Sada je: sub apr 27, 2024 8:22 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 1238 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 58, 59, 60, 61, 62
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: NLO i vanzemaljci
PostPostano: pon feb 08, 2021 8:56 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub maj 28, 2011 2:36 pm
Postovi: 162
Inaće, ako netko to nezna, oni su usput i prosvjetljeni, znaći skoro sve znaju.

_________________
Politika koja se vodi nije za one na zemlji


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: NLO i vanzemaljci
PostPostano: uto feb 09, 2021 3:20 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto okt 31, 2017 1:07 am
Postovi: 52
mala_medvjedica je napisao/la:
Inaće, ako netko to nezna, oni su usput i prosvjetljeni, znaći skoro sve znaju.

Ne luperdaj mala znanje nije prosvijetljenost. Ti o kojima ti divanis jedu djecu i ostale ljudske oblike i nijesu ni p od prosvijetljenosti.

_________________
Hoë spelers bron vasgevang in Perpetuum Mobile...of jy nou is uitgepluis hoe dit werk?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: NLO i vanzemaljci
PostPostano: pet feb 12, 2021 12:35 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jun 19, 2011 11:52 pm
Postovi: 102
mala_medvjedica je napisao/la:
Oni su zapravo prikriveni vladari na Zemlji, a navodno i na drugim planetima? Imaju genijalnu tehnologiju, sposobnosti, sve živo...... Koji je njihov problem? Što bi oni htjeli i zašto? A čini se kao da sve imaju. Ili nemaju? Da li netko to zna?



"ti si to videla? onako svojim ocima?"

_________________
"you know our words, winter is coming"


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: NLO i vanzemaljci
PostPostano: sub feb 13, 2021 8:16 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jun 16, 2014 10:00 pm
Postovi: 571
SignOfTheEndTimes je napisao/la:
mala_medvjedica je napisao/la:
Inaće, ako netko to nezna, oni su usput i prosvjetljeni, znaći skoro sve znaju.

Ne luperdaj mala znanje nije prosvijetljenost. Ti o kojima ti divanis jedu djecu i ostale ljudske oblike i nijesu ni p od prosvijetljenosti.


Svako reaguje...
Kako mu volja.
Meni ne smeta.
"Luperdanje".
Da je i na moj račun.

Najuvredljivije reakcije.
Bile mi najzabavnije.
Za polemiku.

Nego, malo...
Čisto neutralno.
Nečelno.
Neka zapažanja.

Ako neko, očito, luta.
(A mi, ostali, kao - ne?!)
Napreže se ka spoznaji.
Ali je u nešto većoj konfuziji.
Od nas kojima nam se čini...
Da smo na čvrstim stanovištima...

Da li je fer...
I pomoć...
Reći mu:
- da ne lupendara,
- da zaveže?
U smislu:
- da ćuti i ne piše,
- jer nema pojma o čemu priča.

Ako bih ja pokušao...
Da dam savet...
Koji od mene nije tražen.

mala_medvjedica
MOŽDA...
Previše konstantira.
Ono što bi trebalo da bude:
- u formi hipoteza.

Nizanje pretpostavki.
Ili sopstvenih stanovišta.
"Možda", "čini mi se"...
"Kažu u literaturi".
Ne "bode oči".
Kao nizanje konstatacija.
Umesto pretpostavki.
"Baš je ovako...
Kako pišem."


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: NLO i vanzemaljci
PostPostano: sub feb 13, 2021 10:49 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jun 16, 2014 10:00 pm
Postovi: 571
Da se malo korigujem.
I dopunim.

Nije stvar u pukoj formi.
U papagajskom ponavljanju:
- "ja smatram" - "čini mi se"...
Već u stavu, odnosu.
Prema informacijama.
A taj stav/odnos...
Iskazivaće se spontano...
Formalno.
I preko ovih sintagmi...
A i ne mora...
"Duh" izlaganja...
Sam kazuje...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: NLO i vanzemaljci
PostPostano: uto maj 04, 2021 4:31 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
.


LINK


..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: NLO i vanzemaljci
PostPostano: uto maj 25, 2021 8:12 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: pon aug 18, 2014 9:34 am
Postovi: 25
Ovo iznad je dosta zastrašujuće, ali i meni se nekako čini da sve ide u smjeru te fake invazije.
Mediji već 10ak godina rade intenzivnu NLO propagandu, samo su prebacili u višu brzinu. A sad ih i vojska potvrđuje...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: NLO i vanzemaljci
PostPostano: uto okt 19, 2021 4:24 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jan 21, 2007 5:43 pm
Postovi: 1198

https://www.youtube.com/watch?v=RlJnUtCwzCM

Amerikanci su konačno objavili dugo najavljivani izveštaj o UFO , NLO ili kako ih moderno nazivaju UAP fenomenima.. U prevodu neidentifikovani vazdušni fenomeni .
Verovatno se sećate grandiozne najave od pre više meseci kada smo bili bombardovani različitim snimcima snimljenim od pilota koji prikazuju po njima nepoznate letelice koje krstare nebom da se uskoro Američka vlada sprema da objavi detalje i objasni ljudima šta se to dogadja...

Nažalost velikog broja ljudi u izveštaju se stanovnici drugih svetova ili kako ih mi zovemo vanzemaljcim niti pominju niti razmatraju.. ..Što je verovatno duboko razočaralo sve one koji UFO vezuju za druge egzotične rase dubokoga svemira..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: NLO i vanzemaljci
PostPostano: ned dec 19, 2021 2:25 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto dec 25, 2007 1:15 am
Postovi: 449
Lokacija: Zagreb
Odgledao sam video. Neshvatljivije od njekanja postojanja Vanzemaljaca mi je njekanje da negdje postoji velika vojna baza. Njekanje koje ide do te mjere da se ni lokacija ne može provjeriti preko googla ili neke druge internet tražilice.

I što mislite, kako funkcionira ta neka baza o kojoj se govori u videu, u bezvodnoj pustinji?!?!?!

Pa funkcionira tako što npr. 600 metara ispod površine Sahare postoje ogromne zalihe vode, zvani akviferi. Gadafi je htio kopati pustinju da dođe do te vode, jer je toliko kvalitetna da je se ne isplati prodavati nego bi bila najbolja da se njome prskaju usjevi. On je htio praviti područja nekoliko kilometara u promjeru, u sredini kojih bi se nalazilo veliko jezero okruženo blagim padinama na kojima bi se sijale poljoprivredne kulture.

Ostalo proučite sami.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: NLO i vanzemaljci
PostPostano: pet okt 14, 2022 10:45 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon apr 24, 2017 11:07 pm
Postovi: 119
https://youtu.be/e0LpTOS2hyE


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: NLO i vanzemaljci
PostPostano: sub dec 30, 2023 2:24 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: čet mar 15, 2018 11:16 pm
Postovi: 3
UAP Disclosure

https://imgur.com/gallery/7pO1QzV


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: NLO i vanzemaljci
PostPostano: sub dec 30, 2023 8:24 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto dec 25, 2007 1:15 am
Postovi: 449
Lokacija: Zagreb
Nikad nećemo saznati ni mali djelić istine o NLO-ima od SAD-a. Ne samo radi ovoga, nego općenito radi dobrobiti čovječanstva, bilo bi dobro da se SAD kontrolirano rastavi na tri-četiri manje države. COVID 19 histerija je došla od njih, pobili su barem 95% autohtonog stanovništva, dok se npr. Ruska Federacija mnogo humanije odnosila i odnosi prema manjim narodima koji u njoj žive, dok su američki indijanci stjerani u rezervate i svedeni da se bave kockanjem i drugim sivim zonama i nezakonitim stvarima kako bi preživjeli.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: NLO i vanzemaljci
PostPostano: pon jan 08, 2024 8:18 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
.







..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: NLO i vanzemaljci
PostPostano: uto jan 09, 2024 4:10 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet apr 16, 2010 9:59 am
Postovi: 548
Da sam vanzemaljac sigurno se nebi pojavio ovdje medu idiotima cak i da imam dobre namjere, a da imam lose namjere onda se tek nebi javio i porobio ili pobio bi Zemljane u sekundi. Pa ako su i razvijeniji to mogu naprvit odmah cemu cekanje.
Tak da me vise i te drame ne zanimaju. Oh sva ta tehnologija danas a nijednog konkretnog dokaza.


I da kako to da svi varimo nebitne informacije?!! Zasto nitko ne prosljeduje bilo kakve linkove ili ucenja kako zaradit ili napravit novac. A svi zaraduju i svima nam treba. Pa i ovi svi podkasti, videa, knjige itd... A mi nista....

Mozda bi nam bolje bilo da manje radimo i vise zaradujemo, pa da u ovom zatvoru ne gubimo barem svoje vrijeme na rad, da se mozemo bavit nekim drugim stvarima.


Eto to je moje pitanje, zasto ne sheramo neke stvari kako zaradit pare i to na lagani nacin i da imamo vise vremena?

_________________
Hvalisanje je početak sramote.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: NLO i vanzemaljci
PostPostano: sri jan 10, 2024 3:39 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto dec 25, 2007 1:15 am
Postovi: 449
Lokacija: Zagreb
Nema zarade para na lagan način, osim ako posao nije neošten.

Eventualno ako naiđeš na nekog trgovca koji je ostario, povlači se iz posla, želi te zaposliti na proviziju. Ovo je jako važan ispit, jer nepoduzetni ljudi nesigurni u sebe žele neku sigurnost u zamjenu za slobodu. Osim iskustva, taj trgovac bi morao imati i nekakve knjige o prodaji, zapravo dosta njih, i da ih proučavaš rano ujutro prije posla, onda odeš trgovat, jer najlakši rad je kada pomoću trgovine stvari mijenjaju vlasnika. Proizvođač proizvede stvar, ti je prodaš , zaradiš na razlici i stvar dobije novoga vlasnika - kupca. Stoga je trgovina najlakši način za pošteno zarađivanje (značajnije sume) novca.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: NLO i vanzemaljci
PostPostano: sri jan 10, 2024 9:16 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon apr 24, 2017 11:07 pm
Postovi: 119
Pa to sto ti pricas, bas sam nedavno gledao u predstavi 'Liman Brothers'. Mada, ovo mi sve vise lici na film 'Glup i gluplji'.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: NLO i vanzemaljci
PostPostano: sri jan 10, 2024 10:23 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto dec 25, 2007 1:15 am
Postovi: 449
Lokacija: Zagreb
Constantine je napisao/la:
Pa to sto ti pricas, bas sam nedavno gledao u predstavi 'Liman Brothers'. Mada, ovo mi sve vise lici na film 'Glup i gluplji'.


Ma gledaj, za trgovinu mraš biti prodoran, a većina nas koji pišemo po forumima, pogotovo po forumu tipa galaksija nismo prodorni. Ostvarit prve kontakte sa mnogobrojnim nepoznatim kupcima je najteži korak. Daljnje naruđbe i eventualne preporuke zadovoljnih kupaca drugim potenicjalnim kupcima su mačji kašalj naspram uspostrave prvog kontakta. To je najteži korak i tu se čini najviše grešaka.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: NLO i vanzemaljci
PostPostano: pet jan 12, 2024 6:11 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet apr 16, 2010 9:59 am
Postovi: 548
piskavac je napisao/la:
Nema zarade para na lagan način, osim ako posao nije neošten.

Eventualno ako naiđeš na nekog trgovca koji je ostario, povlači se iz posla, želi te zaposliti na proviziju. Ovo je jako važan ispit, jer nepoduzetni ljudi nesigurni u sebe žele neku sigurnost u zamjenu za slobodu. Osim iskustva, taj trgovac bi morao imati i nekakve knjige o prodaji, zapravo dosta njih, i da ih proučavaš rano ujutro prije posla, onda odeš trgovat, jer najlakši rad je kada pomoću trgovine stvari mijenjaju vlasnika. Proizvođač proizvede stvar, ti je prodaš , zaradiš na razlici i stvar dobije novoga vlasnika - kupca. Stoga je trgovina najlakši način za pošteno zarađivanje (značajnije sume) novca.


Ja stvarno neznam sto ti pricas. Podsjecas me na ove starije koji pricaju "nema kruha bez motike" itd...
Trgovina kao takva je samo jedan vid zarade. Isto tako moras znat sto prodajes. Danas u digitalnom dobu ima razno raznih stvari. Mozes radit svakekve poslove od doma preko kompa na part time ili par sati dnevno. Netko kome ne treba posao osamsatno radno vrijeme i ostalo, moze radit part time a ostatak odradit nesto od doma. Kako kome pase.

Nigdje nisam naveo da se prljavo bogato obogatis.

Bilo bi dobro da jos jednom procitas sto sam napisao, ali si jednostavno uporan ko i sa ostalim nekim postovima da pises nesto sto nema veze sa onim sto netko napise.

Sad stvarno sam siguran u to da namjerno to radis.

_________________
Hvalisanje je početak sramote.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 1238 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 58, 59, 60, 61, 62

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 46 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz