Sada je: sub apr 27, 2024 5:44 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 166 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: sri maj 27, 2009 12:24 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 01, 2005 1:17 am
Postovi: 1377
Lokacija: Justinijana Prima
UrosZlo je napisao/la:
Odkud znas da ih nema na forumu? 8)

pa lepo pishe:
FORMICA je napisao/la:
Ma ima njih svukuda. Obično su tamo đe nema ljudi. Mada sam ih nalazio i među ljudima istina vrlo rijetko. Oni se klone mene a i ja njih. Po pravilu ne bi smjeli da se miješaju s nama niti da utiču na nas ali sam primjetio da na nekim mjestima rade zajedno sa ljudima. Ta mjesta nijesam namjerno obilazio a i ne interesuje me što to tamo čine. Ima njih raznih ali najviše je onih sivih govanaca.Ma svima njima j**** m**** usmrđeli gadovi.

=D>
a kao shto znamo,
govanca i ostala govna ne pishu po forumu,
oni samo seru,jer to jedino i mogu :twisted:
ochekivati da vesh-mashina,mikrovalna,usisivach,ili neka druga mashina sa jednostavnim programom rada moze chitati i pisati smisleno na forumu je suludo,
a to je ono shto nekima toliko voljeni sivkani jesu,
najobichnije sonde,bioroboti,sluge....
ili ulichnim zargonom iz mog kraja -
to su oni koji se shalju po burek :lol:

shto ne znachi da je forum "sans E.T."
mozda neki drugi vanzemaljci prate forum,pa i pishu na njemu 8)
ko zna :mrgreen: :wink:
:love3:

_________________
Теоретичар завере у мировини, технолошки вишак @ КасиЈопеја ДП инк. & стечајни управник @ ХипиШизикМетафизик анлимитид.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri maj 27, 2009 12:13 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon jan 12, 2009 1:43 pm
Postovi: 25
nat je napisao/la:

oni koji se shalju po burek :lol:



:lol:

da je meni jedan da ide po bureke, a nešto mi i veš mašina počela štekati :P

postao sam ljubomoran na reptile :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri maj 27, 2009 4:17 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto jan 15, 2008 11:24 pm
Postovi: 186
Gdje ih mogu pronaći na Zemlji? Ako su maskirani u ljude, da li ih mogu prepoznati po nekakvim vanjskim znakovima?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri maj 27, 2009 7:11 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 14, 2008 11:37 pm
Postovi: 264
Apollo, ne znam koliko imas godina ali kao sto je neko ranije pomenuo _sto bi isao mecki na rupu? Sta ocekujes od susreta, sta bi ih "pitao", dali imas taktiku odbrane, kako ces prepoznati o kakvom entitetu je rec i jos gomilu toga... ?
Ako mislis da su dobrocudni kao E.T. onda bolje nemoj cackati mecku :!:
read, read, read ... :evil3:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri maj 27, 2009 8:34 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto jan 15, 2008 11:24 pm
Postovi: 186
Hvala, ali to nije odgovor na moje pitanje, te bih se htio uvjeriti sam u neke stvari.

Apollo je napisao/la:
Gdje ih mogu pronaći na Zemlji? Ako su maskirani u ljude, da li ih mogu prepoznati po nekakvim vanjskim znakovima?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri maj 27, 2009 8:47 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 31, 2007 4:51 pm
Postovi: 1135
Lokacija: Međimurje
Pa,za mene kažu da sam pao s Marsa,dođi :wink:

_________________
Ono sto vi radite, ne mora reflektirati ono što vi osjećate.
http://www.youtube.com/user/vrkolos
http://www.box.net/shared/mis7x4u60n


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri maj 27, 2009 8:58 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri jan 28, 2009 7:33 pm
Postovi: 224
Lokacija: Ni na nebu ni na zemlji
kolos je napisao/la:
Pa,za mene kažu da sam pao s Marsa,dođi :wink:


:lol: :lol: :lol: ^^

_________________
^_^


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri maj 27, 2009 9:09 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 14, 2008 11:37 pm
Postovi: 264
Chika kolos, koja koincidencija, ja sam prvo pao sa kruske pa zatim sa marsa (ili obratno) ali Apollo trazi konkretan dokaz. :D (bliski susret trece vrste :twisted: )


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri maj 27, 2009 10:38 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon maj 04, 2009 3:38 pm
Postovi: 104
Neznam zašto zezate čovjeka, lijepo je postavio pitanje i ako netko zna odgovoriti neka odgovori.mislim da je njegova stvar ako želi kontaktirati sa vanzemaljcima i to se nikoga ne tiče.druga stvar je ako ga želite upozoriti da to možda i nije tako pametno itd.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri maj 27, 2009 11:21 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri jan 28, 2009 7:33 pm
Postovi: 224
Lokacija: Ni na nebu ni na zemlji
Pa da malo vise cita forum provalio bi zasto ga zezamo...
Onaj ko samo hoce dokaze moze naleteti na siva mala djubrad... (mozda ni na to)
Dok zelja iz srca je nesto sasvim drugacije, pa da mozes stupiti u kontakt sa nekim iteligentnijim bicima, npr sa Plejada, al za to treba verovatno dosta vremena da radis na tome...

_________________
^_^


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet maj 28, 2009 1:01 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 01, 2005 1:17 am
Postovi: 1377
Lokacija: Justinijana Prima
Apollo je napisao/la:
Gdje ih mogu pronaći na Zemlji? Ako su maskirani u ljude, da li ih mogu prepoznati po nekakvim vanjskim znakovima?

zashto bi se maskirali?
ako nisi vec ,pogledaj film " K - Pax " 8) :D
stvari nisu tako Spilbergovski -konzumatorski proste,i to ne samo zbog slojevitosti Kevina S. vec to tako jeste,
treba se skidati sloj po sloj ove nashe Maje,a ne meriti ushi,ochi,nos ili kita ljudima na ulici da bi se potvrdilo dal'su vanzemaljci :mrgreen:
i
rileks :glasses7:
jer
kako chika Kure kaze :
" Svi smo vanzemaljci " :wink:


POzdrav
:love3:

_________________
Теоретичар завере у мировини, технолошки вишак @ КасиЈопеја ДП инк. & стечајни управник @ ХипиШизикМетафизик анлимитид.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet maj 28, 2009 6:57 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto maj 19, 2009 1:43 pm
Postovi: 488
Lokacija: na putu...
evo i ja bi se zahvalila Jacku987 za prijevod, koliko je to truda i strpljenja - svaka čast, kolko ti strpljenja imaš tolko ga ja nemam.... no trudim se u pogledu toga popraviti. Čitam vas puno, sve što pročitam, promišljam i kao da.... ne znam kako bi rekla, kao da znam da je to sve istina i kao da sam to znala već dugo, oduvijek...... teško mi se izraziti.
Inače sam ajmo reći nanovo se rodila u Kristu..... no krenula zatim svojim putem (rekli bi kršćani - skrenula s puta) no ja tek sada vidim ko je ON i da itekako nisam skrenula s puta. (ne priznajem nikakvu crkvenu instituciju i time sam čak ponosna). Opet mi se teško izraziti, to su sve stvari koje je gotovo nemoguće riječima prenijeti. Uglavnom smatram se kršćankom no smatram da ima istih takvih "kršćana" i među muslimanima, ateistima, budistima........ svima.
Bibliju sam pročitala cijelu po nekoliko puta i puno stvari koje se ovdje iznose - ja vidim i u Bibliji, no opet ne mislim da je biblija točka na I i gotovo.
No dosta o tome, inače vidim da tu je tu većina vas muških - ja sam mama i jako volim svoju djecu i namjeravam ih uskoro imat još pa me zanima kako njih usmjeriti ka buđenju? Ne pričam ja nikad direkt s njima ko vi ovde - no voljela bih nekako suptilno im predati neko znanje što je poprilično teško jer su mladi (12 god i bebek od 2g) a bombardirani su non-stop sa krivim stvarima (TV, društvo, reklame, spotovi....) - opet ne mogu im oduzeti to sve i trubit svoje jer bi to bio kontraefekt.
Eto malo sam se pojadala. Ako ima neko kakvu ideju.....
No moram vam prenijeti samo jedan zanimljiv san kojeg sam sanjala prije rođenja bebe (sad ima 2g). Ja sam odjednom poletjela u zrak i letjela stravično brzo, ono - valjda 1000na sat, nisam mogla ni glavu pomaknuti jer je brzina takva bila da mi je onemogućila da pomičem glavu, ruke su mi bile kao u Supermena, osjećaj je bio ugodan i odjednom moj maleni doleti do mene, zagrli me za trbuh i letimo dalje, baš slatko..... da nismo prelazili negdje????


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet maj 28, 2009 7:06 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto maj 19, 2009 1:43 pm
Postovi: 488
Lokacija: na putu...
Ispričavam se - vidim da ima i ljepšeg spola ovdje - no manjina i opet ne znam jel su mammice il ne, nije da mi je jako bitno ali eto....


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet maj 28, 2009 10:30 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet aug 16, 2007 9:29 am
Postovi: 290
Veoma lako mamice...

Ne zabranjivati nista sto je u okruženju jer će samo pojačati želju. Inicirati razgovore koji podrazumevaju različite uglove gledanja na iste pojave. Dovesti u razgovorima svaku dogmu pod lupu svestranog posmatranja. Dopustiti slobodu izbora i kada je u suprotnosti sa vašim vidjenjem istine... Daj te im obilje ljubavi, a kada se ona transformiše, jednostavno ih ne može odvesti na pogrešan put...

_________________
...svega ovoga ne bi bilo da je Pera na vreme otišao u policiju...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet maj 28, 2009 12:04 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto maj 19, 2009 1:43 pm
Postovi: 488
Lokacija: na putu...
ma i pokušavam tako, hvala


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet maj 28, 2009 12:30 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto maj 19, 2009 1:43 pm
Postovi: 488
Lokacija: na putu...
ma moram se opet nadovezati na bibliju a vidjela sam/čitala da Devilsadvocate također dijeli moje mišljenje - po stranu stavimo bradatog Boga, sve institucije crkvene, svece i ne znam kog - ja vam kažem da se mnoge stvari mogu nazirati i u bibliji.
Napomenut ću neke - Kad je odlazio (možda u 4d) Isus je mnoge stvari govorio ali uvijek sam se pitala kaj mu znaći :.... mnoge stvari bih vam još rekao koje će se zbiti ali sada nije vrijeme... (nešto u stilu - ne znam točno kak ide - prenerazili biste se i ne bi sad to mogli shvatiti) ali kao kad dođe vrijeme shvatit ćete sve ...
pa je govorio da budemo stalno budni!
Pa je govorio da stalno molimo (ne molitva nabrajanja nego ja mislim da je molitva i ovo što se ovdje govori i piše, kako se živi, što radiš drugima.....meditacija...)
mnoge mnoge stvari me povezuje sa svime što se ovdje govori, samo mi je žao što su institucija crkve, popovi i vjernici totalno iskrivili sliku Onoga gore? (jel je gore ili posvuda...)
još me jedna stvar fascinirala - (ne klanjam se svecima ali ovog tipa moram spomenut) - radi se o sv.čini mi se Anti - taj vam kip/lik ima uvijek neku bebicu na rukama (a pošto ja obožavam ta mala bića morala sam prokopati kaj mu je to - sin možda?) e nije sin nego kažu dok je taj lik hodao po zemlji da su ga ljudi često vidjeli kako se igra sa malim Isusom (u to vrijeme dok se on s njim igrao Isus je već stotinama god bio... .negdje) - vidjeli bi ga da se igra s bebom i govorio mu Isus i često kad bi se neko približio njima - nestala bi beba.
Nije li to zanimljivo, tu mi dolazi u sjećanje sve ovo što pričate o 4d, o vremenu, o svemu.....
nemojte mi se smijati sad što navodim svece i ostalu ekipu ali već kad ste pametni (a jeste bez zeza) nemojte ni odbacivati olako to što rekoh. Ima tu nečega kažem vam.
Da i reko je da budemo čini mi se dobri ko golubovi (jel golubovi il djeca?) a lukavi ko zmije..... možda i tu leži zaštita od smradova ružnih?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet maj 28, 2009 12:32 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto maj 19, 2009 1:43 pm
Postovi: 488
Lokacija: na putu...
ajoj sramote- lukavi ko lisice je reko 100% a ne zmije, a dobri ne znam ko ko- djeca ili golubovi il neš drugo...... kako god - znači dobri i lukavi


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet maj 29, 2009 8:32 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jan 26, 2007 9:50 pm
Postovi: 545
Lokacija: Split
Mislim da je puno bitnije pitanje : Šta će mo mi da uradimo i kada ?

_________________
Činjenica sama za sebe nikada nije važna bez dobre procjene i jasne povezanosti s drugim činjenicama.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet maj 29, 2009 9:02 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 31, 2007 4:51 pm
Postovi: 1135
Lokacija: Međimurje
Artemida pogledaj u ovu temu http://www.galaksija.info/forum/viewtop ... c&start=80 .

_________________
Ono sto vi radite, ne mora reflektirati ono što vi osjećate.
http://www.youtube.com/user/vrkolos
http://www.box.net/shared/mis7x4u60n


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet maj 29, 2009 9:50 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri jan 28, 2009 7:33 pm
Postovi: 224
Lokacija: Ni na nebu ni na zemlji
Da, mislim da si malo skrenula temu :wink:

_________________
^_^


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 166 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 48 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz