Sada je: čet mar 28, 2024 2:11 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 1238 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 57, 58, 59, 60, 61, 62  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: NLO i vanzemaljci
PostPostano: ned jun 17, 2012 9:50 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned apr 22, 2012 7:19 pm
Postovi: 635
Škilji bijela rasa. Crnci ne, Aboridžani ne, Azijati imaju skupljene vjeđe. I nijedna životinja ne. Čak ni noćne, sova npr. Veliki raspon blende.
Stvar je i u građi obrva, arkade. Suncobran. I to se kod nas nije popravilo kroz evoluciju. Zato kažem da je upitna. I sve što pričaju o evoluciji primjeri su životinje i biljke kakve su sad. Ovakve tu, onakve tamo. I to mi liči na trenutnu evoluciju, privikavanje na predio u par generacija. I onda je to nova vrsta sa zajedničkim korijenima sa nekim tamo. Darwinovi primjeri krivo interpretirani.

Što bi reklo da mi nismo oduvijek na zemlji nego smo stigli sa planete čije sunce slabije svijetli. Ili nas je neko nasadio.

Evo zgodan tekst na tu temu --http://www.piramidasunca.ba/bs/iz-mog-ugla/item/7851-zemlja-kao-plastenik.html

_________________
Aurora is a living creature,
and when we blow a whistle,
they will come near to us out of curiosity


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: NLO i vanzemaljci
PostPostano: pon jun 18, 2012 9:45 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet mar 12, 2009 7:33 pm
Postovi: 1124
ghost je napisao/la:
...


Tekst je ok, dodao bih tu još da bi ljudi u africi evoluirali na drugačiji način i verovatno bi varijacija u evoluciji usled drastične razlike u klimi trebala da nosi mnogo veće promene u fiziologiji, upravo posmatrajući razlike među ljudima i razlike u flori i fauni izazvanim klimatskim faktorima - kod ljudi su gotovo nepostojeće. Međutim kod kultura, alata, jezika, i pristupa rešavanju svakodnevnih problema iz kojeg proističu te stvari su logične čak i mnogo veće varijacije od postojećih (ignorisaćemo na momenat što svaka kultura negde ima bar nekoliko "legendi" o posetama "ljudi sa zvezda")

Uzeo si žmirkanje bele rase kao dokaz za nešto. To je po meni greška - pitaj bilo koga ko je radio sangejzing par meseci da li i dalje žmirka na suncu, ili od nekog prirodnog svetla? Ja sigurno ne, niti budem zaslepljen kod naglih promena osvetljenja osim kad je nešto zaista ekstremno u pitanju :) pre nego što pitaš, belac sam haha, tako da tu tvoja teorija o tome kao dokazu pada u vodu.

Uzmi Afrikanca za primer koji je ceo dan napolju pod suncem, i koji generalno mora da bukvalno bulji u jak sunčev odsjaj non stop, jer mu je jednostavno takav životni stil i potrebe okoline to nalažu. I za njih to važi mnogo duže vremena + što sunce jače prži.

Sada uzmi sebe. Piljiš u komp u polumračnoj sobi koja čak i kad je potpuno osvetljena ima mnogo manju jačinu svetla od sunčeve. Generalno, belci beže od sunca ko đavo od krsta. Suntan losion, sunčane naočare, ne napolje leti od 9 do 18 i tako dalje. Zar ti to ništa ne govori?

Žao mi je da te razočaram, kolega, ali nisu baš ni vanzemaljci za sve krivi :D Ako hoćeš dokaz radi sangejzing neko vreme, pa te oči neće boleti čak ni kad pogledaš direktno u sunce u podne, mada ti to ne preporučujem. Radio sam to baš radi testa, baš zato jer sam primetio da više ne žmirkam i da nema bola u očima pri naglim promenama svetla. Zato sad i offtopičarim ovde da bih ti odgovorio.

:ontopic:

:occasion5: :love3:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: NLO i vanzemaljci
PostPostano: pon jun 18, 2012 10:48 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned apr 22, 2012 7:19 pm
Postovi: 635
Valjda? Nije valjda nego si u pravu. Sungazing je ok, sina sam uputio. Ja nažalost nemam vremena- ne pitaj zašto, nemam.
A sugazingom smo se bavili ne toliko davno dok su ljudi radili u polju i boravili puno više na otvorenom. I tako unazad ne znam koliko generacija. Ne ovim novim sung. nego prirodnim, kao oni u Africi. Pa to ipak nije izazvalo povećanje raspona blende. Stari bug u genima.

I sve stoji što si rekao ali opet ima par rupa koje me kopkaju. Ne dajem konačnu istinu, daleko od toga. Ili da nešto tvrdim jer bi se morao puno više udubiti, ispitivati, upoređivati.
Samo mi se neke stvari čine čudnima. Pa sam mislio da ih podijelim s nekim. A jednog dana će nam se istina o svemu sama kazati.
Kakva god bila.

_________________
Aurora is a living creature,
and when we blow a whistle,
they will come near to us out of curiosity


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: NLO i vanzemaljci
PostPostano: pon jun 18, 2012 1:19 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub mar 31, 2007 8:27 pm
Postovi: 298
Lokacija: 7D
Pozdrav Lampa

Hvala za kritiku i pohvale, takođe ti se izvinjavam što ti je palo teško da pročitaš, kao i zbog spominjanja Boga, mada je to više literalni smisao za opisivanje Celine.

Drago bi mi bilo da ovo izučavaju srednjoškolci, pošto vrapci već sve to znaju jer razmišljaju o denzitetima i Tuđincima(sove, jastrebi, orlovi)...
Izgleda da je moj lični napredak izuzetan čim sam u srednjoj školi, dobro je da nisam u prvom razredu, ili predškolskom... Ovako idem ka sigurnom diplomiranju...

Šalim se Lampa.

Kada koristim termin Tuđinci, to se odnosi na odvojenost od Kreatora, i to da žele da ostanu zastalno u toj OPS opciji.

Da te ne bi iritirao Lampa, koristiću, Sveukupna Svest umesto Boga, mada je sve to hipotetično i iluzija i nedokazivo, zar ne Lampa?

Suština je da je problem Tuđinaca, više hiperdimenzionalne prirode, tj. onih koji su na višoj oktavi postojanja. I da smo mi do guše u krvi u ovoj dolini smrti, to stoji i vidi se na svakom koraku. E sad, ja nisam lav niti antilopa, već čovek, tako da su moji prioriteti drugačiji, tako da ću se truditi da shvatim ovu Veliku Iluziju(koja itekako boli) ne samo i za sebe, već i za druge ako dodaju nešto na tu temu, makar to bila i jedna misao, ili istraživanje na tu temu o vanzemaljcima...

Poštujem svačiji rad na tu temu i kritiku. Pozdrav Lampa(ako može neki seminar na ovu temu da bih ubrzao školovanje, ili čak preskočio neki razred, hvala unapred).


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: NLO i vanzemaljci
PostPostano: pon jun 18, 2012 2:02 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet mar 12, 2009 7:33 pm
Postovi: 1124
Joj ... nadam se da ćete mi oprostiti što se mešam, ali

Bojan71 je napisao/la:
Kada koristim termin Tuđinci, to se odnosi na odvojenost od Kreatora, i to da žele da ostanu zastalno u toj OPS opciji.


ovo mi je ulepšalo dan :) I sasvim sigurno baca drugačije svetlo na stvari koje pišeš, što sam bez ove ključne rečenice posmatrao kao na Laurinu srednju školu, čije varijante spoznaje obično koristim kao laksativ. Tom Montalk je najbolje objasnio zbog čega, da sad ne ulazim u to.

Upravo sam na to i mislio kada sam u postu iznad rekao da se vode dve različite kampanje za žetvu i jednost! Jednost onih koji su apsorbovani od strane "bolesti/greške/tumora/OPS/lažnog kreatora" unutar emuliranog univerzuma "greške" i doprinose njegovom rastu vs ona druga varijanta jednosti sa Kreatorom. Ako razumeš na šta mislim znaš da je teško objasniti ukratko.

P.S. Čak i ako si zaista putnik - na žalost, nisi imun, i u potpuno si istom problemu kao i svi mi ovde.
:occasion5: :love3:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: NLO i vanzemaljci
PostPostano: pon jun 18, 2012 4:22 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jun 19, 2011 9:48 am
Postovi: 544
Bojan71 je napisao/la:
Da te ne bi iritirao Lampa, koristiću, Sveukupna Svest umesto Boga, mada je sve to hipotetično i iluzija i nedokazivo, zar ne Lampa?

Hvala ti.
Bojan71 je napisao/la:
Poštujem svačiji rad na tu temu i kritiku. Pozdrav Lampa (ako može neki seminar na ovu temu da bih ubrzao školovanje, ili čak preskočio neki razred, hvala unapred).

Tko o čemu, ti o sebi.
Refleksija ogledala nam pomaže vidjeti ono što ne možemo sami. Ako ti vraćam komentare koji ti se očito ne sviđaju, tada se nemoj obraćati meni nego sebi, jer to je poruka koju si poslao reflektirana natrag.
Nema preskakanja razreda stari moj, svi smo ponavljači. Nažalost.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: NLO i vanzemaljci
PostPostano: uto jun 19, 2012 1:45 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned apr 22, 2012 7:19 pm
Postovi: 635
http://www.youtube.com/watch?v=hKadoX3r ... _embedded#!

_________________
Aurora is a living creature,
and when we blow a whistle,
they will come near to us out of curiosity


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: NLO i vanzemaljci
PostPostano: pet jul 06, 2012 12:05 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet okt 22, 2010 2:14 am
Postovi: 391
galaksija je napisao/la:
Već odavno se sumnja da postoji direktna veza između Sivih i Bigfoot-a (ili Sasquatch; ovi navodno obavljaju fizičke poslove za Grejse?!), međutim, mada to stvorenje 'Bigfoot' liči na gorilu, to nije gorila.


...


Ovo je stvarno interesantno. prije odredjenog vremena, kada sam pitao svoje vodice tko od vanzemaljskih rasa najvise djeluje na ljudski rod, imao sam nevjerojatno snazan uvid o dvije rase...Prvo sam "vidio" nekakvu srebrno sivu humanoidnu rasu koja je navodno najgora od svih u pogledu otimanja, uzimanja plazme iz krvi i opcenito eksperimenata...Tu mi je doslo u glavi pitanje: "nije li logicno da se genetska manipulacija vrsi od strane onih koji imaju kompatibilne gene sa ljudskom vrstom?". Druga rasa bili su "jetiji", krznata bica koja za druge obavljaju prljave poslove. Nikad nisam nista procitao o tome...Do sad...Ako se ne varam, ta bica su dosta nalik na bica koja je opisivao Whitley Strieber kod svojih otmica...

_________________
Kad pomislis da si zalutao, na dobrom si putu. Kad pomislis da si na dobrom putu, zalutao si

http://vrlovrlinovisvijet.blog.hr/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: NLO i vanzemaljci
PostPostano: sri aug 01, 2012 5:48 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon jul 09, 2012 9:02 am
Postovi: 3
Dajte, jasno recite: vjerujemo u vanzemaljce i ne stidite se toga. Diskutirajte bez ikakvih zabrana.
Ne smiju nam biti nedokučive tajne svemira.
http://www.tajne-svemira.hr-cro.eu/ :blob:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: NLO i vanzemaljci
PostPostano: sri aug 01, 2012 7:37 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub okt 15, 2011 11:45 pm
Postovi: 65
svemirkoz1 je napisao/la:
Dajte, jasno recite: vjerujemo u vanzemaljce i ne stidite se toga. Diskutirajte bez ikakvih zabrana.
Ne smiju nam biti nedokučive tajne svemira.
http://www.tajne-svemira.hr-cro.eu/ :blob:


Koji si sad pa ti da nam kažeš da se stidimo ??? Tema je tu i diskutiraj do mile volje !


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: NLO i vanzemaljci
PostPostano: sri aug 01, 2012 9:02 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned apr 22, 2012 7:19 pm
Postovi: 635
fischers je napisao/la:
svemirkoz1 je napisao/la:
Dajte, jasno recite: vjerujemo u vanzemaljce i ne stidite se toga. Diskutirajte bez ikakvih zabrana.
Ne smiju nam biti nedokučive tajne svemira.
http://www.tajne-svemira.hr-cro.eu/ :blob:


Koji si sad pa ti da nam kažeš da se stidimo ??? Tema je tu i diskutiraj do mile volje !



Pa to je vanzemljak valjda.

_________________
Aurora is a living creature,
and when we blow a whistle,
they will come near to us out of curiosity


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: NLO i vanzemaljci
PostPostano: uto jan 08, 2013 5:52 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jan 21, 2011 3:36 pm
Postovi: 248
Lokacija: skopje

http://www.thelivingmoon.com/43ancients ... _Real.html


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: NLO i vanzemaljci
PostPostano: sri jan 23, 2013 6:31 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 12:45 pm
Postovi: 574
Lokacija: Eter
http://abundanthope.net/pages/Political_Information_43/Russia-Orders-Obama-Tell-World-About-Aliens-Or-We-Will.shtml


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: NLO i vanzemaljci
PostPostano: čet jan 24, 2013 11:41 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4200
HO_OPONOPONO je napisao/la:



Izvor: Sorcha Faal (Mosadova Dezinformativna Agencija - Cointelpro) ](*,) #-o


...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: NLO i vanzemaljci
PostPostano: pet jan 25, 2013 12:07 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4200
Intervju Eve Lorgen sa Dr Malangom preko Dorice Manu:


Vanzemaljska hijerarhija




Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: NLO i vanzemaljci
PostPostano: pon maj 27, 2013 10:32 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4200
Prilično kvalitetna rasprava na temu vanzemaljskih parazita na Project Avalon forumu (za sada nekih 140 stranica interesantnog materijala):


Horus Ra as the Archontic Alien Parasite


...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: NLO i vanzemaljci
PostPostano: pon maj 27, 2013 11:02 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub okt 15, 2011 11:45 pm
Postovi: 65
Jbg. ja ne znam engleski :(


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: NLO i vanzemaljci
PostPostano: sub jun 08, 2013 7:12 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon feb 22, 2010 10:06 am
Postovi: 36
Lokacija: Beograd

_________________
All Reality Is Virtual


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: NLO i vanzemaljci
PostPostano: sub jun 08, 2013 8:42 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet mar 12, 2009 7:33 pm
Postovi: 1124
Hohoho ... veri najs :thumbup: :occasion5: Jedino ne kontam kako kao "nije znao", a ima na kraju i malo o spajanju religija u jednu i saživotu sa našim kosmičkim komšijama 8) Mislim ipak je to ministar odbrane, a ne sekretarica mesne uprave.

Samo, govor mu nije sinhronizovan sa usnama. Ima li negde original snimak, da nije samo dodata nečija naracija preko nekog standardnog snimka iz kanadske skupštine?

Edit: izgleda legitimno.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: NLO i vanzemaljci
PostPostano: pet jun 21, 2013 8:57 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jun 19, 2011 4:02 am
Postovi: 86
naidjoh na zanimljivu reportazu o NLO u bivsoj sfrj pre par mesece i hteo sam da slikam i stavim ali me mrzelo.. sad sam bas hteo da slikam ali rekoh da proverim dal ima na netu i nadjoh ga http://politikin-zabavnik.rs/pz/tekstovi/ceka%D1%98uci


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 1238 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 57, 58, 59, 60, 61, 62  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 6 gostiju.


cron
Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz