Sada je: čet mar 28, 2024 11:30 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 127 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Hibridna rasa
PostPostano: sri jul 22, 2009 2:59 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon jan 12, 2009 1:43 pm
Postovi: 25
da ti kazem ko me j... sigurno bi se uvrijedio \:D/

mojih 12 su mozda vrijedniji od tvojih 411 , a vec dugo ceprkam ovdje po forumu i mogu reci da relativno kuzim tematiku, a vjerujem da i sam tvorac ovog foruma se sigurno ne kuzi u cijelosti tako da mozda ni ti za mene nisi kompetentan jer ja ne osjecam potrebu da komentarisem svaku temu...

nisi ni svjestan da si mi odgovorio na pitanje :occasion5:

no, vratimo se temi o hibridima, pardon poturicama :hello2:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Hibridna rasa
PostPostano: sri jul 22, 2009 3:29 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jan 26, 2007 9:50 pm
Postovi: 545
Lokacija: Split
jimmy je napisao/la:
da ti kazem ko me j... sigurno bi se uvrijedio \:D/

mojih 12 su mozda vrijedniji od tvojih 411 , a vec dugo ceprkam ovdje po forumu i mogu reci da relativno kuzim tematiku, a vjerujem da i sam tvorac ovog foruma se sigurno ne kuzi u cijelosti tako da mozda ni ti za mene nisi kompetentan jer ja ne osjecam potrebu da komentarisem svaku temu...

nisi ni svjestan da si mi odgovorio na pitanje :occasion5:

no, vratimo se temi o hibridima, pardon poturicama :hello2:


Šta hočeš ?

Svaki živi organizam se bori za opstanak.

Tako i sivi i hibridi.

Problem je interes protiv interesa.

Sivi i ljudi ne idu skupa.

Polomimo im pi*ku da ne bi oni nama i točka.

Oni su insekti i imaju um insekta. Mi smo ljudi i individualni smo. Oni su Borg , a mi smo individualci.

Nema tu puno filozofije.

Ok.

_________________
Činjenica sama za sebe nikada nije važna bez dobre procjene i jasne povezanosti s drugim činjenicama.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Hibridna rasa
PostPostano: sri jul 22, 2009 3:42 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jan 26, 2007 9:50 pm
Postovi: 545
Lokacija: Split
Sivi su ti majistori u tehnici : zavadi pa vladaj.

Neću igrat njihovu igru.

Misli šta god hoćeš. Tvoja stvar.

_________________
Činjenica sama za sebe nikada nije važna bez dobre procjene i jasne povezanosti s drugim činjenicama.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Hibridna rasa
PostPostano: sri jul 22, 2009 3:46 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jan 26, 2007 9:50 pm
Postovi: 545
Lokacija: Split
S hibridima i sivima će malo tko i imat posla. Skrivaju se od javnosti. Imaju oni puno bolje sisteme za svoje ciljeve npr mediji , politika , psihijatrija i slićno. Tu ih triba shebat. Kad im odrežeš "ruke" onda im pada moć. Onda kad im odrežeš "ruke" onda ide glava. Kad ode glava onda je doviđema jednom zauvijek.

_________________
Činjenica sama za sebe nikada nije važna bez dobre procjene i jasne povezanosti s drugim činjenicama.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Hibridna rasa
PostPostano: sri jul 22, 2009 3:54 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jan 26, 2007 9:50 pm
Postovi: 545
Lokacija: Split
A glava nije ovdje nego negdje drugdje , no bez obzira na to , kad popuše na ovoj planeti onda imaju planetu manje na svojoj strani , a planetu više kontra njih. Onda se moraju pregrupirat pa opet na početne položaje. Onda ide okruživanje i izolacija i onda čemo ih okružit i zatvorit i čekat da se sami pobiju međusobno.

Ne znaš nešto o Iluminatima , al ja znam. Oni se tako kolju međusobno za vlast da kad im otkineš ono zbog čega se bore počet će se još više klat za ono šta im je preostalo. Na kraju će se sami istrijebit. Samo im triba uzimat. Kamen po kamen. Kad ostanu bez resursa poklat će se međusobom za prevlast nad onime šta im je ostalo.

_________________
Činjenica sama za sebe nikada nije važna bez dobre procjene i jasne povezanosti s drugim činjenicama.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Hibridna rasa
PostPostano: sri jul 22, 2009 4:27 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 04, 2008 10:30 pm
Postovi: 604
Lokacija: Again in Đakovo
Citat:
Oni su insekti i imaju um insekta. Mi smo ljudi i individualni smo. Oni su Borg , a mi smo individualci.

Nema tu puno filozofije.


Ima,ni mi nismo individualci,mislimo da jesmo,ali nismo,sivi jesu kontrolirani,a ljudi kao nisu,pogledaj oko sebe i viditi ćeš kontrolu iza svakog ćoška i kutka,ako si promatrač primjetiti ćeš.

_________________
"Sve je jasno,samo sam ja zamagljen"- Lao Tse


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Hibridna rasa
PostPostano: sri jul 22, 2009 4:32 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jan 26, 2007 9:50 pm
Postovi: 545
Lokacija: Split
Place: South of Durango City ( Meksico ) - Area El Troncon

Purpose: GENETIC BASE.

Procreation of Hybrids for the area.

Scientific research with Homo Sapiens bodies. When the spirits leave the bodies that die under their experiments they get trapped and sent in boxes to another Base for programming.

There are no stops for their experiments, so they can use any kind of medicines in their tests.

Our bodies interest them very much, reason for so many experiments. Naturally they use all what they breed through sex and in test tubes as Hybrids. Only the best results of these experiments are being used in missions and as higher rank soldiers in their tightly managed organization.

Composed of: 25 ET's as Scientists. This experiments has the interest of their Central Base in Andromeda ( Zete su iz Andromede orginalno , ovo nema veze s Andromeđanima pozitivnima itd itd ).

Their technology is highly advanced, but their bodies are rather degenerated, far too robotized, even for their own taste, reason for sending their Scientists.

ET's as soldiers 120. They obey orders with no discussion.

Hybrids, babies in process of growing as fetus 8,000.

Hybrids in different ages 200.

Homo Sapiens as Scientists 20.

Homo Sapiens as prisoners, used for their experiments, of both sexes and of different ages 1,200.

Very advanced genetic equipment, composed of a mixture from this planet and their home planet.

Ships for human transport and food 15.

Here they bring things they need from specific hospitals from all over the zone (Mexico and Central America). Many people without documents end here as slaves and "Guinea pigs". They are most interested in YOUNG people for their procreation purposes.

_________________
Činjenica sama za sebe nikada nije važna bez dobre procjene i jasne povezanosti s drugim činjenicama.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Hibridna rasa
PostPostano: pet sep 11, 2009 9:58 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon aug 17, 2009 6:27 pm
Postovi: 84
Lokacija: Zagreb
Hmm...Imam frenda iz egipta, iz ugledne je i bogate obitelji, ima dosta političara među rođacima a i sam čini mi se pretendira na poziciju moči (ima 15 godina! : :mrgreen: ) studirat če pravo i tako.. Uglavnom, dosta sam saznao pričajuči s njime, nama korisne stvari. Evo npr. ovaj link:

http://en.wikipedia.org/wiki/Abaza_Family

Pročitate prvih par redaka i sve vam je jasno. Navodno su se još davno pomješali s egipčanima i od tad zauzimaju samo utjecajne pozicije u društvu. Pričao mi je; oni su među liberalima, oni su među konzervativcima, u državnoj službi, vlasnici tvrtaka itd itd. Došli su davno, odozgo čini mi se iz gruzije ili tam di je armenija, ima na wikici, i mješali se s egipčanima:

"However, intermarriage into native Egyptian families, specifically native upper class families, was and remains common for Abazas thus ensuring native Egyptian ancestry for the entire clan."

Zanimljiva mi je i važnost roda u njihovoj kulturi, npr. puno ime mog frenda ima vjerojatno pedesetak riječi, to su naime imena svih njegovih muških (direktnih) predaka. Kaže da ih može pratiti do 6. stoljeća. :shock:

Interesting shit, 'elda... :love3:

_________________
"Homer je imao krivo kad je rekao: 'Nek iščezne borba između bogova i ljudi!' On nije uviđao da moli za uništenje svemira jer, da mu je molitva uslišana, sve bi stvari nestale." - Heraklit


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Hibridna rasa
PostPostano: pon sep 28, 2009 5:56 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet apr 08, 2005 9:11 am
Postovi: 90
http://arhiva.net.hr/planet-x/page/2009/07/11/0069006.html
'Izvanzemaljci stvaraju hibridnu rasu, te planiraju preuzeti kontrolu nad Zemljom!', izjavila je Talijanka Giovanna Podda, koja tvrdi da je otimaju 37 godina.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Hibridna rasa
PostPostano: pon sep 28, 2009 2:26 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri jan 28, 2009 7:33 pm
Postovi: 224
Lokacija: Ni na nebu ni na zemlji
Aster je napisao/la:
http://arhiva.net.hr/planet-x/page/2009/07/11/0069006.html
'Izvanzemaljci stvaraju hibridnu rasu, te planiraju preuzeti kontrolu nad Zemljom!', izjavila je Talijanka Giovanna Podda, koja tvrdi da je otimaju 37 godina.


Takav link je vec davno postavljen - prelistaj malo rubriku pre nego sto postavljas ovake stvari. poz

_________________
^_^


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Hibridna rasa
PostPostano: sub feb 06, 2010 8:05 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 17, 2008 1:01 pm
Postovi: 429
spyro, da sad analiziram tvoje postove trebalo bih punoi prostora i vremena no reći ću ti odmah u lice bez uvrede, shvati kao prijateljsku kritiku:
- još nisi oslobodjen nacionalnosti
-jos nisi oslobodjen straha
-o stvarima o kojima pričaš i sam dovoljno neznaš
-to što znaš neshvaćaš samu bit toga
-nisi tolerantan, mala razina poštovanja, nametljiv
-pomalo arogantan
-nerazmišljaš logički, loš početni stav
-nisi proučio ni 0.1 % materijala
-ponašanje ti je instiktivno

ali isto tako, na dobrom si putu, mic po mic ici ces naprijed

ii nitko nije uhvatio boga za muda...jer je bog žensko xD :blob:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Hibridna rasa
PostPostano: ned feb 07, 2010 12:57 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jan 26, 2007 9:50 pm
Postovi: 545
Lokacija: Split
To ti objašnjavaj onima koji su oteti i odvedeni u baze. Isto tako možeš i onima koji su ih otimali. Vjerujem da će imati jako puno sluha da poslušaju šta ti misliš.

A šta se tiće same hibridne rase , ljudi zamoraca , žena koje imaju kompaktibilnu genetiku koju mogu iskoristit za svoje ciljeve , ovako ukratko , vjeruj mi da im životi tisuće običnih ljudi ne znaće ama baš ništa. Prije će pobit sve okolo nego svoje zamorce. Stavi se malo u njihovu poziciju. Silna ulaganja energije , ljudi , znanja materije oko eksperimenta i sad će ga oni ić uništit. Malo morgen. Prije će pobit sve živo okolo nego njih.

Toliko glupi da uništavaju ono zbog čega su primarno došli ipak nisu.

_________________
Činjenica sama za sebe nikada nije važna bez dobre procjene i jasne povezanosti s drugim činjenicama.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Hibridna rasa
PostPostano: ned feb 07, 2010 1:18 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jan 26, 2007 9:50 pm
Postovi: 545
Lokacija: Split
'Alieni nas trebaju zbog reprodukcije!'


slika



'Izvanzemaljci stvaraju hibridnu rasu, te planiraju preuzeti kontrolu nad Zemljom!', izjavila je Talijanka Giovanna Podda, koja tvrdi da je otimaju 37 godina. Šokantni prizori!

Ljudska je rasa izvanzemaljcima potrebna kako bi se mogli reproducirati, ali i zato što naša antitijela liječe brojne njihove bolesti.

Stvaraju hibridnu rasu te planiraju preuzeti kontrolu nad Zemljom, pa makar i silom!

Ispričala je to prije nekoliko dana ispred kamera 41-godišnja Talijanka Giovanna Podda, koja je istupila u programu privatne TV postaje Mediaset.

Izvanzemaljci je, tvrdi, otimaju još od četvrte godine, te je pristala na intervju kako bi o svemu obavijestila javnost.


http://arhiva.net.hr/planet-x/page/2009/07/11/0069006.html


Oteta od aliena ( prvi dio )

http://www.youtube.com/watch?v=NFBu4997IMk&feature=player_embedded


Oteta od alinea ( drugi dio )

http://www.youtube.com/watch?v=0pm2FGWMpx0&feature=related

_________________
Činjenica sama za sebe nikada nije važna bez dobre procjene i jasne povezanosti s drugim činjenicama.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Hibridna rasa
PostPostano: ned feb 07, 2010 1:33 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jan 26, 2007 9:50 pm
Postovi: 545
Lokacija: Split
U prvom dijelu ti priča o samim otmicama i kako se izvode. Drugi dio priča o svom susretu s jednim hibridom koji je nju htjeo vidjeti i popričati. Kaže da su više sličniji nama. Ima ruke i noge poput nas. Ima kosu. ( ha le mani come le mie , ha la pele come la mia , ; ima ruke kao / poput mojih , kosu slićnu mojoj ). Oći zelene boje čije oćne jabućice ( dakle oko ka oko ) pokrivaju skoro cijelo lice gore oko obraza i čela , dakle kao i kod sivih. Telepatski ( projektira slike u um ) joj je uša u um i pitao da joj objasni šta znači mama i dijete , šta znače suze. Onda je voditelj pita tj kaže : oni ne percepiraju sferu osječaja , a Giovana kaže : ne žele ih uopće.

Zanimljivo je da spominje još jednu rasu i da o tome nije tila pričat i kaže da se boji o tome pričat. Kaže ; postoji još jedna rasa koja pokušava radit hibridizaciju kao i sivi i ne ide im baš (a ce una altra raca che prova fare hibridizacione come i grigi e provano e non e riuscita bene e questa raca qua i lota con i grigi ; i ova rasa ovdje je u borbi sa sivima.

O ovima drugima nije baš tila pričat. Slomila se. Izgleda da su je ti drugi samo jednom oteli al da je događaj bio puno traumatičniji od ostalih otmica i da nije baš neki događaj koji joj je osta na tom livelu da se uopće želi toga siječat. Očito nešto puno opasnije i od samih sivih. Izgleda da je u tom jednom slućaju abortirala i da je fetus bio mostro ; čudovište. Tako nešto , nisam ni ja dobro uvatija samu riječ al nešto u tom stilu. U svakom slućaju , jako se boji o tome i otima pričat. Vjerovatno ona zna zašto. Očito je da su opasni tj puno opasniji od samih sivih.

Ima još videa :

http://www.youtube.com/watch?v=lb1RXuQpOaI&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=5DIBLjG-BYI&feature=related

Sivi nisu rasa koja ima emocije , ni dobro ni loše. To objašnjava njihov stav i hladnokrvnost. Uglavnom ova ženska Giovana zna više o njima nego svi internet portali i forumi zajedno.

_________________
Činjenica sama za sebe nikada nije važna bez dobre procjene i jasne povezanosti s drugim činjenicama.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Hibridna rasa
PostPostano: ned feb 07, 2010 2:59 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jan 26, 2007 9:50 pm
Postovi: 545
Lokacija: Split
Uglavnom od sva ova četri youtube linka , na ovom ovdje baš priča o hibridima tj o jednom jedinom susretu par godina prije gdje se desilo to da ju je ovaj jedan tija nešto pitat i popričat s njom. Ovo je jedan od najzanimljivijih linkova i ovdje ona konkretno priča o njima svojim riječima.

Oteta od aliena ( drugi dio )

http://www.youtube.com/watch?v=0pm2FGWMpx0&feature=related

Tv voditelj je pita : postoji jedna trudnoća koja nije bila kao ove ostale. I tu se ona lomi. I priča o nekim drugima. I o njima ne želi pričati. Samo kaže da je imala aborto ( abortus ) i da je bio mal forme , lošeg oblika i da je bio un mostro ; čudovište.

Senti ma una di queste dicoto gravidance e andata in maniera diverse pero.

Questo e un discorso che mi viene un male di afronatre. Lo sai perche. Ho paura. Perche , che una altra raca che prova fare i hibridizacione e non fano riuscito bene e questa altra raca i lota con i grigi. Ho paura di parlare di questa cosa.

Ce stata una gravidanza diverse. Non vogli di ...

Questo e stato un aborto. Io , ... troppo ... era mal forme

Ho capito. Non voglio insistere su questa cosa.

Era un mostro.


.......................

Slušaj , ma bila je jedna od tih osamnjast trudnoća ( pričaju o jednom periodu gdje je imala osamnajst trudnoća u vrlo kratkom roku , otprilike ako sam shvatio u dva mjeseca ) koja je išla u drukčijem smjeru.

To je jedan razgovor o kojem mi se ne priča. Znaš li zašto. Bojim se. Postoji jedna druga rasa koja pokušava raditi hibridizaciju kao i sivi. I pokušavaju al ne uspijevaju baš najbolje. I ova rasa ovdje bori se sa sivima. Bojim se pričati o ovoj stvari.

I ok , sve šta mi možeš reči je da je bila jedna trudnoča drukčija.

Ne , nije bila drukčija po dužini. To je bio abortus. Ja ... plače... bio je mal forme ... loše oblikovan.

Bio je un mostro ... čudovište.

_________________
Činjenica sama za sebe nikada nije važna bez dobre procjene i jasne povezanosti s drugim činjenicama.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Hibridna rasa
PostPostano: ned feb 07, 2010 3:07 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jan 26, 2007 9:50 pm
Postovi: 545
Lokacija: Split
Ovi hibrid s kojim je pričala. Kaže ; era molto somiliante alla me. Bio je jako slićan meni.

Ovo vezano šta sam reka da je imala osamnjast trudnoća u dva mjeseca. Ne. Nije imala osamnjast trudnoća u dva mjeseca , nego je voditelj pita : imala si osamnajst trudnoća koje su trajale otprilke dva mjeseca. Dakle ne osamnajst trudnoća u dva mjeseca , nego su te tzv trudnoće bile u trajanju od otprilike dva mjeseca. Ok.

Ovo kad priča o ovome kad ju jedan od hibrida htio vidit , ima zanimljiva stvar kad je voditelj pita ; kako se zove , ona kaže ; oni nemaju imena , oni ne daju imena sebi , ja sam mu dala ime. Valjda da ga može nekako označit. Uglavnom oni sami sebi ne daju imena. Nema toga u njih.

I to se samo jednom desilo , to da je pričala s jednim hibridom ; era capitato solo una volta ; samo jednom se desilo da je jedan došao blizu mene i htio popričati. Ochi erano verdi ma molto grandi. Oči su bile zelene al jako velike. Cosa significa mama e figlio , cosa significa lacrima. Šta znači mama i dijete , šta znače suze.

Pitao me ta pitanja i ta pitanja su me pogodila. Tv voditelj : znači oni ne percepiraju uopće sferu osječaja. Giovana : non gli vogliono neanche : ne žele ih uopće.

.........

Šta se mene osobno tiče : to triba pribit na križ pa nek onda rade hibridizaciju svom čači a ne nama ovdje.

Zaboli me k šta se ne mogu više razmnožavat prirodnim putem. Koga to brige. Pobit sve.

Sve to triba obisit na kuku i nek se njišu na vjetru. Tu rasu triba istribit jednom zauvijek. Tako da možemo dalje. MI NJIH NE TRIBAMO. TO JE ČINJENICA. ONI NAS TRIBAJU. TO JE DRUGA ČINJENICA. ALI MI NJIH : NE.

_________________
Činjenica sama za sebe nikada nije važna bez dobre procjene i jasne povezanosti s drugim činjenicama.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Hibridna rasa
PostPostano: ned feb 07, 2010 9:21 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 17, 2008 1:01 pm
Postovi: 429
Sve to triba obisit na kuku i nek se njišu na vjetru. Tu rasu triba istribit jednom zauvijek. Tako da možemo dalje. MI NJIH NE TRIBAMO. TO JE ČINJENICA. ONI NAS TRIBAJU. TO JE DRUGA ČINJENICA. ALI MI NJIH : NE.

zašto ispoljavat negativnu energiju u vidu ubijanja?
zasto unistavat drugu rasu?
i da mozes, kako?
ko ti kaze da ih netrebamo? mozda bas njih budemo trebali protiv gušteroida...
trebaju nas, istina

XD
ovo nije rat svjetova nit rat rasa, svatko vodi svoj "rat" i iskljucivo svoj znamo vec za sta


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Hibridna rasa
PostPostano: ned feb 07, 2010 9:56 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jan 14, 2010 9:23 pm
Postovi: 105
:mrgreen: bas me zanima tko danas vise nije hibrid

_________________
"Ljudi koji mrze to su najpre glupaci, zatim kukavice, ali nikad heroji." def. Hater = a person that simply cannot be happy for another person's success. So rather than be happy they make a point of exposing a flaw in that person.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Hibridna rasa
PostPostano: pon feb 08, 2010 1:52 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jan 26, 2007 9:50 pm
Postovi: 545
Lokacija: Split
Judziin je napisao/la:
Sve to triba obisit na kuku i nek se njišu na vjetru. Tu rasu triba istribit jednom zauvijek. Tako da možemo dalje. MI NJIH NE TRIBAMO. TO JE ČINJENICA. ONI NAS TRIBAJU. TO JE DRUGA ČINJENICA. ALI MI NJIH : NE.

zašto ispoljavat negativnu energiju u vidu ubijanja?
zasto unistavat drugu rasu?
i da mozes, kako?
ko ti kaze da ih netrebamo? mozda bas njih budemo trebali protiv gušteroida...
trebaju nas, istina

XD
ovo nije rat svjetova nit rat rasa, svatko vodi svoj "rat" i iskljucivo svoj znamo vec za sta



Da , trebaju nas , zamisli ti to , i zato ih tjeraj u tri p.m dok ne pokleknu i ne poćmu moliti za milost da prežive.

Pa ima naćin , samo ti očito nisi dovoljno mudast da sam sebi otkačiš bombu i digneš se u zrak. Dok god to ne postigneš znaju da mogu računati na tebe da ćeš biti dobar za dresuru.


slika


A ovo na slici je jedna vrlo jednostavna i ne tako skupa stvar. Dođu oni i ti ovo izvadiš. Ako si spreman i sebe i njih dignit u zrak imaš ovo :

- digneš i njih i sebe u zrak

Onda kad vide da smo spremni ubiti i sebe a bez nas ne mogu onda će kleknuti jer neće imati izbora.

Ubijemo li sebe mrtvi su.

Uopće nije bitno oćemo li i njih ubiti eksplozijom bombe. Bitno je da oni skuže da nećemo birat sredstva. A bez nas ne mogu preživjeti dugo. Dakle , samo tribaš doć do te točke kad ti je sve jedno očeš li se dignit u zrak ili nečeš. Ako ne bude po našemu , dižemo sve u zrak skupa s nama samima.

Misliš da će oni to dopustiti ? Pa to bi bio njihov kraj. Potpisali bi odma direktnu kapitulaciju bez ikakvih uvjeta.

_________________
Činjenica sama za sebe nikada nije važna bez dobre procjene i jasne povezanosti s drugim činjenicama.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Hibridna rasa
PostPostano: ned feb 14, 2010 11:26 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 17, 2008 1:01 pm
Postovi: 429
bogati s kojeg si ti brda???
ajde kad se ti tolko kurčiš o likvidaciji i hrabrosti imaj muda pa se raznesi baš da te vidim šta ces postic?

gerilac jedan blesavi
haha

pa evo i sam/a si sad rekao da ama bas nista bitnog nisi pročito, da ama baš nista nisi naucio i da se bojis ko miš i huškaš na te neke oslobodilačke ratove sta ja znam...
ako ti je IQ preko 80 smatram te vanzemaljskom manipulacijom...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 127 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 5 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz