Sada je: čet mar 28, 2024 7:05 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 127 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Hibridna rasa
PostPostano: uto mar 09, 2010 8:29 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 17, 2008 1:01 pm
Postovi: 429
upravo tu stvar mnogi ljudi ne razumiju, ne možeš se bost sa rogatim, al ga mozes zajebat, nije rat negdje vani vec upravo u nama, moramo pobjedit iluzije, ego, rusit prepreke, jer nemozes se borit protiv necega sto nevidis, ali mozes se pobrinut da to isto nema utjecaja na tebe.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Hibridna rasa
PostPostano: uto mar 09, 2010 10:19 pm 
Offline
isključen/a

Pridružen/a: pon dec 15, 2008 12:52 pm
Postovi: 278
Judziin:
Citat:
upravo tu stvar mnogi ljudi ne razumiju, ne možeš se bost sa rogatim, al ga mozes zajebat, nije rat negdje vani vec upravo u nama, moramo pobjedit iluzije, ego, rusit prepreke, jer nemozes se borit protiv necega sto nevidis, ali mozes se pobrinut da to isto nema utjecaja na tebe.

Dobro rečeno, samo se sada svaka individua treba boriti da to primjeni. Iz ovoga i slijeda ona od C,s-a; "Znanje spašava - ignorisanje znanja propast". Pozdrav.
ps. Naravno, sve je još kompleksnije, a ovo je samo dio iz te kreativne kompleknosti ili misterije življenja.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Hibridna rasa
PostPostano: sri mar 10, 2010 12:51 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet feb 11, 2010 8:41 pm
Postovi: 35
Judziin je napisao/la:
upravo tu stvar mnogi ljudi ne razumiju, ne možeš se bost sa rogatim, al ga mozes zajebat, nije rat negdje vani vec upravo u nama, moramo pobjedit iluzije, ego, rusit prepreke, jer nemozes se borit protiv necega sto nevidis, ali mozes se pobrinut da to isto nema utjecaja na tebe.




Close.

:) Rekli bi Kas. prijatelji...:)

Samo da malo prosirim
Time sta tezis da njihove namjere nemaju utjecaja na tebe, to je oruzje za bost se sa njima.
Dakle, ne doslovno (mada sam ostavio i tu mogucnost otvorenu maloprije....zapravo iskljucit ne mozes nista), u "lov na vjestice", jer ces napravit kontraefekt

MI se moramo SAMI pobrinut da okoncamo to cekanje, znaci aktivno ih zajebat. Gledat ih u oci, da tako kazem, ponavljam, bez uzmaka, jer krajnji cilj je da postanu vidljivi svima. Tu se onda skok stvara. Mi koji znamo, ili si utvaramo da znamo, nije bitno, mora nas biti sta vise za stvaranje tih uvjeta. I moramo djelovati.

O kome govore Kas. transkripti zapravo? Wave serija? O kome govore Plejadanci ili Donosioci kada kazu da smo mi izabrali upravo ovo vrijeme da budemo ovdje? O kome govori Ra materijal kada spominje Wanderere?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Hibridna rasa
PostPostano: čet mar 11, 2010 4:45 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned feb 28, 2010 4:29 pm
Postovi: 355
Evo mene,ko padobranac.
Hibridi imaju fizičko srce, ali ako ih znate energetski pregledati, umjesto srčane čakre imaju ,,zjapeću rupu,, u kojoj nema nikakvog energetskog djelovanja.
Bukvalno ruka prođe kroz čakru, bez da ima ikakvog otpora ili djelovanja, kao kad puhnete kroz okrugli prozor veličine zida.
Imaju i oni ,,svojih problema,, i nije im jasno šta im se dešava. Uglavnom, mogu se prepoznati i bez tog energetskog viđenja.U trci za osvajanjem i oni često upadnu u neke svoje neugodnosti, i to je već znak da nisu baš tako idealno konstruisani. Masa ih nema pojma da su hibridi, kao što ni masa ljudi ne prepoznaje šta je hibrid. Kad se znanja povećaju, lakše će se neke stvari odvijati i bit će manje zbunjevitosti.Pozz. :angel4:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Hibridna rasa
PostPostano: ned mar 14, 2010 12:38 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jan 26, 2007 9:50 pm
Postovi: 545
Lokacija: Split
Koga boli k imaju li oni srce il ne.

Bitno jel jel imaju dušu il ne.

_________________
Činjenica sama za sebe nikada nije važna bez dobre procjene i jasne povezanosti s drugim činjenicama.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Hibridna rasa
PostPostano: ned mar 14, 2010 8:10 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned feb 28, 2010 4:29 pm
Postovi: 355
spyro je napisao/la:
Koga boli k imaju li oni srce il ne.

Bitno jel jel imaju dušu il ne.


Hahaha,baš me nasmija, ujutro uz kafu. :rofl
Donekle si u pravu, neki tek osjećaju da imaju dušu kada ih boli pa kažu duša me boli, ili radost, pa se duša raduje.
Sad po opisu ovog tvog bola u raznim dijelovima tijela izgleda da se i duša kod nekog nalazi u tim raznim dijelovima bola, tj. osjećanja i iskonskog znanja, jer duša zna. :occasion5: :hello2:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Hibridna rasa
PostPostano: sri mar 24, 2010 12:22 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 17, 2008 1:01 pm
Postovi: 429
juzni krst je napisao/la:
Judziin:
Citat:
upravo tu stvar mnogi ljudi ne razumiju, ne možeš se bost sa rogatim, al ga mozes zajebat, nije rat negdje vani vec upravo u nama, moramo pobjedit iluzije, ego, rusit prepreke, jer nemozes se borit protiv necega sto nevidis, ali mozes se pobrinut da to isto nema utjecaja na tebe.

Dobro rečeno, samo se sada svaka individua treba boriti da to primjeni. Iz ovoga i slijeda ona od C,s-a; "Znanje spašava - ignorisanje znanja propast". Pozdrav.
ps. Naravno, sve je još kompleksnije, a ovo je samo dio iz te kreativne kompleknosti ili misterije življenja.


hehe...
misterija zivljenja je toliko jednostavna da se gubimo u jednostavnosti, stojimo pred njom i nevidimo je upravo zato sto smo toliko izskomplicirali tj iskomplicarli su nam zivote da se vecina nemoze vratiti onom prvotnom, pocevsi od poslova i stresa, sustavnog trovanja, promjene vrijednosti i ideala i morala bla bla i nikako nemogu shvatiti da za zivjeti ti netreba apsolutno ništa osim kojeg ogrtača kad je hladno i boce vode dnevno.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Hibridna rasa
PostPostano: sri mar 24, 2010 1:37 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet mar 02, 2007 4:58 pm
Postovi: 352
Lokacija: Croatia,Zagreb
ma sve to treba deportirat s planete :)) ...pa nek si oni hibridiraju negdje drugdje,skupa sa sivim govancima i onim odvratnim gmazovima ;:))

_________________
NWO hejter


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Hibridna rasa
PostPostano: sri mar 24, 2010 10:37 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned feb 28, 2010 4:29 pm
Postovi: 355
_Dario_ je napisao/la:
ma sve to treba deportirat s planete :)) ...pa nek si oni hibridiraju negdje drugdje,skupa sa sivim govancima i onim odvratnim gmazovima ;:))


Slažem se, i vratiti ih tamo odakle su došli, samo kako???Šta ako smo mi samo hebeni experimenti,i oni se sa nama mogu igrati kao oni ,,experimentatori,, u labovima. #-o


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Hibridna rasa
PostPostano: pon mar 29, 2010 5:13 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 17, 2008 1:01 pm
Postovi: 429
nije vam univerzum, galaksija ajmo zoomirat, Zemlja jebeni kompjuter po kojem moras ceprkat po my documents i premjestat foldere i brisat ih...xD

evo da pojasnim jer vidim da se nezna...
ONI se hrane NEGATIVNOM ENERGIJOM, mi odašiljemo NEGATIVNU ENERGIJU kroz mržnju ljutnju srdžbu stres i sl. ONI to JEDU. ONI vole nas JEBAT radi te ENERGIJE. zato nas i KONTROLIRAJU jer ovo je jebena FARMA isto sto vi radite kokošima oni rade vama.
MI moramo UCITI i DUHOVNO se UZDIZATI kako bi se oslobodili NEGATIVNIH ENERGIJA tako da oni od nas nemaju NIKAKVE KORISTI, tj princip djetetu ukiselit mlijeko.
ako nemaju sta farmat, nismo im zanimljivi. TIME mi postajemo SLOBODNI i mozemo dalje slobodno napredovati ka visim denzitetima.

tako da vaše tenzije o uništavanju, proganjanju deportiranju nemaju smisla jer samo radite to sto oni zele, mislite o njima negativno, obuzimaju vasu misao i osjecaje, a to je pogubno

EVOLUCIJA RATOVANJA:
1. neandertalci - hu ha hu ha buuu trči
2. barbari - milijon protiv milijon na polju
3. malo kulturniji barbari konje pa na polje
4. englezi i francuzi - puške i topove pa napolje
5.indijanci - gerila
6.njemci - blitzkrig
7. ameri frontalni, avio, artiljerija
8- al kajida napadi unutar neprijatelja - sneak attack - terorizam
-
.
.
.
xY. ljudska rasa - trka za znanjem


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Hibridna rasa
PostPostano: uto mar 30, 2010 10:13 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon jan 12, 2009 1:43 pm
Postovi: 25
Judziin je napisao/la:
nije vam univerzum, galaksija ajmo zoomirat, Zemlja jebeni kompjuter po kojem moras ceprkat po my documents i premjestat foldere i brisat ih...xD

evo da pojasnim jer vidim da se nezna...
ONI se hrane NEGATIVNOM ENERGIJOM, mi odašiljemo NEGATIVNU ENERGIJU kroz mržnju ljutnju srdžbu stres i sl. ONI to JEDU. ONI vole nas JEBAT radi te ENERGIJE. zato nas i KONTROLIRAJU jer ovo je jebena FARMA isto sto vi radite kokošima oni rade vama.
MI moramo UCITI i DUHOVNO se UZDIZATI kako bi se oslobodili NEGATIVNIH ENERGIJA tako da oni od nas nemaju NIKAKVE KORISTI, tj princip djetetu ukiselit mlijeko.
ako nemaju sta farmat, nismo im zanimljivi. TIME mi postajemo SLOBODNI i mozemo dalje slobodno napredovati ka visim denzitetima.

tako da vaše tenzije o uništavanju, proganjanju deportiranju nemaju smisla jer samo radite to sto oni zele, mislite o njima negativno, obuzimaju vasu misao i osjecaje, a to je pogubno



POTPIS :thumbup:

tako stvari u univerzumu idu, uvijek neko nekoga iskorištava.. Mi ljudi i sami znamo šta sve radimo i kako iskorištavamo jedni druge , a da ne govorimo o našoj ishrani,pa šta se sve jede, i kakve proizvode pravimo od životinjskog mesa ...meni iskreno bi bilo nelogično da neka sila/neko to slično ne radi nama ... tako to ide :evil3:
učenje i pozitivna energija su spas :occasion5:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Hibridna rasa
PostPostano: uto mar 30, 2010 3:32 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned feb 28, 2010 4:29 pm
Postovi: 355
Judziin je napisao/la:
nije vam univerzum, galaksija ajmo zoomirat, Zemlja jebeni kompjuter po kojem moras ceprkat po my documents i premjestat foldere i brisat ih...xD

evo da pojasnim jer vidim da se nezna...
ONI se hrane NEGATIVNOM ENERGIJOM, mi odašiljemo NEGATIVNU ENERGIJU kroz mržnju ljutnju srdžbu stres i sl. ONI to JEDU. ONI vole nas JEBAT radi te ENERGIJE. zato nas i KONTROLIRAJU jer ovo je jebena FARMA isto sto vi radite kokošima oni rade vama.
MI moramo UCITI i DUHOVNO se UZDIZATI kako bi se oslobodili NEGATIVNIH ENERGIJA tako da oni od nas nemaju NIKAKVE KORISTI, tj princip djetetu ukiselit mlijeko.
ako nemaju sta farmat, nismo im zanimljivi. TIME mi postajemo SLOBODNI i mozemo dalje slobodno napredovati ka visim denzitetima.

tako da vaše tenzije o uništavanju, proganjanju deportiranju nemaju smisla jer samo radite to sto oni zele, mislite o njima negativno, obuzimaju vasu misao i osjecaje, a to je pogubno

EVOLUCIJA RATOVANJA:
1. neandertalci - hu ha hu ha buuu trči
2. barbari - milijon protiv milijon na polju
3. malo kulturniji barbari konje pa na polje
4. englezi i francuzi - puške i topove pa napolje
5.indijanci - gerila
6.njemci - blitzkrig
7. ameri frontalni, avio, artiljerija
8- al kajida napadi unutar neprijatelja - sneak attack - terorizam
-
.
.
.
xY. ljudska rasa - trka za znanjem


Sve ok, Judžiin,kontam.
Ovi opisi gore su mi super, ono ismijala sam se pravo.

Znam ja za teoriju hrane ,negativne energije, farme i kokošiju.
Evo šta meni nije jasno. Ako smo mi kokoši, tj. hrana za njih i ako se ide na ta objašnjenja i poređenja,šta rade ljudi, pa što bi to bilo čudno da oni idu istom linijom.
Ako se ljudima sviđa jesti kokošije meso,neće se ti isti ljudi baš puno obazirati jel kokoš odašilje samo pozitivnu energiju i jeli svjesna da postoji mogućnost da će biti pojedena, tako mislim da ni njima nije to baš NAJPRIMARNIJI razlog.

Istina je da će se recimo prvo obrušiti na slabije, potom svjesnije i one sa znanjem.Za praznik se obično koristi i najbolja pečenka tj. ona što je recimo bila na nezagađenoj ishrani, što bi to bilo nemoguće da i oni za svoje specijalne gozbe ostave kokoši koje su hranjene samo na prirodnoj tj. pozitivnoj energiji, (tragači)

Sad istina je da životinje nemaju svijest, a i kad bi pobjegle iz kokošinjaca i da žive u šumi, opet će biti neki predator kojem će završiti u stomaku, tako da je to tako, po meni uštimano nekim experimentom.Mi isto možemo birati samo između kokošinjca i šume, i samo se putem pozitivne energije i znanja nadati da ćemo sa tim izbjeći bar trpanje u startu, u lonac među ovim prvim skupinama, (ali eto i to je nešto)

Jest da bi ja voljela da to nije tako, ali ipak nekako sumnjam da je tako, hrana je hrana, više ili manje ukusna. Ko je gladan, ne bira. :angel4: Pozz.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Hibridna rasa
PostPostano: uto mar 30, 2010 8:04 pm 
znak je napisao/la:
Sve ok, Judžiin,kontam.
Ovi opisi gore su mi super, ono ismijala sam se pravo.

Znam ja za teoriju hrane ,negativne energije, farme i kokošiju.
Evo šta meni nije jasno. Ako smo mi kokoši, tj. hrana za njih i ako se ide na ta objašnjenja i poređenja,šta rade ljudi, pa što bi to bilo čudno da oni idu istom linijom.
Ako se ljudima sviđa jesti kokošije meso,neće se ti isti ljudi baš puno obazirati jel kokoš odašilje samo pozitivnu energiju i jeli svjesna da postoji mogućnost da će biti pojedena, tako mislim da ni njima nije to baš NAJPRIMARNIJI razlog.

Evo mojih par razmišljanja na koncept koji je iznio Judzilin i znak se nadovezala, a što po onom sam do sada vidio spominje Castanedin Don Juan, i s dodatnim objašnjenjem C's (dobar prijevod jednog dorađenog teksta može se naći i na Galaksiji pod predatorov um).
Mislim da je važno razumjeti što je na kojoj razini hrana: u 3D je hrana primarno meso kokoške, a na 4D je hrana energija inducirana negativnim emocijama hrana, znači ništa materijalno. Ako se vratimo na meso kokoške mislim da ćemo i mi razmisliti da li je isto smrdljivo (jer je dobilo miris zbog recimo nekog parazita/bolesti) ili ne. Mada čini mi se da na koji način je ubijena (prisustvo šoka?) može donekle utjecati na okus, ali mislim da je to uglavnom igra za možda gurmane koji znaju kakav je uopće okus mesa (prave) kokoške.
znak je napisao/la:
Istina je da će se recimo prvo obrušiti na slabije, potom svjesnije i one sa znanjem.Za praznik se obično koristi i najbolja pečenka tj. ona što je recimo bila na nezagađenoj ishrani, što bi to bilo nemoguće da i oni za svoje specijalne gozbe ostave kokoši koje su hranjene samo na prirodnoj tj. pozitivnoj energiji, (tragači)

Ne znam odakle ova istina (ili je to samo figurativno). Ako se ponovno vratimo na C's ako se ne varam oni spominju da 4D ne jedu što im dopadne nego što im se prohtje! Ako spustimo 4D na naš 3D i vidimo nekog seljaka koji ima prepun kokošinjac, pa može birati, mogli bi uzeti u obzir i da će taj jesti kako mu se digne on stvar, koja ne mora nužno biti vezano za izgled kokoške na koju je bacio pogled.
Drugo, ako isti taj seljak vidi da mu primjerak, bez obzira bio on bio punašan, jak ili sav očerupan, a koji želi pobjeći iz kokošinjca ("tragač") moguće da će baš takav primjerak preko reda završiti u loncu, uz komentar "ma kome ćeš ti bježati, jade!" (no, mora je još i uloviti, ima nade da i odustane, i dohvati se neke druge).
znak je napisao/la:
Sad istina je da životinje nemaju svijest, a i kad bi pobjegle iz kokošinjaca i da žive u šumi, opet će biti neki predator kojem će završiti u stomaku, tako da je to tako, po meni uštimano nekim experimentom.Mi isto možemo birati samo između kokošinjca i šume, i samo se putem pozitivne energije i znanja nadati da ćemo sa tim izbjeći bar trpanje u startu, u lonac među ovim prvim skupinama, (ali eto i to je nešto)

Još jedan komentar na još jednu istinu. Mislim da bi trebali uzeti u obzir da životinje ipak imaju svijest, to što je ona (2D) neusporediva s našom to zvuči poprilično ignorantno, moguće onoliko ili čak i više nego da netko iz 4D kaže da ljudi nemaju svijest.
Što će se dogoditi u šumi s kokošom koja je imala srca i mozga da pobjegne iz kokošinjca trebalo bi tek vidjeti, ali moguće da bi takva mogla biti teži plijen nego mnoge divlje prepelice koje su u šumi na "svome" i u svojoj ignorantnosti, padaju u kandže predatora kao i rođaci naše hrabre koko-tragalice na farmi :)
Ovdje mi padaju na pamet sve one anegdote o našim pametnim ljudima koji su se snašli u bijelom svijetu, postali uspješniji od mnogih tamo. Da, zato što su trebali napraviti i naučiti puno više da bi došli do tamo i taj novi svijet vidjeli kao mogućnost, a ne kao prokletstvo (kako to često vide domorodci, pa onda svako toliko drvlje i kamenje po gastićima, itd.)
znak je napisao/la:
Jest da bi ja voljela da to nije tako, ali ipak nekako sumnjam da je tako, hrana je hrana, više ili manje ukusna. Ko je gladan, ne bira. :angel4: Pozz.

Moguće, ali držim da gazda koji ima izdašnu farmu, jede ono što mu se prohtje.
I to što se ovi iz 4D hrane "samo" energijom negativnih emocija je očito postavljeno radi balansa, da i od nas nešto ostane, jer da to mogu i s energijom pozitivnih, brzo bi se farma raspala.


Vrh
  
 
 Naslov: Re: Hibridna rasa
PostPostano: uto mar 30, 2010 9:38 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 27, 2007 11:07 pm
Postovi: 306
A, kakva li bi bila sudbina "kokošije vrste" kada bi im (kokoškama) nekako uspjelo da svoje meso i jaja promijene tako - da budu ljudima nejestiva?
Ne u dalekoj prošlosti , nego evo - danas!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Hibridna rasa
PostPostano: uto mar 30, 2010 10:39 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jan 26, 2007 9:50 pm
Postovi: 545
Lokacija: Split
felix je napisao/la:
A, kakva li bi bila sudbina "kokošije vrste" kada bi im (kokoškama) nekako uspjelo da svoje meso i jaja promijene tako - da budu ljudima nejestiva?
Ne u dalekoj prošlosti , nego evo - danas!


Vjerovatno bi završile kao prepelice. :mrgreen:

_________________
Činjenica sama za sebe nikada nije važna bez dobre procjene i jasne povezanosti s drugim činjenicama.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Hibridna rasa
PostPostano: uto mar 30, 2010 10:52 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned feb 28, 2010 4:29 pm
Postovi: 355
Mislim da smo totalno :offtopic: , ali šta bi, tako nas krenulo?

Koliko se ja razumijem životinje imaju instikt i to im omogućava preživljavanje.

Tačno da bijeg u šumu može produžiti život, ali ne i isključiti manipulaciju.Isto vrijedi i odlazak negdje da bi postao uspješan. Mala manjina je uspjela, a većina je u istom sosu samo na drugi način.

Ne bih voljela da me pogrešno shvatite. Sve te iste priče pričam i ja drugima, i sve je vrlo prosto i jednostavno. Formula djeluje ali donekle, a odnekle mi ta formula pada.Evo recimo, primjer.

Dijete ima tri godine. Nije podlo, zlo, ne mrzi, ne zrači negativom. Koja god ga osoba pogleda izmami joj osmijeh i pokreće pozitivu .Međutim ima problem,koji je uzrokovan time što ga ovi smatraju vrlo ukusnom hranom.Sad ako on ne zrači negativnu energiju, (KOJOM?) onda energijom se to oni hrane, i ono onda postaje nervozno, plače i često boležljivo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Hibridna rasa
PostPostano: sri mar 31, 2010 7:58 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 11, 2008 11:36 am
Postovi: 738
Lokacija: Caerbannog
Dali smatras da si im ti jedan ukusan zalogaj ili da si ovca koja ima potencijal pobjeci iz krda i da ce time izgubiti hranu?
Ako da, dali smatras da mogu djelovati preko drugih, da bi ti drugi djelovali na tebe?
Ako da, onda ti bi odgovor trebao biti jasan u vezi tvog zadnjeg pitanja.
U svakom djelu foruma mozes naci neki odgovor na to pitanje i ima dosta napisanog u vezi manipulacije,
no sve je to luk i voda kad to osjetis iz svog iskustva!

_________________
(\___/)
(='. '=
(")_(") RUN AWAY! RUN AWAY!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Hibridna rasa
PostPostano: sri mar 31, 2010 10:01 am 
Offline
isključen/a

Pridružen/a: pon dec 15, 2008 12:52 pm
Postovi: 278
Možda je bolje prije se vratiti na "Hibridnu rasu" nego odlutati u prezentovanju stvarnosti putam vlastite percepcije. Stalno ubjeđivanje je jalov posao, a zapostavlja se suština, tako da mentalno tijelo preuzima kontrolu i počne se prezentirati stanje proizašlo iz ove stvarnosti i iz ega. Naravno, nemojte misliti da svi ne odlutamo, samo je razlika tko prije shvati da je "skrenuo" i brzo se vrati na put, obogaćen za još jedno iskustvo. Ako ne shvati, on dalje ide tim putem i stalno ponavlja iste lekcije, do u beskonačnost. Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Hibridna rasa
PostPostano: sri mar 31, 2010 10:19 am 
znak je napisao/la:
Mislim da smo totalno :offtopic: , ali šta bi, tako nas krenulo?

Pa izgleda da jesmo, to izgleda da nije problem na ovom forumu :dontknow:
Citat:
Koliko se ja razumijem životinje imaju instikt i to im omogućava preživljavanje.

Tačno da bijeg u šumu može produžiti život, ali ne i isključiti manipulaciju.Isto vrijedi i odlazak negdje da bi postao uspješan. Mala manjina je uspjela, a većina je u istom sosu samo na drugi način.

Pa onako kako nas uče, ispada da životinje imaju samo instinkt, koji im omogućuje da nekako (pre)žive. Isto nas žele naučiti i da postoji samo ono što možemo detektirati s 5 osjetila i niz ostalih zanimljivih stvari koje su "nepobitne" i "jasne". Ali gledajući malo šire (da ne kažem multidimenzionalnije) i one imaju svijest, doduše ne individualnu (što izgleda da prema nekim izvorima nema niti pola ljudske rase na ovoj planeti) ali imaju neku zajedničku.
Što se tiče bjega u šumu, slažem se, zaista je malo njih uspjelo pobjeći, kažu da je u zadnjih 300.000 godina uspjelo pobjeći sveukupno 3.000 duša, što najbolje govori koliko je matriks (gazda i njegova farma) efikasna. Nije za čuditi se i da je od tih 3.000 većina njih bilo OPS orijentacije. Ne znamo što se događa u šumi ali lako je zamisliti da ista nudi nezamislive mogućnosti iz perspektive jednog kokošinjca (što naravno može uključiti i spomenutu manipulaciju).
znak je napisao/la:
Ne bih voljela da me pogrešno shvatite. Sve te iste priče pričam i ja drugima, i sve je vrlo prosto i jednostavno. Formula djeluje ali donekle, a odnekle mi ta formula pada.Evo recimo, primjer.

Ne brini za shvaćanja, tu smo da pokušamo što više toga doznati i razmjeniti, vjerujem ako damo najbolje od sebe da ćemo nešto svi skupa i dobiti.
znak je napisao/la:
Dijete ima tri godine. Nije podlo, zlo, ne mrzi, ne zrači negativom. Koja god ga osoba pogleda izmami joj osmijeh i pokreće pozitivu .Međutim ima problem,koji je uzrokovan time što ga ovi smatraju vrlo ukusnom hranom.Sad ako on ne zrači negativnu energiju, (KOJOM?) onda energijom se to oni hrane, i ono onda postaje nervozno, plače i često boležljivo.

Pa nisam ovaj dio baš razumio, tko ga smatra ukusnom hranom? Ekipa s gornjeg kata (4D) svih nas drži za ukusnu hranu, to je default za kokošinjac. Emocionalni vampiri/matriks agenti su tu samo posrednici, i na njima je da potaknu na očit ili suptilan način energiju negativnih emocija (ili energiju "obojenu" negativnim emocijama) između ostalih i one koje spominješ (nervoza, plač zbog nečega, stanja/emocije vezane za boležljivost, itd.).
Mislim da treba razumjeti razliku između "negativne energije" i energije generirane (odaslate) negativnim emocijama.
Ja osobno smatram da ne postoji poz/neg energija, energija je energija, čini se da je ista samo nosioc "signala" (vibracije) koja na prijemnoj strani može biti okarakterizirana kao ugodna, neugodna, jestiva, nejestiva itd. Ako bi uzeo analogiju s radio valovima, onda bi osnovni val (ono što čitamo kao frekvecija radio stanice, npr. 98,7MHz) mogli reći da je nositelj "emocije" tj. signala pjesme u ovisnosti o kojoj će slušatelj reagirati na ovaj ili onaj način (puštaj Rachmaninoffa turbofolk slušatelju i obrnuto i eto ti tuge i tragedije!). Ima i druga stvar a to je jačina onog osnovnog vala, naime ako titrajni krug prijemnika ne može izdržati inducirani osnovni val onda će isti biti spaljen! Znači Rachmaninoff ili ne, to će biti too much za njegovog obožavatelja jer jednostavno nema mogućnosti da fizički primi taj signal. Ako se vratimo na poznate priče kao npr. "kovčeg saveza", govori se da onaj prema kome bi bio usmjeren bi jednostavno bio spaljen, mada je riječ o "božanskoj" energiji (ljubavi), ali iste je bila prejaka da bi je ljudsko tjelo (prijemnik) moglo bez posljedica apsorbirati.

Ovim bi želio završiti ovaj :offtopic:


Vrh
  
 
 Naslov: Re:
PostPostano: čet apr 01, 2010 6:50 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned feb 28, 2010 4:29 pm
Postovi: 355
galaksija je napisao/la:
Takođe, postoji mnogo indikacija da neke vanzemaljske vrste već vijekovima obavljaju hibridizaciju ljudi. Nekada davno, ta djeca-hibridi su na engleskom govornom području bila nazivana ‘changellings’, dok se danas plasiraju kao indigo, crystal itd. Isto kao i prije, tako je i danas veoma teško raspoznati da li je dijete “normalno” ili je “hibrid”, s obzirom da je “normalno” prilično subjektivan pojam, dok neke fizičke razlike nema.


Pozz.
Evo, sad ću vam ispričati edno iskustvo koje sam imala prije tri godine i koje me je definitivno i ostavilo bez texta, i zbunilo, a i zainteresovalo za ovaj pojam ,,hibrida i hibridne rase,,
Post će biti duži, ali ne znam kako bih to rekla u skraćenoj verziji da doista shvatite.

Imam jednu mlađu poznanicu i baš se znamo godinama.Prije svega voljela bih da obratite pažnju na one moje snove koje sam opisivala i pitala se u vezi njih na temi ,,abdukcije,,

Ta moja poznanica je prije tri godine ostala trudna. Kratko vrijeme prije porođaja, odjednom ja nju sanjam i tok njenog porođaja.Uglavnom vidim da leži na stolu i nema nikog oko nje (potpuno sama).Odjednom vidim jedan ogroman prozirni poklopac koji se spušta na nju i prekriva je (kao ono kad imate onaj poklopac za tortu), samo što je ovaj ovalan i zahvaća joj cijelo tijelo. Tad mi to nije bilo ništa jasno, ali sam imala filing da će u vezi poroda biti neka komplikacija.Nisam joj ništa pričala o tome.
Ona se porodila i nakon nekog vremena mi se vidimo.

Kaže ona meni da se porodila nekad u noći i da je bilo odvratno, jer nigdje nije bilo nikoga (kao svi su spavali) i da je ona bukvalno derući se pozivala osoblje. Nekad nakon tih nezavidnih momenata došla je neka sestra i pomogla joj da se porodi.

Prošlo je od toga par mjeseci i ja nju opet sanjam.Kao došla je u posjet kod jedne osobe i tu smo došli ja i moj muž. U tom snu vidim da ima dvoje male djece i ona su meni okrenuta leđima dok ja razgovaram sa njom, tj. djeca su licem okrenuta prema mom mužu. Nešto ona meni kuka kako mora raditi, i da ima jako mnogo obaveza zbog te tako male djece i meni je to klasična priča, na koju se ne obazirem baš mnogo.
Odjednom moj muž se obrati tom jednom djetetu, onako da ga šaljivo nešto priupta. Znači to su djeca od tri, četiri godine. To dijete odjednom poče tako strašno i žestoko psovati, kao neki odrasli čovjek koji je psovanje trenirao čitav život. Mi se zgranusmo na to i ja pogleda oboje djece imaju one klasične izbuljene crne oči kao na ovim slikama koje nam pokazuju drugove vanZEMLJAKE.Odjednom oni počeše na nju navaljivati da ih vode kući i da oni ne žele biti tu.

Nakon tog sna opet meni ništa nije jasno, jer to prvo dijete je kao i svako drugo dijete (izgledom), sad jest da je malo posesivno i da joj nekako neda disati, ali to e nekako klasika za ovu današnju djecu.
Nastaviću u sljedećem postu.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 127 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 11 gostiju.


cron
Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz