Sada je: čet mar 28, 2024 2:51 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 7 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Povezanost između religije i vanzemaljaca
PostPostano: pon sep 28, 2015 6:56 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: pon sep 28, 2015 6:34 pm
Postovi: 1
Pozdravim tebi koji čitaš ovo :)

Na mnogim umjetninama možemo pronaći tragove vanzemaljaca, stranih letećih objekata ( koji u to vrijeme sigurno nisu pripadali) i sl.
Prije jedno... mislim da su dvije godine, pročitala sam Povijest galaksije i čovjeka u kojem se navodi da je Isus bio Sirijanac. O reptilima ne moram ni pisati ništa posebno, znate odmah s kim ih možemo povezati.

Slažete li se da su svi bogovi kojima se danas ljudi klanjaju zapravo bila bića sa drugih planeta koja su bila puno naprednija od nas tada te da su ovdje došli kako bi dobili nešto od nas jer očigledno su dobro manipulirali ljudima kada su se već prestavljali kao božanstva?


Nova sam ovdje paaaaaaaaaaaaaa evo da se usput na ovom postu predstavim....
Nije bitno koliko imam godina, nije bitno kakva mi je boja kose...
Ono što je najvažnije je jeste to da me privlači sve što je nemoguće u našem svemiru. Zapravo... zar postoji nešto što nije moguće?

_________________
01001011 01100001 01101011 01101111 00100000 01110100 01101001 00100000 01101110 01101001 01101010 01100101 00100000 01100010 01101001 01101100 01101111 00100000 01101101 01110010 01110011 01101011 01101111 00100000 01110000 01110010 01100101 01110110 01101111 01100100 01101001 01110100 01101001 00100000 01101111 01110110 01101111 00111111


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Povezanost između religije i vanzemaljaca
PostPostano: uto sep 29, 2015 1:57 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto maj 13, 2014 10:58 am
Postovi: 89
ne bi se slozio se da su svi bili bica sa drugih planeta, jer to prilicno sužava sliku. rekao bi da neki jesu, ali neki su vrlo vjerojatno bili bica sa naseg planeta, neki nisu bili bica uopce nego samo plod mašte i to slučajan ili namjeran...
neki od njih nisu uopce manipulirali ljudima, nego su ih ljudi zbog neznanja sami sebi predstavili kao bozanstva, neke su ljudi natjerali da ih izmanipuliraju...opet zbog neznanja. a neka bozanstva sluze da bi jedna skupina ljudi manipulirala drugom skupinom.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Povezanost između religije i vanzemaljaca
PostPostano: pet jan 15, 2016 10:56 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned feb 22, 2015 10:27 pm
Postovi: 34
Slozio bih se sa Medejom u vecini nabrojanog. Meni je interesantno kako su Indijanci u pecinama klesali ,, božanstva " koja ( sad znamo ) su bili posjetioci iz drugih galaksija...
Tada je bilo lako ubijediti ljude u moci bogova... Zato smatram da nas sada i ne posjecuju tako javno, jer nas ne bi mogli ubijediti kao nekad, a i napredovali smo dosta u tom pogledu.

Sent from my SM-G350 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Povezanost između religije i vanzemaljaca
PostPostano: ned feb 21, 2016 12:32 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sub feb 20, 2016 11:09 pm
Postovi: 4
Takodje sam nov ovde, puno zanimljivih stvari ima da se procita, svako ima svoju sliku o tome. Onu su tu uvek su i bili samo sto ne zele da se pokazuju nego pustaju nas da radimo kako nam intuicija nalaze. Neki su imali iskustva sa njima, ja iskreno nisam ali sam video nesto sto mogu da okarakterisem kao njihovu posetu. Mi smo svakako po meni genetski modifikovani spajanjem majmuna i celija vanzemaljskog zivota ili ti bio inzinjering :-) Moja teorija je da su oni tu i da nigde nisu otisli nego da su se infiltritali u tzv sadasnji poredak i da cekaju vreme kada ce nam otkriti jos mnostvo stvari. Tu su i nemojte ih se plasiti !

Послато са Optimus 4X HD уз помоћ Тапатока


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Povezanost između religije i vanzemaljaca
PostPostano: čet mar 28, 2019 11:49 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: sri mar 27, 2019 11:09 am
Postovi: 10
Lokacija: Beograd
Moram priznati da je ovo interesantno. Zato sto postoje istinite fraze.
ONI SU TU I ODUVEK SU BILI TU. Tacno.
kako znam? Trenutno ne zelim objasnjavati. :evil3:
slozena tema.
da li se neko zapita zasto "ljudi misle"?
i niko drugi... majmuni prvog reda na primer.
Ili misle... a mi ne znamo. Ili ni mi ne mislimo...
snovi... intuicija... misli... halucinacije... vizije...
Jung to naziva kolektivnim podsvesnim. U svim delovima planete sistematicno se pojavljuju ideje kod udaljenih naroda oduvek.
zar nije interesantno pomisliti da vanzemaljci jednostavno upravljaju mislima pojedinaca...?
oduvek...
vasin... njihovim... svacijim... pa naravno i mojim. A zasto bi "oni" sada hteli da se otkriju preko "mene"?
a ko kaze da to zele...
jednostavno necete ovi shvatiti ozbiljno. Vec neozbiljno. :hello2:
i eto resenja... zabavljaju se preko nas...
na razne nacine.
posalhu nas na mesec pa nas stopiraju.( iznenada prekinuta misuja apolo)
ili glume bogove...
ili se prave nevestima pa se kao povremeno pokazu...
Svakom ko misli jasno je da takva tehnologija nema mogucnost kvara. Ali je potrebno da smo ubedjeni u to.
bilo preko arheoloskih nalaza koje su sami ostavili ili preko masocnih medija putem sf filmova na primer. Ne mislite valjda da scenaristi i knjizevnici sami osmusljavaju

_________________
http://oliver-of-utopia.blogspot.com/?m=1


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Povezanost između religije i vanzemaljaca
PostPostano: pet mar 29, 2019 2:39 am 
Online
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4200
oliver of utopia je napisao/la:
(...)
zar nije interesantno pomisliti da vanzemaljci jednostavno upravljaju mislima pojedinaca...?
oduvek...
vasin... njihovim... svacijim... pa naravno i mojim. A zasto bi "oni" sada hteli da se otkriju preko "mene"?(...)


Mor’ bit’ bidne al’ ne mora da znači, što bi reko Mujo. Izgleda da ima dosta slučajeva koje je opisao italijanski doktor Corrado Malanga, gdje vanzemaljci sahranjuju ili pohranjuju svoje mrtvace u žive ljude, dok za ove ne postane dostupno neko novo vanzemaljsko tijelo. On je to zvao Aktivna Vanzemaljska Memorija (AAM) i njegovo predavanje na tu temu, može se naći – OVDJE. Tu se, navodno, javlja problem što ti vanzemaljski mrtvaci u dosta slučajeva ne mogu pametno da ćute, pa dolazi do miješanja njihovih misli s mislima domaćina. Domaćin (koji igra ulogu vanzemaljskog groba) može primjetiti da nešto nije u redu tj. da pored njega u sanduku ima još neko. Vremenom, njegov mentalni sklop i svjetonazori postaju rezultat mješavine dva entiteta tj. njegove i vanzemaljske ličnosti. U takvim slučajevima, domaćin može nadoći na zaključak da vanzemaljac razmišlja za njega i misli da je to slučaj sa svakim čovjekom. Pomenuti doktor je smislio i neke metode kao što su SIMBAD i Dinamični test trijade za nabijanje vanzemaljca nogom u dupe i izbacivanje napolje.

Navodno, ima i slučajeva gdje za čovjeka razmišlja AI, a sakriva se iza vanzemaljaca a mi ne možemo znati ko je ko ili šta je šta, tako da situacija nije jednostavna?!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Povezanost između religije i vanzemaljaca
PostPostano: sub sep 07, 2019 6:13 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto dec 25, 2007 1:15 am
Postovi: 448
Lokacija: Zagreb
Postoje tri razloga zbog kojeg nas Vanzemaljci sada ne posječuju javno

Prvi razlog je naš tehnološki napredak.

Drugi razlog je taj što su se nekada vodili veliki ratovi među Vanzemaljskim rasama. Sa mnogo svemirskih letjelica. Posade tih letjelica su se međusobno pouništavale, a jednom kada se sve uništi, kreče bjesomučna potreba za golim opstankom, te dugotrajna i bjesomučna obnova osnovne infrastrukture - gradova, cesta, znanosti, industrije, bolnica, hramova,.. ponovi nespretni odlasci u orbitu i postavljanje satelita i globalne telekomunikacije.... pa stvaranje prvih letjelica s antigravitacijskim pogonom... sve to pod uvjetom da nakon sveopćeg uništenja ostane iole malo znanja na ratom uništenim planetama. Nadalje, ne teče obnova jednako brzo ako se rat vodio samo konvencionalnim oružjem, ili ako se masovno vodio i atomskim oružjem. Mali Sivonje (Little Greys) su se navodno pouništili atomskim ratom, jer ih je bilo previše na planetu, a bilo ih je previše jer im je njihova vlada navodno stavljala u hranu supstance koje potiču spolnu želju i omogučuju efikasnu prokreaciju, a da im nije omogučila kontracepciju.

Treči razlog je kako vrijeme prolazi dugovječnost, intelektualna i tjelesna snaga, religioznost/duhovnost se smanjuju. Ne samo da Grci govore o zlatnom, srebrnom, brončanom i željeznom dobu; ne samo da Židovi imaju predaju o Metuzalemu koji je živiio 969 godina, pa njegov sin nešto manje, pa njegov unuk još nešto maje od sina... nego sličan, ali mnogo razvijeniji koncept imaju Hindusi u Vedama. Najčistije doba bilo je Sathya yuga (yuga znači doba, epoha, eon). Ljudski život je navodno iznosio nevjerojatnih 100 000 godina. Bogovi, željni da iskorijene posljednje ostatke želje za vladanjem nad materijalnom prirodom i drugima koja je uzrok bivstvovanja u materijalnom svijetu, dolazili su na Zemlju vršiti oštre pokore da bi to postigli i tako se oslobodili ropstva u materijalnoj prirodi. Zatim je došla treta Yuga u kojoj se živjelo 10 000 godina, pa Dvapara Yuga u kojoj se živjelo 1000 godina, a sada živimo u najgorem dobu u Kali yugi u kojoj se živi do stotinu godina, mada rijetko tko doživi i toliko.

Uglavnom... da skratim priču... kada živiš samo recimo do 80 godina koliko je inače životni vijek danas, možeš skupiti mnogo manje znanja o bilo čemu. A da bi sagradio svemirski brod, bome moraš imati jako ppuno znanja. Danas recimo u nekoj nuklearnoj elektrani nekoliko stotina do tisuću ljudi održava tu elektranu. Netko je specijalizant za reaktor, netko za cijevi pod pritiskom kojima teče vodena para koja pokreče turbinu, netko je specijalizant za samu turbinu, netko za električni generator, netko za hlađenje električnog generatora (hladi ih se vodikom kojii je veoma zapaljiv i teško ga je uskladištiti), netko je specijalizirao održavanje rashladnih tornjeva, netko za kompjutere... itd. itd. itd.

Sad zamislite da čovjek živi petsto godina. I da tokom stotinu ili stotinu i nešto godina može objediniti sve ove specijalizacije. Nebi bilo potrebno da toliko ljudi konstruira i održava svemirske brodove. A sa svakim povećanjem broja ljudstva povećava se i greška u komunikaciji, što kod iznenadnih problema stvara veću vjerojatnost za nesreću.

Rekao bih da je ovaj treći razlog, najznačajniji razlog zbog kojeg nas više ne posjećuju toliko često kao nekad.

Vrijeme je ciklično. I kad ponovo dođe Satya Yuga, opet ćemo moći vidjeti Vanzemaljce, i to ne samo obične. Nego one veoma duhovno napredne.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 7 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 10 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz