Sada je: sub apr 27, 2024 10:33 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 1238 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60 ... 62  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: NLO i vanzemaljci
PostPostano: uto nov 15, 2011 6:43 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet aug 18, 2011 2:27 am
Postovi: 31
Lokacija: Srbija, Nis
Numerous UFOs over New Orleans, Nov. 12 2011



Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: NLO i vanzemaljci
PostPostano: uto nov 15, 2011 11:22 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb


:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: NLO i vanzemaljci
PostPostano: sri nov 16, 2011 11:55 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet aug 18, 2011 2:27 am
Postovi: 31
Lokacija: Srbija, Nis
MOSKVA - Ako će vanzemaljci zaista sleteti na Zemlju, čini se kako će njihovo prvo odredište biti Rusija. Nakon mnogih tvrdnji kako se vanzemaljci pojavljuju u Sibiru, poslednja tvrdnja dolazi od jedne Ruskinje koja kaže da je poslednje dve godine držala telo jednog vanzemaljca u frižideru.

Marta Jegorovna je dve godine čuvala u frižideru misteriozno telo, koje je i fotografisala da bi dokazala njegovo postojanje.

Telo je preuzeto sa mesta blizu njene kuće na kojem se 2009. godine desio sudar NLO u ruskom gradu Petrozavodsk,prenose bosanske Vijesti.

Marta je dodala da se tada približila olupini koja je bila neverovatno vruća i pronašla mrtvog vanzemaljca.

Pre nekoliko dana su dvojica muškaraca zaplenila tijelo vanzemaljca zbog istrage.

http://www.kurir-info.rs/planeta/telo-v ... 149408.php
da li su ovo njene slike,ili neke druge,ne znam.posto ovu drugu mislim da sam negde vec vido
slika

slika


Ipak,koja su ovi vrsta? ajmo upuceni :mrgreen:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: NLO i vanzemaljci
PostPostano: sri nov 16, 2011 12:04 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Ovo izgleda ko rezbareno povrće s isteklim rokom trajanja u frižideru, ali nikad se ne zna.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: NLO i vanzemaljci
PostPostano: sri nov 16, 2011 12:29 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet mar 12, 2009 7:33 pm
Postovi: 1124
Citat:
Ipak,koja su ovi vrsta? ajmo upuceni :mrgreen:


Cvekla, repa , karfiol, mladi luk i 1 džemper :rofl

mada, ko zna na kojoj planeti je uzgajano/pleteno :angel4:

Dok sam gledao ovaj video što je Jack poslao sam imao snažan utisak da je reč o nekoj domaćoj tehnologiji, a ne alienima. Ali, nije ko ona "alienska" hala iza Fukušime, to sigurno.


Može li mala pomoć? Negde sam naišao na opis i "namenu" onih stvarčica na noćnom nebu koje izgledaju kao zvezde, samo što jasno menjaju boje (nije reč ni o jednoj atmosferskoj anomaliji, nije treperenje u pitanju, nije LED zmaj, a ni kineski lampion.) nego u pravilnim razmacima menjaju sasvim jarke boje (crvena, plava, žuta, zelena). Zna li neko gde bih mogao pronaći neki info o tome?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: NLO i vanzemaljci
PostPostano: sri nov 16, 2011 6:55 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Ipak,koja su ovi vrsta? ajmo upuceni


Heh... pa to zbilja nije baš lako... vjerojatno ima milijarde vrsta širom svemira, u raznim realitetima i denzitetima...

Kao da ti sad znaš koja je ovo vrsta pauka ( živi na Zemlji )?

slika

Neznamo ni to ovako odokativnom metodom, a kamoli vanzemaljce...

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: NLO i vanzemaljci
PostPostano: sri nov 16, 2011 6:59 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri nov 09, 2011 9:20 am
Postovi: 30
Lokacija: DUŠA
bila ostina ili ne,sve češće se plasiraju priče o vanzemaljcima-mislim da pripremaju psihološki ljude na Objavu

meni u cijeloj priči bi imalo smisla da to jest zaista vanzemaljac ali da se ova priča sad plasirala sa namjerom jer inače nema logike da bi ga dvije godine držala u zamrzivaču ,prije bih rekla da je to priča odavno otkrivena i zataškana

imam doma nevjernog Tomu koji se sprda [-X sa takvim stvarima ali meni baš i nije smiješno

da nisu grejsi :dontknow:

_________________
Njega bi,govorio je u sebi mali princ dok je putovao dalje,njega bi prezirali svi ostali,i kralj,i oholica,i vinopija,i poslovni čovjek.Ipak mi se on jedini ne čini smiješnim.Možda zato što se bavi nečim drugim,a ne samim sobom.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: NLO i vanzemaljci
PostPostano: sri nov 16, 2011 7:01 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri nov 09, 2011 9:20 am
Postovi: 30
Lokacija: DUŠA
a ovo dugačko je ruka,je li?
i 6 prstiju na njoj
liči mi na pupčanu vrpcu :-k

_________________
Njega bi,govorio je u sebi mali princ dok je putovao dalje,njega bi prezirali svi ostali,i kralj,i oholica,i vinopija,i poslovni čovjek.Ipak mi se on jedini ne čini smiješnim.Možda zato što se bavi nečim drugim,a ne samim sobom.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: NLO i vanzemaljci
PostPostano: sub nov 19, 2011 10:47 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri jun 08, 2005 3:56 pm
Postovi: 320
Ako je priča istinita, gdje su onda ostaci broda ovog paltidžan - vanzemaljca? :?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: NLO i vanzemaljci
PostPostano: pon nov 21, 2011 2:18 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet aug 18, 2011 2:27 am
Postovi: 31
Lokacija: Srbija, Nis
nesto mnogo bre ovo vanzemaljci i to bas sad,cccc
LIMA - Misterija velike lobanje.
Dva mumificirana skeleta sa izduženim lobanjama otkrivena u Peruu mogla bi konačno da dokažu postojanje vanzemaljaca. Posmrtni ostaci dva bića nađena u gradu Andavajlilas, u južnoj provinciji Kispikanči, imaju lobanje čudnog oblika, dugačke skoro koliko i celo telo, što je u jednom slučaju čak 50 centimetara.

Tela je otkrio Renato Davila Rikelme, koji radi za muzej „Privado Ritos Andinos“ u Kuskou, na jugoistoku Perua. On kaže da su očne šupljine mnogo veće nego kod ljudi. Na lobanji postoji mekana tačka, koju imaju deca u prvoj godini života, međutim, u vilici su nađena dva velika kutnjaka, karakteristična za mnogo starije ljude.

Davila Rikelme kaže da su tri antropologa iz Španije i Rusije došla u muzej u Peruu da istraže ceo slučaj i da se slažu da skeleti ne pripadaju ljudskim bićima.
- Iako je procena površna, očigledno je da karakteristike tela ne odgovaraju nijednoj etničkoj grupi na svetu - rekao je Davila Rikelme.

Ostaci očne jabučice u desnoj šupljini jedne lobanje pomoći će da se otkrije DNK čudnog bića. Ti testovi će otkloniti sve sumnje u vezi s poreklom skeleta.
Drugi mumificirani skelet nije kompletan i dugačak je samo 30 centimetara. Njemu nedostaje lice, zamotan je slojem nalik materici i nalazi se u poziciji fetusa.

Ostaci nađeni u Peruu neodoljivo podsećaju na trouglastu kristalnu lobanju iz filma o Indijani Džonsu iz 2008. „Kraljevstvo kristalne lobanje“. Za nju se u filmu ispostavilo da je vanzemaljskog porekla i da ima natprirodne sposobnosti.

slika

http://www.kurir-info.rs/planeta/u-peru ... 150906.php


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: NLO i vanzemaljci
PostPostano: pon nov 21, 2011 8:31 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet nov 18, 2010 5:45 pm
Postovi: 68
Nije to uopce nova vijest gdje ste vi bili dosad
pa takve lobanje ljudi nalaze vec desetljecima ali nitko
nemari za to.
ja sam vidio par puta takve vijesti u novinama i na tv-u
ali ljudi neobracaju paznju na to ljudi su slijepi
bitno da znaju napamet tko igra u nogometu i tko je glavni lik u sapunicama
a ovakve price ce uvijek ostati neprimjetne.
evo vam par starih videa sa takvim lobanjama.
malo istrazujte i naci ce te tonu stvari.



Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: NLO i vanzemaljci
PostPostano: uto nov 22, 2011 4:26 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon jan 12, 2009 1:43 pm
Postovi: 25
Theodoros je napisao/la:
MOSKVA - Ako će vanzemaljci zaista sleteti na Zemlju, čini se kako će njihovo prvo odredište biti Rusija. Nakon mnogih tvrdnji kako se vanzemaljci pojavljuju u Sibiru, poslednja tvrdnja dolazi od jedne Ruskinje koja kaže da je poslednje dve godine držala telo jednog vanzemaljca u frižideru.

Marta Jegorovna je dve godine čuvala u frižideru misteriozno telo, koje je i fotografisala da bi dokazala njegovo postojanje.

Telo je preuzeto sa mesta blizu njene kuće na kojem se 2009. godine desio sudar NLO u ruskom gradu Petrozavodsk,prenose bosanske Vijesti.

Marta je dodala da se tada približila olupini koja je bila neverovatno vruća i pronašla mrtvog vanzemaljca.

Pre nekoliko dana su dvojica muškaraca zaplenila tijelo vanzemaljca zbog istrage.

http://www.kurir-info.rs/planeta/telo-v ... 149408.php
da li su ovo njene slike,ili neke druge,ne znam.posto ovu drugu mislim da sam negde vec vido
slika

slika


Ipak,koja su ovi vrsta? ajmo upuceni :mrgreen:


:-# :-# :rotfl: :rotfl: :rofl

to su tzv repatošestoprsti kupusari, po svemu sudeći jako napredna vrsta :-"
nisu više zanimljivi ove nekakve mutne fotografije,loši snimci od po 1-2 min , alieni po jarugama, u frižiderima ..činjenica je da su tu, i da burgijaju , a na ove i sl. slike tipa baba 2 god. čuva tijelo aliena u fridžu odvaljivam od smijeha pogotovo kad se napušim :love3:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: NLO i vanzemaljci
PostPostano: uto nov 22, 2011 8:10 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet aug 18, 2011 2:27 am
Postovi: 31
Lokacija: Srbija, Nis
kuća se cuva od neprijatelja
a zena od...vanzemaljaca :mrgreen:

DRAGI, RODIĆU VANZEMALJCA!
Britanski par na snimku ultrazvukom umesto bebe video biće s druge planete

DRAGI, RODIĆU VANZEMALJCA!


Britanski par na snimku ultrazvukom umesto bebe video biće s druge planete

LONDON - Bliski susret kod lekara.
Britanski par Skot i Larisa Din bili su šokirani kad su na snimku ultrazvukom umesto svoje bebe ugledali vanzemaljca.

Larisa, koja je u prvom tromesečju trudnoće, otišla je na redovan pregled kod lekara.

Nakon pregleda ultrazvukom ona i Skot su dobili snimak svoje bebe. Međutim, umesto da beba izgleda kao i na svakom drugom snimku, njihova neodoljivo podseća na Bloka, lika s druge planete iz serijala „Zvezdane staze“.

Kad je Skot video snimak, nije mogao da se ne našali:
- Larisa, da me nisi slučajno prevarila s vanzemaljcem?

slika


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: NLO i vanzemaljci
PostPostano: uto nov 22, 2011 9:37 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned feb 28, 2010 4:29 pm
Postovi: 355
Hahaha, što se Skot nije zapitao, jeli možda on vanzemaljac, koji je napravio vanzemaljca.

U prevodu,još uvijek velikim dijelom ako je sin onda je do tate, a ako je kćer onda je do mame ili komšije, može i nevidljivi komšija :rotfl: , pametni tatin sin, i glupi mamin sin pa sve tako( sam pra,o i po crti) do vanzemaljaca i nevidljivih ...
Pored očitih i serviranih programa, a potom i dobro utvrđenih , šta bi ostali mogli reći osim :rotfl: :occasion5:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: NLO i vanzemaljci
PostPostano: uto nov 22, 2011 9:50 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Ma djetetova glava je dolje a sivi iznad mu radi reiki. :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: NLO i vanzemaljci
PostPostano: uto nov 22, 2011 10:10 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub mar 05, 2011 12:48 pm
Postovi: 88
A jel on to pokazuje srednji prst?

slika


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: NLO i vanzemaljci
PostPostano: uto nov 22, 2011 10:18 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Može biti jer ga slikaju! A mali je isti tata po obliku glave. :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: NLO i vanzemaljci
PostPostano: sri nov 23, 2011 9:24 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto maj 19, 2009 1:43 pm
Postovi: 488
Lokacija: na putu...
I uz sve to "roditelji" imaju ponosan smiješak na licu. Možda su Odabrani pa eto.... ponosni.

hvala lijepa na bilo kojoj vrsti Odabranosti!
Ja sam samu sebe odabrala, nek me niko ne odabire!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: REPTILI
PostPostano: sub dec 10, 2011 3:14 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sub dec 10, 2011 3:06 pm
Postovi: 1
Zanima me u kratkim crtama ako je moguce da mi neko od vas objasni sta su t.j. ko su reptili i kako ih mozemo prepoznati u svom okruzenju, ja zapravo imam hiljadu pitanja na koja nemam jedan odgovor :shock:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: REPTILI
PostPostano: sub dec 10, 2011 6:05 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 12:45 pm
Postovi: 574
Lokacija: Eter
marija teler je napisao/la:
Zanima me u kratkim crtama ako je moguce da mi neko od vas objasni sta su t.j. ko su reptili i kako ih mozemo prepoznati u svom okruzenju, ja zapravo imam hiljadu pitanja na koja nemam jedan odgovor :shock:





i ja takodjer :blob: :blob: :blob: :blob: :blob: :blob: :blob: :blob: :blob:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 1238 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60 ... 62  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 38 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz