Sada je: čet mar 28, 2024 4:43 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 69 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Billy Meier
PostPostano: uto dec 11, 2007 2:32 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon okt 29, 2007 9:24 am
Postovi: 174
Lokacija: Nibiru
Što mislite o Billyu Meieru?
Ja sam još prije par godina gledao na google videu neko predavanje o njemu VIDI i na prvi mah pomislio UAU! taj tip je živi dokaz kontakata ljudi i vanzemaljaca.
Ali onda sam malo više istraživao i recimo uvidio da te slike dinosaura za koje on govori da ih je osobno snimio kada je putovao kroz vrijeme jako lažne; no ono što me totalno odbilo da povjerujem tom tipu su predviđanja budučnosti na njegovim web stranicama. Ona su jako jeftina sklop majanskih famoznih pretpostavki o 2012. godini, onda proročanstva sv. Malahija o Papama itd. no on je to tamo naveo kao da je to sve poteklo od njega što je smiješno i žalosno u istom trenutku.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto dec 11, 2007 3:48 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 28, 2007 8:53 pm
Postovi: 75
Ako je stvarno pronašao " Talmud Immanuel " još
1963.god, onda je to više nego dovoljno da pričamo
o njemu ( i ako je original )
Pozdrav, Semjase .

http://www.joschua.org/?page=show&id=1192160182


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Billy Meier
PostPostano: sri dec 12, 2007 8:42 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned aug 07, 2005 4:32 pm
Postovi: 63
Annunaki je napisao/la:
Što mislite o Billyu Meieru?
Ja sam još prije par godina gledao na google videu neko predavanje o njemu VIDI i na prvi mah pomislio UAU! taj tip je živi dokaz kontakata ljudi i vanzemaljaca.
Ali onda sam malo više istraživao i recimo uvidio da te slike dinosaura za koje on govori da ih je osobno snimio kada je putovao kroz vrijeme jako lažne; no ono što me totalno odbilo da povjerujem tom tipu su predviđanja budučnosti na njegovim web stranicama. Ona su jako jeftina sklop majanskih famoznih pretpostavki o 2012. godini, onda proročanstva sv. Malahija o Papama itd. no on je to tamo naveo kao da je to sve poteklo od njega što je smiješno i žalosno u istom trenutku.



Što jest jest, Billya su instalirali stvarno jako davno, on je čini mi se bio kao neka vrsta prototipa za ove stvari koje se dešavaju sada. Sad ovakvih koji svakodnevno uz kavicu pričaju sa vanzemaljcima ima na tone. Svima je zajedničko jedno - zamagliti trenutnu stvarnu situaciju. Iz svih tih vanzemalskih časkanja ljudi nemaju nikakve stvarne koristi - sve vanzemaljske spike se svode na onu staru: " Pomognite si pa ćemo vam i mi pomoći" ili " Pomoći ćemo vam uskoro".
Nitko od njih da dade bar neku naznaku ili praktičan koristan savjet ( ako ne već direktnu pomoć) pa da se mi obični mali ljudi uvjerimo da to stvarno funkcionira i da nam je pomoglo. Umjesto toga u razgovoru sa njima dobivamo odgovore tipa: "Zavisi" , " Možda", "Razmislite sami" , "Zaključite sami" , Ne smijemo direktno intervenirati jer je to protivno galaktičkom zakonu" , " Sve se ubrzava i vi ćete uskoro biti svjedoci tome"

i slični odgovori koje i moja baba može kanalizirati, ali opet napominjem ništa konkretno - a bogami ljudi već odavno trebaju hitno konkretnu pomoć pa ma od koje god zvijezde ona došla.

Znači kontrolori ljudi godinama pripremaju unaprijed sisteme kontrole i načine zamagljivanja svijesti ljudi i to ciljano za određeno vremensko razdoblje. Sa Billiyem se krenulo istovremeno kad i sa letećim tanjurima, a u ovoj završnoj fazi nakon X-Filesa, Takena, Star Treka, Interneta, mikročipa itd., zamagljuje nam se stvarnu situaciju preko sad već jedne mase kanalizatora na Internetu koji prosipaju takve gluposti da bi i moja baba uz pomoć kakve gljive znala bolje.

No dobro, svatko ima pravo na svoju dozu opuštanja - vjerovanja po slobodnoj volji, osvješćivanja, itd. i to poštujem, ali opet opominjem: Prave stvari ne dolaze sa Interneta, zato oprezno sa osvješćivanjem.

Naši kontrolori žele da se "osvijestimo", ali naravno kao i do sada oni će nam pomoći da napredujemo i da se osvijestimo u smjeru u kojem oni hoće.

Postoje ljudi koji imaju moć ( jer ako ste kontrolorima pred nosom a oni vas ne mogu detektirati onda stvarno posjedujete moć) prepoznati i zaobići zamke koje nam se trenutno nude , takvih je ljudi bilo i u prošlosti, ali nažalost oni čine zanemariv broj i ne pretstavljaju opasnost za naše kontrolore. Naši kontrolori su svjesni da će ipak ona velika većina ljudi koja je njima potrebna i dalje napredovati ( i materijalno i duhovno) po njihovoj želji. Kontrolori su svjesni da se znanje i vještine - moći koji njih mogu ugroziti, prenose sa koljena na koljeno i iz uha u uho. Tempo kojim se širi takva vrsta znanje za njih u ovom momentu ne predstavlja problem. A sve ovo drugo preko Interneta su oni organizirali i nadgledaju. Pojedinci koji posjeduju moć i vještine koje mogu pomoći čovijeku pokušali su te informacije (barem osnovne) podijeliti sa ostalima i preko Interneta, ali sajtovi nisu izdržali niti sat vremena. Onda se pokušalo sa simultanim postavljanjem tih informacija na cca 100 sajtova odjednom. Već nakon nekoliko minuta 25% sajtova nije postojalo, a žalosno je bilo vidjeti kako iz minute u minutu umiru i ostali sajtovi. U to sam se sam uvjerio.
Sajt koji ima informacije duže od 6 sati je odobreni sajt, znači da ga njihov sistem nije obrisao u roku od sat vremena i da je dozvoljeno da živi ( duže, kraće ili stalno) po potrebi.
Većina članova ovog foruma nije svijesna sa čim mi ovdje imamo posla i koliko je to ozbiljno.

_________________
axor


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri dec 12, 2007 11:00 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 28, 2007 8:53 pm
Postovi: 75
Dakle Axor , ti misliš da je Billy Meier Cointelpro agent ?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet dec 13, 2007 3:29 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1802
Annunaki je sam istraživanjem utvrdio da su fotografije lažne - iako je to posao laboratorija i stručnjaka u koje on ne spada a nije ih ni imao u rukama - a Axor traži pomoć vanzemaljaca jer ne može sam sebi da pomogne i ne veruje im kada ga oni upućuju na samorazvoj kao osnovni zakon, jer tuđa pomoć dokazuje i održava tvoju nemoć.

Semjase, budi dosledna svom imenu i nemoj gubiti vreme na ovakve gluposti.

Inače, slažem se da je Billy malo preterao sa proricanjem. Izgleda da je ispunio svoju ulogu koju su mu namenili, vrlo uspešno, i posle je pokušavao veštački da je produži i obogati novim sadržajima.
Ne zameram mu mnogo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet dec 13, 2007 9:32 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 01, 2007 4:25 pm
Postovi: 2372
Lokacija: Split
Meni osobno je taj Billy Meier oduvik bija antipatičan.

Znate ono, onaj prvi dojam koji dobijete o nekome, kad vam je netko na prvi pogled OK ili odbojan.

Billy mi djeluje djetinjasto!!!

_________________
sve prolazi...
osim ljubavi...!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet dec 13, 2007 11:07 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon okt 29, 2007 9:24 am
Postovi: 174
Lokacija: Nibiru
Pantelija je napisao/la:
Annunaki je sam istraživanjem utvrdio da su fotografije lažne - iako je to posao laboratorija i stručnjaka u koje on ne spada a nije ih ni imao u rukama...


Zar tebi ova fotka izgleda autentično?
slika

Uostalom evo jedan skeptični članak o njemu od UFO fanovačlanak


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet dec 13, 2007 3:44 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1802
Ne mogu da znam da li je ova fotografija autentična. Nisam stručnjak za to i nemam je u rukama. Zato ne mogu ni da tvrdim da je lažna.
Ti izgleda možeš jer ne razlikuješ da govoriš o svojim subjektivnim utiscima a uopšte ne o fotografijama Bilija Majera.

On sam negde piše da mu te fotografije nisu baš uspele iz tehničkih razloga.

Šta je sa gomilom njegovih snimaka NLO-a kamerom? Sačuvani su i negativi koji su analizirani kao autentični.
To naravno ne smeta plaćenicima da ga napadaju i klevetaju. Takvih je oduvek bilo oko svakoga ko iznosi nešto revolucionarno novo.

Verujem da Bili nije lažnjak između ostalog i zato jer su ga kao mladog zatvorili u ludnicu zato što je stalno govorio o vanzemaljcima. Za to treba biti ili stvarno lud - što on očigledno nije - ili do kraja iskren.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet dec 14, 2007 12:01 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 28, 2007 8:53 pm
Postovi: 75
Pantelija, pošto tvoje mišljenje VEOMA poštujem, volela bih
da mi kažeš šta ti stvarno misliš o Meierovom pronalasku
" Talmud Immanuel " , odnosno da li je original ili falsifikat ?
Iskreni pozdrav, Semjase.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet dec 14, 2007 12:22 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1802
Mislim da je priča u celini koja se u Talmudu iznosi tačna, ali da je jako loše prevedeno (sa izvornika na nemački) i nepotpuno, i da je mnogo toga ubačeno. Možda od Majera ili nekog drugog. To se vidi po stilu i rečniku. Neke ključne izjave Isusove se prikazuju na drugačiji i po meni pogrešan način. Negde sam saznao da ovo što imamo nije prava verzija Talmuda od Jmanuela, nego doterana. Prava nije objavljena i ne zna se šta je sa njom.
I logično je da nije ovo prava verzija jer ne bi ni Majer bio živ da je objavio pravu. Objavio je ono što ima i to je malo doterao na svoju ruku. Dobra mu je kritika religija na početku, ali nije trabao dalje da se meša u tekst.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet dec 14, 2007 12:48 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 28, 2007 8:53 pm
Postovi: 75
Pantelija, hvala na iskrenosti.
Pozdrav, Semjase.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto maj 06, 2008 9:12 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon okt 29, 2007 9:24 am
Postovi: 174
Lokacija: Nibiru
I dali netko ima želju (ili možda ćak planira) posjetiti Meiera u Švicarsku?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto apr 14, 2009 11:02 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto apr 14, 2009 9:49 pm
Postovi: 6
aamon je napisao/la:
Meni osobno je taj Billy Meier oduvik bija antipatičan.

Znate ono, onaj prvi dojam koji dobijete o nekome, kad vam je netko na prvi pogled OK ili odbojan.

Billy mi djeluje djetinjasto!!!


Kazu da bi covek postao produhovljen mora probuditi dete u sebi :wink:
Meni licno je on bas OK,i veoma postujem njegov rad.Na kraju krajeva preko deset puta su pokusali da ga ubiju,trebalo je imati hrabrosti i pored toga nastaviti dalje.
Zasto pitas Annunaki za posetu,da mozda ne organizujes grupu? :D

PS.Jel zna neko sta je sada sa njim?Da li je on uopste ziv jos uvek?

_________________
Da bi ostvario svoj san prvo se moraš probuditi.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet apr 16, 2009 9:15 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned apr 12, 2009 4:35 pm
Postovi: 54
Da i mene zanima jeli još on živ.Zna li itko?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet apr 16, 2009 11:24 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub feb 16, 2008 9:03 pm
Postovi: 354
Lokacija: tu
nije još osvanula osmrtnica na njegovoj stranici pa valjda još uvijek je.

inače, sve fotografije letećih objekata koje je on načinio mi se čine kao teži fake-ovi. tko je vidio lažne fotografije i kako se izrađauju znat će o čemu pričam, ali šta ja znam, možda nisu. doduše, čini mi se da bi i neistreniranom oku bilo lako shvatiti da tu nešto nije u redu, ali opet ponavljam, šta ja znam, nisam stručnjak

doduše, nije mi jasno zašto nije slikao tu ekipu osobno, i prostor unutar letjelice i prizemljenu letjelicu i pozirao s tom galaktičkom braćom pred objektivom fotoaparata.
[/quote]


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet apr 17, 2009 8:25 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jan 18, 2009 1:16 pm
Postovi: 114
Lokacija: uz more
Nije ih slikao ni Rael (nisu mu kao dozvolili?!) a koji ima sličnu priču. Zapravo, priča je uvijek "ista";

Semjase: "... For the last time I trouble myself to explain that any contacts with other persons except you are totally impossible. The reasons are as follows:

We get in contact with an individual from Earth only on condition that the person has executed studies in all spheres for decades.
We can contact individuals from Earth only if the necessary spiritual prerequisites are present.
.....
We are not allowed to make ourselves visible to more individuals from Earth than lies within our responsibility. This precaution responds special concerns of private, military and governmental desires aimed at taking possession of our ships and all the other things. To be in contact with several persons would be dangerous for ourselves. That's why we can only cultivate contacts with Earth humans who are known to us as absolutely trustworthy and reliable in every respect. This is of far-reaching importance for our special mission with you and your group. We must be certain in every respect that - if the need arises - the contact person prevents bad consequences with all conceivable means.
To show ourselves to certain picked earth humans only and taking up communication with them, secretly and at remote locations, has yet another reason: Countless people are craving for sensations and selfishness only. That's the reason why they want to get in contact with us. In addition there are those countless ones who - upon seeing us - would panic; something that could produce very dangerous effects.

These are but seven reasonswhy we cannot agree to the desire of H.J. Many more reasons could be presented, but the ones given should be enough. ..."

A list with other reasons, like e.g. the different vibrations between Pleiadians/Plejarens and Earth humans, among other things, can be read in Guido Moosbruggers book, And Still They Fly.

Ako likovi muljaju, muljaju sami sebi najviše. Na njihovu dušu. Same old story :mrgreen:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet apr 17, 2009 6:49 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet sep 04, 2008 12:49 pm
Postovi: 408
Lokacija: extrawelt
demiurge je napisao/la:
sve fotografije letećih objekata koje je on načinio mi se čine kao teži fake-ovi.

u njegovo vrijeme nije bilo baš lako lažirati fotografije kao danas...inače, meni se on čini baš iskren.

_________________
Sve...i Ništa.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet apr 17, 2009 7:58 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jan 18, 2009 1:16 pm
Postovi: 114
Lokacija: uz more
Meni se vrlo dopada ovaj "luster" slika
koji leluja negdje. :mrgreen:

I još takvih zaista neuvjerljivih video snimaka - 8mm Film Footage


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub apr 18, 2009 6:36 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1802
Lažirati negative nije baš lako, ako je uopšte moguće.
Mnogo je lakše da se ljudi ubede da je Bili na pr. ovaj 'luster' sam napravio sa jednom rukom i okačio ga na neki nevidljivi kran 100 metara uvis - 'negde' nije ni važno gde. I da ga niko od komšija ne vidi, već da mnogi svedoče da su takođe viđali NLO-e.

Bili jeste prolupao sa svojim prorokovanjima u kasnijem periodu, zbog čega su ga i otkačili oni sa Plejada, ali snimci i svedočenja su mu autentični. To je i dokazano. Posle su došla podmetanja od strane onih kojima nije u interesu ono što govori, a najviše protiv katoličke crkve. To je bilo logično i očekivati.

Tako da danas svi oni koji su ubeđeni da je Bili lažnjak praktično dokazuju da su slepci programirani od strane katoličke crkve.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub apr 18, 2009 6:56 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jan 18, 2009 1:16 pm
Postovi: 114
Lokacija: uz more
U uuhh. Bash :roll: slijepci kažeš?
Mislim, što se tiče tih snimaka, zaista svaki "slijepac" vidi da su presmiješni. Od "duljine" snimljenog materijala do detalja poput "lebdećeg" tanjura (ili lustera, svejedno) koji nepomično stoji - ali baš ispred drveta, ni milimetar vamo ni milimetar tamo. I to bi kao bio dokaz?! A za što molim!

Što se tiče tog famoznog "kanaliziranja", u to ne bih ulazio. Jer kako stvari stoje to je zaista teška individualna percepcija i "privilegija" par pojedinaca na planeti od cca. 6 milijardi ljudi.
Svatko ima pravo da bude zaslijepljen, zaista - ovim ili onim. Individualno, jasno. :wink:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 69 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 6 gostiju.


cron
Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz