Sada je: čet mar 28, 2024 4:01 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 14 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Najmoćnija hakerska grupa ANONIMUSI imaju "dobre" vesti !?
PostPostano: ned jun 25, 2017 11:58 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon maj 19, 2014 7:20 pm
Postovi: 89
Lokacija: pao naglavu
http://www.blic.rs/slobodno-vreme/vesti ... di/4ef5gxt

Sve u krug, objaviće sutra, pa nista, pa hoće - neće...pa mozda ima nekih mikroba pa na tragu smo..pa nista..
I tako...

Jedan astro fizicar cijeg imena se ne sećam je lepo rekao da vanzemaljski zivot ne moramo traziti na planetama slicnim zemlji ili koje mozda podrzavaju bioloski zivot.

Moguće je da je neka rasa pre mnogo miliona godina evoulirala u kompjuterske-masinske-robotske organizme (ovo nije bas ispravan termin jer ne znam dali vestacka kompjuterska intelegencija moze biti organizam ali ajde nije ni bitno, razumete sta hoću da kazem) i da se nastanila u oblasti koja im omogućava ogroman izvor energije kao sto su crne rupe, ogromna sunca tj zvezde itd.

znaci ukoliko postoji neki zivot u ovoj nasoj dimenziji u ovom 3d svetu vrlo je moguće da su mehanicka civilizacija.
Meni sve to ima smisla, pa pogledajte nas i u kojem smeru idemo, u ne bas dalekoj budućnosti mi ćemo se sjediniti sa kompjuterom a posle toga...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Najmoćnija hakerska grupa ANONIMUSI imaju "dobre" vesti
PostPostano: uto jun 27, 2017 10:03 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jan 16, 2006 12:26 am
Postovi: 804
Lokacija: MNE PG
Meni to sve izgla kao sprdnja sa narodom.Naravno da se zna da postoje bvanzemaljc9i, čaj je poznato da oni već odavno sarađuju sa njima. Mweđutim polako se sklapaju karte, eno Papa objavio da treba jedinstvena vlada, valjda i jedinstvena crkva a kako složiti rogove u vreću? Vrlo prosto izvušete vanzemaljce iz rukava i to je to.

_________________
zašto je što je


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Najmoćnija hakerska grupa ANONIMUSI imaju "dobre" vesti
PostPostano: sri jun 28, 2017 5:17 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon maj 19, 2014 7:20 pm
Postovi: 89
Lokacija: pao naglavu
@formice apsolutno se slazem sa tim, ali to su vanzemaljci koji obitavaju na visim i drugacijim dimenzijama od ove nase.
Kakva je sansa da postoji neka civilizacija u ovoj nasoj 3d dimenziji?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Najmoćnija hakerska grupa ANONIMUSI imaju "dobre" vesti
PostPostano: sri jun 28, 2017 5:18 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon maj 19, 2014 7:20 pm
Postovi: 89
Lokacija: pao naglavu
...mislim da je toj civilizaciji "ova" dimenzija prirodno staniste ako me razumete..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Najmoćnija hakerska grupa ANONIMUSI imaju "dobre" vesti
PostPostano: sri jun 28, 2017 7:19 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri aug 18, 2010 2:07 pm
Postovi: 810
Samo procitajte odeljak "senke od blata" iz Kastanedine knjige Aktivna strana beskraja i sklopice se kockice..

Oni zzapravo komuniciraju u domenu svih ljudi koji zive u manjoj i vecoj meri...
Ima retkih za koje su oni nedostupni


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Najmoćnija hakerska grupa ANONIMUSI imaju "dobre" vesti
PostPostano: sri jun 28, 2017 10:11 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jan 16, 2006 12:26 am
Postovi: 804
Lokacija: MNE PG
pedjos je napisao/la:
@formice apsolutno se slazem sa tim, ali to su vanzemaljci koji obitavaju na visim i drugacijim dimenzijama od ove nase.
Kakva je sansa da postoji neka civilizacija u ovoj nasoj 3d dimenziji?


pa ima upravo u ovoj našoj dimenziji sva sila vanzemaljaca koji su neprestano prisutni. Istina njihova tehnologija im omogućava da budu sakriveni, ali su oni tu. Uostalom brzo će se to objaviti.

_________________
zašto je što je


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Najmoćnija hakerska grupa ANONIMUSI imaju "dobre" vesti
PostPostano: sri jun 28, 2017 11:52 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon maj 19, 2014 7:20 pm
Postovi: 89
Lokacija: pao naglavu
Uz duzno postovanje @formica ali to "uskoro će se objaviti" slusam jos od prvog dana kad sam poceo da citam i da se interesujem za temu vanzemaljaca a tome ima sigurno 20 godina.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Najmoćnija hakerska grupa ANONIMUSI imaju "dobre" vesti
PostPostano: čet jun 29, 2017 8:54 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jul 30, 2006 6:52 am
Postovi: 366
bas mi je ovo "zapalo za oko" kako ce jos malo objaviti informacije o postojanju vanzemaljaca, bilo je pisalo na 2-3 mjesta. sve je postalo kao otrcana fraza, onoga kog je postojanje vanzemaljaca interesiralo, odavno je pronasao svakojaka stiva, portale ili forume da se upozna sa tim.
ima jos jedna slicna vijest isto gdje Putin prijeti kako ce objaviti ko je srusio blizance.
Zapravo, stvara se dojam da osobe koje nemaju blage veze sa novinarstvom, eto tako dobiju posao preko "nekoga" i zato imamo poplavu senzacionalnih vijesti gdje jos za koji sekund ima da se dogodi senzacija. ima masa takvih senzacionalistickih vijesti, internet je preplavljen njima, a zapravo nema vise nista senzacionalno, jedino mozda koliko smo kao ljudi otupili u ovim vremenima previranja... :?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Najmoćnija hakerska grupa ANONIMUSI imaju "dobre" vesti
PostPostano: sub jul 01, 2017 11:31 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jan 16, 2006 12:26 am
Postovi: 804
Lokacija: MNE PG
pedjos je napisao/la:
Uz duzno postovanje @formica ali to "uskoro će se objaviti" slusam jos od prvog dana kad sam poceo da citam i da se interesujem za temu vanzemaljaca a tome ima sigurno 20 godina.


Pa ne umijem drugačije reći. Mora se ispuniti slijed događaja a on ne zavisi od kalendara. Meni je djelovalo kao prva polovina 21.vijeka, ali to ništa ne znači, buitan je slijed događaja i nešto se može odlagati ili ubrzati po volji, samo ako se poznaje redoslijed. Ja nijesam nestrpljiv a što god dođe tome sam naredan. :occasion5:

_________________
zašto je što je


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Najmoćnija hakerska grupa ANONIMUSI imaju "dobre" vesti
PostPostano: pon jul 03, 2017 5:40 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jan 21, 2007 5:43 pm
Postovi: 1190
...
citat: " Moguće je da je neka rasa pre mnogo miliona godina evoulirala u kompjuterske-masinske-robotske organizme (ovo nije bas ispravan termin jer ne znam dali vestacka kompjuterska intelegencija moze biti organizam ali ajde nije ni bitno, razumete sta hoću da kazem) i da se nastanila u oblasti koja im omogućava ogroman izvor energije kao sto su crne rupe, ogromna sunca tj zvezde itd.

znaci ukoliko postoji neki zivot u ovoj nasoj dimenziji u ovom 3d svetu vrlo je moguće da su mehanicka civilizacija."

Je, a zovu se Reapers i Collectors ala Mass Effect. :-*

Sent from my SM-G388F using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Najmoćnija hakerska grupa ANONIMUSI imaju "dobre" vesti
PostPostano: pon jul 03, 2017 10:53 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon maj 19, 2014 7:20 pm
Postovi: 89
Lokacija: pao naglavu
FORMICA je napisao/la:
pedjos je napisao/la:
@formice apsolutno se slazem sa tim, ali to su vanzemaljci koji obitavaju na visim i drugacijim dimenzijama od ove nase.
Kakva je sansa da postoji neka civilizacija u ovoj nasoj 3d dimenziji?


pa ima upravo u ovoj našoj dimenziji sva sila vanzemaljaca koji su neprestano prisutni. Istina njihova tehnologija im omogućava da budu sakriveni, ali su oni tu. Uostalom brzo će se to objaviti.


Imam jos jedno bitno pitanje , @formice citao sam neke tvoje teme i postove i deluje mi da znas dosta stvari i najbitnije da si iskren, tako da imam za tebe jedno pitanje koje se grana na par pod pitanja.
Dakle to "uskoro će se objaviti postojanje vanzemaljaca" ,ko će objaviti NASA, UN , i slicne institucije?
Sta će nam objaviti (ovo je najbitnije), da su stupili u kontakt i da znaju za neke civilizacije koje nas posećuju povremeno ili će objaviti da su oni ovde hiljadama godina?

jel će nam reći da su dobri ili će nam reći da su zli i da su nas porobili u svakom smislu.
...
Znaci veoma je bitno sta će nam objaviti ,imam osećaj da će sa tom objavom da nas uvuku u drugi krug manipulacije i mi će mo opet iznova da teoretisemo kosu, sta su, sta hoće i opet ćemo da sumnjamo u istinitost informacija...opet jovo nanovo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Najmoćnija hakerska grupa ANONIMUSI imaju "dobre" vesti
PostPostano: pet jul 28, 2017 10:53 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jan 21, 2007 5:43 pm
Postovi: 1190
Citat:
to "uskoro će se objaviti postojanje vanzemaljaca" ,ko će objaviti NASA, UN , i slicne institucije?
Sta će nam objaviti (ovo je najbitnije), da su stupili u kontakt i da znaju za neke civilizacije koje nas posećuju povremeno ili će objaviti da su oni ovde hiljadama godina?

jel će nam reći da su dobri ili će nam reći da su zli i da su nas porobili u svakom smislu.
...
Znaci veoma je bitno sta će nam objaviti ,imam osećaj da će sa tom objavom da nas uvuku u drugi krug manipulacije i mi će mo opet iznova da teoretisemo kosu, sta su, sta hoće i opet ćemo da sumnjamo u istinitost informacija...opet jovo nanovo.


Ne sumnjam da će ti formica odgovoriti kad dođe i vidi tvoje pitanje.

Nešto drugo tu mene zaškakljava. Gle, nekakvo postojanje vanzemaljaca objavljuju pojedini ljudi (i autori, što oteti, što kanalizatori... i ini na temelju svojih nekih nečega) - već decenijama. Postojanje npr. anđela i demona, deva i asura i rakšasa itd (recimo da su i oni od ili s izvan zemlje) objavljeno je davnih dana, da ne kažem od početka. Nekakvo postojanje recimo patuljaka, vilenjaka, kojekakvih bića iz npr. mitologije ili elementalnih bića također je odavno objavljeno baš kao i komunikacije s njima (čak i metodologije) i iako ih neki doživljavaju kao mitološka ili bajkovita stvorenja - na neki način, i oni su od izvan zemlje - u svakom slučaju izvan ovog suvremenog gledišta na to što zemlja jest, kakva je i tako to.

Uglavnom, ako je njihovo postojanje već odavno, na ovaj ili onaj način, objavljeno i nema čovjeka koji za neku varijaciju već nije čuo - što će ikome značiti još jedno objavljivanje u verziji neke institucije današnjice? Ako dođe WHO sad i kaže da demoni uzrokuju bolesti i da oni stvarno postoje i da su zapravo vanzemaljci na koje smo npr. alergični, ali i oni u alergični na nas pa se uzajamno porazbolijevavamo. Neki od njih su novopridošli, neki su tu već milenijima, npr. Neki žele nekakvu suradnju ili koegzistenciju (pa treba pronaći neku vakcinu i za nas i za njih npr.), drugi nas žele tri metra ispod zemlje. ... Zašto bi sad, npr., verzija WHO-a bila iole kredibilnija od npr. neke NASine, one recimo NATO-a, one ... ovisno o tome tko bi dao novu verziju - i tumačnje, manipulacija bi bila u tom smjeru... i ovisno o tome koje bi druge institucije npr. prihvatile priču - razvijala bi se i širila i manipulacija u tim smjerovima.

Pada mi na pamet i jedno drugo pitanje - bi li se npr. duhovi predaka šintoizma ili aboridžinskog svijeta sanjanja (ili bilo koje druge domorodačke varijacije) u tom obliku u kojem su sada (koji i kakav god on bio), mogli iskategorizirati isto kao neka vrsta "vanzemaljaca"? Da li su neki novodopski ili teozofski "uzašli majstori" zemaljci ili vanzemaljci (danas to što su npr. ako su išta)?

Ne ponajmanje, i zato što to što je vanzemaljsko ( što se gleda kao vanzemaljsko ) uvelike ovisi o definiciji onoga što se smatra zemaljskim in the first place...

Watson i Creek su (bar ovaj prvi ako se ne varam) smatrali da je život na zemlji (ako ćemo sad malo na tu stranu), pa time i ljudi - nastao nekakvim ateriranjem nekakvih, recimo, spora od nekud iz svemira ( da li to znači da je nečija puka hipoteza i mašta dovoljna potvrda postojanja spora u svemiru? u onom univerzumu uma svakako, ali u astronomskom? sumnjam. ). S obzirom da su masa institucija još uvijek javno oglašene kao "znanstvenog opredjeljenja" - nikakva objava ijedne od njih o postojanju nekakvih vanzemaljaca na recimo Spiki ili Vegi ili gdje god ne bi značila ništa nikome do momenta kad bi se prvi vanzemaljac (kao u serijalu "V") spustio u svom letećem objektu negdje nad neko nastanjeno područje. Poanta, sve to je i čini se da bi ostalo strogo "za uzak krug", baš kao što su isprva i svi raniji "objavljivači" tj. njihove objave (poput onih na početku navedene) ostajale u uskom krugu onih koji su im ili povjerovali ili su i sami direktno kontaktirani ili su kontaktirali, ili su ih prenijeli dalje upravo kritičari.

A sama ideja postojanja 3d vanzemaljaca, što je ono što te, pedjos, zanima je manipulacija sama po sebi. Jedini vanzemaljci tog tipa, alieni su oni koji su --- a kojima ih UGLAVNOM takvima čine upravo institucije ove ili one vrste i tipa --- izdvojeni kao drukčiji od grupe na koju se puca manipulacijom. Do prije stotinjak godina ALIENI su jednostavno bili ljudi oddrugdje, iz druge zemlje, prije toga su bili "divljaci" (savages), prije toga "necivilizirani", barbari (tako su stari Grci zvali sve negrke). I u tom sjajnom zamišljaju novog doba i poretka - svi koji ne prihvaćaju (iz bilo kojeg razloga) novi (bilo koji) ZEMALJSKI poredak jer ne nalaze (ili im se ne daje!) neko svoje mjesto u njemu postaju iako figurativno "vanzemaljci" (outlanderi, auslanderi - jer zemlja nije samo planet zemlja, zemlja je i država! svaka.) - u praksi svi znamo šta se zbiva s takvima... Znam, da ti (i ostalima naravno) je ovo i više nego jasno, ova perspektiva. Ali očekivati da će neka institucija objaviti - izokola, vrdajući, izvrćući riječi i njihova značenja ionako - postojanje toga što te zanima u sistemu u kojem živimo, u društveno-ekonomskom-političkom sistemu u kojem živimo - i da bi to imalo ikakav impakt, ta sama OBJAVA nit drži nit pije ikakvu vodu.

Ne treba izgubiti iz vida ni da brojne "grupacije" ljudi, naroda, svoje legendarno porijeklo nalaze negdje IZVAN zemlje. U zadnjoj verziji, čak su i Rasi (Rusi) počeli objavljivati (navodno?) stare tekstove o svom izvanzemaljskom porijeklu (Slavenske vede npr.). Ali, nastranu sad to.

Druga je stvar reći (pa čak i objaviti u medijima) - hej, pa dobili smo znanje kako napraviti neku tehnologiju od vanzemaljskih izvora (pa si vi mislite šta to znači! jer u konačnici: odakle dolaze inspiracije za izumiti bilo što?????) dovelo bi do mase spekulacija tek (što i danas imamo), čak i kad bi rekli, dali su nam ih grejsi kad su sletjeli tj. srušili se u Roswell... prvo bi ti se pojavila kontra slika: Crowleyev Aiwass izgleda identično nekom greysu. Kao što rekoh: mora se promijeniti cijela paradigma: što je to ZEMLJA, kakva je i što ju sve čini, mora se promijeniti definicija ne samo vanzemaljskog, već i zemaljskog samog. U tom slučaju, jedna takva objava neke institucije dovela bi do urušavanja te (i ostalih) institucija kakvima ih znamo. I rađanja drugih, samo u imenu, ne i u suštini. ...

Raspisah se malo...

P.S. Baj d vej, kad si već spomenuo "mašinske robote" na što sam nadovezala game Mass Effect (1-3) - da li si čuo za napise Hatybova (ili Hadibova)?

Uostalom, i kretanje cijele civilizacije u neki "mehanički" tip - zloslutna je bila i vizija npr. Renea Guenona, za društvo koje, poput suvremenoga, kreće u i kopa si duboku brazdu u kako je on to prozvao: "kontra-duhovnom" smjeru... To kretanje vodi jedino u urušavanje i (samo)destrukciju. Ali nije prethodio razvoj mehaničkih sprava, već uvriježavanje i širenje mehaničkog GLEDIŠTA na svijet, prirodu, društva, čovjeka... novi idol. Uz jedan drukčiji (prirodniji?) svjetonazor, sad se čini, moglo bi se dovesti do balansa u mehanizaciji, tj. njeno usporavanje (što su očiti pokušaji kroz nove indoktrinacije), međutim ti sami pokušaji proguravanja tog svjetonazora su i sami previše mehanički (i mandatorni?) da bi mogli polučiti željeni balans.
Želim reći, ako se stvar (čak i mehanizacija društva) začela u umu (i proširila na umove i nazore drugih ljudi) i tek onda se počela primjenjivati šire (i mandatornije putem propagande, što ne znači da je manje mandatorno? ako znamo kako propaganda funkcionira) - to samo pokazuje da i ona vuče porijeklo od IZVAN 3d, pa tako i te "mašinske" vanzemaljce možda treba isto potražiti u "izvan 3d", a ne nužno negdje na Megrezu npr.
Isto tako, ako se drugdjedimenzionalni vanzemaljci mogu u određenim okolnostima manifestirati u 3d, da li to znači da su oni i porijeklom i da i žive u 3d i inače? Njet, naravno.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Najmoćnija hakerska grupa ANONIMUSI imaju "dobre" vesti
PostPostano: uto aug 01, 2017 12:02 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jan 16, 2006 12:26 am
Postovi: 804
Lokacija: MNE PG
pedjos je napisao/la:
FORMICA je napisao/la:
pedjos je napisao/la:
@formice apsolutno se slazem sa tim, ali to su vanzemaljci koji obitavaju na visim i drugacijim dimenzijama od ove nase.
Kakva je sansa da postoji neka civilizacija u ovoj nasoj 3d dimenziji?


pa ima upravo u ovoj našoj dimenziji sva sila vanzemaljaca koji su neprestano prisutni. Istina njihova tehnologija im omogućava da budu sakriveni, ali su oni tu. Uostalom brzo će se to objaviti.


Imam jos jedno bitno pitanje , @formice citao sam neke tvoje teme i postove i deluje mi da znas dosta stvari i najbitnije da si iskren, tako da imam za tebe jedno pitanje koje se grana na par pod pitanja.
Dakle to "uskoro će se objaviti postojanje vanzemaljaca" ,ko će objaviti NASA, UN , i slicne institucije?
Sta će nam objaviti (ovo je najbitnije), da su stupili u kontakt i da znaju za neke civilizacije koje nas posećuju povremeno ili će objaviti da su oni ovde hiljadama godina?

jel će nam reći da su dobri ili će nam reći da su zli i da su nas porobili u svakom smislu.
...
Znaci veoma je bitno sta će nam objaviti ,imam osećaj da će sa tom objavom da nas uvuku u drugi krug manipulacije i mi će mo opet iznova da teoretisemo kosu, sta su, sta hoće i opet ćemo da sumnjamo u istinitost informacija...opet jovo nanovo.


Evo me3 tu sam, malo sam se zabavio nečim. Znaš kako će to biti. Kako složiti rogove u vreću, pitanje je čak matematički neriješivo, pa kako sve silne ljude na zemlji ujediniti kad svako vuče na svoju stranu. Vrlo jednostavno i čak će svi radosno prihvatiti svjetsku vladu i ujedinjenje crkava i sve što im pane na um. Objaviće da su vanzemaljci tu i svi će se ljudi sjediniti u šoku pred tim otkrićem. Međutim ne znam kako će tro ići, mene niko ništa pitao nije, zapravo jesu Marsovci i ja sam im dozvolio da imasju svoje baze u Južnoj Americi, ali da se klone ljudi, siva govanca sa poćerao i ne smiju više ni priviriti naročito ne u Crnu Goru. Ljudi su pripremili odbranu i u slučaju da vanzemaljcima pane nešto na um svin će biti uništeni. Svew je to poznato, naročito njima, samo je pitanje njihove procjene ćare i dare, a zapravo se sve vrti oko talasa koji treba da nas podigne u viši svijet.

_________________
zašto je što je


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Najmoćnija hakerska grupa ANONIMUSI imaju "dobre" vesti
PostPostano: sub aug 05, 2017 7:46 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon jan 12, 2009 1:43 pm
Postovi: 25
Anonimusi rade za NWO, mažu se oči ljudima i šire dezinformacije... Nema se tu šta objavljivati, barem što se mene tiče jer se ne čudim ničemu a jasno mi je da kreature negativne prirode odavno rade s vladama već milenijima. " Vanzemaljci" postoje na zemlji i u našem realitetu i prije nas samih i debelo upravljaju čovječanstvom.

To su one cake i fazoni kao objavićemo tako da oni koji to silno iščekuju uvijek budu našiljeni i nabrijani, kad će, šta će, danas će, sutra će, ali u stvarnosti od toga nema ništa.. Sisanje energije :evil3:

To je moje skromno mišljenje o svemu tome :read:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 14 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 3 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz