Sada je: sub apr 27, 2024 2:29 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 189 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Vanzemaljci i NLO-i u snovima
PostPostano: pet jul 22, 2011 8:28 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 03, 2011 11:53 am
Postovi: 147
Lokacija: Rujan
Da, intenzivno. Grom.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vanzemaljci i NLO-i u snovima
PostPostano: pon jul 25, 2011 3:56 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jun 27, 2011 9:10 pm
Postovi: 309
Pozdrav svima!

Nisam dugo u ovim metafizičkim vodama, tek 5 mjeseci. Čitam po ovom forumu več neko vrijeme o različitim temama, registrirao sam se prije par dana, ali eto sad da podjelim moje iskustvo sa vama.

Nema veze sa NLO-ima, a možda niti sa izvanzemaljcima.
Dakle, za ovo znaju samo 2. osobe, jedna od tih dviju osoba mi je i dala link za Val-Znanje s kojim je sve počelo, kada sam joj ovo sve šta ću napisat rekao rekla mi je samo da sam vidio jednog od Greysa, da su sposobni "usaditi" nekome negativne misli, depresivne/samoubilačke misli, te da sam zbog toga i imao toliko problema svih tih godina, kako sam nedavno počeo istraživat i čitat o tim stvarima o kojima svi vi raspravljate pronašao sam nekoliko odgovora na neka pitanja, ali ovo je jednostavno nešto šta nikada nisam razumio.

Svega se dobro sjećam, sve je počelo tako da sam se probudio usred noći, osjećao sam ogroman strah, kojeg teško mogu opisat. Ustao sam bezorijentiran s kreveta, vidio sam svojim oćima kao da su se sve stvari u mojoj sobi pretvarale u "prah" i ispred mene se je pojavio neki jako visoki, jako mršavi, "mračni" lik, ne mogu se sjetit nekih detalja, uvjek kada sam mu pokušavao vidjeti lice u glavi mi se je pojavila jako velika bol, kao da mi netko otvara sam mozak... drugačije ne mogu opisati. Par trenutaka kasnije sve je prestalo, vratilo se u normalu, ja sam završio usred moje sobe na tlu, paraliziran od straha, nisam mogao govoriti ni ništa. U tom stanju su me pronašli roditelji kojima nikada nisam mogao reći šta sam vidio. Ista stvar se je događala par noći zaredom. Bilo je previše realno da bi to mogao nazvati snom.. pa se ispričavam ako ovo ne pripada u ovu temu.

Nakon šta su ti "napadi" (?) prestali ja sam se totalno promjenio. Par godina nisam sa nikime previše razgovarao, kada me je netko nešto pitao ponekad sam samo šutio, bio sam u svojem "svijetu". Postao sam na neki način opsjednut Svemirom, Vanzemaljcima, svime šta nije "odavde". Čak sam se i počeo osjećat da nisam "odavde".
Ti napadi (?) su prestali, ja sam još uvijek u svojem svijetu, ali mogu normalno razgovarati s ljudima, pomažem kada nekome nešto zatreba, ti osjećaji koje sam opisao su dan danas prisutni. I traju više od 8. godina.

Jel ima netko kakvo objašnjenje? bilo šta?
Pozz.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vanzemaljci i NLO-i u snovima
PostPostano: pon jul 25, 2011 5:24 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jun 30, 2011 1:46 pm
Postovi: 36
Lokacija: Zemun,Srbjia
Sirius91 je napisao/la:
Pozdrav svima!

Nisam dugo u ovim metafizičkim vodama, tek 5 mjeseci. Čitam po ovom forumu več neko vrijeme o različitim temama, registrirao sam se prije par dana, ali eto sad da podjelim moje iskustvo sa vama.

Nema veze sa NLO-ima, a možda niti sa izvanzemaljcima.
Dakle, za ovo znaju samo 2. osobe, jedna od tih dviju osoba mi je i dala link za Val-Znanje s kojim je sve počelo, kada sam joj ovo sve šta ću napisat rekao rekla mi je samo da sam vidio jednog od Greysa, da su sposobni "usaditi" nekome negativne misli, depresivne/samoubilačke misli, te da sam zbog toga i imao toliko problema svih tih godina, kako sam nedavno počeo istraživat i čitat o tim stvarima o kojima svi vi raspravljate pronašao sam nekoliko odgovora na neka pitanja, ali ovo je jednostavno nešto šta nikada nisam razumio.

Svega se dobro sjećam, sve je počelo tako da sam se probudio usred noći, osjećao sam ogroman strah, kojeg teško mogu opisat. Ustao sam bezorijentiran s kreveta, vidio sam svojim oćima kao da su se sve stvari u mojoj sobi pretvarale u "prah" i ispred mene se je pojavio neki jako visoki, jako mršavi, "mračni" lik, ne mogu se sjetit nekih detalja, uvjek kada sam mu pokušavao vidjeti lice u glavi mi se je pojavila jako velika bol, kao da mi netko otvara sam mozak... drugačije ne mogu opisati. Par trenutaka kasnije sve je prestalo, vratilo se u normalu, ja sam završio usred moje sobe na tlu, paraliziran od straha, nisam mogao govoriti ni ništa. U tom stanju su me pronašli roditelji kojima nikada nisam mogao reći šta sam vidio. Ista stvar se je događala par noći zaredom. Bilo je previše realno da bi to mogao nazvati snom.. pa se ispričavam ako ovo ne pripada u ovu temu.

Nakon šta su ti "napadi" (?) prestali ja sam se totalno promjenio. Par godina nisam sa nikime previše razgovarao, kada me je netko nešto pitao ponekad sam samo šutio, bio sam u svojem "svijetu". Postao sam na neki način opsjednut Svemirom, Vanzemaljcima, svime šta nije "odavde". Čak sam se i počeo osjećat da nisam "odavde".
Ti napadi (?) su prestali, ja sam još uvijek u svojem svijetu, ali mogu normalno razgovarati s ljudima, pomažem kada nekome nešto zatreba, ti osjećaji koje sam opisao su dan danas prisutni. I traju više od 8. godina.

Jel ima netko kakvo objašnjenje? bilo šta?
Pozz.


Kao prvo pozdrav i dobrodosao. :)

Ta osoba koja ti je rekla da su to bili greysi je pogresila jer su greysi mali,a prema tvom opisu saznajemo da su ta bica visoka.Znaci totalna suprotnost od greysa.E sad sumnjam na to da su ta bica moga biti vanzemaljska rasa Reptili koji u stvari gospodare greysima.I sasvim je moguce da je ono sto si ti doziveo stvarno a da to nije neki san.Trebao bi otici pod hipnozu,jer se tada dosta stvari razjasne.Posto vidim da si tek poceo da se bavis ovim stvarima,ne brini nije neuobicajeno da postanes opsednut ovim stvarima takav sam i ja bio :).
A za taj osecaj da nisi odavde ne mogu priloziti objasnjenje jer ga nemam i zato sto se tako i ja osecam...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vanzemaljci i NLO-i u snovima
PostPostano: pon jul 25, 2011 6:09 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jun 27, 2011 9:10 pm
Postovi: 309
Nikola je napisao/la:
Kao prvo pozdrav i dobrodosao. :)

Ta osoba koja ti je rekla da su to bili greysi je pogresila jer su greysi mali,a prema tvom opisu saznajemo da su ta bica visoka.Znaci totalna suprotnost od greysa.E sad sumnjam na to da su ta bica moga biti vanzemaljska rasa Reptili koji u stvari gospodare greysima.I sasvim je moguce da je ono sto si ti doziveo stvarno a da to nije neki san.Trebao bi otici pod hipnozu,jer se tada dosta stvari razjasne.Posto vidim da si tek poceo da se bavis ovim stvarima,ne brini nije neuobicajeno da postanes opsednut ovim stvarima takav sam i ja bio :).
A za taj osecaj da nisi odavde ne mogu priloziti objasnjenje jer ga nemam i zato sto se tako i ja osecam...



Hmm, možda se varam ali zar ne postoji nekoliko vrsta greysa? tj. nekoji su viši nekoji manji?
E sad, nisam vidio boju kože. Vidio sam samo crnu boju, e sad ili ima crnu kožu ili sam ja jednostavno krivo vidio.. Ne znam. A i bilo je to davno pa mi i jeste malo taj trenutak "mutan" kada sam to vidio. Šta se Reptila tiće, prije nekoliko tjedna sam gledao jedno predavanje na You-Tube-u od Davida Icka, gdje je pokazao jednu sliku koje su prikazivale Reptilskie oći koji su nacrtali pacijenti koji su bili zlostavljani, i ako se dobro sjećam "žrtvovani" za vrijeme nekojih rituala.. pa je to povezao s Reptilima. Ja samo znam da sam bio fasciniran s takvim oćima, crtao sam ih, zamišljao, vidio u glavi itd. Obožavao sam Reptile (ove na 2. Denzitetu kakve mi poznamo), dinosaure. To sve nakon tih stvari koje su mi se događale, možda je povezano? pod hipnozu nažalost trenutno nemam mogućnosti ić.. možda jednog dana.
Za osjećaj da netko "nije odavde" ni ja nemam baš nekog objašnjenja. Čitao sam nešto na svjesnost.com da se nekoji izvanzemaljci odluće reinkarnirat na Zemlju, a znamo kako funkcionira pravilo na 5. Denzitetu tj. da zaboravimo tko smo, ..moguće je.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vanzemaljci i NLO-i u snovima
PostPostano: pon jul 25, 2011 7:29 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 11, 2008 11:36 am
Postovi: 738
Lokacija: Caerbannog
Sirius91 je napisao/la:
...Jel ima netko kakvo objašnjenje? bilo šta?
Pozz.
ovdje imas moje opisano...viewtopic.php?f=5&t=2192&start=40#p83596 ...mozda bi bilo dobro cvrsto odluciti da vise ne dopustas nikakvo manipuliranje bez tvog pristanka...neznam... 8)

_________________
(\___/)
(='. '=
(")_(") RUN AWAY! RUN AWAY!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vanzemaljci i NLO-i u snovima
PostPostano: pon jul 25, 2011 7:50 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jun 27, 2011 9:10 pm
Postovi: 309
Gordan je napisao/la:
Sirius91 je napisao/la:
...Jel ima netko kakvo objašnjenje? bilo šta?
Pozz.
ovdje imas moje opisano...viewtopic.php?f=5&t=2192&start=40#p83596 ...mozda bi bilo dobro cvrsto odluciti da vise ne dopustas nikakvo manipuliranje bez tvog pristanka...neznam... 8)


... "i iz tog kuta vidim crnu sijenku koja je imala formu humanoida, tanko mrsavo tijelo i tanke ruke...glavu mu nisam mogao vidjeti jer sam bio paraliziran u takvom polozaju" ..."u tom trenutku mice ruku od mene i cujem nepprepoznatljiv piskutav zvuk".. "budim se, tjelo mi se trese, sjena nestaje, al je osjecam i dalje..."

Još kada k tome dodajem sliku.. ajme. Najveća razlika je u tome da ja nisam bio paraliziran.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vanzemaljci i NLO-i u snovima
PostPostano: uto jul 26, 2011 11:08 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jun 30, 2011 1:46 pm
Postovi: 36
Lokacija: Zemun,Srbjia
Sirius91 je napisao/la:
Gordan je napisao/la:
Sirius91 je napisao/la:
...Jel ima netko kakvo objašnjenje? bilo šta?
Pozz.
ovdje imas moje opisano...viewtopic.php?f=5&t=2192&start=40#p83596 ...mozda bi bilo dobro cvrsto odluciti da vise ne dopustas nikakvo manipuliranje bez tvog pristanka...neznam... 8)


... "i iz tog kuta vidim crnu sijenku koja je imala formu humanoida, tanko mrsavo tijelo i tanke ruke...glavu mu nisam mogao vidjeti jer sam bio paraliziran u takvom polozaju" ..."u tom trenutku mice ruku od mene i cujem nepprepoznatljiv piskutav zvuk".. "budim se, tjelo mi se trese, sjena nestaje, al je osjecam i dalje..."

Još kada k tome dodajem sliku.. ajme. Najveća razlika je u tome da ja nisam bio paraliziran.


Vazno je da nam kazes koliko tacno imas godina?Vrsim jednu anketu pa ako bi mogao da mi kazes..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vanzemaljci i NLO-i u snovima
PostPostano: uto jul 26, 2011 11:15 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jun 27, 2011 9:10 pm
Postovi: 309
Nikola je napisao/la:
Vazno je da nam kazes koliko tacno imas godina?Vrsim jednu anketu pa ako bi mogao da mi kazes..


17.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vanzemaljci i NLO-i u snovima
PostPostano: uto jul 26, 2011 3:45 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jun 30, 2011 1:46 pm
Postovi: 36
Lokacija: Zemun,Srbjia
Sirius91 je napisao/la:
Nikola je napisao/la:
Vazno je da nam kazes koliko tacno imas godina?Vrsim jednu anketu pa ako bi mogao da mi kazes..


17.


A otkad sanjas da te otimaju?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vanzemaljci i NLO-i u snovima
PostPostano: uto jul 26, 2011 4:06 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jun 27, 2011 9:10 pm
Postovi: 309
Nikola je napisao/la:
A otkad sanjas da te otimaju?


Sanjati? ne, čovjek sanja onda kada sve to "vidi" u glavi i probudi se u krevetu sav znojan.
To šta sam ja vidio nije mogao biti san.. jer ja se nisam probudio u krevetu, ja nisam spavao, bio sam budan kada se je to počelo događati i kada je bilo gotovo.
Teško mi je reći točno koliko sam imao godina.. najvjerojatnije 9 ili 10.

No sada kada sam pročitao ovo: http://svjesnost.com/?p=39 - puno toga mi je jasnije.

Ako se Reptili zaista hrane negativnom energijom onda mora da sam im godinama bio restoran sa 5 zvijezdica. Na ovom linku gore se spominje da su njihovi implantati u glavi, šta objašnjava onu bol u glavi koju sam osjećao kada je taj "san" bio pri kraju, i još puno toga.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vanzemaljci i NLO-i u snovima
PostPostano: uto jul 26, 2011 4:57 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet okt 22, 2010 2:14 am
Postovi: 391
Ja sam jednom u jednom od onih stvarnih snova (kada se probudite i ne znate da li je san bio san a da li je java java), sanjao babu kako stoji u kuhinji sa spustenom glavom. Kada bih je pitao sto radi, podigla bi glavu a umjesto oci imala ledeno tamno plave duplje. Mene bi tada zahvatio osjecaj "propadanja" a ona se pretvorila u krilatog gmaza i odletila kroz prozor. To je dok sam bio dijete. Prije nekoliko godina, kada me potraga navela na ovaj sajt i forum, te na neka slicna i vise ili manje srodna mjesta, sanjao sam kako kupujem kruh u pekari. Prodavacica imala spustenu glavu i kada je podigla, opet one oci. Pao sam na pod dok se "prodavacica" u trenu stvorila iznad mene, drzeci mi nogu na grudima i upitala posprdim glasom: "zar ti stvarno mislis da se mozes briti protiv nas?". Kasnije bi tu figuru "sanjao" kako stoji na dvoristu te se pretvara u demona te kako me u snu energetski napada (interesantno, osjecaj isti ko kod energetskog napada na "javi"). Kasnije bi neki meni poznati ljudi koji su takodjer pomalo upuceni u neke stvari takodjer sanjali "klaunove sa pognutom glavom i tamno plavim dupljama", "djevojcice nalik na onu iz filma Krug sa pognutom glavom i tamno plavim dupljama" te jos mnoge slicne i similarne stvari. I svi bi se "kleli u Šabana" da je san bio stvaran da stvarni nije mogao da bude.

Ima jedan san kada sam bio u svemirskom brodu, spojen na mnoge zice i gledao iz sjedeceg polozaja prestravljene ljude oko mene kako u panici vriste i vicu, zavezani na slicnim stolcima, dok se ja posprdno obracam entitetu iza sebe (ne vidim ga ali ga osjecam) i govorim: "gle, newbie-i" :queen:

_________________
Kad pomislis da si zalutao, na dobrom si putu. Kad pomislis da si na dobrom putu, zalutao si

http://vrlovrlinovisvijet.blog.hr/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vanzemaljci i NLO-i u snovima
PostPostano: uto jul 26, 2011 5:00 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet okt 22, 2010 2:14 am
Postovi: 391
Ko klinac sanjao bi kako ulazim kroz prostore starih gradjevina u tehnoloski naprednija podzemlja gdje me docekuju ljudi u cudnim uniformama i daju mi nekakva uputstva. Zvoni mi na 4-ti Reich no Bog ce ga dragi znat. Znao sam ko klinac sanjati i svemir kao hologram po kojemu letim dok se stvari integriraju i dezintegriraju oko mene.

_________________
Kad pomislis da si zalutao, na dobrom si putu. Kad pomislis da si na dobrom putu, zalutao si

http://vrlovrlinovisvijet.blog.hr/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vanzemaljci i NLO-i u snovima
PostPostano: uto jul 26, 2011 5:14 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 11, 2008 11:36 am
Postovi: 738
Lokacija: Caerbannog
Termalni Bata je napisao/la:
Ko klinac sanjao bi kako ulazim kroz prostore starih gradjevina u tehnoloski naprednija podzemlja gdje me docekuju ljudi u cudnim uniformama i daju mi nekakva uputstva. Zvoni mi na 4-ti Reich no Bog ce ga dragi znat. Znao sam ko klinac sanjati i svemir kao hologram po kojemu letim dok se stvari integriraju i dezintegriraju oko mene.
zanimljivo je ovo u vezi 4-tog Reich-a...mozda bi bilo dobro da napravis regresiju...ovo mi zvuci kao sjecanje na prosli zivot

_________________
(\___/)
(='. '=
(")_(") RUN AWAY! RUN AWAY!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vanzemaljci i NLO-i u snovima
PostPostano: uto jul 26, 2011 7:53 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet okt 22, 2010 2:14 am
Postovi: 391
Gordane, ne 3-ci nego 4ti Reich :wink:

Osobno vjerujem u postojanje istoga te da imaju baze ne samo na Anktartici nego maltene ispod cijele Zemlje. Opet, mozda se ne radi ni o bazama u ovom denzitetu nego nizem 4-om denzitetu. To su sve subjektivna nagadjanja a na tu temu:

http://forum.suprbay.org/showthread.php?tid=81433

_________________
Kad pomislis da si zalutao, na dobrom si putu. Kad pomislis da si na dobrom putu, zalutao si

http://vrlovrlinovisvijet.blog.hr/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vanzemaljci i NLO-i u snovima
PostPostano: čet jul 28, 2011 7:09 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 03, 2011 11:53 am
Postovi: 147
Lokacija: Rujan
Da li cujete glasove u glavi i/ili u daljini? Ja samo iz daleka.
Da li se nekom od vas (pretpostavka - kao posledica abdukcija?) javljaju iznenadna 'bubnjanja' u glavi, kao udarci? Toliko jaka, da moram pokriti usi sve dok to ne prestane. Vrlo bolno.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vanzemaljci i NLO-i u snovima
PostPostano: sub jul 30, 2011 1:36 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jun 30, 2011 1:46 pm
Postovi: 36
Lokacija: Zemun,Srbjia
2 197 je napisao/la:
Da li cujete glasove u glavi i/ili u daljini? Ja samo iz daleka.
Da li se nekom od vas (pretpostavka - kao posledica abdukcija?) javljaju iznenadna 'bubnjanja' u glavi, kao udarci? Toliko jaka, da moram pokriti usi sve dok to ne prestane. Vrlo bolno.


Ja ponekad cujem sta ljudi razgovaraju napolju dok sam ja u svojoj sobi i dok su zatvorena vrata...To se desava kad sam opusten...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vanzemaljci i NLO-i u snovima
PostPostano: sub jul 30, 2011 7:37 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jul 24, 2011 11:32 pm
Postovi: 37
Nikola je napisao/la:
2 197 je napisao/la:
Da li cujete glasove u glavi i/ili u daljini? Ja samo iz daleka.
Da li se nekom od vas (pretpostavka - kao posledica abdukcija?) javljaju iznenadna 'bubnjanja' u glavi, kao udarci? Toliko jaka, da moram pokriti usi sve dok to ne prestane. Vrlo bolno.


Ja ponekad cujem sta ljudi razgovaraju napolju dok sam ja u svojoj sobi i dok su zatvorena vrata...To se desava kad sam opusten...
\:D/

i ja ih čujem pogotovo kad raspuste narodnjake pa ja moram zvati policiju da ih smiri


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vanzemaljci i NLO-i u snovima
PostPostano: ned jul 31, 2011 10:07 am 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Ja čujem ponekad mnoštvo ljudi ko da sam na nekom trgu, javnom mjestu.
Nekad se to uz tuljenje i zvonjavu u glavi znalo pretvoriti u vrlo mučnu buku ko da slušam cijeli planet, to zna biti intenziteta taman za ispovračati se od muke i dolazi od nekud malo iznad glave.

A narodnjaci ili nečiji radio sa vijestima cijelu noć :) e to zna biti još gore.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vanzemaljci i NLO-i u snovima
PostPostano: ned jul 31, 2011 11:10 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jan 25, 2010 12:29 am
Postovi: 46
Lokacija: Hr
I ja sam isto čula mnoštvo ljudi. Odjednom je prestala tišina koja je bila oko mene, i čula sam žamor, buku, kao da sam u nekom lokalu, gdje ima oko 100-injak ljudi. Čak sam za tih nekoliko sekundi osjetila toplinu iz tog "objekta" .


Nego, kako uopće razlikovati san od stvarnog događaja, ili da si sam to sebi umislio nakon filmova i sl. ?

Ovako; ja sam imala negdje 9-10 godina. Živjela sam u jednom selu u Vojvodini. Ljeto je, uvijek bi u to doba bilo puno ljudi na ulici, sjedilo se na klupama, jedino bi se svi skupili i otišli u kuće u to doba ako bi počinjala oluja i jaki vjetar. Ja sam na ulici, na kolniku, sumrak, a nigdje nikoga, zanimljivo, ni daška vjetra, nema nikakve oluje na vidiku. Znači ja na sred ceste, sama, sa lijeve i desne strane ulica, kuće., nigdje nikog. Odjednom se sve nekako zamračuje, ja dižem glavu i vidim ogroman crni leteći objekt, sve svjetluca, prekrio je cijelo nebo iznad ceste, i iznad kuća sa jedne i druge strane ulice. To je sve ćega se sjećam.

Nakon xy godina pričam sa sestričnom koja je živjela u istoj ulici, ali par stotina metara dalje. Ona je bila u dvorištu sa starijim bratom. Imali su uski prolaz u dvorištu, jer je lijevo bila ljetna kuhinja a desno kuća. znači kad si dijete, i kad digneš pogled prema nebu, imaš dva tri metra "čistog vidika" prema nebu. I priča mi kako su jednom dok su bili djeca ona i brat sjedili na pragu, i odjednom se pojavio neki veliki objekt sa puno sjajnih svjetala, koji je potpuno prekrio nebo iznad njih. Napomena da je žena tip osobe koja je poprilično konzervativna, vjernik, izvanzemaljci i sl. su za nju "fantazije i gluposti"

Dalje; prije dvije tri godine pričam sa svojom sestrom o tom svom čudnom sjećanju, nisam uopće ziher što se dogodilo, da li se dogodilo, započinjem priču da sam jednom stajala sama na sred ceste, da nije bilo ni auta, ni traktora, i da se nebo zamračilo, i u tom trenu me ona zgrabi za ruku i nastavi " STajali smo preko puta deda Ivine kuće, iznad nas je bio svemirski brod, sav crn, sa puno svjetala, nas dvije smo bile tamo. Zar se ne sjećaš da sam i ja bila tamo ? ...............". U njenom sjećanju smo bile nas dvije.

Nitko se od nas ne sjeća ničega drugog, osim velikog crnog letećeg objekta, koji se odjednom pojavljuje predvečer u gusto naseljenom području, desetak metara možda i manje iznad tla. To je sve.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vanzemaljci i NLO-i u snovima
PostPostano: pet aug 19, 2011 12:11 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet aug 18, 2011 2:27 am
Postovi: 31
Lokacija: Srbija, Nis
ja cu da napisem nesto iz mog licnog iskustva,dan danas se secam situacije,ne znam da li je to bio moj san,neka masta ili nesto sesto.(mozda ima veze sa vanzemaljcima? bogom? )
u svakom slucaju,bio sam klinac,mozda 5/6 god. mozda i vise/manje.
secam se da sam bio ispred moje kuce,bila je zima,sneg,hladno...gledao sam u nebo,gde se pojavio neki "deda" na belom konju,koji mi je nesto pricao,ne znam sta...i pokazivao rukom ka istoku,u fazonu,idi tamo/tamo je ...
nije se ceo vido ,posto su bili oblaci,ali ne plasticni oblaci koje danas vidimo,vec oni lepi ,beli ,zimski,napumpani :)...e sad
verovatno je to neka moja masta?
mozda su vanzemaljci ?

ima li to nekog znacaja?
a mozda sam i promasio temu
pozdrav


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 189 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 49 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz