Sada je: ned apr 28, 2024 11:49 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 71 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: ned dec 28, 2008 3:46 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1803
Ti izgleda uopšte nisi obavešten šta sve oni ovde rade, i pored raspoloživih informacija.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned dec 28, 2008 6:15 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 8:12 pm
Postovi: 1517
Annunaki, ako pravimo poređenja, pre je stanovništvo Zemlje sada u situaciji tih Indijanaca i Kelta i suočava se sa jednim nepoznatim fenomenom. Akcenat je na nepoznat.

Ne širi niko strah od bilo koga, već postoji pokušaj da se taj nepoznati fenomen ispita. Tokom ispitivanja tog fenomena pokazuju se stvari koje ga ne prikazuju u svetlu koji bismo označili pozitivnim: abdukcije, implanti, programiranje... Ove stvari se otkrivaju u istraživanjima koja se odvijaju često potpuno nezavisno jedna od drugih i pokazuju zapanjujuće podudarnosti. Dakle, ne šire istraživači strah, već naši posetioci sami vrše stvari koje ih ne prikazuju u pozitivnom svetlu.

Verovatno je dualizam između materijalnog i spiritualnog, koji je obeležio čitavu našu filozofsku i religijsku misao, i povezivanje duhovnog sa pozitivnim, a materijalnog sa negativnim, uslovio i pogled na svet po kome se ono spiritualnije automatski vrednuje kao pozitivnije. Ako je pojava eteričnija, postoje telepatske sposobnosti itd. smatramo da je reč o pozitivnim bićima.
Ovde procenjujemo jedan strani fenomen na osnovu sopstvenih predubeđenja, koja se čak i u našoj sopstvenoj stvarnosti ne pokazuju tačnim.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned dec 28, 2008 6:39 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1803
Arja je napisao/la:
abdukcije, implanti, programiranje... [/b]


Programiranje je najviše zastupljeno u vidu stvaranja fanova, obožavalaca vanzemaljaca. Oni su tako opčinjeni njihovom superiornom tehnologijom da im ne smeta što njihovi vanzemaljci imaju repove i izgledaju ko đavoli.
Izgleda da je Anunaki jedan od tih fanova. I samo ime Anunaki označava reptile.

Naravno, ima i onih s ljudskim oblikom, ali oni, koliko je poznato, ne programiraju fanove.
Ako izuzmemo obožavoce knjiga Barbare o onima sa Plejada.
Ali njihov sadržaj je protiv stvaranja kulta, govori o individuaciji, pa ako kult oko njih ipak postoji, onda je to možda rezultat programiranja ovih drugih vanzemaljaca, koji tako izvrću značaj učenja sa Plajada.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned dec 28, 2008 11:27 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 02, 2007 3:28 pm
Postovi: 1206
Lokacija: 14° 26' I 45° 21' N - HUM
Smijem li ispraviti?
Smatram da nisu ratovi zbog zlata. Vjerujem da je to tako prezentiorano, zabiljezeno.
CEmu jos zlato sluzi osim placanju (zlatne poluge)

Osvajanja, ratovi its imaju drugu pricu, tezinu.

_________________
If the truth can be told so as to be understood it will be believed;
"Nase vjestine i navike, nasa znanja, nasi motivi, brojne emocije, razlicite osobine, pa i nasa citava LICNOST prvenstveno su rezultat ucenja."


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon dec 29, 2008 10:45 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Osvajanja, ratovi its imaju drugu pricu, tezinu.


Generiranje fine energije kojom se mnogi iz 4D OPS hrane... uz još druge ciljeve individua iz 3. denziteta...

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri dec 31, 2008 6:29 am 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 8:12 pm
Postovi: 1517
Poruka Arkturijanaca je prebačena na odgovarajuću temu. :wink:

http://www.galaksija.info/forum/viewtop ... 5&start=80

Brišem ovo obaveštenje kada ispuni svoju informativnu ulogu.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri dec 31, 2008 6:44 am 
Aj aj roger. Ima smisla hehe...

No oke, sto se tice njih kao njih... Meni se osobno ne cine toliko losi kao ni dobri. Previse stvari izgleda dobro, par stvari nije bas dobro kako sam citao tu poruku. Preko ovoga sto sam cuo o Akturijancima, nemam bas preveliku negativu i dosta mi realisticno zvuce. Nekako bez previse spominjanja nihovih imena. Mogu mi proc no jos ih uvjek probavljam.


Vrh
  
 
 Naslov:
PostPostano: pet jan 02, 2009 11:04 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon okt 29, 2007 9:24 am
Postovi: 174
Lokacija: Nibiru
Pantelija je napisao/la:
Ti izgleda uopšte nisi obavešten šta sve oni ovde rade, i pored raspoloživih informacija.

Kako nisam, evo ti Bettie i Barnie Hill koji su se isprva malo prepali, ali onda su priznali da im je bilo ljepo sa vanzemaljcima. Ili recimo dr. Steven Greer koji stalno komunicira sa vanzemaljcima.
Ali tebe je nafilovao onaj glupi David Icke koji je uzeo nacističku doktrinu i iz nje izbrisao riječ Židov i umjesto nje stavio riječ Vanzemaljac. Tip promiče sveopču mržnju i bolesnu paranoju. Pogledaj samo sebe za primjer kako si odmah počeo pričati kako sam ja izgleda vanzemaljac i to reptil ili njihov agent i priznaj da bi me rado, sa mnogim drugima, bacio u kakav konc. logor.
To me donekle podjseća na onaj film "Mysterious Skin" (2004) o mladiću koji je gajio strašnu averziju prema vanzemaljcima i otmicama da bi na kraju shvati kako ga je cijelo vrijeme tištao grozan incident iz djetinjstva kojega je zakopao u podsvjesti. Što možda i nije za čuditi jer mi na Balkanu smo osjetili horor na koži.

Arja je napisao/la:
Annunaki, ako pravimo poređenja, pre je stanovništvo Zemlje sada u situaciji tih Indijanaca i Kelta i suočava se sa jednim nepoznatim fenomenom. Akcenat je na nepoznat.

Ne, ljudi su poprilično opaka i sebična stvorenja, tako da ih teško nešto iz svemira može u tome nadmašiti.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet jan 02, 2009 12:52 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned dec 17, 2006 4:10 pm
Postovi: 106
Lokacija: Zgb
Sto se tice izvanzemaljaca, zelio bih reci samo jednu stvar; ne zelim vjerovati, zelim znati. Posto sam velik dio svog zivota proveo u vjerovanju, procitati neciju knjigu i jednostavno joj vjerovati, bez ikakvih fizickih dokaza, samo temeljene na drugim uvjerenjima i indicijama, tako nesto odbijam. Nemojte me krivo shvatiti, ja i dalje citam, tragam, postavljam pitanja i nadam se odgovorima, ali ne zelim jednu religiju zamjeniti drugom. Kao sto Sagan kaze na pitanje o izvanzemaljskoj inteligenciji; da samo mi postojimo, bilo bi puno neiskoristenog prostora.

E sad, kad se govori o losim izvanzemaljcima i kad se vuce paralela sa ljudskim ponasanjem, promotrite slijedecu situaciju: sto ako u jednoj tocki buducnosti, u nekoj buducnosti gdje nas nisu posjetili izvanzemaljci i uspostavili kontakt, ljudi razviju dovoljno naprednu tehnologiju i posjete neke obliznje zvijezde. Na planetima oko tih zvjezda pronadju civilizaciju, izvanzemaljace, koji su tehnicki inferiorniji ljudima. I jos se pogodi da je njihov planet bogat mineralima koji nama trebaju. Nazalost, iz prijasnjih povijesnih cinjenica, od sjeverne, centralne i juzne Amerike, Afrike, Bliskog istoka i ostatka Azije, ne ostaje mi mnogo vjere da bi se ljudi ponasali razumno nego prvenstveno u skladu sa svojim interesima. Mislim da bi to sve zavrsilo u jednom velikom genocidu i ostvarivanju vlastitih interesa. Naravno, ako se zadrzi kapitalizam, ili se uvede diktatura, sto je vrlo vjerojatno, ali ne i definitivno. U cemu bi se ljudi tada razlikovali od Ickeovih reptila? Samo po tome sto nemaju rep... Isto tako ne vidim razloga zasto bi neka izvanzemaljska rasa sa vrlo visokom tehnologijom bila "razumna" i opcenito dobra. Ono sto se trenutno dogadja primjerice na bliskom istoku je isto ono cega se drugi pribojavaju kada bi dosli ti famozni reptili. Ali to je potpuno isto, samo je opseg drugaciji. Ljudi, ne samo bijelci, nego i zuta rasa u Kambodji, Tajlandu, Burmi, Tibetu, Crna rasa u Somaliji, Nigeriji, Sudanu, svi oni ubijaju jedni druge svakog dana radi vlastitih interesa, ideologija. Mogu se kriviti interesi multinacionalnih kompanija, politike zapada, ali to pokazuje njihov razum i "dobrotu". Ne krivim nikog, svi su krivi. I onaj koji je zamislio cijeli plan, i onaj koji je napunio kalasnjikov i prosvirao neciju glavu.

Kriza je u cijeloj nasoj civilizaciji. Netko tko razmislja razumno je zapravo u manjini, i velik dio ovog foruma cini manjinu. Mi smo svi tu sa Balkana, u proteklim godinama, bili smo zrtve vanjskih faktora, ali smo mi bili ti koji smo uzeli oruzje i poceli se ubijati (ne mislim doslovno na nas na forumu - da me netko ne bi krivo shvatio). Na kraju smo zavrsili tako da izadjete van na ulicu i ljudi oko vas mrze susjedne drzave, nacionalnosti i vjere, mrze bivsu drzavu, a nisu uopce svjesni da su zrtve manipulacije i vanjskih interesa. I ti ljudi su si sami krivi jer kategorcki odbijaju razmisliti, postavit nekoliko pitanja - bojeci se odgovora koje bi mogli naci. Ne zele priznati da su zivoti, imovina i godine izgubljene uzalud. Lakse je kriviti druge.

I da zavrsim ovaj podugi post, ako za mog zivota dodju ti izvanzemaljci, bit cu sretan, jer sam konacno nasao odgovor na svoje pitanje koje si najduze postavljam. Ako budu bili dobri i razumni, moja sreca ce se potencirati. Ako budu onakvi kakvim ih Icke zamislja, pokusat cu se boriti i vjerojatno poginuti s milijunima ostalih. A ako nikad ne dodju - bit ce to pun zivot istrazivanja i preispitavanja. I kako god bude - ostat cu dosljedan sebi - ne zelim vjerovati, zelim znati...

Lijep pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet jan 02, 2009 4:17 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1803
Ako želiš da vidiš NLO samo sačekaj vedru noć, izađi van grada na neku livadu gde se zvezde jasno vide, zavali se u neku lažaljku na sklapanje i gledaj u nebo.
Garantujem ti da ćeš ih videti za 15 minuta bar jednom.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet jan 02, 2009 4:25 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1803
Annunaki je napisao/la:
Ali tebe je nafilovao onaj glupi David Icke koji je uzeo nacističku doktrinu i iz nje izbrisao riječ Židov i umjesto nje stavio riječ Vanzemaljac. Tip promiče sveopču mržnju i bolesnu paranoju. Pogledaj samo sebe za primjer kako si odmah počeo pričati kako sam ja izgleda vanzemaljac i to reptil ili njihov agent i priznaj da bi me rado, sa mnogim drugima, bacio u kakav konc. logor.
To me donekle podjseća na onaj film "Mysterious Skin" (2004) o mladiću koji je gajio strašnu averziju prema vanzemaljcima i otmicama da bi na kraju shvati kako ga je cijelo vrijeme tištao grozan incident iz djetinjstva kojega je zakopao u podsvjesti. Što možda i nije za čuditi jer mi na Balkanu smo osjetili horor na koži.


Ja tebi nikada nisam rekao da si "vanzemaljac i to reptil ili njihov agent" ali ovim si samo potvrdio što sam rekao da si dobro programiran od strane onih koji zastupaju te reptile, a o kojima ti Ajk detaljno govori.
Zato voliš Anunakije koji jesu reptili i ne podnosiš Ajka ni ovo što ti ja govorim.
Svi ti programi imaju mehanizam odbrane a to je patološka mržnja prema svemu što može da ih razobliči.
Taj program te navodi da misliš da "ljudi su poprilično opaka i sebična stvorenja" i zato ne vidiš one koji su ljude učinili takvima, niti same ljude kakvi jesu.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet jan 02, 2009 4:44 pm 
Jonny, :)

Opusti se pal :)
Gle, vanzemaljci se nece pojavit dok svi mi kao mi iskreno ne zazelimo da se oni pojave. Nemos njima pridodavat vecu paznju i smatrat ih superiornim jer sorry ako sam to krivo shvatio, ti tako ispada iz tvog posta. Oni nisu ni superiorni ni neznam sta... Isti smo i mi i oni, no nas kao nas sprijecava Ego da ih vidimo najvise. Ima ljudi na ovoj planeti koji ih vide itekako... Dosli su do tog stadija svijesti i vide ih. Zeljeti nesto je ego... Moras pustit da sve ide svojim tokom, bez zelja jer ti rade nepotrebne emocionalne preokrete i to nije dobro za tvoj inner-self. Pusti, citaj, informiraj se i rijesi se ega.

Teoretski je to jako lagano al nije u praksi bas tako. Svi se mi borimo sa svojim egom da se makne no pojavit ce se oni kad bude doslo vrijeme :)

Inace samo prizivas negativnu stranu.

I da ma ako se i desi to da bude islo ka genocidima ka drugim planetima, aj will become terrorist i dignut cu u zrak nesto sto ce to onemogucit, ako ne ja netko ce drugi tako da... Manje zamarat glavu takvim stvarima :)

:D hehe... Rijesi se ega pa ces ih vidjet ako i dalje budes bio zainteresiran time da ih jednom vidis kad dodje vrijeme :)


Vrh
  
 
 Naslov:
PostPostano: pet jan 02, 2009 6:47 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 8:12 pm
Postovi: 1517
Citat:
Sto se tice izvanzemaljaca, zelio bih reci samo jednu stvar; ne zelim vjerovati, zelim znati. Posto sam velik dio svog zivota proveo u vjerovanju, procitati neciju knjigu i jednostavno joj vjerovati, bez ikakvih fizickih dokaza, samo temeljene na drugim uvjerenjima i indicijama, tako nesto odbijam. Nemojte me krivo shvatiti, ja i dalje citam, tragam, postavljam pitanja i nadam se odgovorima, ali ne zelim jednu religiju zamjeniti drugom. Kao sto Sagan kaze na pitanje o izvanzemaljskoj inteligenciji; da samo mi postojimo, bilo bi puno neiskoristenog prostora.


I po meni je rasuđivanje i korišćenje intuicije/racionalnog uma i kritičko prosuđvanje izvora odličan pristup ovom fenomenu. Dokaze u okviru naše koncenzus-nauke i koncenzus-pogleda na svet doduše nećemo naći, jer ih ovaj fenomen prevazilazi. Ali neka novija naućna istraživanja mogu baciti dodatno svetlo na njega.

Citat:
Ali tebe je nafilovao onaj glupi David Icke koji je uzeo nacističku doktrinu i iz nje izbrisao riječ Židov i umjesto nje stavio riječ Vanzemaljac. Tip promiče sveopču mržnju i bolesnu paranoju. Pogledaj samo sebe za primjer kako si odmah počeo pričati kako sam ja izgleda vanzemaljac i to reptil ili njihov agent i priznaj da bi me rado, sa mnogim drugima, bacio u kakav konc. logor.


Lično nemam ništa protiv Icke-a - niti bih rekla da on ikoga poziva na linč, naprotiv - ali on je samo jedan od mogućih izvora i kada su sami vanzemaljci u pitanju, za mene ima mnogo relevantnijih, prosto jer mi taj drugi način izvođenja dokaza i obrade podataka neuporedivo više odgovara: Bartolik, Tarner, Bartli, Tom Montalk je odličan, James Valley, Toper, ...

Niko od njih se ne bavi širenjem straha, niti pozivanjem na linč, kao ni Icke uostalom.

I mnogi od njih se nisu bavili samo suvoparnim istraživanjem agende ili abdukcija, već ispitivanjem načina kako da ljudima koji su pogođeni tom agendom veoma konkretno pomognu. A tim ljudima zaista jeste potrebna pomoć, ne ignorisanje onoga što im se događa, niti njihovo korišćenje za potvrdu sopstvenih deluzija.

Navodni altruizma i pozitiva + posmatranje ljudske vrste kao neke vrste duhovnih siročića jeste prepoznatljiva aplikacija – posebno uočljiva usled kontradiktornosti ova dva stava - i svako od pogođenih će sa njome izaći na kraj u skladu sa svojim posebnim ličnim karakteristikama i snagom volje.
Ali etiketiranje sigurno neće nikome pomoći.

Međutim, taj uticaj – koji se često ceo opisuje rečju programiranje, bez obzira na nijanse – nije ograničen samo na abdukcije.

I na žalost, određena mehaničnost i predvidljivost toka ovih „talasa“, uz nuspojave koje ga prate, meni ukazuje da je izloženost velika. Time ne želim da kažem da postoji neki dogovor, da imamo posla sa nekim agentima matriksa, programiranim individuama u smislu nekog greenbaum – programiranja, ili bilo šta slično.

Možete to da zamislite kao thought-forms ili kao telepatske poruke koje
se povezuju sa određenom linijom u strukturi ličnosti ili u samoj
potrazi koja sama po sebi, bez tog energizovanja, često može biti veoma pozitivna. I koje većina prepoznaje kao svoje sopstvene misli i osećanja.

Energizovanjem, može se stvoriti opsesija dezinformativnim idejama –
da citiram sa teksta koji ću linkovati - kompulzija da se govori i
racionalizuje protiv ideja koje su suprotne agenda, iznenadna averzija
prema određenoj liniji istraživanja (zabranjena zona), nagla averzija
prema prijatelju, tako da se prekine odnos i tako dalje i tako dalje.
Varijante su bezbrojne. Mislim da je Montalk to odlično predstavio u
narednom tekstu i nadam se da će uskoro biti kompletan. Mislim da ga treba pažljivo pročitati.

http://www.galaksija.info/forum/viewtopic.php?t=2133

Tragaoci su jednostavno prva meta – kraj, niko nije imun, od toga
moramo početi. Možemo ih zvati generalnim zakonom, Štajnerovim arimanskim snagama ili vanzemaljcima, kako god nam se sviđa. A ova se igra – kao što sam spomenula na drugoj temi - odvija u mentalnom, metafizičkom okruženju kojim ne vladamo dovoljno. Potrebno je samo da proverimo koliko dugo smo u stanju da održimo kontinuitet svesnosti, pa da nam postane jasan stepen naše ranjivosti.

Bilo bi dobro da ovaj uvid ne izazove strah, niti prejaka negativna
osećanja prema toj drugoj strani koja sprovodi svoju agendu, ili
jalovo osuđivanje, jer je to lepa podloga za dalje energizovanje. Ali
je važno da ih budemo svesni. Kao i da budemo savršeno svesni, bez
ikakve samoobmane, svojih trenutnih kapaciteta i da se krećemo napred
u skladu sa njima, polako i bez žurbe. Možda upravo putem kreativnog
izlaženja na kraj sa ovim izazovom ojačavamo svoje prisustvo i vladanje tim mentalnom planom :wink: .


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet jan 02, 2009 7:12 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1803
Arja je napisao/la:
Time ne želim da kažem da postoji neki dogovor, da imamo posla sa nekim agentima matriksa, programiranim individuama u smislu nekog greenbaum – programiranja, ili bilo šta slično.


A zašto ne bi tako rekla?
Stidiš se reči 'programiranje'?
To nije pogrdan izraz niti 'etiketiranje', to je činjenica koju uzalud pokušavaš da objasniš na drugi način.
Konkretno ovde govorimo o 'Green Star' i 'Alien invasion' programiranju.
I to je to. Osobe koje su pod tim programom su fanovi Greysa i reptila i Spilbergovih filmova, i mrze svakoga ko im, kao Ajk, razbija te iluzije.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet jan 02, 2009 8:16 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 8:12 pm
Postovi: 1517
Hm, pantelija, citirani deo dolazi posle rečenice da uticaj – koji je često obuhvaćen rečju programiranje bez obzira na nijanse - nije ograničen samo na abdukcije (tokom kojih se vrši standardno programiranje). Nisi se tačno nadovezao.

Etiketiranje znači isticanje jedne osobine – ili svrstavanje u jednu kategoriju - uz zanemarivanje seta individualnih razlika koje čine pojedinca. I mislim da ga je dobro izbegavati.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet jan 02, 2009 9:23 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 24, 2008 9:47 am
Postovi: 1162
Annunaki je napisao/la:
glupi David Icke koji je uzeo nacističku doktrinu i iz nje izbrisao riječ Židov i umjesto nje stavio riječ Vanzemaljac. Tip promiče sveopču mržnju i bolesnu paranoju.


e stari, nisi u prawu. bolje receno - debelo si u kriwu... ja sam procitao (za sada) samo jednu njegowu knjigu, najweca tajna, i tu nema gowora o mrznji. jednostawno lik gowori da trebamo biti swjesni sto se dogadja na owom swijetu. i da jedino putem prawe ljubawi mozemo swe uspjeti. eto... :mrgreen:

nikakwa paranoja... :D

_________________
Sve sto jeste, ispravno je tako kako jeste, jer da nije, ne bi ni bilo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet jan 02, 2009 9:26 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 24, 2008 9:47 am
Postovi: 1162
Pantelija je napisao/la:
Taj program te navodi da misliš da "ljudi su poprilično opaka i sebična stvorenja" i zato ne vidiš one koji su ljude učinili takvima, niti same ljude kakvi jesu.


=D>

dodao bih jos i weliku wecinu danasnjeg pucanstwa...

_________________
Sve sto jeste, ispravno je tako kako jeste, jer da nije, ne bi ni bilo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jan 05, 2009 11:24 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned dec 17, 2006 4:10 pm
Postovi: 106
Lokacija: Zgb
noxten je napisao/la:
Jonny, :)

Opusti se pal :)
Gle, vanzemaljci se nece pojavit dok svi mi kao mi iskreno ne zazelimo da se oni pojave. Nemos njima pridodavat vecu paznju i smatrat ih superiornim jer sorry ako sam to krivo shvatio, ti tako ispada iz tvog posta. Oni nisu ni superiorni ni neznam sta... Isti smo i mi i oni, no nas kao nas sprijecava Ego da ih vidimo najvise. Ima ljudi na ovoj planeti koji ih vide itekako... Dosli su do tog stadija svijesti i vide ih. Zeljeti nesto je ego... Moras pustit da sve ide svojim tokom, bez zelja jer ti rade nepotrebne emocionalne preokrete i to nije dobro za tvoj inner-self. Pusti, citaj, informiraj se i rijesi se ega.

Teoretski je to jako lagano al nije u praksi bas tako. Svi se mi borimo sa svojim egom da se makne no pojavit ce se oni kad bude doslo vrijeme :)

Inace samo prizivas negativnu stranu.

I da ma ako se i desi to da bude islo ka genocidima ka drugim planetima, aj will become terrorist i dignut cu u zrak nesto sto ce to onemogucit, ako ne ja netko ce drugi tako da... Manje zamarat glavu takvim stvarima :)

:D hehe... Rijesi se ega pa ces ih vidjet ako i dalje budes bio zainteresiran time da ih jednom vidis kad dodje vrijeme :)


8) Mislim da si me krivo shvatio... Ova cijela stvar nema veze sa mojim zeljama, ja niti zelim niti ne zelim da se izvanzemaljci pojave, ja samo promatram i pokusavam valjano zakljuciti. Problem je sto ljudi danas previse vjeruju svemu sto procitaju. Ako je bilo na CNN-u, ne mora znaciti da je istina... Isto tako ako nije bilo, ne mora znaciti da je laz...

Lijep pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri jan 07, 2009 11:18 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon okt 29, 2007 9:24 am
Postovi: 174
Lokacija: Nibiru
Pantelija je napisao/la:
.. ali ovim si samo potvrdio što sam rekao da si dobro programiran od strane onih koji zastupaju te reptile, a o kojima ti Ajk detaljno govori.
Zato voliš Anunakije koji jesu reptili i ne podnosiš Ajka ni ovo što ti ja govorim...

Stvarno ako je netko programiran oda su to Ickeovi sljedbenici koji sve vide kako on kaže, npr. da Hollywood reklamira Zete da ih ljudi vole_ a recimo jedan od ključnih filmova ufologije "Roswell" (1994) završava tako da se jedan preživjeli Zeta prijeti ljudima da će ih srediti. Onda vidiš da su mnogi ljudi i sami zamaskirani vanzemaljci. Icke je kao prvo čisti plagijator, svatko tko imalo zna o teorijama zavjera je već ćuo da se drži da se iza novog svjetskog poretka krije SAD, vladavina utemeljena na energentima (nafta), Međunarodnom monetarnom fondu, Svjetskoj banci i grupi G7(G8) najrazvijernijih zemalja. Stara pak teza o iluminatima kao odabranoj “kasti”, koja već stoljećima povlači sve konce, kao i o masonima, kojekakvim drugim tajnim društvima i savezima, također nije nikakva medijska novost, o tome se pisalo i govorilo kroz cijelo 20. stoljeće, a nastavlja se i u 21. stoljeću.
No misliti da se nekakvi vanzemaljci kriju iza toga je pretjerivanje, dovoljno je pročitati od Ničea "Tako je govorio Zaratustra" evo jedne zanimljive rečenice: Gde sam naišao na nešto što živi tu sam nalazio i volju za moći: i čak i u volji služitelja, našao sam volju da bi hteo biti gospodarem. Da ono što je slabije služi onome što je jače, na to ga goni volja njegova koja hoće da gospodari nad onim što je još slabije: jedino toj želji ne može odoleti. I kao što se ono što je manje podaje onom što je veće, da bi moglo imati
želje i moći nad još manjim: tako se podaje još i ono što je najveće, i moći radi stavlja – i život na kocku. U tome se sastoji podavanje onog što je najveće: da je junaštvo, i opasnost, i jedno kockanje na život i smrt.


E sad ovdje svi viču kako Icke nije rasist, a gdje god se okreneš Židovi protestiraju protiv njega optužujući ga baš zato. S tim da je i sam David Icke jedan Židov - Židov antisemit, ni to nije ništa novo.
Do prije koju godinu bio je jedan jako pametan čovjek, profesor na Harvardu, dobitnik Pulitzerove nagrade dr. John E. Mack koji je proučavao otmice i zbog toga protjeran sa Harvarda. No nije se dao omesti, već je na emisijama poput Oprah Show govorio da treba prihvatiti vanzemaljce. Jednom je tako dok je išao dati predavanje o vanzemaljcima ubijen na sred ulice, nema sumnje od CIA-e. I eto ti takvi dobri ljudi se ubijaju dok uzurpatori poput Ickea ostavljaju na životu. Zašto? zato što je Icke jedan od širitelja straha i kao takav uvelike doprinosi konzumerizmu, jer prestrašeni ljudi puno više kupuju.

johnny je napisao/la:
E sad, kad se govori o losim izvanzemaljcima i kad se vuce paralela sa ljudskim ponasanjem, promotrite slijedecu situaciju: sto ako u jednoj tocki buducnosti, u nekoj buducnosti gdje nas nisu posjetili izvanzemaljci i uspostavili kontakt, ljudi razviju dovoljno naprednu tehnologiju i posjete neke obliznje zvijezde. Na planetima oko tih zvjezda pronadju civilizaciju, izvanzemaljace, koji su tehnicki inferiorniji ljudima. I jos se pogodi da je njihov planet bogat mineralima...

Bogat mineralima!! Pa nema tog minerala koji bi se novčano isplatio da ga se vuče po svemiru ovamu. Također kada je i kolonizacija planeta u pitanju, to nije način da se riješi prenapučenosti. Na Zemlji se rađa stotine tisuća ljudi dnevno i trebalo bi na tisuće ljudi slati u danu da bi se osjetila razlika, no i onda bi se brzo popunilo. Misliti na ljude koji istražju svemir znači pripisivati im vrline koje još moraju steći. Zemlja je trenutno na rubu totalne katastrofe: zagađenje je enormno, po oceanima plutaju otoci plastike veličine kontinenata i ona još raste. Dok se u isto vrijeme ne poduzima apsolutno ništa u prilog da se očisti svjet. Ljude nije briga, glavno da se ratuje. Ne moram ni reći da je samo istraživanje svemira gotovo na nuli i to zato jer ljudima nije stalo. Mora se dogoditi nešto u ljudskoj psihi da se ponovno počne zanimati za istraživanje svemira i znanost, i kada jednom dođemo u svemir otkrit ćemo takve ljepote da će uistinu transformirati našu psihu.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri jan 07, 2009 1:08 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1803
Po tebi je onda i vlasnik ovog sajta žestoko programiran kada prevodi i postavlja ovakve tekstove

http://www.galaksija.info/forum/viewtop ... 8758#58758

Kao što lutaš u svom klasičnom 'znanju' tako si zalutao i na ovaj sajt. Primećuješ li da se ovde uglavnom govori sve ono u šta ti ne želiš da poveruješ?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 71 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 36 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz