Sada je: sub apr 27, 2024 1:48 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 1238 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: REPTILI
PostPostano: sub dec 10, 2011 7:22 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon maj 24, 2010 11:26 am
Postovi: 138
a ja bi škampe i šampanjac, servirano


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: REPTILI
PostPostano: sub dec 10, 2011 7:41 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon maj 24, 2010 11:26 am
Postovi: 138
Šalim se ali nema besplatnog ručka. Na ovom forumu ima puno interesantnih postova, pa tko hoće i koga stvarno interesira može naći. I o reptilima.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: REPTILI
PostPostano: ned dec 11, 2011 9:24 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri nov 09, 2011 9:20 am
Postovi: 30
Lokacija: DUŠA
marija teler je napisao/la:
Zanima me u kratkim crtama ako je moguce da mi neko od vas objasni sta su t.j. ko su reptili i kako ih mozemo prepoznati u svom okruzenju, ja zapravo imam hiljadu pitanja na koja nemam jedan odgovor :shock:


po očima se najbolje prepoznaju-oči su im hladne,nemaju topline,lice im je ukočeno,gotovo kao maska
najbolje ih prepoznaješ svojim osjećajima-ne znam koliko ti je razvijeno šesto čulo ali reptile možeš ,kao i sve oostalo,spoznati i prepoznati svojim šestim čulom
kažu da je čulo govor duše a tvoja duša ti uvijek govori, samo je pitanje kada si voljna slušati ono što ti govori
tko su reptili neću ti pisati jer to su informacije lako dostupne putem štiva i interneta pa curo moja,potrudi se :-# i :read:
eh,da i dokle god imaš pitanja- napreduješ :occasion5:

_________________
Njega bi,govorio je u sebi mali princ dok je putovao dalje,njega bi prezirali svi ostali,i kralj,i oholica,i vinopija,i poslovni čovjek.Ipak mi se on jedini ne čini smiješnim.Možda zato što se bavi nečim drugim,a ne samim sobom.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: NLO i vanzemaljci
PostPostano: čet dec 15, 2011 9:27 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet nov 18, 2010 5:45 pm
Postovi: 68
Slucajno sam otkrio ovu stranicu o vanzemaljcima
na našem jeziku stranica je skrivena i nemože se doći do nje
tražilicom ni nikakvim linkovima skrivena je iza stranice nekog slikara
ima na toj stranici ispod još par linkova pa pročitajte
stvarno zanimljivo štivo koje nisam dosad pročitao
autoru stranice svaka čast i poštovanje ako je na ovim stranicama
još mu se jednom zahvaljujem.
http://www.gasparic-pejzazi.com/Reptili.htm


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: NLO i vanzemaljci
PostPostano: čet apr 12, 2012 9:42 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208









...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: NLO i vanzemaljci
PostPostano: pet apr 13, 2012 7:51 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri okt 14, 2009 2:53 pm
Postovi: 512
Evo jednog muzičkog spota sa animiranim buljookim alienima naotečene glave-zenimljivo je da imaju rep:

http://www.youtube.com/watch?v=hbLoN2q5nig

_________________
Long live and prosper!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: NLO i vanzemaljci
PostPostano: uto maj 01, 2012 11:11 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
Vanzemaljske interakcije...



...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: NLO i vanzemaljci
PostPostano: čet maj 03, 2012 5:59 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: uto okt 04, 2011 5:44 pm
Postovi: 28
Ima li itko pojima o jednoj vanzemaljskoj rasi koja izgledom podsječa na "sive" ali im je visina preko dva metra i imaju tri prsta. Dolaze iz OPS Orionske grupe,navodno 5-ti denzitet. Ne pitajte me od kud mi to,nije nikakva muljaža. :?:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: NLO i vanzemaljci
PostPostano: čet maj 03, 2012 8:40 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: čet jul 12, 2007 1:33 pm
Postovi: 9
heretic02 je napisao/la:
Ima li itko pojima o jednoj vanzemaljskoj rasi koja izgledom podsječa na "sive" ali im je visina preko dva metra i imaju tri prsta. Dolaze iz OPS Orionske grupe,navodno 5-ti denzitet. Ne pitajte me od kud mi to,nije nikakva muljaža. :?:


5. Denzitet??? [-X


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: NLO i vanzemaljci
PostPostano: pet maj 04, 2012 8:57 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: uto okt 04, 2011 5:44 pm
Postovi: 28
Da 5-ti denzitet. On nije samo za boravak između smrti i novog rođenja. Njihov moguč izgled možete vidjeti u Bliskim susretima treče vrste,pred kraj filma. Nije S.Spilberg od jučer.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: NLO i vanzemaljci
PostPostano: pet maj 04, 2012 1:07 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
Jesu li se "troprsti" sami izjasnili da "dolaze" iz 5. denziteta?

Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: NLO i vanzemaljci
PostPostano: pet maj 04, 2012 6:48 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: uto okt 04, 2011 5:44 pm
Postovi: 28
alf je napisao/la:
Jesu li se "troprsti" sami izjasnili da "dolaze" iz 5. denziteta?

Alf :blob:


Ne,naravno da nisu.Još mi i oni trebaju [-o< Koda nemamo dovoljno crnih ovdje.Za sada bez izvora.Biti će objašnjeno kasnije.Izvod iz Cs transkripti:

O: Lyra nije naseljena. Bilo je domova na svakakvim mjestima, ali neki su bili/jesu privremeni, a neki nisu. Obratite pažnju na Orion! To je vaš drevni dom i vaša eventualna destinacija ( odredište ). Evo apsolutno točnog profila Oriona: to je najnaseljenija regija vaše Mlječne Staze, galaksije! To je regija koja se proteže kroz prostor 3. i 4. denziteta toliko veliki koliko je velika udaljenost između vaše lokacije i nje. Tamo su 3444 naseljena "svijeta" u toj regiji. Neki su planete kao što ih vi znate. Neki su umjetno konstruirani planetoidi. Neki su plutajući svemirski tegljači. A neki su "sateliti". Tamo su primarni domovi, putujuće stanice i inkubatorski laboratoriji, svi u 2.,3. i 4. denzitetu. Tamo su nadzorne zone u 5. i 6. denzitetu. Otprilike jedna polovina je OPD i druga polovina je OPS. Zajedno, sa mnogim drugim kolonijama, koje su locirane drugdje, to je zvano, u prijevodu, Orionska Federacija. Orionci su kreirali Sive u 5 varijanti, kao kibernetska bića i instalirali ih na Zeta Reticuli 1, 2, 3 i 4, kao i na 2 planete koje kruže oko Barnardove Zvijezde. Reptili također naseljavaju 6 planeta u regiji Oriona u 4. denzitetu, i Orionski OPS-i ih imaju kao robove, a ponekad u nekim slučajevima kao i kućne ljubimce!!! Ime "Orion" je stvarno, izvorno ime i preneseno je na Zemlju direktno. Proučavajte legende o "bogu" Oriona da malo usporedite.

Ovo zadnje bi naglasio da su liziji podređeni "troprstima".


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: NLO i vanzemaljci
PostPostano: sub maj 05, 2012 9:30 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jun 10, 2010 2:04 pm
Postovi: 387
http://www.world-famous.com/Marina-Popovich/index.html


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: NLO i vanzemaljci
PostPostano: sub maj 12, 2012 10:59 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet aug 18, 2011 2:27 am
Postovi: 31
Lokacija: Srbija, Nis
Korisnik rob19791 postavio je video na YouTube na kom se vidi predmet neobičnog oblika koji lebdi u blizini Sunca.

Snimak je napravila Solar and Heliospheric opservatorija NASA i putem interneta ga poslala na Zemlju. Međutim, u trenutku kada se na snimku može opaziti neobičan „predmet“ u obliku piramide blizu Sunca, prenos je prekinut.

http://www.b92.net/zivot/vesti.php?yyyy=2012&mm=05&dd=11&nav_id=608394

Tvrdnje pomenutog korisnika agenciju ne dotiču mnogo, budući da su i ranija dva navodna viđenja „svemirskih brodova“ na posletku dobila sasvim „ovozemaljska“ objašnjenja.

„Mislim da je to dokaz da NASA zataškava ovaj slučaj. Ovo je treći put u proteklih nekoliko meseci da na osnovu snimaka agencije imamo dokaze o NLO“, navodi rob19791.

U decembru je jedan čovek tvrdio da je video svemirski brod kako obilazi oko Merkura.

Takođe, u martu je jedan objekt veličine planete primećen kako se „puni energijom“ uz samu površinu Sunca.

Ipak, naučnici su negirali takve navode i objasnili da je reč o običnom „tunelu materije koji se proteže od Sunca i hladi do formiranja tamne 'tačke'“.

Deluje da bi to moglo biti objašnjenje i poslednjeg navodnog viđenja NLO. Iako bi to bio relativno jednostavan odgovor, naučnici i dalje proučavaju ove pojave.




Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: NLO i vanzemaljci
PostPostano: ned maj 13, 2012 10:22 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 10, 2010 6:51 am
Postovi: 166
Lokacija: Na perimetru
Neku vecer je na tv-u bio film Vrazji Danny, u "paklu" je jednu ulogu imao troprsti visoki gorila. Glupav lik koji ne prica. Drugi sporedni likovi su bljedunjavi i sivi.

Mislim da sam tu kombinaciju vidio na jos jednom mjestu Sivi+gorila, samo nisam siguran dali je gorila bila troprsta!?!

_________________
Oci se cakle na putu za nigdje, drzite mi fige, javim se kad stignem.
Sasa Antic


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: NLO i vanzemaljci
PostPostano: ned maj 13, 2012 10:52 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
Već odavno se sumnja da postoji direktna veza između Sivih i Bigfoot-a (ili Sasquatch; ovi navodno obavljaju fizičke poslove za Grejse?!), međutim, mada to stvorenje 'Bigfoot' liči na gorilu, to nije gorila.


...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: NLO i vanzemaljci
PostPostano: ned maj 13, 2012 11:27 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 10, 2010 6:51 am
Postovi: 166
Lokacija: Na perimetru
Cini mi se da je sumnja opravdana i da im "big footi" direktno pomazu i pri abdukcijama.

Gorila je samo paravan kako u filmovima, tako i u direktnom iskustvu.

_________________
Oci se cakle na putu za nigdje, drzite mi fige, javim se kad stignem.
Sasa Antic


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: NLO i vanzemaljci
PostPostano: ned maj 13, 2012 5:48 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
Gorila je čest "gost" u radu s vanzemaljskim entitetima. Kao i kornjače, kokoši, slonovi, konji, leptiri itd....I često je Gorila troprsta! Troprsti zanju biti i oni koje ljudi vide kao "praživotinje" ili dinosaure - gmazove, a neki imaju sakriven 4 prst ako ih se bolje promotri!

Ako se pak dalje radi - obično "dobiju" neki drugačiji oblik....često onaj koji je isti i prepoznatiljiv kroz rad raznih autora.

Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: NLO i vanzemaljci
PostPostano: uto maj 15, 2012 10:55 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sri okt 12, 2011 12:42 pm
Postovi: 3
Toner je napisao/la:
Cini mi se da je sumnja opravdana i da im "big footi" direktno pomazu i pri abdukcijama.

Gorila je samo paravan kako u filmovima, tako i u direktnom iskustvu.


Ma daj molim te kakva sumnja?

_________________
http://prosirene-vene-lecenje.blogspot.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: NLO i vanzemaljci
PostPostano: uto maj 15, 2012 12:38 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 11, 2008 11:36 am
Postovi: 738
Lokacija: Caerbannog
perhan99 je napisao/la:
Toner je napisao/la:
Cini mi se da je sumnja opravdana i da im "big footi" direktno pomazu i pri abdukcijama.

Gorila je samo paravan kako u filmovima, tako i u direktnom iskustvu.


Ma daj molim te kakva sumnja?
"Sumnja da im "big footi" direktno pomazu i pri abdukcijama!" ili ne vidis napisano? :evil3:

_________________
(\___/)
(='. '=
(")_(") RUN AWAY! RUN AWAY!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 1238 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 41 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz