Sada je: ned jun 16, 2024 3:46 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 724 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 33, 34, 35, 36, 37
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Kasiopejske Transkripte - prevedene
PostPostano: sri maj 15, 2024 4:24 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub mar 31, 2007 8:27 pm
Postovi: 300
Lokacija: 7D
Datum Sesije: April 27. 2024

Laura i Andromeda za pločom.

Joe, Niall, Gaby, Ark, PoB, Chu, Scottie, Falkor, Bella, Leia

FOTCM Članovi sa Zoom-a:

3DStudent, A Jay, Adobe, Aeneas, aimarok, Aiming, Alana, Alejo, Altair, aluminumfalcon, anartist, AndrewMn, Andrian, annp, Anthony, Approaching Infinity, Arwenn, Aya, Bluefyre, Bobo08, brandon, cassandra, Cleo, Cosmos, Deliverance, Dirgni, dugdeep, Eboard10, Ellipse, fabric, Faith-Hope and Love, finduilas495, France, Gawan, genero81, Glenn, Harmony99, herondancer, Hesper, hesperides, iamthatis, irjO, Iscreamsandwish, Ivan_, Jacques, JeanneT, JEEP, Jenn, Josi, keyhole, KJN, Korzik18, Kosma, Laurentien2, Learner, Lilou, Loreta, LQB, Luc, Luis Miguel, Maat, maiko, Manitoban, marek760, Mark, Martina, Michal, Mike, Mikkael, Mililea, Miracle, mkrnhr, Mr.Cyan, Mrs. Peel, msante, Natus Videre, Navigator, Neil, Nicholas, Nienna, Obi, Ollie, OrangeScorpion, Oxajil, Pophistorian, Puma, Redfox, Redrock12, regulattor, rrraven, Ryan, rylek, ryu, seek10, seeker2seer, Sinapi, Steph_Rivers, Stoneboss, sToRmR1dR, SummerLite, T.C., Theodor, thorbjorn, Timotheos, Tristan, Turgon, voyageur, vulcan59, whitecoast, williamsj, Windmill Knight, Yas, Ysus, Zar

P: (L) Danas je 27. april 2024. [Pregled prisutnih] Dobro... Pretpostavljam da ćemo početi i videti koliko ovih pitanja možemo proći pre nego što kolabiram, ljudi. Bože! Da li je neko prisutan?

O: 6. gustina Goripea je ovde.

P: (L) Da li je to Goripea, Kasiopaja?

O: Da.

(L) Pa, imate pomalo drugačiji uvod nego... Pa, svi imaju različite uvode. O čemu ja pričam? Dobro. Energija izgleda malo sporo. Da li će to biti problem?

O: Ne. Isklopiti će se.

P: (L) Da li postoji nešto što biste želeli da nam kažete pre nego što počnemo sa ovim zaista dugim spiskom pitanja? Mislim, nešto što bi nam možda trebalo unapred znati?

O: U stvarnosti, ne postoji vreme. Percepcija je ono što daje iluziju.

P: (L) I to se odnosi na šta?

O: Videćete.

P: (L) Pa, ne sviđa mi se to. Kada kažu, "videćete", nikada nije prijatno! [smeh] Dobro, prvo pitanje od Altaira:

(Altair) U kojoj godini su nacisti prvi put kontaktirani od strane Nordijskih bića?

O: Nacisti su postojali pod različitim imenima mnogo ranije. 1914.

P: (Altair) Da li je Hitler zaista umro 1945. u Berlinu?

O: Da.

Q: (Altair) U jednom od prethodnih sesija, C-si su rekli da Teodor Ilion (autor knjige "Mračnost nad Tibetom") nije posetio Tibet već putovao u Sibir. Da li je deo Sibira koji je posetio bio regija Altaj?

O: Ne. On nije stigao tako daleko.

P: (Altair) Ako nije, koji deo Sibira je posetio?

O: Zapadni krajevi.

P: (Altair) Kada je to uradio?

O: Otprilike 1936.

P: (Altair) Da li Fondacija Olena Zelenska (osnovana od strane supruge Zelenskog 2022.) uključena u trgovinu decom kako neki ruski izvori tvrde?

O: Na posredan način, da.


P: (L) Da li to znači da to nije kao... Kako da postavim ovo pitanje? To nije glavna aktivnost, već se dešava zbog korupcije osoba uključenih?

O: Da.

P: (Altair) Koji događaji su pokrenuli predstojeću promenu programa?

(L) Koji programski promene?

[Razgovor o početku sesije od 9. marta 2024. - Sesija 9. marta 2024.]

(L) Dobro, tako da je ovo samo Altairov lukav način da dobije više odgovora nego što su dali prošli put. [smeh]

(Joe) Želi da zna zašto se to sada dešava, pretpostavljam.

(Altair) Koji događaji su pokrenuli predstojeću promenu programa? Da li je to zbog toga što je Ukrajina izgubila na bojnom polju?

O: Ne.

P: (L) Da li je to zbog Trampa?

O: Blizu.

P: (Niall) Ima li nešto sa američkom politikom?

(L) Dakle, da li ova promena programa ima veze sa američkom politikom?

O: Toplo.

P: (L) Dakle, da li je to nešto što vidimo u trenutnom trenutku sa ovim masovnim protestima koji se odvijaju na univerzitetima SAD-a, što u osnovi čini Izrael zaista, zaista lošim?

(Joe) Zbog onoga što rade u Palestini.

(L) Dakle, imaju neku vrstu nečega što mora biti učinjeno povodom ovoga?

O: Veoma toplo.

P: (L) Dakle, ima veze sa Izraelom, možda sa Trampom i američkom političkom scenom i masovnim protestima protiv genocida i Palestine?

O: Da

P: (L) Dakle, pokušaće nešto da urade jer...

(Joe) Da bi odvratili od svega toga.

(L) Da bi odvratili od svega toga, ili da bi to umanjili?

O: Da

P: (L) Dobro. U redu. Altair pita:

(Altair) Koliko nuklearnih bombi Izrael zapravo ima?

O: 157

P: (Joe) To je manje nego što ljudi sumnjaju.

(L) Hm?

(Joe) Ljudi kažu 400. Broj od 400 se godinama pominje kao broj nuklearnih bombi koje imaju.

(L) Pa, oni su rekli 157.

(Joe) Ali to je i dalje dovoljno, zar ne?

(L) Da, to je puno.

(Joe) Koliko ih Iran ima?

O: Više.

P: (L) Da li si dobio taj isečak za mene za sledeće Altairovo pitanje?

[Pregled prethodne sesije o bazama 4D "u" 5D]

P: (L) U redu, pa onda je pitanje:

(Altair) C-si su jednom rekli da 4D OPS takođe imaju baze u 5D.

(L) Mislim da su rekli da "tranzitiraju". Ne mislim da su rekli da... Da li misliš da su zapravo imali baze u 5D?

O: Ne

P: (L) Tako da bi ostatak pitanja, "Da li kidnapuju ljude u svoje baze locirane u 5D?" NE, zar ne?

O: Da

P: (L) U redu. Ali kažete da baze "tranzitiraju" kroz 5D. Tranzit?

O: Sve živo je stalno povezano sa 5D putem kablova ili provodnika. Dakle, 4D baze su takođe povezane.

P: (L) Dakle, ne govorimo o bazama fizičke strukture, već o činjenici da su aktivnosti otmice i aktivnosti tipa baze, mislim... Pretpostavljam da smo svi povezani sa 5D u svakom trenutku. Da?

O: Da

P: (L) U redu. Da li želite da radimo na tome malo jače, Altair? Gde je on?

(Altair) Da, hoću.

(L) Pa, mislim, trenutno, da li želite da dodate nešto na to? Jer to je gde... Mislim, nije baš jasno pitanje i ne znam...

(Joe) Odustaje.

(L) Odustaješ od toga za sada? U redu.

(Altair) Da li je bilo sporazuma između 4D OPS i ruske vojske/zvaničnika, kao što je bio slučaj sa SAD-om?

O: Ne zvanično, ne.

P: (L) Da li to znači da su neki sporazumi postojali sa nekim u Rusiji u nekom trenutku? Na neki način?

O: Da

P: (L) I da li je to još uvek slučaj?

O: U maloj meri u nekim sumnjivim krugovima.

P: (Joe) Razlika je u tome što je u slučaju SAD-a to bilo zvanično dogovoreno od strane duboke države ili šta god, i oni su zapravo sarađivali sa njima i sve te stvari.

(L) U redu. Da li je Nienna ikada pronašla tu mapu?

(Chu) Mislim da nije.

(L) Nienna, treba nam ta mapa za pitanje koje imaš ovde. Kažeš da je priložena mapa.

(Chu) Ranije sam poslao poruku Nienni i Approaching Infinityju.

(Approaching Infinity) O, da, nismo videli tu poruku. Šta si tražila?

(Chu) Nienna kaže u pitanju da je priložila prilog; nešto sa Google Maps-a ili tako nešto, ali nije prošlo kroz pitanja.

(L) Kaže da ovi ljudi tvrde da postoji piramidalna...

(Approaching Infinity) Nienna kaže da je Leclerc rekao da je priložena mapa. Nije ona. Ona je samo kopirala svoj post, kaže.

(L) Oh, a gde je taj post?

(Nienna) Negde u threadu prošlomesečne sesije.

(Approaching Infinity) Da li se sećaš šta je mapa pokazivala?

(Nienna) Da, pokazivala je područje gde nisu rekli da se piramida ne nalazi.

(Approaching Infinity) Oh, pa to je bila mapa Aljaske. Regija gde piramida nije, ali gde ljudi kažu da piramida jeste. Dakle, blizu Mount McKinleyja, pretpostavljam.

(L) Može li neko da pronađe? Volela bih da vidim ovu mapu.

(Joe) Znate pitanje o piramidi?

P: (L) Da, znam, ali volela bih da vidim ovu mapu. Mislim, tvrde da postoji dokaz. Volela bih da vidim.

(Joe) Ne mislim da je dokaz. Samo je mapa na kojoj je tačka sa oznakom "ovde je piramida", ne dokaz ili stvarna slika piramide.

(L) Pokazuje se na Google Earth-u...

(Chu) Evo je.

(L) U redu, to nije isto. To nije to.

(Chu) To je jedina veza koju su dosad objavili.

P: (L) Pa, u svakom slučaju, ako pokušate da pronađete, do vremena kada dođemo do tog pitanja, imaćemo mapu koju ću moći da pogledam, jer uvek sam radoznala kada ljudi iznose ove deklarativne izjave i tvrde da prilažu dokaz. U redu, opet Altair:

(Altair) Postoji knjiga "Opasna zona za NLO: Teror i smrt u Brazilu" Boba Prata. Piše, "Od 1970-ih, i verovatno mnogo ranije, strašne stvari su činjene ljudima u Brazilu, možda više nego u svim drugim zemljama zajedno. I ovi kosmički napadi se još uvek dešavaju. Koliko mi je poznato, to je samo u Brazilu, a ne u susednim zemljama ili Sjedinjenim Američkim Državama ili bilo kojoj drugoj naciji na svetu da su NLO bili tako otvoreno neprijateljski nastrojeni." Moja pitanja: Zašto su 4D OPS bili tako agresivni prema Brazilcima? Više ljudi je povređeno ili ubijeno.

O: U mnogo Brazilianaca su uključene sumnjive prakse koje privlače i daju dozvolu za takva kršenja u određenim oblastima.

P: (L) Sumnjive prakse, kao što su?

(Chu) Crna magija.

(L) Da li je nešto od toga crna magija?

O: Da

P: (L) Stvari poput vudu magije?

O: Da

P: (L) Stvari poput obožavanja duhova ili pozivanja duhova?

O: Da

P: (L) Ima li još nečega?

O: Droge.

P: (L) Droge poput ajahuaske?

O: Da

P: (L) Da li korišćenje ajahuaske ostavlja osobu otvorenom za kršenja od strane 4D OPS-a?

O: Može.

P: (L) U redu, onda.

(Joe) Takođe plesanje lambe. [smeh]

P: (L) Šta je to?

(Chu) [Pevuši muziku lambade]

(L) Želim demonstraciju. Dakle:

(Altair) Koja rasa ili grupa 4D OPS-a je odgovorna za to?

O: Različiti. Zavisi od specifičnog slučaja.

P: (L) Da, u redu.

(Altair) U jednoj starijoj sesiji, C's su spomenuli zamenu ključnog osoblja koje vrši 4D OPS. Koliko takvih ljudi je na površini naše planete u ovom trenutku?

(L) Kako će nam bilo ko od nas znati koliko ih je? Mislim, koliko... Da li postoji razlog zbog kojeg nam je potrebno znati to?

(Altair) Ne, samo da bismo stekli predstavu o obimu ove aktivnosti.

(L) U redu. Dobro, hajde da vidimo... Koliko ključnih pojedinaca su zamenjeni, recimo, u vladi? Kakav je procenat? Jer pretpostavljamo ključno osoblje vlade, zar ne?

O: Nije uvek.

P: (L) Tako da bi u različitim grupama bili različiti procenti?

O: Da

P: (L) Možemo li reći da, na primer, uticajne osobe na društvenim mrežama mogu biti smatrane ključnim osobljem?

O: Da

P: (L) Dakle, postoji procenat i u tom slučaju?

O: 13.

P: (L) 13 procenata.

(Andromeda) Samo za društvene mreže.

(Niall) 13% njih su šta su zamenili. Šta to znači?

(L) Pretpostavljam da su zamenjeni podzemnim ili...

(Andromeda) Ili šta?

O: Neki su zamenjeni.

P: (Andromeda) Ljudi koji rade u nuklearnim postrojenjima takođe, znate?

(L) To bi moglo biti, da. Ljudi u nuklearnim postrojenjima, ljudi u vojsci, policija. Koliko ih je u vojsci? Mislimo, očigledno znamo jednog...

(Joe) Znamo?

(L) Da. Znate onoga koji nosi haljinu?

(Joe) Oh. To nije zamena, to je samo transić. [smeh]

(L) U redu. Ljudi u vojsci su zamenjeni?

O: Da

P: (L) Ljudi u vladi su zamenjeni. Ljudi na, recimo, medijima, poput televizije ili šta god, da li su neki od njih zamenjeni?

O: Da

P: (L) I to varira u zavisnosti od toga u kojoj su oblasti u vezi sa brojem zamenjenih?

O: Da

P: (Joe) Da li je Džo Bajden zamenjen?

O: NE. On je samo senilan i koristan lutak.

P: (L) Da, mislim, ako bi stavili nekoga tamo, morali bi da ga bar malo funkcionalizuju!

(Andromeda) Da.

(L) U redu, dakle, u osnovi, ne možemo zaista dobiti samo, kao, opšti ukupni broj, zar ne?

O: 20 procenata.

P: (L) 20% ukupno. Može biti više u nekim i manje u drugima. Da li je to to? Dakle, to je prosečna vrednost koristeći podatke iz svih različitih...?

O: Da

P: (L) U redu. Dakle, samo dok svi razumemo od čega je to prosečno, jer očigledno, u nekim oblastima će ih biti puno više, a u nekima će biti mnogo manje. Rekla bih da je među globalnom elitom, verovatno 50% ili više. U redu.

(Keit) 12. jula 1984. godine, dok su bili na Salyut-7 stanici, nekoliko kosmonauta je naišlo na narandžasti oblak na putanji stanice. Dok je stanica nastavila kretanje, ušla je u oblak, a narandžasti gas je prodro u stanicu i obavio kosmonaute. Zatim su oslepljeni jakim svetlom, i kada su ponovo mogli da vide, videli su sedam divovskih anđeoskih figura koje lete u svemiru ispred stanice. Anđeli su ih gledali sa izrazom oduševljenja i čiste radosti. Nakon 10 minuta, anđeli su nestali zajedno sa oblakom. Pitanje je, šta se zaista desilo sa kosmonautima i ko su bili anđeli?

(L) Da li znamo da li se ovo zaista dogodilo?

(Joe) Ko je to tvrdio?

(L) Da. Ko tvrdi?

(Joe) Sami kosmonauti?

(L) Keit, gde si?

(Approaching Infinity) Nije ovde.

(L) U redu, pa da vidimo... To je na Jutjubu. [Pregled forumskog posta koji uključuje Jutjub video navodnog događaja] Priča je ispričana i na History Channel-u. U redu, pa pitanje je: Da li se ovaj događaj zaista desio, barem onako kako je izvešten?

O: Ne.

P: (L) Da li se nešto desilo? Da li su videli nešto?

O: Da

P: (L) Šta se zapravo događalo?

O: Otimačina i implantacija ekranske memorije.

P: (L) Da li je to uobičajeni način otimanja, gde izvlačite dušu, remolekularizujete telo oko nje, pa onda radite na njemu i onda vratite dušu

P: Mislim, oni zapravo nisu ušli u svemirsku stanicu i fizički ih uzeli, zar nisu?

O: Ne

P: (L) I bilo je, kao što sam predložila da jeste, uobičajeni način?

O: Da

P: (L) I koji je bio cilj toga?

O: Uzimanje uzoraka radi utvrđivanja efekata putovanja u svemir na fiziologiju.

P: (L) I to mogu da urade jer kada ih ponovo molekularizuju, sve što se molekularizuje je upravo kao pravo telo? Je li to to?

O: Da

P: (L) Dobro, pretpostavljam da to prilično jasno odgovara na to. Sledeće pitanje:

(Kejt) Postoje i drugi primeri kosmonauta koji su u svemiru čuli čudne zvukove: elektronsku muziku, plač bebe, lavež psa (kosmonauti su mislili da je to Laika, pas koji je umro u svemiru). Kakva je priroda tih iskustava?

O: Prodiranje astralne ravni usled promenjenih mentalnih/psihičkih stanja.

P: (L) Dakle, sugerišete da su možda zaista čuli psa Laiku kako laje?

O: Da

P: (L) Znala sam! Altair je ponovo tu:

(Altair) Da li je Nordijski savez sklopljen na 3D Zemlji?

O: Ne.

P: (L) Ako jeste, gde? Pa, to nije važno. Nije sklopljen na 3D Zemlji. Gde je sklopljen?

O: 4D.

P: (Altair) Da li postoje neki tragovi Nordijskog saveza u nemačkoj/skandinavskoj mitologiji?

O: Ceo mitos je prožet time.

P: (Altair) Kako su preci Kelta i Rusa nazivali svoju grupu/naciju?

O: Različito.

P: (L) Da li time kažete da je postojalo više od jednog pretka?

O: Da

P: (L) I da to nije vrlo specifično pitanje?

O: Da

P: (L) Dobro.

(Nijena) Ovo je nastavno pitanje o tamnoj ili crnoj piramidi koje je postavljeno prošle sesije. Postoje neki ljudi u oblasti, gde se navodno nalazi ta podzemna piramida, koji kažu da misle da nešto postoji tamo zbog područja koje je ograđeno sa nekoliko stražarskih kula ili nečeg sličnog na imanju. Dakle, moje pitanje je, da li nešto postoji tamo u toj oblasti jugozapadno od planine Mekinli i onoga što neki nazivaju Aljaskim Trouglom? Da li tamo nešto postoji?

O: Da.

P: (Nijena) Ako postoji, šta je to?

O: Ulaz/izlaz u podzemni objekat sa pratećim magnetskim anomalijama. Slično kao na Ranču Skinwalker.

P: (Nijena) Zašto se nedavno toliko toga počelo pojavljivati u vezi sa tamnom ili crnom piramidom?

O: Dimna zavesa.

P: (Nijena) Na drugom nivou, imali smo novog člana koji je rekao da je psihički i da pripada grupi psihičkih koji se ne slažu sa odgovorom da nema piramide ispod zemlje u Aljasci jer su je videli.

(L) Da li su je videli svojim očima ili su je videli psihički?

(Pristupajući beskonačnosti) Psihički.

(L) Pa, to nije naročito pouzdano. Kažu: "Naprotiv, POSTOJI (piramidalna? petouglasta?) struktura u Aljasci."

(L) Šta je onda?

(Jo) Koga briga?

(L) Piramida i petougao su...

(Jo) Pitaju kakav je oblik tog podzemnog objekta?

(L) Da, kažu: "Crna je i invertovana." Drugim rečima, ne postoji piramida koja stoji iznad pejzaža. Navodno je ispod zemlje i videli su je psihički.

(Jo) To je podzemni objekat kao što su upravo rekli. Verovatno ima neki oblik. Koga briga?

(L) Nastavljaju: "Pojavljuje se na Google Earth-u kao geometrijska zakrpa sa prstenom oko nje od energije. Ljudi su nestajali pokušavajući da istraže. Evo je na mapi: (molimo pogledajte priloženo)."

Google Maps referenca

(L) Je li to mapa?

(Andromeda) Vidite krug?

(L) Gde? Oh, tu je krug.

(Andromeda) To je ono što oni kažu da je.

(L) Povećajmo to. I to je crna piramida. To bi takođe mogao biti ostatak od udara kometa. Mislim, izgleda kao da ima komad u centru i krug oko njega.

(Jo) Možda su tamo odlučili da izgrade svoju podzemnu bazu.

(L) A onda kažu: "Činjenica da vaš izvor kanalisanja kaže suprotno zabrinjava." Ja sam zabrinuta iz drugih razloga... [smeh]

"Da li vaš kanalizator postavlja zaštitu pre nego što kanališe?"

(L) Ne, ostanem prokleto budna!

"Pronašli smo da gotovo nijedan kanalizator ne postavlja zaštitu i stoga dobijaju informacije iz izuzetno sumnjivih izvora."

(Jo) Ko je ta osoba i zašto joj dajemo bilo kakav prostor?

(L) Govorimo o neznanju. Postavili su pitanje, "Da li tamo postoji piramida?" i C-ovi su rekli ne, nema piramide tamo. Ali sada nam govore da je piramida ispod zemlje, da je invertovana.

(Chu) Ili možda je pentagon!

(L) Oni kažu da je invertovana. Zato je ne možete videti. Zar ne? To je kao sve one situacije kada je Galaktička Federacija spasla Zemlju, i zato nismo svi mrtvi, iako to nismo videli ili znali. Neverovatno. UFFFF...

(Pristupajući beskonačnosti) U svojoj knjizi 'Earth: An Alien Enterprise', Timothy Good posvećuje poglavlje italijanskom "Amicizia" ili "Prijateljstvo" slučaju, navodnom nizu kontakata sa humanoidnim bićima koji su se dogodili od 1956. do 1990. i uključivali mnoge desetine svedoka, od kojih su neki bili prominentni u zajednici (lekari, akademici, inženjeri, itd.). Good je uveren u iskrenost svedoka koje je istraživao. Bića su tvrdila da žive u podzemnim bazama, navodno dovodeći neke od svedoka do njih. Izgledala su ljudski, često nordijski, osim što su neki bili patuljci, drugi divovi, mada dobro proporcionalni. Prema Good-u, jedan od svedoka, Bruno Sammaciccia, katolički učenjak i psihijatar, fotografisao je jednog takvog diva, "Gospodina Kenia". Good uključuje tu fotografiju u svoju knjigu. Prikazuje prilično normalnog čoveka. Na fotografiji nema ničeg očiglednog iz čega bi se mogla proceniti visina muškarca, ali amaterska analiza na osnovu veličine četinara i perspektive sugeriše da bi mogao biti visok do 10 stopa. Koliko je visok bio muškarac na ovoj fotografiji?

(L) Prilazi beskonačnosti! Bože moj... Dobro, pitam: Koliko je visok bio muškarac na fotografiji?

O: 9.6 stopa.

P: (L) Da li ste srećni znajući sada to?

(Pristupajući beskonačnosti) Da li je on jedno od tih podzemnih ljudi kako se tvrdi?

O: Da

P: (L) I to je sve što želite da znate? Koliko je visok bio?

(Pristupajući beskonačnosti) Da, samo sam hteo da znam da li imamo stvarnu fotografiju podzemnog diva. To je to. Ako neko želi da proširi na to, slobodno...

(Jo) Laura, to je u najnovijem Cassiopaea Substack-u o podzemlju. Gledao sam to, i diskutovao o tome sa Prilazi beskonačnosti. Taj tip izgleda... teško je reći. Mislim, to je prilično dobra slika. Kao slika iz osamdesetih ili nešto slično. Nosio je šorts, majicu kratkih rukava. Izgleda kao visok čovek.

(L) Pa, volela bih da znam... Kaže da su to ljudi koji žive pod zemljom. Da li zaista žive pod zemljom na Zemlji?

O: Ne baš. Dimenzionalni portal.

P: (L) Dakle, to je nešto slično, možda, Green Deci? Da li bilo ko zna priču o Green Deci? Prilazi beskonačnosti, znate li priču o Green Deci?

(Pristupajući beskonačnosti) Ne, nisam čuo za to.

(L) Oh, Bože. Neka neko sada to potraži na Guglu.

(Pristupajući beskonačnosti) Pa, u međuvremenu, Laura, možda bi jedno pitanje bilo, da li su ovi momci neki od onih podzemaca o kojima smo pričali u prethodnim sesijama?

O: Ne.

P: (L) Dobro, evo ga: Zelena deca iz Woolpita. Dvoje dece neobične boje kože koje su navodno se pojavile u selu Woolpit u Suffolku, Engleska. U 12. veku, deca su otkrivena kao brat i sestra, generalno normalnog izgleda, osim zelene boje kože. Govorili su nepoznatim jezikom i jeli su samo sirov pasulj. Konačno su naučili da jedu drugu hranu, itd. i izgubili su svoju zelenu boju. Pa, dok smo već kod toga, da li su Zelena deca zaista postojala?

O: Da

P: (L) Da li su bili slični ovome? Došli su iz druge dimenzije?

O: Da

P: (Joe) Dakle, ovaj div, Gospodin Kenio... Oni kažu da žive pod zemljom jer prelaze kroz portal u drugu dimenziju koji se, sasvim slučajno, fizički nalazi ispod površine Zemlje ili nešto slično?

(L) Trenutno može biti slučajno da je portal tamo. Dozvolite mi da vas pitam ovo, Prilazi beskonačnosti. Ti si taj koji je pročitao tu knjigu, zar ne?

(Pristupajući beskonačnosti) Da.

(L) Od 1956. do 1990. Zašto je prestalo 1990.?

(Pristupajući beskonačnosti) Pa, izgleda da su, ako se dobro sećam, kontakti jednostavno prestali. Ne znam da li je... Mislim da se Good nije detaljno bavio time. To je veoma, veoma čudan slučaj. I, u jednom trenutku, doveli su tog čoveka Bruna Sammacicciu da izgradi gigantsko imanje koristeći svoj novac koji je koštao bogatstvo koje su mogli koristiti. A onda su neko vreme imali sastanke tamo, a onda su prestali dolaziti, i Bruno je ostao sa tim gigantskim imanjem i ničim da ga koristi. I mislim da je utisak koji stičem, ako se dobro sećam, bio da su kontakti jednostavno prestali. Jednostavno se nisu više pojavljivali.

(Jo) Pogledajte tog čoveka. Ako biste videli njegovu sliku, pomislili biste, pa, izgleda normalno. Nosio je majicu kratkih rukava. Navodno je div, visok devet stopa šest inča, druži se i pije sa ljudima i kaže, "Ja sam vanzemaljac."

(Najl) Skotijeva glava se pojavljuje sa lakta.

(L) Pa, da, to je zaista čudan slučaj. A onda su prestali dolaziti jer je možda zatvoren dimenzionalni portal.

(Chu) Deca kažu ovde da dolaze iz druge zemlje gde sunce nikada ne sija i svetlost je kao sumrak.

(L) Zvuči kao da dolaze iz podzemlja.

(Chu) Da, sve tamo je bilo zeleno.

(L) Rekli su da su iz "Zemlje Svetog Martina".

(Jo) Pa, kakva je bila svrha ovog kontakta sa ovim divovima u šortsevima?

O: Slučajna interakcija između dimenzija.

P: (L) Ali ovo su bile prilično normalno izgledajuće osobe, samo kao divovi i patuljci ili šta već?

O: Da

P: (Jo) Da li su bili na drugoj dimenziji treće gustine tada?

O: Da

P: (Andromeda) Zato su mogli ostati ovde.

(Jo) Da. I tako, oni su u osnovi blagonakloni, samo dođu i druže se?

O: Neutralni.

P: (L) Pa, ne zvuči baš blagonaklono ako nateraju ovog čoveka da izgradi ovo veliko imanje, a onda jednostavno prestanu dolaziti. Ali to bi bilo pomalo normalno i u ljudskim interakcijama.

(Jo) Jesmo li ikada sreli podzemca?

O: Nekoliko.

P: (Chu) Možete li imenovati jednog? [smeh]

(Najl) Kome prvo pomislite?

(Jo) Imam jednog na umu, ali možemo li dobiti inicijale? [smeh]

O: Ne ide!

P: (L) Dakle, moramo to shvatiti i naučiti ih prepoznavati?

O: Da

P: (Andromeda) Oni svi ne izgledaju kao divovi ili patuljci, zar ne?

O: Ne

P: (L) Dobro. Jesmo li ikada naišli na osobu koja je zamenjena ili je došla kao "walk-in"?

O: Da

P: (L) To je jezivo.

(Andromeda) I pretpostavljam da svi ovi ljudi koji dolaze iz ovog podzemlja ili druge dimenzije znaju da prelaze dimenzije?

O: Da

P: (Jo) I oni koje smo sreli ovde imali su neku vrstu cilja?

O: Da

P: (Jo) Ali nisu ostvarili svoj cilj.

O: Ne

P: (Jo) Zato što smo ih oterali! [smeh]

(L) Dobro.

(Pristupajući beskonačnosti) U prethodnim sesijama se pominju dve vrste bića sličnih mantisama: "dušni entiteti" i "Minturijanci" koji su bili povezani sa Lizijima na neki način, ali ne i da pomažu u otmicama (23. oktobar 1994; 9. decembar 1994). Takođe je rečeno da su reptoidi i mantisi stvarna bića, a ne uspomene na ekrane. Na osnovu njegovog rada sa otetima, Dejvid Džejkobs je zaključio da su mantisi odgovorni za Grejeve i reptoide, i da vode program otmica i hibridizacije. Da li su ti mantisi "dušni entiteti", "Minturijanci" ili treća grupa?

O: Minturijanci. Ali dušni entiteti takođe mogu biti Minturijanci putem reinkarnacije.

P: (Pristupajući beskonačnosti) Kako se oni uklapaju u hijerarhiju OPS-a koja je već opisana, u kojoj Nordici kontrolišu reptoide?

O: Minturijanci su uglavnom specijalisti za genetiku samo neznatno višeg ranga od reptoida. Nordici kontrolišu oboje.

P: (irjO) C-ovi su spomenuli da su bića guštera mogla živeti među nama u prošlosti jer je kozmičko okruženje tada bilo drugačije. Takođe su pomenuli da su izgradili Angkor Wat oko pre 3100 godina. Kada je poslednji put/godina u našem poznatom vremenskom okviru kada su bili prisutni među ljudima?

O: 2300. p.n.e.


P: (irjO) Takođe su spomenuli da se približavamo jednoj od tih promena kosmičkog okruženja uskoro. Da li će ta promena okruženja biti ista ili slična onoj koju smo nekada imali u tom periodu u prošlosti?

O: Drugačije.

P: (irjO) U našem vremenskom okviru, osim izgradnje Coral Castlea, kada je poslednji put "tehnika fokusiranja zvuka" redovno korišćena kao metoda gradnje?

O: 1100. p.n.e.

P: (irjO) Zašto smo prestali da je koristimo?

O: Tehnologija je izgubljena usled katastrofa. Takođe, genetska komponenta je oslabila i oslabila. Ponekad se javlja anomalno. Primer: Leedskalnin.

P: (L) Dakle, postojala je genetska komponenta ove tehnologije?

O: Da

P: (L) Dakle, bilo je određenih ljudi koji su imali genetiku i koji su to radili?

O: Da

P: (Andromeda) Povremeno se pojavi.

(L) Hm. Dobro.

(Andromeda) To nam treba!

(Joe) Moramo pronaći nekoga sa takvom genetikom.

(L) Mislim da se povremeno pojave. Videla sam video snimke ljudi koji lebde i lete i tako to.

(Joe) Znam, ali to nije dobro. Treba ih naterati da podignu za nas.

(L) Da. Mislim, razmišljajmo o Danielu Dunglass Home-u.

(Joe) Trebamo nekoga ko može da podigne ovu kuću, da možemo staviti hidroizolaciju ispod. [smeh] To bi bilo korisno!

(L) To bi bilo strašno korisno, da. Bože, nadam se da znate koliko je ovo iscrpljujuće, tako da sledeći put kad odlučite da postavite pitanja, budete sigurni da zaista želite znati odgovor!

(irjO) Pre konačnog uništenja Atlantide, da li su imali jednog vladara ili kralja? Kraljevske porodice koje vladaju u različitim regionima, ili neka vrsta konzorcijuma takođe? Kakav su sistem vladavine imali?

(L) Zaista vas briga?

(Najl) Tražite esej!

(Joe) Bili su komunisti. Rozo komunisti! [smeh]

O: Sve navedeno se odnosi na različite periode i lokacije.

P: (Joe) Drugim rečima: potpuno isto kao u našoj istoriji.

(L) GIGO.

(Joe) Neke stvari se nikada ne menjaju, ljudi.

(irjO) Da li je navodna komora Atlantskih zapisa, zakopana ispod šape Sfinge, već otvorena tajno, ili su pokušali da je otvore?

(L) Da li je već otvorena tajno?

O: Ne.

P: (L) Da li su pokušali da je otvore?

O: Ne.

P: (L) Zašto?

O: Prikriveno.

P: (L) Šta znači prikriveno?

O: Skriveno energetskim štitom.

P: (L) Dakle, da li je ovo jedno od onih, kao, mač u kamenu stvari, za koje samo posebni ljudi mogu eventualno proći kroz energetsko polje i otvoriti?

O: Da

P: (L) Da li smo pitali za brod koji je udario u Most Francis Scott Key?

(Najl) Ne.


(A Jay) Da li je upravljanje brodom u Most Francis Scott Key bilo namerno i prethodno smišljeno?

O: Ne

P: (A Jay) Ako nije, šta je izazvalo kvar na brodu?

O: Kvar na snazi nije imao veze sa sudarom. Bio je to sporedni efekat proboja energija 4D.

P: (Najl) To je bio tvoj predlog.

(L) Već sam o tome razmišljala. Zašto me jednostavno ne pitate? Rekla bih vam! Mislim, to je kao što su rekli da su opisali u - šta je bilo? Novi Meksiko, gde vozite i izgleda da je put ravan, ali se zapravo krivuda, ili se krivuda, a zapravo je ravan.

(Joe) Tako. Dakle, vozač, kapetan, ili šta već, samo se zbunio oko toga kuda ide.

(L) I kladim se da se i dalje zbunjuje! Bio je siguran da ide u pravom smeru.

(Joe) Dakle, bilo je nekih simboličkih aspekata. To je bio Most Francis Scott Key.

(L) Da li su postojali simbolički aspekti?

O: Da

P: (Joe) I to zbog energija 4D-e da postoji neke informacije uključene?

O: Da

P: (Joe) Ima li ikakvog aspekta proboja kod tog događaja u Londonu pre nekoliko dana sa konjima i Big Benom?

A: Da.

P: (Joe) Može li se inteligentno tumačiti simbolika ovih događaja, ili je to samo povezano sa mestom na kojem se događa? Ili je to prediktivno?

O: Dobar si u analiziranju stvari kada mrežiš.

P: (Joe) Kul.

(A Jay) U prethodnoj sesiji rečeno je da postoji odnos između ljudi i njihovih nedavno preminulih voljenih; da kada osoba oseća tugu ili kajanje nakon što voljena osoba premine; to je nekako ogledalo kako se osoba koja je preminula oseća na drugoj strani. Da li se ovo proteže i nakon početnog prelaska? Na primer, može li prolazak rođendana ili drugog značajnog događaja izazvati povratak tuge kod obe strane?

O: Da.

P: (Rajan) IAEA je nedavno tvrdila da Iran nema nuklearno oružje, što varira od informacija date u Sesiji 13. juna 2015. Da li IAEA zna za nuklearno oružje Irana?

O: Ne.

P: (L) Mogli ste to sami zaključiti.

(Joe) Da li je istina da Izrael i SAD znaju za njih?

(L) Da li Izrael i SAD znaju za nuklearno oružje Irana?

O: Sumnjaju.

P: (Rajan) Da li lideri na Zapadu namerno omogućavaju povećanje ratnih priprema kako bi se pripremili za mogući udar kometa?

O: Da.

P: (Rajan) Matematički fizičar, Sir Roger Penrose, ima fizičističku teoriju kolapsa kvantne talasne funkcije.

(L) Ark je pogledao ovo pitanje. Kaže da Roger Penrose nema fizičističku teoriju o ovom kolapsu kvantne funkcije talasa. Ima ideju o tome, ali još uvek nije formulisana u stvarnu teoriju. Još uvek nije dovoljno razvijena da bi se smatrala teorijom. I zapamtite, fizičari koriste reč prilično strogo. Mi bismo možda rekli: "Oh, imam teoriju!" samo zato što imamo ideju, ali kada fizičari i matematičari govore o teoriji, govore o nečemu što je dobro razvijeno i ima neki osnov. Dakle:

(Rajan) Sir Roger Penrose ima fizičističku [ideju] o kolapsu kvantne talasne funkcije u kojoj smatra da je gravitacija most između opšte teorije relativnosti i kvantne teorije. Da li obrtanje fizičističkog aspekta ovoga približava istini: tj. da li merenje kvantne talasne funkcije zapravo izaziva nestabilne gravitacione talase?

O: Približno.

P: (Rajan) Da li efekti takvih nestabilnih gravitacionih talasa zatim propagiraju 'dole' u domene opšte teorije relativnosti i klasične mehanike?

O: Da.

P: (L) Da li je ovo zanimljiv pravac za istraživanje?

O: Da.

P: (L) Sledeće pitanje:

(Rajan) Zašto 3D padači kroz prozor padaju kroz jedan prozor, ali ne kroz drugi? Na primer, zašto nije bilo izveštaja o čupavcima u Evropi? Šta povezuje svest padača kroz prozor sa određenim mestom?

O: Svesti onih smeštenih na lokatoru.

P: (L) Dakle, drugim rečima, razlog zašto imaju čupavce tamo gde imaju čupavce je zato što je to prikladno za svesti ljudi koji to primaju. I to je ono što povezuje svest padača kroz prozor sa određenim mestom: svesti onih smeštenih na lokatoru. Bože, to je samo... [smeh] U Irskoj ima duhova, ima močvarnih čudovišta. Samo zavisi gde se nalazite. I naravno, sigurna sam da ima veze i sa okruženjem. Mislim, imate močvaru i naravno da ćete razmišljati o jezivim močvarnim čudovištima koja se dižu sa zelenim sluzom koja im se cedi.

(Joe) A u Irskoj će biti mali ljudi sa crvenim bradama koji piju pivo i igraju se oko drveta! [smeh]

(L) Skupljaju svoje zlato.

(Andromeda) Odakle to dolazi?

(Joe) To su samo irske osobe.

(Altair) Ruska astrologinja, Svetlana Dragan, tvrdi da postoji snažna mogućnost kontakta sa vanzemaljskom civilizacijom 2026. godine.

(L) Dobro. To pitanje je zaista čudno.

(Chu) Pitanje dolazi nakon: Da li je blizu vremenski?

(L) Pa da, ali, "Da li je blizu vremenski" se odnosi na način na koji je ovo formulisan. I ako je to sve netačno, onda mislim... Ako postavim to pitanje, "Da li je vremenski blizu?", i oni kažu ne, biće kao sa crnom piramidom. Kažu: "Ne, Ne", i odustajemo od toga. Nismo pitali: Da li se tamo dešava nešto drugo? Dakle, da li to znači da će ona stupiti u kontakt sa vanzemaljskom civilizacijom; ili da misli da će ljudi stupiti u kontakt sa vanzemaljskom civilizacijom? U tom slučaju, ona je malo zaostala, jer ljudi su već dugo u kontaktu sa vanzemaljskim civilizacijama. Vidiš kako je postavljanje pitanja...?

(Altair) Ona misli na ljudsku vrstu. Misli na ljudsku vrstu i zvanični kontakt.

(L) Ljudska vrsta i zvanični kontakt. Pa, kao što sam rekla, ljudi su već dugo u kontaktu sa vanzemaljskim civilizacijama.

(Chu) Da li ona misli javno, kao, otkrivanje i svi su u kontaktu...?

(Altair) Da. Tačno.

(L) Dobro. Ona kaže, u osnovi, da će doći do otkrivanja neke vrste 2026. Da li je blizu sa tim?

O: Blizu.

P: (L) Dakle, biće nekog pojačanja informacija o otkrivanju za još godinu dana ili tako nešto?

O: Da

P: (Possibility of Being) Da li će to biti pravo otkrivanje ili distrakcija?

O: Distrakcija. Pravo otkrivanje bi dovelo do masovnog odbacivanja.

P: (L) Drugim rečima, ako bi stvarno rekli ko su i zašto su ovde, ljudi bi poludeli!

(Possibility of Being) Nisam siguran/a. Polovina ljudske populacije sada bi verovatno otvorila ruke i dočekala ih.

(L) Pa, to je tačno.

(Keit) Na sesiji 19. maja 2021. godine rekli ste o Havanskom sindromu, da je izazvan usmerenim energetskim oružjem; da je više-manje vežba nad ljudima i da bismo trebali razmišljati 'lažna zastava'. Nedavno je emitovan program 60 minuta koji krivi Rusiju. Sa druge strane, američke obaveštajne agencije, iz nekog razloga, ne žele da optuže Rusiju. 2022. godine, CIA je porekla bilo kakvo učešće strane sile. 2023. godine, ponovo je objavljena zvanična procena koja je zaključila da Havanski sindrom nije izazvan energetskim oružjem ili stranim neprijateljem. A onda je ove godine, 1. aprila, Bela kuća potvrdila da se ništa nije promenilo i da se drže iste procene. Na osnovu programa 60 minuta, mnogi agenti bili su fokusirani na Rusiju na ovaj ili onaj način, i ovi agenti koji su bili fokusirani na Rusiju među najboljima su u svojim različitim agencijama. Pitanje je, ko stoji iza napada na ove agente? Zašto američke obaveštajne agencije u Beloj kući ne žele da učestvuju u igri optuživanja Rusije?

O: CIA. Konfuzija je očigledna. Zaslepljivanje.

P: (L) Dobro, dakle, ne žele da optuže Rusiju, jer ne žele da Rusija izgleda kao da ima takvu vrstu tehnologije. Da li je to deo odgovora?

O: Da

P: (L) I sigurno, oni neće prihvatiti krivicu jer ne žele da Rusija ili javnost znaju da imaju takvu vrstu tehnologije. Je li to to?

O: Da. Primećeno prisustvo američke baze na Kubi.

P: (L) Gvantanamo. Dobro. Stvarno sam umorna. Koliko još moram da radim? O Bože! Još tri strane!

(Scottie) Pustite da siromašni Joe i NailyBob postave neka pitanja.

(Joe) Postaviću jedno. Ovo je samo da se to završi. Da li postoji istina u tvrdnji Pepea Eskobara da je Izrael prvobitno planirao ili odlučio da detonira nuklearnu bombu iznad Teherana kako bi stvorio EMP impuls, ali da je avion oboren od strane Rusa - prema njegovom SUPER visoko rangiranom izvoru?

(L) Da li postoji istina u toj tvrdnji?

O: Ne.

P: (L) Zašto?

(Joe) To je bilo apsurdno i mirisalo je na to da mu serviraju lažne informacije.

(Niall) Pepe je Brazilac, zar ne?

(Scottie) Ah! Vudu.

(Andromeda) Visoko rangirani izvori.

(Joe) Da li Brigit Makron ima biološku decu? Na primer, Žan-Mišel, taj čovek?

O: Ne.

P: (Joe) Pa, ko je majka njenih navodne dece?

O: Bez imena.

P: (L) Nećete dati ime. To je kršenje privatnosti.

(Niall) Možda su iz podzemlja. [smeh]

(Gaby) Zar nisi imala par pitanja, Lora?

(L) Oh, previše sam umorna čak i za moja.

(Joe) Koja su to?

(L) Samo sam htela da pitam nešto u vezi sa mojim bratom i Pjerom, pa sada to neću pitati. Pitati ću ovo poslednje:

(PopHistorian) Koliko se procenatno smanjuje ukupna hranljiva vrednost mikrotalasnog zagrevanja gotovog obroka od mesa i povrća sa 20 stepeni Celzijusa na 60 stepeni Celzijusa, ne uzimajući u obzir kalorijsku vrednost, prosečno? Koliko procenata?

O: 15.

P: (L) 15 procenata. Još uvek dobijete nešto.

(Joe) Dobijete 85% dobrobiti.

(L) I to je sve što ću uraditi, ljudi, jer je to jednostavno previše. Neka obeležim gde sam stala. Da, pa, stvar je u tome da ove treba čuvati i staviti na početak, pa ćemo videti. Mi smo razgovarali o Havanskom sindromu; stali smo upravo na Havanski sindrom. Dobro, umorna sam. Da li postoji nešto drugo što treba da znamo, a da nismo pitali?

A: Ne večeras. Odmorite. Doviđenja.

KRAJ SESIJE


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejske Transkripte - prevedene
PostPostano: pet maj 17, 2024 9:50 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jan 15, 2024 8:06 am
Postovi: 162
ne znam kako sam se uopšte ovdje zatekao(malo blejao),hitler je (zaista) umro 1945.???
čini se da je u višim dimenzijama prilično "zaštekalo",ovdje u nižim se "pušta" u promet da je dočekao penziju u Argentini za "dobro obavljen posao"...prošlo je dovoljno vremena,pa sad nije više problem da se objavi,izmedju redova naravno...

"you know nothing,Johny Snow"...

kao i obično,pročešljaj ih malo po prošlosti,i odmah su puna vreća g..... sa svojim "informacijama" i svim tim njihovim "znanjem"...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejske Transkripte - prevedene
PostPostano: sub maj 18, 2024 3:02 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub mar 02, 2013 9:59 pm
Postovi: 84
https://cassiopaea.org/forum/threads/se ... 994.15382/

Prva transkripta iz 1994 godine !

I šta je bilo za trijes godina ?


Ništa


Jel su rekli nešto revolucionarno ?

Nisu


Koja je poenta ?

Nema je


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejske Transkripte - prevedene
PostPostano: čet maj 23, 2024 9:19 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub mar 31, 2007 8:27 pm
Postovi: 300
Lokacija: 7D
Datum sesije: 18. maj 2024.
Laura i Andromeda za tablom
Niall, Joe, Gaby, Ark, PoB, Chu, Scottie, Falkor, Bella
Članovi FOTCM prisustvuju putem Zoom-a:
3DStudent, Adobe, Alana, Alejo, Altair, aluminumfalcon, Anamarija, anartist, AndrewMn, Andrian, Ant22, Anthony, Approaching Infinity, Aragorn, Aya, Beau, Bluefyre, Bobo08, brandon, Breton, cassandra, Cleo, Cosmos, Deliverance, dugdeep, Eboard10, Ellipse, fabric, finduilas495, Gawan, Glenn, grini, Gwenllian, herondancer, Hesper, hesperides, hlat, iamthatis, irjO, Iscreamsandwish, Jacques, JeanneT, JEEP, Jefferson, Jenn, Josi, Juba, Keyhole, KJN, Korzik18, Laurentien2, Laurs, Lilou, LQB, Luis Miguel, Maat, marek760, Mari, Mark, Mark7, Martina, Mike, Mikkael, Mililea, Miracle, mkrnhr, Mrs. Peel, msante, Navigator, Neil, new_to_chess, Nicholas, Nienna, Ollie, OrangeScorpion, Oxajil, PopHistorian, Puma, RedFox, Redrock12, Regulattor, Ryan, rylek, Saman, seek10, seeker2seer, Sinapi, Steph_Rivers, Stoneboss, sToRmR1dR, Temperance, thorbjorn, Timótheos, Tristan, Tuatha de Danaan, Uperios, Voyageur, vulcan59, Whitecoast, williamsj, Windmill knight, Yas, Ysus, Zar
P: (L) Danas je 18. maj 2024. [Pregled prisutnih] Da li je neko tamo?
O: Da
P: (L) I ko je sa nama?
O: Mouinorra iz Kasiopeje.
P: (L) U redu. Imamo prilično dug spisak pitanja, pa bismo mogli odmah početi. Prvo pitanje je od Laurentien2, i on pita:
(Laurentien2) Da li su CME (koronalni izbačaji mase) povezani sa otvaranjem i zatvaranjem Sunčevog prozora?
(L) Pa, to me zaustavilo jer, šta je Sunčev prozor? Znam da su Kasiopejci rekli da su centri sferičnih objekata prozori, ali ne verujem da su ikada rekli na šta su prozori, i mislim da to nikada nismo pitali, zar ne? Mislim...
(Laurentien2) Da, Laura, mislio sam da su prozori u drugo područje, u drugu gustinu. Tako sam to interpretirao.
(L) Tačno. Dakle, pretpostavljam da bi prvo pitanje koje treba da postavimo pre nego što nastavimo sa ovim bilo, rekli ste da su centri sferičnih objekata (i mislim da su čak rekli svi sferični objekti, u nekom smislu) prozori. Na šta je to prozor?
O: Zavisi od objekta.
P: (L) U redu. Dakle, na šta je prozor u centru Sunca otvoren ili prozor ka čemu?
O: Antisvemirski objekat.
P: (L) U redu. Dakle, centar Sunca je otvoren ka antisvemirskom objektu. Da li je taj antisvemirski objekat poput antisunca?
O: Blizu.
P: (Ark) Ali, znaš, vraćajući se na ovo pitanje, jednom kada postoji prozor u sferičnom objektu kao što je Sunce, prozor ostaje otvoren dok god taj sferični objekat ostaje sferičan objekat. I samo ono što prolazi kroz taj prozor može se menjati ili fluktuirati u zavisnosti od aktivnosti.
O: Da.
P: (L) Dakle, prozor ostaje otvoren jer je njegova funkcija prozor.
O: Da.
P: (L) U redu. Dakle, nema otvaranja i zatvaranja Sunčevog prozora sve dok Sunce nastavlja da postoji kao sferični objekat. Dakle, pitanje o koronalnim izbačajima mase nije relevantno za stanje prozora Sunca. Dakle, hajde da postavimo sledeće pitanje: Da li su koronalni izbačaji mase značajni na neki način, u više od samo, znaš, ‘eksplodirajuća stvar’ smislu?
O: Da.

P: (L) A šta su tačno?
O: Naleti u heliogap polju.
P: (L) U redu. Naleti u heliogap polju. Šta… [smeh] Uradiću to, šta je heliogap polje?
O: Polje koje okružuje solarni sistem.
P: (L) U redu. Dakle, čitala sam o ovom Voyager svemirskom brodu koji su poslali pre mnogo godina, i on je odlazio u spoljne krajeve solarnog sistema i bilo je nekih čudnih efekata na njemu kada je počeo da se približava dosegu Sunčevog... Kako bi to nazvali? Njegovog električnog dosega.
(Andromeda) Elektromagnetno polje?
(L) Da, nešto slično. Da.
(Scottie) Postoji naziv za to.
(Andromeda) Da, znam...
(L) Ne sećam se tačno kako to nazivaju. Znaš li, dušo?
(Joe) Helio polje.
(Niall) Heliosfera.
(L) To je to. U redu. Dakle, da li ovo ima ikakve veze sa krajem heliosfere?
O: Da.
P: (L) I da li postoji jaz izvan ove heliosfere?
O: Da.
P: (L) I kažeš da je bio nalet. Odakle dolazi ta energija koja prelazi ovaj jaz i ulazi u heliosferu?
O: Drugi sistemi.
P: (L) ‘Drugi sistemi’, kao što su solarni sistemi ili zvezdani sistemi?
O: Da. Takođe galaktička struja.
P: (L) Dakle, postoji galaktička struja koja teče u galaksiji, da?
O: Da.
P: (L) I ova galaktička struja prelazi jaz u našu heliosferu?
O: Da.
P: (L) I izaziva nalete jer dodaje energiju našem sistemu. Je li tako?
O: Da.
P: (L) I ti naleti mogu izazvati koronalne izbačaje mase?
O: Da.
P: (L) I mogu li ti naleti takođe izazvati veoma, veoma velike?
O: Da. Neki naleti mogu izazvati eksploziju zvezde.
P: (L) Pa, to je prijatno. Da li će se to ovde dogoditi?
O: Ne.
P: (L) Kako znaš da se neće dogoditi? [smeh]
O: Struja trenutno nije toliko jaka.
P: (L) U redu. Laurentien2, da li si zadovoljan? Sve je sada u redu?
(Laurentien2) Da, koliko razumem, zadovoljan sam, Laura. Izvinjavam se.
P: (L) U redu. Samo sam htela da se uverim da smo dovoljno temeljno odgovorili na tvoje pitanje. I saznali smo nekoliko novih stvari. U redu. Ovde piše da Niall i Joe imaju pitanja o CME. Dakle, postavite svoja pitanja, Niall i Joe.
(Niall) Koje godine su aurorae bile viđene širom sveta kao što su bile prošle nedelje?
O: 1989.
P: (Joe) Da li je samo jačina struje ta koja bi odredila štetu na električnoj infrastrukturi Zemlje?
O: Takođe i pravac erupcije.
P: (Chu) Zato nije spržilo sve.
(Joe) U redu. Da li postoje neki efekti na ljude od događaja poput onog prošle nedelje?
O: Naravno!
P: (Joe) I da li bi odgovor na pitanje kakvi su ti efekti bio: "Zavisi od osobe"?

O: Da.
P: (Joe) Dakle, mogu biti pozitivni ili negativni?
O: Da.
P: (Joe) Razumem. Da li uključuje promene DNK, u suštini?
O: Ponekad.
P: (Joe) Koji je najčešći efekat, recimo, na ljude od takvih stvari?
O: Ubrzanje.
P: (Joe) U redu. Da li je to na neki način slično navodnim efektima Talasa o hiperkinetičkom senzatu i pojačavanju onoga što je u osobi?
O: Manja sličnost.
P: (Joe) Dakle, šta znači ubrzanje u smislu efekata solarne baklje, ili efekata solarne oluje?
O: Šta god da je prisutno se "pokreće".
P: (L) U redu. Sledeće pitanje:
(Navigator) Nakon nedavnih solarnih baklji, neki predviđaju da će sada doći do porasta vulkanske i seizmičke aktivnosti u narednih 30 dana. Da li ćemo to videti?
O: Do određenog stepena, da.
P: (Navigator) Da li su ove nedavne solarne oluje uticale na ljudsko zdravlje?
O: Pogledajte prethodni odgovor.
P: (Laurentien2) Da li je eksperiment HAARP u isto vreme kada i solarna oluja bio slučajnost ili je bio nameran?
O: Slučajnost. Omelo je aktivnosti HAARP-a.
P: (PopHistorian) Koliko se pomerila Zemljina magnetska polja od godine koju zovemo 1900?
(L) Zar to nije pitanje na koje se lako može odgovoriti istraživanjem?
(Ark) Wikipedia! Možeš to pronaći na Wikipediji.
(L) Da, pogledaj na Wikipediji.
(Andromeda) Želiš li da pitaš da li su nedavne aurore ono na šta su Kasiopejci mislili kada su nedavno rekli "pazite na mora, nebo i zemlju"? Ili tek dolazi još toga?
O: Više dolazi!
P: (L) U redu. Evo Keyhole-a:
(Keyhole) U knjizi "Mlečna dijeta kao lek za hronične bolesti" (1911), dr Charles Sanford Porter objašnjava svoju praksu lečenja hiljada pacijenata sa raznim bolestima koristeći dijetu koja se sastoji isključivo od sirovog mleka. Druga knjiga "Čudo mleka: Kako naučno koristiti mlečnu dijetu kod kuće" od dr Bernarr Macfadden...
(L) Sećam se njega. Ne zato što sam toliko stara, već zato što sam videla njegovu knjigu...
(Keyhole) ...objavljena je nekoliko godina kasnije, 1923, i opisuje sličan protokol.
Dr Porter je otkrio da zagrevanje mleka (pasterizacija) uništava njegova 'lekovita' svojstva i insistirao na sirovom mleku. Postoji najmanje 42 studije koje pokazuju da konzumacija sirovog mleka u detinjstvu pruža značajnu zaštitu protiv razvoja imunoloških poremećaja poput alergija, astme i atopijskih bolesti. Ovo nije pronađeno za pasterizovano mleko.
Sirovo mleko sadrži bogatu mikrobiotu, uključujući mnoge korisne vrste probiotičkih bakterija. Unos sirovog mleka povećava broj korisnih crevnih mikroba i smanjuje disbiotičke bakterije. Sve to se uništava kroz proces pasterizacije.
Sirovo mleko/mlečni proizvodi sadrže brojne korisne supstance uključujući: laktoperoksidazu, imunoglobuline IgG i IgA, faktore transfera, Lactobacillus acidophilus, bifidobakterije, surutku, vitamine A, D, K2, kalcijum itd.
Pasterizacija mleka čini razne proteine više alergenima i manje probavljivim, takođe smanjuje bioraspoloživost nutrijenata.

Postoji veliki broj ljudi koji izveštavaju o značajnim poboljšanjima u zdravlju creva nakon konzumacije sirovog mleka. Isto tako, mnogi ljudi koji nisu mogli da podnose pasterizovane mlečne proizvode izveštavaju da mogu tolerisati sirovo mleko. Postoje izveštaji o nekim lekarima/pacijentima koji su preživeli na 100% mlečnim dijetama duže periode (do 42 godine, prema Charles Sanfordu).
P: (Keyhole) Dr Weston A. Price je otkrio da su nekoliko tradicionalnih kultura koje su konzumirale obilje mlečnih proizvoda bile u dobrom zdravlju i živele bez bolesti.
(L) Konačno dolazimo do pitanja:
(Keyhole) Uzimajući u obzir ovo istraživanje, da li je sirovo kravlje mleko dobro za većinu ljudi?
O: Ne.
P: (Joe) Da li je dobro za neke ljude?
O: Da. Imajte na umu da su deca posebno pomenuta. Mleko je neonatalni nutrijent dizajniran da podstiče rast. U prirodnom svetu stvorenja više ne konzumiraju mleko nakon odbijanja. U nekim kulturama, kao što je pomenuto, odrasli izgleda da dobro podnose mlečne proizvode. Ono što nije očigledno je adaptacija i eliminacija onih koji nisu preživeli tako dobro.
P: (L) Dakle, kažete da u ovoj grupi koju pominje Weston Price, "tradicionalne kulture koje su konzumirale obilje mlečnih proizvoda, bile u dobrom zdravlju i živele bez bolesti"... To su bili pojedinci koji su se u osnovi prilagodili, i bilo ko u njihovoj kulturnoj grupi iz prethodnih generacija koji nije mogao da se prilagodi u osnovi je umro, i ostavio žive samo one ljude koji su bili tolerantni. Da li je to tačno?
O: Da.
P: (L) I rečeno je, "42 studije koje pokazuju da konzumacija sirovog mleka u detinjstvu pruža značajnu zaštitu protiv razvoja imunoloških poremećaja". I to je sa sirovim mlekom.
O: Da, ali još uvek postoje opasnosti. Zapamtite da mleko podstiče rast. Ako pojedinac nije potpuno prilagođen, to podsticanje rasta može otići u neugodnom pravcu.
P: (Andromeda) Takođe podstiče rast specifične vrste životinje, zar ne? Svaka vrsta mleka?
O: Da. Raspored rasta krave ili koze je vrlo različit od ljudskog bića.
P: (Joe) Dakle, kada kažete da "podsticanje rasta može otići u neugodnom pravcu", da li mislite na stvari poput raka ili bilo koje vrste malignih... (Gaby) ili moždanih udara...?
O: Da. Proteini iz mleka se agregiraju ako nisu pravilno svareni. Krava ima nekoliko stomaka.
P: (Joe) Dakle, u tom slučaju, da li je sirovo mleko opasnije od pasterizovanog mleka? Da li pasterizacija inhibira...?
O: Ne, to nije problem. Mleko se može koristiti medicinski sa koristima za vrlo kratke periode za neke ljude.
P: (Chu) I naglasili su "vrlo kratke" polako, kao da to posebno ističu.
P: (Gaby) Postoje dve glavne vrste kazeinskih proteina u kravljem mleku, A2 beta-kazein i A1/A2 beta-kazein (češća vrsta, navodno rezultat genetske mutacije obično datirane pre 5000 godina), pri čemu je druga vrsta najštetnija za ljudsko zdravlje. Uzimajući u obzir ovo istraživanje, da li postoji profil osoba koje možda neće imati koristi od sirovog kravljeg mleka, čak i ako je higijenski dobijeno od zdrave krave i čak ako sadrži uglavnom "korisni" kazein?
O: Većina.
P: (L) Dakle, većina ljudi neće imati koristi od sirovog kravljeg mleka?
O: Da.
P: (Chu) Koje vrste ljudi imaju koristi, dakle? Koju vrstu problema tretiraju da bi imali koristi od njegovog pijenja?

O: Genetika igra ulogu zajedno sa sposobnošću upravljanja informacijama.
P: (L) Koje informacije?
(Joe) Informacije sadržane u proteinu.
(L) Da li je to to? Informacije u proteinu?
O: Da.
P: (Chu) Dakle, veoma je teško reći, u suštini, da li je dobro za vas ili ne.
(L) Tačno.
O: Kazein je prijemnik/odašiljač kao svi proteini. Može se reći da osobe sa jakom afinitetom prema bovinima mogu bolje podnositi mleko od drugih.
P: (Gaby) Organski portali?
(L) Dakle, isto bi važilo za druga mleka, kao što je afinitet prema kozama, ili...?
(Andromeda) ...ili prema kamilama, ili jakovima, ili losovima [smeh]?
(Joe) Šta je sa kokosom?
(L) Šta... kokos nema veze sa...
(Andromeda) To nije mleko! To je voda.
(Joe) Volim kokos. Da li imam jak afinitet prema kokosu? [smeh]
(L) Da li je kokosovo mleko protein?
(Joe) Ne znam. Ne.
(L) Ne mislim tako.
(Andromeda) Pa, ja definitivno nemam nikakav afinitet prema kravi.
P: (L) Dakle, situacija je neizvesna, i očigledno je da je sirovo mleko bolje od pasterizovanog mleka. Može se koristiti kao lek za kratke periode. Ako će se konzumirati, to bi trebalo da bude dok su deca, jer očigledno deca imaju koristi, čak i ako je u pitanju kravlje mleko. Bar bolje nego odrasli. A grupe ljudi koje izgledaju dobro prilagođene mleku su upravo to: prilagođene. Jer svi ljudi koji nisu mogli da tolerišu mleko u njihovoj kulturi su umrli.
(Andromeda) To bih bila ja.
(L) Da, ja bih umrla.
(Steph_rivers) Da li fermentacija sirovog mleka pomaže laktobakterijama da razgrade kazein proteine i laktozu na nivoe koji ih čine bezopasnim/probavljivim?
O: Ne baš.
P: (gottathink) U vezi sa sirovim mlekom i njegovim koristima, da li je važno da li je izvor koza, ovca, krava, bivolica itd.?
(L) Pa, mislim da je to već pokriveno.
(Persej) Šta je supstanca koju je Weston Price nazvao 'aktivator X'? I evo opisa aktivatora X: "Utvrdio je da ni ukupni sati sunčeve svetlosti ni temperatura nisu bili glavni faktor kontrole" u tome koliko aktivatora X je prisutno u mleku. Umesto toga, "najpotentniji faktor je bio ispaša mlečnih životinja. Brzo rastuća trava, zelena ili brzo osušena, bila je najefikasnija." Dakle, šta je ovaj aktivator X?
O: Informacija! Obratite pažnju na činjenicu da je određena vrsta trave to obezbedila. Primenite taj princip na hranu. Studije su najčešće od male vrednosti jer su subjekti sami selektovani. Prava nasumična grupa se skoro nikad ne viđa. Merenje i vaganje sastojaka supstance može biti indikativno ako se uzmu u obzir potencijali informacija. Zbog toga je svinjetina bolja za napredne ljude nego govedina ili mnogi drugi mesni proizvodi. Informacije iz svinje su više u skladu sa pravcem ljudskog razvoja. Meso svinje je sastavljeno od proteina sa sličnim kapacitetom prijema.
P: (Scottie) Dakle, jedite slaninu!
(Andromeda) Iberiko!
(Niall) Svinjetina je bolja za nas nego govedina?
(L) Keyhole, imate li još pitanja? Da li ste sve razumeli?
(Keyhole) Jedno brzo pitanje o svinjetini. Da li biste mogli da pitate o sastavu masnih kiselina u svinjskoj masti?

Jer su upravo rekli da je svinjetina generalno bolja nego govedina, ali sastav svinjske masti, odnos masnih kiselina, je povezan sa mnogim hroničnim zdravstvenim problemima prema istraživanjima. Dakle, da li biste mogli da pitate o tome da li je konzumiranje svinjetine koja nije hranjena ispašom - na primer, svinjetina iz supermarketa - i dalje zdravo za ljude, s obzirom na to da njihova hrana menja sastav masne kiseline, i to se smatra pravim problemom, prema istraživanjima?
(L) Možemo li ovo razložiti na jednostavna pitanja? Da li je svinjetina iz supermarketa u redu?
O: Ne
P: (L) Dakle, mora biti svinjetina hranjena ispašom, u osnovi?
O: Da.
P: (L) Dakle, govorimo o stvarima koje bi bile idealni uslovi?
O: Da.
P: (L) A šta je sa sastavom masnih kiselina?
O: Ako je ishrana raznovrsna, taj problem se ne javlja.
P: (Keyhole) Izvinjavam se, jedno brzo pitanje. Svinjetina hranjena ispašom je izuzetno teško pronaći, pa šta je bolje: govedina ili svinjetina iz supermarketa?
(L) Govedina hranjena travom ili svinjetina iz supermarketa. Pa, sada dodajete još jedan parametar.
O: Govedina hranjena travom je bolja u oba slučaja. Ali u odsustvu, svinjetina je bolja.
P: (L) I samo zapamtite šta su rekli o studijama i kako su subjekti studija sami selektovani.
(Andromeda) Možemo li pitati zašto su jaja loša za mnoge od nas?
(L) To je dobro pitanje. Zašto su jaja loša za mnoge od nas?
O: Ona su potencijalna mlada druge vrste sa vezama za reptile.
P: (L) Dakle, to je opet informacija?
O: Da.
P: (L) I koncentrisana je u jajetu?
O: Da.
P: (L) Baš kao što su informacije o kravama koncentrisane u mleku?
O: Da.
P: (Joe) Da li postoje značajne informacije u ne-mesnoj hrani kao što su žitarice i slično? Da li je to nešto što treba uzeti u obzir sa informativnog aspekta?
O: Treba razmotriti, da.
P: (L) Pa, znamo da su semenke potencijalna mlada biljaka.
(Andromeda) A biljke mogu ići na jednu ili drugu stranu.
(L) I pokazano je da su žitarice, znate, prilično štetne...
(Chu) Ali iz nekih povrća dobijate vitamine koje ne dobijate iz mesa.
(L) Da. Ali povrće je različito od žitarica. Mislim, postoji mnogo korenastog povrća, lisnatog povrća ili voća, svih tih vrsta stvari koje ne podrazumevaju jedenje semenki ili potencijalnih mladih. Dakle, možda postoji... Da li postoji neka vrsta kosmičkog zakona o konzumiranju mladih drugih stvorenja?
O: Blizu.
P: (Chu) Dakle, klice, na primer, bi bile gore od glavice zelene salate?
(L) Da.
(Chu) Jer je to gomila beba.
(Andromeda) To je gomila beba u jednom zalogaju. [smeh]
(Chu) Šta je sa promenama pri kuvanju kada pržite sa svinjskom mašću ili lojem? Šta je bolje?
O: Mešavina bi bila idealna.
P: (Joe) 50/50?
O: Da.

P: (Chu) I ponovna upotreba masti je loša?
O: Da.
P: (Andromeda) Čak i svinjska mast?
O: Ne.
P: (Andromeda) Znala sam!
(L) To je zato što je sveže otopljena.
O: Da.
P: (Andromeda) I dimljena je. [smeh]
O: Da.
P: (L) U redu.
(Temperance) Mogu li dodati na pitanja o hrani za svinje? Dakle, prema onome što sam naučila o ishrani svinja, one ne mogu preživeti samo na pašnjaku. Da li je to tačno?
O: Blizu. Svežderi kao ljudi.
P: (Temperance) U redu. Koji je optimalan dodatak sa žitaricama za uravnoteženje njihove ishrane?
O: Izbegavajte žitarice. Hranite povrćem itd.
P: (Joe) I žirevima.
(L) Žirevi su semenke hrastova.
(Temperance) Da li mogu bolje variti mleko od ljudi?
O: Da.
P: (Temperance) U redu. Sećam se da sam čuo nešto o ljudima koji imaju mlečne krave, a zatim koriste višak mleka ili surutke za tov svinja. Dakle, pretpostavljam da je to jedan način da se to uradi i pokušaću da izbegavam žitarice. Hvala puno.
(Joe) Da li su svinje hranjene žirevima koje dobijamo loše jer su jele bebe hrastova?
O: Ne.
P: (Joe) Taj zakon se ne odnosi na svinje.
O: Da.
P: (Niall) Drvo ih slobodno baca. Nisu uzete od njega.
(Andromeda) Gde riba spada u sve ovo? Riba i riblje ulje?
(L) Pa, već su nam rekli o tome jednom; da riba zamjenjuje poluadekvatno. Čovek ne živi samo od ribe. Dakle, kupite svaki komad slanine. [smeh] Dakle, u redu, pređimo na sledeća pitanja.
(PopHistorian) Nekoliko članova foruma prijavilo je početak tahikardije, posebno atrijalne fibrilacije. Farmaceutske kompanije su u poslednje vreme povećale ciljanje obolelih od afib-a. Mnogi članci to nazivaju novom epidemijom. Da li se učestalost tahikardije zaista povećava, i zašto?
(L) Da li se zaista povećava?
O: Da.
P: (L) Zašto?
O: COVID vakcina.
P: (L) Pa, šta ako ne uzmete COVID vakcine?
O: Prenošenje od drugih.
P: (L) Dakle, čak i ako je ne uzmete, možete dobiti efekte od prenošenja?
O: Svi bi trebali preduzeti neki protokol protiv vakcine uključujući podršku za srce.
P: (Gaby) Kao glog bobica.
(Joe) CoQ10, glog bobica.
(L) Nekoliko različitih stvari, kao što je nattokinaza koja održava vašu krv čistom.
(Gaby) Plasmalogeni.
(L) I pomaže vašem srcu.
(Andromeda) CoQ10, L-karnitin, riblje ulje, NAC.
(L) Da.

(Niall) Ti fašisti sa vakcinama, u osnovi su dobili šta su želeli: Svi su podložni njenim efektima.
(L) Do određene mere. Da li je to tačno? Da li su svi u osnovi bili izloženi?
O: Da.
P: (L) Da li su oni koji su dobili vakcinu u goroj situaciji od onih koji nisu?
O: Da.
P: (L) Da li postoje neke zaštite za one koji nisu dobili vakcinu?
O: Da.
P: (L) Hmm. Pa, ništa od ovoga nije baš prijatno.
(PopHistorian) Da li postoji nešto posebno iz našeg istraživanja na forumu čega treba da budemo svesni da bismo sprečili ili lečili ovaj problem?
(L) Pa, mislim da su upravo rekli šta da radimo. Da li postoji nešto što nismo pokrili?
O: Ne.
P: (L) U redu.
(Windmill Knight) C's su spomenuli da je Jordan Peterson velika duša, ali da je takođe vrlo vođen svojim emocijama, i stoga ima problema sa suočavanjem sa objektivnom stvarnošću. U poslednje vreme, javno je dao neke izjave u vezi sa izraelsko-palestinskim sukobom koje su daleko od tačnih i nedostaju im empatije, da ne kažem najmanje, poput podsticanja Netanyahua da "im stvori pakao", optužujući Palestince da igraju ulogu žrtve ili nazivajući demonstrante protiv genocida "osvetničkim, besplodnim harpistima koji nesvesno teže dominaciji". Neki od nas imaju utisak da Jordan Peterson, pre svog medicinskog kome zbog ozbiljnih simptoma povlačenja sa benzodiazepina, više nije isti. Posebno je drugačiji otkako se sprijateljio sa osobama poput Bibija Netanyahua i Bena Shapira. Da li su zaista samo njegove emocije te koje iskrivljuju njegove stavove ili ovde igra ulogu nešto drugo?
O: Peterson je bio podvrgnut intenzivnom programiranju tokom svoje kome.
P: Dakle, nije zamenjen?
O: Ne.
P: Samo je bio podvrgnut intenzivnom programiranju, pretpostavljam od strane 4. gustine?
O: Da.
P: Da? Neko je imao nešto da kaže?
(seek10) Mogu li postaviti jedno pitanje u vezi sa protokolom protiv vakcinacije?
P: Da.
(seek10) Koliko često treba primenjivati taj protokol?
O: Svaki dan najmanje 6 meseci.
P: Ark i ja smo to radili skoro dve godine. Mislim, uzimali smo te suplemente dve godine, svaki dan.
P: Okay...
(Beau) Da li je Majkl Džekson ikada imao seksualne aktivnosti sa maloletnicima?
O: Malo.
(Beau) Da li su postojali napori da ga lažno optuže kao pedofila?
O: Da.
P: Ali ako je imao seksualne interakcije sa maloletnicima, onda je bio pedofil.
O: Ne baš. Samo zbunjen.
P: Dakle, nije bio pravi pedofil, samo je bio zbunjen. Da li je tako?
O: Da.
P: Okay. Zašto je to učinjeno? Zašto su te optužbe iznete?
O: Zato što mu se zbunjenost razjašnjavala i što je postajao jači.
P: Dakle, mogao je postati sila protiv njih?
O: Da.
P: Da li je bio manipulisan u te situacije sa decom?
O: Da.
P: Praktično je bio dete sam...
O: Da.
P: Okay, sledeće:
(Approaching Infinity) 1) U prošlim seansama, rekli ste da postoje šest vrsta otmica, ali su samo tri diskutovane u nekom stvarnom detalju. Prvo, tu je indukcija alfa stanja, poznata kao 'nivo 3' otmica - daljinska manipulacija dok je osoba svesna ili sanja. Drugo je dupliciranje duše ili 'virtuelna realnost' otmica - duša je izvađena putem TDARM-a, telo kopirano u 4D-u, a zatim duša ponovo umetnuta u 3D telo. I treće je fizička otmica, gde se 3D telo uklanja u 4D putem TDARM-a.
(P) Nisam sigurna da li je to bilo nužno da se 3D telo ukloni u 4D putem TDARM-a. Mislim da je samo uklonjeno u 4D, znate, direktno, jednostavno... Da li ste sigurni u toj razlici?
(Approaching Infinity) Pa, u slučajevima nestanka 411, koji se kontekstualno čine trajnim otmicama, bilo je reči o procesu re-molekularizacije i prelaženju dimenzionalnih granica. Dakle, pretpostavljam da je to bar jedna od tih vrsta gde je uklonjeno u 4D.
(P) Dobro, pitajmo, kaže da je treća fizička otmica gde se 3D telo uklanja u 4D putem TDARM-a. Da li se to događa?
O: Ne.
(P) Šta se dešava?
O: 3D telo prebačeno u 4D.
(P) I nema TDARM-a uključenog. Da li je tako?
O: Da.
(P) Dakle, u toj trećoj vrsti otmice, nema TDARM-a uključenog, ali koriste tehnologiju da uklone ljude. Mislim, otvaraju portale, vuču ih kroz portal, tako nešto?
O: Da.
(P) I imaju, kao, traktorske zrake i tako to?
O: Da.
(P) Ali im nije potrebno da ih rasklope?
O: Ne.
(Approaching Infinity) Neki drugi mogući varijacije pominju se u seansama, uglavnom zasnovane na diskusiji o MIA/KIA. Prvo, tu je reanimacija, gde se duša uzima pre nego što ode u 5D i ponovo umeće u reanimirano telo. Drugo je dupliciranje/kloniranje tela, što liči na reanimaciju, osim što se kreira novo, zamensko telo. I treće bi moglo biti strogo 3D otmica, na primer, gde fizičko telo ulazi u 4D područje bez TDARM-a, kao kada neko ulazi ili je odveden u podzemnu bazu. Da li su ove informacije tačne?
O: Dovoljno blizu!
P: (Approaching Infinity) Zašto se indukcija alfa stanja smatra otmicom, što implicira da neki deo nas bude uzet? Da li je 'nivo 3' značio da se to dešava isključivo u 3D?
O: Otmica se odnosi na svest.
P: (L) Dakle, samo uzimaju vašu svest, zar ne?
O: Da.
P: (Approaching Infinity) U slučajevima Nestalih 411, gde svetli, atletski građeni muškarci nestaju i pronalaze se mrtvi u vodi, postoji medicinski dokaz da je mnoge od njih bilo živo veći deo vremena tokom kojeg su nestali, i da su umrli tek kratko pre nego što su njihova tela pronađena. Šta im se dogodilo za vreme dok su bili živi, što ponekad traje danima ili nekoliko nedelja?
O: Izvor hrane.
P: (L) Pa, nisu pojedeni.
O: Emocionalna hrana. Takođe eksperimenti sa razmnožavanjem.

P: (L) Nijedan od nas nije siguran u to kako to funkcioniše, jer su to stvari koje nisu baš uobičajene. Mi ne shvatamo kako to sve funkcioniše.
Niall i Joe, koje su vaše primedbe u vezi sa životinjama iz Albiasa? Šta su životinje iz Albiasa?
(Joe) Dakle, u januaru ove godine 600 ovaca bilo je preplašeno ili je bilo zatvoreno u zadnji deo poli tunela. I sve su umrle od straha. Tada su tvrdili da mora biti pas. Nisu zaista videli psa, ali su rekli da su oko njih bili divlji psi.
(L) 600 ovaca je umrlo od straha jer ih je pas uplašio?!
(Joe) Da. A onda, nedavno, dogodio se slučaj gde je 600 kokošaka navodno ubilo čopor besnih pasa. I kažu da se to vraća na više od dve godine, ali ovi divlji psi nikada nisu uhvaćeni.
(Chu) I mogu biti ovce, koze, kokoške...
(Joe) Čini se da je broj ubijenih neobičan za jednog psa ili čopor pasa. I pitamo se da li je to nešto drugo nego što ljudi pretpostavljaju?
(L) Šta je to?
O: Privremeno prebacivanje granica u 4D gde se 2D stvorenja lako preplavljuju.
P: (L) Dobro. A šta uzrokuje prebacivanje granica?
O: 4D procurivanje zbog lokalne aktivnosti.
P: (L) Kakva vrsta lokalne aktivnosti? Da li govorimo o ljudima koji vrše rituale i slično?
O: Blizu.
(Joe) Nije li bilo nešto o vešticama ili tako nešto?
(L) Jeza!
(Chu) Ne znam, ali neke od životinja bile su povređene.
(Niall) Da li je to povezano sa serijom konja koji su bili zlostavljani od strane nekih satanističkih grupa?
O: Da
P: (Joe) U tom području, da.
(Niall) Pa, to je bilo širom Francuske tokom COVID godine, 2020/2021.
P: (L) Dobro, sledeće pitanje: Hlat želi da pita u vezi sa sesijom od 17. jula 2022. godine:
Sesija od: 17. jula 2022. godine
(hlat) Glupo pitanje. Moja kćerka imala je neobično iskustvo i želela bi da zna šta se dogodilo. Jedno jutro se probudila u krevetu i videla mog sina kako stoji na vratima. Sin je rekao nešto o prženju piletinskih prstića, a zatim je pobegao. Kćerka je ustala iz kreveta posle nekoliko sekundi, prošetala hodnikom i videla sina i drugu kćerku u dnevnoj sobi. Pitala je sina da li ju je pitao za piletinske prstići, a on je rekao da nije. Druga kćerka je rekla da je sin celo vreme sedeo sa njom i da nije mogao otići do sobe kćerke. Šta se dogodilo?
O: Bilokacija. Da li je dobio svoje prstići?
(hlat) Koje su faktore pogodovali bilokaciji mog sina 2022. godine?
O: Prirodna sklonost.
P: (L) On ima prirodnu sklonost da ima sposobnost bilokacije?
O: Da. Ali će nestati. Interesantno je da je kćerka mogla da ga vidi!
P: (hlat) Je li bilokacija jedna od karakteristika 4D ili 4D procurivanja?
O: Ne nužno. Sposobnosti duše.
P: (hlat) Kada osoba doživi 4D procurivanje, da li ceo lokator ili okruženje privremeno postoji u četvrtoj gustini, čak i kada drugi u istom lokatoru ne primete procurivanje?
O: Da
P: (L) Dakle, važna je i sposobnost percepcije?
O: Da
P: (L) Kao što ste upravo rekli o kćerki. Dobro:

(hlat) Nadolazeći Talas će nas odvesti iz 3D u 4D. Da li nas i pretečni talasi privremeno vode iz 3D u 4D, mada privremeno?
O: Donekle, da. Takođe je to proces koji je u toku.
P: (Joe) Dakle, kao kada su govorili o mogućnosti percepcije 4D u 5D, morate biti svesni toga unapred. Dakle, da li je to u vezi sa procurivanjem, ljudi koji su svesni ideje o drugoj stvarnosti 4D, da li ta svest barem pomaže u tome da se adresiraju neslaganja i slično?
(L) Da.
(Joe) I takođe, obraćanje pažnje na neslaganja umesto normalizovanja svega, zar ne?
(L) Da.
(Joe) To je važan faktor.
P: (L) Miracle pita:
Sesija 27. april 2024.
(irjO) U našem vremenskom okviru, osim izgradnje Coral Castle-a, kada je poslednji put 'tehnika fokusiranja zvučnog talasa' redovno korišćena kao metoda građenja?
O: 1100. p.n.e.
(irjO) Zašto smo prestali da je koristimo?
O: Tehnologija izgubljena zbog katastrofa. Takođe, genetska komponenta je razvodnjena i oslabljena. Ponekad se pojavljuje anomalno. Primer: Leedskalnin.
(L) Dakle, postojala je genetska komponenta ove tehnologije?
O: Da
(L) Dakle, određene osobe koje su imale genetiku su to radile?
O: Da
(Miracle) Da li neko na forumu ima genetiku za fokusiranje zvuka?
O: Neki.
(irjO) Da li osoba koja nosi gene za fokusiranje zvuka zna da ih ima?
O: Obično ne.
(irjO) Da li bi organska portalna svest zadržala individualizovanu identifikaciju nakon smrti?
P: (L) Mislim da smo već razgovarali o tome. Razgovarali smo o činjenici da idu u bazen duša. Već je u sesijama. Već je razgovarano o tome.
(irjO) Razlog za to pitanje je taj što sam pročitao puno knjiga u vezi sa terapijama prošlih života i regresijama, i nema načina da se identifikuje da li bi neka od tih osoba koja je radila jednu od ovih terapija mogla biti organski portal. Dakle, moje pitanje je zapravo, da li su organski portalni takođe sposobni da se sećaju prošlih života?
(L) Pa, da, ali smo upravo rekli da ih nemaju.
(Andromeda) Ili možda imaju uvide. Ako su kao neka grupa različitih energija koje su već bile prisutne pre...
(L) Da li se mogu sećati prošlih života drugih delova svog bazena duša kao da su njihovi?
O: Da
(L) I mogli bi čak da se sećaju nekoliko prošlih života koji, znate, nisu u skladu jedan s drugim jer dobijaju prošle živote od drugih članova svog bazena duša ili čak drugih ljudi sa kojima su tesno povezani.
O: Da
(irjO) Kada odu u tako zvanu bazen duša, da li su sposobni da razmišljaju o svojim lekcijama slično kao duše bića?
O: Ne, uče kao jedinica.
(Windmill knight) C-ji su potvrdili da nuklearne detonacije mogu imati efekte na druge gustine ili dimenzije, da mogu razbiti dimenzionalne barijere ili čak tamo uzrokovati štetu. Da li ljudi koji umiru u nuklearnim eksplozijama imaju teškoće ili pate nekakve dodatne efekte pri prelasku u 5D zbog nuklearne energije?

O: Da. I veliki je "greh" koristiti takve bombe.
(L) Dakle, drugim rečima, šteta koja je naneta njima je tako strašna da oni koji su uključeni u to snose vrlo, vrlo ozbiljne karmičke terete. Da li je to ono što ovde želimo da kažemo?
O: Da
(Keit) Prema Peteru Garyaevu (tvorac 'genoma talasa', autor radova o Lingvističkoj genetici talasa), molekul DNK-a je kodiran govorom, mislima i slikama, što je, kako tvrdi, takođe moguće lečiti informacijama. Garyaev nam obećava da se uz pomoć misli i ispravnog govora možete izlečiti. Morate razgovarati sa svojim organima, kao da ih pokušavate ubediti da postanu zdravi. Stvorio je 'Garyaev Matrice' (DNK muziku) koja može da leči organe, kosti i delove tela. Primarna snimanja se vrše posebnim laserom koji može da generiše fotone koji menjaju polarizaciju (stanja rotacije), tj. snimanje informacija kada se ispitaju bilo koji objekti (ćelije i tkiva, bioaktivne supstance, fotografije, itd.). Stvara kvantno predstavljanje zdravog stanja određene osobe, a zatim koriguje odstupanja vraćanjem u normalno/zdravo stanje.
Pitanja: Da li je rad Garyaeva legitimna i vredi istražiti?
O: Da, ali potrebno je čišćenje.
P: (Keit) Da li bi bilo korisno slušati njegove 'Garyaev Matrice'?
O: Ne bi škodilo. Lečenje? Zavisi od mnogih faktora.
P: (Keit) Postoji zvanični institut koji prodaje sve vrste pripadajuće opreme. Da li su legitimni ili su prevaranti?
O: Trgovci.
P: (Keit) Da li bi bilo korisno isprobati njihovu opremu?
O: Ne baš.
P: (Keit) Ako 'Garyaev Matrice' funkcionišu, institut tvrdi da samo oni imaju originalne snimke, i da su sve što nađemo na internetu kopije i falsifikati, i rezultati su nepredvidljivi. Da li je to tačno, i da li bi trebalo kupovati samo njihove snimke?
O: Delimično, ali takođe štite prihode.
P: (Keit) Da li je Garyaev umro prirodnom smrću?
O: Da
P: (Keit) U sesiji 15. aprila 2000. godine, potvrđeno je da se ruski magnetni laboratorij nalazi u lancu planina nazvanom Sayan ili Sayany. U istom regionu postoji lanac planina nazvan Ergaki. Mesto ima mnogo legendi i priča, neke od kojih povezuju to mesto i planine Sayan uopšteno sa drevnim civilizacijama, slično legendama o Šambali. I čitava oblast planina Sayan takođe je povezana sa Altaj planinama. Ergaki imaju različite čudne kamenite strukture koje su navodno korišćene kao deo tehnologije koja je bila poznata drevnim civilizacijama. Priča iz 60-ih godina kaže da je bila izgradnja u blizini i radnici su videli zrak svetla (snop) koji je izašao iz niza stena nazvanih 'Spavajući Sayan', i zrak je osvetlio celo područje. Sat vremena kasnije, ljudi su stigli u "Volga" automobilima, koji su tada obično pripadali visokim zvaničnicima. Rekli su radnicima da zaborave na ono što su videli. Da li je ova priča istinita?
O: Delimično.
P: (Keit) Ako jeste, šta je bio taj snop?
O: Emitovan od strane povremeno funkcionalne drevne tehnologije.
P: (Keit) Da li je altajsko-sajanska regija bila deo Atlantidske civilizacije?
O: Ne
P: (Keit) Planine Sayan su takođe omiljena destinacija za odmor Putina. Da li je to samo zbog prirode, ili postoje i neki dodatni razlozi? Ako postoje dodatni razlozi, koji su?
O: Priroda i svest o drevnim asocijacijama.
P: (L) Dakle, voli prirodu i svestan je, i ide tamo jer se oseća povezano ili nešto slično. Da li je to to?

O: Da
P: (Ryan) Da li se Platon bavio seksualnom aktivnošću sa maloletnicima, kako su i Cleckley i Laura pretpostavljali?
O: Da
P: (Ryan) Ako jeste, koliko je to doprinelo tome što njegovo delo izgleda da je izbeglo cenzuru tokom zapadne istorije, za razliku od dela mnogih većih grčkih mislilaca?
O: Da, mnogo.
P: (L) Dakle, to je dosta doprinelo preživljavanju njegovog dela.
(Ryan) Koliko, kao procenat Platonovog preostalog dela, je plagirao od drugih?
O: 80 procenata.
Q: (L) Dakle, on nije bio toliko kreativan, zar ne? [smeh]
(Niall) A svi živimo u Platonovoj Republici!
(PopHistorian) Koliko je valjan ili koristan sistem Stila Privrženosti koji se sada koristi već skoro 70 godina i čini se da dobija kredibilitet brzo? Da li je ovaj sistem korisniji kada se primenjuje kao spektar, a ne kao apsolutne kategorije, već kao fokusne tačke u spektru, i individualni stilovi mogu da se kreću unutar spektra u zavisnosti od njihovog mentalnog stanja i trenutnih okolnosti?
(L) U redu. Dakle, da li je sistem korisniji ako se primenjuje kao spektar?
O: Da
P: (L) Ima li nešto posebno što možete reći o tome?
O: 60 procenata je genetičko nasleđe, a samo 40 procenata je odgajanje.
P: (L) To je bilo poslednje pitanje! Ha-ha-ha! [smeh]
(Joe) Imam još dva. Samo kratka.
(L) Oooh...
(Joe) Kada Andromeda i ja, kao i drugi, ode smo odavde na neko vreme, kada se vratimo, primetimo da se osećamo drugačije. I kada se vratimo, osećamo se kao... nekako... kako biste to opisali?
(Andromeda) Teško.
(Joe) Kao neka vrsta težine.
(Chu) Kao da ima više gravitacije.
(Joe) Osećamo se više pritiskani. [smeh]
(L) Dakle, osećate se pritiskani ovde i osećate se slobodnije negde drugde?
(Joe) Ne. Ali primećujemo da postoji razlika. Pa, pitamo se šta, znate...
O: Oslobađanje tereta. Vaši životi uključuju preuzimanje tereta sveta i vaše grupe posebno. Takođe, verovatno osećate i zaštitni balon i teret zaštite.
P: (L) Dakle, kada odete, osećate kao da otpuštate odgovornosti?
(Andromeda) Ne. Ja ne.
(L) Ne morate da pazite svaku minutu.
(Joe) Dakle, postoji teret zaštite.
(Scottie) Poput zaštite jedni druge ili nešto?
(Andromeda) Poput pritiska?
(Joe) Šta je zaštitni balon?
(L) Onaj koji podižemo nad ovim mestom svaki put kada radimo SRT.
(Joe) U redu.
(L) Gde ste bili? Niste bili ovde?
(Joe) Nisu rekli da je taj. Mogao bi biti drugi zaštitni balon, drugačiji. [smeh]
(L) Da li je to drugi zaštitni balon osim onog koji stvaramo?
(Joe) Ili ih ima više?
O: Ima ih više. Takođe, gravitacija je malo veća zbog rastuće atmosfere 4D.
P: (Joe) Hmm.
(Andromeda) Čini se kao da je gravitacija povećana.
(Joe) Da li gravitacija raste tokom ovih solarnih erupcija ponekad?
O: Možda.

P: (Joe) Jedino drugo pitanje je da li je moja mama dobro?
O: Veoma dobro, zapravo!
P: (L) Dakle, jesam li je zaista videla kada je preminula?
O: Da
P: (L) Jer je delovala veoma veselo. Mislim, bila je, znate, skoro se smejala. Pa, znate kako je bila, bila je, znate... Ponekad smo imali malu konkurenciju oko, znate, kuvanja i majčinskog ponašanja i tih stvari. I onda mi samo kaže, u redu, sada si ti mama! [smeh] Uzmi to!!
(Andromeda) Mogu da zamislim da je to rekla.
O: P vas sve voli i napokon radi tačno ono što želi što uključuje slanje pozitivnih osećanja svima.
P: (L) Nikad neću zaboraviti. Kada sam pitala S, rekla sam, pa, znate, jer je još uvek bila na aparatima i još nisu isključili aparate. I rekla sam, hoćeš li se vratiti? I rekla je, 'Da li se šališ?!’ [smeh] To je rekla: ‘Da li se šališ?’
(Joe) Vratiti se gde?
(L) Vratiti se u svoje telo, kako bismo je, znate, probudili. Jer je njeno telo još uvek bilo živo na aparatima. U redu. Da li postoji nešto što treba da znamo, a nismo pitali? Ako postoji, smatrajte da smo pitali.
O: Mnoga iskušenja dolaze na različita mesta. Potrebno je puno toga da bi se probudila prigušena populacija. Mnogi neće preživeti. Pazite jedni na druge. Zbogom.
KRAJ SESIJE


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 724 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 33, 34, 35, 36, 37

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.


cron
Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz