Sada je: čet mar 28, 2024 1:03 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 19 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Alex Collier
PostPostano: sub feb 14, 2009 1:22 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sub feb 14, 2009 1:17 pm
Postovi: 27
Nisam siguran da li je vec negde ovo postovano. Alex Collier tvrdi da ga od 8 godine posecuju bica iz sazvezdja Andromeda. Intervju je iz 1994. godine i vrlo je interesantan jer izmedju ostalog predvidja rusenje tornjeva blizanaca 2001. Deluje dosta autenticno.


Prvih desetak sekundi bolje je preskociti

http://video.google.com/videoplay?docid ... 5126189734


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub feb 14, 2009 6:23 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto dec 18, 2007 5:47 pm
Postovi: 94
Dali su stvarno predvidleli WTC ili su samo pametni ko generali poslije bitke? :mrgreen:

_________________
http://www.kabbalah.info/croatian/educa ... .htm#begin


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned feb 15, 2009 11:02 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sub feb 14, 2009 1:17 pm
Postovi: 27
snimak je iz 1994, a WTC je bio 2001


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon feb 16, 2009 2:55 pm 
Offline
isključen/a

Pridružen/a: pon dec 15, 2008 12:52 pm
Postovi: 278
Jedno od Aleksovih predavanja. Pozdrav

http://www.4shared.com/file/87939064/b2 ... ALEKS.html?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon feb 16, 2009 3:20 pm 
Offline
isključen/a

Pridružen/a: pon dec 15, 2008 12:52 pm
Postovi: 278
Aleks Kolier - Intervju

http://www.4shared.com/file/87943345/91 ... olier.html


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon feb 16, 2009 8:30 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sub feb 14, 2009 1:17 pm
Postovi: 27
hvala


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet mar 19, 2009 2:57 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: čet mar 12, 2009 10:43 pm
Postovi: 17
SeekingTruth je napisao/la:
snimak je iz 1994, a WTC je bio 2001


Nemam sad vremena da pogledam citav video, ali ono sto mi upada u oci je datum postavljanja video snimka na googlevideo: 1:59:23 - Jul 10, 2007

Ima li ikakav dokaz u videu da je snimljen 1994 godine?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub mar 21, 2009 9:05 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet mar 02, 2007 4:58 pm
Postovi: 352
Lokacija: Croatia,Zagreb
slika


slika

ovo je doticni iz 2008 god..

dakle gotovo sigurno autentican intervju.barem sto se tice fizickog izgleda...a sad...

_________________
NWO hejter


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto mar 24, 2009 1:03 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet nov 16, 2006 12:30 am
Postovi: 305
Ovo je najvjerodostojni intervju koji sam gledao do sada i čini mi se da Alex Collier govori istinu. Način na koji priča, pokreti tijela, izraz lica, sve mi daje osječaj da govori istinu, ili bar vjeruje da je istina to o čemu priča. Čitam na netu da ni za jedan svoj intervju i predavanje nije uzeo novac, stoga da je hoaxer nije se baš okoristio, a nema smisla riskirati isijavanje i rušenje uglead ako od toga nema neke koristi.

Ima par stvari koje spominje Collier, a koje bi htio da prodiskutiramo ovdje.
Recimo, što se tiće denziteta, on ih spominje 11 i 12 u nastanku. Te da Andromedanci nastanjuju 3. 4. i 5. Za reptile kaže da su bića 3. denziteta ali da pomoću tehnologije mogu doseći 4. denzitet. Da se hrane isključivo mesom. U jednom kasnijem predavanju, mislim iz 1995., kaže da mi ljudi već jesmo u 4. denzitetu i da bi trebali ući u 5. denzitet dana 3.12.2013. godine.
Što vi mislite o ovome? Kako se recimo kasiopejci uklapaju u ovo?

Njegovo predviđanje 9/11 je stavno zapanjujuće. Rekao je da ljudi moraju pod hitno razviti svjest na višu razinu prije 2001. godine. Na pitanje koji mjesec, odgovorio je 9. ili 10.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto mar 24, 2009 3:03 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto mar 07, 2006 5:11 pm
Postovi: 1310
Top_Secret je napisao/la:
Što vi mislite o ovome? Kako se recimo kasiopejci uklapaju u ovo?


Na ovom linku ima nesto o tome:
http://www.cassiopaea.org/forum/index.p ... 5#msg74675


Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon apr 13, 2009 10:21 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sub feb 14, 2009 1:17 pm
Postovi: 27
Mislim da ce ovim videom sve dileme oko toga kad je pravljen prvi intervju biti otklonjene. Alex Collier je ponovo izasao u javnost u maju 2008 i odrzao predavanje na Havajima. Covek izgleda 50 godina starije nego na prvom intervjuu :). Ipak debeli je jos u formi i odrzao je sjajno predavanje, malo smuseno ali vrlo emotivno i po meni izuzetno efektno. Na ovom predavanju je opet izneo neka prorocanstva, a najbitnije se odnosi na ujedinjenu Ameriku, sto ce se po njemu desiti sledece godine. Zanimljivo je da on prelazak u 5. denzitet predvidja za decembar 2013. godine. Video moze da se pogleda na ovom linku.

http://www.youtube.com/watch?v=ehD9guPu_hU

Video ima 7 delova, ja cu postovati prvi a koga zanima neka sledi nastavke :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet apr 30, 2009 1:59 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet nov 16, 2006 12:30 am
Postovi: 305
Novi intervju Alexa Colliera (2009)
Playlista 12 djelova.
http://www.youtube.com/watch?v=UiOYMsUT ... playnext=1


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet maj 29, 2009 7:55 pm 
Offline
isključen/a

Pridružen/a: pon dec 15, 2008 12:52 pm
Postovi: 278
http://www.4shared.com/file/108605171/2 ... stoca.html

preneseno sa: www.joschua.biz


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Alex Collier
PostPostano: pon sep 21, 2009 9:36 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet nov 16, 2006 12:30 am
Postovi: 305
Novo predavanje održano jučer na Project Camelot: Awake & Aware konferenciji. Alex C. počinje od 15:00 min. videa.
http://www.ustream.tv/recorded/2197767

evo par natuknica o ćemu govori

- matični brodovi stacionirani oko saturna
- prihvačanje postojanja ET/NLO-a
- cijepivo protiv svinjske gripe uništava DNA
- približava nam se planetarno tijelo, koje je trenutno oko Neptuna, nije Nibiru. Bit će vidljivo sljedeće godine.
- 2012 nije kraj svijeta, iako će se dogoditi promjene na zemlji
- holografska tehnologija
-itd.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Alex Collier
PostPostano: uto nov 24, 2009 11:23 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned feb 08, 2009 8:32 pm
Postovi: 161
Lokacija: Croatia
Što se tiče Alexa i njegove vjerodostojnosti slažem se sa Top_Secretom da je njegov intervju jedan od najboljih što sam pogledao.
Da govori istinu vidi se iz toga što se poklapa sa svim ostalim što sam dosad "naučio" i odlično je razjasnio onaj prednji dio prošlosti vezani uz rat reptila i pledijaca i greya njihova uloga u svemu ovome. Ma jednostavno su mi se posložile kockice u svezi svega toga i zbog toga mu skidam kapu.
Sad dali je intervju napravljen 94` ili 84` to mi niti nije toliko bitno jer ne mjenja činjenice iznesene u tom intervjuju i ostale informacije pogotovo dio za greye koji se hrane djecom i new world order za koje znam iz drugi izvora no ovdje je to sve objedinjeno.

Ono me iznenadilo sa denzitetima da im sad ima ih 12 a dosad sam mislio da je 7 kraj, no očito da se to stalno upgrejda.
To da smo mi u 4. to baš nisam siguran, meni ovo izgleda još debelo 3. denzitet.

By the way u zadnji 5min u intervju iz 94` kad ga ovaj pita gdje su tajne baze na mjesecu a on kaže tamnoj strani - dark side of the moon.
Zanimljivo jer je grupa Pink Floyd snimila album Dark side of the moon, a nazivi pjesama su i više nego ukazujući:eclipse, money, time, us & them, on the run. Zar su oni već onda znali nešto ili je to samo koincidencija? Po tekstovima tih pjesama teško.

_________________
Religion is regarded by the common people as true, by the wise as false, and by the rulers as useful. ~Seneca


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Alex Collier
PostPostano: sri nov 25, 2009 5:14 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet dec 12, 2008 12:56 pm
Postovi: 36
Evo jednom interesantnog videa gde je skoro sve promasio sto je rekao...
Nisam protiv njega,samo iznosim i drugu stranu.
Video je sa pocetka 90' gde kaze da ce NY biti prah i pepeo do,naglasavam DO 2000 godine,
znaci ne bliznakinje vec ceo grad i kaze da ce LA biti 8 manjih ostrva takodje do 2000...

http://www.abovetopsecret.com/forum/thread385474/pg1

Pogledajte i sami pa zakljucite...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Alex Collier
PostPostano: sri nov 25, 2009 10:48 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned feb 08, 2009 8:32 pm
Postovi: 161
Lokacija: Croatia
Naravno da uvijek treba i pogledati drugu stranu medalje no to je sve toliko komplicirano da jednostavno ići rasuđivati što jest istina što nije, je nemoguća misija. Sve se to svodi na teoriju i nitko od tih teoretičara nema pravih dokaza s kojim bi sve riješili jednom zauvijek. Dali je samo neki luđak, ili CIAin disinformant kojeg je tajna vlada ubacila, .... možemo tako nabrajati tisuće razloga.
No ja bih se nadovezao na intervju iz 94` u kojem je ispravio određene pogreške u svezi poprilično crnih predviđanja u prvom intervjuu koji je vidljivo pretjeran u dosta stvari, reinkarnacija, besplatna energija, otkrivenje atlantisa, vanzemaljci.... Vidljiv je popriličan napredak između ta dva intervjua gdje je 94` profulao 9/11 za jedan mjesec.
No tko kaže da se takav scenarij nije trebao odigrati no iz tko zna kojih razloga je promijenjen? Možda je zaista cijeli NY trebao biti žrtvovan no vlada se nekak nagodila pa im dala samo 3 zgrade? A i sam je rekao da su to mogućnosti a ne proročanstva. To što je je napravio pogrešku naravno da nije doprinjelo njegovu kredibilitetu no što neki učenik dobije lošu ocjenu iz određenog predmeta neznači odmah da je loš učenik i da sve ostalo ne valja.
Upravo zbog toga sam rekao da je sve to složeno i komplicirano no svi zaboravljaju njegovu osnovnu poruku - ljubav koja je temelj svega i to je više puta naglasio. Sve je na nama, nije tu riječ o kontroli, o grejsima o reptilima, i nije na nama da idemo okolo i propovijedamo ljudima neku istinu, sve je u nama, u našoj svijesti. Mi smo ti koji se moramo probuditi i neke stvari sami obaviti a ne da netko drugi za nas obavlja.

_________________
Religion is regarded by the common people as true, by the wise as false, and by the rulers as useful. ~Seneca


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Alex Collier
PostPostano: sri dec 21, 2011 10:57 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jun 10, 2010 2:04 pm
Postovi: 387


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Alex Collier
PostPostano: pon nov 12, 2012 4:18 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned jun 03, 2012 2:18 am
Postovi: 13
zasto ste stali sa temom?? ja ne mogu ni jedan video sto ste postavljali da odgledam:(


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 19 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 7 gostiju.


cron
Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz