Sada je: uto apr 23, 2024 5:50 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 18 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Baza Dulce
PostPostano: čet jun 21, 2007 12:11 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jan 26, 2007 9:50 pm
Postovi: 545
Lokacija: Split
- Baza Dulce :

- Ovo postrojenje predstavlja genetički laboratorij i povezan je sa Los Alamosom, pomoću tzv. Tube-Shuttla.

- Dio istraživanja je vezan za genetske posljedice koje se javljaju usljed radijacije (mutilacija i ljudska genetika).

- Istraživanja također obuhvataju i proučavanje vanzemaljskih subjekata.

- Tekst :

http://www.galaksija.com/projekat/plavaplaneta6.htm

- Baza Dulce , tehnićki prikaz ( slika ) :


slika

_________________
Činjenica sama za sebe nikada nije važna bez dobre procjene i jasne povezanosti s drugim činjenicama.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet jun 21, 2007 12:30 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jan 26, 2007 9:50 pm
Postovi: 545
Lokacija: Split
Shematski prikaz podzemnog dijela ( Dulce baza , New Mexico ) :


slika


[img width=640 height=450]http://www.freezone.org/images/ufo01.jpg[/img]

_________________
Činjenica sama za sebe nikada nije važna bez dobre procjene i jasne povezanosti s drugim činjenicama.


Zadnja izmjena: spyro; pon jul 09, 2007 12:00 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jul 09, 2007 11:32 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jan 26, 2007 9:50 pm
Postovi: 545
Lokacija: Split
Underground bases

http://www.whale.to/b/underground_h.html

_________________
Činjenica sama za sebe nikada nije važna bez dobre procjene i jasne povezanosti s drugim činjenicama.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jul 09, 2007 11:45 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jan 26, 2007 9:50 pm
Postovi: 545
Lokacija: Split
KIRTLAND – air force base

The NSA facility, called Blue Moon, under Kirtland AFB, New Mexico (35°02'N 106°36'W). It’s exact entrance is in the Monzoni Mountains.

This location houses the private department of energy technological labs.

Currently, the building of free energy devices for use in space and on the Moon and Mars is ongoing, in this particular area.

Much of the alien technology has been reconstructed and sent via a connecting tunnel to Los Alamos and an area located underneath the cliff sides of Los Alamos canyon, where huge vaults are built into the earth.

This facility is twenty-nine thousand square feet in size.

There are also laboratories equipped to study light, thought and pure energy there.

This facility is also used as a jail for aliens captured by the black (secret) government.

The story of Kirtland AFB is really the story of three bases, since the merger in 1971 of Kirtland, Manzano and Sandia Bases which brought the three installations together under one command.



slika


slika


slika


http://www.bibliotecapleyades.net/image ... 02_04a.gif
slika

_________________
Činjenica sama za sebe nikada nije važna bez dobre procjene i jasne povezanosti s drugim činjenicama.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jul 09, 2007 12:18 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jan 26, 2007 9:50 pm
Postovi: 545
Lokacija: Split
Dobro :lol: :lol: :lol: , kako da namjestim velićinu slike pa da to izgleda pregledno i estetski lijepo ? :lol: :lol: :lol:

_________________
Činjenica sama za sebe nikada nije važna bez dobre procjene i jasne povezanosti s drugim činjenicama.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jul 09, 2007 12:57 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 11:23 am
Postovi: 1573
Pa ja mislim da ne mozes na forumu, morao bi prvo u Photoshopu, Acdsee-ju ili nekom programu za editovanje slika i grafike, moze i Paint cini mi se. Uglavnom je jednostavno, ides na resize ili slicno, kazes mu koliko hoces i sacuvas.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jul 09, 2007 11:24 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Smanjio sam ovu zadnju problematičnu, a ostavio sam iznad nje link, pa se lako tamo vidi u detalje...

Skineš sliku na svoj kompjuter ( hard disk ), otvoriš u nekom programu za slike ( npr. ACD See ), odeš na Resize... ova je otprilike 600 piksela široka, sad vidi jel treba uža ili šira... ), snimiš je i uploadaš na http://www.imageshack.us/
Copy-paste zadnji link koji ti tamo da za tu sliku... tu na forum, obilježiš sa "IMG" i to je to...

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet nov 08, 2007 3:20 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 10, 2007 12:48 am
Postovi: 96
Lokacija: Planeta Zemlja/Srbija/Beograd
O bože...Čuo sam o bazama kad sam gledao konferenciju za novinare gde je govorio geološki inžinjer Filip Šnajder koji je i radio tu bazu i koji je samo za to i angažovan medjutim,svašta je video i doživeo tamo.Nakon ove konferencije za novinare,šest-sedam meseci kasnije-pronadjen je ubijen u svom stanu :|
Ja mu verujem i sledio sam se kad sam gledao...
Evo pogledajte i sami-čovek je rešio da se otvori i kaže šta kriju od gradjana..Na žalost,ubiše ga... :(
http://www.apfn.org/apfn/phil.htm


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto feb 05, 2008 1:26 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri jan 09, 2008 5:56 pm
Postovi: 205
evo i tu ima netjeg: http://www.subversiveelement.com/Dulce_Index.html

p.s. ima negdje neki video zapisa o dulce-u? ono na youtube-u malo premutno...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jun 01, 2009 1:18 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto maj 19, 2009 1:43 pm
Postovi: 488
Lokacija: na putu...
prestrašno.
meni je to tak grozno da pomislim da su to sve neki paranoici koji žele slavu ili ajmo reći - zaboravili su popit dozu svojih propisanih lijekova.
ne rugam se sad ja ničem - i veći dio mene (puno veći) svjestan je da je to nažalost istina, hoću reći da sam osoba - žena koja inače ne prati, ne čita SF literaturu, ne gleda takve filmove (volim sapunice, komedije, eventualno pogledan NatGeo neke dokumentarne emisije) i svi ti izrazi i osobe iz tog svijeta meni su totalna nepoznanica - pa eto ja takva ajmo reć kučanica - svjesna sam da je sve to nažalost vrlo vjerojatno istina.
Hoću reći - nemojte misliti da ljudi kao ja ne bi možda mogli shvatiti o čem vi pričate, mislim da je važno da nekako polagano i indirektno govorite i "običnim" ljudima o vremenu u kojem živimo, mislim da je važno da nas se što više ako je moguće probudi pa onda nekim zajedničkim snagama (ujednuijeni duhom) raspalimo gamad i kažemo NE.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jun 01, 2009 5:54 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jan 16, 2006 12:26 am
Postovi: 804
Lokacija: MNE PG
Artemida je moj drug. :)

_________________
zašto je što je


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jun 02, 2009 7:16 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto maj 19, 2009 1:43 pm
Postovi: 488
Lokacija: na putu...
ja moram samo ovo još reći - koliko je to sve pokvareno i prikriveno da to jednostavno nemože čovjek vjerovati. Ajd sad ti dođi pred radne kolege i ispričaj im to sve kako je .... pa nije li normalna reakcija da ti se svi smiju, rugaju ili preporuče psihiča ili preporuče ostalim normalnim ljudima da se ne druže s tobom.
Mislim ja se pitam koji je način da takve "normalne" ljude polako uvjeriš u stvarnost????
I to mi je zanimljivo - mogu ljudi i vidjet letjelice koje ne mogu usporediti ni sa kakvom ljudskom ovozemaljskom - pa opet da im dođeš i pričaš o tim stvarima - ne bi bilo nikakve reakcije, kao zid.
Meni je to čudno.
Ili se ipak svi boje i vjeruju al ne bi priznali ni sebi samom možda.
Ko to zna. Uglavnom prestrašne stvari se događaju i ima preodvratnih spodoba na ovoj zemlji no ja vjerujem u sile Dobra i da će Dobro pobijediti. Tama se boji Svjetla a ne obratno.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jun 02, 2009 10:54 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jan 16, 2006 12:26 am
Postovi: 804
Lokacija: MNE PG
Naravno da si u pravu. Zato i dolazim na ovaj forum đe su svi moji drugovi. Istina po nekad upane neko sa strane ali ga ovi prekaljeni forumaši brzo smrznu. Nije ni važno pogledaj koliko je broj članova foruma, kad sam se ja prijavljivao nije ih bilo dvjestotinak. Pogledaj koliko trenutno na mreži ima foruma koji se bave ovim pitanjima, prije koju godinu ih se moglo prebrojati na prste jedne ruke a danas svaki forum ima makar temu koja se bai ovim pitanjima. Trenutno makar po ovim našim krajevima ima višeljudi koji su makar malo napredovali u svijesti i samosaznanju nego onih koji su ostali začaureni u isplaniranoj stvarnosti.

Na jednom crnogorskom forumu sam na slično pitanje rekao da samo čekam trenutak da vidim izbezumljena lica svojih sugrađana kad budu saznali da vanzemaljci ne da ne postoje nego da su odavno među nama. Izbezumljenog pogleda poluotvorenih usta iz kojih cure bale obilaze u ludačkom trku prodavnice da skupe hranu i bježe u selo (iz kojeg nijesu trebali ni ići) kako bi se sakrili (povratak u majčinu utrobu) od nečega što ne razumiju. A kad im TV ispere mozak toliko da prihvate njihovo postojanje, vratiće se sa pobjedonosnim saznanjem da su to oduvijek znali samo nas nijesu htjeli prepadati.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

_________________
zašto je što je


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub jun 06, 2009 12:57 pm 
FORMICA je napisao/la:
Naravno da si u pravu. Zato i dolazim na ovaj forum ðe su svi moji drugovi. Istina po nekad upane neko sa strane ali ga ovi prekaljeni forumaši brzo smrznu. Nije ni važno pogledaj koliko je broj èlanova foruma, kad sam se ja prijavljivao nije ih bilo dvjestotinak. Pogledaj koliko trenutno na mreži ima foruma koji se bave ovim pitanjima, prije koju godinu ih se moglo prebrojati na prste jedne ruke a danas svaki forum ima makar temu koja se bai ovim pitanjima. Trenutno makar po ovim našim krajevima ima višeljudi koji su makar malo napredovali u svijesti i samosaznanju nego onih koji su ostali zaèaureni u isplaniranoj stvarnosti.

Na jednom crnogorskom forumu sam na slièno pitanje rekao da samo èekam trenutak da vidim izbezumljena lica svojih sugraðana kad budu saznali da vanzemaljci ne da ne postoje nego da su odavno meðu nama. Izbezumljenog pogleda poluotvorenih usta iz kojih cure bale obilaze u ludaèkom trku prodavnice da skupe hranu i bježe u selo (iz kojeg nijesu trebali ni iæi) kako bi se sakrili (povratak u majèinu utrobu) od neèega što ne razumiju. A kad im TV ispere mozak toliko da prihvate njihovo postojanje, vratiæe se sa pobjedonosnim saznanjem da su to oduvijek znali samo nas nijesu htjeli prepadati.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


=D> Moram :D

Artemida je napisao/la:
prestrašno.
meni je to tak grozno da pomislim da su to sve neki paranoici koji žele slavu ili ajmo reæi - zaboravili su popit dozu svojih propisanih lijekova.
ne rugam se sad ja nièem - i veæi dio mene (puno veæi) svjestan je da je to nažalost istina, hoæu reæi da sam osoba - žena koja inaèe ne prati, ne èita SF literaturu, ne gleda takve filmove (volim sapunice, komedije, eventualno pogledan NatGeo neke dokumentarne emisije) i svi ti izrazi i osobe iz tog svijeta meni su totalna nepoznanica - pa eto ja takva ajmo reæ kuèanica - svjesna sam da je sve to nažalost vrlo vjerojatno istina.
Hoæu reæi - nemojte misliti da ljudi kao ja ne bi možda mogli shvatiti o èem vi prièate, mislim da je važno da nekako polagano i indirektno govorite i "obiènim" ljudima o vremenu u kojem živimo, mislim da je važno da nas se što više ako je moguæe probudi pa onda nekim zajednièkim snagama (ujednuijeni duhom) raspalimo gamad i kažemo NE.


Artemida, na zalost ili na svu srecu, ovisno o percepciji doticne osobe, ne mozemo mi to svi skupa raspalit i rec NE. TO ne ide tako. Svaka pojedinka, prvo sta treba napravit je da se kompletno osamostali sto bi znacilo da se prestane gledat na druge i cekat druge da nesto naprave. Ti si ta koja nesto mora napravit ako ti zelis da gamad bude raspaljena i da se kaze ne. To da je svijet u klincu je kompletno i totalno netocno. Svijet je tocno onakav kakav je trebao i treba biti kako bi i predivno je zivjet u ovo vrijeme pogotovo sa takvim spoznajama kao sto recimo ovaj forum prezentira svima nama. Ti si ta koja je odlucila da vidi ovaj svijet tako kako ga vide svi zato jer si na istim valjnim duljinama kao i ostatak covjecanstva. Samo ti mozes sliku svijeta okrenut na sebi bolje ili sebi losije. No ako ti postanes losija, ljudi oko tebe su isto takvi. Ako ti postanes bolja i pozitivnija, ljudi oko tebe ce postat tocno takvi. Drama je jedna od stvari koju smo pokupili nuspojavno sa svime a iskreno, drama je totalno self-omalavozavanje a ako sebe ne cijenis, ne postujes itd.. Kako ces nekog drugog kad ne vibriras takvim frikvencijama.

Hebes tu gamad, vanzemaljce, govorenje NE necemu itd... Zivi, sretno i uzivaj u svome zivotu. Postavi si cilj i plemenito i pozitivno te ponizno pici prema njemu i zapamti da kad nekog ostetis, sam sebe si ostetio a ne drugoga. Kad lupis nekom samar, lupila si ga sama sebi jer ta osoba je ti isto kao sto si i ti ta druga osoba. Dakle, sve je jedno. Jedan source, jedna energija manifestirana na svoj unikatan no opet isti nacin unutar raspona frikvencija koje si ti sama zatrazila.

Nije nama gamad kriva. Mi smo si sami krivi jer kao sto je vec receno, prije nego li smo tu dosli, mi smo to 'potpisali' i rekli neka idem dolje ili digod. Ovaj zivot je samo jedna tisucinka svega i moze biti tako predivna samo ako to mi kao jedinke zelimo.

Chill i uzivaj, raspali i ne pricaj o ovakvim stvarima drugima jer ako te drugi ljudi nesto zele pitat, pitat ce te :) U to ne sumljaj. Svaka rupa ima svoju zakrpu a ici nesto govorit osobi, protivi se slobodnoj volji te osobe jer te ista nije to zatrazila + sto vise pricas, ljudi su sve vise i vise ljubomorniji a ljubomora = energetski vampirizam. Sta ti nije dovoljno sto te svi ti vanzici i ostala bagra energetski cijede da sad jos svjesno ides energiju davat ljudima koji nece ama bas niti malo postovat to. Let it go :)


Vrh
  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jun 09, 2009 10:19 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto maj 19, 2009 1:43 pm
Postovi: 488
Lokacija: na putu...
u pravu si, nije da nije.
ja i vjerujem da će jednom - uskoro - nekad - doći novo doba, nova zemlja - zovi kak oš - to će biti milina koju ne možemo ni zamisliti, vjerujem u to čvrsto i tako će biti.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jun 09, 2009 3:44 pm 
Offline
Moderator

Pridružen/a: sub apr 11, 2009 9:25 pm
Postovi: 969
Ekipa sorry za :offtopic: ali hoću reć'...Noxten lijepo rečeno.Dirnulo me. :mrgreen:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jun 09, 2009 4:09 pm 
Artemida je napisao/la:
u pravu si, nije da nije.
ja i vjerujem da æe jednom - uskoro - nekad - doæi novo doba, nova zemlja - zovi kak oš - to æe biti milina koju ne možemo ni zamisliti, vjerujem u to èvrsto i tako æe biti.


Al to vrijeme je sada. Nemoj vjerovat, znaj. A znat mozes samo sada. Ostalo je samo nada a nada je kurva. Zelis da bude tako? Neka onda bude. Ti si all mighty a kod takvih nema cekanja. Sve je sada i ovaj momenat.

Uhvati si NWO The Secret. Koliko god da je los toliko god je jos bolji i gledaj ga svaki puta kad ti se gleda televizija, za par mjeseci, ces vidjet kak all mighty postaje ono sto on zapravo je po malo :) On sam rekao u smislu ona i on. Ne da mi se pricat ono citavo vrijeme tak da...

Uglavnom, receno je da vrijeme ne postoji. Da je proslost, buducnost zapravo sada. Iz tog razloga ne postoji cekanje niti neko 'bolje vrijeme'. Za bolje vrijeme treba izbacit van iz sebe onu bogovsku poslusnost cekanja i vjerovanja jerbo to je vrlo primitivno. Treba samo imat strpljenja i znat da kad nesto hoces to ce tako biti kad bude za to vrijeme. Ali za to vrijeme nece postat ako ti ne radis na tome. Kad ides recimo lupat glavom o zid, znas da ispred toga stoje razlicite poteskoce ( potres mozga, razbijeno celo itd... ) no ako se dovoljno puta zabijes glavom o taj isti zid. Probit ces ga 100% kad tad. Znaci, jedino volja, praksa i znanje a uz znanje dolazi i ta strpljivost kako se kaze... Premda ja to ne bi nazvao strpljivosti vec nekim cudnim feeling-om za kojeg barem ja neznam naziv rijeci.

Nevjeruj ni samome sebi. Umjesto toga, radi tocno ono sta ti zelis i ne osvrci se iza jerbo nema smisla i ne gledaj u naprijed vec ono sto ti je ispred nosa sada.

Cisto da dodam da nova zemlja nece doci, ona je vec tu :) Samo je ti moras kao i ja i svi mi otkrit jerbo ista nas ceka vec jaaaako dugo :D


Vrh
  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jun 09, 2009 6:52 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto maj 19, 2009 1:43 pm
Postovi: 488
Lokacija: na putu...
:D lijepo i moćno


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 18 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 7 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz