Sada je: pet mar 29, 2024 12:41 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 33 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Kako stupiti u kontakt sa 'vanzemaljcima'
PostPostano: pet aug 19, 2011 12:24 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet aug 18, 2011 2:27 am
Postovi: 31
Lokacija: Srbija, Nis
Pozdrav svima,citam,nacitao sam se,i nagledao prica o takozvanim vanzemaljcima,novim svetskim poretkom...blablabla...bla...

nisam neki fanatik,ne jurim vanzemaljce,ne jurim vestice,niti boga
ali me jedno interesuje.

kako stupiti u kontakt sa tim sljamom,misevima ?
Eto...oni vas jure,posecuju u "snovima" otimaju vas,salju vam lose misli...komanduju svetom,ljudima,i sta sve ne...
ima li nacina,da ja "upadnem" kod njih,ne najavljen...

hvala !
p.s. ovom prilikom bi da pozdravim sve vanzemaljce ,narocito grejse koje najvise gotivim
dolazim po vas

p.s.2
ako sam na pogresnom mestu pitao/napisao
molim administraciju da prebaci tekst u odgovarajucu temu.
hvala,pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kako stupiti u kontakt sa 'vanzemaljcima'
PostPostano: pet aug 19, 2011 11:17 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet nov 12, 2010 10:50 am
Postovi: 228
Pa jedan od nacina da "upadnes" kod njih je recimo RW.A opet i oni mogu tako upasti kod tebe(sto se mozda vec i dogodilo na opisani nacin ili neki drugi) a mozda su upali kod mene ili na ovaj forum.Kako god malo toga je sigurno osim same sigurnosti.

_________________
Tragam za istinom-istraga je u toku!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kako stupiti u kontakt sa 'vanzemaljcima'
PostPostano: pet aug 19, 2011 3:34 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jun 19, 2011 11:52 pm
Postovi: 102
Nicaze je napisao/la:
Pa jedan od nacina da "upadnes" kod njih je recimo RW.A opet i oni mogu tako upasti kod tebe(sto se mozda vec i dogodilo na opisani nacin ili neki drugi) a mozda su upali kod mene ili na ovaj forum.Kako god malo toga je sigurno osim same sigurnosti.


Kaj je RW tocno?
Sori na pitanju, ali pocetnik sam :occasion5:

_________________
"you know our words, winter is coming"


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kako stupiti u kontakt sa 'vanzemaljcima'
PostPostano: pet aug 19, 2011 7:15 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jul 24, 2011 11:32 pm
Postovi: 37
Theodoros je napisao/la:
Pozdrav svima,citam,nacitao sam se,i nagledao prica o takozvanim vanzemaljcima,novim svetskim poretkom...blablabla...bla...

nisam neki fanatik,ne jurim vanzemaljce,ne jurim vestice,niti boga
ali me jedno interesuje.

kako stupiti u kontakt sa tim sljamom,misevima ?
Eto...oni vas jure,posecuju u "snovima" otimaju vas,salju vam lose misli...komanduju svetom,ljudima,i sta sve ne...
ima li nacina,da ja "upadnem" kod njih,ne najavljen...

hvala !
p.s. ovom prilikom bi da pozdravim sve vanzemaljce ,narocito grejse koje najvise gotivim
dolazim po vas

p.s.2
ako sam na pogresnom mestu pitao/napisao
molim administraciju da prebaci tekst u odgovarajucu temu.
hvala,pozdrav


Moraš gledati da bude noć sa punim mjesecom , nađi si pokošenu livadu i stari panj u njoj , prije toga moraš pronaći negdje dva bijela kamena ( kremena ) . Otiđi na livadu negdje nakon ponoći jer tad su vanzemaljci malo aktivniji , skini hlače do koljena i gaće sjedi na panj i uzmi ona dva kamena u ruke , jedan u desnu drugi u lijevu . E nakon toga malo zabaci jajca povrh starog panja i po njima što jače možeš udri sa kamenjem i viči jako glasno ( što više možeš ) NIBIRUUUU !!! E sad ako ti se nakon prvog rituala niko ne javi namoj odustajati jer oni su ipak daleko i treba dosta vremena da tvoj signal dopre do njih ti ponovi iste radnje što više puta možeš . Još da ti napomenem da ne bi bilo loše da recimo između dva dozivanja malo pogledaš jajca i ako ti se ukaže na niima plava ili crvena boja to ti je znak da je kontakt uspostavljen i da trebaš biti strpljiv i da bi tek tad trebao intenzivnije nastaviti sa pozivanjem izvanzemljaka uz pomoć jaja i kamenja . :thumbup:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kako stupiti u kontakt sa 'vanzemaljcima'
PostPostano: ned aug 21, 2011 6:13 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned aug 21, 2011 6:00 pm
Postovi: 9
fischer je napisao/la:
Theodoros je napisao/la:
Pozdrav svima,citam,nacitao sam se,i nagledao prica o takozvanim vanzemaljcima,novim svetskim poretkom...blablabla...bla...

nisam neki fanatik,ne jurim vanzemaljce,ne jurim vestice,niti boga
ali me jedno interesuje.

kako stupiti u kontakt sa tim sljamom,misevima ?
Eto...oni vas jure,posecuju u "snovima" otimaju vas,salju vam lose misli...komanduju svetom,ljudima,i sta sve ne...
ima li nacina,da ja "upadnem" kod njih,ne najavljen...

hvala !
p.s. ovom prilikom bi da pozdravim sve vanzemaljce ,narocito grejse koje najvise gotivim
dolazim po vas

p.s.2
ako sam na pogresnom mestu pitao/napisao
molim administraciju da prebaci tekst u odgovarajucu temu.
hvala,pozdrav


Moraš gledati da bude noć sa punim mjesecom , nađi si pokošenu livadu i stari panj u njoj , prije toga moraš pronaći negdje dva bijela kamena ( kremena ) . Otiđi na livadu negdje nakon ponoći jer tad su vanzemaljci malo aktivniji , skini hlače do koljena i gaće sjedi na panj i uzmi ona dva kamena u ruke , jedan u desnu drugi u lijevu . E nakon toga malo zabaci jajca povrh starog panja i po njima što jače možeš udri sa kamenjem i viči jako glasno ( što više možeš ) NIBIRUUUU !!! E sad ako ti se nakon prvog rituala niko ne javi namoj odustajati jer oni su ipak daleko i treba dosta vremena da tvoj signal dopre do njih ti ponovi iste radnje što više puta možeš . Još da ti napomenem da ne bi bilo loše da recimo između dva dozivanja malo pogledaš jajca i ako ti se ukaže na niima plava ili crvena boja to ti je znak da je kontakt uspostavljen i da trebaš biti strpljiv i da bi tek tad trebao intenzivnije nastaviti sa pozivanjem izvanzemljaka uz pomoć jaja i kamenja . :thumbup:


hahahahahhahahahahahah ludace!!! :)

_________________
LAJK informativno zabavni portal
www.lajk.ba


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kako stupiti u kontakt sa 'vanzemaljcima'
PostPostano: uto aug 23, 2011 7:27 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet aug 18, 2011 2:27 am
Postovi: 31
Lokacija: Srbija, Nis
nece bre ljudi ,pomagajte,sve sam kamenje izlomio :king:
ni kamenje nije vise kao nekad... :D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kako stupiti u kontakt sa 'vanzemaljcima'
PostPostano: ned sep 11, 2011 8:11 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: pon maj 24, 2010 10:27 pm
Postovi: 6
Lokacija: u pokretu
Nisam sigurna da ti je to najpametniji izbor,
ali ok, ja ću tebi reći instant način kako da stupiš u kontakt s njima :lol:
a ti meni reci kako da ih se riješim!!!! :help:

p.s.pazi što želiš


:love4: :hello2:

_________________
Različitosti se ne isključuju, već nadopunjuju :))


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kako stupiti u kontakt sa 'vanzemaljcima'
PostPostano: pon sep 12, 2011 5:04 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jun 30, 2011 1:46 pm
Postovi: 36
Lokacija: Zemun,Srbjia
fischer je napisao/la:
Theodoros je napisao/la:
Pozdrav svima,citam,nacitao sam se,i nagledao prica o takozvanim vanzemaljcima,novim svetskim poretkom...blablabla...bla...

nisam neki fanatik,ne jurim vanzemaljce,ne jurim vestice,niti boga
ali me jedno interesuje.

kako stupiti u kontakt sa tim sljamom,misevima ?
Eto...oni vas jure,posecuju u "snovima" otimaju vas,salju vam lose misli...komanduju svetom,ljudima,i sta sve ne...
ima li nacina,da ja "upadnem" kod njih,ne najavljen...

hvala !
p.s. ovom prilikom bi da pozdravim sve vanzemaljce ,narocito grejse koje najvise gotivim
dolazim po vas

p.s.2
ako sam na pogresnom mestu pitao/napisao
molim administraciju da prebaci tekst u odgovarajucu temu.
hvala,pozdrav


Moraš gledati da bude noć sa punim mjesecom , nađi si pokošenu livadu i stari panj u njoj , prije toga moraš pronaći negdje dva bijela kamena ( kremena ) . Otiđi na livadu negdje nakon ponoći jer tad su vanzemaljci malo aktivniji , skini hlače do koljena i gaće sjedi na panj i uzmi ona dva kamena u ruke , jedan u desnu drugi u lijevu . E nakon toga malo zabaci jajca povrh starog panja i po njima što jače možeš udri sa kamenjem i viči jako glasno ( što više možeš ) NIBIRUUUU !!! E sad ako ti se nakon prvog rituala niko ne javi namoj odustajati jer oni su ipak daleko i treba dosta vremena da tvoj signal dopre do njih ti ponovi iste radnje što više puta možeš . Još da ti napomenem da ne bi bilo loše da recimo između dva dozivanja malo pogledaš jajca i ako ti se ukaže na niima plava ili crvena boja to ti je znak da je kontakt uspostavljen i da trebaš biti strpljiv i da bi tek tad trebao intenzivnije nastaviti sa pozivanjem izvanzemljaka uz pomoć jaja i kamenja . :thumbup:


hahahahahahhahahah post veka haahahahahahahahaha :D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kako stupiti u kontakt sa 'vanzemaljcima'
PostPostano: pet aug 10, 2012 11:22 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: pet aug 10, 2012 9:25 pm
Postovi: 7
Šanse za real-time kontakt su ravne nuli jer po pravilima realnog vremena nema vanzemaljaca na Planeti Zemlji. Ako je netko iz neznanja neke laboratorijske kreature proglasio vanzemaljcima to ne znači da zaista jesu. Da bi apsurd bio veći Planeta je puna vanzemaljaca jer rađaju se duše sa kojekakvih drugih planeta. Slobodna volja jamči svima pravo rođenja ali kvaka 22 je u tome što se može dobiti izgon za kršenje Zakonika (npr. energetski parazitizam). Ima nas svakakvih a takve buradi bez dna ima na izvoz i zato smo tu gdje jesmo i zato nam je ovako kako jest.

Kako ovdje nema hollywoodskih vanzemaljaca preostaju nam X-Baze. Da bi zainteresirani bio upućen u preuzimanje takvog objekta osim dobre volje potrebno je tri godine krvave obuke od toga godina u džungli. Test odanosti, test smrti i ostale stvari zapadnjačkim mentalnim sklopovima nepojmljive. Prilikom preuzimanja datih objekata moguć je otpor kojekakvih bića koja izgledom nisu humana ali nakon 3 godine treninga sudionici akcije neće biti niti najmanje uzbuđeni tom činjenicom. Oni su tu da odrade akciju i neutraliziraju svaki otpor a ne da pune gaće od straha i čudom se iščuđavaju kako je moguće ovo ili ono.

Prvi korak prema poslu koji uključuje preuzimanje X-Baza su zaštitarske kompanije. One su jedan sasvim solidan filter za naše momke koji čeznu da budu uzdignuti. Arhimelek zna gdje spavaju Ratnici i kako dišu. Tko ne može naći Instruktore neka čeka da ga Instruktori sami pronađu. Čisto srce ne ostaje bez Mača. Za one koji se okaljahu smradom Izdaje ili Kukavičluka zaista je nemoguće naći put do spoznaje koja uključuje i demistifikaciju tzv. aliena. Tek nakon toga dobrovoljci su u stanju biti upućeni na preuzimanje objekata od strateškog interesa HQ kao i neutralizaciju otpora kakogod subjekti otpora izgledali. U selu je toliko dezinformacija da operacije zataškavanja nisu niti potrebne. Pozdrav "Kengurima" jer znam da čitaju.

Sve u svemu usudio bih se ponuditi trilijardu eura za aliena vezanog kao salamu (može i staromodni grey) da bude predan našim stručnjacima ali nemam toliku cifru na raspolaganju. I kad bi ta cifra bila realna opet je nitko ne bi stekao jer palamuđenje, pametovanje i mlaćenje prazne slame nikad ne donose vezane aliene kolika god nagradna cifra bila. Kad bi to sve bilo i postojalo tako kako oni "znaju" to čak ni Arhimelek ne bi mogao riješiti. Nakot se može rješavati u razumnim ciframa. Kad zbroj jedinki nakota pređe granice razuma onda se stvar prepušta stihiji. Nisu ni smetlari ljudi blesavi.

_________________
ČAST I MAČ


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kako stupiti u kontakt sa 'vanzemaljcima'
PostPostano: sub aug 11, 2012 2:37 am 
fischer je napisao/la:
Theodoros je napisao/la:
Pozdrav svima,citam,nacitao sam se,i nagledao prica o takozvanim vanzemaljcima,novim svetskim poretkom...blablabla...bla...

nisam neki fanatik,ne jurim vanzemaljce,ne jurim vestice,niti boga
ali me jedno interesuje.

kako stupiti u kontakt sa tim sljamom,misevima ?
Eto...oni vas jure,posecuju u "snovima" otimaju vas,salju vam lose misli...komanduju svetom,ljudima,i sta sve ne...
ima li nacina,da ja "upadnem" kod njih,ne najavljen...

hvala !
p.s. ovom prilikom bi da pozdravim sve vanzemaljce ,narocito grejse koje najvise gotivim
dolazim po vas

p.s.2
ako sam na pogresnom mestu pitao/napisao
molim administraciju da prebaci tekst u odgovarajucu temu.
hvala,pozdrav


Moraš gledati da bude noć sa punim mjesecom , nađi si pokošenu livadu i stari panj u njoj , prije toga moraš pronaći negdje dva bijela kamena ( kremena ) . Otiđi na livadu negdje nakon ponoći jer tad su vanzemaljci malo aktivniji , skini hlače do koljena i gaće sjedi na panj i uzmi ona dva kamena u ruke , jedan u desnu drugi u lijevu . E nakon toga malo zabaci jajca povrh starog panja i po njima što jače možeš udri sa kamenjem i viči jako glasno ( što više možeš ) NIBIRUUUU !!! E sad ako ti se nakon prvog rituala niko ne javi namoj odustajati jer oni su ipak daleko i treba dosta vremena da tvoj signal dopre do njih ti ponovi iste radnje što više puta možeš . Još da ti napomenem da ne bi bilo loše da recimo između dva dozivanja malo pogledaš jajca i ako ti se ukaže na niima plava ili crvena boja to ti je znak da je kontakt uspostavljen i da trebaš biti strpljiv i da bi tek tad trebao intenzivnije nastaviti sa pozivanjem izvanzemljaka uz pomoć jaja i kamenja . :thumbup:



Milane, ti si? :D

hahahahaha


Vrh
  
 
 Naslov: Re: Kako stupiti u kontakt sa 'vanzemaljcima'
PostPostano: sub aug 11, 2012 2:44 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jul 26, 2011 10:19 am
Postovi: 120
Lokacija: black hawk down-black hawk up...all the same,just like grain of sand in sand-glass
he-man , onog momenta kad ti budeš imao trilijardu eura , ikakva bitnost novca među ljudima lopte Zemlje će biti znatno drugačija nego danas. A za pohvatane zavezane aliene ti i neće trebati novac. S druge strane, neki od tih aliena će upravo tolikim sumama plaćati izvlačenje iz tog istog sela punog dezinformacija , sela u kojem će ostati zaglavljeni . Ali opet , tada taj novac više neće imati vrijednost a još manje snagu da kupi takvu stvar kao što je izvlačenje iz sela , ili barem iz tih ''x-baza'' . I tada više nego ikad do sada , prepoznat ćeš ih upravo po tom njihovom nuđenju novca za ''spas života'' , za šta će bez sumnje baš ''odriješiti kesu'' . A za one koji ih budu dočekivali na uskom grlu , biće slično kao Leonidi na klancu kod Termofila. Jesi gledao ''300'' , pa kad kapetan vikne - This is Spartaaaa , no mercy , no prisoners. :mrgreen:

slika\\_____♒_____//slika

pa ti prođi između ako si mangup . posebno što i oni imaju mačeve .
e , a ko su ti ''Kenguri'' ?

_________________
Gdje smo stali, tu smo pali. Gdje smo pali, tu smo ostali.
Gdje smo ostali, tu smo nestali, malo uzeli, a malo dali.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kako stupiti u kontakt sa 'vanzemaljcima'
PostPostano: sub aug 11, 2012 3:46 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: pet aug 10, 2012 9:25 pm
Postovi: 7
Ne želim nikad imati trilijardu eura i općenito prezirem prokleti novac. Kad je već tako izopačeno kako jest samo ekonomska vizija iznesena u baladama o Robinu Hoodu čini mi se ispravnom. Misliš da postoje Alieni Spasitelji koji će izvlačiti Pozemljare? Čisto sumnjam u to ali bilo bi dobro da se jave da ih ne bi netko greškom rušio. Ako ima nekih prosvjetljenih Aliena koji su zaglavili u ovom Operativnom Sektoru nikakav novac ne može im pomoći jer pohlepa ne stanuje u ovom Domu. Ja osobno nikad nisam čuo za prosvjetljene laboratorijske kreature.

Aldebaranska posada je jedina koja je ovdje zaglavila ali to su ljudi pa se nikako ne uklapaju u sliku ogavnih alienskih čudovišta. "Kenguri" su veterani koji su preuzeli nadzor nad prvom bazom i osvojili prve specijalne letjelice te nešto SF tehnike čime je Arhimelek javno priznat kao legalna postrojba pod drugim imenom u vrlo uskim krugovima struke iako nije u službi nijedne države. Situacija je natjerala na tako otvoreno djelovanje inače samozatajnu družinu. Zovu se "Kenguri" jer su trenirani u Australiji. To je otprilike verzija za javnost. Na internetu smo svi civili pa ni ja dok sam civil nisam baš upućen u vojna pitanja. Svi preživjeli "Kenguri" danas su HQ osim Sarguela koji ima svoju privatnu zaštitarsku postrojbu. Novi "Kenguri" su mlade nade ove naše pomalo sportske momčadi.

He-Man je izabran kao slika naših Duša da vide koji smo luđaci. Kada to spoznaju onda su dobri ko bubice s figom u džepu. Ali nismo svi zlatokosi iako je takvih najviše. Sve je to bila propaganda Arhimeleka i He-Man i Tila i Eternija i mrski Skeletor. Onda kažu da slabo radimo na propagandi a gledali su He-Mana i igrali se s figuricama.

_________________
ČAST I MAČ


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kako stupiti u kontakt sa 'vanzemaljcima'
PostPostano: sub aug 11, 2012 8:48 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet aug 19, 2010 5:15 pm
Postovi: 247
Pretpostavljam da imas veze i sa Sajancima ili si jedan od njih?

Poz

_________________
Kad sam prestao da se plasim smrti,prestao sam da se plasim i zivota


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kako stupiti u kontakt sa 'vanzemaljcima'
PostPostano: uto okt 02, 2012 11:02 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: uto okt 02, 2012 3:59 pm
Postovi: 4
Ja mislim da sam 'vanzemaljac' jer kad vidim kakvih sve 'zemaljaca' ima, ne želim da se svrstavam s njima uz bok..dakle,ako želite da stupite u kontakt sa vanzemaljcem slobodno mi bombardirajte inbox :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:

_________________
------ Together We Stand, Divided We Fall--------


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kako stupiti u kontakt sa 'vanzemaljcima'
PostPostano: uto okt 02, 2012 11:26 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 12:45 pm
Postovi: 574
Lokacija: Eter
:mrgreen: Sad sam bila na balkonu da popusim, kad ono upali se svjetlo dole u dvoristu (pali se automatski na kretanje), ja pogledah dole, kad ono nagnula se jedna pogrbljena spodoba na zid od kuce nesto mrmlja na Handy, priljepila se na kucu ispod prozora komsije, kada sam dreknula "STO JE TO" istog trena pobjeze, a na zidu osta mokri trag. Sto je to bilo :?: vanzemaljac :?:

:rofl :rofl :rofl :rofl :rofl

Nisam trebala drecat, mogla sam stupiti u kontakt sa vanzemaljcom, e bas sam baksuz :toothy2:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kako stupiti u kontakt sa 'vanzemaljcima'
PostPostano: pon mar 02, 2015 9:25 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: ned mar 01, 2015 9:28 pm
Postovi: 12
Izaberi put koji ce te evoluciom znanja dovesti na pola od tvog trenutnog stanja svjesti i njihovog, i onda bez straha namjerom (poslije ces shvatiti mehaniku iste) zatrazi interakciju, i bice.
Prvo moras nauciti sam sa sobom komunicirati da bi i prisao otvorenom kontaktu sa pozitivnim Bicima.
Za ove negativne neznam, njihove kopije sreces svaki dan, mozda i u sebi tako da i nisu zanimljivi :)

Nama majmun nije zanimljiv sam po sebi ali kad uradi nesto sto majmunskoj svjesti nije svojstveno mi cemo mu prici pa cak i kao sebi ravnom.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kako stupiti u kontakt sa 'vanzemaljcima'
PostPostano: pon mar 09, 2015 1:12 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto maj 10, 2011 8:47 pm
Postovi: 21
Mišljenje: Ako sagledamo opčenito svjedočanstva o pojavi NLO-a i susretima ljudi sa vanzemaljskim entitetima, možemo definitivno potvrditi da se radi o istini da nas netko nama nepoznat posjećuje. Ovoj tvrdnji ne ide u prilog činjenica da nemamo ni jedan materijalni dokaz ( bar ne mi u večini), kao i činjenica da ne znamo namjere i svrhu vanzemaljaca (osim ako se uzmu kanaliziranja sa svjetlosnim i drugim bićima, koji nas upućuju zašto se sve to događa, ali na žalost ni to ne možemo potvrditi jer se radi o pojedinačnim slučajevima i „tehnologiji“ koja još nije saživjela među ljudima). U ovu činjenicu spadaju i otmice ljudi od strane nepoznatih bića, za koje imamo tek svjedočanstva izuzete iz podsvijesti otetih, što opet nam ne daje mogućnost da možemo sa sigurnošću reći da se uistinu nešto dešava. Gledano sa jedne strane imamo stotine tisuća svjedočanstava, dok sa druge nazovimo to „ništa opipljivo“. Po tome možemo zaključiti da vanzemaljci (ili možda starosjedioci Zemlje) nemaju namjeru pokazati svoju svrhu postojanja, a „ništa opipljivo“ bi se vrlo lako moglo staviti u rubriku visoke svijesti i tehnologije).
Opet, sa druge strane imamo nezadrživi argument, a to su nebrojena svjedoćanstva. Kronološki gledano imamo ih kroz cijelu ljudsku povijest. Upravo na temelju toga možemo dati još jedan zaključak, a to je da je ljudska kolektivna suglasnost o istraživanju fenomena upravo na velikoj kušnji. Ako se uzmu svi podaci, pozicije, tehnološki stručnjaci, alternativni učenjaci i slićno do neke polazne točke možemo doći. Ufolozi (jer među njima imamo i tehnološke, alternativne i ostale stručnjake) i sami mogu doći do te polazišne točke, za koje vjerujem da će nam dati i prve materijalne i opipljive dokaze. Osobno smatram da se ljudi kojih zanima ova tematika spontano okupljaju i bez obzira što postoje ufološke organizacije, smatram da se ne radi o dovoljno organiziranom timu koji će prodrijeti u srž ovog problema. Netko tko se cijeli život bavi ufologijom će mi i zamjeriti na ovoj konstataciji, pa vjerojatno i ufološke organizacije, ali to je istina. Čovječanstvo jednostavno zanima što se dešava, (da ne spominjem svjedoke), a nitko od nas nije nikoga uvjerio o čemu se ovdje radi. Ni takva jednadžba nije nerješiva. Za početak posvetiti se intezitetu proučavanja kolektivne svijesti, gdje čemo stvoriti preduvjet za daljnji rad. Vjerojatno je netko i zapisao osnove ponašanja kako bi se uspostavila takva svijest među ljudima, ali s obzirom da nije saživjela među ovom domenom bilo bi dobro da se svatko od nas koga zanima ovaj slučaj poćme prvo s time baviti. Započmimo kao što radimo u običajenom životu, a to je da sve mora biti jedan kroz jedan. U slučaju nesporazuma jednostano se ne može ići dalje dok se dvije strane u potpunosti ne slože. U tom slučaju se čak ne odobrava priznanje jedne strane dok se ne uspostavi definitivno stanje kada je svakome sve jasno. I tako što se vrlo lako da provjeriti. Ne ostavljati „nevjernog Tomu“ iza sebe. Ljudski karakter je sumnjičav i manje sumnjičav, ali i najsumnjiviji među nama može konstatirati početnu točku, ako kolektivna svijest nalaže da bude tako. To nam je dato.
Za početak uspostavimo vlastite kontakte: Dariomat_US_Army@gmail.com
Oprostite na pravopisnim greškama.
Ugodan dan.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kako stupiti u kontakt sa 'vanzemaljcima'
PostPostano: sri mar 11, 2015 7:57 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri okt 14, 2009 2:53 pm
Postovi: 512
HO_OPONOPONO je napisao/la:
:mrgreen: Sad sam bila na balkonu da popusim, kad ono upali se svjetlo dole u dvoristu (pali se automatski na kretanje), ja pogledah dole, kad ono nagnula se jedna pogrbljena spodoba na zid od kuce nesto mrmlja na Handy, priljepila se na kucu ispod prozora komsije, kada sam dreknula "STO JE TO" istog trena pobjeze, a na zidu osta mokri trag. Sto je to bilo :?: vanzemaljac :?:

:rofl :rofl :rofl :rofl :rofl

Nisam trebala drecat, mogla sam stupiti u kontakt sa vanzemaljcom, e bas sam baksuz :toothy2:


Vjerojatno vanzemaljac izbacio ektoplazmu ili je došlo do neke transformacije tog bića. Trebalo je dati to na analizu.
Ili je neki vanzemaljski robot-hodajuća sonda, otišle mu karike pa baca ulje na iberlauf van.

Trebala si pratiti trag, možda vodi do neke baze gdje se skupljaju

_________________
Long live and prosper!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kako stupiti u kontakt sa 'vanzemaljcima'
PostPostano: sri mar 11, 2015 8:23 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
Drimacus je napisao/la:
Ja mislim da sam 'vanzemaljac' jer kad vidim kakvih sve 'zemaljaca' ima, ne želim da se svrstavam s njima uz bok..dakle,ako želite da stupite u kontakt sa vanzemaljcem slobodno mi bombardirajte inbox :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:


evo, pridružujem se, i ja sam pala s Marsa :mrgreen:
mogli bi se udužiti svi mi koji smo tako pali s Marsa i osnovati udrugu

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kako stupiti u kontakt sa 'vanzemaljcima'
PostPostano: sri mar 11, 2015 8:39 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
Citat:
Da bi apsurd bio veći Planeta je puna vanzemaljaca jer rađaju se duše sa kojekakvih drugih planeta. Slobodna volja jamči svima pravo rođenja ali kvaka 22 je u tome što se može dobiti izgon za kršenje Zakonika (npr. energetski parazitizam)


nema tu nikakvog izgona zbog parazitizma. to si ti nešto pobrkao, to nije ovaj planet.

a drugo, malo mi je tu nešto čudno. Ako se vanzemaljci naseljavaju tako da se jednostavno usele u maternicu i jednostavno se rode, i ako mogu biti nevidljivi pa lepršati oko ljudi i jednostavno se prikačiti na izvor energije a ne platiti račun, što će im baze, leteći tanjuri, građevine ispod zemlje, zaštitarske službe i čuvanje tajnih baza? Malo su bedasti, ne? to nema smisla.
Ako su tako napredni da se teleportiraju, komuniciraju mislima i usađuju misli direktno u mozgove ljudi, šta će im otimanje ljudi i vozanje istih u letećim tanjurima da bi s njima spolno općili tj. silovali ih ili da bi po njima šarafili šrafcigerima ? Malo mi je to štajaznam....
Ti vanzemaljci nisu baš neki lumeni kad rade tako nepraktične i nepotrebne stvari. neekonomične. Bude mi ih skoro žao kad vidim koliko su smotani
Da nemaju i oni kakvog ministra financija i vladu, predsjednika/cu i to...

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 33 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 10 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz