Sada je: pon apr 29, 2024 12:58 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 939 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 47  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: pon jun 12, 2006 11:42 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 01, 2005 1:17 am
Postovi: 1377
Lokacija: Justinijana Prima
Adame dobrodosao i hvala sto si podigao temu,
da sam je video ranije bi se ukljucio u misteriju crnog kruga.
Oni koji su rekli da je to Sunce su potpuno u pravu,
Elem,medju ostalim fotkama imam i tridesetak sa crnim krugom na mestu gde je sunce,to se obicno dogodi kad mi je aparat/kamera namesten na automatsko podesavanje svetla,i kad usmerite prema Suncu, okinesh i izadje na slici crni krug gde je najsvetlije(ponekad se desi i elipsa,ali to je zbog oblaka).

Od svih tih slika samo na jednoj jedinoj se vidi jos NESTO ,daleko desno od Sunca(crnog kruga) vidi se manji krug koji je obasjan suncevim zracima ,previse velik da bi bio Venera a previse mali da bi bio Mesec.Ja se ne razumem u astronomiju pa bi bilo lepo kada bi neko od clanova za poznavanjem iz astronomije malo pomogao da razresimo i ovu misteriju.Ako je bitan datum zbog polozaja nebesnih tela ,slikano je 02.06.2006g. negde popodne(15-16h),istog dana,par sati pre nego sto su slikane one “pticice”.
Jack,ta slika je sa oznakom SUNP0003,u 1mailu od 07.06.stavi je ,ako nije bed zbog velike rezolucije(2048x1536), ali nije mi problem i da posaljem mailom onima koji su zainteresovani(samo pisite mail u p.m.)
Pozdrav,Natalandza
:love3:

_________________
Теоретичар завере у мировини, технолошки вишак @ КасиЈопеја ДП инк. & стечајни управник @ ХипиШизикМетафизик анлимитид.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jun 13, 2006 12:06 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Evo, Nat...

slika

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jun 13, 2006 12:39 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri maj 17, 2006 1:04 am
Postovi: 185
Lokacija: kroejša
Nadam se da ste toliko racionalni da vidite da ovdje nema NLO-a.

_________________
"Man is the measure of all things: of things which are, that they are so, and of things which are not, that they are not."
Protagoras
http://www.999.bloger.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jun 13, 2006 2:03 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 01, 2005 1:17 am
Postovi: 1377
Lokacija: Justinijana Prima
zen999 je napisao/la:
Nadam se da ste toliko racionalni da vidite da ovdje nema NLO-a.




#-o E j.bi ga,ajd recimo da razumem da nekoga mrzi da cita predugacke postove,ali ovaj zadnji mi je bas bio kratak.niko nije spomenuo nlo. nlo imas u temi nlo(ova prva gore,eeee,ta,ta,da,ta gore,e tu klikni,a ovde se prica o crnom krugu koji je sunce i o onom manjem svetlom krugu koji je ,POJMA NEMAM :?: ,zato i pitam,ako znas sta je taj svetli krug reci brate slobodno,sto se stidis,
a ako te mrzi da lepo procitas,i cak ti je i 10 reda too much evo ti ponovo samo deo gde se ne spominje nlo :mrgreen:


"Oni koji su rekli da je to Sunce su potpuno u pravu,
Elem,medju ostalim fotkama imam i tridesetak sa crnim krugom na mestu gde je sunce,to se obicno dogodi kad mi je aparat/kamera namesten na automatsko podesavanje svetla,i kad usmerite prema Suncu, okinesh i izadje na slici crni krug gde je najsvetlije(ponekad se desi i elipsa,ali to je zbog oblaka). "
Pozdrav,Natalandza :love3:

_________________
Теоретичар завере у мировини, технолошки вишак @ КасиЈопеја ДП инк. & стечајни управник @ ХипиШизикМетафизик анлимитид.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jun 13, 2006 12:26 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri maj 17, 2006 1:04 am
Postovi: 185
Lokacija: kroejša
nat je napisao/la:
zen999 je napisao/la:
Nadam se da ste toliko racionalni da vidite da ovdje nema NLO-a.




#-o E j.bi ga,ajd recimo da razumem da nekoga mrzi da cita predugacke postove,ali ovaj zadnji mi je bas bio kratak.niko nije spomenuo nlo. nlo imas u temi nlo(ova prva gore,eeee,ta,ta,da,ta gore,e tu klikni,a ovde se prica o crnom krugu koji je sunce i o onom manjem svetlom krugu koji je ,POJMA NEMAM :?: ,zato i pitam,ako znas sta je taj svetli krug reci brate slobodno,sto se stidis,
a ako te mrzi da lepo procitas,i cak ti je i 10 reda too much evo ti ponovo samo deo gde se ne spominje nlo :mrgreen:


"Oni koji su rekli da je to Sunce su potpuno u pravu,
Elem,medju ostalim fotkama imam i tridesetak sa crnim krugom na mestu gde je sunce,to se obicno dogodi kad mi je aparat/kamera namesten na automatsko podesavanje svetla,i kad usmerite prema Suncu, okinesh i izadje na slici crni krug gde je najsvetlije(ponekad se desi i elipsa,ali to je zbog oblaka). "
Pozdrav,Natalandza :love3:


Onda si offtopic ;)

_________________
"Man is the measure of all things: of things which are, that they are so, and of things which are not, that they are not."
Protagoras
http://www.999.bloger.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned aug 06, 2006 4:36 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sub aug 05, 2006 10:23 pm
Postovi: 1
Ovaj crni krug u središtu sunca je mislim sunčeva jezgra[/img][/url]


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned aug 06, 2006 8:41 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub okt 29, 2005 6:59 pm
Postovi: 235
Lokacija: Centar
RIPER je napisao/la:
Ovaj crni krug u središtu sunca je mislim sunčeva jezgra[/img][/url]


:scratch: :toothy2: :rofl


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto aug 08, 2006 2:22 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jan 30, 2006 1:39 pm
Postovi: 138
Lokacija: Split
zen999 je napisao/la:
Nadam se da ste toliko racionalni da vidite da ovdje nema NLO-a.


slika


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto aug 08, 2006 3:04 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub aug 28, 2004 9:34 am
Postovi: 138
Lokacija: Sarajevo
Meni je uvjek bilo interesantno kako slike na kojima se nalaze "NLO" imaju izostrene detalje osim samog NLOa koji je uvjek mutan?

Jos uvjek nisam vidio slike sa kojih bi se dalo zakljuciti da je na njima zaista NLO. Sve je to rekla kazala. Uvjerljivi su mi jedino bili oni video clipovi prije godinu dana sto je snimala Meksicka avijacija kada su primjetili vise letecih objekata u formaciji i snimali ih iz aviona termalnom kamerom.

_________________
As far as the laws of mathematics refer to reality, they are not certain; and as far as they are certain, they do not refer to reality.

Albert Einstein


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri aug 09, 2006 12:21 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jan 20, 2006 3:45 pm
Postovi: 42
^^^^ Pa imas ostre slike NLOa na slikama onog lika iz svicarskih alpa... Billy Meiera (hehe) ne znam koliko si upucen u to. Slike su prekrasne ali je priznao da su fejk.
:twisted: :twisted:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub aug 26, 2006 7:22 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub jun 12, 2004 11:01 am
Postovi: 86
Lokacija: Split, Croatia
Henry je napisao/la:
Slike su prekrasne ali je priznao da su fejk.
:twisted: :twisted:


Mozda sam ja lud ili umisljam, ali daj mi link na kojem on priznaje da su fotografije lazirane =?????????? http://theyfly.com/ .

Istina kakva je da je, Meier bar ne kanalizira svoje informacije kao npr neki kasiopejci ili statigajaznam. Sustavna analiza razgovora i zapisa moze biti od velike vaznosti, a preporucam da bacis pogled i na gaiaguys.net .

Ja opet ne pridajem ogromnu vaznost nikome prvenstveno jer nisam proveo dovoljno vremena alalizirajuci te informacije. :twisted:

Ali mislim da je dovoljno procitati sto gaiaguys.net kaze o tome, tu sam ulupao vremena i vremena te mogu reci da su oni up-to-date sa zbivanjima oko Meiera. Sve u svemu, kad procitas ovo http://theyfly.com/spiritual/rules/rules.htm vidis odma da nije rijec o *klasicnom* bull shitu.

Možda kratkotrajno mijenjamo željezni kavez za zlatni, ali i to je put prema realizaciji.

ps
Uostalom ako netko ima ovakvu poruku i usput receno izbjegne vise atentata na zivot, onda svakako zasluzuje moju paznju, a nadam se i vasu.

http://www.gaiaguys.net/PEACEonEARTH.htm
Citat:
Whatever a human being at anytime does, he/she has to do it for his/her own benefit as well as for the benefit of his/her fellow-human being, and thus for the whole of mankind as well as for immediate and future posterity. However, in every respect the benefit rests within the effective knowledge and its resulting essence of wisdom that will be achieved through true love, freedom, peace and harmony wherein courage and compassion as well as humaneness are established. And this will imbue the human being with joy and make him/her strong and just. It is superficial and selfish to act only in the fulfillment of cravings and desires, which always results in evil consequences. Therefore, it has to be understood and comprehended that only a togetherness based on a common ground and the mutual understanding as well as the joining together of all human beings on earth meet all those pre-conditions, in which true love and harmony, peace and freedom are able to take root and become reality. Then the human being will be able to say without fear: "And there shall be peace on earth"...



Billy
Semjase-Silver-Star-Center
December 14, 2002, 5:23 p.m.

_________________
Whatever you want to be you are, don't hesitate, just be! mito.blog.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon aug 28, 2006 11:24 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub aug 28, 2004 9:34 am
Postovi: 138
Lokacija: Sarajevo
Zelio bih da podjelim nedavno iskustvo. Odmah cu reci, nisam siguran sta je, da li je NLO ili nesto slicno ali buduci da sam prvi put vidio nesto takvo zelio bih da podjelim sa vama.

Dakle, sjedio sam u otvorenom kinu, prisustvujuci projekciji filma na Sarajevo Film Festivalu. Moju paznju zaokupila je jedna zvijezda. U stvari bile su dvije. Jedna svjetlija od druge. Bile su nisko, malo iznad platna na kojem je bio film.

Odjednom, donja "zvijezda"(svjetlija) je pocela da se krece i njen sjaj da blijedi. Nakon mozda 1-2 sec, sasvim je nestala da bi se nakon 1-2 sec opet pojavila. Dakle, intenzitet svjetlosti se pojacavao i smanjivao u regularnim intervalima. Kretanje je bilo sporo ali dovoljno(rekao bih malo sporije od aviona kada ga gledamo na nebu). Nakon sto je 2-3 puta pojavilo se i nestao, konstantno krecuci se pravolinijski, u potpunosti je nestala.

Dakle, izgledala je kao zvjezda isti sjaj samo sjanije.

Ne znam sta je, mozda je nesto sasvim prirodno ali ja ne mogu objasniti. Zelio sam samo da podjelim iskustvo sa vama. Jedna moja verzija je da je to bila svemirska stanica Mir, koja inace rotira svoje solarne panele i tako stvorila odsjaj od sunca.

_________________
As far as the laws of mathematics refer to reality, they are not certain; and as far as they are certain, they do not refer to reality.

Albert Einstein


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon aug 28, 2006 12:52 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned dec 26, 2004 4:54 pm
Postovi: 187
Lokacija: Tuzla
Da nisi spomenuo kretanje, onda bih rekao da su prolazili oblaci i pri tome mijenjali intenzitet svjetlosti zvijezde.

p.s. dobar ti je avatar! Meni je Terminator2 jedan od najboljih filmova svih vremena, a Robert Patrick se rodio za takve uloge :)

_________________
"When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. Sometimes there's a moment as you are awaking, when you become aware of the real world around you. But you are still dreaming."
http://ufos.tk


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon aug 28, 2006 2:13 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet dec 02, 2005 11:54 pm
Postovi: 742
Čini se da "sive" baš interesuje filmski festival u Sarajevu, jer kako mi se čini i prošle godine je snimljen jedan NLO za vrijeme trajanja festivala. :mrgreen:

Btw zar nije svemirska stanica "Mir" još prije par godina pala negdje u okean, jer su je Rusi povukli iz upotrebe?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon aug 28, 2006 2:23 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 03, 2004 10:07 pm
Postovi: 907
Citat:
Btw zar nije svemirska stanica "Mir" još prije par godina pala negdje u okean, jer su je Rusi povukli iz upotrebe?

Jeste, potopili su je 2001. Sad postoji Medjunarodna kosmicka stanica (ISS).

_________________
I knew it. I knew it was coming. But this is not the future my mother warned me about. And in this future, I don't know if we can win this war.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto aug 29, 2006 7:34 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub aug 28, 2004 9:34 am
Postovi: 138
Lokacija: Sarajevo
Hm, dobro onda medjunarodna stanica je mozda rotirala panele :mrgreen: To za mir mi rece jaran, astronom shatro...

_________________
As far as the laws of mathematics refer to reality, they are not certain; and as far as they are certain, they do not refer to reality.

Albert Einstein


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned sep 10, 2006 12:31 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto aug 15, 2006 9:34 pm
Postovi: 156
Želio BIH - izjaviti da je ovo krajnje namješteno...
Otvoren sam mogućnostima postojanja vanzemaljaca, prisilnim slijetanjima istih, viđenjima istih, hologramima istih - samo OVAJ slučaj je flagrantno lažan.
U Hrvatskoj nismo još toliko jezično segregirani da ne shvaćamo kako Bosanac - bilo koji - ne bi rekao za nešto što je JOŠ UVIJEK na nebu - ŠTA JE OVO BILO? - rekao bi - ŠTA JE OVO!? - bez BA ili sa BA - svejedno...

Ako pogledate snimku samo dvaput - vidite da voditelj kaže ŠTA JE OVO BILO? - pa se kamera vrati opet na ''LETEĆI OBJEKT'' - koji onda nestane iza zgrade.

Plus - kada se - vrlo prigodno - mladež uzbudi i ukaže na nebo odmah iza lijevog ramena reportera - tu prolazi jedna srednjovječna žena u crvenom koja uopće ne obadaje insceniranu paniku. Ista stvar na drugoj strani ceste sa dvojicom koji uočavaju objekt, a ostali prolaznici - ništa...
Od svih automobila na cesti - samo jedan jedini vozač se isturi kroz prozor - što je btw - klasični Independence Day prizor - a ostali ne reagiraju ni najmanje.

Tako da - dobar P.R. - za festival... Da...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned okt 08, 2006 12:02 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet mar 30, 2006 11:32 pm
Postovi: 702
Lokacija: Forbidden Island
Good one

http://video.google.com/videoplay?docid=2458967493428649738&q=ufo+china

freaky eh?

_________________
" Vrlo cesto Vitez je porazen jer je sluzio Djavolu svim svojim srcem dok je iskreno ali pogresno vjerovao da sluzi Kristu."
(Mouravijeff- Gnosis)


http://knightofthestorms.blogspot.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned dec 10, 2006 11:20 pm 
Offline
pod moderacijom

Pridružen/a: ned dec 10, 2006 10:27 pm
Postovi: 26
evo neki moji nlo-i

8.10.2006. - Split
NLO red

13.08.2005. - Split
NLO noć

I onaj s chemtrailsom


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon dec 11, 2006 1:40 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet dec 07, 2006 11:24 am
Postovi: 53
Lokacija: Belgrade, Serbia
J.G. je napisao/la:
zen999 je napisao/la:
Nadam se da ste toliko racionalni da vidite da ovdje nema NLO-a.


slika


artefakt prouzrokovan optikom fotoaparata?

_________________
Budi skroman jer si stvoren od zemlje.
Budi plemenit jer si stvoren od zvezda.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 939 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 47  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 35 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz