Sada je: sub apr 27, 2024 5:50 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 35 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Lažna invazija
PostPostano: ned dec 14, 2008 9:42 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 24, 2008 9:47 am
Postovi: 1162
nemogu widit di se owdje na forumu goworilo o "laznoj" inwaziji pa ewo owdje postam. ako sam falio (cak bi owaj post mogao i pod - manipulacija), moderatori - premjestite :wink:

adrese:

http://www.roguegovernment.com/news.php?id=10838

http://educate-yourself.org/cn/cosmicde ... pr03.shtml

UPDATE: owo bi se moglo spojiti sa blue beam projektom - http://educate-yourself.org/cn/projectb ... ul05.shtml

_________________
Sve sto jeste, ispravno je tako kako jeste, jer da nije, ne bi ni bilo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto dec 16, 2008 12:36 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet nov 16, 2006 12:30 am
Postovi: 305
Iako nekako sumnjam da će do toga doći, u zadnje vrijeme ste vjerojatno i vi primjetili da se sve više medijima pojavljuju vijesti o nlo-ima. Barem sam ja stekao takav dojam, kao da se nešto sprema, tko zna :-k


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto dec 16, 2008 1:39 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 24, 2008 9:47 am
Postovi: 1162
na swe triba racunati... :mrgreen:

_________________
Sve sto jeste, ispravno je tako kako jeste, jer da nije, ne bi ni bilo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto dec 16, 2008 8:12 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 24, 2006 12:38 pm
Postovi: 62
Citat:
na swe triba racunati...


Sto bi nekad montypythonovci rekli "Nobody expect the spanish incvisition!"

_________________
The Truth Is Out There


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon mar 02, 2009 9:29 am 
Ma ja bi bas volio da dodje do nekakve invazije. Mozda tada ljudima dodje iz dupeta u glavu neke stvari haha.


Vrh
  
 
 Naslov:
PostPostano: pon mar 02, 2009 2:09 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri jan 28, 2009 7:33 pm
Postovi: 224
Lokacija: Ni na nebu ni na zemlji
noxten je napisao/la:
Ma ja bi bas volio da dodje do nekakve invazije. Mozda tada ljudima dodje iz dupeta u glavu neke stvari haha.


:lol: :lol: :lol:

_________________
^_^


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon mar 02, 2009 3:38 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri jun 25, 2008 5:56 pm
Postovi: 309
Lokacija: zagreb (na ispovijedi)
invazija hahahaha. Kaj bi vi ljudi sve na silu... sve ide postepeno lijepo. Kad će bit vrijeme, bit će vrijeme i to je to

_________________
ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†
_______________________________
http://www.youtube.com/watch?v=mY22ZPV85Kw


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon mar 02, 2009 3:54 pm 
tamna_shuma je napisao/la:
invazija hahahaha. Kaj bi vi ljudi sve na silu... sve ide postepeno lijepo. Kad æe bit vrijeme, bit æe vrijeme i to je to


Ma i zar je isto bitno haha. Ko hebe invazije. Za mene ta ista sigurno nece biti invazija ako se i desi vec vise manje kurcenje lol.


Vrh
  
 
 Naslov:
PostPostano: pon mar 02, 2009 7:26 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet sep 04, 2008 12:49 pm
Postovi: 408
Lokacija: extrawelt
slika

lažna invazija? ovo je plakat za party...bio je 21.02. pročitajte taj datum s desna na lijevo :shock:
oni znaju :twisted:

_________________
Sve...i Ništa.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon mar 02, 2009 9:52 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 24, 2008 9:47 am
Postovi: 1162
sad se sjetio projekta bluebeam... :roll:

_________________
Sve sto jeste, ispravno je tako kako jeste, jer da nije, ne bi ni bilo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon mar 02, 2009 9:58 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 11:23 am
Postovi: 1573
Da se vratimo na temu i uozbiljimo ili da zakljucavam i brisem?

Dakle "Lazna invazija"


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto mar 03, 2009 10:16 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 24, 2008 9:47 am
Postovi: 1162
pa jeste. unutar projekta bluebeam se i spominje (ako se ne waram) lazna inwazija...

_________________
Sve sto jeste, ispravno je tako kako jeste, jer da nije, ne bi ni bilo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon apr 13, 2009 11:13 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned apr 12, 2009 4:35 pm
Postovi: 54
Top_Secret je napisao/la:
Iako nekako sumnjam da će do toga doći, u zadnje vrijeme ste vjerojatno i vi primjetili da se sve više medijima pojavljuju vijesti o nlo-ima. Barem sam ja stekao takav dojam, kao da se nešto sprema, tko zna :-k


U medijima se pojavljaju sve više vijesti o nlo-ima upravo zato da ljude pripreme za lažnu invaziju.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon apr 13, 2009 1:23 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet nov 01, 2007 3:49 pm
Postovi: 744
Lokacija: purgerland
lažna invazija - prava invazija koja je u biti razlika? Ziher sam da je i 9/11 bila namještaljka al kak objasnit mrtvima u WTC da je sve bilo izrežirano tj. koja korist od tog znanja da je lažno ak se gine za istač !?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon apr 13, 2009 6:13 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jan 18, 2009 1:16 pm
Postovi: 114
Lokacija: uz more
metuzalem je napisao/la:
lažna invazija - prava invazija koja je u biti razlika? Ziher sam da je i 9/11 bila namještaljka al kak objasnit mrtvima u WTC da je sve bilo izrežirano tj. koja korist od tog znanja da je lažno ak se gine za istač !?


Upravo!
A 911 ne da je bila namještaljka, već namještaljka x 3 - srušena nebodera nano-termitima! (iako nije tema - niti ne znam gdje je ovdje zapravo jedna prava o 911 - evo link na vijest i izvještaj koji je točka na i ove papazjanije s "al'kaidom"9/11 Media Breakthrough in Denmark


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lažna invazija
PostPostano: ned aug 23, 2009 6:59 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jun 18, 2009 1:03 am
Postovi: 196
Lokacija: Beograd
AH...
tek sad vidim da vec znate neke stvari... Hvala Bad.ass!!
Izgleda da cu morati da vas sve eliminisem.. :mrgreen: :blob:
Ova stvar ne bi trebala da ide dalje..
....
salim se.

_________________
Valjda sam nešto zaboravio da dodam. Il sam se setio previše kasno.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lažna invazija
PostPostano: ned aug 23, 2009 8:22 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 24, 2008 9:47 am
Postovi: 1162
ma kakwa hwala. to uputi autorima blue beam teorije/inwazije... :angel4:

:blob:

_________________
Sve sto jeste, ispravno je tako kako jeste, jer da nije, ne bi ni bilo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lažna invazija
PostPostano: ned aug 23, 2009 8:47 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jun 18, 2009 1:03 am
Postovi: 196
Lokacija: Beograd
Znaci njih trebam eliminisati?!!! :shock: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Sad starosedioc pred kompjuterom trebam ponovo se vretiti delotvornoj taktici u eliminisanju nezgodnig ciljeva. Taman sam se lepo ulenjio. he he he
Salu na stranu ( Postoji vec odredjena jedinica zaduzena za uklanjanje nepogodnih)
he he ... ok samo se zajebavam.

_________________
Valjda sam nešto zaboravio da dodam. Il sam se setio previše kasno.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lažna invazija
PostPostano: pon aug 24, 2009 1:49 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto mar 07, 2006 5:11 pm
Postovi: 1310
bad.ass je napisao/la:
nemogu widit di se owdje na forumu goworilo o "laznoj" inwaziji pa ewo owdje postam. ako sam falio (cak bi owaj post mogao i pod - manipulacija), moderatori - premjestite :wink:

adrese:

http://www.roguegovernment.com/news.php?id=10838

http://educate-yourself.org/cn/cosmicde ... pr03.shtml

UPDATE: owo bi se moglo spojiti sa blue beam projektom - http://educate-yourself.org/cn/projectb ... ul05.shtml


Sto se tice bluebeam projekta mislim da u tome ima dosta istine, mada to cemo znati tek kada vidimo neku od "zavrsnih" faza tog projekta. Neke stvari iz toga se odlicno poklapaju sa manipulacijom na koju ukazuju kasiopejci u tanskriptima, mada, to se ne moze zakljuciti na pocetku transkripata nego u daljnjem tekstu istih.
Sa druge strane mislim da stvari nikada nisu crno-bele nego da skoro sve u sebi nosi odredjene informacije kao i dezinformacije, sto je u krajnjem slucaju i posledica pirode realiteta u kojem zivimo. Izgleda da se nista ne moze uzeti "zdravo za gotovo" i kao celokupna istina. To isto bi verovatno vazilo i za ove informacije vezane za "bluebeam" projekat. Citajuci o tome, meni licno najvise "sumnje" izazivaju neka tvrdjenja koja se mogu videti u prvoj fazi projekta:

Citat:
1: The first step concerns the breakdown of all archaological knowledge. It deals with staging earthquakes at certain precise locations around the planet where supposed new "discoveries" will finally explain (for them) that the meanings of the basic doctrines of all the world`s major religions are "wrong." This falsification will be used to make the population believe that all religious doctrine has been misunderstood and misinterpreted. The falsification started with the film 2001: A Space Odessy, the TV-series STAR TREK, the STAR WARS films, E.T., all of which deal with space "invasion" and "protection". JURASSIC PARK, was to push the theory of evolution.


Mislim da svako ko se trudi da objektivno posmatra istoriju, cak i zvanicnu kao i "realnost" oko nas, u sustini nema potrebe za nekim "falsifikovanim arheoloskim znanjem" da bi uvideo u kojoj meri su zvanicne religije manipulacija. Zvanicna istorija koju ucimo od osnovne skole je sama po sebi dovoljna da bi se zakljucilo tako nesto. U ovom slucaju vazi ona izreka "Po njihovim delima cete ih prepoznati". S obzirom da je "istorija" prepuna ubijanja, maltretiranja, potlacivanja i torture u ime svih "religijskih principa" sprovedenih kroz zvanicne religije, tu se postavlja pitanje da li je zaista potrebno bilo kakvo falsifikovano arheolosko otkrice da bi ta cinjenica bila jasnija. U stvari ispada da su te religije, ili zaista shvacene pogresno ili su one u stvari zaista takve da su neposredno ili posredno omogucile da se u njihovo ime ubijaju ljudi kao "bezboznici". Pa sad, mozda te religije i nisu "pogresne" medjutim, na "ovaj ili onaj" nacin su omogucile da se u "tradicionalnoj patrijarhalnoj" porodici muskarac/muz smatra gazdom tipa "bog i batina" dok je zena spustena na nivo "nizeg bica" i osudjena da "radja i bude sluskinja muskarcu". Ako se uzme u obzir ovaj osnovni princip "separacije" koji su zvanicne religije cini se uvele u prosecnu porodicu, onda ni malo ne cudi da je situacija van te porodice jos gora. Po meni je najveca ironija u tome sto se sada postavlja "izbor" ili zvanicna religija ili neka new age sarena laza, dok se u stvari cini da i jedno i drugo odlicno koriste istim "snagama", otprilike kao novi mentalni program za novo vreme da bi se odrzala ista situacija.

Sto se tice ostalih faza u razvoju bluebeam projekta mislim da tu vec ima daleko vise "zdravorazumske" logike i informacija koje se mozda mogu smatrati korisnim.



Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lažna invazija
PostPostano: pon aug 24, 2009 2:54 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jun 18, 2009 1:03 am
Postovi: 196
Lokacija: Beograd
Aragorn je napisao/la:
Mislim da svako ko se trudi da objektivno posmatra istoriju, cak i zvanicnu kao i "realnost" oko nas, u sustini nema potrebe za nekim "falsifikovanim arheoloskim znanjem" da bi uvideo u kojoj meri su zvanicne religije manipulacija.

Pa i ne treba tu nista artefaktno. Zapravo oni koji su nadmetnuli religiju su manje vise isti ili ako nista ucitelji danasnjih "Mastera" manipulacije. Njima ce biti lako demantovati sve sto se tice religije jer imaju pristup pravom odvijanju stvari. Verovatno prica uzeta iz Zeithgeist-a prvi odlomak sto se bavi religijom je takcan. To je kao da illuzionista ti na kraju pokaze u cemu je bio trik. Magija nestaje. A posto religija je u glavnom bila jedna velika "Magija" sada ti isti je smontiraju jer je neodgovarajuca za novo svetstko stanje stvari i svetsku vladu.
Kritika je po mom misljenju tacna ali si mozda trebao malo bolje samo sagledati sve.
Evo ti jedan detalj koji si preskocio verovatno u citanju BlueBeam Projekta,
pod stranicom:
The Goals of Project Blue Beam
Pri kraju celog izlaganja pise:
Citat:
But, now, following my own Christian conscience, my real and deep love for all my unknown brothers and sisters in America and throughout the world, I freely accept to give my life if it has to be the case for the truth, for Jesus Christ...
... But what we have to do right now is learn how to organize to survive such satanic plans.

Po ovome se moze uociti stav onih koji su sve to pisali. Za njih manipulatori su Satanisti po
bibliskom sablonu a oni su zapravo Hriscani. Stim smatraju da odredjene stvari u vezi hriscanstva su realne te postoje dokazi u istoriji i slicno koje potvrdjuju pricu o Hristu. Njihovo vidjenje stim se svodi pod prvom tackom na to da Satanisti zele demantovati tu
istinu Hrista i izlazirati artefakte, a ne kako bih ja vise rekao jednostavno menjaju laznu religiju sa drugom u odnosu na njihovu evoluciju prema globalnoj dominaciji sveta.
Imaj na umu da u svemu tome ima odredjeni izliv tacnih informacija preko kojih se stvaraju razna teorisanja. A i sam plan je veoma rizican i kompleksan da "elita" je veoma pazljiva u izvrsenju svega. Stim se sama ideja evoluira u neke nove varjante kako to izvesti a da sve prodje kako treba.Jedna greska u svemu tome moze ih kostati vekovni trud
njihovih predhodnih generacija koje su tezile prema tom cilju.
Ovde se stvara mogucnost za njih da postanu absolutni gospodari svega ili niko i nista.
..
Ah da zaboravio sam da dodam..
Nije New Age nova religija! Vidim da se skoro svi loze na to. New age je pripremni program.
To je stara verzija koja zapravo nije imala zeljeni efekat mada mnogi misle da ce zameniti trenutnu svest ..

_________________
Valjda sam nešto zaboravio da dodam. Il sam se setio previše kasno.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 35 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 48 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz