Sada je: čet mar 28, 2024 1:55 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 55 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Planeta MARS,istina ili laz
PostPostano: pon mar 28, 2011 9:14 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon mar 28, 2011 5:12 pm
Postovi: 2
hahahaah umro sam od smjeha


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Planeta MARS,istina ili laz
PostPostano: pon mar 28, 2011 10:19 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 02, 2007 3:28 pm
Postovi: 1206
Lokacija: 14° 26' I 45° 21' N - HUM
Da li je istinita ili ima osnove po N. Tesli o Marsu i promjeni klime te su isti usljed promejna zbrisali na veneru i sada tamo zive ispod povrsine??!

_________________
If the truth can be told so as to be understood it will be believed;
"Nase vjestine i navike, nasa znanja, nasi motivi, brojne emocije, razlicite osobine, pa i nasa citava LICNOST prvenstveno su rezultat ucenja."


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Planeta MARS,istina ili laz
PostPostano: ned jun 05, 2011 9:08 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon okt 29, 2007 9:24 am
Postovi: 174
Lokacija: Nibiru
Otkrivena baza na Marsu?


Probao sam unjeti te kordinate ali nisam vidio ništa.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Planeta MARS,istina ili laz
PostPostano: pon jun 06, 2011 8:53 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 11, 2008 11:36 am
Postovi: 738
Lokacija: Caerbannog
Annunaki je napisao/la:
Otkrivena baza na Marsu?
Probao sam unjeti te kordinate ali nisam vidio ništa.
?


Attachment/i:
Untitled-1.jpg
Untitled-1.jpg [ 77.05 KiB | Pogledano 8280 put/a. ]

_________________
(\___/)
(='. '=
(")_(") RUN AWAY! RUN AWAY!
Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Planeta MARS,istina ili laz
PostPostano: pon jun 06, 2011 6:45 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon okt 29, 2007 9:24 am
Postovi: 174
Lokacija: Nibiru
Aha unio sam krive koordinate. Ja sam unio sa stranice koja je postla tu vjest i koja je dala krive brojeve iz nekog razloga.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Planeta MARS,istina ili laz
PostPostano: čet jun 09, 2011 8:51 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon okt 29, 2007 9:24 am
Postovi: 174
Lokacija: Nibiru
Mislim da shvačam što se događa: Ljudi su originalno nastali na Marsu i prvih par poglavlja iz Biblije se događa na Marsu. Onda su došli na Zemlju Noinom korabljom. Zato neki ljudi ismijavaju priču o Noi govoreći da po par svih životinja ne bi stao na cijelu flotu brodova a kamoli na jedan brod ali Noa je nosio DNA svake životinje.

Kad je došao do Zemlje tu su živjeli dinosauri i on je prvo morao baciti par nuklearnih bombi da ih sve pobije i da ljudi mogu živjeti. Zato postoji tzv izgubljena karika između ljudi i majmuna jer ljudi nisu nastali od majmuna koji su živjeli na Zemlji.

Ne samo to ali u Bibliji piše da nakon što je čovjek istjeran iz vrta istočno od Edena postavljena su dva čuvara tj. Marsovi mjeseci Fobos i Demios.
Ljudi su već odavno ustanovili da je Fobos svemirski brod sličan Zvjezdi smrti iz Ratova Zvijezda
slika

Zar ne vidite kako se sve slaže?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Planeta MARS,istina ili laz
PostPostano: čet jun 16, 2011 9:07 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet sep 04, 2008 12:49 pm
Postovi: 408
Lokacija: extrawelt
Annunaki je napisao/la:
Kad je došao do Zemlje tu su živjeli dinosauri i on je prvo morao baciti par nuklearnih bombi da ih sve pobije i da ljudi mogu živjeti.

koja genijalnost! da ljudi mogu živjeti u radijaciji...takav potez ne bi napravio ni Bush...
ali moguće je da smo došli s Marsa...Mars je ubijen udarima meteora, to se vidi na njegovoj površini.
Mars nam priča priču o prolaznosti i krhkosti svemira..

_________________
Sve...i Ništa.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Planeta MARS,istina ili laz
PostPostano: čet jun 16, 2011 10:20 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon okt 29, 2007 9:24 am
Postovi: 174
Lokacija: Nibiru
extranoize je napisao/la:
Annunaki je napisao/la:
Kad je došao do Zemlje tu su živjeli dinosauri i on je prvo morao baciti par nuklearnih bombi da ih sve pobije i da ljudi mogu živjeti.

koja genijalnost! da ljudi mogu živjeti u radijaciji...takav potez ne bi napravio ni Bush...

Mogu živjeti u radijaciji ali sa cijenom, jer ljudski životi su npr. znatno skračeni jer ako čitaš Bibliju vidjet ćeš da su ljudi do Noe živjeli i do 1000 godina a onda im se život naglo skratio. Ljudska tijela su nekad bila mnogo jača.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Planeta MARS,istina ili laz
PostPostano: čet jun 30, 2011 12:03 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon okt 29, 2007 9:24 am
Postovi: 174
Lokacija: Nibiru
Da se vratimo malo na tu bazu iliti "bazu" na Marsu. U prvih par dana promanentni znanstenici su davali objašnjenje kako je to bez ikakve sumnje obmana koju stvaraju kozmičke znake i kako to svaki profesionalac zna i samo bi naivna budala mislila da je to išta drugo osim kozmičke zrake a kamoli da misli da je to nekakva baza jer onda je stvarno za ludnicu.

Onda sam opet čitao neki interviju sa nekim drugim izškolovanim i preškolovianim znanstvenikom koji tvrdi kako je to greška nastala prilikom digitalnog spajanja i kako to svaki profesionalac zna i samo bi naivna budala mislila da je to išta drugo osim kozmičke zrake a kamoli da misli da je to nekakva baza jer onda je stvarno za ludnicu.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Planeta MARS,istina ili laz
PostPostano: ned aug 14, 2011 9:05 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jul 26, 2009 10:59 am
Postovi: 171
Lokacija: Tu i tamo
zadnjih par sati proveo sam gledajući you tube i slike sa marsa,
http://www.youtube.com/watch?v=Gr1169Zs ... re=related,
pa ono, puštaju dosta toga u javnost, bilo to izrežirano, photoshopano ili šta već...
bit svega je da mi se čini da nas spremaju, spremaju za neku novu istinu,
bo....neznam kako ostala ekipa na forumu , ali ja svaki dan osjećam da se nešto novo događa,
i da je bit razvijenosti vlastite percepcije, ono -koliko možeš progutati toliko ću ti dati...
Ok, treba se okrenuti sebi, sam naći odgovore na pitanja, svoj put, ali opet...dnevni život uvijek me vraća u svoj kolosijek, opet neka nova tema i ima osjećaj da se tu vrtim u krug.
Kako kaže jedan grafit u Puli: "htio bi nešto postići, ali sve je tako daleko"

_________________
pamet u glavu


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Planeta MARS,istina ili laz
PostPostano: pon nov 12, 2012 4:41 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned jun 03, 2012 2:18 am
Postovi: 13
ja sam se juce vratila sa marsa! a vi kako te:)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Planeta MARS,istina ili laz
PostPostano: pon nov 12, 2012 11:10 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jan 21, 2011 3:36 pm
Postovi: 248
Lokacija: skopje
Nesto mi tu nije jasno.. ok dnk arka i tako to..
Ali u vedskim zapisima i po sumerima jasno se vidi i opisuje rat izmedju dva naroda.. Artifakti stari od toga govore da su ljudi imali dinosaure za kucne ljubimce..

Isto tako govore da je noa bio posljednji koji je odpratio svojih 6 pokoljenja.. ispada oko 600 godina. Artifakti govore kao i super i vede da je svijet na planeti zemlji prije potopa bio drugaciji.. da je postojala vegetacija koja je davala dugovjecniji zivot...
npr. psenica kao zitarica koja nam je danas poznata nacinjena je krizanje medju dviju travki negdje u periodu egipaskih dinastija.. danas su te travke nepoznate tj nema ih...

hocu reci da sam dovoljno uvjeren da nisu bacen atomske bombe da bi pobili te dinosaure...
jer isto to kaze sediment i geologija... u jednoj splji postoji nagomilano 5000 medvjeda a u americi postoji ogromno brdo dinosaura... to nije od atomske bombe definitivno..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Planeta MARS,istina ili laz
PostPostano: uto nov 20, 2012 1:02 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet aug 18, 2011 2:27 am
Postovi: 31
Lokacija: Srbija, Nis
evo nesto se zanimljivo desava gore :-k
NASA: Tajna koju vam (ne)smemo reći

http://www.b92.net/zivot/vesti.php?yyyy ... _id=661731

Naučnici u NASA-i ovih dana nalaze se na velikim mukama - na pragu su važnog otkrića o kojem još uvek ne mogu da obaveste javnost.

Da li ste čuli za minijaturnu hemijsku laboratoriju po imenu SAM? Reč je laboratoriji koja uz NASA-in rover “Kjuriositi” krstari Marsom.

Uzmite komad zemlje sa Marsa i SAM će do detalja da objasni o kakvom je tlu reč. Ovih dana SAM u NASA-u šalje neverovatne podatke, tvrde američki istraživači, pa bi trebalo da zapamtite ime ove mini laboratorije jer će kroz nekoliko dana ona ući u istoriju.

“Ovo je podatak koji će se naći u istorijskim knjigama”, tvrdi Džon Grocinger, glavni NASA-in istraživač u misiji ispitivanja Marsa uz pomoć rovera “Kjuriosti”. U razgovoru za “National Public Radio” Grocinger objašnjava da su na pragu epohalnog otkrića, ali zbog predostrožnosti još ne žele da objave o čemu je reč.

“SAM nam šalje podatke dok sada sedimo ovde i razgovaramo, i oni su sve interesantniji”, bilo je sve što je otkrio Grocinger.

Prema njegovim rečima, glavni razlog je sigurnost, jer su se načnici u ovoj misiji već nekoliko puta opekli želeći prvi da objave nove informacije sa crvene planete. Jedan od tih slučajeva bio je ispitivanje uzorka metana na Marsu, na koji je SAM naišao, a koji bi ukazao na prisustvo nama sličnih živih organizama.

“Znali smo od početka da je moguće da je letelica malu količinu metana donela sa Floride. Zato smo želei da ponovimo istraživanje sa drugim uzrokom”, kazao je Grocinger. Međutim, sledeće ispitivanje pokazalo je da od metana ipak nema ni traga.

Sledećih nekoliko sedmica odigraće ključnu ulogu jer se u NASA-i vrše svakodnevna istraživanja koja bi potvrdila ono što naučnici jedva čekaju da nam saopšte.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Planeta MARS,istina ili laz
PostPostano: pon nov 25, 2013 7:24 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet aug 18, 2011 2:27 am
Postovi: 31
Lokacija: Srbija, Nis
I narode,ima li kakvih novina sa marsa,nesto?

ajde ide nova godina, hocu ovu pirotehniku sto imam da plasiram na mars,ovde se slabo prodaje


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Planeta MARS,istina ili laz
PostPostano: pet nov 29, 2013 12:24 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon okt 29, 2007 9:24 am
Postovi: 174
Lokacija: Nibiru
Da, jel se netko s foruma prijavio da ide na Mars u onaj Mars One projekt?

BTW ja sam se samo zezao sa Noinom korabljom i Marsom. - jer zapravo je Noina arka bila na Veneri!! Razmislite samo Venera ima cijele oceane u atmosferi koji cure van - hello veliki potop!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 55 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 9 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz