Sada je: sub apr 27, 2024 8:06 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 531 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 27  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Abdukcije
PostPostano: ned mar 07, 2010 5:11 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 17, 2008 1:01 pm
Postovi: 429
juzni krst je napisao/la:
znak:
Citat:
Ja sam takođe optimista, jer valjda ne bih izdržala dovdje, a kamoli se usudila nekom pomoći ko ima manje znanje od mene.Oni sa većim sumnjam da to smiju reći naglas ili se istinski suočiti sa tim, ali ne bitno, idemo dalje sa optimizmom.

Pazi, šta znači pomoći i kako, a ne narušiti Zakon slobodne volje ili Zakon konfuzije.
Učenik, kada shvati da nezna, nemože nikome pomoći, do sebi, a pomažući sebi pomaže drugima. Kada učenik shvati da zna, onda pogotovo neće nikome pomoći, jer će onda znati da svaki adept treba proći vlastitu kreaciju koju je sam odabrao. Dakle, mnogo je kompleksnije nego što izgleda. Mnogi nemogu znanje primiti, jer nisu došli do tog nivoa svjesnosti, i ako misle da mnogo znaju. Oni vjerovatno donekle shvaćaju stvarni, fizički, svijet ali za dalje je potrebno svoju vlastitru svijest rastegnuti, a ona može ići u beskonačnost, da bi mogli primiti nova znanja. Silni optimizam može biti i vlastita zabluda, jer se ignoriše realitet. Sve treba da ima mjeru.

Citat:
Oni sa većim sumnjam da to smiju reći naglas ili se istinski suočiti sa tim, ali ne bitno, idemo dalje sa optimizmom.

Jesi li primjetila, u ovoj rečenici, da si već unapred donijela i odluku o drugima, naravno kao negativcima, a sebe stavila kao žrtvu, koja kao eto, dalje se bori, vjerovatno čekajući odgovor koji će te zadovoljiti. Moram primjetiti, da tvoji stavovi i tvoje shvatanje ne obavezuju nikoga na bilo šta - zašto onda osuda drugima. U stvari, nije problem u drugima, nego ti moraš rasčistiti, unutar, sama sa sobom. Ovo nije kritika, ovo je činjenica koja je evidentna. E sad, dali ćeš ili ne, to je na tebi. Mislim da ti je potrebno mnogo više strpljenja i znanja, a to ne ide baš lako, jer svaka duša, ponaosob, ima svoju vlastitu suštinu a i zadatak zašto je došla u ovaj fizički san. Kada shvatiš da je ovo sve san, ali smo u njemu svi posebno, onda će ti savlađivanje ovozemaljske iluzije biti mnogo lakše. Do tada, imaj povjerenja u sebe i samo u sebe, jer ti niko drugi ne može pomoći. Lijep pozdrav.


ima smisla to sto govoris da nemozemo svakom djeliti znanje, ali činjenica jest da moramo, ali moramo postovati odredjene zakone i logiku. nemogu ja nekomu koji je teški vjernik ali pametan i spreman za nove spoznaje govorit našim rječnikom ovo ti je tako ovo ovako, vec moramo se spustit na njihovu razinu i dati im da sagrade neku osnovu , da isti ti "vjernici" vide sta je to religija sta gdje nesto znaci a onda ides dalje. nemozes nekomu pricati nesto lvl 5 razinu ako je on tek lvl 2 razina, vec polako pricas nadogradjujes i dajes i njemu priliku da razmislja i sudjeluje u tome tako da ucenje bude obostrano i naravno on mora sam pristati na takvo znanje inače dolazi do konflikta i sukoba čime mi sami bivamo poraženi.
svatko se može razbiti samo je na nama da otkrijemo način, ali ne kršeci neciju slobodnu volju.

nitko ti drugi nemoze pomoci "" kazes...upravo kroz ovaj forum pomazemo jedni drugima bio ti svjestan toga ili ne, ali na svakome je koliko ce mu se pomoci i koliko ce sam napredovati.

da bi nekom pomagali, i ucili druge itd. moramo i sami biti veoma oprezni sa takvim ljudima a isto tako i moramo biti izgrađene osobnosti koje su to sposobne.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Abdukcije
PostPostano: ned mar 07, 2010 7:49 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned feb 28, 2010 4:29 pm
Postovi: 355
Hebi ga, ja uvijek na forumima privučem filozofije, nikad ili vrlo rijetko, da ljudi progovore o vlastitim iskustvima, pa čak i na temi abdukcije. Ne "mereš" vjerovati...

Dobro nema veze, pokušajmo krenuti nekim novim smjerom.

Za početak, Da li ste ikada razmišlali da ovi ratovi koji su se odigrali na teritoriji bivše Yu, možda rezultat nekog izvanzemaljskog djelovanja, i njihovih programa.Potom da li uočavate "čiping " vjere i pripadnosti, koji je naglo i odjednom nastupio u predhodnom desetljeću, kod ljudi čije znanje i poznavanje vjere kojoj pripadaju je recimo bilo nikakvo ili u minimalnim,
osnovnim granicama.

Eto, voljela bi čuti vaše mišljenje, da li vama to " smrdi", na kojekakva uplitanja odozgo, ili to smatrate logičnim slijedom fizičkih dešavanja.

Odmah da naglasim, prihvatam sva mišljenja, i takođe mogu odmah reći i svoje.
Znači, ja mislim da su ovi "odozgo", servirali sve te "lijepe" programe. Eto, pozdrav, :hello2:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Abdukcije
PostPostano: ned mar 07, 2010 8:40 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
Ja mislim da je sve što se događa dio istoga, te Igre u kojoj smo mi sastavni dio. Međutim, moje je mišljenje da je ta igra sveobuhvatnija, točnije da zahvaća i dio nakon ovoga što zovemo životom. Pročitala sam Newtona i nije mi "legao" dapače upravo me to učvrstilo u tom osjećaju da nas manipuliraju čak i na taj način. Teško mi je sada objašnjavati, ali rješenje se nalazi u nama u našem načinu promišljanja i življenja. U biti u svim svojim postovima to i pišem, ne može nitko ništa učiniti za mene osim mene same. Nema tu ljubavi, grupa, religija, sam si! Osobno sam sigurna da sam otimana. Od djetinjstva sam imala noćne more, čudna događanja, nekada davno sam to pripisivala demonima - to je bio razlog zašto sam počela proučavati sve religije, sekte, egzorcizam - ma sve do čega sam došla. Uz svu literaturu znanstvene fantastike uz koju sam rasla. Danas, mislim da je sve povezano i da onaj Vrag o kojem crkva priča - izgleda baš kao reptil nekome, ali to je samo grubo objašnjenje. Sve je puno poveznije nego što se misli. Međutim, ja sam nepopravljivi optimista koji je duboko uvjeren da smo jači od njih - jer da nismo već odavno ne bismo postojali. Jako je važno kako se određujemo, prvenstveno u svojoj vibraciji i mislima koje imamo. Mnogi to ne shvaćaju, pa jedno pričaju, a nisu niti svjesni da ne žive ono što misle da žive. Riječi su vrlo krnja alatka za objašnjavanje pa se ponekad i na ovom forumu dogode "kriva" tumačenja, a često je teško za shvatiti da možeš o svemu pričati, sve komentirati i ne činiti to zato što te strah. Pola svog života provela sam u mraku svoje sobe u strahu i danas se više ne bojim. Da li ponekad osjećam jezu kad se nešto što ne mogu objansiti događa - da! Istina je da nemam pojma što mi rade i da li mi išta rade, ali duboko osjećam - intutivno znam da me neće slomiti. I to je to čega se držim - ta intuicija, to znanje koje nije naučeno - već ono kojeg sam se prisjetila.
Previše sam rekla, ali eto Znak - intuitivno sam imala potrebu odgovoriti ti.
U sljedećim ćemo danima sigurno još razglabati o tome, jer barem ja, a mislim i ti, pa i mnogi ovdje - materijala imamo.

I za kraj: kao mlada imala sam vrlo česte manifestacije gušenja, osjećaja da netko leži na meni - to me budilo, paralize, vidovitosti u abnormalnim količinama, osjećaja prisutnosti, viđenja NLO po danu kad ih nitko ne očekuje itd......Male sive nisam nikada vidjela, ali ponavljam ja sam se borila na neki moj način, a to činim i danas. Iskreno, pojma nemam koliko sam u tome uspješna.

Pozdrav, Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Abdukcije
PostPostano: pon mar 08, 2010 7:21 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned feb 28, 2010 4:29 pm
Postovi: 355
alf je napisao/la:
Ja mislim da je sve što se događa dio istoga, te Igre u kojoj smo mi sastavni dio. Međutim, moje je mišljenje da je ta igra sveobuhvatnija, točnije da zahvaća i dio nakon ovoga što zovemo životom. Pročitala sam Newtona i nije mi "legao" dapače upravo me to učvrstilo u tom osjećaju da nas manipuliraju čak i na taj način. Teško mi je sada objašnjavati, ali rješenje se nalazi u nama u našem načinu promišljanja i življenja. U biti u svim svojim postovima to i pišem, ne može nitko ništa učiniti za mene osim mene same. Nema tu ljubavi, grupa, religija, sam si! Osobno sam sigurna da sam otimana. Od djetinjstva sam imala noćne more, čudna događanja, nekada davno sam to pripisivala demonima - to je bio razlog zašto sam počela proučavati sve religije, sekte, egzorcizam - ma sve do čega sam došla. Uz svu literaturu znanstvene fantastike uz koju sam rasla. Danas, mislim da je sve povezano i da onaj Vrag o kojem crkva priča - izgleda baš kao reptil nekome, ali to je samo grubo objašnjenje. Sve je puno poveznije nego što se misli. Međutim, ja sam nepopravljivi optimista koji je duboko uvjeren da smo jači od njih - jer da nismo već odavno ne bismo postojali. Jako je važno kako se određujemo, prvenstveno u svojoj vibraciji i mislima koje imamo. Mnogi to ne shvaćaju, pa jedno pričaju, a nisu niti svjesni da ne žive ono što misle da žive. Riječi su vrlo krnja alatka za objašnjavanje pa se ponekad i na ovom forumu dogode "kriva" tumačenja, a često je teško za shvatiti da možeš o svemu pričati, sve komentirati i ne činiti to zato što te strah. Pola svog života provela sam u mraku svoje sobe u strahu i danas se više ne bojim. Da li ponekad osjećam jezu kad se nešto što ne mogu objansiti događa - da! Istina je da nemam pojma što mi rade i da li mi išta rade, ali duboko osjećam - intutivno znam da me neće slomiti. I to je to čega se držim - ta intuicija, to znanje koje nije naučeno - već ono kojeg sam se prisjetila.
Previše sam rekla, ali eto Znak - intuitivno sam imala potrebu odgovoriti ti.
U sljedećim ćemo danima sigurno još razglabati o tome, jer barem ja, a mislim i ti, pa i mnogi ovdje - materijala imamo.

I za kraj: kao mlada imala sam vrlo česte manifestacije gušenja, osjećaja da netko leži na meni - to me budilo, paralize, vidovitosti u abnormalnim količinama, osjećaja prisutnosti, viđenja NLO po danu kad ih nitko ne očekuje itd......Male sive nisam nikada vidjela, ali ponavljam ja sam se borila na neki moj način, a to činim i danas. Iskreno, pojma nemam koliko sam u tome uspješna.

Pozdrav, Alf :blob:



Alf, :love1: , evo ovim svojim postom si rekla 90% stvari koje su mi se dešavale i kroz koje sam prolazila i sama.

Traženje i shvatanje sebe, i toga što mi se događa.
Takođe sam pročitala obe knjige od Newtona. Meni lično su neke stvari malo posložile, jer u snu me često vode ,,na onaj drugi svijet,, i nešto mi pokazuju i objašnjavaju. Jako mnogo sam imala snova vezanih za umrle osobe, koje su tražile da prenesem neke poruke nihovim porodicama, ili da im skrenem pažnju na nešto što će im se dešavati.
Sad nekad je to bilo izvodivo da nekom kažem, a nekad ne jer je recimo bilo riječ o komšijama, koje bi me čudno gledale, ako bi im šta rekla. Tako da im nisam ništa ni govorila, nego sam samo sa strane mogla posmatrati i pratiti, šta se dešava.Zbog ovih stvari je meni Newton bio dobar, jer sam kroz njega shvatila neke stvari koje su se dešavale godinama, a ja nisam znala šta je to sa mnom, i sve to mi je tada izazivalo ogroman strah.

Vidjela sam da si na onoj temi napisala onaj san, u kojima su prisutni događaji i opisi, zadnjih vremena. Ja to takođe sanjam češće i ovdje ću poslati dio svog sna o ,,kraju,, pa eto možemo porediti.
Naravno poslat ću ga u sljedećem postu ovdje, jer u zadnje vrijeme mi postovi ,,nestaju,,


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Abdukcije
PostPostano: pon mar 08, 2010 7:53 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned feb 28, 2010 4:29 pm
Postovi: 355
Sanjala sam da sam krenula sa kćerkom u grad.
Sa donje strane ulice, kojom idemo je neki kafić. Kćerka me tjera da uđemo. Ja je pratim nezainteresovano. U kafiću je masa nekih momaka i oni pilje u nju. Vidim da joj kulturno dobacuju, a meni to sve nekako ide na živce. Skontali su da prvo trebaju mene udobrovoljiti, da bi joj prišli. Čak me jedan pita hoću li popiti kafu, i ja gledam kroz njega i kažem mu ,Nee. Jedva čekam da izađem odatle, što i činim. Ona će tu još malo ostati. Izlazim iz kafića, i prolazim pored pekare. Sad je noć, i ulicu obasjavaju samo ulična rasvjeta. Ispred mene na pločniku vidim nešto kao, pet maraka gvozdenih. Kroz glavu mi brzo prolazi misao da je možda to neko namjerno ostavio tu i da na tom novčiću možda ima neka magija.Ne pada mi napamet da to uzimam. Dolazim do ćoška pločnika, gdje se nalaze filmski panoi. Tu čekam da dođe moja kćerka Vidim je kako ide, i vidim da se upravo saginje i uzima taj novac. Trči do mene sva sretna govoreći mi kako je našla pet maraka. Ja osjetim kako me preplavljuje ljutnja i bijes. Kažem joj, zašto si to uzela, možda je na tome magija, i kažem joj da novčić okrene prema svjetlu. Sad vidim da to nije pet maraka, i da se na novčiću nalazi neki grb, neke zemlje, kažem joj vidiš da je ,,fora,, i da to odmah baci u travu ispod reklamnog panoa. Ona se kao nećka,a ja to uzmem i bacim. Krenem prema ulici ispred jevrejskog muzeja, gdje je inače parking auta. Sad više ne vidim kćerku. Odjednom za mnom potrča par dječaraca, derući se i galameći za mnom zašto sam ja bacila taj novčić. Ja se revnosno okrenem prema njima i strašno glasno se počnem derati na njih, psujući im sve po spisku- Krećem ulicom uzbrdo, prema kući. Još uvijek oni idu nekako za mnom, ali su smirili ,,hormone,,Vidim da zovu gazdu za kojeg rade, i da mu objašnjavaju i kao govore mu da ja nisam uzela onaj postavljeni novac.
U međuvremenu ja pokušavam kćerku n azvati na telefon da vidim, gdje je ona. Odjednom mene zove neki tip, po čijem glasu u startu vidim da je pokvaren, dosadan i lažljiv. Znam da je to gazda od one dječurlije. Kaže on meni, eto ja sam izvukao vaš broj, i to bi kao za mene trebala biti čista sreća i da on radi za mnoge EXTRASENSE, DOKTORE; ADVOKATE i ostale bitne fore. Ja mu odmah iznervirano kažem da meni ne trebaju nikakve njegove usluge, da mi se otrese sa telefona i da me nikad više ne nazove.On lažljivim tonom me pokušava navesti da bi ja ipak trebala, ali ja to opet glasno ponovim i opet mu kažem da me nikad više ne zovem, jer ja takve ponude izbjegavam u širokom luku. Prekida se veza i ja ipak mislim kako ti likovi znaju biti dosadni, i da će ovaj možda opet probati.Pogledam u displej mobitela i vidim da je pobijelio, kao da mi je ,,riknuo,, mobitel, i vidim neku traku kao na kasi da je ubzano odvi i telefon stade. Znala sam da je to osveta i djelo onog lika od maloprije, ali isto tako sam znala da je sa mnom i završio i da mi neće više dosađivati.

Razmišljam kojim li je putem kćerka krenula kući i odlučujem se da je glasno zovem. Pošto me je čula, ubrzo mi se pridružuje i mi nastavljamo između zgrada put kući. Ja je pitam gdje je bila, a ona kaže išla se kući presvući, i ja nešto galamim na nju da je nesmotrena ,jer moramo brzo ići kući. Odjednom pogledam zgradu ispred sebe i kontam da li ima prolaz sa njene lijeve strane, jer ćemo tako brže doći.Napolju je noć, ali ipak ima mjesečine.
Odlučujem se nastaviti ići na tu stranu, i super stvarno ima prolaz. Taman kad smo prolazili pored te zgrade ja odjednom pogledam u nebo. Vidim gore neka manja okrugla svjetla.Kažem kćerki, vidiš li to? Kad odjednom nešto okruglo, manje kao one dvije spojene rešetke za pomfrit, se rotirajući kružno počeše spuštati prema nama. Mene preplavi neki blažen osjećaj. To udari od zid zgrade i pade na pločnik. Ja vidim te okrugle rešetke i čujem kćerku kako govori, ma daj , nije to ništa, vidiš da je glupost. Ja se sagnem da bolje pogledam već pomalo razočarana, kad vidim u aluminijsku foliju, samo odozdo umotano nešto kao plavo-zeleni kristal, ili dragi kamen. To je bilo veličine šake. Ja to uzmem u ruku, i javi mi se misao da je to neka materija sa neke druge planete, i da su to oni meni svjesno poslali.Ja to stavim u džep i ponovo pogledam prema gore.Sad gore vidim jednu kružnu svjetlost, koja ima poluokrugle krake, ili recimo kad bi zvijezdu od neke svjetlucave prašine ili snijega naglo zarotirali u krug onda bi ti kraci ostavljali polu okrugli trag. Meni to sve super i ja radosna nastavljam dalje.
Sad je odjednom dan i mi smo opet na putu prema kući. Odjednom vidim veliki broj ljudi koji se u nekim vozilima voze ulicom oko nas i jako žure. Ta vozila meni najviše liče na manje kanue na točkovima, (ili na ona vozila u drugom svjetskom ratu), jer im se ne vide noge. Ja i kćerka ih začuđeno posmatramo, kad odmah iza njih idu , pazi sad EKO-DRVENE kućice u velikom broju i one žure naprijed. Ja sad vidim par parkiranih motora i vidim kako se jedan sam od sebe pali i kreće kuda i svi ti ljudi i kućice. Odjednom kao vidim da je nebo ljubičasto, i kontam dali bi bilo dobro da se ja i kćerka sklonimo u neku zgradu. Odustajem od toga, jer ne smatram da bi zgrada nešto pomogla. Ostajemo na ulici i sve to posmatramo. Ja nemam nikakav strah ni nelagodnost, samo razmišljam da bi trebali požuriti kući, i objašnjavam kćerki, da sam ja eto, radi ovih stvari što sad vidimo žurila kući. Nemam nikakvog straha, da će nama dvjema išta loše da se desi, samo nelagodnost zbog sve te žurbe drugih oko nas.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Abdukcije
PostPostano: pon mar 08, 2010 8:06 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned feb 28, 2010 4:29 pm
Postovi: 355
Sory, ako sam :offtopic: sa pisanjem ovog sna ovdje.
Znam da je Alf otvorila temu za čudne snove, ali nešto mi je reklo, da bi ga ipak trebala postaviti, ovdje.
Uglavnom, prihvatam sugestije i opomene. Pozz svima:hello2:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Abdukcije
PostPostano: pon mar 08, 2010 4:28 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb


Zanimljivo...

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Abdukcije
PostPostano: sri mar 10, 2010 11:26 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
Sanjala sam prije dvije noći da sam zajedno s nekoliko čalnova ovog foruma! bježala. Međutim, nije bilo strašno, jer nekako sam znala da se "oni" nas jako boje i da im vrijeme iz nekog meni nepoznatog razloga izmiče. Malo je reći da sam osjetila njihovu paniku iako ih uopće nisam vidjela niti osjetila tokom cijelog sna. Međutim, interesantno je bilo da smo to moje iskustvo kolektivno dijelili svi mi iz sna!

Noćas nisam sanjala. Međutim probudila me tokom noći grozno stanje ne gušenja, već osjećaja da ne mogu disati i gutati od smrada. Digla sam se jer sam poludjela od tog okusa i mirisa koji je bio sumporast. Išla sam popiti vode u kuhinju. tamo nije smrdjelo, ali sam smrdila ja, kao da je smrad izlazio iz svake moje pore. Najjače iz mojeg grla, iz unutrašnjosti mene. Bilo je odvratno. Vratila sam se u spavaću sobu, muž je tvrdo spavao, a smrad je u sobi bio nepodnošljiv. Međutim, nije mi palo na pamet otvoriti prozor ili išta slično poduzeti. Vratila sam se u krevet i patila u tome dok nisam natrag zaspala. Nemam pojma što se događalo, a do sada mi se nkada ništa slično nije dogodilo.
Ujutro sam u jednom trenu pomislila da ima veze s snom, ali mislim da nema, bez obzira što sam sanjala mamu mje prijateljice koja je preminula prije mjesec dana. San je bio običan, dodouše nešto mi je objašnjavala, ali nemam pojma što. No, smrad je bio stvaran i ja sam bila budna u potpunosti. Zašto nisam provjetrila sobu - e to je pitanje!


Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Abdukcije
PostPostano: sri mar 10, 2010 7:35 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned feb 28, 2010 4:29 pm
Postovi: 355
Pojava sumporastog smrada, koji osjećamo, da dolazi od nas i širi se prostorom oko nas, je znak da odlazi ta grupa koja nam je dosađivala.
Za ovu tvrdnju nemam nikakav izvor da navedem gdje piše, iz jednostavnog razloga, što ovaj ,,simptom,, nisam do sada pročitala, nego lično doživjela prije par godina. Znači objašnjenje samo mog ličnog iskustva i praćenje nastavka ,,doživljaja,, iza toga.

Taj smrad koji opisuješ se kod mene pojavio iz pluća i izazvao neku vrstu nedostatka zraka, jer je doista bio nepodnošljiv. Iza toga sam povratila, neku tekućinu.
Iz mojih pluća smrad se proširio po sobi. Bukvalno mi je pozlilo od toga, a za tu ,,pojavu,, nisam tada imala nikakvo prihvatljivo objašnjenje.

Ova pojava je meni poslije pokazala, da se tada radi o odlasku tih kojih su me dotada uznemiravali kroz san i život. Iza toga me je došao neki lijep period dešavanja u fizičkom, tj. definitivno su popustile zahebancije kroz bitne stvari u mom životu.
Sad na nekim drugim planovima, počela sam kao uspijevati da ih u većini slučajeva uspijem skužiti, a potom nekako i zaustaviti ili im barem umanjiti negativno djelovanje. Pozz.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Abdukcije
PostPostano: čet mar 11, 2010 1:29 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
Iz jedne seanse s kasiopejcima:

Citat:
7/5/95

P: Zašto je nepodnošljiv smrad sumpora povezan s vanzemaljskim tijelima i entitetima i drugim fenomenima povezanih s njima?
O: Kemijske reakcije.
P: Dakle, ako vanzemaljac umre u 3. denzitetu i ostane u 3. denzitetu, i truli u 3. denzitetu, to uzrokuje kemijsku reakciju koja kreira sumpor ili vezane spojeve?
O: Bravo!
P: J: Dakle, razlike u dimenzijama to kreiraju? L: Da li bi oni smrdili ovako ako bi umrli u 4. denzitetu? J: Pa, to je glupo pitanje jer, što je "smrad" u 4. denzitetu? L: Pa to je bilo trik-pitanje!
O: Pokušajte razmišljati više kao na 4. denzitetu, umjesto 3. i 2.
P: Da li to odnosi, budući da sam to htjela zaključiti, da su vanzemaljci kemijski konstruirani u 4. denzitetu?
O: Blizu.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Abdukcije
PostPostano: čet mar 11, 2010 4:20 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned feb 28, 2010 4:29 pm
Postovi: 355
galaksija je napisao/la:
Iz jedne seanse s kasiopejcima:

Citat:
7/5/95

P: Zašto je nepodnošljiv smrad sumpora povezan s vanzemaljskim tijelima i entitetima i drugim fenomenima povezanih s njima?
O: Kemijske reakcije.
P: Dakle, ako vanzemaljac umre u 3. denzitetu i ostane u 3. denzitetu, i truli u 3. denzitetu, to uzrokuje kemijsku reakciju koja kreira sumpor ili vezane spojeve?
O: Bravo!
P: J: Dakle, razlike u dimenzijama to kreiraju? L: Da li bi oni smrdili ovako ako bi umrli u 4. denzitetu? J: Pa, to je glupo pitanje jer, što je "smrad" u 4. denzitetu? L: Pa to je bilo trik-pitanje!
O: Pokušajte razmišljati više kao na 4. denzitetu, umjesto 3. i 2.
P: Da li to odnosi, budući da sam to htjela zaključiti, da su vanzemaljci kemijski konstruirani u 4. denzitetu?
O: Blizu.



Super, što si ovo postao. Meni ove stvari, koje daju neku potvrdu vrate nadu da je to to, i da ne umišljam gluposti.
Takođe i Alfin post u kojem je spomenula taj smrad me je obradovao, jer ja ga vjerovatno ne bi ni spomenula. Neke zaključke koje sam donosila u vezi sebe i drugih sa kojima sam ,,radila,, su bile stvari koje sam upratila i jednostavno prihvatila za neku svoju istinu,jer sam stvarno vidjela da je to meni istina i tim ljudima sa kojima komuniciram.

Pojava smrada je uvijek znak da odlaze. Često je praćena ,,mukom,, u želucu i dobro je ako se povrati.
To stanje odlaska može varirati od stvarno lošeg osjećaja koji traje do deset minuta (smrad, muka u želucu, šetanje pritisaka, gušenje, jedna iznenadna totalna slabost, koja može ličiti kao da će čovjek umrijeti, do samo pojave tog čudnog smrada ili iznenadnog povraćanja).
Napisaću ovo, iz nekog svog iskustva, koje neko može prihvatiti ili smatrati najvećom glupošću.
,,Loši momci,, ne vole ako konzumirate med, kašika ujutro, a još bolje naveče, pred spavanje.
Poslije ove konzumacije meda, nakon par večeri, ili popuštaju pritisak ili odlaze, nemam pojma razlog, ali masu puta je djelovalo kod mene i drugih.
Evo računam da ćete me ismijati za ovo, ali ja se neću naljutiti.Pozz. :^o :-#


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Abdukcije
PostPostano: čet mar 11, 2010 6:57 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet feb 11, 2010 8:41 pm
Postovi: 35
znak je napisao/la:

To stanje odlaska može varirati od stvarno lošeg osjećaja koji traje do deset minuta (smrad, muka u želucu, šetanje pritisaka, gušenje, jedna iznenadna totalna slabost, koja može ličiti kao da će čovjek umrijeti,
do samo pojave tog čudnog smrada ili iznenadnog povraćanja).
Napisaću ovo, iz nekog svog iskustva, koje neko može prihvatiti ili smatrati najvećom glupošću.



Reci mi, meni se nedavno nesto slicno dogodilo, sve ovo boldano, ali bez smrada. Kad sam otvorio jednu temu ovdje na forumu. Otprilike 10 min sam groznicavo "letio" iz kuta u kut, izlazio vani, pokusavajuci se "povratit". Uspio sam se nekako sabrat, poslije sam legao, i u krevetu sam se polako "unormalio" konacno....
Netko kad ovako ovo procita bi rekao da sam imao kakav zivcani napadaj: Nije da imam iskustva sa napadajima, ali to nije bilo to.....

Je li moguce da se desavalo nesto od ovoga sta spominjete?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Abdukcije
PostPostano: čet mar 11, 2010 9:11 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned feb 28, 2010 4:29 pm
Postovi: 355
boristurk je napisao/la:
znak je napisao/la:

To stanje odlaska može varirati od stvarno lošeg osjećaja koji traje do deset minuta (smrad, muka u želucu, šetanje pritisaka, gušenje, jedna iznenadna totalna slabost, koja može ličiti kao da će čovjek umrijeti,
do samo pojave tog čudnog smrada ili iznenadnog povraćanja).
Napisaću ovo, iz nekog svog iskustva, koje neko može prihvatiti ili smatrati najvećom glupošću.



Reci mi, meni se nedavno nesto slicno dogodilo, sve ovo boldano, ali bez smrada. Kad sam otvorio jednu temu ovdje na forumu. Otprilike 10 min sam groznicavo "letio" iz kuta u kut, izlazio vani, pokusavajuci se "povratit". Uspio sam se nekako sabrat, poslije sam legao, i u krevetu sam se polako "unormalio" konacno....
Netko kad ovako ovo procita bi rekao da sam imao kakav zivcani napadaj: Nije da imam iskustva sa napadajima, ali to nije bilo to.....

Je li moguce da se desavalo nesto od ovoga sta spominjete?


De malo pojasni, nešto si pročitao pa si imao ta dešavanja ili netom na ulasku u temu?
Ma bez obzira, nemoj paničariti, i da jest evo nas koji smo preživjeli to, vidiš da i dalje pišemo postiće. Pozz. :blob:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Abdukcije
PostPostano: pet mar 12, 2010 4:27 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet feb 11, 2010 8:41 pm
Postovi: 35
Trazio sam na forumu temu koja me kad sam cuo za nju pred par godina na "rubu znanosti" prvi put "stresla", da tako kazem. To je bio pocetak, ili kao nekakav katalizator, unutarnji klik koji me pokrenuo u istrazivanje. Ne odmah tada, ali je otvorilo nesto u meni, spoznaju da moram pocet kopat....
Tema je bila "indigo djeca". Kad sam je nasao ovdje, to me uhvatilo... Nisam je jos bio otvorio, samo sam je nasao.

Kasnije sam je prosao, i zapravo nisam nasao ono sta sam, hm, najbolje mozda reci, ocekivao (mada jos i nisam imao neku konkretniju sliku sta ocekujem, samo feeling u sebi)....
Da ne idem sad off-topic dalje, idem na nju pa cu tamo nastavit dalje, i jako bih volio sta vise vasih misljenja o tome sta cu napisat.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Abdukcije
PostPostano: pet mar 12, 2010 8:41 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 11, 2008 11:36 am
Postovi: 738
Lokacija: Caerbannog
boristurk je napisao/la:
Trazio sam na forumu temu koja me kad sam cuo za nju pred par godina na "rubu znanosti" prvi put "stresla", da tako kazem. To je bio pocetak, ili kao nekakav katalizator, unutarnji klik koji me pokrenuo u istrazivanje. Ne odmah tada, ali je otvorilo nesto u meni, spoznaju da moram pocet kopat.....
dao si sam sebi odgovor...onaj "klik" je jako bitan, posto ekipa nevoli kad cuje taj "klik"...to bi se moglo protumaciti ko virus u operativnom sustavu ekipe koji ce ili preuzeti kompletan sustav pod svoju kontrolu ili ce biti izbrisan...ovisi o tebi...samo bez straha... :occasion5:

_________________
(\___/)
(='. '=
(")_(") RUN AWAY! RUN AWAY!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Abdukcije
PostPostano: pet mar 12, 2010 9:52 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
Čitam jutros ovaj tekst, pa sam eto pomislila da mu je možda mjesto ovdje?

http://www.net.hr/planet-x/page/2010/03/10/0757006.html

Alf :love12:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Abdukcije
PostPostano: pet mar 12, 2010 3:36 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned feb 28, 2010 4:29 pm
Postovi: 355
alf je napisao/la:
Čitam jutros ovaj tekst, pa sam eto pomislila da mu je možda mjesto ovdje?

http://www.net.hr/planet-x/page/2010/03/10/0757006.html

Alf :love12:


Mi ćemo nekada doznati pravu istinu, ili neke dijelove istine. Meni više idu na nerve sa tim zataškavanjem i sakrivanjem stvari, kao da više nisu skontali da masa ljudi vidi stvari koje se dešavaju.
Ne treba biti nešto ni vidovit, ni neki ,,specijalac,, da bi neke stvari povezao. Ma glupo je reći i povezao.Sve više se te ,,čudne,,stvari ljudima naturaju odozgo, da kod velikog broja ne budu i primjećene.Pozz. :hello2:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Abdukcije
PostPostano: pet mar 12, 2010 4:02 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 11, 2009 10:12 am
Postovi: 449
Čitanje Kasiopejaca i praktikovanje Reikija ti neće pomoći, čak će te odvući od pravog puta i spoznaje istine.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Abdukcije
PostPostano: pet mar 12, 2010 4:06 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned feb 28, 2010 4:29 pm
Postovi: 355
Ne znam, jeli ko imao ovakvo iskustvo ili ima neko bolje viđenje ovoga što se meni dešavalo.

Naime tu njihovu manipulaciju da nešto čačkaju sa mojim fizičkim tijelom sam imala samo jednom, kada su nešto isprobavali koliko mogu izdržati ta njihova ispitivanja. Znači većinom se komunikacija i kontakt svodili na obavještenja i davanje znakova šta, kako, gdje.
Sad najbitnije je što sam ja doživjela je to da je taj njihov svijet nije samo negdje gore, nego da je on ovdje, a da ga mi većinom ne vidimo ili ne osjećamo, nego samo ponekad.

Ja sve to najbolje shvatim preko snova, pa potom kad meditiram ili radim tretman nekome ili sebi, i nekad u fizičkom osjetim njihovo prisustvo, ali ih ne vidim.
Taj osjećaj je kao osjećaj jake, iznenadne jeze koja prođe kroz nogu, ili noge. Obično mi se to dešava kad ulazim u neke prostorije ili objekte, ili stupim u komunikaciju sa nekim osobama.
To mi je takođe dosad pouzdan znak, da tu ima njihovog miješanja i prisustva.
Još ne mogu povezati, čime bi mogla biti izazvana ta trenutna jeza koja proleti kroz nogu, kao siguran znak.
Razmišljala sam jeli to možda njihova ubačena skalamerija, ili mi je ,,dobra,,strana ugradila kakav detektor, heh.

Hebi ga, neke odgovore pouzdano znam, a neke dosad jednostavno ne vežem.
Eto sad pitam , kad je ovoj školi kraj,i ako bude po devizi čovjek se uči dok je živ, meni je malo ,,ove škole,, onako iskreno pun kofer.

PS: Ima li igdje prevod knjige Karle Turner Maskarada anđela, jer mi je engleski trt-mrt. Probala sam na onom google prevodiocu, pa je ispao hr-indijanski.Eto trudim se da čitam, heh.Pozz :hello2:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Abdukcije
PostPostano: pet mar 12, 2010 4:06 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto mar 07, 2006 5:11 pm
Postovi: 1310
HAL 9000 je napisao/la:
Čitanje Kasiopejaca i praktikovanje Reikija ti neće pomoći, čak će te odvući od pravog puta i spoznaje istine.


A koji bi to po tebi bio "pravi" put i spoznaja istine?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 531 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 27  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 42 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz