Sada je: sub apr 27, 2024 9:08 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 24 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Da li je možda moguće...
PostPostano: pon okt 26, 2009 10:49 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub jul 28, 2007 4:29 pm
Postovi: 49
Uvijek ih je bilo, ima ih i bit će ih :blob:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Da li je možda moguće...
PostPostano: pet jan 15, 2010 2:28 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pet jan 15, 2010 1:15 am
Postovi: 1
Naravno da je moguće!

Ako nešto jako loše preživiš..više puta..bez ikakvih ozljeda, a drugi u istim slucajevima zavrsavaju pod zemljom...upitaš se!

Samo hoću reći jednu stvar...svijet je savršen, sve je stvar uma, i odosa uma prema materiji....ako je neki film snimljen i u njemu su leteci ljudi, to nije masta..to je vec negdje viđeno!!

Iskreno neke stvari, iako covjek misli da ih je izumio...te stvari su vec davno postojale u svima nama....

Sve je stvar, koliko smo duhovno spremni prihvatiti cinjenice ;)

I jos jedna stvar......mi ljudi vjerujemo tek kada dozivimo ili vidimo...ljudi, ne mora biti tako...pokusajte se sjetiti..sigurno jednom u vasem zivotu ste i vi imali neko iskustvo koje vas i dan danas mući, ne mozete se sjetiti, da li je to bio san ili stvarnost...hm..razmislite ;)

Moj prvi post..nadam se, ne i zadnji..

Lijepi poz svima :read:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Da li je možda moguće...
PostPostano: sri mar 24, 2010 12:41 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 17, 2008 1:01 pm
Postovi: 429
pošto smo svi apsolutno jednaki, i nema razlike medju nama ni biljkama zivotinjama kamenjem ni gušterima ni bogom, dakle svi smo isti, svi smo bog-
ako smo svi isti, znači da nepostoji neko tako uzvišen da smo ostali inferiorni i da ovisimo o njegovoj volji jel on dobar ili zao, nego svi smo supermeni, onoliko koliko mi to dopustimo samima sebi da to budemo...

upitajte se jeste li vi supermen?
koliko ste ljudi dosad prosvjetlili nenarusavajuci njihovu slobodnu volju, koliko se zrtvujete za ostale, koliko ucite, koliko pomazete...

ako ste i na jedno odgovorili sa da, količinski manje vise bitno, vi ste za mene supermen...



a inače ponukana tema od strane OPS manipulacije, kako nitko nemora nista raditi jer sve drugi rade umjesto njih, jednostavno zivite u blazenstvu iako se cesto budite umorni ko konji ali nema veze prodje to, i kad dodje vrijeme pojavit ce se lik točnije deus et machina koji ce rjesit stvar jer njemu je u interesu da komet nespali zemlju, pa narvno necete ni vi da vam stado pokolju vukovi ili vam ljeti izgori bašta...


a inače volio bih bit klark kent, da mi netreba auto ni gorivo nego skoknem malo do zagreba pa do beograda obadjem raju...ma ljepota brate! :angel4: :love3:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Da li je možda moguće...
PostPostano: sri mar 24, 2010 12:45 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 17, 2008 1:01 pm
Postovi: 429
scrbo666 je napisao/la:
Naravno da je moguće!


I jos jedna stvar......mi ljudi vjerujemo tek kada dozivimo ili vidimo...ljudi, ne mora biti tako...pokusajte se sjetiti..sigurno jednom u vasem zivotu ste i vi imali neko iskustvo koje vas i dan danas mući, ne mozete se sjetiti, da li je to bio san ili stvarnost...hm..razmislite ;)



Lijepi poz svima :read:



joj ja prije 4-5 dana navecer mater lazanje napravila, napuco se ja ko svinja izaso na balkon zapalio cigar, neznam ni sad jel san ili stvarnost...

a i sta ce nam klark kent, imamo chucka norrisa !

hehe zz


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 24 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 42 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz