Sada je: sub apr 27, 2024 10:59 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 531 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 27  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Abdukcije
PostPostano: sri mar 03, 2010 9:33 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned feb 28, 2010 4:29 pm
Postovi: 355
Jedan od snova poslije davanja tretmana.

Jednoj osobi sam davala reiki tretmane. Ta osoba je inače u stvarnosti bila izložena čistoj nepravda, koja je u meni izazvala pobunu. Naveče sam odmah imala san,u kojem sam namjerno napravila nešto loše, ali doista u nekim minimalnim granicama.Oko mene su se odmah pojavili uniformisani i tražili moje podatke.
Znala sam da će doći, jer sam ih namjerno izazvala.Tog što je bilježio moje sve moguće podatke, sam sa smješkom upitala: Daj , mi reci kako ste tako brzi kad su bezvezarije u pitanju, i tako žustri u svim mogućim ispitivanja, dok vam promiču mnogo bitnije stvari?,,
On, se zamislio i shvatio da je to zaista bezveze, i osjetila sam da je sam sebi ispao glup, što je tako upotrijebio svu svoju revnosnost.

Telepatski je počeo komunicirati sa svojim nadređenim. Obojicu sam ih posmatrala telepatski.Taj niži uniformisani, mu je objašnjavao da je dignuta prevelika uzbuna,i da se radi o sitnici, na osnovu koje se oni ne mogu istinski zakačiti.Nadređeni, ga je ismijao, i ostavio da se sam izvuče, ma više na cjedilu.Nije osjećao nikakvu odgovornost,bez obzira što ga je on alarmirao, i poslao da izvrši zadatak.

Takođe, nije mogao prikriti šok na svom licu što sam, bila vrlo konkretna i otkrila ih.Kod te osobe u stvarnom životu je popustio pritisak nepravde,ali ja i dalje imam upitnike u vezi svih ovih događanja.

Ps. Znam da je ovo čisto provociranje nevaljalih, jer sam osobi htjela pomoći, ali nekako sve više ulazim u ravnodušnost, jer sve se isto dešavalo i prije, kad nisam imala pojma o svemu ovome.
Meni je samo upitnik u vezi toga, da li su mi oni ,,naštimali,,i ovo da, kao, drugima mogu pomoći.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Abdukcije
PostPostano: čet mar 04, 2010 12:09 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 17, 2008 1:01 pm
Postovi: 429
znak je napisao/la:
Jedan od snova poslije davanja tretmana.

Jednoj osobi sam davala reiki tretmane. Ta osoba je inače u stvarnosti bila izložena čistoj nepravda, koja je u meni izazvala pobunu. Naveče sam odmah imala san,u kojem sam namjerno napravila nešto loše, ali doista u nekim minimalnim granicama.Oko mene su se odmah pojavili uniformisani i tražili moje podatke.
Znala sam da će doći, jer sam ih namjerno izazvala.Tog što je bilježio moje sve moguće podatke, sam sa smješkom upitala: Daj , mi reci kako ste tako brzi kad su bezvezarije u pitanju, i tako žustri u svim mogućim ispitivanja, dok vam promiču mnogo bitnije stvari?,,
On, se zamislio i shvatio da je to zaista bezveze, i osjetila sam da je sam sebi ispao glup, što je tako upotrijebio svu svoju revnosnost.

Telepatski je počeo komunicirati sa svojim nadređenim. Obojicu sam ih posmatrala telepatski.Taj niži uniformisani, mu je objašnjavao da je dignuta prevelika uzbuna,i da se radi o sitnici, na osnovu koje se oni ne mogu istinski zakačiti.Nadređeni, ga je ismijao, i ostavio da se sam izvuče, ma više na cjedilu.Nije osjećao nikakvu odgovornost,bez obzira što ga je on alarmirao, i poslao da izvrši zadatak.

Takođe, nije mogao prikriti šok na svom licu što sam, bila vrlo konkretna i otkrila ih.Kod te osobe u stvarnom životu je popustio pritisak nepravde,ali ja i dalje imam upitnike u vezi svih ovih događanja.

Ps. Znam da je ovo čisto provociranje nevaljalih, jer sam osobi htjela pomoći, ali nekako sve više ulazim u ravnodušnost, jer sve se isto dešavalo i prije, kad nisam imala pojma o svemu ovome.
Meni je samo upitnik u vezi toga, da li su mi oni ,,naštimali,,i ovo da, kao, drugima mogu pomoći.


zanimljivo sve to skupa premda nekontam taj tvoj san radi konfuzije u početku teksta.
aj ti još koji tekstić pa ćemo se zadat u davanju dijagnoze :D
nemoj shvaćat moj prethodni post kao ko što si ga sad shvatila da je tvoje iskustvo mozda manje bitno. nije, iz svakog iskustva se izvlače spoznaje i uči se.
a znanjem koje mozes prikupiti oslobodit ce te nedoumica i nejasnoća koje sad imaš, jer znaš da si ti tu sad ti, ali neznaš zašto i kako i u pozadini koliko sve to može ići dalje.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Abdukcije
PostPostano: čet mar 04, 2010 8:30 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned feb 28, 2010 4:29 pm
Postovi: 355
Judziin je napisao/la:



zanimljivo sve to skupa premda nekontam taj tvoj san radi konfuzije u početku teksta.
aj ti još koji tekstić pa ćemo se zadat u davanju dijagnoze :D
nemoj shvaćat moj prethodni post kao ko što si ga sad shvatila da je tvoje iskustvo mozda manje bitno. nije, iz svakog iskustva se izvlače spoznaje i uči se.
a znanjem koje mozes prikupiti oslobodit ce te nedoumica i nejasnoća koje sad imaš, jer znaš da si ti tu sad ti, ali neznaš zašto i kako i u pozadini koliko sve to može ići dalje.[/quote]

Ako ti je nejasno ovo ,,izloženost nepravdi,,
Osoba znači u fizičkom već veliki broj puta nailazi na loše situacije kad je izložena čistoj nepravdi od strane drugih osoba, a ničim to nijje izazivala svjesno.
Išla je na fax, i polagala ispite bez nekih većih problema. Dolazi do zadnjeg ispita na 4 godini, koji je iz dva dijela. Prvi dio polaže normalno, bez nekih teškoća, a drugi se razvlači na polaganje pune dvije godine. Istovremeno kad počinju problemi sa polaganjem tog drugog dijela ispita, nailazi i na probleme sa društvom. Dojučerašnji prijatelji joj počinju praviti glupe smicalice, koje postaju ne izdržive tako da se prijjateljstva prekidaju.Momak je takođe napušta, i ona iz situacije dobitnika i zadovoljne osobe, za kratko vrijjeme ulazi u stanje totalnog gubitnika. Sve to joj je pravilo blok punih dvije godine. Bukvalno mi je rekla da što god je počela da nije išlo, čak i ako se radilo o bezveznim stvarima.
To je iscrpilo i pala je u depresiju, pojavile su joj se neke alergije,umor, iscrpljenost itd. Stupila je sa mnom u kontakt , i ja sam joj dala par tretmana. Iza tih davanja tretmana njoj , sam imala onaj san o provociranju nevaljalih.
Ona je sad osoba za ne prepoznati, a ja imam upitnike. Da li sam ja sama kod nje to uspjela riješiti, ili je kontrolni sistem to jednostavno dopustio da je ,,riješim,,Sa ovim, on možda još bolje pojačava ograde začaranog kruga, u smislu, najbolji je rob kojem novim pikanterijama pojačavamo stanje ropstva, a on jadan misli da je slobodan, ili u ovom slučaju da zna i da može riješiti nešto.

Nemoj misliti da je ,,bolesno,,. ali ja sam jutros ustala sa sjećanjem na sinoćnji san, i uvezala ovo tvoje ,,pa ćemo dati dijagnozu,, sa tim snom.

Sanjala sam par momaka, koji su uzeli neke puške i krenuli u neku akciju, da nekog uhvate.
Vidim ih tri, četiri. Znam da je jedan svjetlije kose.
Uglavnom, vidim ih da stoje u grupi i da se pripremaju za tu akciju. Jedan od njih kaže: ,,Dobro, ja idem u akciju, ali ja želim znati kako se ta akcija zove, ili NAZIV AKCIJE,,Meni se to više odnosilo na pojašnjenje te akcije,i da je to najbolje definisati nazivom akcije.

Možda se to moj um samo igra, ali meni ima veze DATI NAZIV AKCIJE- DATI DIJAGNOZU.Prvo otkud mi opet san lovljenja ,,uniformisanih,,i jeli ovo moje povezivanje ima ikakvog istinitog smisla, ili je opet igra uma, koji daje odgovore na sve.

Mislim, u fizičkom ja imam sasvim normalan život kojim sam u biti zadovoljna, samo još kad bih uspjela isključiti ove ,,dosadne,, pojave, bila bih još zadovoljnija.
PS: Svi aludiraju na imati ,,znanje,,Evo, znam to i prihvatam to, i šta sad? Koje znanje treba za riješiti se ovih snova? Nekad pomislim u sebi, blaženo neznanje, ali opet ne možeš kad ti se nešto dešava i ti bukvalno pod prisilom moraš tražiti znanje.
Znam da su mi textovi predugi, ali sad zasad ne znam način kako da ih skratim u par rečenica, sory. Pozz. :hello2:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Abdukcije
PostPostano: čet mar 04, 2010 1:59 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
Prije par godina napisao sam ovaj tekst:

Napadi i odbrana

...gdje sam pokušao predstaviti neke osnovne elemente koji se javljaju kod tzv. "hiperdimenzinalnih" napada i mogućih metoda odbrane. Tekst je više baziran na istočnoj gnostici s ciljem pomoći onima koji "krenu na Put" (u gnostičkom smislu) jer se u praksi pokazalo da je taj tip ljudi njima redovno izložen.

Međutim, "hiperdimenzionalnim" napadima smo manje više svi izloženi. Razlozi?! Kreiranje ličnih drama s ciljem redovnog crpljenja energije (jer na kraju krajeva, za sile iz 4D igramo ulogu "baterije"), izbacivanje iz kolosjeka onih koji imaju potencijal da se probude ili bar usporavanje njihovog napretka...itd.


Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Abdukcije
PostPostano: čet mar 04, 2010 4:24 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri nov 28, 2007 1:08 am
Postovi: 1088
Ovo sto cu napisati,nema nikakve veze sa abdukcijama, ali mi se ipak, na neki cudan nacin, cini prikaladnim, da u ovom momentu iznesem.

Ne znam zbog cega, ali nesto u postovima Znak-a, me je navelo na pomisao da bi joj i ova informacija mogla biti od koristi.

Znak, da li si citala knijgu " Velicanstveni Saturn" od Kezele-a?

http://www.spicum.com/velicanstveni.saturn.html

Ako vec dajes tretmane reki-a, da bi bila manje zbunjena u nekim nejasnim situacijama, mozda bi trebala da imas u vidu i uticaj Saturna na osobu kojoj si se posvetila. Konkretno, na sade sati, period od 7,5 godina, koji na svakoga od nas, 2 do 3 puta u zivotu, ima izuzetno snazan uticaj.

Ja sam imala tu srecu, da sam knjigu dobila na poklon od jedne moje drage prijateljice, koja je, znala da ce mi na taj nacin pomoci da lakse prebrodim taj izuzetno tezak period u zivotu. I na tome sam joj neizmerno zahvalna, jer je bilo situacija kada sam mislila da necu izdrzati. Medjutim, kada znas da neke stvari ne mozes izbeci, ali razumes iz kog razloga se desavaju, ipak je neuporedivo lakse. Znanje koje sam dobila tada, bilo mi je neophodno u tom periodu i zaista me je spasilo.

_________________
sigma


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Abdukcije
PostPostano: čet mar 04, 2010 9:37 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned feb 28, 2010 4:29 pm
Postovi: 355
galaksija je napisao/la:
Prije par godina napisao sam ovaj tekst:

Napadi i odbrana

...gdje sam pokušao predstaviti neke osnovne elemente koji se javljaju kod tzv. "hiperdimenzinalnih" napada i mogućih metoda odbrane. Tekst je više baziran na istočnoj gnostici s ciljem pomoći onima koji "krenu na Put" (u gnostičkom smislu) jer se u praksi pokazalo da je taj tip ljudi njima redovno izložen.

Međutim, "hiperdimenzionalnim" napadima smo manje više svi izloženi. Razlozi?! Kreiranje ličnih drama s ciljem redovnog crpljenja energije (jer na kraju krajeva, za sile iz 4D igramo ulogu "baterije"), izbacivanje iz kolosjeka onih koji imaju potencijal da se probude ili bar usporavanje njihovog napretka...itd.


Pozdrav


Malo prije napisala post od čitave strane strane, i idem na prikaz i da pošaljem. Ugasi mi se novi laptop, (nikad nije dosad, jer je korišten mjesec dana), i uključim ja ponovo i registracija na forum ponovo, i na mom postu od cijelog texta ostao samo ,,galaksijin,, citirani text, koji sam u tom postu citirala.

Kako ovo protumačiti, ako je izbrisalo moje pisanje i citirani ,,sigmin,, text, valjda je trebalo i ovo što sam citirala galaksiju.

Stvarno bi voljela da je tehnička greška i da to tako inače fercera, a da nije opet ,,rad na meni,,
Nema veze napisaću ponovo.Pozz. :hello2:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Abdukcije
PostPostano: čet mar 04, 2010 10:04 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri nov 28, 2007 1:08 am
Postovi: 1088
He, he... zdravo je to. 8) Male otezavajuce okolnosti. Tako jacamo.

_________________
sigma


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Abdukcije
PostPostano: čet mar 04, 2010 10:38 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned feb 28, 2010 4:29 pm
Postovi: 355
galaksija je napisao/la:
Prije par godina napisao sam ovaj tekst:

Napadi i odbrana

...gdje sam pokušao predstaviti neke osnovne elemente koji se javljaju kod tzv. "hiperdimenzinalnih" napada i mogućih metoda odbrane. Tekst je više baziran na istočnoj gnostici s ciljem pomoći onima koji "krenu na Put" (u gnostičkom smislu) jer se u praksi pokazalo da je taj tip ljudi njima redovno izložen.

Međutim, "hiperdimenzionalnim" napadima smo manje više svi izloženi. Razlozi?! Kreiranje ličnih drama s ciljem redovnog crpljenja energije (jer na kraju krajeva, za sile iz 4D igramo ulogu "baterije"), izbacivanje iz kolosjeka onih koji imaju potencijal da se probude ili bar usporavanje njihovog napretka...itd.


Pozdrav




Super text Napadi i odbrana, doista u najkraćim crtama su rečene najbitnije stvari.

Ometanja na putu sam imala maximalno, dok nisam ni bila svjesna da sam na nekom putu tragaoca. Uglavnom se to odnosilo na bitne životne situacije, i bitne osobe u mom životu. Poslije je u tom dijelu poprilično popustilo, i mogu reći da sam zadovoljna.

Sad je više bazirano na ovaj rad sa ljudima. Znam da će osoba bolje učiti iz teških stvari, ali lično imam apsurdne situacije, gdje mi u snovima iza nekog dobrog perioda sami najave da će me tražiti neka osoba i da ću joj pomoći samo djelimično.
Čak mi kažu i da su joj oni pokazali put kako doći do mene. Jednom sam ih pitala u snu, kad mi daju takvo što u zadatak, da li tu pomoć mogu obaviti u ,,njihovom svijetu,, i bukvalno mi ljutito kažu:,, Ne, ne možeš ovdje uznemiravati, kao ovaj mir i savršenost, tog njihovog svijeta,,

Znači upozorena sam maximalno, i pokušam to izbjeći.
Sad možda će suludo izgledati ova moja uvjerenost, da će se to doista i pojaviti u mojoj stvarnosti. Ja to doista više ne razmatram,ja znam da će to biti. Dovoljno su me ,,istrenirali,, i uvjerili da se ne šale.
Pokušavam razmišljati, ako sam već toliko upozorena, da nastojim svim silama izbjeći to, i ne uzeti tu osobu.
Međutim sutra zvoni telefon, i zove osoba koju definitivno ne mogu odbiti, da ,,pomognem,, nekom njenom.Bivam zatečena i pristajem, i znam kako će se stvari odvijati, ali doista ne mogu odbiti.

U ovom primjeru, ova bića nisu izgledala negativno, a i taj njihov svijet je stvarno savršen, ali opet ko će ga znati koliko je istinita ljepota tog njihovog svijeta, i koliko su oni dobri kad mi nešto nameću i miješaju se u moju slobodnu volju.Ja ne želim da se bavim kojekakvim pomaganjem i sticanjem iskustava kroz to, kad i sama imam bezbroj upitnika i nejasnih stvari.

Da skratim. Ovdje sam bila UPOZORENA, ali to iskustvo nisam mogla spriječiti da se ne desi u fizičkom.Sad se pitam, je li ja nemam snage za izbjeći takva iskustva, ili ih čovjek ustvari i ne može izbjeći,jer eto kao dali smo ti olakšavajuću okolnost da znaš šta će biti dalje. Heh...

Ma dobro, smatraću da neke stvari moram još savladati, i ako sam u umornoj fazi, i ne preostaje mi ništa drugo nego nadati se da će me popustiti par mjeseci, da obnovim energiju, znaju oni to često kad dolazi proljeće, upratila sam, heh ... Pozz. :love3:


,,sigma,, tvoj post neću citirati, mogao bi nestati, hah :-#

Pa evo moj saturn je u 10 kući karijere i posla i to u ribama, moš misliti u ribama, hej.
Cijedio me je, vraćao, učio, iscrpljivao i znaš već šta saturn radi, ali sam ipak morala odustati od te teorije, kad sam shvatila da po toj teoriji (7 godina saturna), ili nešto nije u redu sa mnom, ili sa mojim saturnom, jer ovo mene ,,dere,,još malo pa tri vladavine saturna neprekidno.
Ma sigma ja bi voljela da je do saturna, ili ja možda ne znam sve o saturnu, heh. :roll: Lijep pozdrav
:occasion5: :hello2:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Abdukcije
PostPostano: čet mar 04, 2010 11:21 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri nov 28, 2007 1:08 am
Postovi: 1088
Vidim, nisi je citala. Kada (ako) je procitas, shvatices kakav je Saturnov uticaj.
:love9:

_________________
sigma


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Abdukcije
PostPostano: čet mar 04, 2010 11:53 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned feb 28, 2010 4:29 pm
Postovi: 355
sigma je napisao/la:
Vidim, nisi je citala. Kada (ako) je procitas, shvatices kakav je Saturnov uticaj.
:love9:


Istina je da tu knjigu nisam čitala, ali sam ipak negdje pročitala da ta teorija zagovara, njegovo pojačano djelovanje 7 godina, pa se situacija normalizira, pa onda sve ispočetka, ili je razmak između tih pojačanih djelovanja7 godina, nisam sigurna.

Mislim, meni to ne pije vode u mom slučaju kao što rekoh, kod mene bi on krenuo u pojačano djelovanje od mojih pubertetskih dana, do sad, a to je oko 20 godina. Neprekidno me onda izgleda uči, školuje i potpetljava mi noge, na ne baš lijep način.

Potom je smješten u mojoj 10 kući, i doista sam imala osporavanja kroz moj posao. To sam jednostavno ignorisala i on odavno nema veze sa mojim poslom.
Eto da se potrudim da ga uzmem u obzir, pošto mi je 10 kuća u znaku riba, a one pod vladavinom neptuna, i gdje mi u natalu na još par ključnih mjesta stoji da imam izraženu intuiciju i ostalo u paketu sa tim, mogu ga samo dovesti u vezu sa davanjem ovih ,,mojih tretmana,, i pomoć ljudima, koji opet nisu moj osnovni posao,više kao nametnuto učenje, pa da on tu nešto djeluje, kroz nerješene slučajeve.
Definitivno, sve stvari koje mi se dešavaju stvarno ne mogu obrazložiti djelovanjem saturna, sory. :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Abdukcije
PostPostano: pet mar 05, 2010 11:13 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri nov 28, 2007 1:08 am
Postovi: 1088
sigma je napisao/la:
...mozda bi trebala da imas u vidu i uticaj Saturna na osobu kojoj si se posvetila. Konkretno, na sade sati, period od 7,5 godina, koji na svakoga od nas, 2 do 3 puta u zivotu, ima izuzetno snazan uticaj.


Uticaj sade sati-a na osobu kojoj radis reiki. Ne na tebe.

Knjiga je vrlo zanimljiva i nije obimna.

Mozda bih sada trebala biti malo detaljnija, ali mi se ne da.

_________________
sigma


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Abdukcije
PostPostano: pet mar 05, 2010 12:17 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned feb 28, 2010 4:29 pm
Postovi: 355
Znam da masa stvari ima uticaj, i eto, ako baš hoćeš toliko da mi skreneš pažnju da iza svega stoji saturn.

Evo reći ću ti šta mislim.Reiki,astrologija, vjera, hipno terapija i ostali pojmovi, meni u svemu tome imaju zrnce istine i istinskog djelovanja neke pomoći, ali sve to ponaosob meni nije definitivna istina.

To znanje, koje su nam dali kroz kojekakva učenja i tehnike, su samo sitne pomoći da povremeno olakšaju negativne stvari koje se dešavaju ljudima, i da bi oni i dalje nastavili svoje djelovanje.
Znači,duboko sam uvjerena da iza toga stoji ogromna manipulacija nad ljudima, pa čak do te mjere da manipuliraju svakim znanjem do kojeg su ljudi kao došli kroz ovo ili ono, jer ne bih se javila na temu abdukcije.
To saznanje jest paranoično, ali je vjeruj,meni istinito, a koliko vidim, ima nas još :hello2:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Abdukcije
PostPostano: pet mar 05, 2010 3:37 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 17, 2008 1:01 pm
Postovi: 429
vidiš Znače, ti si upravo potvrdila moju početnu hipotezu nakon koje sam počinjao biti ono što jesam.
ja sam tada mislio da netko drugi tebi upliće u snove daje ti programe, ubiti nikad nemozes znati, ali jednostavno tvoji snovi se baziraju na osnovi dogadjanja i pojavljaju se kao odgovor/analiza pitanja ili kao povezanost s drugim umovima, npr. vjerujem sad mojim ili pak opet samo prognoza buducnosti.
moja pretpostavka je proizilazila iz experimenta gdje covjek nacrta upravo ono sa nekih 70-80 posto točnosti sto je drugi na drugom otoku udaljen miljama nacrtao. samim experimentom moje dotadašnje predstave su pale, i skonto sam da smo svi povezani sa nečim višim i da mozemo komunicirat bez empirije.uz još par stvari koje sam uočio stvorio sam neke nove ideje nove verzije svijeta i "boga" ali sam bio sam, i kad sam došao ovdje vidim teorije su maltene identične. 90 posto podudarnosti i nije malo, naravno onda sam otpočeo sa ucenjem na portalu. Nakon toga poceli su problemi, od obitelji prijatelja i dr sve u cilju manipulacije da se okanem toga, naravno nisam prestao nit cu da se citav svjet srusi.

to sto kazes sputavanja, maximalna su svima nama.

napadi obrane, svi smo povezani i uvjek nam se neko moze ubaciti.

pomaganje ljudima to tvoje neodbijanje je upravo SAVRŠENO, jer te nemogu pobjedit, tj ti pobjedjuješ. recimo ja sam se naučio da me stvarno ljudi nemogu povrijedit jedino me mogu natjerat da razmislim, tako tko te zajebe ili povrijedi nema veze ideš dalje jer TI SVOJ POSAO"" odradjujes kao OPD, ako ideš u krajnost pa te čak i UBIJU, nema veze jer TI SI TU POBJEDILA, učiš velike spoznaje prelaziš na opd a to i jeste cilj.

nepravde pravde, davno sam se od toga odmakao, pa tako je i red da shvatiš probleme te cure. 2 su načina: moze bit da je bitna i razvijena, i pokušavaju je slomiti
i drugo KARMATSKI DUG. znači učini la je u prošlom zivotu puno zločastih stvari pa sad ispašta, isto ko sto nekom polazi za rukom jer je prije cinio dobro, dobro se dobrim vraca, zlo zlim. (to je jedna od percepcija zakona karme kako ga ja vidim, sve se drži oko nule, balansa.
tako da ostajem hladan uvjek na te neke zivotne patnje drugih, ali isto tako im pomažem i solidarziram se kolko god mogu jer to mi ne samo dužnost nego i neka vrijednost u meni koja teži ka toj humanosti i širenju energije.

sada idem zurim prijatelju odnjet bass đitru.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Abdukcije
PostPostano: sub mar 06, 2010 12:10 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
znak je napisao/la:
Znači,duboko sam uvjerena da iza toga stoji ogromna manipulacija nad ljudima, pa čak do te mjere da manipuliraju svakim znanjem do kojeg su ljudi kao došli kroz ovo ili ono, jer ne bih se javila na temu abdukcije.
To saznanje jest paranoično, ali je vjeruj,meni istinito, a koliko vidim, ima nas još :hello2:


Kod mene se samo javlja pitanje da li oni kotrolišu ovu realnost zajedno s nama u njoj 100% ili 99%, s obzirom da imaju pregled nad nama i u "našem" vremenu!?

Mislim da je sistem kontrole analogan našem Sistemu za obezbjeđivanje kvaliteta hrane (HACCP), s tim što je stvar daleko više sofisticirana i što se uz elemente koje sam pomenuo u članku na tu temu uveliko koristi i subliminalno programiranje.

Postoji takođe dosta indikacija da ne kontrolišu samo ovu realnost nego i "astralna područja naših snova".
(J. Bartley je na tu temu održao jedno interesantno predavanje, čiji sam link poslao pod jednom drugom temom, pa ga šaljem opet, neka se nađe)

[google]http://video.google.com/videoplay?docid=-306990562979011400#[/google]

Dok B. Bartholic na osnovu svojih istraživanja smatra da čak kontrolišu i "drugu stranu", tj. bar ja tumačim tako ovaj njen navod:

Citat:
We’re the actors on their stage. When our spirits leave our bodies they then return to our alien masters.

IZVOR


...mada sam nekako duboko uvjeren da situacija nije toliko beznadežna kako se na prvi pogled čini (naravno, mislim na one koji su ovu problematiku proučili malo dublje).

Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Abdukcije
PostPostano: sub mar 06, 2010 1:14 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 17, 2008 1:01 pm
Postovi: 429
galaksija je napisao/la:

Kod mene se samo javlja pitanje da li oni kotrolišu ovu realnost zajedno s nama u njoj 100% ili 99%, s obzirom da imaju pregled nad nama i u "našem" vremenu!?



Pozdrav


oni nam mogu davati slike, vizije svijeta, predstavljati se ovako ili onako, manipulirati, ubacivati se u snove i partnere nije ni bitno vise kako, alii jedna je stvar kojom nemogu ovladat - samima nama, našim izborima. Mogu nas navesti na nesto, ali nemogu natjerati, a stvari izbora su upravo nase, a kad mi zbog svojih izbora i znanja postanemo nesto drugo na što oni nemaju utjecaja postigli smo cilj, a to mozemo izvest na mnogo načina, samo treba truda. I tu je jedna od stvari u zivotu na koju "sreća" ili slucajnost nemaju apsolutnog nikakvog utjecaja, jer to je maltene jebeni test. kontrolni kako hocete.

i nema smisla to njihovo kontoliranje realnosti ako znamo da je ono iluzija, i nek znaju da znamo nemogu nam nam ništa jer ionako zivot nam se treba svesti na minimalne dodirne tocke sa tom iluzijom a i te tocke su jaka potreba a ne zelja.

mogu nas otimati. baš bi volio vidjet pogled odozgo.
mogu pregledavati. nek gledaju, ionako nece imat utjecaja.
mogu snimati programe. nek snimaju oslobodit cemo se.
mogu nas unistavati, ali energiju nemozes unistiti.
mogu nam komplicirati zivote, mi cemo ih pojednostaviti.
mogu se nama pokusati hraniti, ali nemaju cime.
mogu koristiti genetski materijal, nema veze izdrkat cu im u čašice
pa nek prave od tog šta hoće.
sve je na nama koliko cemo biti glupi odnosno pametni.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Abdukcije
PostPostano: sub mar 06, 2010 1:53 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri nov 28, 2007 1:08 am
Postovi: 1088
galaksija je napisao/la:
Dok B. Bartholic na osnovu svojih istraživanja smatra da čak kontrolišu i "drugu stranu", tj. bar ja tumačim tako ovaj njen navod:

Citat:
We’re the actors on their stage. When our spirits leave our bodies they then return to our alien masters.

IZVOR


...mada sam nekako duboko uvjeren da situacija nije toliko beznadežna kako se na prvi pogled čini (naravno, mislim na one koji su ovu problematiku proučili malo dublje).

Pozdrav


Situacija uopste nije beznadezna, pod uslovom da uspemo da izbegnemo sve zamke na putu. Sve, do jedne. Jer one i imaju zadatak da ucine da zaboravimo kuda smo krenuli.

_________________
sigma


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Abdukcije
PostPostano: sub mar 06, 2010 7:26 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned feb 28, 2010 4:29 pm
Postovi: 355
Ja doista podržavam optimističan pogled na sve, i to ono što nas tjera dalje da se krećemo po našem putu, sa znanjem ili bez, jer bez tog vida ,,programa,, masa ne bi imala snage proći to što mora proći.

Lično sam vidjela na sebi i drugima da se miješaju i u našu slobodnu volju i u naše izbore.
Sad koliko je ko došao na svojoj stazi znanja, oni tom stepenu prilagođavaju i svoje metode manipulacije, tako da je postignut efekat kamufliranog blaženog mira i znanja. takvi samo mogu pomoći onima koji imaju manje znanje, ali nemaju mogućnost, totalnog riješavana manipulacije.

Kome su se istinski navalili na kosti, kod takvih rješavanje toga se dešava samo u vidu olakšavanja trenutno previše upitnih situacija u kojima se nalaze , pa se to često brka sa konačnim iscjeljenjem, spoznajom, zaštitom i šta ti ja znam.

Ja sam takođe optimista, jer valjda ne bih izdržala dovdje, a kamoli se usudila nekom pomoći ko ima manje znanje od mene.Oni sa većim sumnjam da to smiju reći naglas ili se istinski suočiti sa tim, ali ne bitno, idemo dalje sa optimizmom. :glasses7:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Abdukcije
PostPostano: sub mar 06, 2010 10:19 pm 
Offline
isključen/a

Pridružen/a: pon dec 15, 2008 12:52 pm
Postovi: 278
znak:
Citat:
Ja sam takođe optimista, jer valjda ne bih izdržala dovdje, a kamoli se usudila nekom pomoći ko ima manje znanje od mene.Oni sa većim sumnjam da to smiju reći naglas ili se istinski suočiti sa tim, ali ne bitno, idemo dalje sa optimizmom.

Pazi, šta znači pomoći i kako, a ne narušiti Zakon slobodne volje ili Zakon konfuzije.
Učenik, kada shvati da nezna, nemože nikome pomoći, do sebi, a pomažući sebi pomaže drugima. Kada učenik shvati da zna, onda pogotovo neće nikome pomoći, jer će onda znati da svaki adept treba proći vlastitu kreaciju koju je sam odabrao. Dakle, mnogo je kompleksnije nego što izgleda. Mnogi nemogu znanje primiti, jer nisu došli do tog nivoa svjesnosti, i ako misle da mnogo znaju. Oni vjerovatno donekle shvaćaju stvarni, fizički, svijet ali za dalje je potrebno svoju vlastitru svijest rastegnuti, a ona može ići u beskonačnost, da bi mogli primiti nova znanja. Silni optimizam može biti i vlastita zabluda, jer se ignoriše realitet. Sve treba da ima mjeru.

Citat:
Oni sa većim sumnjam da to smiju reći naglas ili se istinski suočiti sa tim, ali ne bitno, idemo dalje sa optimizmom.

Jesi li primjetila, u ovoj rečenici, da si već unapred donijela i odluku o drugima, naravno kao negativcima, a sebe stavila kao žrtvu, koja kao eto, dalje se bori, vjerovatno čekajući odgovor koji će te zadovoljiti. Moram primjetiti, da tvoji stavovi i tvoje shvatanje ne obavezuju nikoga na bilo šta - zašto onda osuda drugima. U stvari, nije problem u drugima, nego ti moraš rasčistiti, unutar, sama sa sobom. Ovo nije kritika, ovo je činjenica koja je evidentna. E sad, dali ćeš ili ne, to je na tebi. Mislim da ti je potrebno mnogo više strpljenja i znanja, a to ne ide baš lako, jer svaka duša, ponaosob, ima svoju vlastitu suštinu a i zadatak zašto je došla u ovaj fizički san. Kada shvatiš da je ovo sve san, ali smo u njemu svi posebno, onda će ti savlađivanje ovozemaljske iluzije biti mnogo lakše. Do tada, imaj povjerenja u sebe i samo u sebe, jer ti niko drugi ne može pomoći. Lijep pozdrav.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Abdukcije
PostPostano: ned mar 07, 2010 10:54 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned feb 28, 2010 4:29 pm
Postovi: 355
juzni krst je napisao/la:
znak:
Citat:
Ja sam takođe optimista, jer valjda ne bih izdržala dovdje, a kamoli se usudila nekom pomoći ko ima manje znanje od mene.Oni sa većim sumnjam da to smiju reći naglas ili se istinski suočiti sa tim, ali ne bitno, idemo dalje sa optimizmom.

Pazi, šta znači pomoći i kako, a ne narušiti Zakon slobodne volje ili Zakon konfuzije.
Učenik, kada shvati da nezna, nemože nikome pomoći, do sebi, a pomažući sebi pomaže drugima. Kada učenik shvati da zna, onda pogotovo neće nikome pomoći, jer će onda znati da svaki adept treba proći vlastitu kreaciju koju je sam odabrao. Dakle, mnogo je kompleksnije nego što izgleda. Mnogi nemogu znanje primiti, jer nisu došli do tog nivoa svjesnosti, i ako misle da mnogo znaju. Oni vjerovatno donekle shvaćaju stvarni, fizički, svijet ali za dalje je potrebno svoju vlastitru svijest rastegnuti, a ona može ići u beskonačnost, da bi mogli primiti nova znanja. Silni optimizam može biti i vlastita zabluda, jer se ignoriše realitet. Sve treba da ima mjeru.

Citat:
Oni sa većim sumnjam da to smiju reći naglas ili se istinski suočiti sa tim, ali ne bitno, idemo dalje sa optimizmom.

Jesi li primjetila, u ovoj rečenici, da si već unapred donijela i odluku o drugima, naravno kao negativcima, a sebe stavila kao žrtvu, koja kao eto, dalje se bori, vjerovatno čekajući odgovor koji će te zadovoljiti. Moram primjetiti, da tvoji stavovi i tvoje shvatanje ne obavezuju nikoga na bilo šta - zašto onda osuda drugima. U stvari, nije problem u drugima, nego ti moraš rasčistiti, unutar, sama sa sobom. Ovo nije kritika, ovo je činjenica koja je evidentna. E sad, dali ćeš ili ne, to je na tebi. Mislim da ti je potrebno mnogo više strpljenja i znanja, a to ne ide baš lako, jer svaka duša, ponaosob, ima svoju vlastitu suštinu a i zadatak zašto je došla u ovaj fizički san. Kada shvatiš da je ovo sve san, ali smo u njemu svi posebno, onda će ti savlađivanje ovozemaljske iluzije biti mnogo lakše. Do tada, imaj povjerenja u sebe i samo u sebe, jer ti niko drugi ne može pomoći. Lijep pozdrav.


Na forumu sam da razmijenim iskustva (znači pojave koje nam se dešavaju, ili bolje reći mi se dešavaju).
Nekako je otišlo pravcu imati ili nemati znanje, ili konkretnije rečeno da nemam znanje, ili potpuno znanje.
Uglavnom ja sam u datim prijedlozima i nekim usvojenim zakonitostima uočila faličnost, jer kod mene nisu pokazali opravdanje datih tvrdnji.
Sad bi trebala pobiti svoja iskustva opažanja i zaključke kao ne znanje.

Mislim, otkud uopšte čovjeku ideja da ima potpuno znanje. Da možda ego ne stupa na scenu.
Nikog ne smatram negativcem, daleko od toga, ali isto tako niti ičije tvrdnje krajnje istinitim, jer kao što rekoh imadoh priliku uvjeriti se u nešto treće. Valjda imam pravo reći šta mislim.
Isto tako ne namećem nikom svoje mišljenje, jer nisu imali moja iskustva i doista bi bilo apsurdno ih i uvjeravati u nešto.Trebao si ipak malo više razmisliti o onome šta sam navodila u svojim postovima.

Znanje sam tražila i prije foruma na raznim mjestima kao i u sebi, pa mogu reći da sam našla istinitost tako, tako.
Tako da se ne smatram neznalicom, a niti nekom osobom sa znanjem. To je već malo teže prihvatiti, nekima.
Uglavnom bilo bi poželjnije, barem meni iznositi neka lična iskustva u vezi ovih pojava, a filozofije i ocjenjivanje ličnosti u vidu rasprava i ubjeđivanja, gdje svako čuje samo sebe, ostaviti za neka druga mjesta.
Lijep pozdrav. :hello2:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Abdukcije
PostPostano: ned mar 07, 2010 12:58 pm 
Offline
isključen/a

Pridružen/a: pon dec 15, 2008 12:52 pm
Postovi: 278
Ovdje nisam imao namjeru da kažem o znanju i neznanju, jer to su izmišljene kategorije ali samo za one koji ZNAJU da su to iluzije fizičkog realiteta. Svako ima onoliko znanja koliko ga ima - ima svijest kakvu ima. E sada, ako neko ima svijest golf loptice, sve pročitane knjige ili bilo nešto drugo, može samo stati u golf lopticu. Da bi upotpunio svoje znanje on se mora truditi da tu golf lopticu proširi, a proširiti će je onoliko kolika je njegova kreativna energija.

Sada, tvoja iskustva su samo tvoja i to za druge ne vredi. Možeš pitati bilo koga, bilo šta, ali niko ti ne može dati odgovor. Sam upit je sumnja u sebe, a što opet nema veze s nama, jer ako negdje nekoga nešto pitamo, onda vjerovatno očekujemo i nekakve odgovore. Naravno da odgovori neće, i nemoraju, biti onakvi kakvim ih zamišlamo, jer smo svi različiti, i naravno nećemo biti zadovoljni. Svako drugačije mišljenje je unutarnji sukob, a on će se uvijek manifestovati prama vani, prtema drugima To opet nema veze sa drugima, nago sa samim sobom.
Ovako bi se mogli dopisivati od jutra do sutra, što nema niakve svrhe. Ako su ti i ove prepiske pomogle, pa ma kako ih smatrala, ja sam zadovoljan, a ako nisu ja nemam dalje mogućnost. Za kraj:

Gary Zukov:
Realnost je ono što smatramo istinitim. Ono što smatramo istinitim jest ono u što vjerujemo. Ono što vjerujemo temelji se na našim percepcijama. Ono što percipiramo ovisi o onome što tražimo. Ono što tražimo ovisi o onome što mislimo. Ono što mislimo ovisi o onome što percipiramo. Ono što percipiramo determinira (određuje) ono što vjerujemo. Ono što vjerujemo je naša realnost.” Pozdrav.
:ontopic:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 531 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 27  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 43 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz