Sada je: sub apr 27, 2024 11:24 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 189 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: pet feb 03, 2006 1:37 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: uto jan 24, 2006 8:59 pm
Postovi: 9
Lokacija: psychodelicart-parallel reality
-Da oni se gore napusavaju i smiju dok mi cekamo njihov udarac..
mislim da che te napasti kad najmanje ocekujesh i to u leđa :twisted:

- da postoji razlicitih oblika zezanja..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet feb 03, 2006 3:37 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 19, 2004 10:54 pm
Postovi: 399
Lokacija: Split
J.G
Tvoji snovi su indikatori green star-a, no tek si početnik stoga ti neću govoriti šta je to, kad malo uznapreduješ u znanju i svijesti tada ćeš i sam vidjeti značenje svojih snova.

Split, nema veze grad u kojem se nalaziš, njima je bitna osoba koju traže.

Anyway, idi lagano sa informacijama koje pronađeš ovdje.

_________________
The battle has begun.
I'm ready, and you?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet feb 03, 2006 4:12 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Anyway, idi lagano sa informacijama koje pronađeš ovdje.


Tako je, malo po malo - proučavaj. Na sva svoja pitanja imaš ovdje negdje odgovore... da sad ne pišemo već rečeno ili kilometarske postove... hehe!

Vanzemaljcima u načelu, prostor uopće nije problem... hehe! Možeš bit i na Sjevernom polu, pa ako žele - otet će te. A možeš skakat na vrhu nebodera i vikat u nebo: "Uzmite me!" i širiti ruke, a ako im nisi zanimljiv - uopće te neće ni "pogledati". Hehe!

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet feb 03, 2006 4:31 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
Eto, vidiš, ja mislim da su te ipak oteli. To što si se prestrašio pa nisi mogao spavati, to ti je isto otmica. 8)
E, tako, jedna bakica pošla u posjet drugoj. Ta druga je živjela s druge strane velikog i mračnog parka, pa joj je lipo objsnila nek ne ide kroz park po mraku, jer u tom parku često otimaju staricama torbice i siluju ih. bolje nek ide okolo. I tako krene bakica, a kad se približila parku, zabole je noge, pa odluči ipak kroz park jer je kraći put, pa što bude. I, kad je bila na pol puta, natrči na nju neki visok tip sa 100 kiola mišića i otme joj torbicu iz ruku, i nastavi trčati. a bakica za njim viče: "Ej, mladiću, stani! A silovanje?"
E tako..nemoj mi tu po mraku surfati, posebo ne po parkovima... :wink:

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub feb 04, 2006 12:06 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto okt 25, 2005 4:53 pm
Postovi: 477
J.G.

Pozdrav, ti si tipičan primjer pozitivnog početnika... malo zanesen, lijep osjećaj ispunjen ekstatičnim strahom i zbunjolom... nakon nekog vremena više ti stvari neće izgledati kao sad, mislit ćeš kako si s vremena na vrijeme posložio niz kockica, vidjet ćeš svijet očima manjine, uvjerene u istinitost događaja oko nas, vidjet ćeš hijerarhiju svemira i denziteta kao što su ovdje prezentirani...

Postat ćeš član "zone sumraka", učit ćeš druge onome što su te i si se naučio, borit ćeš se s činjenicom da ne želiš biti hrana drugima, mislit ćeš da znaš i naći ćeš ljude istih uvjerenja, iako ih nikada nećeš vidjeti...

Na kraju svega bit ćeš jedan od 99% onih, kako s ovog foruma tako i globalno, koji neće imati pojma... jer nećeš htjeti sam sebi priznati da je sve moguće, poslušaj ...

Sad dokaži sebi da je i to moguće prevazići!

Nitko ti nije neprijatelj već ti sam sebi.

Poštuj Sve.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub feb 04, 2006 12:31 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jan 30, 2006 1:39 pm
Postovi: 138
Lokacija: Split
Kalki je napisao/la:
J.G.

Pozdrav, ti si tipičan primjer pozitivnog početnika... malo zanesen, lijep osjećaj ispunjen ekstatičnim strahom i zbunjolom... nakon nekog vremena više ti stvari neće izgledati kao sad, mislit ćeš kako si s vremena na vrijeme posložio niz kockica, vidjet ćeš svijet očima manjine, uvjerene u istinitost događaja oko nas, vidjet ćeš hijerarhiju svemira i denziteta kao što su ovdje prezentirani...

Postat ćeš član "zone sumraka", učit ćeš druge onome što su te i si se naučio, borit ćeš se s činjenicom da ne želiš biti hrana drugima, mislit ćeš da znaš i naći ćeš ljude istih uvjerenja, iako ih nikada nećeš vidjeti...

Na kraju svega bit ćeš jedan od 99% onih, kako s ovog foruma tako i globalno, koji neće imati pojma... jer nećeš htjeti sam sebi priznati da je sve moguće, poslušaj ...

Sad dokaži sebi da je i to moguće prevazići!

Nitko ti nije neprijatelj već ti sam sebi.

Poštuj Sve.


Ovo me podsjeca na film Matrix. Netko nas koristi zbog nase energije ili sta vec? Dakle, kao i u filmu, treba napravit ustanak i borit se protiv tih parazita koji izjedaju nasu dusu i tijelo?
Da li netko moze dokazat teoriju denziteta? Tj. da postoje denziteti, da smo mi u trecem, da ih ima sedam, itd. ?
Tko je bio Isus Krist? Dusa iz 4. ili 5. denziteta koja je pobjegla u nas 3. denzitet kako bi nas poducio necem, pa je mozda zato kaznjen, isiban, razapet i na kraju uskrsnuo (povucen nazad u 4. ili 5. denzitet) ?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub feb 04, 2006 8:41 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 03, 2005 7:20 pm
Postovi: 310
Citat:
Citam kako je onog paraliziralo dok je spavao u krevetu a covjek ima 100kg misicne mase... brrr...


Meni se to dogodilo (samo) dvaput i osjećaj stvarno nije ugodan. Mislim da mišićna masa s tim nema veze. Vjerujem da su neki sa foruma imali i jezivija iskustva :(
Ipak, ne treba se bojati, mada skoro nitko nije lišen straha u potpunosti. Trebalo bi osvijestiti da mi moći imamo, samo što su uspavane. A to je već početak...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned feb 05, 2006 12:58 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
J.G., mnoge odgovore na svoja pitanja možeš naći ovdje na forumu, ali i šire na netu.

Probaj pročitati što je više moguće, vjerojatno mnogo toga možeš i sposoban si, ali džaba ti snaga bez kontrole... auto sleti s ceste. Nadam se da me shvaćaš što ti ovime želim reći.

Gledaj, slušaj, čitaj, širi količinu informacija i kapacitet učenja... time će ti porasti i svijest i ubrzat ćeš još napredak.

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned feb 05, 2006 8:27 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jan 03, 2005 2:12 pm
Postovi: 216
Lokacija: levo
spooky :shock: ... jezivo ...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vanzemaljci i NLO-i u snovima
PostPostano: sub feb 18, 2006 10:59 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: pet jan 20, 2006 10:52 am
Postovi: 15
Lokacija: One Step Closer To The End
tom je napisao/la:
Danas mi je zena ispricala da je sinoc imala cudan san. Sanjala je kako joj vanzemaljci sisu krv. Kaze da je lezala negdje na zemlji, a da su oni klecali sa strana i sisali joj krv. Glave su im bile insektiodnog oblika na mjestu nosa im se nalazio nekakav kljun pomocu kojeg sisu krv. Imali su krupne oci bili su celavi, a potiljak im je bio izrazajni malo je strsio. Ona kaze da su imali uska odjela boje zlata, bili su mrsavi i da im je visina oko 120 cm. To me malo zacudilo da ona sanja takve snove a ne ja, posto nju nikako ne zanimaju teme o NLO i slicne. Sad se pitam jeli bio samo san ili su dolazili u posjetu.


Hehe, ako spavate u istom krevetu, onda je velika vjerojatnost da će ona sanjati san koji bi ti trebao, to je sve bio-energija...

_________________
..........:::::Linkin Park:::::..........

Forfeit the game / Before somebody else
Takes you out of the frame / Puts your name to shame
Cover up your face / You can’t run the race
The pace is too fast / You just won't last


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet mar 02, 2006 7:32 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub feb 11, 2006 3:13 pm
Postovi: 82
:roll: mali dodatak temi.većina ljudi ne zna da je taj naš slavni 4. denzitet u okultizmu poodavno zvan astral.isto tako većina ne zna da između inih tijela imamo i astralno tijelo.i većina snova koja se ljudima dešava je "nesvjesno" mrdanje po astralu tj 4. denzitetu.e sad, oni koji se "probude" tj svjesno projiciraju u astral u snu tj pomakmu svijest iz fizičkog u astralno tijelo znači izvrše astralnu projekciju mogu percipirati našu bivšu domovinu odnosnu za mnoge buduću tj. 4. denzitet.dalje vam to znači da između "podsvjesnih" sjećanja na otmice i astralnih (sanjalačkih) susreta sa vanzemaljcima nema velike razlike jer je evidentno da ti entiteti obitavaju tamo(naša slavna zemlja snova i želja).3d je samo sjena tog "pravog" materijalnog svijeta(neka vrsta guste tamnice).....


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri mar 08, 2006 12:01 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto mar 07, 2006 9:22 pm
Postovi: 30
do 15 godine nisam uopće razmišljao o alienima ili nešto sl., ali ova dva sna su me potakla da malo "pročačkam nešto više o tome.
1.san-kratko je trajao, nešto sam kao trčao, penjao se kroz šumu, i jedno 20ak metara ispred mene nešto veliko se srušilo(valjda leteći tanjur..hehe), počeo sam bježati i toliko sam bio poplašen da sam se odmah probudio.
2.san-sanjao sam da se sam igram lopte na jednom stadionu, i neznam zašto ali pogledao sam u nebo i vidio kako nešto pada, počeo sam bježati i sakrio se ia nekog zidića. kad je pao taj objekat neki kurac je iz njeg počeo izlazit i kao da su me odmah primjetili počeli trčati prema meni, a ja sam u tolikoj panici opet se probudio...
razmak tih snova je jedno mjesec dana...
od tad u džepu nosam švicarsku čakiju (za svaki slučaj...) i napet mozak...koji pomno promatra što se sve oko njega događa...eto

_________________
Bolje bit pametan nego glup!...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri mar 08, 2006 12:04 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto okt 25, 2005 4:53 pm
Postovi: 477
LM, živiš paralelne realnosti i nauči to kontrolirat i učit iz toga.

Imaš dar, iskoristi...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri mar 08, 2006 12:44 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 19, 2004 10:54 pm
Postovi: 399
Lokacija: Split
Svi živimo paralelne živote, ali ovi snovi niti najmanje ne odaju da se radi o astralnom iskustvu ili paralelnom životu.

_________________
The battle has begun.
I'm ready, and you?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri mar 08, 2006 10:54 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Frakcija svijesti.

LoRd Mistrija, dobrodošao i hvala na opisanom iskustvu. Zajebi strah i idemo mi njih loviti... :twisted:

Lovci na "aliene"... tko je za?

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri mar 08, 2006 1:58 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri dec 21, 2005 8:37 pm
Postovi: 260
Lokacija: Na glogu
Citat:
od tad u džepu nosam švicarsku čakiju (za svaki slučaj...)

:D :D

ova ti je dobra

_________________
Absense of evidence is not evidence of absence.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri mar 08, 2006 3:38 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 03, 2004 10:07 pm
Postovi: 907
Citat:
Lovci na "aliene"... tko je za?


Ja sam za!
A ko ne moze da ceka neka potpise peticiju:

http://www.petitionspot.com/petitions/aliensreveal :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri mar 08, 2006 3:48 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto okt 25, 2005 4:53 pm
Postovi: 477
The Hunted Becomes The Hunter.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri mar 08, 2006 10:17 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto mar 07, 2006 9:22 pm
Postovi: 30
to jes, to!!!!
samo da nađem čakiju! :twisted: i onda ćemo ih poklat, a ja ću im očistit crijeva i davat ih alienima koji budu zatvoreni...he he...

_________________
Bolje bit pametan nego glup!...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri mar 08, 2006 10:22 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri dec 21, 2005 8:37 pm
Postovi: 260
Lokacija: Na glogu
Moram ja a tavanu nac staru papovku :twisted: pa da im pokazem ko je glavni :twisted: Nece oni u mom dvoristu provodit svoju tiraniju :evil:

:D :D :D

_________________
Absense of evidence is not evidence of absence.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 189 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 39 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz