Sada je: čet mar 28, 2024 3:32 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 69 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Billy Meier
PostPostano: ned sep 12, 2010 1:37 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon okt 29, 2007 9:24 am
Postovi: 174
Lokacija: Nibiru
Ne kažem ja da je brdo umjetno već da je slika premutna da bi se razaznalo je li iza brda ili ispred brda:
Malo prije nego što zađe za brdo
slika

Sad je zašao "iza brda"
slika

2. put zalazi iza brda i opet ne ide dalje
slika

Zar se barem ne slažeš sa mnom da je leća izvan fokusa?
Moj problem je što nisam lakovjeran, trebam neke dokaze, a ovo od Meiera je naprosto smješno. Ja mogu napraviti takav video sa kamerom i tanjurom pričvrščenom slikom na štap. Samo stavim leću kamere izvan fokusa i polako spuštam ispred recimo neke zgrade u daljini i dobijem istu stvar.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Billy Meier
PostPostano: ned sep 12, 2010 2:43 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pet sep 10, 2010 4:06 am
Postovi: 25
Annunaki je napisao/la:
Ne kažem ja da je brdo umjetno već da je slika premutna da bi se razaznalo je li iza brda ili ispred brda:
Malo prije nego što zađe za brdo
slika

Sad je zašao "iza brda"
slika

2. put zalazi iza brda i opet ne ide dalje
slika

Zar se barem ne slažeš sa mnom da je leća izvan fokusa?
Moj problem je što nisam lakovjeran, trebam neke dokaze, a ovo od Meiera je naprosto smješno. Ja mogu napraviti takav video sa kamerom i tanjurom pričvrščenom slikom na štap. Samo stavim leću kamere izvan fokusa i polako spuštam ispred recimo neke zgrade u daljini i dobijem istu stvar.



Pred kraj tog dijela objekt dva put (ne)zalazi iza brda, prvo zalaženje je meni mnogo jasnije;

kamera stoji na istom mjestu cijelo vrijeme. Zamolio bih te da mi objasniš što to znači leća

izvan fokusa u ovom smislu, ne razumijem, meni osobno sve izgleda jasno pogotovo pri prvom

zalasku. U svakom slučaju prihvaćam i cijenim tvoju kritiku, šteta je što više ne postoje koliko

znam originalni filmovi, a slika je mutna zato što je to snimala kamerom japanska tv ekipa u

Majerovoj kući s platna na kojem se prikazivao film. Kada bi imali originale koji bi se reproducirali

u video imali bi daleko kvalitetniju sliku i tako bi mogli zauvijek raščistiti. Siguran sam da se

negdje na youtubeu mogu pronaći kvalitetnije verzije. Također, često se pitam kako je uspio u

onoj ranijoj sceni (nisam sada siguran koji dio) postići da se na objektu pojavljuje ono svjetlo, ne

znam kako bi to opisao, u svakom slučaju, ako je fake, trebalo je tu više ljudi sudjelovati.

Sveukupno gledajući 8 mm filmove dalo bi se tu dosta diskutirati, šteta što više ljudi ne

sudjeluje u raspravi bez nekih uvreda i agresivnosti...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Billy Meier
PostPostano: pet sep 17, 2010 6:13 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon okt 29, 2007 9:24 am
Postovi: 174
Lokacija: Nibiru
Svakako ako hoćeš vjerovati u njega vjeruj. Ti si pokazao kako tvoje gledište a ja svoje i to je to.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Billy Meier
PostPostano: sri sep 29, 2010 12:39 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pet sep 10, 2010 4:06 am
Postovi: 25
Ali ne radi se nipošto o vjerovanju ili ne vjerovanju. Što se tiče contact report materijala, postoji

deset tomova, svaki po petstotina strana - ima se tu što proučavati - neutralno objektivno,

svatko po svojoj slobodnoj volji, kada uz to još i dodamo preko trideset drugih knjiga, općenito,

slučaj je po sebi neiscrpan u svakom pogledu i zaista je nepravedno da se njegov materijal

zapostavlja u odnosu na Barbaru Merciniak, Ra materijal, Kasiopejce, Ickea, Swerdlova i druge.

Ponavljam, nema se tu što vjerovati ili ne vjerovati, stvari su otvorene...Poštujem i Sitchina,

ali nije u redu da se na spomen Bilija većinom reagira agresivno i histerično, a njegov slučaj se po

opsegu i detaljnosti ne može mjeriti ni sa jednim drugim. Budimo dosljedni u ravnopravnosti.

Srdačan pozdrav.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Billy Meier
PostPostano: uto jul 10, 2012 11:44 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto jul 10, 2012 11:34 pm
Postovi: 1
ptahh je napisao/la:
Ali ne radi se nipošto o vjerovanju ili ne vjerovanju. Što se tiče contact report materijala, postoji

deset tomova, svaki po petstotina strana - ima se tu što proučavati - neutralno objektivno,

svatko po svojoj slobodnoj volji, kada uz to još i dodamo preko trideset drugih knjiga, općenito,

slučaj je po sebi neiscrpan u svakom pogledu i zaista je nepravedno da se njegov materijal

zapostavlja u odnosu na Barbaru Merciniak, Ra materijal, Kasiopejce, Ickea, Swerdlova i druge.

Ponavljam, nema se tu što vjerovati ili ne vjerovati, stvari su otvorene...Poštujem i Sitchina,

ali nije u redu da se na spomen Bilija većinom reagira agresivno i histerično, a njegov slučaj se po

opsegu i detaljnosti ne može mjeriti ni sa jednim drugim. Budimo dosljedni u ravnopravnosti.

Srdačan pozdrav.




Pozdrav Ptaah i Semjase!


Ja se vec neko vrijeme bavim slucajem Billy Meier, vidim da ivii takodjer posjedujete mnogo znanja vezano za njegove kontakte i materijal. Predlozio bih da napravimo mozda FB grupu gdje mozemo lahko razmjenjivati podatke vezane za Billy-a, uostalom bilo bi lijepo imati neki krug ljudi sa kojima se moze pricati o tome.


Lijep Pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Billy Meier
PostPostano: pet jan 11, 2013 9:34 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet dec 08, 2011 1:36 pm
Postovi: 43
I mene jako zanima Billy Meier, treba malo vise razvit ovu temu.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Billy Meier
PostPostano: pet sep 13, 2013 7:30 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon okt 29, 2007 9:24 am
Postovi: 174
Lokacija: Nibiru
Billy Meier je prije par godina tvrdio da će 2012 umrijeti zadnji papa i da će Vatikan potom izgorijet... no nije se dogodilo, dakle do kada će on biti ljudima vjerodostojan?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Billy Meier
PostPostano: pon mar 10, 2014 7:08 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon mar 10, 2014 6:26 pm
Postovi: 3
Ne vidim razloga da se ovoliko " prepirete ", ovaj slucaj jest komplikovan i jest cudan.
Ja sam se prvi put sreo sa ufologijom prije 4 godine, i billy meier case je bio prvi na koji sam naletio.

Puno stvari tu nije jasno, posebno kad se prica o njegovoj namjernoj inkarnaciji u ovo tijelo i njegovi navodni prijasnji zivoti kao "buda , isus etc.."

Takodjer ovaj lik gore u forumu sa imenom " annunaki " je tipicni debunker, 3 slike koji je cijeli svijet vidio i koje pokusavaju oboriti case, weeding cake, ona plava zenka i dinosaurus, a mogu se kladiti da nema pojma gdje se u kontaktima te slike spominju, te da je billy javno rekao da je plava cura pokusaj objasnjavanja izgleda ETa Asket.

Sto se tice billijevog nijekanja ostalih contactees , ima puno veze sa podacima kojim manipuliraju clanovi FIGUa tj billijevog udruzenja za njegove informacije, sam sin billija je u javnosti rekao da " tu nisu cista posla", imate interview na youtube, onda ona zena od billija koja je godinama gledala kontakte i prozivljavala sve to dolazi na kraju u javnost i kazuje da je sve fake.

Ne znam koliko ste duboko zagrizli za ufologiju ali sam Donald Keyhoe je rekao da je case 100% autentican, a Paolu Harris, Wendelle Stevens da i ne spominjem.

Problem ovoga slucaja je to sto jasno i glasno udara na sve moguce sisteme ove civilizacije, pocevsi od religije koja nema nikakvog smisla, industrije koja vise unistava nego sto pravi, svi ovih hiperproduktivnih ratova i ostalog.

Takodjer Plejareni su u pocetku kontakata sami prizlani da su religije njihov produkt i da je to u prenaseljenost planete jedan od najvecih problem, zbog kojih smo ovdje gdje smo sada.


Lilith

_________________
Fear. It's the oldest tool of power. If you're distracted by fear of those around you, it keeps you from seeing the actions of those above.

Mulder Fox.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Billy Meier
PostPostano: pet jun 01, 2018 8:21 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri apr 02, 2014 9:01 pm
Postovi: 145
Billy Meier je imao susret sa bicima koji su tvrdila da su sa PLejada, a jel to zaista istina? Procenite sami..
slika


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 69 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 9 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz