Sada je: čet mar 28, 2024 1:33 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 531 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 23, 24, 25, 26, 27  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Abdukcije
PostPostano: ned nov 17, 2013 3:08 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto okt 23, 2012 6:14 pm
Postovi: 169

_________________
Neznanje je majka svih zala.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Abdukcije
PostPostano: čet dec 26, 2013 12:13 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto okt 23, 2012 6:14 pm
Postovi: 169

_________________
Neznanje je majka svih zala.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Abdukcije
PostPostano: sri jan 01, 2014 9:59 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub jan 13, 2007 9:33 pm
Postovi: 114
Lokacija: Sarajevo
Ne znam je li prava tema za ono što sam doživio prije 6 noći, ali sam odlučio post objaviti ovdje. Oko 23 i 30 sati sam legao spavati i prije nego što sam ugasio TV prenio me san. 10-15 poslije sam otvorio oči i prefernimvidom onako u stanju polusna vidio sam dvije zelenkasto-sive skoro prozirne siluete, sa kosim crvenim očima, prikazane na slici ispod:
slika
Nakon početne navale adrenalina, usljed osjećaja užasa tako da kažem, pribrao sam se i ponovo uputio pogled prema mjestu gdje sam uočio siluete. Ali one su i dalje bile tu, te su njihovi kljunovi tako da kažem, imali pokrete kao da sišu nešto. Čim sam to uočio, to kretanje, siluete su istog momenta nestale. Kao da su shvatile da ih posmatram. Dalje ne moram ni reči da prije tri ujutro nisam mogao zaspati i da sam se do jutra budio svakopola sata.

_________________
Duhovno traganje je naša težnja za znanjem i prosvjetljenjem, koje nas vodi ka Izvoru.
http://www.taoom.webs.com


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Abdukcije
PostPostano: čet jan 02, 2014 4:37 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 11, 2011 3:12 pm
Postovi: 67
TaoOm, ovako kako si ih naslikao, kaži mi, jesu li im ovo glave s prednje ili zadnje strane? I drugo - kažeš da si vidio da su nešto sisale - da li sa tvog tijela ili iz nekog dijela prostorije dalje od tebe? Treće, kad sad napraviš retrospektivu događaja, imaš li više osjećaj straha kad pomisliš na ova bića, ili imaš utisak da ih se možda ipak ne trebaš bojati?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Abdukcije
PostPostano: čet jan 02, 2014 8:54 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub jan 13, 2007 9:33 pm
Postovi: 114
Lokacija: Sarajevo
lyra je napisao/la:
TaoOm, ovako kako si ih naslikao, kaži mi, jesu li im ovo glave s prednje ili zadnje strane? I drugo - kažeš da si vidio da su nešto sisale - da li sa tvog tijela ili iz nekog dijela prostorije dalje od tebe? Treće, kad sad napraviš retrospektivu događaja, imaš li više osjećaj straha kad pomisliš na ova bića, ili imaš utisak da ih se možda ipak ne trebaš bojati?


Ove siluete sam vidio iz profila, i tako sam ih i nacrtao. Prvobitno su me podsjetile na bogomoljku, ali bliže su slijedećem opisu:
slika

Dakle imaju tanak vrat, i glavu sa tankim kljunom, koji se završava između očiju, dok je tjeme izduženo i polukružno razdvojeno.

Vidio sam samo da im kljun sisa nešto, a ne i ono šta, kao da je u pitanju bio neki eter.

U samom trenutku njihovog opažanja, nije mi bilo ugodno, ali kada sam se pribrao nisam osječao nikakvu pretnju upućenu prema mom tjelesnom ili energetskom integritetu. Ali sam osjetio njihovu nelagodu, kada su shvatile da ih mirno posmatram.

_________________
Duhovno traganje je naša težnja za znanjem i prosvjetljenjem, koje nas vodi ka Izvoru.
http://www.taoom.webs.com


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Abdukcije
PostPostano: pet jan 03, 2014 11:00 am 
Offline
Moderator

Pridružen/a: pon jan 12, 2009 12:46 pm
Postovi: 1148
Lokacija: ni vrit ni mimo,Zagreb
TaoOm je napisao/la:
Ne znam je li prava tema za ono što sam doživio prije 6 noći, ali sam odlučio post objaviti ovdje. Oko 23 i 30 sati sam legao spavati i prije nego što sam ugasio TV prenio me san. 10-15 poslije sam otvorio oči i prefernimvidom onako u stanju polusna vidio sam dvije zelenkasto-sive skoro prozirne siluete, sa kosim crvenim očima, prikazane na slici ispod:
slika
Nakon početne navale adrenalina, usljed osjećaja užasa tako da kažem, pribrao sam se i ponovo uputio pogled prema mjestu gdje sam uočio siluete. Ali one su i dalje bile tu, te su njihovi kljunovi tako da kažem, imali pokrete kao da sišu nešto. Čim sam to uočio, to kretanje, siluete su istog momenta nestale. Kao da su shvatile da ih posmatram. Dalje ne moram ni reči da prije tri ujutro nisam mogao zaspati i da sam se do jutra budio svakopola sata.


Malo mi sliče na Ra iz Malanginih istraživanja sumiranih u Genezi 1,2 i 3


slika

Poz


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Abdukcije
PostPostano: sub jan 04, 2014 3:06 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub jan 13, 2007 9:33 pm
Postovi: 114
Lokacija: Sarajevo
@Vjetar
Nije mi nimalo prijatno saznaje da sam uočio prisustvo tih entiteta, u svojoj sobi. Prema opisu Horus bića koji je dostupan u Genezi, ne mogu reči da sam njih vidio. Najgore je što je svaki opis manjkav, a nemam neki talenat u crtanju da ih doslovno prikažem. Pretražujući net, naletio sam na ovaj opis,
slika
koji je najbliži opisu onoga što sam vidio, samo što su imali dva ekstremiteta, umjesto tri, te jako izražene dvije strane glave, slično ovom sivom:
slika
Nisam primjetio da imaju usta i nosnice, već samo kljun koji je više sisaljka, nego kljun.

Pozzz

_________________
Duhovno traganje je naša težnja za znanjem i prosvjetljenjem, koje nas vodi ka Izvoru.
http://www.taoom.webs.com


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Abdukcije
PostPostano: ned jan 05, 2014 12:18 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned dec 02, 2007 6:51 pm
Postovi: 67
TaoOm je napisao/la:
Ne znam je li prava tema za ono što sam doživio prije 6 noći, ali sam odlučio post objaviti ovdje. Oko 23 i 30 sati sam legao spavati i prije nego što sam ugasio TV prenio me san. 10-15 poslije sam otvorio oči i prefernimvidom onako u stanju polusna vidio sam dvije zelenkasto-sive skoro prozirne siluete, sa kosim crvenim očima, prikazane na slici ispod:
slika
Nakon početne navale adrenalina, usljed osjećaja užasa tako da kažem, pribrao sam se i ponovo uputio pogled prema mjestu gdje sam uočio siluete. Ali one su i dalje bile tu, te su njihovi kljunovi tako da kažem, imali pokrete kao da sišu nešto. Čim sam to uočio, to kretanje, siluete su istog momenta nestale. Kao da su shvatile da ih posmatram. Dalje ne moram ni reči da prije tri ujutro nisam mogao zaspati i da sam se do jutra budio svakopola sata.


Meni ovo lici na muhe, kucne muhe - svi znamo da imaju ovakve oci i usni aparat za lizanje (oblika kao i onaj za sisanje).
Da li je moguce da si vidio zelenkasto sive muhe koje su stajale negdje u blizini tvog jastuka i glave. Periferni vid ne moze da daje potpuno ispravne informacije jer je vid zamucen, pogotovo poslije budjenja.

Lljudi-muhe?

_________________
The howling winds blow
On this moonlit night
Eyes locked in fear
With a dark embrace
The bitter cold winds
Freeze the tears that fall
Hands held in grace
As we take the final step


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Abdukcije
PostPostano: ned jan 05, 2014 11:52 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub jan 13, 2007 9:33 pm
Postovi: 114
Lokacija: Sarajevo
Aposlutno sam uvjeren da nisu bile nikakve muhe u pitanju, jer je bila noć, a svakako je i zimski period kada i nema muha. Last December, možda te na ovo uputila pozadina glave onog što sam vidio, koja je izgledala mrežasto.

Potrudio sam se i nacrtao najbliži facijalni prikaz viđenih bića:
slika
sivo-zelene boje, skoro prozirna.

_________________
Duhovno traganje je naša težnja za znanjem i prosvjetljenjem, koje nas vodi ka Izvoru.
http://www.taoom.webs.com


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Abdukcije
PostPostano: pon jan 06, 2014 5:49 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned dec 02, 2007 6:51 pm
Postovi: 67
prema opisu, izgledaju bas etericno, i izgleda se bas hrane nekim oblikom etericne energije...
Da li si imao nocne more i da li se sjecas ako si ista sanjao tu noc? Mozda su iskoristili priliko da se nahrane tvojim emocijama na neki nacin.
Da li su ti izgledali kao negativni entiteti? Meni su iz tvog opisa djelovali nekako neutralno i ravnodusno, mada im opet nije bilo svejedno sto si ih ugledao.

_________________
The howling winds blow
On this moonlit night
Eyes locked in fear
With a dark embrace
The bitter cold winds
Freeze the tears that fall
Hands held in grace
As we take the final step


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Abdukcije
PostPostano: uto jan 07, 2014 12:33 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub jan 13, 2007 9:33 pm
Postovi: 114
Lokacija: Sarajevo
Last December je napisao/la:
prema opisu, izgledaju bas etericno, i izgleda se bas hrane nekim oblikom etericne energije...
Da li si imao nocne more i da li se sjecas ako si ista sanjao tu noc? Mozda su iskoristili priliko da se nahrane tvojim emocijama na neki nacin.
Da li su ti izgledali kao negativni entiteti? Meni su iz tvog opisa djelovali nekako neutralno i ravnodusno, mada im opet nije bilo svejedno sto si ih ugledao.


100% su u pitanju eterična bića, koja se hrane nekim eteričnim materijalom.
Te noći nisam dobro spavao, jedava sam zaspao, ali sam se opet budio skoro svakih pola sata.
Već sam rekao da nisam osjetio nikakvu prijetnju prema sopstvenom biću. Ali očito je da nisu oduševljeni što su bili posmatrani. Moguće je da je riječ možda i o astralnim čistačima.

_________________
Duhovno traganje je naša težnja za znanjem i prosvjetljenjem, koje nas vodi ka Izvoru.
http://www.taoom.webs.com


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Abdukcije
PostPostano: uto jan 07, 2014 8:20 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 11, 2011 3:12 pm
Postovi: 67
TaoOm, hvala ti na odgovoru. Razlog što sam te pitala za tvoj osjećaj u vezi s ovim bićima je taj što ponekad, iako izgledaju odbojno,ne mora da se radi uvijek baš o bićima sa negativnim namjerama prema nama. Dok sam čitala tvoj post, imala sam utisak da nisu bili tu da tebi lično naude. I sama sam imala par takvih iskustava sa bićima koja drugačije izgledaju - ovi "moji" su više ljudski, :lol: i ja sam ih nazvala "crnokapuljaši". Imaju jako izdužen nos, onako dosta su ružni, i kao da na sebi imaju crne kapuljače. Obično su dolazili da liječe mene ili pomažu dok sam radila tretman nekom drugom.
No, sve to na stranu, ako je to jedno od tvojih prvih viđenja bilo kakvih eteričnih bića, onda je to, u biti, dobra vijest, zar ne? Znači da si sposoban da vidiš okolni eterični/astralni prostor, a to je i znak da su se tvoje sposobnosti proširile ili bolje rečeno, probudile iz "uspavanog" stanja.

Lijep pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Abdukcije
PostPostano: uto jan 07, 2014 9:52 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
Uz dužno poštovanje, "crnokapuljaši" su rijetko tu da nam pomažu! A koristiti ih još kao pomagače je, hm :mrgreen: !

Nadalje, TaoOm spominje užas - što je eto malo "sumnjivo" ako je bio liječen ili imao "prijateljski" posjet.

Meni je interesantno što je TaoOm svoj post objavio na temi abdukcije! S ovim riječima:

"Ne znam je li prava tema za ono što sam doživio prije 6 noći, ali sam odlučio post objaviti ovdje."

I rekla bih da je dobro odabrao temu slušajući sebe "iznutra". međutim, ono što pokušava je u ovom našem svijesnom otkriti ono što mu se dogodilo, što je uglavnom nemoguće.

I da, rekla bih da je moguće da je riječ o vrsti bogomoljki! I nisu eterične, rekla bih da se samo "ugledao" obris slike kada je moguće već sve bilo gotovo. O tome svjedoči i užas kojeg spominje. Što znači da je vrlo moguće riječ o "proživljenom".

Dakle, TaoOm je sve odgovore već imao u sebi, prije nego je sva nas pitao da li znamo o čemu se radi. I mudro je nastavti slušati sebe.

I da, nisi jedini koji ih je vidio ili imao susret s njima.

Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Abdukcije
PostPostano: uto jan 07, 2014 1:41 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto maj 19, 2009 1:43 pm
Postovi: 488
Lokacija: na putu...
Sasvim sumnjam da su "crnokapuljaši" dobronamjerni, zapravo sa priličnom sigurnošću i iz osobnog iskustva mogu reći da nisu nimalo dobronamjerni, što dalje od mene.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Abdukcije
PostPostano: uto jan 07, 2014 1:50 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 11, 2011 3:12 pm
Postovi: 67
Artemida i Alf, iako su nam iskustva različita, jako mi je drago da razmjenjujemo ovu vrstu informacija jer u odnosu na "teoriju", životna praksa je ipak neprocjenjivo blago, a pogotovo u ovoj oblasti.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Abdukcije
PostPostano: uto jan 07, 2014 2:38 pm 
Offline
Moderator

Pridružen/a: pon jan 12, 2009 12:46 pm
Postovi: 1148
Lokacija: ni vrit ni mimo,Zagreb
Artemida je napisao/la:
Sasvim sumnjam da su "crnokapuljaši" dobronamjerni, zapravo sa priličnom sigurnošću i iz osobnog iskustva mogu reći da nisu nimalo dobronamjerni, što dalje od mene.


I osobno sam imao slična iskustva s "lebdećim crnokapuljašima crvenih očiju" koja nikako ne bih okarakterizirao dobronamjernima.
Jedno sam i opisao na gnostici.
Tako da nisam baš siguran u njihovu dobronamjernost u "pomaganju" tijekom tretmana, no to je samo moje iskustvo.

Poz


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Abdukcije
PostPostano: sri jan 08, 2014 12:50 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub jan 13, 2007 9:33 pm
Postovi: 114
Lokacija: Sarajevo
@ lyra
Lyra, ja ne mogu u potpunosti potvrditi da su crnokapuljaši tako da kažem neutralna bića, kao ni ova ljunaste siluete. Pogotovo ove siluete nakon čijeg viđenja, nisam mogao zaspati, niti sam imao kvalitet sna sve do ranih jutarnjih sati. Čovjek mora biti vrlo oprezan, kada počne spoznavati iznad prosječne razine percepcije i ja lično ne bih koristio pomoć bića sa drugog nivoa, jer ne možemo sa sigurnošću biti sigurni na ko su, ni šta su, ni kako djeluju. Jer ne kaže narodna đaba: ”lako je đavolu prodati dušu, ali teško je duši đavolu umaći”. Možda, tako i ti dok svojim pristupom liječiš ljude, ti entiteti se možda goste tvojom energijom, praveći se kao ispomoć.

@Alf
Alf čitajući tvoj post, shvatio sam da sam sasvim nesvjesno, zanemario stres koji sam pretrpio tu noć, prvo jer nisam mogao dugo zaspati, a s druge strane i ono malo sna što sam imao je bilo isprekidano stalnim buđenjima svakih pola sata. U tom stanju očito je da sam bio savršena gozba svakakvim entitetima, pa i tim kljunastim siluetima, bićima, ne znam ni kako da ih nazovem više. Uglavnom bio sam meta, a privid da su neutralna, očito je rezultat, očekivane reakcije nespavanja poslije. Jednostavno njihovo priosustvo je vjerovatno bila priprema terena za operaciju prikupljanja moje stresne energije.

@Artemida
Hvala, što nam svojim djelovanjem ukazuješ, da moramo biti kritični i oprezni.

@ Vjetar
Hvala i tebi, jer si svojom konekcijom sa gnostikom, ukazao da je riječ o umno-emocionalnom kompleksu, koji se stimuliše iz viših nivoa stvarnosti, u prevcu otpuštanja željene bioenergije, koju očito crpe ova bića i entiteti.

Pozzz

_________________
Duhovno traganje je naša težnja za znanjem i prosvjetljenjem, koje nas vodi ka Izvoru.
http://www.taoom.webs.com


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Abdukcije
PostPostano: pon feb 17, 2014 9:30 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto okt 23, 2012 6:14 pm
Postovi: 169
Noćas sam bio odveden po ne znam koji put u neku podzemnu bazu. Poslije se ta slika pretvorila u veći stan sa nekoliko soba. U jednoj od tih soba sam sjedio ispred veće plazme. Imao sam osjećaj da me programiraju ili bolje rečeno da mi ispiru mozak. U jednom trenutku krenuo sam se šetati tim prostorijama i u jednoj od njih sam vidio svoju ženu sa nekim čovjekom u krevetu. Kad sam krenuo prema njemu zadnje što sam vidio su bile reptilske oči i tu mi se gubi sjećanje.
Predhodnih noći sam "sanjao" da sam na metalnom stolu i da su mi na desnoj strani lica višestruki ubodi iglama. Poslije su sa laserom nešto izvodili u području trećeg oka, odnosno ajna čakre.
Uglavnom, skoro svako jutro osjećam mamurluk. Čim pripalim prvu jutarnju cigaretu uredno mi se zavrti u glavi.

_________________
Neznanje je majka svih zala.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Abdukcije
PostPostano: sub mar 29, 2014 8:21 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
http://aura.ba/article.php?article_id=1968

U cijelom ovom tekstu, postoje samo dva pitanja: tko je Bog ili Viša sila, te tko je onaj anđeo koji po vas dođe u trenutku smrti, te da li naša Duša to zaista želi - ići tim putem ili je sustavno "odgajana" na razne načine da to čini. :) Što joj opet, na "dubljem nivou" stvara nešto što zovem PTSP Duše, koji obuhvaća i Duh i Um.

I ta dva pitanja daju otvorenu mogućnost mogućeg promatranja srži manipulacije kojom smo uronjeni u "karmički dio" i "reinkarnacioni ciklus", na ovaj način na koji to činimo, a koji je moguće lišen "slobodne volje" zaista.

Tekst je ovakav, kakav je - informativan. Iako, što se tiče samih vanzemaljskih trudnoća, ovo je samo jedan primjeri istih.
Nadalje, ne bi nas trebalo zbunjivati da je eto ona "birala majku", jer je moguće da su manipulatorski seronje limitirani u tom dijelu događanja, pa se dio s "biranjem roditelja" ne odnosi na to da nam to dopuštaju, već je riječ o nečemu što ima dublju poveznicu s razlogom zašto djeca biraju te i te roditelje, a tu poveznicu treba tražiti u onome što poznajemo pod imenom "krv".

U samom tekstu, Barbara vrlo lijepo i iskreno navodi, kako ZNA za postojanje "paravan memorije" i brisanja sjećanja - čudi me da se nikada nije zapitala što se sve događalo u tom za nju "izgubljenom vremenu" :)

Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Abdukcije
PostPostano: sub mar 29, 2014 10:15 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 06, 2010 10:32 am
Postovi: 682
Imaš potencijalno objašnjenje u videu koji je Galaksija zalijepio u četvrtom postu odozdo na temi lična iskustva pa pogledaj.
viewtopic.php?f=26&p=144622#p144622

_________________
The true Self is No-Self.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 531 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 23, 24, 25, 26, 27  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 4 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz