prebaci" u OPD zapitam se kako ovi ne ne vide taj plafon?Tj mislim znam zasto ali se cudim destruktivnosti OPS-a po samog sebe.Cini mi se da oni dobro znaju da ne mogu da izadju izvan postojanja tj egzistencije niti da je uniste,niti pobjede a opet rade to sto rade.i onda se jos vise cudim njihovoj velikoj inteligenciji.Glupa im neka inteligencija.Dzaba sva tehnologija,svo znanje,sva moc.Totalna besmislenost.

_________________
Tragam za istinom-istraga je u toku!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejci - diskusija o materijalu
PostPostano: ned nov 16, 2014 10:55 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto aug 19, 2014 3:44 pm
Postovi: 2
pozdrav svima,
drago mi je da je opet zivnula diskusija o Cass materijalu.Slazem se sa Nicazeom,alil ne mislim da u kriticnoj tacci OPS prelazi u OPD,osm teorijski.Oni su zaslepljeni svojom moci,spoljnim sjajem da samo taj put vide i nisu i nece da budu svesni svoje involucije.Nikad dosta,jos,meni,ja je sve sto ih zanima,pa je lako visim OPS kreatorima da manipuliraju njima.
Dalje,kako ste razumeli savet Cass da na stepenik iza sebe morate postaviti nekoga,da se ne bi poskliznuli,sto se desilo Gurdjiefu.Koga postaviti,kad su ljudi toliko uspavani i lenji,a objektivno svakodnevni zivot crpi svu snagu iz coveka.Mozda druzenje i deljenje na forumu moze da zameni zivu komunikaciju.Mi svi stojimo iza Jacka!!!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejci - diskusija o materijalu
PostPostano: čet nov 27, 2014 11:03 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet nov 12, 2010 10:50 am
Postovi: 228
Ovo sam gledao poslije citanja Cs.

https://www.youtube.com/watch?v=B6qduPI2cZU

_________________
Tragam za istinom-istraga je u toku!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejske Transkripte - prevedene
PostPostano: pet dec 19, 2014 8:40 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
Citat:
(L) Mislim da je dio njenog problema bio iznesen u sesiji od prošlog tjedna, u kojoj se raspravljalo o ljudima koji trebaju preuzeti odgovornost za svoje obitelji, ako ih imaju, i rasti tamo gdje su se rodili


Možda naoko izleda da su ta dva problema zasebna, ali..ovo što kaže je potpunoj suprotnosti s programima mobilnosti, koje naše ministarstvo obrazovanja gura, i Bolonja , Bolonjski proces koji nastoji izjednačiti sustave obrazovanja unutar Europe da bi studenti mogli "fluktuirati" tj seliti se iz jedne u drugu zemlji, u jednoj započeti a u drugoj dovršiti školovanje.. ..
Sva ta kampanja ima cilj omogućiti da se ljudi što vie sele u druge države, da idu studirati i raditi u inozemstvo što je suprotno prirodi, prirodnim zaonistostima...i ovome što kažu Kasiopejci o potrebi preuzimanja odgovornsoti za svoje obitelji i odrastanja tamo gdje si se rodio
...Odgovornost za obitelji odnosi se, pretpstavljam, ne samo na odgovornost prema vlastitoj djeci nego i odgovornost prema roditeljima, odgovornost djedova za unke i obratno. (to bi se moglo zvati i međugeneracijska solidarnost. Naša zemlja ima čak ministarstvo za međugeneracijsku solidarnost. ) Iseljavanjem i "mobilnošću" se to onemogućava. Raseljavanje se potiče i institucionalizira preko programa koje podupire EU

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejske Transkripte - prevedene
PostPostano: pet dec 19, 2014 2:09 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri jun 08, 2005 3:56 pm
Postovi: 320
arwen dor je napisao/la:
Citat:
(L) Mislim da je dio njenog problema bio iznesen u sesiji od prošlog tjedna, u kojoj se raspravljalo o ljudima koji trebaju preuzeti odgovornost za svoje obitelji, ako ih imaju, i rasti tamo gdje su se rodili


Možda naoko izleda da su ta dva problema zasebna, ali..ovo što kaže je potpunoj suprotnosti s programima mobilnosti, koje naše ministarstvo obrazovanja gura, i Bolonja , Bolonjski proces koji nastoji izjednačiti sustave obrazovanja unutar Europe da bi studenti mogli "fluktuirati" tj seliti se iz jedne u drugu zemlji, u jednoj započeti a u drugoj dovršiti školovanje.. ..
Sva ta kampanja ima cilj omogućiti da se ljudi što vie sele u druge države, da idu studirati i raditi u inozemstvo što je suprotno prirodi, prirodnim zaonistostima...i ovome što kažu Kasiopejci o potrebi preuzimanja odgovornsoti za svoje obitelji i odrastanja tamo gdje si se rodio
...Odgovornost za obitelji odnosi se, pretpstavljam, ne samo na odgovornost prema vlastitoj djeci nego i odgovornost prema roditeljima, odgovornost djedova za unke i obratno. (to bi se moglo zvati i međugeneracijska solidarnost. Naša zemlja ima čak ministarstvo za međugeneracijsku solidarnost. ) Iseljavanjem i "mobilnošću" se to onemogućava. Raseljavanje se potiče i institucionalizira preko programa koje podupire EU


Pojavu raseljavanja ne bih gledao na crno bijeli način. Činjenica je da pretjerane migracije u neku ruku možda i nisu prirodne, no kad npr. pogledamo neke povijesne ličnosti, koje su za civilizaciju učinili jako mnogo, to ne bi uspjele postići da nisu otišli iz svog rodnog sela (npr. Nikola Tesla, a ima ih još jako puno). Isto tako, bez obzira na sve programe koje EU provodi a vezane su za raseljavanja, u smislu obrazovanja, nalaženja poslova i sl., uz sve te akcije, i dalje jako malen postotak Europljana živi van svoje matične države (po nekim statistikama za koje sam čuo, samo 2 % je takvih). Mislim da je uzroka mnogo, a jedan od njih je svakako činjenica da, ukoliko želte raditi neki konkretni posao u drugoj državi, trebate znati taj jezik, a Europa kao kontinent je sastavljena od mnoštva država gdje svaka ima svoj jezik praktički, osim nekoliko iznimaka, gdje je u nekoliko država isti službeni jezik.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejske Transkripte - prevedene
PostPostano: sub dec 20, 2014 8:29 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
Meni su ove posljednje sesije baš interesantne, ne znam kada se došlo do toga da se nekim frekvencijama navodno samoubijaju/ubijaju neistomišljenici - ma kako "loše" namjere imali ili svoje "neznanje" ispoljavali - ipak je riječ o ljudima ili?

Tako da izgleda da se čistke događaju na razne načine, raseljavanjem, ciljanim projekcijama zraka, ma svačime nečime...sve u svemu meni je ova sesija "za zabrinuti se"....jer ta energetska frekvencija tih plemena koja nastaju - više liči na okultno magijski tip "zaštite ogledalom", a to mi nekako nikako ne klapa s pričom o OPD.

Naravno, moguće je da nešto ne vidim i ne shvaćam....ali ovo:

(Perceval) Dakle, neka vrsta „smrtonosne zrake“ je ispaljena iz ove kuće na Vinnieja Bridgesa u Pragu i to ga je usmrtilo?

O: Smijurija! Dogodio se, zapravo, izboj energije pri postignuću cilja i to je rezoniralo unutar planetarnog polja. Nesreća je što je Bridges bio podešen na krivi frekvencijski uzorak. Pretražite tadašnje vijesti kako bi našli znakove i pozitivne i negativne prirode!


je onako pomalo zastrašujuće da je smrt čovjeka Kasiopjecima "smijurija".

Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejske Transkripte - prevedene
PostPostano: ned dec 21, 2014 9:40 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
Nisam čitala te sesije, ali me vrlo zanima što kažu...Evo, sad ću
U zadnje vrijeme u mom kraju dogodilo priličan broj samoubistava i ubistava. U odnosu na ranije doba, u stopedeset godina se nije dogodilo to što se dogodilo u zadnjih deset.

(ako ovo nije pravo mjesto za ovakvu raspravu, administrator će je preseliti, zar ne? neće samo izbrisati...)

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejske Transkripte - prevedene
PostPostano: sri dec 24, 2014 9:37 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri okt 14, 2009 2:53 pm
Postovi: 512
A jel kažu ovi Smijurijanci što o cijeni nafte?

Mislim dal točiti ili ne točiti, pitanje je sad ili kasnije?

_________________
Long live and prosper!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejske Transkripte - prevedene
PostPostano: sri dec 24, 2014 11:29 am 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Aj da ja preselim raspravu u raspravu i nema da se netko uvrijedi! :glasses7:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejci - diskusija o materijalu
PostPostano: sri feb 25, 2015 6:26 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jan 01, 2009 4:15 pm
Postovi: 96
Citat:
Q: (J) Da li ce se svinjski grip vratiti ove zime?

A: Naravno. Rade na drasticnom smanjenju populacije pre nego sto promena klime ode predaleko. Ne mogu da dozvole da svi ti izgladneli ljudi krenu na njih, zar ne?


Ako su uspjeli da pogriješe u ovome, kako im vjerovati za ostalo?

_________________
k8št8


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejci - diskusija o materijalu
PostPostano: sri feb 25, 2015 8:24 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
I ćorava koka nađe zrno.

http://dalje.com/hr-svijet/posebna-dozv ... ipe/537986


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejci - diskusija o materijalu
PostPostano: sri feb 25, 2015 9:36 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jan 01, 2009 4:15 pm
Postovi: 96
Ono gore se odnosilo na 2009. godinu.

P:Zar Kasiopejci sa svojim superiornim znanjem ne bi trebali da znaju da je svinjski grip bio ćorak?

O: Blizu :)

_________________
k8št8


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 816 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 41  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 5 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz