Sada je: sub apr 27, 2024 9:03 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 26 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Vjetar, reptili i Zagreb
PostPostano: pet okt 14, 2011 8:29 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pet okt 14, 2011 8:20 pm
Postovi: 7
1. citao sam ono sto je vjetar napisao (preveo) o reptilima i mrak tekst ...
2. prije nekog vremena sam citao na ovom forumu thread koji se radio o skrivenim porukama u hrvatskoj i okolici, ili samo zagrebu, gdje su bile slike reptila i masona u zagrebu i naokolo ... ima netko link na to?

i 3. meni jedno od vaznijih pitanja u svemu ovome, a nisam nasao:
- od cega ti reptili zive? kako?
- kako je njima u interesu da smo mi negativno raspolozeni? to ne shvacam
- zasto se skrivaju? ako vec godinama nas uvjeravaju da su krokodili super, koristimo znak za ljubav isti krokodilskom srcu, bla bla bla ... do sada su nas u ovim tisucljecima mogli uvjeriti da su nam najboljji prijatelji. Zasto se skrivaju?
- i meni najnejasnija stvar, ako su oni ovdje desecima tisuca godina prisutni ... pa koliko pobogu zive? kako se razmnozavaju? kako to da ih nakon toliko godina ima 4% pucanstva navodno? kako to da im nije problem cekati koju tisucicu godina dok nesto naprave? pa ja bi u 1000 godina sam presao cijelu planetu i nacrtao ju u notesu ... a kamoli da sma tako razvijen kao oni svi


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: vjetar, reptili i zagreb
PostPostano: pet okt 14, 2011 10:59 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri okt 14, 2009 2:53 pm
Postovi: 512
Pa ne misliš da oko nas žive krokodili obučeni u ljudsku kožu? Ma da ja ih svaki dan viđam :rofl

Kopaju rupe u pijesku i ležu jaja-yeah right

Mislim da je previše gluposti o/oko toga rečeno, puno glava je napunjeno glupostima

Live i let live :angel4:

_________________
Long live and prosper!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: vjetar, reptili i zagreb
PostPostano: sub okt 15, 2011 3:52 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: pet aug 05, 2011 8:56 am
Postovi: 26
To ti je napisao jedan frajer po imenu dejvid ajk (David Icke) potrazi pas vidjet, moje misljenje je da je to izmisljotina al hajde ima covjek milione sljedbenika, bas kao i svaki drugi propovjedac (dobro drugi bas i nemaju toliko ali shvatices poentu).


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: vjetar, reptili i zagreb
PostPostano: ned okt 16, 2011 6:02 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Pogledati temu "Kontrola iz 4D":

viewtopic.php?f=5&t=235

Stanovnici 4. denziteta NISU vidljivi našim 3D osjetilima, te žive u drugom realitetu ( stvarnosti ). Istražiti već naučno dokazane "paralelne univerzume i dimenzije", tj. stvarnosti. OPS bića 4D "jedu" energiju koju dobivaju i od nas, koju obično generiramo kad imamo negativne emocije. Cijelu stvar NE GLEDATI SAMO iz percepcije materijalne egzistencije, već više energetski. Biljka "jede" vodu, minerale... životinja jede biljku... ljudi jedu i životinje i biljke ( i piju vodu )... a reptili "jedu" nas, odnosno većinom naše emitirane energije i vibracije koje njima odgovaraju - strah, jad, depresija, nasilje, zavist, krivnja, itd.

U nekim slučajevima vjerojatno i "ispeku" kojeg čovjeka na ražnju... ono... kao mi kad okrećemo odojka... za praznike, proslave... itd. :twisted: :twisted: :twisted:

Kako gore - tako i dolje. Takav je OPS svijet.

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: vjetar, reptili i zagreb
PostPostano: ned okt 16, 2011 6:20 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub mar 05, 2011 12:48 pm
Postovi: 88
Liske je napisao/la:
To ti je napisao jedan frajer po imenu dejvid ajk (David Icke) potrazi pas vidjet, moje misljenje je da je to izmisljotina al hajde ima covjek milione sljedbenika, bas kao i svaki drugi propovjedac (dobro drugi bas i nemaju toliko ali shvatices poentu).


I jos pored toga dobro naplacuje svoje propovedi i knjige.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: vjetar, reptili i zagreb
PostPostano: ned okt 16, 2011 6:49 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jun 19, 2011 11:52 pm
Postovi: 102
25256 je napisao/la:
Liske je napisao/la:
To ti je napisao jedan frajer po imenu dejvid ajk (David Icke) potrazi pas vidjet, moje misljenje je da je to izmisljotina al hajde ima covjek milione sljedbenika, bas kao i svaki drugi propovjedac (dobro drugi bas i nemaju toliko ali shvatices poentu).


I jos pored toga dobro naplacuje svoje propovedi i knjige.



i ne govori zapravo nista kaj bi mogel iskoristit da nekaj i napravis...

_________________
"you know our words, winter is coming"


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: vjetar, reptili i zagreb
PostPostano: pon okt 17, 2011 3:59 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pet okt 14, 2011 8:20 pm
Postovi: 7
Ma znam ja za ickea, cak sam neki dan i knigu kupio, totalna fantastika, trebalo bi film snimiti. Nisam znao da ga pere toliko samoljublje da se hvlaio kako je pametan i izabran jedno 10 stranica teksta.

Ono sto je mene zanimalo je taj thread negdje na forumu sto sam citao ima tome godinu dana, tako nesto, gdje su ljudi postali slike tih gustera po balkanu ... i saada to ne mogu naci ...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vjetar, reptili i Zagreb
PostPostano: pon okt 17, 2011 5:17 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub mar 05, 2011 12:48 pm
Postovi: 88
Ali je nekima napisao bibliju.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vjetar, reptili i Zagreb
PostPostano: pon okt 17, 2011 6:14 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jul 07, 2011 10:15 pm
Postovi: 88
Snimili su seriju V

_________________
-Slobodni smo da podjemo gdje zelimo i budemo ono sto jesmo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vjetar, reptili i Zagreb
PostPostano: pon okt 17, 2011 7:09 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet aug 11, 2011 1:06 pm
Postovi: 557
Ne tvrdim ni da postoje,ni da ne postoje,ali možemo li za sigurno reći da u čitavom (za nas) nevidljivom univerzumu koga smo tek u skorije vrijeme postali svjesni nešto 100% ne postoji jer ga mi ne vidimo svojim očima?
Nismo li u tom slučaju barijeru koja nam blokira vid upravo premjestili na područje gdje nam se proteže svijest?
Ne treba u ničemu biti isključiv,uvijek postoji mogućnost.
Ono što bi iz ove perspektive jedino mogao tvrditi,je da ne postoji nemoguće
Sve ostalo je ili blokada svijesti ili još jedan obrazac iluzije,trećeg nema.
A što se Ajka tiče,on je opet priča za sebe...

_________________
"...nebo je bilo u meni.Ne spoznah to dok ne padoh među zvijezde..."
natpis sa stećka.

http://putnikova-pjesma.webnode.com/
http://balada-o-bezimenom.webnode.hr/
https://pleromabl.blogspot.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vjetar, reptili i Zagreb
PostPostano: pon okt 17, 2011 9:57 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet mar 12, 2009 7:33 pm
Postovi: 1124
branman je napisao/la:
...
Nismo li u tom slučaju barijeru koja nam blokira vid upravo premjestili na područje gdje nam se proteže svijest?
Ne treba u ničemu biti isključiv,uvijek postoji mogućnost.
...


Dobar! :thumbup: Dodao bih još samo da ne treba mešati mogućnost sa realnošću.

Tu dalje imamo problem interpretacije dokaza, koja je najčešće uslovljena našom već modeliranom logikom. Dokaz je, inače, zapravo posledica, efekat nečega, na osnovu čega nije uvek (zapravo, retko kad jeste) moguće utvrditi njegov pravi uzrok. Mi ovde smo u glavnom na nivou posledice, samim tim - uzrok nam je malo izvan percepcije. Što se mene tiče, jasno je da posledice dolaze sa "sprata iznad" a ko je tamo gore ne mogu da kažem, nisam se još tamo pentrao... tako da ni ne mogu reći jesu li neki gušteroliki, demonoliki, šoljoliki ... il je u pitanju tanjir hiperdimenzionalnih špageta ... Interpretacija bilo kakvog dokaza u velikoj meri zavisi od našeg kompletnog stajališta, i varira od čoveka do čoveka - od percepcije do percepcije. Ipak, kada su ove obične 3D stvari u pitanju ju je moguće koliko toliko objektivno odraditi, pa sad -dal uz puno sreće, il pameti ... zavisi kako je kome zapalo na rođenju. Međutim, čak i ta minimalna šansa pada u vodu kada se interpretacija 3D alatljikama primenjuje na 4D - iz razloga koji su više nego očigledni.

Po principu kako dole tako i gore, možda je gore i neka gora mehanizacija od ove dole :P Matriks je onda jedna gadno disfunkcionalna mašinerija, pa u (ne)skladu sa našom disfunkcionalnošću perfektno funkcioniše, hehe. Mislim da niko živi ko nije potpuno svestan toga da je sišao sa sprata gore (a i samog silaska) ne može bilo šta tačno i koherentno da kaže o tome,a verujem da je i ove mrtve retko ko čuo da se izjašnjavaju na tu temu - pa tako ni meni lično vrlo simpatičan tip znan kao David Icke. Fino on opisuje dinamiku događaja, potrefio je i na zemlji šta se dešava...al ipak, to je domaći, 3D teren, a sa 4D se lično ne bi' petljao, nije mi još ni ovo sopstveno dvorište baš najjasnije. Pogotovo ne njegovi stanari, uključujući i mene haha.

Bottom line, tamo gore ima nešto što nama dole pravi sranja, na nekim ljudima dobro poznat način. Al' to je samo zato što mi na njih nasedamo, inače ne bi...

A reptila ima, sigurno, bar na 3D - guštera gde god hoćeš, 'vataju ovo malo 3D sunca po zidovima, samo, ne izgledaju mi baš naročito opasno :P Tako da, @Branman - usled nelinearnosti vremenskih linija mož' biti da su elovuirali pa nam se sad svete za ona klinačka otkidanja repova :DDD

E sad, malo new age CT background dinamike.

Dokaži tu teoriju ?

Ne možeš.

Opovrgni je ?

Opet ne možeš...

Onda tu ubaci malo čistih psiholoških smicalica (bez kojih bi new age industrija daaaavnih dana bankrotirala)

Onda konsultuj ovu stranicu:

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_cognitive_biases

...sad biraš oš glumiti gurua il hiperdimenzionalnog majstora...

A sad - udri po propagandi i po mogućstvu, zarati vernike, nevernike, i agnostike! :D Tako se puni kućni budžet :-" ;) Pa ko razume - shvatio je. :angel4:

Živeli!!! :love3: :occasion5: :love5: :occasion5: :love3:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: vjetar, reptili i zagreb
PostPostano: uto okt 18, 2011 7:34 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto maj 19, 2009 1:43 pm
Postovi: 488
Lokacija: na putu...
masterexmachina je napisao/la:
Ma znam ja za ickea, cak sam neki dan i knigu kupio, totalna fantastika, trebalo bi film snimiti. Nisam znao da ga pere toliko samoljublje da se hvlaio kako je pametan i izabran jedno 10 stranica teksta.

Ono sto je mene zanimalo je taj thread negdje na forumu sto sam citao ima tome godinu dana, tako nesto, gdje su ljudi postali slike tih gustera po balkanu ... i saada to ne mogu naci ...


Ne razumijem ovo, kako "postali"? Postali = Nastali ili Postali = stavili link na forum..... ne kužim. Šta s Balkanom?
Nije Icke jedini ni prvi koji priča o reptilima, ta "priča" seže iz davnina, meni i nije tako nemoguća - pogotovo kad vidiš sve nepravde, gadosti i zloćine šta se radi.... mislim prema tome svemu u svijetu postaojanje nekih gmazova koji nas jedu i manipuliraju je sasvim -logična i razumski lako za prihvatiti. A ono - kako gore tako i dolje takođet "pije vodu".


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: vjetar, reptili i zagreb
PostPostano: uto okt 18, 2011 8:02 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pet okt 14, 2011 8:20 pm
Postovi: 7
Artemida je napisao/la:
masterexmachina je napisao/la:
Ma znam ja za ickea, cak sam neki dan i knigu kupio, totalna fantastika, trebalo bi film snimiti. Nisam znao da ga pere toliko samoljublje da se hvlaio kako je pametan i izabran jedno 10 stranica teksta.

Ono sto je mene zanimalo je taj thread negdje na forumu sto sam citao ima tome godinu dana, tako nesto, gdje su ljudi postali slike tih gustera po balkanu ... i saada to ne mogu naci ...


Ne razumijem ovo, kako "postali"? Postali = Nastali ili Postali = stavili link na forum..... ne kužim. Šta s Balkanom?
Nije Icke jedini ni prvi koji priča o reptilima, ta "priča" seže iz davnina, meni i nije tako nemoguća - pogotovo kad vidiš sve nepravde, gadosti i zloćine šta se radi.... mislim prema tome svemu u svijetu postaojanje nekih gmazova koji nas jedu i manipuliraju je sasvim -logična i razumski lako za prihvatiti. A ono - kako gore tako i dolje takođet "pije vodu".


postati = staviti post u forum :D malo sam se krivo izrazio ...
Dakle, uopce sada nije bitno da li netko vjeruje u Ickea i njegove stvari, a da mi zvuci zanimljivo - to da, to ne znaci da a priori vjerujem u sve sto on kaže. Jednostavno se sjećam da je bio topic ili tema na forumu na tu temu gdje je ekipa iz zezancije ili za stvarno (neznam) slikala takve slike po okolici i stavila tamo.
Nasao sam topic o sexu u crtićima ali to nije to. No, ako neznate za postojanje tako necega na forumu, a mozda se meni ucinilo ili su nekakvi reptili to daljinski obrisali :evil3: onda dobro ..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vjetar, reptili i Zagreb
PostPostano: uto okt 18, 2011 10:39 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto maj 19, 2009 1:43 pm
Postovi: 488
Lokacija: na putu...
Misliš Jaca=Reptil, Sanader=Reptil i ostala ekipa kak se pretvaraju, metamorfiraju u reptilose? Ja sam naišla na sliku Jaca Reptil ali to nije to, to je bila zezancija... to da su upravljani od strane OPS entiteta (bilo Alieni, reptosi, XY...) uopće ne sumnjam ali ne vjerujem da itko sa ovih prostora ima tu "povlaštenu" genetiku Iluminatosa..... ali tko zna? Možda i ima npr. . kad bi se istražilvalo nekadašnja kraljevstva i kraljevi/grofovija sa ovih prostora Balkana.... pa njihovi potomci... tko zna tko su i gdje su.... ako su na vrhu strukture onda bi se moglo zapitati #-o
To bi sve bile neke pretpostavke.... ali to da vladajući uopće nisu svoji to je garantirano. Nema njih doma odavno!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vjetar, reptili i Zagreb
PostPostano: uto okt 18, 2011 10:53 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto maj 19, 2009 1:43 pm
Postovi: 488
Lokacija: na putu...
Još malo o tome kako prepoznati reptile: http://www.whale.to/b/tongues.html
Malo je gadno za vidjeti te slike pa sad... 8)
Inače kad sam vidjela baš te slike sjetila sam se Ivane Brlić Mažuranić i ŠUMA STRIBOROVA. Uglavnom tko ne zna priča je o tome kako je sin našao ženu a majka je odma skužila da je snaha guja, uglavnom da skratim - stara je navela snahu da isplazi ogromno dugačak zmijski jezik i tako je snaha raskrinkana. Snaha=reptil.... a nije Ivana B. Mažuranić jedini pisac koji dodiruje "onostrani, imaginarni" svijet prezentirajući ga čitateljima....

Al ne.... ne vjerujem ni da naša vladajuća struktura imaju takve duge jezike.... samo jaaako duge prste.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: vjetar, reptili i zagreb
PostPostano: uto okt 18, 2011 5:52 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
masterexmachina je napisao/la:
Artemida je napisao/la:
masterexmachina je napisao/la:
Ma znam ja za ickea, cak sam neki dan i knigu kupio, totalna fantastika, trebalo bi film snimiti. Nisam znao da ga pere toliko samoljublje da se hvlaio kako je pametan i izabran jedno 10 stranica teksta.

Ono sto je mene zanimalo je taj thread negdje na forumu sto sam citao ima tome godinu dana, tako nesto, gdje su ljudi postali slike tih gustera po balkanu ... i saada to ne mogu naci ...


Ne razumijem ovo, kako "postali"? Postali = Nastali ili Postali = stavili link na forum..... ne kužim. Šta s Balkanom?
Nije Icke jedini ni prvi koji priča o reptilima, ta "priča" seže iz davnina, meni i nije tako nemoguća - pogotovo kad vidiš sve nepravde, gadosti i zloćine šta se radi.... mislim prema tome svemu u svijetu postaojanje nekih gmazova koji nas jedu i manipuliraju je sasvim -logična i razumski lako za prihvatiti. A ono - kako gore tako i dolje takođet "pije vodu".


postati = staviti post u forum :D malo sam se krivo izrazio ...
Dakle, uopce sada nije bitno da li netko vjeruje u Ickea i njegove stvari, a da mi zvuci zanimljivo - to da, to ne znaci da a priori vjerujem u sve sto on kaže. Jednostavno se sjećam da je bio topic ili tema na forumu na tu temu gdje je ekipa iz zezancije ili za stvarno (neznam) slikala takve slike po okolici i stavila tamo.
Nasao sam topic o sexu u crtićima ali to nije to. No, ako neznate za postojanje tako necega na forumu, a mozda se meni ucinilo ili su nekakvi reptili to daljinski obrisali :evil3: onda dobro ..


Jesi na ovo mislio?

viewtopic.php?f=13&t=1638&start=0

Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vjetar, reptili i Zagreb
PostPostano: uto okt 18, 2011 6:02 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jul 07, 2011 10:15 pm
Postovi: 88
Oduvjek su me interesovali NLO-i i vanzemaljci,prije godinu i po sam cula pa citala o reptilima i nekako mi se ucinila ispravnom teorijom.Kad pogledate slike i kako su ljudi opisivali demone u proslosti neki su licili na reptile.Uglavnom poslije ove informacije uopste ne citam o NLO-ima kao da sam saznala ono sto me o njima interesovalo.To neznaci da je ovo tacno ali meni djeluje da ima istine.
Sto se tice kraljevskih vladara sa Balkana oni najmanje imaju gena ili sto bi rekli krvi naroda nad kojim su vladali jer svima je engleska loza nesto u familiji,cak i Karadjordjevicima kraljica majka je nekakva rodica jer svi su se oni zenili i udavali izmedju sebe ti plemici iz cijele Evrope.Ruska Ekatarina Velika je bila Njemica a najveca je ruska kraljica bila.

_________________
-Slobodni smo da podjemo gdje zelimo i budemo ono sto jesmo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vjetar, reptili i Zagreb
PostPostano: uto okt 18, 2011 10:24 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pet okt 14, 2011 8:20 pm
Postovi: 7
to alf to ... to je bilo to :D

ima toga jos?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vjetar, reptili i Zagreb
PostPostano: sri okt 19, 2011 5:53 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet aug 11, 2011 1:06 pm
Postovi: 557
Valjda? je napisao/la:
branman je napisao/la:
...
Nismo li u tom slučaju barijeru koja nam blokira vid upravo premjestili na područje gdje nam se proteže svijest?
Ne treba u ničemu biti isključiv,uvijek postoji mogućnost.
...


Dobar! :thumbup: Dodao bih još samo da ne treba mešati mogućnost sa realnošću.

Tu dalje imamo problem interpretacije dokaza, koja je najčešće uslovljena našom već modeliranom logikom. Dokaz je, inače, zapravo posledica, efekat nečega, na osnovu čega nije uvek (zapravo, retko kad jeste) moguće utvrditi njegov pravi uzrok. Mi ovde smo u glavnom na nivou posledice, samim tim - uzrok nam je malo izvan percepcije. Što se mene tiče, jasno je da posledice dolaze sa "sprata iznad" a ko je tamo gore ne mogu da kažem, nisam se još tamo pentrao... tako da ni ne mogu reći jesu li neki gušteroliki, demonoliki, šoljoliki ... il je u pitanju tanjir hiperdimenzionalnih špageta ... Interpretacija bilo kakvog dokaza u velikoj meri zavisi od našeg kompletnog stajališta, i varira od čoveka do čoveka - od percepcije do percepcije. Ipak, kada su ove obične 3D stvari u pitanju ju je moguće koliko toliko objektivno odraditi, pa sad -dal uz puno sreće, il pameti ... zavisi kako je kome zapalo na rođenju. Međutim, čak i ta minimalna šansa pada u vodu kada se interpretacija 3D alatljikama primenjuje na 4D - iz razloga koji su više nego očigledni.

Po principu kako dole tako i gore, možda je gore i neka gora mehanizacija od ove dole :P Matriks je onda jedna gadno disfunkcionalna mašinerija, pa u (ne)skladu sa našom disfunkcionalnošću perfektno funkcioniše, hehe. Mislim da niko živi ko nije potpuno svestan toga da je sišao sa sprata gore (a i samog silaska) ne može bilo šta tačno i koherentno da kaže o tome,a verujem da je i ove mrtve retko ko čuo da se izjašnjavaju na tu temu - pa tako ni meni lično vrlo simpatičan tip znan kao David Icke. Fino on opisuje dinamiku događaja, potrefio je i na zemlji šta se dešava...al ipak, to je domaći, 3D teren, a sa 4D se lično ne bi' petljao, nije mi još ni ovo sopstveno dvorište baš najjasnije. Pogotovo ne njegovi stanari, uključujući i mene haha.

Bottom line, tamo gore ima nešto što nama dole pravi sranja, na nekim ljudima dobro poznat način. Al' to je samo zato što mi na njih nasedamo, inače ne bi...

A reptila ima, sigurno, bar na 3D - guštera gde god hoćeš, 'vataju ovo malo 3D sunca po zidovima, samo, ne izgledaju mi baš naročito opasno :P Tako da, @Branman - usled nelinearnosti vremenskih linija mož' biti da su elovuirali pa nam se sad svete za ona klinačka otkidanja repova :DDD

E sad, malo new age CT background dinamike.

Dokaži tu teoriju ?

Ne možeš.

Opovrgni je ?

Opet ne možeš...

Onda tu ubaci malo čistih psiholoških smicalica (bez kojih bi new age industrija daaaavnih dana bankrotirala)

Onda konsultuj ovu stranicu:

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_cognitive_biases

...sad biraš oš glumiti gurua il hiperdimenzionalnog majstora...

A sad - udri po propagandi i po mogućstvu, zarati vernike, nevernike, i agnostike! :D Tako se puni kućni budžet :-" ;) Pa ko razume - shvatio je. :angel4:

Živeli!!! :love3: :occasion5: :love5: :occasion5: :love3:


Opsena je čudo,sa svom svojom birokratijom.Tu su formulari,paragrafi,obrazci...
Ispunjavaš,predaješ,tražiš..."činovnici" te usmjeravaju od vrata do vrata.
Dok čekaš u redu,možeš galamit koliko hoćeš i psovat im najmilije,a možeš i mirno stajat.
Samo je pitanje šta čekaš...
Krokodile ili lovce na krokodile...
Anunakije ili Kasiopejce...
Maitreju ili Isusa...
:-k
Kako god bilo,dosadilo mi je galamit i j... im sve po spisku,od sada ću mirno stajat u redu i čekat.A već dok čekam da malo porazmislim zašto sam ustvari tu...
Možda skontam da ovo i nije moj red...

Gadno je kad te tuku odozgo,a ne možeš dobacit da im vratiš,pa onda udariš po "rodbini"
Postajem Pacifista,više ne diram nikoga.
Nek oni rade svoj posao na šta god ličili,a ja ću svoj,pa na šta god ličio...
Živio! :occasion5:

_________________
"...nebo je bilo u meni.Ne spoznah to dok ne padoh među zvijezde..."
natpis sa stećka.

http://putnikova-pjesma.webnode.com/
http://balada-o-bezimenom.webnode.hr/
https://pleromabl.blogspot.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: vjetar, reptili i zagreb
PostPostano: sri okt 19, 2011 2:01 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: pet aug 05, 2011 8:56 am
Postovi: 26
masterexmachina je napisao/la:
Ma znam ja za ickea, cak sam neki dan i knigu kupio, totalna fantastika, trebalo bi film snimiti. Nisam znao da ga pere toliko samoljublje da se hvlaio kako je pametan i izabran jedno 10 stranica teksta.

Ono sto je mene zanimalo je taj thread negdje na forumu sto sam citao ima tome godinu dana, tako nesto, gdje su ljudi postali slike tih gustera po balkanu ... i saada to ne mogu naci ...


Ima film na slicnu temu, po meni jako jako interesantan topic jos u to doba
http://www.imdb.com/title/tt0096256/

THEY LIVE !


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 26 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 50 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz