Sada je: čet mar 28, 2024 5:42 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 41 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Invazija vanzemaljaca
PostPostano: sub feb 18, 2006 7:35 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri dec 21, 2005 8:37 pm
Postovi: 260
Lokacija: Na glogu
Neznam puno o ovome pa me zanima:

1) Oce li je uopce bit
2) Kada ce bit
3) Oce li biti u fizickom smislu ili ne
4) Obrana od invazije

_________________
Absense of evidence is not evidence of absence.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub feb 18, 2006 8:44 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1802
1. Neće je biti.
2. Bila je pre milion i kusur godina.
3. U fizičkom smislu počela hibridizacijom ljudi pre oko 10.000 godina u Mesopotamiji. Danas ti hibridi vladaju našim umovima (ne baš svim) imaju oružje i sve pare.
4. Oni kontrolišu naš um i percepciju. Stoga je odbrana osvešćenje uma i povećanje percepcije.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub feb 18, 2006 8:49 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub feb 11, 2006 3:13 pm
Postovi: 82
:roll: kakvi vanzemaljci bi to trebali doći tj napast nas iliti invadirati nas?po meni oni su već tu jako odavno,premda se prave "nevidljivi".i što nas još imaju napadat kad nas "muzu" već tisućljećima?da li bi ti "napadao" svoju salatu u vrtu ili svoje kravice na farmi da je imaš?naravno da ne bi.zapravo štitio bi ih od nekog tko se stalno buni pa makar to bio i prethodni nesretni vlasnik po zakonu ,kojemu si ti to spletom čudnih "ratnih" okolnosti preoteo . u čitavom tom "farmerskom " konceptu ili poretku 3d/4d, "napada" može bit jedino ako snage OPD pokušaju preotet entitetima OPS njihovu uzorno organiziranu ljudotinsku farmu OPS energije, da je preokrenu natrag u originalnu OPD izložbenu farmu ljudotinske OPD energije kakva je bila prije nego su je ovi OPS preoteli "originalnim" kreatorima...e sad ako kao koleteralne žrtve kakve "kravice" stradaju u nekom ograničenom broju...za trenutne OPS gazde bit će gozba a rezervu ionako čipiraju,pobrojavaju i spremaju "ukopat" dok "oluja" ne prođe.bilo kako bilo ---kao što mi moramo jesti da bi egzistirali tako i svi oni iznad nas moraju nešto jesti---e pa sad što si se odlučio inkarnirat u tijelo ljudotinske "krave" tko ti kriv.... :twisted: :twisted: :twisted:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub feb 18, 2006 8:56 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 19, 2004 10:54 pm
Postovi: 399
Lokacija: Split
Pantelija, nek ovo nije baš neka tema za ovaj forum, ali ne slažem se s tvojom prvom stavkom i znaš zašto.
Dobro znaš za federaciju i šta se planira, isto tako tu je i hatona koja bi isto mogla krenuti....stoga se možda ne dogodi invazija reptila već suprotno....a zemlja koristi kao živi štit...

_________________
The battle has begun.
I'm ready, and you?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub feb 18, 2006 9:08 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1802
Da, da, ko zna šta se tu muva. Jebe nas ko stigne, zato smo ovakvi 8-[


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub feb 18, 2006 9:14 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 19, 2004 10:54 pm
Postovi: 399
Lokacija: Split
Pa da, sve to stoji, ali čisto mi intuicija govori da će bit invazije u kojoj nećemo znati tko pije a ko plaća....jednostavno to osječam odavno.

_________________
The battle has begun.
I'm ready, and you?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned feb 19, 2006 12:07 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri okt 26, 2005 12:53 am
Postovi: 238
veliki optimista je napisao/la:
:roll: kakvi vanzemaljci bi to trebali doci...... --e pa sad što si se odlucio inkarnirat u tijelo ljudotinske "krave" tko ti kriv.... :twisted: :twisted: :twisted:

:D :lol: :lol: :D
ovo mi je jedan od boljih postova na forumu,
ne samo da sam se a) odvalila od smijeha, nego i b) to je otprilike TO.

Sto nam preostaje:

1) Oce li je uopce bit // nevazno, TI si svemocan BOG koji se sada samo malo igra "covjeka" u ovoj tocci vremena / prostora / postojanja.
Nista nije vazno, jer TI trajes vjecno i SVE ovo je SVE ono sto si TI ZELIO!!!!!

2) Kada ce bit // pogledaj pod 1

3) Oce li biti u fizickom smislu ili ne // pogledaj pod 1

4) Obrana od invazije // sjecanje na broj 1, naravno - uz OBAVEZNO!! zadrzavanje SMISLA ZA HUMOR!!

:)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned feb 19, 2006 12:15 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 19, 2004 10:54 pm
Postovi: 399
Lokacija: Split
Meni su najžešće osobe koje počnu pričati o stvarima o kojima zaista neznaju, i neznaju kako stoje situacija, nemojte se uvrijediti vi ako ste se prepoznali u ovom tekstu, ali jednostavno to je ko da ja sad pričam o životu na pladeju za koju ja stvarno neman pojma.

_________________
The battle has begun.
I'm ready, and you?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned feb 19, 2006 1:17 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1802
Game,
ako bude fizičke invazije to će samo značiti da je ova mentalna kotrola omanula, pa moraju da pređu na grublji plan. To je dobra vest za nas, da im pucaju šavovi, ali biće još zezanja.

Tina,
džaba ti da pričaš da si večna ako ta večnost u tebi nije aktuelna. Radi se o tome da iako potencijalno jesi večna, ti to nisi dok lično ne postaneš. Sve jeste večno, ali ličnost mora sama to da izrazi, svojom voljom i da to večno bude njena volja. Ti treba da budeš oličenje toga večnoga. Sve dotle ćeš iznova da umireš. U tome je štos: da ono što pričaš apstraktno postane konkretno, lično iskustvo i sposobnost, ovde i sada, a ne filozofija i projekcija u neku budućnost, još jedna ideologija.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned feb 19, 2006 1:44 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 19, 2004 10:54 pm
Postovi: 399
Lokacija: Split
Pantelija slažem se, ali kao što vidiš šavovi im pucaju na sve strane.
Imaš pristup level4 zona forumu, znaš što se zadnje događalo i tko se sad malo upleo u igru a i mogao si pročitati ovo najnovije šta smo dobili za poklon, dobio sam ga i ja jer sam imao jučer simptome toga istog.
Upravo zato što će im puknit mentalna kontrola će napraviti agresiju, a meni intuicija govori da će to puknuti bez obzira na WW3 i ostala sranja.

Tina, ma sve je to lijepo, shvaćam ja vječnost i to....jako dobro razumin kako sistem funkcionira, ali ćeš se konstantno vraćati natrag dok god ne izvršiš ono za što si došla ovdje.
Neki odavde su došli ovdje samo zbog ovih događaja.....da bi učili...neki da bi pokušali spriječiti ove događaje i dovesti stvari malo u balans.
Zamisli situaciju tina....da zemlja padne.....pod okupacijom...i ti se inkarniraš na zemlju još stotine puta...hm...nije to baš lijepa misao vječnosti...., iako si svugdje istodobno...ipak percipiraš ovo sada...i ovo sada treba učiniti lijepim mjestom za učenje...a ne da ostane ovakav kaos kakav jest.

_________________
The battle has begun.
I'm ready, and you?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned feb 19, 2006 2:33 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri okt 26, 2005 12:53 am
Postovi: 238
Pantelija, tako je, odlicno si uocio ono sto sam htjela reci.

U to ime, djelujmo SVI SVOJOM VOLJOM konstruktivno, umjesto destruktivno ili da ne djelujemo uopce:

AKTUALIZIRAJMO SVI NASU VJECNOST u nasoj LICNOSTI konkretno: OVDJE i SADA.

BUDIMO konstruktivno olicenje VJECNOSTI, konkretno : OVDJE i SADA.

I, naravno, ne dolazi u obzir da zaboravimo smisao za humor. :D

Hvala ti Pantelija, ovo su odlicne smjernice!!! :)



GameDeveloper je napisao/la:
...i ovo sada treba učiniti lijepim mjestom za učenje...a ne da ostane ovakav kaos kakav jest.



Game, ovo si TAKO LIJEPO rekao. :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned feb 19, 2006 9:53 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri dec 21, 2005 8:37 pm
Postovi: 260
Lokacija: Na glogu
Citat:
ako bude fizičke invazije to će samo značiti da je ova mentalna kotrola omanula, pa moraju da pređu na grublji plan.


Pa zasto mi onda pokusavamo vratiti ljude na pravi puta ako ce doc do invazije ukoliko ovima prestane mentalna kontrola :?

_________________
Absense of evidence is not evidence of absence.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Razmišljanja moje krave
PostPostano: ned feb 19, 2006 10:50 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned aug 07, 2005 4:32 pm
Postovi: 63
Eto gledam jutros moju kravu koja mirno pase travu i pošto imam mogućnost čitati joj misli registriram i slijedeće:

Nista nije vazno razmišlja moja kravica i pase, jer JA trajem vjecno i SVE ovo je SVE ono sto sam JA ZELJELA!!!!!

Mislim si u sebi, kravice, kravice, u kojoj si ti samo zabludi, kao prvo ti ne traješ vječno jer uskoro idemo mesaru s tobom, muzli smo te 5 godina i imali od tebe 5 teladi koje smo sočno pojeli. Sad kad smo te maksimalno iskoristili odlučili smo privesti kraju tvoje postojanje u ovoj dimenziji, mi smo tvoji gospodari i to je naše pravo.

Godi nam tvoje razmišljanje ( i isto razmišljanje što većeg broja vas krava ) da trajete vječno i da je SVE ovo upravo ono što ste žarko željele. Moramo samo pronaći način kako da vi i među ostalim kravama širite to razmišljanje tako da ono postane vaš apsolutum. Nakon toga - mi nikad sretniji.

Eh, kad bi moja kravica znala što se sve iza brda valja, ali pokušajte i sami promisliti koje su mogućnosti da moja kravica u uvjetima u kojima živi, toga postane svijesna.

_________________
axor


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned feb 19, 2006 2:32 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri okt 26, 2005 12:53 am
Postovi: 238
Da, sve je to za ljude - Sloboda Izbora.

Neki ljudi su na srecu svemocni bogovi.
Neki, na zalost krave.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned feb 19, 2006 3:36 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 19, 2004 10:54 pm
Postovi: 399
Lokacija: Split
IsusBog je napisao/la:
Citat:
ako bude fizičke invazije to će samo značiti da je ova mentalna kotrola omanula, pa moraju da pređu na grublji plan.


Pa zasto mi onda pokusavamo vratiti ljude na pravi puta ako ce doc do invazije ukoliko ovima prestane mentalna kontrola :?


To je odgovor na koje ti sam sebi moraš odgovorit, ti ne moraš vraćati nikoga niti išta raditi osim promatrati i učiti.
U tebi je odgovor zašto si ovdje, ja sam ti dao mogućnost da pronađeš taj odgovor ali tu mogućnost ne koristiš.

_________________
The battle has begun.
I'm ready, and you?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned feb 19, 2006 5:35 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri dec 21, 2005 8:37 pm
Postovi: 260
Lokacija: Na glogu
Citat:
ne moraš vraćati nikoga niti išta raditi osim promatrati i učiti.


Pa kaki si onda OPD :?:

_________________
Absense of evidence is not evidence of absence.


Zadnja izmjena: IsusBog; ned feb 19, 2006 5:52 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned feb 19, 2006 5:50 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
pa stvar je u tome da povećavamo NAŠU MOĆ, tako da dolazimo što brže do saznanja i znanja. Kako ćemo ju iskoristiti - na nama je.

Mislim da druge ne treba ubijati, već da te druge, s kojima smo recimo, u konfliktu, da se samo treba maknuti od njih, van njihovog domašaja. Kako? Znanjem.

Jer silom na silu, manipulacijom na manipulaciju, samo ubrzavamo spiralu matrice. dajemo joj sve više energije. I to nas onda ne vodi van, već u sve dublje i jače konflikte.

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned feb 19, 2006 6:27 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 19, 2004 10:54 pm
Postovi: 399
Lokacija: Split
IsusBog je napisao/la:
Pa kaki si onda OPD :?:


Što je bitno kakav sam ja OPD, ja iman svoju misiju i znam odakle sam i zašto dolazim ovdje.
To što sam ja to, neznači da si i ti, stoga rekao sam ti da nemoraš ako nećeš, budi volja tvoja....kako bi se reklo

_________________
The battle has begun.
I'm ready, and you?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned maj 07, 2006 10:46 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet mar 30, 2006 11:32 pm
Postovi: 702
Lokacija: Forbidden Island
GameDeveloper je napisao/la:
Pantelija slažem se, ali kao što vidiš šavovi im pucaju na sve strane.
Imaš pristup level4 zona forumu, znaš što se zadnje događalo i tko se sad malo upleo u igru a i mogao si pročitati ovo najnovije šta smo dobili za poklon, dobio sam ga i ja jer sam imao jučer simptome toga istog.
Upravo zato što će im puknit mentalna kontrola će napraviti agresiju, a meni intuicija govori da će to puknuti bez obzira na WW3 i ostala sranja.



molba jednog newbie-a:

da li bi netko bio ljubazan da objsani sta se to desavalo na ovom forumu u veljaci,

na vise mjesta sam primjetio referencu na neke napade ali svi govore u siframa

ovaj post je dosad najexplicitniji u vezi toga,

ajde pliz nek mi neko ukratko isprica, a ako se srami javno moze i preko pp-a

_________________
" Vrlo cesto Vitez je porazen jer je sluzio Djavolu svim svojim srcem dok je iskreno ali pogresno vjerovao da sluzi Kristu."
(Mouravijeff- Gnosis)


http://knightofthestorms.blogspot.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned maj 07, 2006 3:13 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 03, 2004 10:07 pm
Postovi: 907
Citat:
da li bi netko bio ljubazan da objsani sta se to desavalo na ovom forumu u veljaci

Uclani se na superzonu i doguraj do level 4.

_________________
I knew it. I knew it was coming. But this is not the future my mother warned me about. And in this future, I don't know if we can win this war.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 41 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 11 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz