Sada je: sub apr 27, 2024 2:46 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 189 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: sri mar 08, 2006 10:35 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto mar 07, 2006 9:22 pm
Postovi: 30
haha!
imam pitanje koje vjeorajtno ne spada za baš ovu temu, ali nemam vremena pa ću bit brz:sudeći po kalendaru znači 2012 bi trebala bit prijelomna godina, znači neke velike stvari će se dogodit(imeđu ostalog...)
e sad me zanima koliko bit to trebala bit istina, mislim sve te promjene u našem tijelu, zar nebi trebao biti neki duži proces, ili se taj proces već postepeno odvija...
i nisam stigao pogledat, ali zanima me tko je napisao ono o "hrkljušu", genijalno napisano, sa dosta kvalitetnog humora, e sad da nebi pomislili da se nekome uvlačim u "čmar", moram se požalit na velika i mala slova, tu je autor ipak trebao biti malo više pažljiviji... :P

_________________
Bolje bit pametan nego glup!...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri mar 08, 2006 10:42 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
LoRd... evo teme o tome... idemo tamo s tim.

http://www.galaksija.com/forum/viewtopic.php?t=147

Ovdje ćemo nastaviti sa Vanzemaljcima u snovima...


:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned maj 21, 2006 9:36 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: pet maj 19, 2006 12:44 pm
Postovi: 8
Lokacija: zg
ustvari ja samo imam potrebu komentirat deckardovu temu koja je zaključana, jer pitao je-ima li nekog, a moje iskustvo je slično njegovom.
isto sam kao dijete bila doslovce opsjednuta svemirom i svemirskim pbrodovima i imala vrlo živahne snove, da bi u jednom periodu sve nekako presušilo pa i moj intweres i za et i za metafiziku. i onda opet se nekako sjetim i snovi opet počnu. ne znam jesm li doista bila otimana i slično nemam sjećanja na to iako po onim testovima ispada da 100 posto ustvari jesam...
uglavnom sve isto kao i deckard.
http://www.galaksija.com/forum/viewtopic.php?t=722


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto aug 01, 2006 9:46 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub jun 12, 2004 11:01 am
Postovi: 86
Lokacija: Split, Croatia
Kuronja je napisao/la:
Rekao sam joj što bi i vi garant, al ona kaže da ne zna što je za nju bolje, da živi u neznanju misleæi da je to samo san ili pak da se istinski probudi i prihvati posljedice...
Ima li netko tko proživljava slièno?


Da se probudi i prihvati činjenice? Ne baš, to nije nešto što bi se moglo reći tim riječima.

Da se probudi i prihvati mogućnost? Vjerojatno.
Da se probudi i prihvati svoje tijelo kao iluziju? Neznam.
Da provodi tonglen (budizam) praksu za tzv *entitete*? Da.

Problem je višedimenzionalan, a konačno i sama riječ problem implicira da postoji samo u umu. Stvar je u tome da se ne samo ne može vjerovati ni svojoj percepciji nego se ne može vjerovati ništa. Jedino što preostaje je sustavna analiza vlastitih percepcija, uma i misli.

Konačno ni moj odgovor ne znači ništa. Mislim da znam o čemu je riječ. Za neke stvari je potrebno vremena da se *probave*, prvenstveno zbog dobre doze deprogramiranja koja je tu potrebna. I tu se krije još par zamki, a prvenstveno ovise o karakteru osobe. Ako je uputis na samostalno istrazivanje ili pak ponudis svoja vidjenja dogadjaja tada, ovisno o karakteru i (nemam bolju riječ) *kritičkoj inteligenciji* može doći do još više gluposti.

Ipak, neke stvari nisu i nikada neće biti ugodne, pa stoga samo naprijed.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet okt 26, 2006 9:06 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: čet okt 05, 2006 10:04 am
Postovi: 16
Lokacija: zagreb
u zadnja dva tjedna sam imao slican san......stojim u nekoj meni nepoznatoj prostoriji sam i osjetim necije prisustvo....okrenem se a u stolici sjedi neki lik......
kako je sjedao cini mi se da je visine oko 1,75, u tamnom odijelu, kravata, onako bankarski tip :wink:
......onako na prvi pogled izgledao je dosta ljudski ali oci su ono sto me zaprepastilo......oci su mu bile crne......znaci ne kao crne duplje nego slicnog oblika kao kod ljudi ali s ispupcenim jabucicama....... nisu bile velike kao kod grey-sa nego relativno "normalnog" oblika ali tako ispupcene....bila je to cudna crna boja......neka nijansa crno-tamnoplave ali jako zive....
....e sad inace u snu kada imam neku interakciju s nekim sanjam da govorim.....s ovim likom sam imao telepatsku komunikaciju ali na jedan tako normalan nacin kao da oduvjek tako komuniciramo.....
.......kako su me u prvi tren privukle oci osjetio sam na trenutak neku nelagodu ali u istom trenutku mi se on obratio da nema potrebe da osjecam strah jer da i on i ja znamo da sam jaci od njega :?: ......

......nelagoda je istog trena nestala i sad ja njega pitam da sta oce .....a on veli "ma samo promatram...."
......nakon toga se budim
....par dana kasnije ponovno ista prostorija i ponovno isti lik sjedi i gleda......sad se ja ponovno telepatijom obratim njemu s pitanjem..."sta je opet samo gledas?"....on se ......nije bas nasmjesio ali nacin na koji je klimnuo glavom je ostavio dojam na mene kao da je.....inace nije imao bas nikakvu mimiku lica, jedino "zivo" na njemu su bile te oci.......
.......i nakon ovog sna sam se probudio.....
......nikad nisam vidio sliku ili opis nekog takvog lika u bilo kojem kontekstu da bi mogao sam sebi reci da je to bila podsvjesna vizualizacija necega vec vidjenog.....


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon dec 11, 2006 12:17 pm 
Offline
pod moderacijom

Pridružen/a: ned dec 10, 2006 10:27 pm
Postovi: 26
Da ih barem blindo vrata i PVC prozori mogu zaustavit odmah bi ih kupila.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Ja i vanzemaljci
PostPostano: čet dec 14, 2006 12:49 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sri dec 13, 2006 1:11 am
Postovi: 3
Lokacija: Zagreb
J.G. je napisao/la:
Cijelu vecer surfam po internetu, citam intervjue, clanke, o otmicama, greysima, reptilima, ovima, onima i sad vise ne znam jel mi drago sto sam poceo malo dublje istrazivat jer sam, iskreno, malo preplasen.
Citam kako je onog paraliziralo dok je spavao u krevetu a covjek ima 100kg misicne mase... brrr... a ja jos zivim sam u stanu... valjda me nece? Mislim da im Split nije privlacan, a pogotovo ne neki mrsavko sa dijabetesom tip 1. Sta vi mislite?
Kvragu ko ce sad zaspat...
Ako me sutra ne bude ili bude pisalo u novinama da sam otet, znajte radi cega je to :cry: :roll:
Inace, hvala Bogu (ili cemu vec) nikad nisam imao neka neugodna iskustva sa alienima i NLO-ima, tj. nisam imao nikakva iskustva uopce, niti sam ih ikad vidio, niti osjetio... jedino smo jednom cura i ja setali plazom proslo ljeto navecer. Bilo je oblacno, onako niski gusti oblaci koji su dosta brzo letili. I usred tih oblaka nesto je malo svjetlucalo, velicinom kao zvijezda, dakle mala svjetleca tockica na nebu. I onako u sali kazem joj ja "vidi, NLO", i malo smo se upitkivali na tu temu i gledali tu tockicu i onda je jednostavno izblijedila, kao da ju je oblak prekrio i gotovo, nema vise. Nakon toga vise nismo znali jel to bila zvijezda ili stvarno neki NLO. I dan danas ona mi kaze "ono sta smo mi vidili je bio NLO.".
I jednom sam sanjao smak svijeta (ali ovo je vise hollywoodski), da su dosli sa svojim OGROMNIM svemirskim brodovima, dakle stvarno mislim ogromnim, velikim kao lanac planina. Brodovi su bili prilicno ostrokutnih oblika, nesto poput velikih pravokutnika. Nekoliko njih je polako "padalo" s neba i zabijalo se u Zemlju. Prekrili su cijeli horizont, Sunce, stvorili su mrak, spustio se neki dim na Zemlju, ljudi u panici bjeze bezglavo, trce, ja medju njima isto tako u panici bjezim... i tad sam se probudio :)
Inace, nikad ih nisam sanjao i zadovoljan sam s time, nadam se da ce tako i ostat :) (osim ako su stvarno dobri i zele nam pomoc, ali i tu se bojim da bi mi srce moglo stat da ugledam jednog od njih, pa makar u snu).
Btw. onaj "nlo" sta smo cura i ja vidili, to je kao neka projekcija iz 4-6 denziteta? Moze li mi ovo netko pojasnit. Sta ta svijetleca kuglica moze, sta ona znaci...
Isto tako, pretpostavljam da im zakljucana vrata i zatvoreni prozori nisu prepreka ako zele uc u stan? [-o<
I moze li mi netko rec sta trebam radit ako ne zelim bit otet? Nemojte mi samo rec "pojacat svoje unutrasnje Ja" i slicno, jer se u panici stvarno tesko koncentriram ](*,)
Eto sorry na toliko pitanja ali malo sam nov u svemu ovome i pomalo uzasnut...

Hvala unaprijed i pozdrav



Ta svjetleća kugla je zapravo sonda za praćenje cilja u neku svrhu pošto su brodovi ipak preupadljivi za takve pothvate tako da su s razlogom bili iznad tebe i njima je sasvim svejedno u kojem si gradu bitno je da imaju pik na tebe!
Možeš ugraditi protuprovalna vrata zaključati sve brave,spustiti rolete i navući zastore i oni će opet doći.Misliš da te neće vidjeti u sobi ako i navučeš poplun preko glave dok spavaš!?
Preporučujem ti da iskoristiš djevojku kao mamac,dobro ne baš tako,ali ako si na istom prostoru ugrožen sa još jednom osobom šanse za preživljavanje ti se povečavaju za 50%,ne baš uvijek ali su svakako veće.
Laku noć.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Ja i vanzemaljci
PostPostano: čet dec 14, 2006 12:24 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub aug 28, 2004 9:34 am
Postovi: 138
Lokacija: Sarajevo
J.G. je napisao/la:
Cijelu vecer surfam po internetu, citam intervjue, clanke, o otmicama, greysima, reptilima, ovima, onima i sad vise ne znam jel mi drago sto sam poceo malo dublje istrazivat jer sam, iskreno, malo preplasen.
Citam kako je onog paraliziralo dok je spavao u krevetu a covjek ima 100kg misicne mase... brrr... a ja jos zivim sam u stanu... valjda me nece? Mislim da im Split nije privlacan, a pogotovo ne neki mrsavko sa dijabetesom tip 1. Sta vi mislite?
Kvragu ko ce sad zaspat...
Ako me sutra ne bude ili bude pisalo u novinama da sam otet, znajte radi cega je to :cry: :roll:
Inace, hvala Bogu (ili cemu vec) nikad nisam imao neka neugodna iskustva sa alienima i NLO-ima, tj. nisam imao nikakva iskustva uopce, niti sam ih ikad vidio, niti osjetio... jedino smo jednom cura i ja setali plazom proslo ljeto navecer. Bilo je oblacno, onako niski gusti oblaci koji su dosta brzo letili. I usred tih oblaka nesto je malo svjetlucalo, velicinom kao zvijezda, dakle mala svjetleca tockica na nebu. I onako u sali kazem joj ja "vidi, NLO", i malo smo se upitkivali na tu temu i gledali tu tockicu i onda je jednostavno izblijedila, kao da ju je oblak prekrio i gotovo, nema vise. Nakon toga vise nismo znali jel to bila zvijezda ili stvarno neki NLO. I dan danas ona mi kaze "ono sta smo mi vidili je bio NLO.".
I jednom sam sanjao smak svijeta (ali ovo je vise hollywoodski), da su dosli sa svojim OGROMNIM svemirskim brodovima, dakle stvarno mislim ogromnim, velikim kao lanac planina. Brodovi su bili prilicno ostrokutnih oblika, nesto poput velikih pravokutnika. Nekoliko njih je polako "padalo" s neba i zabijalo se u Zemlju. Prekrili su cijeli horizont, Sunce, stvorili su mrak, spustio se neki dim na Zemlju, ljudi u panici bjeze bezglavo, trce, ja medju njima isto tako u panici bjezim... i tad sam se probudio :)
Inace, nikad ih nisam sanjao i zadovoljan sam s time, nadam se da ce tako i ostat :) (osim ako su stvarno dobri i zele nam pomoc, ali i tu se bojim da bi mi srce moglo stat da ugledam jednog od njih, pa makar u snu).
Btw. onaj "nlo" sta smo cura i ja vidili, to je kao neka projekcija iz 4-6 denziteta? Moze li mi ovo netko pojasnit. Sta ta svijetleca kuglica moze, sta ona znaci...
Isto tako, pretpostavljam da im zakljucana vrata i zatvoreni prozori nisu prepreka ako zele uc u stan? [-o<
I moze li mi netko rec sta trebam radit ako ne zelim bit otet? Nemojte mi samo rec "pojacat svoje unutrasnje Ja" i slicno, jer se u panici stvarno tesko koncentriram ](*,)
Eto sorry na toliko pitanja ali malo sam nov u svemu ovome i pomalo uzasnut...

Hvala unaprijed i pozdrav


Iskreno. Prije sam i ja masovno upijao informacije o alienima, otmicama, zavejerama. Uzasne nocne more sam imao. Covjece, ustajao sam u pola noci skakao, nisam mogao disati. Onda mi se otac razoblio, i vise nisam imao vremena za te stvari. To je bilo prije godinu dana. Sada, spavam kao beba i samo ponekad svaratim da vidim kako napreduje borba protiv reptila :mrgreen: il je to mozda do anatomskog jastuka sto sam zbavio. Ne znam.

U svakom slucaju utjece na covjeka to. Ponekad i previse.

_________________
As far as the laws of mathematics refer to reality, they are not certain; and as far as they are certain, they do not refer to reality.

Albert Einstein


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet dec 14, 2006 4:05 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Zašto bi se uopće BOJAO nekih bića koja ti ionako u svakom trenutku mogu nauditi kako god zažele?! Strah ih samo privlači, pa je bolje informirati se o tome kako se bar donekle može zaštititi.

Znanje štiti, ignoriranje šteti.

Pa može te i na ulici ubit neki luđak, svaki put kad hodaš njome, pa se ne bojiš ljudi, zar ne?! Nikad neznaš tko je "luđak", pa nema ni potrebe onda imati paranoju od svih ljudi koji prolaze... pa luđaka samo privlačiš ako se i tako OSJEĆAŠ!

Mislima privlačiš upravo to na što misliš. Želio ti to ili ne.

:mrgreen: :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet dec 14, 2006 9:16 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sri dec 13, 2006 1:11 am
Postovi: 3
Lokacija: Zagreb
Da,ali kada si na ulici uvijek računaš na riziki pa si po povećanom pažnjom kada prelaziš ulicu ili netko hoda iza tebe... nego inače kao npr. sada pred računalom ili televizorom,a dok spavaš si potpuno isključen pošto ti je svijest u astralu,a "oni" onda dolaze u sobu po tvoje tijelo da te preinače ili ti stave kakve inplantante... :twisted:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet dec 14, 2006 11:19 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Da,ali kada si na ulici uvijek računaš na riziki pa si po povećanom pažnjom kada prelaziš ulicu ili netko hoda iza tebe...


Recimo ja to ne računam skoro nikad... ne vidim razloga tome. Ako te netko želi ubit ( ili nekako ozljediti ) to može učiniti na mnogobrojne načine i iz daleka. Jesi čuo za snajper? Jesi čuo za otrovne strelice? Jesi čuo za kemijske preparate koje "slučajno" dodirneš? Jesi svjestan usmjerenih EM valova određenih frekvencija koji se mogu izdaleka usmjeriti na tebe poput ciljanja snajperom? Da li si svjestan da kad prelaziš ulicu da recimo netko nekakvom tehnologijom može promjeniti ili zasmetati vidno polje vozača/vozačice koji dolazi prema pješačkom prelazu i koči svojim automobilom?

Ima još... mnogo je mogućnosti.

Ako si svjestan da možeš svakog časa prekinuti boravak u svojem trenutnom materijalnom tijelu, iz nekog razloga, štogod on bio, zašto bi se bojao "smrti"?!? Ili ozljeda/nesreće/negativnosti...

Citat:
a dok spavaš si potpuno isključen pošto ti je svijest u astralu,a "oni" onda dolaze u sobu po tvoje tijelo da te preinače ili ti stave kakve inplantante...


Oni to mogu UVIJEK u svakom trenutku, a da toga ni nisi svjestan. Upravo sada kad si 100% budan, to isto mogu ako baš zažele. I nastaviš u djeliću sekunde tok svoje svijesti dalje, a imaš npr. implant više... hahaha! Nisi ni trepnuo, a imaš "dodatak" za praćenje, jer su te iščupali iz 3D realiteta toka našeg linearnog vremena, obavili to što su trebali i vratili te u istu točku vremena/prostora kad su te i izvukli!?!

:mrgreen: :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet dec 15, 2006 7:37 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jan 30, 2006 1:39 pm
Postovi: 138
Lokacija: Split
Jack987 je napisao/la:
Citat:
Da,ali kada si na ulici uvijek računaš na riziki pa si po povećanom pažnjom kada prelaziš ulicu ili netko hoda iza tebe...


Recimo ja to ne računam skoro nikad... ne vidim razloga tome. Ako te netko želi ubit ( ili nekako ozljediti ) to može učiniti na mnogobrojne načine i iz daleka. Jesi čuo za snajper? Jesi čuo za otrovne strelice? Jesi čuo za kemijske preparate koje "slučajno" dodirneš? Jesi svjestan usmjerenih EM valova određenih frekvencija koji se mogu izdaleka usmjeriti na tebe poput ciljanja snajperom? Da li si svjestan da kad prelaziš ulicu da recimo netko nekakvom tehnologijom može promjeniti ili zasmetati vidno polje vozača/vozačice koji dolazi prema pješačkom prelazu i koči svojim automobilom?

Ima još... mnogo je mogućnosti.

Ako si svjestan da možeš svakog časa prekinuti boravak u svojem trenutnom materijalnom tijelu, iz nekog razloga, štogod on bio, zašto bi se bojao "smrti"?!? Ili ozljeda/nesreće/negativnosti...

Citat:
a dok spavaš si potpuno isključen pošto ti je svijest u astralu,a "oni" onda dolaze u sobu po tvoje tijelo da te preinače ili ti stave kakve inplantante...


Oni to mogu UVIJEK u svakom trenutku, a da toga ni nisi svjestan. Upravo sada kad si 100% budan, to isto mogu ako baš zažele. I nastaviš u djeliću sekunde tok svoje svijesti dalje, a imaš npr. implant više... hahaha! Nisi ni trepnuo, a imaš "dodatak" za praćenje, jer su te iščupali iz 3D realiteta toka našeg linearnog vremena, obavili to što su trebali i vratili te u istu točku vremena/prostora kad su te i izvukli!?!

:mrgreen: :wink:


zasto se onda neki sjecaju otmica?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet dec 15, 2006 4:01 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
zasto se onda neki sjecaju otmica?


Zato što ti ostaju slike u podsvijesti. Nekad su "plitko" i sjetiš ih se. Ili njih nije briga, niti im je važno da to zaboraviš, odnosno da se ne sjećaš.

Ponekad im nije bitno hoće li te vratiti u istu točku vremena/prostora... nekad su i "neuredni" ili "traljavi".

A možda postoje i neki drugi razlozi.

:mrgreen: :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri dec 20, 2006 9:42 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet okt 13, 2006 8:37 pm
Postovi: 147
Meni se isto nikad nije desilo nesto da se bas secam, mada sam ih sanjala i to vrlo verodostojno kako vrse neke preglede nada mnom dok lezim na stolu. Ali to sam sanjala samo par puta u zivotu.
Sto se straha tice, nisam nikad imala nikakav strah. Onako je kako mora biti i ne moze se tu mnogo sta promeniti, osim sebe. Najbolje prihvatiti sve kao mogucnost i nastojati procitati sto vise i saznati o tome.
Bar tako ja mislim.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet dec 22, 2006 2:28 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sri dec 13, 2006 1:11 am
Postovi: 3
Lokacija: Zagreb
Ja isto tako sanjam da rade pokuse na meni ali žene :mrgreen: i ne bunim se!

Sto se straha tice, nisam nikad imala nikakav strah. Onako je kako mora biti i ne moze se tu mnogo sta promeniti, osim sebe. Najbolje prihvatiti sve kao mogucnost i nastojati procitati sto vise i saznati o tome.

Eto vidiš da imamo slične snove. #-o


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet dec 22, 2006 7:30 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet okt 13, 2006 8:37 pm
Postovi: 147
PREDSEDNIK, nisi dobro procitao , nemam ja takve snove, to sto sam sanjala je bila velika retkost, znaci iznimka. Zato sam i upamtila :). Nazalost (ili nasrecu) to je sve sto mogu sa iskopam iz dosadasnjeg isksutva a da moze biti povezano za temom.

A to sto ti sanjas, mislim da tek nema veze s temom #-o .


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub dec 23, 2006 11:33 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet mar 30, 2006 11:32 pm
Postovi: 702
Lokacija: Forbidden Island
PREDSJEDNIK je napisao/la:
Ja isto tako sanjam da rade pokuse na meni ali žene :mrgreen: i ne bunim se!

Sto se straha tice, nisam nikad imala nikakav strah. Onako je kako mora biti i ne moze se tu mnogo sta promeniti, osim sebe. Najbolje prihvatiti sve kao mogucnost i nastojati procitati sto vise i saznati o tome.

Eto vidiš da imamo slične snove. #-o


meni se cini da si ti na pogresnom forumu, ovo ti je ujedno upozorenje da prestanes ostavljati ovakve postove te da se dobro upoznas sa pravilima foruma

_________________
" Vrlo cesto Vitez je porazen jer je sluzio Djavolu svim svojim srcem dok je iskreno ali pogresno vjerovao da sluzi Kristu."
(Mouravijeff- Gnosis)


http://knightofthestorms.blogspot.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vanzemaljci i NLO-i u snovima
PostPostano: pet sep 04, 2009 1:00 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pet sep 04, 2009 12:41 pm
Postovi: 2
ok, potpuno mi je skeri i topic i forum, ali mozda ima smisla i da se ja javim...
kao dete, imala sam utisak (sad vise nisam sigurna da su snovi), da iz ormara koji nije mogao da se zakljuca, nocu, kad svi zaspu, izlazi "mali crni covek"... toliko sam bila opsednuta njim, da sam ga crtala, a mama mi je nedavno pokazala te moje "petogodisnje" crteze... i zamislite, ovih dana je na tv-u isla emisija o vanzemaljcima i o najcesce sretanom - malom sivom... Decji crtez bio je identican toj "vrsti"... meni je u secanju ostala njegova siva koza, nalik slonovskom uvetu, sa dosta reljefnih "kapilara" , secam se da sam od sivog plastelina, utiskivajuci dlan o dlan, mogla da napravim takvu kozu "malog crnog coveka"...
I opet, to ne bi bilo mozda neki fantasticni podatak (vidim da ljudi ovde imaju mnogo direktnije slike i dozivljaje), ali ja cesto sanjam letelice, dva ogromna puna meseca, vracanje vremena unazad, a 1.maja ove godine sanjala sam razgovor sa posetiocima iz svemira, i cak u snu upisala u mob.telefon njihovu neobicnu rec...
Naime, bica su izasla sa ogromnih letelica, prepunih najtananijih svetlecih sijalicica, da ne opisujem bas sve detalje, ali bili su u ljudskom obliku! Ja sam hodala naporedo sa njihovom kolonom i ispitivala ih, na mom maternjem jeziku za koji su mi objasnili da su ga naucili zbog lakse komunikacije... na pitanje - zar su oni u ljudskom obliku, odgovor je bio - sva bica u univerzumu imaju ljudski oblik... na pitanje da li imaju verovanje na njihovoj planeti u deda mraza - odgovor je bio potvrdan, i tada sam saznala da se on na njihovom jeziku zove "kourzikkejkn" (ne znam kako se pise :) ).... naravno da mi je sve to bilo krajnje simpaticno kad sam se probudila, ali volela bih da znam ima li ovo ikakvog smisla, ili samo imam bujnu mastu?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vanzemaljci i NLO-i u snovima
PostPostano: pon sep 28, 2009 3:53 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri sep 23, 2009 11:18 pm
Postovi: 650
kourzik kejkn je napisao/la:
... naravno da mi je sve to bilo krajnje simpaticno kad sam se probudila, ali volela bih da znam ima li ovo ikakvog smisla, ili samo imam bujnu mastu?

nemaš bujnu maštu, istina je, ON POSTOJI! :wink:

slika

što se tog malog čovječuljka koji izlazi iz ormara tiče, potpuno istu priču ispričao mi je moj otac, likota, ljubitelj piva, žena i nogometa... dešavalo mu se kada je imao 5 god.
čak mi je do u detalje opisao prste i zglobove tog stvorenja. proganjao ga je neko vrijeme, ne sjeća se kako je to prestalo.
to je, prema njegovim navodima, najstrašnija stvar koja mu se u životu desila, a natukao je već preko 60 i nije ga život mazio.
siguran sam da će biti oduševljen sutra kada ga podsjetim na njegovog malog sivog prijatelja :mrgreen:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vanzemaljci i NLO-i u snovima
PostPostano: uto sep 29, 2009 8:30 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pet sep 04, 2009 12:41 pm
Postovi: 2
hehehe, e sad mi je lakse, kad znam da nisam usamljena u snovima ;)
ipak, verovanje u deda mraza mora imati neko vanzemaljsko poreklo, kad on putuje brzinom vecom od brzine svetlosti, i to po nebu... takodje sam nakon tog privremenog budjenja (kako bih upisala njegovo ime u telefon), nastavila da sanjam, ali ovog puta nesto na temu "koka kola - kourzik kejkn - deda mraz - vanzemaljska zavera). lepo sam sve povezala u glavi...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 189 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 62 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz