Sada je: čet mar 28, 2024 8:06 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 231 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: uto dec 04, 2007 1:30 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri nov 28, 2007 7:58 pm
Postovi: 158
Lokacija: Zagreb
A bas kad se ponadas!!! Hvala sto si mi to rasvjetlio...
Pa kad su vec isli pravit fake onda su mogli barem obrisat pozadinu da se nevide prave kosti. A mozda je bas to bila manipulacija. Isto kao s Da Vincijevim slikama..
Posaljes krivu da bi se saznala prava!!!!!! :^o

_________________
"...svima zelim raj za sve..."


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Sta je ovo?
PostPostano: čet dec 06, 2007 11:51 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub dec 01, 2007 9:54 pm
Postovi: 42
Lokacija: Mostar
Jeli moze neko da kaze da ovo nije mozda zbog greys-a ili slicno evo slucajno nadjoh klip pa pogledajte. Veoma cudno..

http://www.youtube.com/watch?v=_ssFda00 ... re=related

_________________
Čovjekom se ne rađaš. Čovjekom postaješ


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet dec 07, 2007 1:02 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri nov 28, 2007 7:58 pm
Postovi: 158
Lokacija: Zagreb
Vidila sam nedavno jedan takav snimak ali ga nisam otvarala jer sam mislila da je neka glupa sala, ali sada kada sam otvorila taj tvoj link.. nemam rijeci. Meni to vise lici na neko cudoviste nego nekog krizanca izmedu nas i greysa. Al kad sam vidila onog lika koji se pretvara u "drvo" vise me nista ne cudi. Za one koji nisu vec vidjeli evo linka http://dnevnik.hr/bin/article.php?article_id=31473&show_media=84239

Sorry sto skrecem s teme ali kad sam njega vidjela oci su mi ispale.
Ipak, mislim da je najlogicniji odgovor na pitanje zasto je to jadno dijete takvo upravo nuklearni otpad ili mozda cak ispitivanje na ljudima (od strane covjeka).
Ima jako puno nuklearnog otpada koji zavrsi tamo gdje se najmanje nadas. Nisam vidjela iz koje je drzave to djete ali nekako mi se cini da je ili iz indije ili tako neke istocne zemlje. A ako je neka siromasnija zemlja nebi bilo cudno da im netko podvaljuje svoj otpad. Zagade "malo" vodu i gle sta nastane. Sve u svemu, strasno tuzno. Strasno mi je zao i njega i njegovih roditelja.

_________________
"...svima zelim raj za sve..."


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet dec 07, 2007 1:25 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet mar 02, 2007 4:58 pm
Postovi: 352
Lokacija: Croatia,Zagreb
meni izgleda kao djete izvanzemaljca...il tak nes..u svakom slucaju ne prirodno i ne normalno.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet dec 07, 2007 12:37 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub dec 01, 2007 9:54 pm
Postovi: 42
Lokacija: Mostar
nasao sam u vezi ove bebe o cemu se radi koliko sam mogao razumjeti zove se harlequin ili tako nesto uglavnom neka bolest koze i tkiva tako da dijete nemoze zivjeti dugo nazalost..

evo link: http://en.wikipedia.org/wiki/Harlequin_type_ichthyosis
http://ghr.nlm.nih.gov/condition=harlequinichthyosis

_________________
Čovjekom se ne rađaš. Čovjekom postaješ


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub dec 08, 2007 12:36 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet mar 02, 2007 4:58 pm
Postovi: 352
Lokacija: Croatia,Zagreb
neznam ja bas dal bi vjerovao u ta sluzbena objasnjenja....di su iskusniji clanovi foruma,formica il netko?meni ovo smrdi na mjesanje prstiju izvanzemaljaca... :evil:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub dec 08, 2007 7:29 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub dec 01, 2007 9:54 pm
Postovi: 42
Lokacija: Mostar
_Dario_ je napisao/la:
neznam ja bas dal bi vjerovao u ta sluzbena objasnjenja....di su iskusniji clanovi foruma,formica il netko?meni ovo smrdi na mjesanje prstiju izvanzemaljaca... :evil:


smrdilo je i meni i jos uvjek nije sve cisto, ali eto imas gore linkove poslje toga neznam sta da mislim :roll:

_________________
Čovjekom se ne rađaš. Čovjekom postaješ


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned dec 09, 2007 1:18 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jan 16, 2006 12:26 am
Postovi: 804
Lokacija: MNE PG
Outlander je napisao/la:
nasao sam u vezi ove bebe o cemu se radi koliko sam mogao razumjeti zove se harlequin ili tako nesto uglavnom neka bolest koze i tkiva tako da dijete nemoze zivjeti dugo nazalost..

evo link: http://en.wikipedia.org/wiki/Harlequin_type_ichthyosis
http://ghr.nlm.nih.gov/condition=harlequinichthyosis


Časti mi ne znam što je ono. Izgleda kao neka vrsta lepre ili tako nešto. Ko zna đe je to zakačio. Znam jedno prije nego što se rodiš svako promjeni po nešto u svom tijelu srazmjerno zadatku koji treba da obavi tokom života. A ima još po nešto ostaje od prošlih života nešto što može uticati i na ovaj a isto i od naših predaka takođe nam ostaje tijelo sa naslijednim osobinama. Sve to zajedno može dati ovakav rezultat. Trebalo bi biti da se na isti način može i obrnuti taj proces ali je i to dosta teško i fantastično komplikovano. Kad god sam htio nešto izmjeniti poslije mi se smrkne od dosadnog ispravljanja.

_________________
zašto je što je


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Sta je ovo?
PostPostano: ned dec 09, 2007 5:16 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jan 26, 2007 9:50 pm
Postovi: 545
Lokacija: Split
Outlander je napisao/la:
Jeli moze neko da kaze da ovo nije mozda zbog greys-a ili slicno evo slucajno nadjoh klip pa pogledajte. Veoma cudno..

http://www.youtube.com/watch?v=_ssFda00 ... re=related


Malo obrati pažnju koliko deformirane genetike i slućajeva iste imaš upravo sa tih podrućja Indije , Arabije , Indonezije.


Link

Govorili ti to nešto ? :roll: :roll: :roll:

_________________
Činjenica sama za sebe nikada nije važna bez dobre procjene i jasne povezanosti s drugim činjenicama.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned dec 09, 2007 6:17 am 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 8:12 pm
Postovi: 1517
Ne mogu da pretpostavim o cemu je u ovom konkretnom slucaju rec, ali vanzemaljska oplodnja i kasnije oduzimanje fetusa je izgleda jedan od ne tako retkih elemenata vanzemaljskih abdukcija.
Kratak odlomak iz jednog izvestaja:

"... Najtraumatičnija serija događaja je počela abdukcijom tokom koje je „oplođena“. Dve nedelje kasnije uradila je dva kućna testa za utvrđivanje trudnoće, koji su bili pozitivni i ona i njen muž su bili oduševljeni. Endži nije rekla Paulu ništa o vanzemaljskoj oplodnji, jer on nije verovao u njene ranije izveštaje o susretima i viđenjima. Smatrala je da je beba u njoj poseban poklon od vanzemaljskih prijatelja i, ne poznajući tipičan vanzemaljski proces oplodnje i kasnijeg oduzimanje fetusa, očekivala je da će roditi dete i zasnovati porodicu koju su ona i Paul želeli. Čak su izabrali i nekoliko imena za dete.

Međutim, mesec dana posle kontakta sa oplodnjom Endži je počela da pokazuje neobične fizičke simptome: „znojenje“, „drhtavicu“ tokom dana i pulsirajuće senzacije u stomaku tokom noći. Ovi simptomi su trajali više od dve nedelje dok ujutru 04. jula nije pretrpela krvavi, bolni pobačaj.

„Dogodilo se u kupatilu“ – rekla je - „Posle više sati obilnog krvarenja i užasnih grčeva, fetus je izašao u moje ruke.“ Nije izgledao kao normalan fetus: veći, dugačak tri inča, bez polnih organa, sa crnim, kosim očima koje su je podsećale na vanzemaljce koje je srela. Uz veliki napor Endži je spustila fetus u posudu sa vodom i sakrila ga na potkrovlju. Kasnije, kada se vratila, otkrila je da je posuda nestala.

Pol je odvezao Endži kod lekara, jer je izgubila dosta krvi. Nije mogla da razume zašto je izgubila bebu, budući da se brižljivo starala o sebi i gubitak je bio veoma bolan.

Mnogo kasnije Endži se podvrgla hipnotičkoj regresiji tokom koje su ispitana tri njena iskustva. Jedno od njih je bilo gubitak fetusa i u toj regresiji Enži je opisala do tada zaboravljene posetioce u spavaćoj sobi nekoliko sati pre pobačaja. Nekoliko bića i lebdeće plavo svetlo su ušli u spavaću sobu. Dok se nekoliko vanzemaljaca bavilo Polom, dva druga su izvršila neku abdominalnu proceduru na njoj, koristeći mali cilindrični uređaj koji je „kliknuo“."


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned dec 09, 2007 9:18 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jan 16, 2006 12:26 am
Postovi: 804
Lokacija: MNE PG
Te usmrđele sive gnjide će žestoko platiti svoje zafrkavanje po Zemlji. A i drugo društvo ko god to bio.

_________________
zašto je što je


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned dec 09, 2007 10:08 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 28, 2007 8:53 pm
Postovi: 75
Meni ova beba liči pre na plod ukrštanja sa Reptilima nego sa Grejsima.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned dec 09, 2007 10:37 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 8:12 pm
Postovi: 1517
Citat:
Te usmrđele sive gnjide će žestoko platiti svoje zafrkavanje po Zemlji. A i drugo društvo ko god to bio.

Tako je, FORMICE! :occasion5:
U tursiju s' njima!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon dec 10, 2007 1:57 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jan 26, 2007 9:50 pm
Postovi: 545
Lokacija: Split
Semjase je napisao/la:
Meni ova beba liči pre na plod ukrštanja sa Reptilima nego sa Grejsima.


Ima jedna zanimljiva građevina , ... zove se Angkor Wat.

_________________
Činjenica sama za sebe nikada nije važna bez dobre procjene i jasne povezanosti s drugim činjenicama.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon dec 10, 2007 10:47 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri nov 28, 2007 7:58 pm
Postovi: 158
Lokacija: Zagreb
Ovo je istinit dogadjaj. Prije nekih 50-ak godina kada jos nije bilo toliko tehnologije (zato ne postoji nikakav vidljivi dokaz) jedna zena u nekom selu je ukrala puno novaca nekoj drugoj zeni. Ta druga zena je znala da je ona to ukrala ali nije nista mogla napravit, pa ju je proklela?!? (Prije 50- ak godina na selu!!) Ta zena koja je ukrala novac je tada bila trudna. Kada je dosao 9. mjesec trudnoce ona uopce nije rodila, zapravo rodila je u 12-om mjesecu trudnoce. Kada je se dijete rodilo imalo je sijedu kosu i bradu i staru kozu te je izgledalo kao da ima 90 godina. Naravno shvatila je da je to zbog prokletstva i odlucila je vratiti novac. Kada ga je vratila dijete se odmah vratilo u normalu i bilo kao i svako drugo zdravo dijete. Vjerujem da je prica istinita jer mi ju je ispricao jedan covjek koji ne izmislja takve price, i susrece se s takvim stvarima. Mozda je i ova beba s crvenim ocima produkt necijeg prokletstva.. Iskreno, meni izgleda kao neki demon. Zastrasujuce!

_________________
"...svima zelim raj za sve..."


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon dec 10, 2007 8:59 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet mar 02, 2007 4:58 pm
Postovi: 352
Lokacija: Croatia,Zagreb
nevjerujem osobno u ta proklestva,magije, i slicne stvari,ovo je ipak produkt neceg stvarnog,a ne neceg primitivnog tipa prokletstva..pricam ti pricu :D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon dec 10, 2007 9:26 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri nov 28, 2007 7:58 pm
Postovi: 158
Lokacija: Zagreb
Citat:
nevjerujem osobno u ta proklestva,magije, i slicne stvari,ovo je ipak produkt neceg stvarnog,a ne neceg primitivnog tipa prokletstva..pricam ti pricu Very Happy


Ja nevjerujem da je ista na svijetu primitivno. Mozda je "primitivno" zato sto se nezna puno o tome i zato sto je jako dugo bilo tabu tema. O cemu se neprica to ni ne postoji!?! Toj zeni sigurno nije bilo svejedno sto je bila trudna 12 mjeseci!!

A sto se tice ovog djeteta: Da se svi prave da je to dijete zdravo a ne bolesno, ono nebi bilo nista zdravije. :|
Ja mogu samo nagadjat zasto je bolesno i zasto ga je njegova mama uopce rodila (danas cak i nerazvijene zemlje imaju tehnologiju kojom se moze vidjeti da li je djete zdravo jos dok je u stomaku) ako je znala kakvo ce djete biti i koliko ce patiti. Da nisu znali na porodjaj ne bi doneli kameru. Stvarno mi ga je zao.

_________________
"...svima zelim raj za sve..."


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon feb 18, 2008 3:07 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri mar 07, 2007 11:54 am
Postovi: 47
Lokacija: Split Croatia
....neznam di bi ovo posta!? no evo jedan 'zanimljiv filmić?
sad šta je u pitanju!? :|

http://www.liveleak.com/view?i=4ea_1203273728


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon feb 18, 2008 6:35 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto jan 15, 2008 11:24 pm
Postovi: 186
gloginjaR je napisao/la:
....neznam di bi ovo posta!? no evo jedan 'zanimljiv filmić?
sad šta je u pitanju!? :|

http://www.liveleak.com/view?i=4ea_1203273728


Ne vjerujem da je snimka autentična. Govorim iz iskustva jer znam koliko tehnika postoji da se takvo nešto "izvede". Osobno sam se bavio iluzijama i prilično sam upoznat s tim područjem. Mogao sam izvesti da se recimo iz nekog kuta "pojavi" duh i "prošeta" kamerom. Kontaktirat ću svojeg prijatelja koji se time već aktivno bavi 2-3 godine pa ću prenijeti njegov sud.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri feb 20, 2008 7:59 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto jan 15, 2008 11:24 pm
Postovi: 186
Citat:
Kontaktirat ću svojeg prijatelja koji se time već aktivno bavi 2-3 godine pa ću prenijeti njegov sud.


Glasno se nasmijao i rekao "joj kak je to teško fejkat" :wink:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 231 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 7 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz