Sada je: čet mar 28, 2024 11:00 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 23 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Ovo Mora Da Se Zna i Prosiri Dalje
PostPostano: čet feb 12, 2015 12:15 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon maj 19, 2014 7:20 pm
Postovi: 89
Lokacija: pao naglavu
pozdrav svima, hocu da podelim sa vama jednu informaciju koju necete lako naci na inernetu iz odredjenih razloga i odnosi se na Sve zrtve vanzemaljskih otmica.

Istrazivaci iz MUFON su otkrili jednostavan nacin za MOMENTALNO zaustavljanje vanzemaljske otmice/torture, i to neverovatno lako, samo treba da se izgovori ime ili da se pozovete na autoritet ISUSA HRISTA, istrazivaci iz nekog razloga ne zele to da nam kazu i necu da ulazim u to zasto se to zataskuje, ja nisam neki vernik, cak ne idem ni u crkvu ali znam kako strasne mogu biti otmice od strane vanzemaljaca i samo hocu da pomognem svima koji imaju problem.
Necu dalje diskutovati, vest je na mala vrata procurela inernetom i nazalost ostala je na tim malim vratima.
Ono sto je vazno za ljude koji prozivljavaju torturu je to da postoje mnogo slucajeva gde su zrtve sa samim izgovorom imena ISUSA HRISTA odmah bile pustane i sve se momentalno prekidalo.
Molim sve ostale koji nisu zrtve i koji ne veruju u Hrista da ne komentarisu i ne otezuju nama kojima je vec dosta tesko i koji trazimo svaku vrstu pomoci u nasem problemu.Hvala


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Ovo Mora Da Se Zna i Prosiri Dalje
PostPostano: pet feb 13, 2015 8:41 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri okt 14, 2009 2:53 pm
Postovi: 512
Da vidimo taj famozni izvor ove informacije, link ili što već.........

_________________
Long live and prosper!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Ovo Mora Da Se Zna i Prosiri Dalje
PostPostano: pet feb 13, 2015 2:13 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
To je internetska "topla voda", spominjano je i tu na forumu, nije novost, mnogima djeluje ali isto tako mnogima ne djeluje, a kako djeluje... u to ne bih ulazio da nekome ne gazim po prstima.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Ovo Mora Da Se Zna i Prosiri Dalje
PostPostano: pet feb 13, 2015 2:37 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon maj 19, 2014 7:20 pm
Postovi: 89
Lokacija: pao naglavu
ok, jedan od izvora je prikazan u dokumentarnom filmu 'pali andjeli' , sekcija NLO negde na polovini filma, ne mogu sad da postavljam link jer mi je telefon los a nemem trenutno kompjuter. Clanovi MUFON su ovo ustanovili kao i clanovi CE4 nezavisno jedni od drugih, imate u filmu dokumentovano sve pa pogledaj te taj famozni izvor, to je samo jedan ima ih jos.
Rekao sam da necu ulaziti zasto se ova informacija krije, ali ako bi se pokazala kao tacna to bi okrenulo sve na poceetak sto se tice istrazivanja NLO. Jedna od pretpostavki je i ta da NLO istrazivaci nisu izasli sa tim u javnost jer bi unistili svoj ugled u NLO zajednici i to je receno u filmu.
Nisam postavio ovo da bi ja sad tu potvrdjivao i branio ovu teoriju nego da bi pomogao bar jednom coveku, ovo saznanje ne moze da skodi i ljudi sa problemom mogu da pokusaju, ne mora da znaci da je tacno ali ako neko ima problem i ako ga sa ovim resi to je dovoljno.
Naravno sa ovim se pokrece jos tema kao sto je psiha, vera itd ali to nije bitno.
Ako je i placebo neka je i nema potrebe da idete protiv ovog dalje, tako nikom od 'nas' ne pomazete.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Ovo Mora Da Se Zna i Prosiri Dalje
PostPostano: sub feb 14, 2015 8:06 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 28, 2009 5:56 pm
Postovi: 530
Zasto mislite da su vanzemaljci losi?

_________________
"Putujem da upoznam sebe"-Zuko Džumhur


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Ovo Mora Da Se Zna i Prosiri Dalje
PostPostano: ned feb 15, 2015 8:36 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri okt 14, 2009 2:53 pm
Postovi: 512
Zato jer tako piše, moramo vjerovati svemu što piše. Pa nebi valjda netko pisao laži.............. :mrgreen:

_________________
Long live and prosper!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Ovo Mora Da Se Zna i Prosiri Dalje
PostPostano: ned feb 15, 2015 10:30 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon maj 19, 2014 7:20 pm
Postovi: 89
Lokacija: pao naglavu
@dodo nema tu misljenja, gomila ljudi su potvrdili da su bili muceni i zlostavljani od ti sila, vanzemaljci ili stagod nisu prijatni prema nama, to mogu da potvrdim i iz licnog iskustva, od malih nogu, zlostavljali su me i seksualno i psihicki. Naravno nisu svi zli, ima i gomila pozitivnih ali oni se slabo povezuju sa nama jer je to krsenje slobodne volje, navodno moras sam da ih pozoves da bi kontaktirali sa tobom ali to je rizik jer ko zna ko moze da se odazove.

@mike20 lako je tebi da se sprdas da tudjom mukm, 'tako pise', sta si ti ovde uradio da pomognes nekom ili da nesto uradis ili barem posavetujes nekog za njegov problem, ja imam 37 god i ceo zivot se borim sa ovim i za mene to nije sprdnja kao za tebe, tvojim stavom me u neku ruku vredjas i umesto da cutis kad vec ne zelis ili ne mozes da pomognes ti jos odmazes, svaka ti cast.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Ovo Mora Da Se Zna i Prosiri Dalje
PostPostano: ned feb 15, 2015 11:53 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4200
Ima i onih koji tvrde da im je pomoglo kad su izjavili: „Pomoz bože, bez tebe se ne može“!

A bosanski mislilac Mujo je još davno otkrio čarobne riječi za koje tvrdi da su najefikasnije kad su vanzemaljci u pitanju:

Citat:
„Odjebite od mene, mater vam jebem fašističku“!


Čudo da oni iz MUFONA su čuli za to?!

..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Ovo Mora Da Se Zna i Prosiri Dalje
PostPostano: ned feb 15, 2015 1:29 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
ima slično...cijela knjiga jedne metode, autor tvrdi najduhovnija od svih duhovnih metoda, primjenjiva u svim slučajevima i stiuacijama, koja se zove Je** mi se.
Zapravo, metoda je varijanta na temu odmicanja, emocionalne neutralnosti, nevezivanja, zauzimanja
stava promatrača. objašnjava primjenu univerzalnih zakona , onih 7 poznatih...
Knjiga se prodavala na kioscima za male pare. :mrgreen:

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Ovo Mora Da Se Zna i Prosiri Dalje
PostPostano: ned feb 15, 2015 1:41 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon maj 19, 2014 7:20 pm
Postovi: 89
Lokacija: pao naglavu
zanimljivo je i to da kad god se spomene ISUS HRIST i nesto vezano za njega sto moze da pomogne u vek se jave ljudi koji to pretvore u sprdnju.
Cak i glavni moderator koji je dao alternativu za ISUSA HRISTA u malom Muji, lepo upakovao vidi se da je profi forumdzija,pre toga i jedna recenica da se ogradi , bas onako nju ejdzerski nema sta, ali to se desava na svim nju ejdz forumima pa zasto ne bi bilo i na ovom, ovde se ne postuje nista sveto, ali se postuju Kasiopejci, meni to ne smeta ali ako postujes kanaliziranja zasto ne pokazati postovanje prema Isusu?
To sto je @galaksija spomenuo sam licno uradio i opisao ovde na forumu 'poslednja otmica, tracak nade' , ne bas isto ali u tom fazonu i delovalo je ali samo privremeno, posle se sve nastavilo po starom ali daleko suptilnije i imali su da kazem drugaciji prilaz.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Ovo Mora Da Se Zna i Prosiri Dalje
PostPostano: ned feb 15, 2015 3:47 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Treba spoznati to što se naziva Isusom svako za sebe što bi to moglo biti pa da ne treba riječ, inače ostaje samo nečija pička materina. :mrgreen:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Ovo Mora Da Se Zna i Prosiri Dalje
PostPostano: ned feb 15, 2015 5:18 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon maj 19, 2014 7:20 pm
Postovi: 89
Lokacija: pao naglavu
iskreno@promatrac procitao sam sigurno 80%ovog foruma i nigde nisam video da se ovako izrazavas.
Covece ti si moderator cemu takav recnik, sta te je navelo? Licni stavovi, da bi ispao cool ili...?
Nije lepo za jedan forum da neko kao ti psuje, pogotovo na ovakvoj temi, nemas postovanja prema necijoj veri ni trunke, sramota.
Ako ne verujes u Isusa ok ne verujem ni ja u Nju ejdz pa ne idem na te teme da psujem i obezvredjujem.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Ovo Mora Da Se Zna i Prosiri Dalje
PostPostano: ned feb 15, 2015 5:22 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 15, 2009 5:24 pm
Postovi: 1282
Ovaj dio u kojem Promatrač kaže da svatko za sebe treba spoznati Isusa nisi pročitao? U tom je, naime ključ, zašto bez spoznaje, ta riječ ispada samo kao nečija pička materina.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Ovo Mora Da Se Zna i Prosiri Dalje
PostPostano: ned feb 15, 2015 5:25 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Zasljepio te bijes pa ne vidiš što piše. :D
Mislim jednostavno da tko trenutno nema drugih aduta, taj će jednostavno psovati.
I ništa prosto nema u pički materinoj, zar nije i Isus izašao iz pičke materine?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Ovo Mora Da Se Zna i Prosiri Dalje
PostPostano: ned feb 15, 2015 6:22 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri okt 14, 2009 2:53 pm
Postovi: 512
Pedjos, ti ili ne vidiš drveće od šume ili šumu od drveća, nešto je od toga.
Ja se duboko i iskreno ispričavam ako sam te ičim uvrijedio, nije mi to bila namjera.

Kršćan sam, ali još kao dijete sam znao da nešto ne štima.
Sramim se što sam dio vjere koja je u prošlosti a i danas činila puno zla.

U Boga vjerujem, al ne u bradatog dedu koji sjedi na oblaku i gromovitim štapom prijeti nama na zemlji, da ako ne budemo dobri, ima za nas jedno vječno vruće mjesto, i svake godine mu moramo davati novce jer nas inače neće krstiti, vjenčati, pokopati itd itd

_________________
Long live and prosper!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Ovo Mora Da Se Zna i Prosiri Dalje
PostPostano: ned feb 15, 2015 8:00 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1802
Ovo ima logike.
Ako je Isus Hrist bio vanzemaljac, pozivanje na njega trebalo bi da deluje na vanzemaljce.
Taj poziv bi značio: uzeli ste pogrešnog, već sam sjeban od vaših. Nađite nekog nevinog i naivnog.
8)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Ovo Mora Da Se Zna i Prosiri Dalje
PostPostano: ned feb 15, 2015 9:21 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 28, 2009 5:56 pm
Postovi: 530
Poznajem osobu koj je stupila sa vanzemaljcima u kontakt. Necu bas da detaljisem, ali mogu reci da iz njegovih rijeci vanzemaljci su mnogo bolji od ljudi. Imaju naprednu tehnologiju i mnogo su ispred nas. Posjecuju nas i daju nam na znanje da nismo sami. Kazu da im mnogo smetaju bombe, rakete...sto ljudi bacaju na zemlji, jer oni to i tekako osjete i smeta im , zato sto do njih stizu ogromni negativni valovi i porucili su ako covjek nastavi da se igra sa ovim da ce se morati umjesati u "red na zemlji" ili kako god to ispalo, to jest sta god mislili pod time, ali za sad nece da se mjesaju i na sve moguce nacine izbjegavaju to. Covjek koji je stuio u kontakt sa vanzemaljcima nije ih vidio licno, ali je razgovarao putem telepatije i dolazili su mu u svemirskom brodu na pristojnoj udaljenosti...eto ne bih dalje :)

_________________
"Putujem da upoznam sebe"-Zuko Džumhur


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Ovo Mora Da Se Zna i Prosiri Dalje
PostPostano: pon feb 16, 2015 5:59 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet feb 12, 2010 8:19 pm
Postovi: 39
pedjos je napisao/la:
pozdrav svima, hocu da podelim sa vama jednu informaciju koju necete lako naci na inernetu iz odredjenih razloga i odnosi se na Sve zrtve vanzemaljskih otmica.

Istrazivaci iz MUFON su otkrili jednostavan nacin za MOMENTALNO zaustavljanje vanzemaljske otmice/torture, i to neverovatno lako, samo treba da se izgovori ime ili da se pozovete na autoritet ISUSA HRISTA, istrazivaci iz nekog razloga ne zele to da nam kazu i necu da ulazim u to zasto se to zataskuje, ja nisam neki vernik, cak ne idem ni u crkvu ali znam kako strasne mogu biti otmice od strane vanzemaljaca i samo hocu da pomognem svima koji imaju problem.
Necu dalje diskutovati, vest je na mala vrata procurela inernetom i nazalost ostala je na tim malim vratima.
Ono sto je vazno za ljude koji prozivljavaju torturu je to da postoje mnogo slucajeva gde su zrtve sa samim izgovorom imena ISUSA HRISTA odmah bile pustane i sve se momentalno prekidalo.
Molim sve ostale koji nisu zrtve i koji ne veruju u Hrista da ne komentarisu i ne otezuju nama kojima je vec dosta tesko i koji trazimo svaku vrstu pomoci u nasem problemu.Hvala


Iz nekog razloga mi je kompletan post izbrisan pa sve moram ponovo pisati, tako da savetujem neiskusnima poput mene da kompletan post koji napišu, prvo selektuju i iskopiraju za svaki slučaj da im se na bi desilo kao i meni.


Peđos, samo da ti kažem da si delimično u pravu. U pravu si za pozivanje na ime Isusa, ali kada su u pitanju vazemaljske otmice, grešiš. Zapravo, vanzemaljci kako ih Holivud predstavlja su mamac za lakoverne. Dosije X, ratovi zvezda itd, sve su to simpatične priče, ali i veoma opasne za mlade koji padaju pod uticaj, a i veoma profitabilne za kompaniju. Vanzemaljci su samo jedan od modela kako se demoni naturaju ljudima. Da-da, baš oni demoni (odnosno pali anđeli iz Svetog pisma) Možda je tebi i sličnima koji su ateisti to smešno i neprihvatljivo, bilo je i meni. Odrastao sam za vreme SFRJ (Titov pionir) :) učio sam o evoluciji, Lenjin, Staljin, Darvin... ma ne pitaj. Ali me je uvek kopkalo iznova, ko smo, odakle smo se stvorili, ma nemoguće da smo iz vode potekli, pa sam čitao Denikena, Kastanedu, sve i svašta, i došao do zaključka. Sve su to (sa sve vanzemaljcima) alatke satanske koje su u službi iluminata, masona, evolucionista, vatikana i ostalih u službi đavola. Zar je prirodno da neko ko ne veruje u Boga, poštuje Lucifera. Mislim, ako već taj neko ima svest o Višem biću, logično je da se pokloni onom boljem, pozitivnijem, a ne da crta pentagrame, kasapi, žrtvuje (da, ima i toga). Zašto sve ovo pišem? Da bih napravio vezu između Isusa i "vanzemaljaca".
Evo da ti opišem svoje iskustvo. Ima od tad možda dve godine, istrživao sam nešto o "Nefilima", i tražio po netu, kad me je put naveo na priče o Kasiopejcima. Zainteresujem se, reko ajd malo da vidim šta je to, iz dana u dan čitam ja o njima, pominje se tu sve i svašta -reptilijanci, razna bića itd. Kad, krenu meni neki košmari. Inače volim snove, obično je to nešto naderealno, ali prijatno, međutim počnem da sanjam razne budalaštine, dok jedne noći, uhvati me nesanica. Ma ne mogu da zaspim, vrtim se, ali žmurim na silu, ne bih li zaspao. Sve se trzam nešto, ali zaspim na kraju nekako. Odjednom, neko me budi, guši me, gura glavu u jastuk, sedi mi na leđima, ne mogu da dišem. Agonija prava, jedva se koprcam, a kroz misli mi prođe: "pomagaj Bože Isuse, šta se ovo dešava..", ma kako mi je to "Isuse" prošlo kroz misli, istog trena sam se osvestio i sve je nestalo (evo jeza me podilazi) kao da me je neko polio kofom vode. Ustajem iz kreveta, idem do dnevnog boravka, vidim 2 ili 3h, skoro sviće. Gledam u isključen TV, ne znam šta me snašlo prosto. Posedeo sam 15tak minuta i vratio se u krevet i zaspao ko jagnje. Ni dan danas mi se nije ponovilo, niti znam šta me je davilo, ali znam da me je Isus na poziv oslobodio.
Sigurno ima ljudi koje obuzimaju demoni, neki ni ne mogu da opišu tačno kad ih snađe nešto tako. Nisam lično upoznao nekoga ko je doživeo - preživeo vanzemaljsku otmicu, verujem da ima puno takvih (neki možda i izmisle da bi privukli pažnju okoline), ali neki sigurno imaju nekog iskustva, ali ponavljam, sve su to demonske sile kojima su pojedine osobe pokazale put do njih samih, a da li će im se predstaviti kao vanzemaljci, reptili, duhovi,... to sve zavisi od njihovih sklonosti, navika i interesovanja. Uglavnom, Isus će osloboditi, ali što se kaže, ne zovite ime njegovo uzalud, greh je, već se pomolite iskreno i spas će doći. Nemojte da vam ime Njegovo bude uzrečica, već ga s poštovanjem spominjite.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Ovo Mora Da Se Zna i Prosiri Dalje
PostPostano: pon feb 16, 2015 9:28 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 28, 2009 5:56 pm
Postovi: 530
Pored ovog nama poznatog svijeta,postoji jos 70.000 svijetova-nevidiljvih. Nekad i oni iz nekog razloga nekome budu vidljivi. Da li su to posebno nadareni ljudi, ili ljudi kojima se otvorilo trece oko ili oni koje nazivamo ludjacima-iskreno-ne znam.
Jedno znam sigurno: svi mi smo dosli na ovu planetu sa nekim zadatkom-kojim, to cemo saznati mozda na kraju zivota, a mozda cemo spoznati i u toku zivota,no za tu spoznaju vjerovatno moramo biti duboko duhovni.
Sve i svi svjetovi oko nas imaju svoje zadatke,kako mi tako i oni. To je odredio Bog. Njegova moc je najveca i njegovoj svjetlosti treba da sluzimo. Niko i nista vise nije dostojno klanjanja,jer niko i nista nema toliku moc kao Bog, a nije dobro pripisivati Bogu nekog ili nesto ravno njemu.
Slabo imam znanja o vanzemaljcima,osim onog sto sam cula o njima. Da li oni spadaju u red demona, reptila, entiteta, pojma nemam, ali spadaju u nesto ma kako se to zvalo. Za entitete znam da ima pozitivnih i negativnih. Oni pozitivni mogu da nas usmjere na pravi put,a neg. na pogresan. U svakom slucaju nije preporucljivo uopste sa njima komunicirati bez obzira kakvih su osobina. Najbolje je slusati svoju intuiciju ili za savjet pitati svoje Vise Ja koje je najblize Bogu.
Na sve napade entiteta, reptila, itd....ne treba odgovoriti bitkom, ljutnjom ili istom mjerom, jer time pokazujemo svoje slabosti. Boriti se sa tim nevidljivim bicima znaci unaprijed gubitak. Najbolje je ici svojim putem i ne komunicirati sa njima, neka idu svojim putem , jer postoji razlog zasto su stvoreni i oni, zasto su neke ljude napadali neki entiteti, reptili, ....kako rekoh pa ponovicu:za sve postoji razlog ali nama nepoznat. Trebamo se dobro zapitati sta smo radili u proslim zivotima i da li smo uvijek bili tako dobri kao sto sad mislimo o sebi da jesmo? Kaze jedna stara narodna prica da smo svi nekad bili u jednom dijelu svemira jedna kap i da smo se svi oni sa kojima se srecemo u ovom zivotu sastali sa nama i dogovorili se: kad cemo se sresti (dan, mjesec, godina, sat i minuta), gdje cemo se sresti, razlog zbog koje cemo se sresti,....dakle, kad smo bili ta kap imali smo iste dogovore i razgovore i sa tim entitetima. Da sad ne duljim, htjela sam reci jedno: moli se Bogu i to je najjaca vjera i zastita, ali se isto ne ljuti na nevidljive svjetove koji te ometaju/smetaju i stvaraju ti neprilike, jer sigurno postoji razlo zasto to rade, a bez obzira kako ti se cinilo, mozda je to dobro za tebe a da toga nisi ni svjestan. Pokusaj da se dignes na visi nivo,iznad svega, salji svjetlot i ljubav svima, jer neki od njih ni ne znaju cemu sluze ili da su zli, ili da nekom nanose bol i sl.

_________________
"Putujem da upoznam sebe"-Zuko Džumhur


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Ovo Mora Da Se Zna i Prosiri Dalje
PostPostano: pon feb 16, 2015 10:17 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Okac73 je napisao/la:
Iz nekog razloga mi je kompletan post izbrisan pa sve moram ponovo pisati, tako da savetujem neiskusnima poput mene da kompletan post koji napišu, prvo selektuju i iskopiraju za svaki slučaj da im se na bi desilo kao i meni.

Forum odlogira korisnika kad neko vrijeme ne klika na teme, recimo kad se malo duže piše post.
I onda nastane sranje kad forum traži login pri objavi tog duže pisanog posta, tu post voli nestati.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 23 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 6 gostiju.


cron
Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz