Sada je: sub apr 27, 2024 3:09 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 26 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Vjetar, reptili i Zagreb
PostPostano: čet okt 20, 2011 9:31 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet nov 12, 2010 10:50 am
Postovi: 228
masterexmachina je napisao/la:
1. citao sam ono sto je vjetar napisao (preveo) o reptilima i mrak tekst ...
2. prije nekog vremena sam citao na ovom forumu thread koji se radio o skrivenim porukama u hrvatskoj i okolici, ili samo zagrebu, gdje su bile slike reptila i masona u zagrebu i naokolo ... ima netko link na to?

i 3. meni jedno od vaznijih pitanja u svemu ovome, a nisam nasao:
- od cega ti reptili zive? kako?
- kako je njima u interesu da smo mi negativno raspolozeni? to ne shvacam
- zasto se skrivaju? ako vec godinama nas uvjeravaju da su krokodili super, koristimo znak za ljubav isti krokodilskom srcu, bla bla bla ... do sada su nas u ovim tisucljecima mogli uvjeriti da su nam najboljji prijatelji. Zasto se skrivaju?
- i meni najnejasnija stvar, ako su oni ovdje desecima tisuca godina prisutni ... pa koliko pobogu zive? kako se razmnozavaju? kako to da ih nakon toliko godina ima 4% pucanstva navodno? kako to da im nije problem cekati koju tisucicu godina dok nesto naprave? pa ja bi u 1000 godina sam presao cijelu planetu i nacrtao ju u notesu ... a kamoli da sma tako razvijen kao oni svi



Prije par godina kada sam saznao za reptile preko ovog foruma malo sam istraživao po netu koliko tu ima istine.Moram reći da sam ja uvjeren da su reptili definitivno umješani u ljudsku istoriju a i sadašnjost.Pa da krenem nekim redom počev od istorijskih prikaza gmazova koji hodaju uspravno(postoji dosta toga na netu) koji su u interakciji sa ljudima pa do savremenih dokaza (bar tih da neki ljudi ako ne i svi imaju procenat reptilske genetike).Ovo se može potkrijepiti i materijalnim dokazima(uzmite na primjer razne klipiove na yuotubu koji prikazuju reptilske karakteristike kod ljudi;obratite pažnju na zjenice koje su vertikalne kod pojedinaca).Najpoznatiji klip ja sa Bušom starijim(malo googlanja).Ima i dosta sajtova koji ukazuju na ovu pojavu tj. činjenicu.Naravno da uvijek može postojati i mogućnost obmane ali ako se potrudite možete dokaze pronaći uglavnom u filmovima i serijama.Obratite pažnju na glumce koji uglavnom imaju malo veći ego.Šta sam ovim htio reći.Gledajući seriju Heroji(Heroes) opazio sam da neki glumci imaju te karakteristike koje sam naveo.Evo šta sam uradio.Koristio sam Gom player koji ima opciju slikanja frejmova(sličica)neke scena a koristio sam i usporenu reprodukciju snimka te uočio ovu činjenicu sa reptilskim očima.Mislim da se isti recept može primjeniti i na sve ostallo što je u digitalnom formatu tj. razne video emisije,serije filmove i sl.Ovo je samo jedan dio mojih istraživanja pa ko želi da sa uvjeri ili razuvjeri...

I na tvoje pitanje "Zašto se skrivaju?" predlažem da pročitaš o psihopatama,denzitetima,Kasiopejci,Ra,itd.Analogija svemu bi bila ova da životinje mogu razumjeti čovjeka da li bi čovjek rekao recimo piletu da ga uzgaja(hrani) samo da bi na kraju završilo kao obrok ili bi to krio od njega!'

_________________
Tragam za istinom-istraga je u toku!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vjetar, reptili i Zagreb
PostPostano: čet okt 20, 2011 9:53 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto maj 19, 2009 1:43 pm
Postovi: 488
Lokacija: na putu...
Je i ja se slažem, imaju oni svoje prste- kanđe u našem sistemu.
Objasni samo kako bi uopće čovjek rekao piletu da ga uzgaja da bi ga jednom eto pojeo! Mogu mu ja tu pjesmu svaki dan pjevat al mu neće doprjeti do njegove svjesti, al zato ima instinkt pa bježi.
Da li mi bježimo od reptila.... pa valjda.
Koji tekst je Vjetar preveo o reptilima? Može link - zanima me ako ga već nisam pročitala.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vjetar, reptili i Zagreb
PostPostano: čet okt 20, 2011 10:06 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 14, 2010 7:48 pm
Postovi: 348
Ako ne griješim ovo je taj tekst


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vjetar, reptili i Zagreb
PostPostano: čet okt 20, 2011 10:49 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
A i ovo:

viewtopic.php?f=2&t=2982&hilit=tjelokradice

viewtopic.php?f=5&t=2338

Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vjetar, reptili i Zagreb
PostPostano: čet okt 20, 2011 12:51 pm 
Offline
Moderator

Pridružen/a: pon jan 12, 2009 12:46 pm
Postovi: 1148
Lokacija: ni vrit ni mimo,Zagreb
Toda je napisao/la:
Ako ne griješim ovo je taj tekst

To su preveli Heaven i langolijer na čemu im i ovim putem iskreno zahvaljujem.

:notworthy:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vjetar, reptili i Zagreb
PostPostano: čet okt 20, 2011 1:30 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 14, 2010 7:48 pm
Postovi: 348
Ljudi izvinite, moja greška. :oops:

Takođe se zahvaljujem Heaven i langolijer na prijevodu. =D> :thumbup:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 26 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 55 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz