Sada je: čet mar 28, 2024 9:49 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 9 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Što je to?
PostPostano: sub aug 13, 2011 9:21 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: sub jun 25, 2011 8:30 am
Postovi: 12




Može mi netko reči (ako zna) za ovu bijelu točku u videu što bi to trebalo biti? Ja stalno to viđam, a povremeno se dogodi da se poveća, počinje isijavati žutu svijetlost i nakon par sekundi (otprilike 5-10) ugasi se i jedva se vidi te nastavi dalje u istom pravcu.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Što je to?
PostPostano: sub aug 13, 2011 1:37 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri jun 08, 2005 3:56 pm
Postovi: 320
Alerim je napisao/la:




Može mi netko reči (ako zna) za ovu bijelu točku u videu što bi to trebalo biti? Ja stalno to viđam, a povremeno se dogodi da se poveća, počinje isijavati žutu svijetlost i nakon par sekundi (otprilike 5-10) ugasi se i jedva se vidi te nastavi dalje u istom pravcu.

Djeluje mi kao kretanje svemirske stanice ili satelita. Kod kretanja svemirske stanice se može dogoditi da na nekoliko sekundi naglo zasvijetli pa se intenzitet svjetlosti smanji jer u tom trenutku ćelije na njoj budu uperene prema Suncu pa se stvori odsjaj.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Što je to?
PostPostano: sub aug 13, 2011 4:15 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet nov 18, 2010 5:45 pm
Postovi: 68
Pa zar nije očito da je to ova letjelica!!!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Što je to?
PostPostano: sub aug 13, 2011 4:44 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: sub jun 25, 2011 8:30 am
Postovi: 12
Pa i nije očito budući da je bilo par puta situacija da naglo promjeni smjer, da krivuda i da kad gleda jedna druga osoba sa mnom jasno svijetli, a kad ja dignem glavu da pogledam nakon par sekundi se ugasi i jedva vidi. I da, većinom slučaja kad hoču slikati digitalni ne radi (totalno se smrzne) ili poludi :D , nakon što taj objekt nestane s vidokruga digitalni proradi ja poslikam mjesto gdje se najbolje vidjelo i pojave se orbovi na slikama.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Što je to?
PostPostano: pet aug 19, 2011 12:39 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: sub jun 25, 2011 8:30 am
Postovi: 12
Evo jučer napokon prvi put snimljeno da se donekle vidi.Probajte gledati u tamnijoj prostoriji bolje se vidi. Uglavnom, to je imalo oblik velike žute kugle i lagano se kretalo, jako nisko, ali problem je u tome da se to očima vidjela kao žuta kugla koja se kreće pravocrtno, a nakon što sam onda pogledala video na njemu je bilo ovo:






I prije samog snimanja, ova osoba na slici je to uočila (što god to bilo) a ja sam slikala i na slici su se pojavili neki čudni krugovi koji mene iskreno ne podsjećaju na orbove, ni ni na neku prašinu, nego na neke recimo magnetske valove ( bar mi je to jučer prvo palo na pamet) :)

slika

I za kraj super dan u kojem smo napravili 5 orgonskih uređaja kod mene u vikendici pretvorio se u strah pa smo odmaglili doma :oops:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Što je to?
PostPostano: čet jun 28, 2012 3:37 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: uto mar 13, 2012 7:44 pm
Postovi: 26
Nagledao sam se i nasnimao ovakvih svjetlećih kugli, i kazaše mi da su to sateliti...
Razočaran sam :dontknow:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Što je to?
PostPostano: uto maj 20, 2014 1:04 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sri jul 31, 2013 7:25 pm
Postovi: 4
Lokacija: Zagreb,Sesvete
Jucer ujutro u 05.15h na nebu je neki svijetleci predmet sto podsjeca na zvijezdu pravocrtno se kretao u smjeru istoka.Podsjeca po velicini na sjevernjacu i na nacin koji svijetli.Kolega je rekao da je valjda avion ali nije sigurno bio avion.Velika visina i velika brzina,par minuta sam ga promatrao dok nije nestao na obzoru.Nemam pojma....


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Što je to?
PostPostano: uto maj 20, 2014 12:33 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri jun 08, 2005 3:56 pm
Postovi: 320
Marijogrof je napisao/la:
Jucer ujutro u 05.15h na nebu je neki svijetleci predmet sto podsjeca na zvijezdu pravocrtno se kretao u smjeru istoka.Podsjeca po velicini na sjevernjacu i na nacin koji svijetli.Kolega je rekao da je valjda avion ali nije sigurno bio avion.Velika visina i velika brzina,par minuta sam ga promatrao dok nije nestao na obzoru.Nemam pojma....

Možda satelit? Oni se obično mogu vidjeti navečer između 10 i 11, no nikad se ne zna.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Što je to?
PostPostano: pon jun 09, 2014 12:30 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sri jul 31, 2013 7:25 pm
Postovi: 4
Lokacija: Zagreb,Sesvete
MOONLIGHT je napisao/la:
Marijogrof je napisao/la:
Jucer ujutro u 05.15h na nebu je neki svijetleci predmet sto podsjeca na zvijezdu pravocrtno se kretao u smjeru istoka.Podsjeca po velicini na sjevernjacu i na nacin koji svijetli.Kolega je rekao da je valjda avion ali nije sigurno bio avion.Velika visina i velika brzina,par minuta sam ga promatrao dok nije nestao na obzoru.Nemam pojma....

Možda satelit? Oni se obično mogu vidjeti navečer između 10 i 11, no nikad se ne zna.

Neznam stvarno.Sumnjam da bi satelit tako svijetlio.Sve je moguce...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 9 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 7 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz