Sada je: čet mar 28, 2024 1:17 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 9 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Konacno i ja da vidim NLO
PostPostano: čet maj 29, 2014 9:40 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon sep 28, 2009 3:21 pm
Postovi: 177
Zivim izvan grada , i prozor iz spavace sobe mi gleda na sumu . Taj veliki prozor ne otvaram skoro nikad , osim nocu, posto je krevet uz prozor, i klinka moze lako da dodje tu .

Otvorio sam prozor oko 23 h, da se izluftira i vidim dve svetlece kugle iznad mene. Prvo sam mislio da se neko zeza , ali kugle su bile iza oblaka. Bile su tako sjajne, u nekim bojama, igrali su se samo do granice oblaka, cim dodju do kraja, vrate se, i to je trajalo 15 minuta . Isao sam po sve moguce uredjaje da snimim, i sada gledam , sve je crno, bas sam popizdeo .

Putanja je bila zanimljiva, kao da su se igrali, jako su bile brze i koordinisane, vrlo brzo dodju do kraja oblaka, i samo se vrate nazad u nekoj krivudavom smeru, iako idu brzo kroz oblak, u sekundi stanu na kraju oblaka i posle ispocetka .


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Konacno i ja da vidim NLO
PostPostano: uto jun 03, 2014 5:48 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon maj 19, 2014 7:20 pm
Postovi: 89
Lokacija: pao naglavu
e ovo nije normalno, vec drugi put napisem post da odgovorim coveku i nece da posalje, prvi put pre neeki dan i drugi put sada, ali zato se obavezno i obrisu... Evo sad saljem ovaj da probam


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Konacno i ja da vidim NLO
PostPostano: uto jun 03, 2014 6:02 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon maj 19, 2014 7:20 pm
Postovi: 89
Lokacija: pao naglavu
evo treci put...
Ja vidjam Nlo jos od 5-6god ali u snovima.
Prvi put u stvarnom svetu sam ih video kad sam imao oko 17 god i od tada mi je zivot pakao, mislim bio mi je pakao od rodjenja ali od tada samo tonem...
Kad sam pre par godina konacno shvatio sta mi se desava e tek tada sam video pravi pakao, horor od zivota... Ali borim se nekako...

Hocu da ti kazem da mi je jako zasmetalo ovo 'konacno' u tvom naslovu, nekako sam osetio jaku nelagodu i cvor u zelucu , bas mi je zasmetalo jako. Nadam se da se neces naljutiti ali morao sam to da ti kazem, uostalom to je samo moj subjektivni osecaj.
Pozdrav

E ako sad nece da posalje onda odustajem, salim se, ne odustajem slacu dok ne pregori servrer :)
Ajmo treci put!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Konacno i ja da vidim NLO
PostPostano: sri jun 04, 2014 12:03 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon sep 28, 2009 3:21 pm
Postovi: 177
Pedjos, ako mozes da pojasnis , rekao si da ti je zivot od rodjena pakao, ali da od 17 tones, to pretpostavljam da mislis da ima veze sa vidjenjem NLO uzivo, ako mozes to da pojasnis, molim te?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Konacno i ja da vidim NLO
PostPostano: sri jun 04, 2014 2:00 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon maj 19, 2014 7:20 pm
Postovi: 89
Lokacija: pao naglavu
da, ja sam kao prvo rodjen pod jako cudnim okolnostima i to posle 11 god muke mojih roditelja koji su se ubrzo posle mog rodjenja razveli i od tad zivot mi je pun stresova. to je duga prica i napisacu je kad stignem jer je jako zanimljiva.
Prvi moj susret u snu je bio kad sam imao 5-6 god i to sa reptilom sto sam naravno tek pre par god shvatio kad sam poceo da istrazujem sta mi se desava. Posle tog susreta imao sam samo povremene napade u snovima, ali kad sam prvi put video NLo uzivo od tad su se napadi udestrostrucili(imao oko 17) i jos sam dobio napade u snovima sa ekstremnom drenazom seksualne energije (imas jedan od primera u temi 'sex sa nekim hibridom') i zivot mi je pretvoren u more stresova,muka i svega i svacega...

Znaci nocu u snovima sam imao kosmare, maltretiranja svakakva a danju mi nista nije islo od ruke, jedino sam imao stalan posao i on mi je pun stresova, oko mene su se skupljali razni losi ljudi da bi na kraju usao u svet droga iz kojeg sam jedva izasao, mada jos uvek izlazim, to je najdublja heroinska rupa koja od coveka pravi pravog robota, da cak mislim da je taj heroin i vrsta mocnog implanta koji je nametnut ljudima. To mogu da razumeju samo ljudi koji su uspeli da prezive to.

Mozda su te veceri kad su mi se prikazali uzivo overili da sam spreman za sledecu fazu a to je dreniranje seksualne energije, ne znam moguce...
Mozda su se i tebi prikazali iz nekog razloga, mozda si i ti sazreo za nesto, moze biti pozitivno a i ne daj boze negativno, mada iz mog iskustva a bogami i kako stvari stoje pre ce biti ovo drugo.

Pozdrav.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Konacno i ja da vidim NLO
PostPostano: sri jun 04, 2014 9:51 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub okt 15, 2011 11:45 pm
Postovi: 65
Kad te ponovo spopadnu moraš im glasno reći " mrš u Šišatovac " i problem riješen :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Konacno i ja da vidim NLO
PostPostano: čet jun 05, 2014 3:28 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon maj 19, 2014 7:20 pm
Postovi: 89
Lokacija: pao naglavu
haha, jao, pa ja bi voleo da je tako jednostavno, ali nemas kontrolu kad te dohvate...

Evo sinoc sanjam: stojim ispred nekog stvorenja i ono ima uperenu glavu prema dole a oci uprte ka meni, znaci gleda me ispod oka.
A izgleda jako nisko i faca mu crna i bela, nesto slicno kao onaj iz filma vrana,mislim tome najvise lici ne znam kako drugacije da ga opisem.
Ja se budim odjednom jako uplasen ali stvarno jako, zatim kad sam skontao da je san opet zaspim.
I opet isti lik, ja vristim iz sve snage NECU DA TE SANJAM JER SE BOJIM,NEEEECU, on nista ne rreaguje cak mi se ucinilo da se zadovoljno kezi, budim se opet toliko uplasen da sam hteo da odem u drugu sobu gde je spavala moja majka i da joj kazem, ali nesto mi govorilo, ma daj zar ces da se brukas , covek u tim godinama pa da zove majku, nisam otisao ali sam se dobro razbudio pa sam opet nastavio da spavam i nisam ga sanjao, ovo su inace laksi slucajevi kod mene.
Ali cinimi se da imam sve vise kontrole.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Konacno i ja da vidim NLO
PostPostano: čet jun 05, 2014 11:33 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub okt 15, 2011 11:45 pm
Postovi: 65
Samo se okani droge i sve će da bude u redu ne brini :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Konacno i ja da vidim NLO
PostPostano: pet jun 06, 2014 4:08 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon maj 19, 2014 7:20 pm
Postovi: 89
Lokacija: pao naglavu
ma okanuo sam se ja droge cak i ne pijem ni malo, ali opet me spopadaju, samo sto od kako ne uzimam taj prokleti heroin nekako imam kontrolu uspevam da im se oduprem. E vidis u tome je caka , mozda su mi ubacili heroin u zivot jer sam bio tvrd orah.
Ne zelim da krivim nikog ali heroin je bukvalno uleteo u moju kucu sa prvim komsijom koji se doselio on ima zenu i 3 dece i kupio je kucu pored moje. Ni sam ne znam kako sam poceo, jednostavno sam poceo da ga uzimam iako sam imao tada vec 28 god i znao sam apsolutno sve o njemu tj kakvo je zlo.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 9 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 8 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz