Sada je: čet mar 28, 2024 4:40 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 9 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Dr Corrado Malanga - Gaining consciousness
PostPostano: sub apr 11, 2015 9:58 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4200
Prvi, od 25 dijelova (engleski prijevod)




Ostali dijelovi se mogu naći na istom kanalu.


...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Dr Corrado Malanga - Gaining consciousness
PostPostano: pon apr 13, 2015 10:46 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto aug 19, 2008 3:12 pm
Postovi: 71
Lokacija: volosko
Šteta što nema naših titlova, bilo bi lijepo to.

Poz

_________________
Jacomo the galaxy


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Dr Corrado Malanga - Gaining consciousness
PostPostano: pet jun 05, 2015 2:33 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4200
.





..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Dr Corrado Malanga - Gaining consciousness
PostPostano: sub jun 06, 2015 7:38 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 12:45 pm
Postovi: 574
Lokacija: Eter
ovo je frisko prevedeno na njemacki, samo okrenite na nasi.
Razgovor sa narandjastim vanzemaljcem:
[youtube]https://www.youtube.com/watch?t=27&v=jdKXMMMP-jU[/youtube]


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Dr Corrado Malanga - Gaining consciousness
PostPostano: sub jun 06, 2015 10:35 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4200
Iz ovog gornjeg videa, Razgovor sa Naranđastim vanzemaljcem (koji se nazivaju i Nordici i obično se predstavljaju kao “dobri vanzemaljci”) interesantno je vidjeti kako razmišljaju entiteti bez duše, kako god da izgledaju i kako god da se zovu. Sve je vezano za ostvarivanje dominacije nad drugima, puno povjerenja u nauku i tehnologiju a kad pričaju o duši, tu ih samo interesuje njeno zarobljavanje i ostvarenje vječnosti dok ih humanost uopšte ne interesuje. Nikakvo čudo jer oni ne mogu ni znati šta je to, zato što ne mogu doživjeti taj osjećaj, isto kao što ga ne mogu doživjeti ni psihopate na našem nivou. Takođe, i vojnički način razmišljanja je veoma prisutan gdje se izražava podčinjenost hijerarhiji tj. onima odozgo a kreativnosti i nekog individualnog načina razmišljanja i dejstvovanja, uopšte nema. Kad upoznaš jednog našeg klasičnog psihopatu, upoznao si i vanzemaljca, razlika bi jedino bila u njihovoj moći tj. stepenu razvoja komponente uma. Podmukla ili otvorena manipulacija drugih, često uz nasilje podrazumijeva njihovu standardnu operativnu proceduru. Nisu u stanju ni sklapati neku širu sliku, jedina slika koju imaju je ona koja im je predočena od njihovih pretpostavljenih ili iz ideologija ili dogmi koje su im nametnuli. Tako nisu u stanju vidjeti ni konsekvence i ostaju arogantni neposredno do momenta kad bivaju likvidirani od strane čovjekove duše.

Za razliku od ovoga, u primjeru onog vojnika iznad, smo imali priliku vidjeti kako razmišlja i kako se ponaša jedan relativno dobar antropoid koji svoju potčinjenost vanzemaljcima smatra dijelom njegove vojne službe a kao nagradu za to su mu obećali dušu. Naravno, kad su vanzemljska obećanja u pitanju, tu važi ona narodna, - “obećanje, ludom vjerovanje”.

U svemu se takođe očituje i da u vanzemaljskom savezu Nordika (koji uglavnom sarađuju sa francuskom vojskom), Mantida (koji sarađuju s izraelskom vojskom), Reptila (koji sarađuju s američkom vojskom) i drugih, koji učestvuju u Ratu za ljudsku dušu, nema nekog međusobnog povjerenja i da jedni gledaju kako da ga zavuku drugima, da bi obezbijedili svoju vlastitu egzistenciju i dominaciju.

Čini se da su napravili račun bez krčmara a ovaj stiže…!?

..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Dr Corrado Malanga - Gaining consciousness
PostPostano: sub jun 06, 2015 11:37 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet dec 03, 2009 12:49 am
Postovi: 110
Gde su u tome svemu Rusi :).


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Dr Corrado Malanga - Gaining consciousness
PostPostano: uto jul 13, 2021 11:36 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4200
Prateći ovo korona-mahnitanje, uz sve veće angažovanje vojske što miriše na skorašnje uvođenje vanrednog stanja tj. vojne uprave i prisilne vakcinacije, nakon što sam vidjeo ovu sliku...


slika


...pade mi na pament Dr Malanga koji je, koliko se sjećam, tvrdio da u vojsci nema ljudi s individualnom dušom i da je htjeo napisati i knjigu na tu temu, međutim, iz razumljivih razloga – nije. Naravno, oni „antropoidi“ iz istočne gnostike se ne bi razlikovali od ovih, međutim, Dr Malanga je zakomplikovao stvar ubacujući u igru i – kopije!?

Izvod iz: Dr Malanga – Najnovije o vanzemaljskim otmicama.

Citat:
„I tako sam ja razgovarao s dijelom koji čini dušu. Pitao sam je o fizičkom tijelu, kontejneru. Trebate znati, a napravit ću malu digresiju ovdje, da otetog, kad ga vanzemaljci otmu, odmah naprave, pomoću neke vrste uređaja, njegove kopije. Te su kopije kasnije upotrijebljavane da naprave neke važne stvari za njih, vanzemaljci ih trebaju.

(...)

Tada smo shvatili da su vanzemaljci našli novi sustav kojim će vas prevariti. Kopije.

Želim da znate da kad osobu otmu vanzemaljci, stave je u neku vrstu stroja (mašine) i pokraj nje se pojavi...zzzzz....njena kopija, koja se koristi na različite načine. U tom slučaju, oteti, koji vidi ovu stvar i vidi svoju kopiju stvorenu ni iz čega, se prestraši! Jer ima krizu identiteta. „Tko sam ja? Jesam li to ja?... ili on/ona...kreće se baš poput mene!“...znate da kriza identiteta može voditi do samoubistva.

Ok? Dakle, ovdje imamo ozbiljan slučaj mentalne destabilizacije. Zašto im trebaju kopije? Utvrdili smo da im trebaju za izvođenje cijelog niza različitih stvari...

(...)

Druga svrha za koju se koriste kopije: izvođenje nekih misija kao super-vojnici. To znači da oni podvrgavaju kopiju vojnoj obuci uz pomoć korištenja jedne čudne tehnologije a onda je moguće i da je pošalju s jednim opasačem od eksploziva da digne negdje nešto u vazduh. “Koga je briga?” Možeš da napraviš drugu.

Trebate razumjeti to da smo shvatili ovo zato što svaka žrtva otmica ima sjećanje na jedan san o vojnim operacijama. Na primjer, oni su izvodili industrijsku špijunažu, ili su eksplodirali same sebe, ili su jurili unaokolo sa automatskim puškama tako da su raznosili u zrak druge stvari... Svaki od njih! A to je čudno. Veoma čudno. Zašto? Odakle dolaze ti snovi?

Tako smo onda razumjeli nešto veoma bitno. Prije svega, sve te kopije se koriste za obavljanje stvari te vrste i oni pohranjuju te kopije u neka spremišta...

Oni ju aktiviraju (kopiju, prim. prev.) i u momentu u kom je aktiviraju, oni je programiraju kroz desno oko... oni ubacuju u nju određene informacije koristeći optički nerv koji komunicira s lijevom polutkom mozga... ali ako ste ljevoruk, onda će to činiti preko lijevog oka...

Oni vam daju jedan program. Onda vas probude i vi ste već na bojnom polju... vi obavljate vašu misiju... onda vas vrate natrag na isto mjesto, uzmu vas i opet vas isključe.

Memorija kopije se ne može dosegnuti. Nezamislivo. Kad hipnotizirate kopiju, a to se meni desilo nekoliko puta, kopija vam odgovara na jedan čudan način. Ona odgovara, “vokalni pristup nedefinisan.”

Ukoliko je pitate, “Kako se zoveš?” … “4521”

“Gdje živiš?” … “Pored 4522, u skladištu.”

Ona vam tako odgovara. Vidite li?...

Itd. Itd. Itd…

Onda, ako je pitate, “Ko ti izdaje naređenja?” … “Neko sličan tebi.”

Šta to znači? To znači da je to neko vojno lice a ne vanzemaljac. “Neko sličan tebi.”

Tako, ono što se u stvari događa kad oni uključe kopiju, kopija postaje jedno ekstra Fizičko tijelo-kontejner. X+1. Za sva vaša Fizička tijela-kontejnere. One koje imate u prošlosti, u sadašnjosti i u budućnosti. To je nešto kao da ste jedan PC (personalni kompjuter) a onda vam se pojavi jedna ikonica koja označava umreženje jednog novog PC-a na network-u.

Ta informacija, umjesto da ide ovako, “toon toon toon toon toon toon toon toon toon toon”, to ide kao, “toon toon toon toon toon … TAK, u kopiji, toon toon toon toon toon”, tako, ono što se dešava, to je da vi živite a po noći, na primjer, znate šta radi vaša kopija. A mislite da samo sanjate o tome, dok u stvari vaša komponenta Duše biva djelomično prevučena u kopiju i kad se ona vrati natrag u vaše originalno tijelo, onda ‘daunlodira’ u njega svoje znanje o onome šta se desilo. Kao da se radilo o jednoj video-kameri koja je otišla u drugu sobu.“


Ako ove kopije stvarno postoje i ako ih nisu uposlili na raznoraznim a pogotovo ključnim pozicijama u ovim vremenima korona-cirkusa, pitam se - kad će?! Kad posmatram na TV entitete koji se javljaju s pozicija vlasti i moći, uključujući i reportere, nekako ih ne vidim kao normalne ljude.

Definitivno im nešto fali, mada ubjedljivo izgledaju. “Živi mrtvaci”, što bi rekao Gurđijev. Naravno, s naše tačke gledišta, to da li je neko antropoid, kopija ili programiran bio-hemijski robot u ljudskom tijelu, ne bi bilo toliko ni bitno. Možda jednog dana dođemo u poziciju da manifestujemo ono što je istinski ljudsko, tako da razlika između nas i njih postane očigledna?!



Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Dr Corrado Malanga - Gaining consciousness
PostPostano: ned dec 04, 2022 8:35 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4200
He, he, kad pročitah ovaj članak

ŠOKANTNO – Ruski obaveštajac: Gubici oružanih snaga Ukrajine su ogromni, ali izgleda da je vojska klonirana – ZAVARENI TENKOVI

…prva asocijacija mi je bila ono što je Dr Malanga pričao o “kopijama”, pa da ponovimo ono iznad:

Citat:
„I tako sam ja razgovaro s dijelom koji čini dušu. Pitao sam je o fizičkom tijelu, kontejneru. Trebate znati, a napravit ću malu digresiju ovdje, da otetog, kad ga vanzemaljci otmu, odmah naprave, pomoću neke vrste uređaja, njegove kopije. Te su kopije kasnije upotrijebljavane da naprave neke važne stvari za njih, vanzemaljci ih trebaju.

(...)

Tada smo shvatili da su vanzemaljci našli novi sustav kojim će vas prevariti. Kopije.

Želim da znate da kad osobu otmu vanzemaljci, stave je u neku vrstu stroja (mašine) i pokraj nje se pojavi...zzzzz....njena kopija, koja se koristi na različite načine. U tom slučaju, oteti, koji vidi ovu stvar i vidi svoju kopiju stvorenu ni iz čega, se prestraši! Jer ima krizu identiteta. „Tko sam ja? Jesam li to ja?... ili on/ona...kreće se baš poput mene!“...znate da kriza identiteta može voditi do samoubistva.

Ok? Dakle, ovdje imamo ozbiljan slučaj mentalne destabilizacije. Zašto im trebaju kopije? Utvrdili smo da im trebaju za izvođenje cijelog niza različitih stvari...

(...)

Druga svrha za koju se koriste kopije: izvođenje nekih misija kao super-vojnici. To znači da oni podvrgavaju kopiju vojnoj obuci uz pomoć korištenja jedne čudne tehnologije a onda je moguće i da je pošalju s jednim opasačem od eksploziva da digne negdje nešto u vazduh. “Koga je briga?” Možeš da napraviš drugu.

Trebate razumjeti to da smo shvatili ovo zato što svaka žrtva otmica ima sjećanje na jedan san o vojnim operacijama. Na primjer, oni su izvodili industrijsku špijunažu, ili su eksplodirali same sebe, ili su jurili unaokolo sa automatskim puškama tako da su raznosili u zrak druge stvari... Svaki od njih! A to je čudno. Veoma čudno. Zašto? Odakle dolaze ti snovi?

Tako smo onda razumjeli nešto veoma bitno. Prije svega, sve te kopije se koriste za obavljanje stvari te vrste i oni pohranjuju te kopije u neka spremišta...

Oni ju aktiviraju (kopiju, prim. prev.) i u momentu u kom je aktiviraju, oni je programiraju kroz desno oko... oni ubacuju u nju određene informacije koristeći optički nerv koji komunicira s lijevom polutkom mozga... ali ako ste ljevoruk, onda će to činiti preko lijevog oka...

Oni vam daju jedan program. Onda vas probude i vi ste već na bojnom polju... vi obavljate vašu misiju... onda vas vrate natrag na isto mjesto, uzmu vas i opet vas isključe.

Memorija kopije se ne može dosegnuti. Nezamislivo. Kad hipnotizirate kopiju, a to se meni desilo nekoliko puta, kopija vam odgovara na jedan čudan način. Ona odgovara, “vokalni pristup nedefinisan.”

Ukoliko je pitate, “Kako se zoveš?” … “4521”

“Gdje živiš?” … “Pored 4522, u skladištu.”

Ona vam tako odgovara. Vidite li?...

Itd. Itd. Itd…

Onda, ako je pitate, “Ko ti izdaje naređenja?” … “Neko sličan tebi.”

Šta to znači? To znači da je to neko vojno lice a ne vanzemaljac. “Neko sličan tebi.”

Tako, ono što se u stvari događa kad oni uključe kopiju, kopija postaje jedno ekstra Fizičko tijelo-kontejner. X+1. Za sva vaša Fizička tijela-kontejnere. One koje imate u prošlosti, u sadašnjosti i u budućnosti. To je nešto kao da ste jedan PC (personalni kompjuter) a onda vam se pojavi jedna ikonica koja označava umreženje jednog novog PC-a na network-u.

Ta informacija, umjesto da ide ovako, “toon toon toon toon toon toon toon toon toon toon”, to ide kao, “toon toon toon toon toon … TAK, u kopiji, toon toon toon toon toon”, tako, ono što se dešava, to je da vi živite a po noći, na primjer, znate šta radi vaša kopija. A mislite da samo sanjate o tome, dok u stvari vaša komponenta Duše biva djelomično prevučena u kopiju i kad se ona vrati natrag u vaše originalno tijelo, onda ‘daunlodira’ u njega svoje znanje o onome šta se desilo. Kao da se radilo o jednoj video-kameri koja je otišla u drugu sobu.“


Dr Malanga je govorio o tome da će kopije biti uveliko korištenje kod uvođenja Novog svjetskog poretka. Zašto ne bi i ratovale u Ukrajini? Ne bi me čudilo ni da mnogo njih radi i na ovom projektu kovida-vakcinacije-i-transhumanizacije?! Sve je moguće u ovoj virtuelnoj ludnici, maskiranoj u planetu.


..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Dr Corrado Malanga - Gaining consciousness
PostPostano: pon maj 08, 2023 6:29 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto dec 25, 2007 1:15 am
Postovi: 448
Lokacija: Zagreb
galaksija je napisao/la:
He, he, kad pročitah ovaj članak

ŠOKANTNO – Ruski obaveštajac: Gubici oružanih snaga Ukrajine su ogromni, ali izgleda da je vojska klonirana – ZAVARENI TENKOVI

…prva asocijacija mi je bila ono što je Dr Malanga pričao o “kopijama”, pa da ponovimo ono iznad:

Citat:
„I tako sam ja razgovaro s dijelom koji čini dušu. Pitao sam je o fizičkom tijelu, kontejneru. Trebate znati, a napravit ću malu digresiju ovdje, da otetog, kad ga vanzemaljci otmu, odmah naprave, pomoću neke vrste uređaja, njegove kopije. Te su kopije kasnije upotrijebljavane da naprave neke važne stvari za njih, vanzemaljci ih trebaju.

(...)

Tada smo shvatili da su vanzemaljci našli novi sustav kojim će vas prevariti. Kopije.

Želim da znate da kad osobu otmu vanzemaljci, stave je u neku vrstu stroja (mašine) i pokraj nje se pojavi...zzzzz....njena kopija, koja se koristi na različite načine. U tom slučaju, oteti, koji vidi ovu stvar i vidi svoju kopiju stvorenu ni iz čega, se prestraši! Jer ima krizu identiteta. „Tko sam ja? Jesam li to ja?... ili on/ona...kreće se baš poput mene!“...znate da kriza identiteta može voditi do samoubistva.

Ok? Dakle, ovdje imamo ozbiljan slučaj mentalne destabilizacije. Zašto im trebaju kopije? Utvrdili smo da im trebaju za izvođenje cijelog niza različitih stvari...

(...)

Druga svrha za koju se koriste kopije: izvođenje nekih misija kao super-vojnici. To znači da oni podvrgavaju kopiju vojnoj obuci uz pomoć korištenja jedne čudne tehnologije a onda je moguće i da je pošalju s jednim opasačem od eksploziva da digne negdje nešto u vazduh. “Koga je briga?” Možeš da napraviš drugu.

Trebate razumjeti to da smo shvatili ovo zato što svaka žrtva otmica ima sjećanje na jedan san o vojnim operacijama. Na primjer, oni su izvodili industrijsku špijunažu, ili su eksplodirali same sebe, ili su jurili unaokolo sa automatskim puškama tako da su raznosili u zrak druge stvari... Svaki od njih! A to je čudno. Veoma čudno. Zašto? Odakle dolaze ti snovi?

Tako smo onda razumjeli nešto veoma bitno. Prije svega, sve te kopije se koriste za obavljanje stvari te vrste i oni pohranjuju te kopije u neka spremišta...

Oni ju aktiviraju (kopiju, prim. prev.) i u momentu u kom je aktiviraju, oni je programiraju kroz desno oko... oni ubacuju u nju određene informacije koristeći optički nerv koji komunicira s lijevom polutkom mozga... ali ako ste ljevoruk, onda će to činiti preko lijevog oka...

Oni vam daju jedan program. Onda vas probude i vi ste već na bojnom polju... vi obavljate vašu misiju... onda vas vrate natrag na isto mjesto, uzmu vas i opet vas isključe.

Memorija kopije se ne može dosegnuti. Nezamislivo. Kad hipnotizirate kopiju, a to se meni desilo nekoliko puta, kopija vam odgovara na jedan čudan način. Ona odgovara, “vokalni pristup nedefinisan.”

Ukoliko je pitate, “Kako se zoveš?” … “4521”

“Gdje živiš?” … “Pored 4522, u skladištu.”

Ona vam tako odgovara. Vidite li?...

Itd. Itd. Itd…

Onda, ako je pitate, “Ko ti izdaje naređenja?” … “Neko sličan tebi.”

Šta to znači? To znači da je to neko vojno lice a ne vanzemaljac. “Neko sličan tebi.”

Tako, ono što se u stvari događa kad oni uključe kopiju, kopija postaje jedno ekstra Fizičko tijelo-kontejner. X+1. Za sva vaša Fizička tijela-kontejnere. One koje imate u prošlosti, u sadašnjosti i u budućnosti. To je nešto kao da ste jedan PC (personalni kompjuter) a onda vam se pojavi jedna ikonica koja označava umreženje jednog novog PC-a na network-u.

Ta informacija, umjesto da ide ovako, “toon toon toon toon toon toon toon toon toon toon”, to ide kao, “toon toon toon toon toon … TAK, u kopiji, toon toon toon toon toon”, tako, ono što se dešava, to je da vi živite a po noći, na primjer, znate šta radi vaša kopija. A mislite da samo sanjate o tome, dok u stvari vaša komponenta Duše biva djelomično prevučena u kopiju i kad se ona vrati natrag u vaše originalno tijelo, onda ‘daunlodira’ u njega svoje znanje o onome šta se desilo. Kao da se radilo o jednoj video-kameri koja je otišla u drugu sobu.“


Dr Malanga je govorio o tome da će kopije biti uveliko korištenje kod uvođenja Novog svjetskog poretka. Zašto ne bi i ratovale u Ukrajini? Ne bi me čudilo ni da mnogo njih radi i na ovom projektu kovida-vakcinacije-i-transhumanizacije?! Sve je moguće u ovoj virtuelnoj ludnici, maskiranoj u planetu...


Pročitao sam u jednom vedskom spisu Shrimad Bhagavatam, da kad netko radi oštre strogosti duuuugo godina, da najviša moć koju može osvojiti baveći se yogom, je da se ekspandira u devet tijela. No za razliku od gore opisanog slučaja, yogi koji prebiva u svom originalnom tijelu zna i po danu i po noći što rade ostale njegove kopije koje je stvorio pod strogov vlastitom kontrolom.

Samo ima jedan trik... treba biti povoljno duhovno doba na Zemlji zvano Sathya Yuga (Zlatno Doba) koja traje 1 728 000 zemaljskih godina. Životni vijek tada iznosi nevjerojatnih 100 000 godina. Od ljudskih stvorenja su samo muškarci. Tek pri kraju Sathya Yuge neki od njih padnu i odnekud dođu žene koje ih zavedu i onda se oni ožene njima i posrnu na duhovnom putu.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 9 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 7 gostiju.


cron
Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz