Sada je: pet mar 29, 2024 8:13 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 77 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Babilonci, Lizzardi i Nibiru
PostPostano: čet maj 18, 2006 5:48 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned apr 16, 2006 7:09 pm
Postovi: 233
Lokacija: mljaze
Malo sam surfao po netu radi ove planete Nibiru,koja je navodno planeta koja se priblizava nasem sistemu a neki takodjer kazu da je to samo skup asteroida al to je trenutno nebitno,sto je bitno jeste da su babilonci ovo nebesko tijelo povezivali sa Bogom Mardukom,i tu mi malo postaje zanimljivo jer po legendi Marduk je pored sebe imao zmaja...na slici dole mozete vidjet ilustraciju...da li je moguce da su to lizardi u 18om stoljecu prije Krista ?I sta me jos zainteresiralo jeste da se Marduk smatra kao Ea-in sin... a ja koliko sam shvatio iz tekstova o Iluminatima jeste da je Ea originator iluminati odreda...sta velite ?

http://en.wikipedia.org/wiki/Image:Marduk_and_pet.jpg

_________________
Beam me up, Scotty !


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet maj 19, 2006 12:14 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri jun 08, 2005 3:56 pm
Postovi: 320
Po nekim izvorima planet Nibiru je uništen tako da više ne postoji. Čak se navodno ta eksplozija dogodila nedavno. Tko zna, možda su ti asteroidi zapravo njegovi ostaci.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet maj 19, 2006 9:54 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri nov 16, 2005 4:05 pm
Postovi: 83
jesi čitao ''dvanaesti planet'' tamo ima informacija o Nibiru, a da jesu lizardi, navodno jesu annunaki - annunaki bi mogli biti ustvari lizardi


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet maj 19, 2006 4:30 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet apr 06, 2006 2:39 pm
Postovi: 382
Lokacija: BiH
The 3 Earth Grand Experiments
First Earth - Lyra (Vega Star System)

First earth in the Lyra constellation -- what is the story behind its formation and demise? The answer is in the book, We are the Nibiruans.Long ago, before time as we know it began, there were the Founders of the Universe, highly evolved souls that had already completed many universal games. Being creator gods, they decided to create a universe of their own.

As the twelve came together, they were faced with the question of which “game” to choose so that the souls created in, or coming to, their new universe could spiritually evolve. And spiritual evolution is what every soul desires.

Finally, after much consideration, they chose the game known as “Polarity Integration.” This game is one of many that involves the integration of the Light and the Dark developed by Divine Creator in order to experience all that He/She is.

Now that the choice of games had been made, they knew they would need to have individuals experienced in this game to assist them in the development of the game in their new universe, individuals who would agree to become a part of it and see it through to its completion.

So the Founders put out a call to all souls in all universes that had completed at least one Polarity Integration Game. Their call was answered by ninety individuals, highly evolved souls that had just recently completed that game and were looking for another place to go in order to continue their spiritual evolution. This group of ninety was made up of forty-five Carians and forty-five Felines.

They arrived in this (our present) universe and began meeting with the Founders to set up the game. The group of ninety elected one of their own to sit on the Founder’s Council to act as a liaison between their group and the Founders. The one chosen is known to us as Devin. Devin (real name is Devaine) was the patriarch of the Feline group (family).

The Carians were given a planet in the Orion constellation as their new home while the Felines were given a planet in the Lyra constellation for theirs.

So the group of ninety divided and went to their respective planets to begin the game. The Carians would represent the Dark and the Felines would represent the Light.

In time both had evolved physical forms in which to incarnate so that they could walk upon the surface of their planetary homes. Both established pure (royal) lines within their ever-growing race. In time, both crossbred into other life forms on their planetary homes to create a new race of beings. And then, when that new race had become an established part of their respective societies, the Carian/Reptilians arrived in the Lyra constellation and colonized a neighboring planet of the Feline/Humans. In doing so, they were now ready for the first grand experiment of integration. We call it the “First Earth, Grand Experiment.”

This first grand experiment occurred on a 3D planet just like earth and it was the home of the Felines/Humans. As their technology advanced the Feline/Humans learned how to create worm holes and achieve space travel. Soon both races were traveling back and forth, visiting each other’s planet.

The two groups were now reunited again, but with many new people, their offspring, involved. Over time they began to mix with the two royal lines intermarrying to form alliances. All went well for some time.

Through the mixing of the races, new races were created and soon a caste system developed. There was the royalty, the priestly caste, the scientists, and the military. The remainder of the population made up the worker caste.

I am still not completely clear as to all that transpired to create the rift between the two royal families that brought about the First Great Galactic War, but I do know this: it was due to a lack of communication involving some details. Someone communicated with someone else regarding something but neglected to include all the details. I am told it was regarding an alliance. They were not completely clear on the details of the agreement. So feelings were hurt, leading to feelings of mistrust and then it began to steamroll with the Feline/Humans launching the first attack against their Reptilian neighbors.

Backing up a bit, before the Great Galactic War, there were some minor wars of a much smaller scale between the two Houses. This I am told, is when my father, Shimabala and Jehowahs’ father, Cobazar were killed. We were all teenagers, still wet behind the ears when our fathers died. Up until this time we were all very close to each other.

I have recalled memories of visiting Jehowah in his favorite cave and playing for hours together. These memories are filled with warm, loving feelings. Now, as we take on the mantles of leadership we are instantly pitted against each other to some degree even though the war which killed our fathers is over and my marriage to Jehowah is the part that seals the alliance that brings peace to our families. And even though another war breaks out, we do not war with each other, trying to keep our personal connections to each other out of the chaos that continues around us.
Second Earth - Pleiades

Second earth in the Pleiades --- what happened to this planet and is there evidence of its destruction? The answer is in the book, We are the Nibiruans.Toward the end of the First Galactic War, with the destruction of our planet, my brother Devin, myself and Jehowah fled along with a large group of people on one of our last remaining star ships, Pelegai.

We eventually settled in a new cluster of stars later to be known as the Seven Sisters, the Pleiades. We lived on this ship and spent much of our time establishing a colony on the planet’s surface. We called our new home Avyon after our original home. It was a beautiful blue planet, much like our previous one, with two suns.

Life progressed and so did we. Cities were built, civilizations came and went. Eventually we left the planet to those who came with us. We became the Ancient Ones to them, the original founders of our civilization on that planet. But as usual, with time the facts became distorted so that the written history no longer reflected the actual events.

In time this planet became known throughout the cosmos and other civilizations came calling, some just curious and others with an agenda to conquer. The inhabitants of the planet had evolved to the level of space travel, a little beyond where we are today. They had evolved beyond disease and social disparity and created a unified government, but also an almost hive mentality. Everyone thought and acted as one but in their actions did not express the dark side of their natures. They only expressed their lighter side as this was the social norm.

The people had become spiritually stagnant, unable to progress due to their choice to suppress their dark side, masculine side and use their three lower chakras. As a result they, on an unconscious spiritual level called forth a race who were their polar opposite to move them out of this stuck position.

At first this race came speaking of peace but soon realized there was more to gain from taking over the planet than trying to cooperate with a race of people they could not for the life of them understand.

It took many years but in time their true agenda was revealed through the efforts of a resistance movement. Once the word was out and all attempts at negotiations failed, the humans launched the first attack to try and drive this race away from their planet. In their ongoing efforts to fight off their enemy they managed to destroy their planet. The survivors fled to many places in the galaxy and eventually established colonies on other planets.
Third Earth - Pleiades (Our current earth)

Current earth on which we live -- what does the future hold in store for us? What's the bigger picture and plan for our future? The answers are in the book, We are the Nibiruans.So here we are today, in another ascension process. The first two earths never made it through an ascension. I believe that many of us here on earth today were on the one or both of the previous earth experiments. And due to the wisdom we have accumulated from our experiences will successfully ascend ourselves, earth’s people and the planet.

What we lacked before was compassion and acceptance of others different from ourselves. We have learned that polarizing to the light or the dark does not allow us to feel compassion and maintain peace. Only by integrating the light and Dark within us and their corresponding manifestations in our realities we will be able to complete the Third Grand Experiment successfully with the planet in tact and all the races involved that much further along their spiritual paths.

Izvor: www.nibiruancouncil.com


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub maj 20, 2006 10:43 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri nov 16, 2005 4:05 pm
Postovi: 83
andjela ovo je vrlo zanimljiva priča i moglo bi se reći da drži vodu, ali neznam, ma, kako god...uglavnom ova priča se proteže kroz mnoga usta, npr Kredo Mutva u ''reptilian agenda'' govori o tome kako su na zemlji postojala savršena bića koja su živjela u jedinstvu, nisu imala mogućnost prokreacije, nisu imala spol imali su jednost u svim polaritetima unutar sebe i znanje o svemu, da bi na planetu došli annunaki koji su rastavili ta bića na polaritete i na muško i žensko i dali im moć prokreacije, sad tu ima jedna verzija o enlilu i enkiju gdje je jedan od njih bez znanja ovog drugog dao bićima moć prokreacije, u nekim verzijama to prvotno biće je također stvoreno od strane annunakija u svrhu kopanja zlata, što osobno ne vjerujem, ima verzija, uglavnom činjenica je da su postojala na Zemlji bića koja su bila u jedinstvu, došao je netko i rastavio ih na polaritete, ova bića su na to pristala jer nisu imala sposobnost gledanja dobro i loše jer su bili u jedinstvu i nisu shvaćali koncepte odlučivanja i jednostavno su pristali na podjelu, ima čak verzija da se radilo o tome kako su nastale duše za potrebe inkarnacije ovih tijela to su bili anđeli pa se njih cjepalo pomoću kristala na više djelova preko grlene čakre i nastale su duše koje su se inkarnirale u muškim i ženskim tjelima što bi značilo -mi jesmo anđeli :lol: - neznam ljudi, da ima istine u tome ima to vjerujem, a sad na svakom je da si odabere svoju istinu :D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub maj 20, 2006 2:08 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet apr 06, 2006 2:39 pm
Postovi: 382
Lokacija: BiH
Kod pojma Annunaki ja uvijek mislim na vrhovnog zloću a sad vjerovatno se skupina zloća zovu Anunakiji. (naime nisam očito čitala iste izvore kao vi). No jedna stvar prije dvije godine jako me obradovala. Pročitala sam da je prije dvije godine sami izvor zla na ovoj planeti konačno otišao kući, oliti Annunaki se vratio domu svom (obavio zadatak, šta li). I sad sve ovo što se dešava zadnjih par godina pokrenuto od univerzalnih zloća na ovoj planetici je samo odraz zloće koja je ostala a najgore im je to što sad gube snagu jer više nemaju izvora sa kojeg će se napajati. Dakle, izvor je otišao pa-pa.
E sad koliko je to istina, zaista ne znam, jer sudeći po svjetskim zbivanjima meni se čini da je sada još mnogo gore nego prije dvije i više godina. No, ko će ga znati. Uglavnom, kad sam to pročitala vijest me je obradovala. Voljela bih imati još neku potvrdu iz nekog drugog izvora da se ovo zaista desilo i da sad i Illumi i sve ostale zloće samo još po inerciji zagorčavaju život nama svima.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub maj 20, 2006 5:26 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Haha...

Kad stočar ode i napusti "svoje stado" koje uzgaja?!? Možda trenutno u grad po novi set noževa... hehe :twisted:

Ovako... da ti možda probam pojasniti... ti entiteti koji su nama vidljivi kao "zli", Anunnakiji, Lizzardi, Reptili, Sivi... ili bilo koja druga frakcija - svi su ti to hiperdimenzionalni entiteti koji imaju sposobnosti "ići" kroz razne točke vremena/prostora, tj. imaju sposobnost putovanja kroz naše linearno "vrijeme". Tako da i sad odu, opet se mogu pojaviti u našoj prošlosti i opet u budućnosti... a to stalno rade.

Naivno bi bilo misliti da je jedan izvor "zla", tj. jedan stočar. Ima ih dosta, samo su neki ovdje češći nego negdje, možda, drugdje. Ako je možda i glavni Annunaki "ošo ća", vjerojatno ima drugih entiteta koji samo čekaju da preuzmu "stado" pod svoje... Mi ionako nigdje ne možemo pobjeći ( bar ne većina ) jer nismo na tom stupnju razvoja i nemamo tehnologiju s kojom bi se mogli spasiti ili rješiti svoj položaj u odnosu na njih.

Ipak, nije sve "crno", dobijamo pomoć s raznih strana, ali jedno je sigurno - MI SAMI ćemo se boriti/borimo se, jer se drugi OPD entiteti ne mješaju direktno i ne krše slobodne volje, pa makar i suprotno opredjeljenih, OPS entiteta.

Kako se boriti, raspravljali smo već u drugoj temi ovdje na forumu.

Dakle, Andjela, i tebi :love2: , hehe!

Budi SVJESNA hiperdimenzionalnosti, uvijek, uvijek i uvijek...

I ne samo ti, naravno, i svi drugi koji žele sa što manje problema napredovati u svojoj ( i grupnoj ) svjesnosti.

Hajde, evo svima: :love1:

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub maj 20, 2006 5:31 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned apr 16, 2006 7:09 pm
Postovi: 233
Lokacija: mljaze
^^ no homo :D

_________________
Beam me up, Scotty !


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub maj 20, 2006 5:38 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Unisex... hehehe!

:mrgreen:

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub maj 20, 2006 5:42 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned apr 16, 2006 7:09 pm
Postovi: 233
Lokacija: mljaze
hahahahahha :D jesi prelood :D

_________________
Beam me up, Scotty !


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub maj 20, 2006 7:43 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet apr 06, 2006 2:39 pm
Postovi: 382
Lokacija: BiH
Jack987 je napisao/la:
Haha...

Kad stočar ode i napusti "svoje stado" koje uzgaja?!? Možda trenutno u grad po novi set noževa... hehe :twisted:

Ovako... da ti možda probam pojasniti... ti entiteti koji su nama vidljivi kao "zli", Anunnakiji, Lizzardi, Reptili, Sivi... ili bilo koja druga frakcija - svi su ti to hiperdimenzionalni entiteti koji imaju sposobnosti "ići" kroz razne točke vremena/prostora, tj. imaju sposobnost putovanja kroz naše linearno "vrijeme". Tako da i sad odu, opet se mogu pojaviti u našoj prošlosti i opet u budućnosti... a to stalno rade.

Naivno bi bilo misliti da je jedan izvor "zla", tj. jedan stočar. Ima ih dosta, samo su neki ovdje češći nego negdje, možda, drugdje. Ako je možda i glavni Annunaki "ošo ća", vjerojatno ima drugih entiteta koji samo čekaju da preuzmu "stado" pod svoje... Mi ionako nigdje ne možemo pobjeći ( bar ne većina ) jer nismo na tom stupnju razvoja i nemamo tehnologiju s kojom bi se mogli spasiti ili rješiti svoj položaj u odnosu na njih.

Ipak, nije sve "crno", dobijamo pomoć s raznih strana, ali jedno je sigurno - MI SAMI ćemo se boriti/borimo se, jer se drugi OPD entiteti ne mješaju direktno i ne krše slobodne volje, pa makar i suprotno opredjeljenih, OPS entiteta.

Kako se boriti, raspravljali smo već u drugoj temi ovdje na forumu.

Dakle, Andjela, i tebi :love2: , hehe!

Budi SVJESNA hiperdimenzionalnosti, uvijek, uvijek i uvijek...

I ne samo ti, naravno, i svi drugi koji žele sa što manje problema napredovati u svojoj ( i grupnoj ) svjesnosti.

Hajde, evo svima: :love1:

:wink:


Thanks Jack! Ja ne govorim o tome da je glavni zloćko otišo u grad po novi set noževa. Izgleda da ću ipak morati da objasnim nešto šire ovo sve što sam dosad doznala /spoznala/. Naime, davno,daaaavno nekad dogovorili smo ovu priču na zemlji , sa različitim ulogama na jednoj ogrmonoj Ploči za Igru. U toj Igri jednom smo reptili, drugi put siroti zemljani, itd...znaš već taj dio inkarnacijske priče. I sad, vrhovni Tvorac/Svijest/Bog/Apsolut, itd...koji je i započeo eksperiment zvani Zemlja, odluči konačno da kaže: e sad se već približavamo kraju ove priče i eksperimenta i nakon što sam dozvolio eonima da se igra zahuktava do kraja, nakon što sam iskusio kako je izaći iz Jednote putem dijeljenja svojih dijelova "tijela" na bezbroj iskrica, i nakon što sam konačno iskustveno spoznao polaritete (nešto što je potpuna suprotnost od prirodnog stanja Tvorca a to je Jednota/jednost/Cjelovitost/) odlučio sam zajedno sa svojim djelićima da se igra bliži kraju. E, sad mi živimo upravo u tom posljednjem dobu kada se Igra i konačno završava. U sklopu tog završavanja igre (jer glavni Majstor je tako rekao) odlučeno je da se stopiraju daljnja djelovanja ovih zloća jer je Zemlja trenutno u karantinu. (što znači ne smije joj se približavati sva ona silesija zloća od reptila, felinea i drugih) dok se planeti i njenim žiteljima konačno ne da prilika da se izdignu iz vijekova u kojima su bili porobljavani, otimani i za...bavani na razne druge načine. U sklopu te igre i njenog konačnog završetka, Vrhovni svih zloća bez obzira na dimenzije i realitete u koje proklizava ili ne proklizava, je konačno otišao doma. To znači da je glavni Šef parade oliti onaj ko je smislio Igru na Ploči rekao: mali dosta si zahebavao, to nam je i bio cilj, sad možeš ići kući (vratiti se u svjetlost, čak kažu). A ovaj Vrhovni ti je nadležan za sve zloće u svim dimenzijama, svim realitetima, prostorima i vremenima.,
Da zaključim: kad kažem da je vrhovni Annunaki otišao pa-pa to ti znači da kompletne sile hajd da ih nazovemo "zla" konačno ostaju bez uporišta. Ja znam da je tebi, Galaksiji i nekim drugima malo teško povjerovati u takvu vijest i takav način gledanja, ali postavljam i takvu teoriju-tezu ili kako je već nazvati u ovim našim raspravama. Nadalje, čitala sam i to da su do daljnjeg zabranjena približavanja svih eteričkih i ostalih brodova, sprava i spravica zajedno sa bićima na njima a koja vole da nas malkice zahebavaju, dok zemlja ne izvede konačno ovaj milenijski skok u viši nivo svjesnosti. Da li će to biti 2012 ili neke druge, uopće niej bitno. Bitno je da je ovaj proces osvještavanja i buđenja krenuo prije nekih 20.-tak godina intenzivno. otud, prestale su otmice zadnjih godina a i dolazak novih kohorti zloća na ovu našu napaćenu planetu.
Eto, o tome sam htjela "nešto da kažem" (a vidi koliki ispade post).
Dakle, koliko je to tebi i Galaksiji vjerovatno ili ne, ako sjednete i o tom malo promislite? Ja znam da nada umire zadnja ali ovdje se ne radi o glupom nadanju, već o slaganju logičkih (intuicijskih, unutrašnjih) kockica u mozaik.
Što se tiče multidimenzionalnosti općenito, volim o svemu da doznajem iskustveno, a pošto sam s tim na početku (dakle imala samo nekoliko doživljaja multidimenzionalnosti u različitim varijacijama) ostavljam sve opcije i dalje otvorene.

I naravno, tebi Jack jedna :love4:
A pošto nikad baš nikad Galaksiji nisam dala... mislim poljubac, evo ga stiže: :love5: :love4: :love8: :love11: :love1: :love2:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub maj 20, 2006 11:21 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri nov 16, 2005 4:05 pm
Postovi: 83
andjela :thumbup: \:D/ upravo je to i moja posljednja informacija :D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub maj 20, 2006 11:37 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet apr 06, 2006 2:39 pm
Postovi: 382
Lokacija: BiH
angelspring je napisao/la:
andjela :thumbup: \:D/ upravo je to i moja posljednja informacija :D

Što bi kod nas u Bosni rekli: Falim te Bože! Drago mi je da je to i tvoja "posljednja informacija" glede ovih, ovih, ma nemam riječi za njih. Naime, negdje iz podsvijesti (nadsvijesti, nesvijesti,više i ne znam odakle) godinama mi je dopirao takav bijes na sve ove koji su zakuhali situaciju do kraja, da sam se ljutila na svakoga, a najviše na "Boga". Onda s Njim/Njom nisam razgovarala par godina jer sam se stalno durila i durila...pa kako si nam to mogao uraditi, pa jes' Ti normalan, pa šta hoćeš sad od nas, navučeš nas na tanak led da mi lijepo siđemo ovdje, te "duša će imati prebogato iskustvo" (i dobro i loše) te "toga nema u Jednoti, moraš obavezno sići da vidiš", i sve to da bi nam složio takvu papicu da od nje još sebi ne možemo doći nakon desetina vijekova od ove "divote" u koju smo se spustili...I nakon više godina durenja i bijesa, konačno pukne taj oblak koji sam u međuvremenu izgradila od svih tih negativnih osjećanja prema Vrhovnom Šefu, i - shvatim. Šta shvatim, valjda ti je već jasno, ali barem sam se riješila one sve negative u sebi koja mi nije dala da maknem dalje.
I kad sad čitam sve ove postove o reptilima i nama, kad vidim bijes, ljutnju i spremnost na borbu kao i ostale fajterske poze zauzetog "niskog starta" pred odlučujuću utakmicu, vidim sebe iz bliske prošlosti. i sama sam htjela da se "podžampam" sa tim stvorenjima, da im ja majku...znaš već kako to ide, dok nisam shvatila da samo učenjem, proučavanjem prvo sebe, pa tek onda "njih" mogu steći oružje za pobjedu i napose, istjerati govna (ops) iz ove galaksije i malo više van...I onda je istinsko napredovanje i krenulo. Shvatila sam da nema dobra i zla, i sve ostale stvari vezane za polaritete i vraćanje iz njih u naše prvobitno stanje, itd...Sad se zaista osjećam "lakše" (ha,ha, preblago rečeno) i nisam više ljuta. Konačno nisam ljuta ni na sebe, ni na reptile ni na Boga. Sve je u redu. Zaista je sve uredu. Uredu smo i mi i oni, ili još bolje rečeno nema nas i njih - sve smo ti mi zajedno - iliti jedno, kako god hoćeš.

Jednota ne podnosi dijeljenje

A.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned maj 21, 2006 12:24 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned apr 16, 2006 7:09 pm
Postovi: 233
Lokacija: mljaze
ma treba sve upotrijebit..i znanje i snagu i mikrofon :D treba dissat govna

_________________
Beam me up, Scotty !


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned maj 21, 2006 6:51 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4201
Predlažem svima se malo opustite uz ovu romantičnu pjesmu (4.3 mb):


www.galaksija.com/ubij_reptila.wma


Pozdrav! :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned maj 21, 2006 7:13 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri okt 26, 2005 12:53 am
Postovi: 238
:lol: :lol:

A evo i za karaoke fan-ove:

-----------


Prvo su počela padat ogromna jaja
Ka kiša bez kraja
To je trajalo danima
Iz jaja je izmilila gomila ružnih reptila
Sa kljunovima u obliku pila
Razmnožavaju se ekstremno brzo, putem vjetra
A hrana im je ljudski mozak i jetra
Žele nas istrijebit, ma da ne bi
Formirali smo elitne postrojbe sebi
Bože, pogledaj dolje vidi vjernu formaciju
Šta brani tvoju savršenu kreaciju
Majčicu Zemlju, treći kamenčić od Sunca
Mogu nam se napušit ljudskog kurca
Glupi gmazovi, ružni, lijeni
Prokleti im geni, bit će istribljeni
Daleko od kuće, tu će ostavit svoje šuplje kosti
Jer odi su nepoželjni gosti.

Najezda reptila na velike gradove
Treba uništit gadove, proklete gmazove
Ima ih na milione i milione,
Žele da nas uklone sklone, totalno pometu
Pa da oni nasele našu planetu
I uzmu nam živote jer se nenormalno kote
Al nema šanse, neka nas je još 20 hiljada
A bila nas 51 miljarda
Nema porodica, mrtvi su starci i dica
Iz naših lica sijeva mržnja poput blica
Svaka rasa, crna, žuta, crvena i bila,
Ljuta masa urla "Ubij reptila!"

"Malo smo se zaletili, odi je gravitacija prevelika
Da bi normalno letili
Počeli smo padat i ubrzavat
Devet cilih osam'esjedan metar u sekundi na kvadrat"
Tlo je prekriveno reptilima
Bespomoćno lamataju teškim krilima
Gađamo ih projektilima,
I rakete lete vođene balistički,
Dobit će po pički
Stješnjeni u klancu, kanaderi s visine
Po njima sipaju napalma i grozne kiseline
Krkljanac, cili je klanac zelen ka kivi,
MASAKR ŽIVI!

Do zalaska sunca se puca u sve šta se miče
Reptili kriče!
Oči bliješte od luđačkog sjaja,
A tad su s neba opet počela padat JAJA...


BOG I ZEMLJANI!
BOG I ZEMLJANI!
Lete rakete, projektili
A DI STE SAD, REPTILI?!!

:D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned maj 21, 2006 8:47 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri nov 16, 2005 4:05 pm
Postovi: 83
anđela eto vidiš, nisi jedina :D ja nisam bila ljuta na boga ni na reptile ni na ''zločesta bića'' bar ne svjesno, ali sam imala veliki otpor prema svakom novom znanju koje bi u meni probudilo strah, svaka informacija tipa ''reptili se hrane ljudima'', ''iluminati nas kontroliraju'', ''alieni nas otimaju'' itd. da ne nabrajam uzela bi mi toliko energije da nisam mogla funkcionirati ni u kojem smislu, pa sam imala otpor prema takvim informacijama jer kao - one šire negativnost među ljude i kaos i ljudima generalno rade loše te informacije su ustvari programiranje strahom, no kako sam poput tebe prebacila fokus izvana unutra, shvatila sam da se radi o tome da mi je rasturena treća čakra i to još od djetinjstva, ali ono totalka, kako sam počela raditi na njoj dobila sam uvid kojeg si dobila i ti, o plesu energija o polaritetima, ravnoteži, karmi, ko je tu loš i ko je tu dobar, nema lošeg i nema dobrog ili ono što je dobro u jednakoj je mjeri loše...u meni se probudila moć prihvaćanja kako tuđih izbora tako i ovih ''ružnih'' bića i ''strašnih'' informacija, a o inkarnaciji na Zemlji da ne pričamo, ja se više tu ne rađam, dosta je bilo učenja :lol:
no jedna stvar mi je postala kristalno jasna, odnosno sišla je s mentala na emocionalni dio i usidrila se u srcu: planeta Zemlja je živo biće ona tgakođer ima pravo na izbore i sama odlučuje što će ona prolaziti a što neće, ja znam da neće dopustiti neke stvari više, ako je dosad služila drugima za odbacivanje smeća, ona to više neće dopustiti, shvatila sam da s njom tvorim -jedno biće- kao i svaki čovjek koji je tu rođen, kao što je svaka stanica na meni dio mene, tako smo i mi dio nje, ona nas voli i treba dabismo joj pomogli uzdići se na višu razinu, dok god mi zadržavamo negativnosti u sebi , zadržavamo to na njenoj površini i ona ih ne može otpustiti i transformirati, zato treba raditi na sebi, neki od nas rodili su se na ovoj planeti sa svrhom, sa svrhom da pomognemo u njenom uzdizanju, došli smo tu i trebamo je poštivati - kad si u Rimu budi Rimljanin- tako kad si na Zemlji poštuj je, pitaj je za njeno mišljenje za njen blagoslov u svemu što na njoj činiš...previše smo je zajebali u prošlim inkarnacijama, sve smo radili ali smo zaboravili na činjenicu da i nju treba pitati neke stvari, sve joj uzimali i uzimamo a nju čak ne pitamo jeli to u redu :roll:
..eto toliko #-o
svima :love7: :love1:

p.s. ima informacija o tome na: http://www.ascendpress.org/index.htm


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned maj 21, 2006 4:26 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto mar 07, 2006 5:11 pm
Postovi: 1310
Citat:
Što bi kod nas u Bosni rekli: Falim te Bože! Drago mi je da je to i tvoja "posljednja informacija"


Andjela, nemoj uopste da te brine sto neko drugi ne posmatra stvari na nacin na koji ih ti vidis. Po meni, ti jesi u pravu kao sto je u pravu i Jack i Galaksija. Stvar je u tome da svako od nas ima ima razlicit nacin interpretacije iste sustine, sto nije slucajno, jer cemo se zbirom nasih "vidjenja" vise pribliziti objektivnijoj realnosti.

Evo na primer Andjela, ti mi licis na nekog ko kada vidi neku "unesrecenu dusu" ima potrebu da zagrli i da se skoncentrise na onaj osecaj "protoka" enegije koji bismo mozda nazvali ljubav, dok bih ja na primer krenuo u pricu kako bih probudi neku "iskru" pozitivnih misli u tom nekom. I ti i ja ne bi stali dok ne osetimo pozitivan ucinak. Odnosno, mi na razlicite nacine interpretiramo istu sustinu. Mozda je ovo moje grubo objasnjenje pogresno.

To je u pitanju i kada se radi o shvatanju neke "vise istine". Na primer kada se kaze da je neka tzv "srz zla" napustila ove prostore, ja to "osecam" vrlo slicno ali to interpretiram ovako:

Da predpostavimo da OPS entiteti 4d poseduju grupnu svest koja je takodje tako orjentirana i koja ustvari cini tu "srz zloce" odnosno pokretacke "zivotne" energije. A ako se setimo da je OPS u biti involutivni proces i da kod njega u sustini ne postoji "normalni" protok energije, nego on samo "usisava" doci cemo do pitanja "trajnosti" jedne OPS svesti. Sad mi nesto pade na pamet. mozda je karma 4D nesto drugacija od ove 3D, mozda tamo nema "popravnog ispita", lupam. Mislim da se trajanje jednog entiteta 4D ne moze meriti u godinama naravno vec u kolicini "zivotne" energije koju poseduju, a s obzirom da kod OPS-a nema pravog protoka energije, koji je jedina garancija "trajnosti" logicno bi bilo da oni "zavrse" sa svescu 4. denziteta kakvu poznaju, jer su u biti "pojeli" svoju zivotnu energiju umesto da je dele, a ta njihova zivotna energija se vraca "tvorcu", ja bih mozda rekao, na "reciklazu" i gde ce kasnije biti iskoristena u nekim buducim "univerzalnim" procesima u nekoj drugoj "evoluciji", kao nesto novo.

Mozda je to upravo to "zlo" koje je napustilo ove prostore, ta njegova srz. A mislim da su sada ostali samo "repovi" i tzv "lesinari", mozda su se i ti "glavni" ops 4d "kreatori" pretvorili u lesinare usled sagorevanja "zivotne" energije. Sve je moguce. Ali, mislim da nema nikakve potrebe da ova planeta bude u nekoj extra zastiti koja ukljucuje zabranu dolaska drugih bica. Mozda bi se to kosilo sa slobodnom voljom, ne tvrdim, ne znam, ali cak i da neko pokusa tzv "invaziju" kako tvrde kasiopejci, sve je to deo procesa koji ne treba da nas brine, sve su to samo "repovi" te srzi "zla" koja je na izdisaju u ovim nasim dimenzionalnim prostorima, a apsolutno je ocigledno da ova nasa "zemaljska prica" ima "srecan" kraj.
Kao i sto je Jack u pravu kada kaze da visi entiteti mogu "putovati" kroz nase tzv vreme, ali mislim da njihove mogucnosti opadaju ili su vec opale, jer jednostavno imaju manje snage/energije, odnosno imaju "rok trajanja".

Ono cega bi trebali svi da budemo svesni jeste da svi govorimo o istoj sustini, i sve "poruke" koje odasiljemo od sebe su skoro identicne, pa bilo da to kaze Jack, Andjela, Tina ili Galaksija:

* Kraj cilklusa je blizu, on je pozitivan za ovu planetu i sve ide svojim tokom u ovom procesu.

* Znacaj OPD usmerenja u citavom "evolutivnom" procesu, a narocito u ovom nasem trenutku vremena/prostora.

* Nema potrebe gledati u nebo, razmisljati o vanzemarljcima, biti opsednut njihovim tehnologijama i mogicnostima, involutivnom uticaju iluminata i ostalih "kocnica". Dovoljno je biti svestan svega toga i ne pridavati preveliki znacaj tome jer to je samo "jedan sraf(zavrtanj?)" u nizu i tako ga treba kapirati.

* Introspekcija, introspekcija, samospoznaja. To je ono na sta se moramo skoncentrisati, tu leze svi odgovori!


Ja otprilike ovako gledam na citavu ovu pricu. Sigurno nije bas tako, ali i nas "subjektivni" dozivljaj svega se menja zavisno od promene nase svesti, e pa ja trenutno ovako dozivljvam stvar i siguran sam da ce mi se misljenje i dalje menjati.

Evo za sve :love1:

Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned maj 21, 2006 4:41 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet apr 06, 2006 2:39 pm
Postovi: 382
Lokacija: BiH
galaksija je napisao/la:
Predlažem svima se malo opustite uz ovu romantičnu pjesmu (4.3 mb):


www.galaksija.com/ubij_reptila.wma


=D> =D> =D> :blob: :blob: :blob: :kiss: :angel4:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned maj 21, 2006 4:44 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet apr 06, 2006 2:39 pm
Postovi: 382
Lokacija: BiH
TINA - CARICEEEE! (mor'o je ići Caps, džaba ti sve!)

Vrištala sam od smijeha, hvala ti. Što bi kod nas rekli: Samo udri bagru! (uh jest mi ovo bilo altruistično, ali pošto reptili ionako nisu humans, ne mogu biti ne-altruistična prema njima, je l' tako?) =D> :wink: :roll:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 77 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 14 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz