Sada je: čet mar 28, 2024 11:55 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 127 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Hibridna rasa
PostPostano: čet apr 01, 2010 7:07 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned feb 28, 2010 4:29 pm
Postovi: 355
Uglavnom iza tog sna mi se opet vidimo i ona meni kaže da nema teorije da se ona odluči za drugo dijete i vako nako, težak život, porod nezaboravan itd.
Meni se vrati onaj san u kojem je rečeno da će ona imati još jedno dijete, ali ja to sklonim kao ,,neku svoji glupost,, itd.Nismo se vidjeli skoro dvije godine i ona odjednom mene nazove, i pita da se vidimo. Ok, čim smo se našli kaže ona meni da ima čudne snove, ponekad neke neshvatljive probleme kroz koje je prolazila. Radi, umorna hronično i tako to (priča kao u onom snu, od nekad).Ja je malo i čujem i ne čujem (kao u onom snu, tj nezainteresovana sam), kad odjednom ona kaže da strašno želi drugo dijete, i da ona i muž samo kontaju kad će ostati trudna.Kažem ja njoj , pa kako kad imaš toliko obaveza i znaš kroz šta si prošla. Kaže ona nema veze. ona toliko želi to drugo dijete, da to sve pada u vodu.
Ja se sjetim onog sna u kojem mi je rečeno da će ipak imati još jedno dijete, samo mi nije još uvijek jasno, ako je masa stvari istinita koju sanjam, jesu li onda istinite i one oči kod te djece koje su bile toliko neprirodne i nezemaljske.Eto iza toga ja sam malo više počela čačkati oko ove teme, da skontam šta se to meni htjelo reći.Sad, šta se to meni htjelo reći, i ako mi je pokazana ta neka čudna neprirodnost (njihove oči), koje u fizičkom su normalne kao i svake druge ljudske oči, stvarno ne znam, jer djeca su jako mala i sad zasad nemaju nikakve bisere. Pozz.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Hibridna rasa
PostPostano: pon apr 05, 2010 1:43 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 17, 2008 1:01 pm
Postovi: 429
kao što vidiš i sama, zivot joj je kontroliran, ako se dosad ispostavljalo onda i jesu radjeni neki uvrnuti experimenti ili hibridizacija...
takve ljude smatram vec gotovima i serviranima...

uz kontrolu, vjerojatno i privjeske razne, ima djecu koja ce ju kontrolirat, a to je jako sirok pojam...
tako da bi se od nje odmakao cisto radi sebe...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Hibridna rasa
PostPostano: ned apr 11, 2010 9:00 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned feb 28, 2010 4:29 pm
Postovi: 355
Judziin je napisao/la:
kao što vidiš i sama, zivot joj je kontroliran, ako se dosad ispostavljalo onda i jesu radjeni neki uvrnuti experimenti ili hibridizacija...
takve ljude smatram vec gotovima i serviranima...

uz kontrolu, vjerojatno i privjeske razne, ima djecu koja ce ju kontrolirat, a to je jako sirok pojam...
tako da bi se od nje odmakao cisto radi sebe...


Da, u pravu si.To je najpametnije rješenje.Nismo mi krivi, zato što se nekim ljudima žestoko manipulira.Mada ih je što jest, jest previše, tako da... U svemu ovome ću se doista odmaketi, sad zasad, dok ne vidim i ne uvjerim se u neka ,,najavljena,,dešavanja njene izmanipuliranosti i experimentiranjima sa njom i njenim.
Unaprijed znam da će me ona kontaktirati, kad voda opet dođe do grla, a tada ne znam hoću li se opet moći odmaketi.

Već sam rekla da u neke stvari jednostavno budem uvučena, uvijek na neki novi način, i sa nekim novim trikom, tako da taj dio sad zasad ne znam, kao ni rezultat koji će biti, ako budem uključena u ta dešavanja.Mada,nešto čisto sumnjam da su me o ovome obavjestili, nako, što im je bilo dosadno.Ma vrlo interesantne, ove njihove igrice,da popi...š. Sory na izrazu,heh. :angel4:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Hibridna rasa
PostPostano: pon maj 03, 2010 10:34 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon maj 03, 2010 10:25 am
Postovi: 3
ja sam novi ovdje i interesuje me samo ako neko moze pomoci nekome kako onda dajete sebi za pravo da kazete da se odmaknete od nekog, kome je ocigledno pomoc neophodna. Ako je tako onda ne vidim svrhu uopste "moci"tj. necije sposobnosti da pomogne jer ona mu nije poslata ili data "onako" nego sa razlogom. I zasto ne upozoriti tog nekog da je u "opasnosti#


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Hibridna rasa
PostPostano: pon maj 03, 2010 10:48 am 
Offline
Moderator

Pridružen/a: sub apr 11, 2009 9:25 pm
Postovi: 969
Dobrodošao zlatni lave.

:occasion5:

Da li bi mogao da objasniš malo šire tvoju dilemu jer ne razumjem o čemu se pitaš. Da li tvoje pitanje ima veze sa hibridnom rasom? Kome je potrebna pomoć i zašto? Koga treba upozoriti na opasnost?

Možeš li malo konkretnije reći, malo šire objasniti, da bi ti se moglo odgovoriti :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Hibridna rasa
PostPostano: pon maj 03, 2010 1:50 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon maj 03, 2010 10:25 am
Postovi: 3
mislim konkretno na odgovor Judzin na post od Znak vezano za djecu neke njene poznanice


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Hibridna rasa
PostPostano: pon maj 03, 2010 11:56 pm 
Offline
Moderator

Pridružen/a: sub apr 11, 2009 9:25 pm
Postovi: 969
Odgovor na tvoje pitanje je komleksan i zahtjeva široko objašnjenje a sad nemam vremena. Nadam se da će ti konkretnije odgovoriti Judziin.

Predlažem ti da pročitaš stiki teme na Manipulaciji ljudi kao i Metafizici.

Izdvojio sam neke kojih sam se sjetio da bi ti mogli pomoći :

viewtopic.php?f=7&t=501
viewtopic.php?f=5&t=419
viewtopic.php?f=5&t=4
viewtopic.php?f=7&t=23


Pogledaj i materijal pod Planeta i Metafizika na sajtu http://www.galaksija.com kao i materijal pod Metafizika i Manipulacija ljudima na sajtu http://www.val.hr/

Pozdrav


Zadnja izmjena: Java; uto maj 04, 2010 9:45 am; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Hibridna rasa
PostPostano: uto maj 04, 2010 9:33 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 24, 2008 9:47 am
Postovi: 1162
Java je napisao/la:
kao i materijal pod Metafizika i Manipulacija ljudima na sajtu http://www.znanje.hr

Mislis Znanje? :angel4:

LP

_________________
Sve sto jeste, ispravno je tako kako jeste, jer da nije, ne bi ni bilo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Hibridna rasa
PostPostano: uto maj 04, 2010 9:52 am 
Offline
Moderator

Pridružen/a: sub apr 11, 2009 9:25 pm
Postovi: 969
bad.ass je napisao/la:
Java je napisao/la:
kao i materijal pod Metafizika i Manipulacija ljudima na sajtu http://www.znanje.hr

Mislis Znanje? :angel4:

LP


Ijao, #-o

Da, baš to Znanje. Ostalo mi staro ime u tintari pa mu dodao još .hr #-o


"Bolje ispast glup nego iz tramvaja", reče mi jedan prijatelj jutros :mrgreen:


Hvala badass :love9:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Hibridna rasa
PostPostano: ned maj 16, 2010 1:28 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 17, 2008 1:01 pm
Postovi: 429
zlatni lav je napisao/la:
ja sam novi ovdje i interesuje me samo ako neko moze pomoci nekome kako onda dajete sebi za pravo da kazete da se odmaknete od nekog, kome je ocigledno pomoc neophodna. Ako je tako onda ne vidim svrhu uopste "moci"tj. necije sposobnosti da pomogne jer ona mu nije poslata ili data "onako" nego sa razlogom. I zasto ne upozoriti tog nekog da je u "opasnosti#


zlatni lave dobrodosao...
tvoje pitanje je veoma veoma dobro i zahtjeva dublju analizu premda se cini plitko, ali odgovorit cu ti jednostavno i slikovito:

Gori kuca, vatra na sve strane, a ostala jedna osoba unutra i nemoze i nezna izaci, a vani par desetaka budala skupila se djelom zali dijelom nasladjuje muci komsije...
e sad, uvijek pred tobom stoji odluka u skladu sa tvojim mogućnostima, da li ćeš ići pokušati pomoći tom "mrtvacu" ili ces upozoriti ljude blizu kuce u plamenu da se maknu da i oni nenastradaju. vjerojatnost da ce on odapet je 99 posto, vjerojatnost tebe da ces se ziv izvuci je 95 jer fakat stvarno gori sve, a ti si bez bilo kakve opreme.
TI odlucujes sto ciniti, uvijek, stvar procjene je sveta stvar, kako kome i na koji način pomoći...
ako se u njenom slučaju moraš borit protiv neznanja, dogmi, majčinskih nagona, ljudske prirode, primitivizma, manipulacija u konačnici i protiv grejsa ... sam procjeni jeli ona, ti, ili bilo tko drugi ovdje toliko sposoban da spasi jednu takvu osobu...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Hibridna rasa
PostPostano: ned maj 16, 2010 7:47 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned feb 28, 2010 4:29 pm
Postovi: 355
ZLATNI LAVE ,doista o svemu treba promisliti kad imamo ideju ući u nešto. Koliko se dobija i koliko se gubi, jer ove stvari su takve kakve jesu, i tu je JUDŽin u pravu sa razmatranjem ,,sopstvene,, procene.Malo je gadno ako je nametnuta, a mi mislimo da je ,,naša domaća,,
Ali...
Izvešavanje ,,bijele zastave mudrosti zbog straha,, odmah je dokaz da smo se predali u startu.
Ne bitno je li se pomaže samo davanjem tretmana, istom shebavanju su izloženi svi i kontrola se pojačava, pa samo i ako se odlučimo na iznošenje pisanja postova,pričanju u 4 oka(ne pomažu pvc prozori, ni blindirana vrata), ma samo jednostavno možemo malo više MISLITI I RAZMIŠLJATI o tome, da se kontrola pojača.

Nekog vaše pisanje može upozoriti na nešto i upaliti klik izlaženja iz stanje ,,ovca ili malo manje ovca,, a neko vama nešto kaže, ili preporuči neku knjigu, ili bilo koji drugi način da ne nabrajam, iz koje vi isto još manje bivate u stanju ,,ovca ili kokoš,,

Strah i otpor prema pomaganju, pisanju, djelovanju, može pokazati ,,stanje u kojoj je osoba svjesnija i malo manje ovca ili kokoš, ali strah je opet drži u stanju ,,ovca ili kokoš,,(ovo ljudi često protumače kao mudrost), tako da je meni to još gore, i mislim na sve vrste pomaganja pisanje knjiga, postova, davanje tretmana, priča ovako i onako da osoba shvati stanje ,,ovca ili kokoš,,, skakanje padobranom koji je pokvaren (šalim se, itd)

Ps:Ja sam i tada iznoseći to iskustvo, rekla da ,,pomaganje,, počesto nije samo do mene, i da na to ne mogu uticati počesto, jer kroz to često najbolje uviđam i učim.Uostalom,kako bi ja uopšte skontala neke stvari i imala ,,čudna pitanja,, da nije bilo svega toga sa mnom i sa drugima.Ne znam zašto, ali eto imam osjećaj da mi baš nedaju mira da budem ,,mudra, mirna kokoš ili ovca koja posmatra klanje ostalih ovčica i pilića,,pa čak i ako fasujem koju fleku, masnicu, šaku itd.Nešto počesto ljudi zaborave da će na kraju svi umrijeti, neko od starosti,neko od prevelikog smijeha i uživancije, neko od padnutog crijepa sa zgrade.

Judžin, najbolji dio tvog opisa je onaj u kojem komšije gledaju i tiho se raduju da tom istom izgori ta kuća.Tu se stvarno slažem 100% i uvijek se ,,smrznem,, od toga. Ponekad ovi nevidljivi i nisu toliko strašni, koliko znaju biti ovi ljudski, vidljivi. Kako me samo oni znaju prepasti, a nemaju ni tehnologiju ni oružje samo jezik do poda, a on zna biti strava smrtonosan.Pozz. :occasion5:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Hibridna rasa
PostPostano: sub maj 22, 2010 12:23 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 17, 2008 1:01 pm
Postovi: 429
"dabogda susjedu umrla krava, pa makar meni sutra dvije" -stara narodna, jako moćna izreka i prekaljena već...
ma to ti je sve stvar omjera ili balansa, OPS/OPD, pošto smo svi OPS razgraničit cemo na govna i ljude, okvirno dobre ili loše, e sad u kojoj se sredini nalaziš to je vec druga stvar...

ljudi su često u zabludi kad vide problem negdje na nebu, kad vide neprijatelje u grejsima i ostalim pičićima, treba prvo prepoznati neprijatelja u sebi i pobjediti ga jer sami smo sebi neprijatelji, a to je jedina lekcija iz predmeta povjesti/historije u skolama.
kad pobjedimo sebe, naucimo se, oslobodimo se grejsi nece biti toliki problem jer nam nece moci nista jer zanimljivi smo im dok smo u lancima, dok smo glupe ovce, pametne ovce nisu im zanimljive niti ih mogu koristiti, paralelno sa doktorima...nisi im zanimljiv dok si zdrav, kad si bolestan e onda si zanimljiv.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Hibridna rasa
PostPostano: sub maj 22, 2010 8:04 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned feb 28, 2010 4:29 pm
Postovi: 355
Judziin je napisao/la:
"dabogda susjedu umrla krava, pa makar meni sutra dvije" -stara narodna, jako moćna izreka i prekaljena već...
ma to ti je sve stvar omjera ili balansa, OPS/OPD, pošto smo svi OPS razgraničit cemo na govna i ljude, okvirno dobre ili loše, e sad u kojoj se sredini nalaziš to je vec druga stvar...


Ovdje se opet slažem sa tobom, mada mogu dodati komentar na ove ,,kandidate za OPD,, koji meni nisu baš nešto jasni, jer eto ja malo ove stvari posmatram možda skroz prizemno i na ovaj način.

Gledati da neko nekog kolje i mudro šutjeti, jer je on možda nekog zahebao, ili nekad bio loš, naročito u prošlom životu, heh, hebi ga nije uopšte nešto što meni pije vode, i što je još gore smatrati se opd kandidatom je meni niđe veze, ali eto i to je nečija istina.Baš bi voljela vidjeti koliko bi im to pilo vode kad bi njihovo dupe bilo u pitanju, ili još bolje njihovog djeteta.Garant to onda ne bi zvali lekcijom, nego bi na bilo koji način pokušali djelovati i tražiti pomoć.
Ljudi pomažu pišući knjige, textove, postove i moram se opet ponoviti, valjda će to neko i pročitati i samim tim je to miješanje, jer može biti uputa za dalje.

Judziin je napisao/la:
"
ljudi su često u zabludi kad vide problem negdje na nebu, kad vide neprijatelje u grejsima i ostalim pičićima, treba prvo prepoznati neprijatelja u sebi i pobjediti ga jer sami smo sebi neprijatelji, a to je jedina lekcija iz predmeta povjesti/historije u skolama.


Nažalost ovdje se ne mogu složiti sa tobom, jer da je tako, ovakve teme uopšte ne bi postojale, a ni ostalih stvari vezanih za ovo, a samim tim i masa drugih tema bi bila logički nepotrebna, samo bi postojale one kako pobijediti sebe.Možemo samo uzeti u obzir ožiljke koji su ostali iza nekih stvari.Nisu ih valjda ljudi proizveli sami sebi, boreći se sa sobom.Za kojekakve izvedbe bi trebali biti prekreativni i morali bi imati veliki izbor alata.

Judziin je napisao/la:
"
kad pobjedimo sebe, naucimo se, oslobodimo se grejsi nece biti toliki problem jer nam nece moci nista jer zanimljivi smo im dok smo u lancima, dok smo glupe ovce, pametne ovce nisu im zanimljive niti ih mogu koristiti, paralelno sa doktorima...nisi im zanimljiv dok si zdrav, kad si bolestan e onda si zanimljiv.


Sad se mogu polovično složiti, jer za svaku ovcu ne bitno koje pameti oni imaju recept, nažalost mada to ne znači da bi trebali odustati bar od učenja u kolikim govnima(oslobođenosti) ronima.Doista nekad ih možemo i zahebati i otjerati, ali i to je nešto, i bar zbog toga vrijedi nastaviti dalje.

Jest malo crno, ali uvijek možemo dodati ljubičaste ili zlatne boje,ili jednostavno zamisliti da na nas smrad ne djeluju, i ako smo u 3d.Uvijek sam, tek bila zatečena kad sam kod nekih ,,poznavaoca,, vidjela masu ronioca ,,opremljenih,, za duboke vode, a oni se počeli daviti, već u plićaku heh.Logika da nisam pristala na njihovu pamet i znanje, jer nisam imala šta naučiti.
Totalno smo :offtopic: , ali hebi ga mi smo samo ljudi koji ne kontaju ovo baš najbolje, možda samo misle da kontaju, gdje samo rijetki iskreno pokazuju sumnju u svoje iluzije, znanja i programe, i stalno se osvrćući na to i provjeravajući, idu dalje.Sumnja u znanje izaziva oprez i tjeranje na provjeru, a to je strahovito potrebno na ovim klizavim temama i u ovim klizavim vremenima ,naravno moje mišljenje. Pozz


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Hibridna rasa
PostPostano: sub maj 22, 2010 8:12 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 18, 2008 1:42 pm
Postovi: 79
Lokacija: Osijek
Sorry sto se ovako ubacujem ali moram nesto napisati :)

Ne razumijem kakve veze imaju snovi i razgovori "znaka" sa odgovorom "judziina"?
O kakvoj se tu pomoci radi i kako "znak" misli da treba pomoci ili ne treba pomoci toj zeni?
Samo zato sto je sanjala djecu sa velikim ocima????
Zena je prvo rekla da ne zeli imati vise djece onda je rekla da zeli?!?! pa koliko to zena kaze, vjerojatno svaka:) Kako netko moze reci da je ona zbog toga kontrolirana, ne kontam stvarno?

Kakve veze imaju susjedi, goruca kuca, krave i pilici sa snovima i sa zivotom te zene?

Citat:
kao što vidiš i sama, zivot joj je kontroliran, ako se dosad ispostavljalo onda i jesu radjeni neki uvrnuti experimenti ili hibridizacija...
takve ljude smatram vec gotovima i serviranima...


Po cemu si to zakljucio?


Toliko za sada :love3:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Hibridna rasa
PostPostano: sub maj 22, 2010 8:49 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon maj 03, 2010 10:25 am
Postovi: 3
Ja se slazem sa "Hrvoj". Da li zato sto je "znak" sanjao nesto mora znaciti da je ona kontrolirana? Ako su se neki snovi ostvarili da li to automatski znaci da ce i ovaj. I normalno je da ta zena dodje kod "znaka" da trazi pomoc ili savjet jer vjerovatno nema gdje drugo. I interesuje me da li je "znak" ista rekao toj zeni o svojim snovima mislim upozorio je ili nesto slicno ako je uvjerena da nesto nije uredu. Ili ce se po savjetu "judzin" samo odmaknuti od situacije. Mislim svako ima pravo na izbor da nekom pomogne ili ne ali se onda samo trebamo upitati kakvi smo to mi koji selektivno pomazemo onima kojima je pomoc potrebna,
Toliko


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Hibridna rasa
PostPostano: ned maj 23, 2010 1:22 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned feb 28, 2010 4:29 pm
Postovi: 355
Hrvoj je napisao/la:
Sorry sto se ovako ubacujem ali moram nesto napisati :)

Ne razumijem kakve veze imaju snovi i razgovori "znaka" sa odgovorom "judziina"?
O kakvoj se tu pomoci radi i kako "znak" misli da treba pomoci ili ne treba pomoci toj zeni?
Samo zato sto je sanjala djecu sa velikim ocima????

zlatni lav je napisao/la:
Ja se slazem sa "Hrvoj". Da li zato sto je "znak" sanjao nesto mora znaciti da je ona kontrolirana? Ako su se neki snovi ostvarili da li to automatski znaci da ce i ovaj.
/quote]


Pozdrav ZLATNI LAV i HRVOJ !!!

Razumijem vaša pitanja i upitnike i pokušaću vam to vrlo jednostavno i kratko(heh, ovo nisam nikad znala) objasniti.

Čitajući samo moje postove na ovoj temi, normalno je da imate reakcije kao neko ko je počeo gledati film od pola, pa ima puno nejasnoća šta je ,,lik datog posta,, ili u filmu ,,glavni glumac,,i ostali likovi, htio reći,zašto reaguje tako itd, itd.
Ja ne mogu,(a ni ostali) na svakoj temi pisati ko sam, šta sam, koje imam filmove i u kojem sam filmu trenutno, pa otuda i neshvaćanje filma, jer ,,lik posta,, pratiš od sredine filma.

Mnogo više objašnjenja o mom filmu, je napisano na temi ABDUKCIJE, ali doista od mog prvog posta, ko sam, šta sam, šta me buni, šta znam i šta ne znam, šta mi se dešava meni i drugima za koje sigurno neke stvari znam.
Za dvadeset godina mojih snova ,sanjanja, otkad obraćam pažnju na njih, šta oni nose, znače, na šta mi ukazuju, je mislim već dovoljna škola da na nešto mogu bar dobro, ako ništa sumnjati, jel nešto smrdi i da li je riječ o manipulaciji.
Ja lično sam samo u fazi dubljeg učenja na ovaj za mene heh, novi način (abdukcije, vanzemaljci, hibridi, implanti, žiroskopi itd, u tom folu), mada sam već odavno u spoznaju nevidljivog i njihovih manipulacija i trikova za sve uključene strane znači onog koji traži pomoć i onog koji je nudi, naravno više ili manje uspješno, kad se treba obratiti pažnja na onu PROCJENU SITUACIJE.Mada sam o tim stvarima isto znala i osjećala na neke druge načine i korištenjem nekih drugih termina, npr. implant-skalamerija, iliti onaj postavljeni ,,hepek,, iza očiju. Ali ko bi me tada uopšte razumio.

Hrvoj je napisao/la:
Kakve veze imaju susjedi, goruca kuca, krave i pilici sa snovima i sa zivotom te zene?
[/quote

Ma JUDŽIN je koristio čisto prenešeno značenje koje nekad nešto bolje objasni.

Hrvoj je napisao/la:

Zena je prvo rekla da ne zeli imati vise djece onda je rekla da zeli?!?! pa koliko to zena kaze, vjerojatno svaka:) Kako netko moze reci da je ona zbog toga kontrolirana, ne kontam stvarno?


Da to je tačno, ali ako ih ja sanjam onda je meni to 100% znak da nešto ,,smrdi,, jer u biti mene stvarno ne zanima koliko će ko i kad imati djecu i hoće li ona biti ovakva ili onakva, kao i sve ostalo, jel to nešto ispod ili iznad zemlje,ili tu tik do nas, samo to neki vide, a neki ne, ko je šta rekao papi, i jesu li nacisti ovi ili oni, (za bolje shvatanje ovoga i mene, na temi abdukcije).

Ja sam tu vidjela ,,aktivaciju,, sebe, a zašto žele gurnuti moj nos u sve to, ne znam, ustvari sad već znam, jer se san spustio u fizičko i nažalost se obistinjuje, kroz neke zamaskirane stvari kao i obično.

Evo jedno pitanje, zar vama nebi bilo malo čudno da imate ovakve izvještaje u snovima, za ovog i onog, a oni u mojim mislima u fizičkom miljama daleko, i sve to skupa cirka 20 godina, a ja u fizičkom normalna 100%, heh, vrlo mistično i neobjašnjivo??? :occasion5:

zlatni lav je napisao/la:
I interesuje me da li je "znak" ista rekao toj zeni o svojim snovima mislim upozorio je ili nesto slicno ako je uvjerena da nesto nije uredu.


ZLATNI LAV,prvo sam morala sačekati da se san počne spuštati u fizičko, i da me ona kontaktira, ( to je ono moje odmaketi i primaketi). Potom sam razgovarala sa tom ženom i nisam joj rekla za svoj san,niti ću, jer bi on njoj prestrašno izgledao i njegovo pričanje njoj bi samo nanijelo štetu (još veći blok, a ja to neću, jer bi ,,lošoj strani,, samo olakšala rad).Na kraju krajeva to je moj način delanja.
Kad zovnem vodoinstalatera, neće mi ništa značiti da mi objasni na kojim je sve mjestima pukla cijev i da me zamara sa tim jer ja neću nikad biti vodoinstalater, jer nemam predispozicije da skontam tu rabotu.Popravi ako znaš i papa, vidimo se do neke nove poplave.Tipa osoba br. 1.

Tipa br. 2. Sa tim osobama moraš razgovarati polako kroz šta ćeš ih bezbijedno učiti da spoznaju ,,trikove uplitanja,, koji omogućavaju njihovu izloženost lošoj strani, ( u stilu, ako si prehlađen nije poželjno sjedenje na ledenom betonu, a ni na propuhu)i dalje nastavljamo zajedno djelujući.

Međutim ako uđu u fazu, kad ne bitno koje tipe, hehehe nikako ne mogu izbjeći žestoko uplitanje ,,loših,, tad djelujem na ,,svoj,, način. Izvesno vrijeme traje utakmica, kad oni izlaze sa novim trikovima, ali si i ti uporan i dosadan, na kraju ,,loši,, smire loptu i prestanu skroz, ili smanje doživljaje do sasvim malih podmetanja i smetanja u življenju tog života.Ako pak ne dođe do traženja da im se upletem u život(pomognem), naravno da ništa neradim i ne poduzimam, naravno ovo se odnosi na dio kad neke osobe sanjam iz nekog mog vidokruga.Sve ostalo osim upozorenja u snovima razmatram drukčije, sa nekim drugim pristupom.

Sad mogu reći sigurno da znam da će i djeca za svog života ne bitno može se pokazati i kad odrastu i kad im krene život punom parom, morati tražiti pomoć i objašnjenja sami, ili od nekog i da će biti borba za prevlast čovjeka u njima, jer ,,hibridni dio,, pogotovo ako je izražen negativnim karakteristikama koji postane jako smetajući za većinu i kojeg se trude da ponište Neke preplavi skroz i sve dok ne odnese pobjedu nad ,,ljudskim,, dijelom, i onda je opet ,,dobro,,žive, rade i djeluju.

Znam da je moj film nekima totalno zbunjujući i težak za žvakanje, ali čitam i ja tuđe filmove i istine, od knjiga, stranica, foruma i ostalog, i dosad bar ostadoh živa,i sve zarad traženja najtačnije istine, heh

Otišli smo u podobar :offtopic: , ali za to uvijek imamo moderatore za upozorenje iliti brisanje filmova. Pozz, :occasion5:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Hibridna rasa
PostPostano: uto jun 08, 2010 10:15 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 17, 2008 1:01 pm
Postovi: 429
Hrvoj je napisao/la:
Citat:
kao što vidiš i sama, zivot joj je kontroliran, ako se dosad ispostavljalo onda i jesu radjeni neki uvrnuti experimenti ili hibridizacija...
takve ljude smatram vec gotovima i serviranima...


Po cemu si to zakljucio?


Toliko za sada :love3:


Izmanipulirane jedinke odabrale svoj put.
Da im nešto objasniš, preizmanipulirani, moraš koristiti silu (i ne treba biti fizička)
Kad to uradiš, prekršio si zakon slobodne volje.
Kad ga prekršiš, ti si manipulator, nisi ništa drukčiji od ostalih.
Ako ćeš sljediti PUT, ISTINU I SVJETLOST, takvi ljudi su izgubljeni, odlučili se za nešto drugačije, a ti to moraš poštovati.

Uostalom, koja to budala još očekuje da ćemo svi, uključujući i on, preći na 4D OPD?
Svi smo isti, i svi smo različiti, možemo svi uraditi nešto, ali 100 ljudi 100 ćudi tako da neće svi preletit na jednu stranu.

logika jebote


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Hibridna rasa
PostPostano: uto jun 08, 2010 11:22 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub dec 04, 2004 6:32 pm
Postovi: 31
Ja mislim da će jako jako malo nas upasti u 4D OPD, nešto veći u 4D OPS a golema većina ponavljati 3D OPS unatoč valu i svim utjecajima koji bi trebali da im pomognu u podizanju svijesti.
_____________________________

U društvenom životu sam primjetio 3 vrste osoba oko nas, jedni imaju više-manje slične poglede u shvaćanju stvari i sa njima je ugodno komunicirat i nadopunjavati se, druga grupa je recimo neutralna i ne svrstava se, barem ne potpuno ali su spremni poslušati sve i razmisliti o tome, nisu totalitarni ni isključivi i iako možda neće prihvatiti objašnjenja uzet će svako stajalište kao moguće.
A treća grupa ljudi mi je nevjerojatna, ne mogu ih shvatiti jer ma koliko neke stvari bile opće shvatljive ili vidljive oni neče ni da čuju o mogućnostima da u tome ima makar i trunka istine.

Obićno se radi o ljudima opsjednutim materijalizmom, novcem i seksom, uzori su im političari i tzv "racionalni" znanstvenici, nemaju uopće svoje mišljenje nego ko u svetu kravu vjeruju "službenoj znanosti".
Takve osobe ne mogu objasniti a stvar ide toliko u krajnost da se može usporediti kao da je vidljivo kako je neka stvar bijela a oni uporno tvrde da je crna i ne odstupaju ni milimetra.
Moguće je da stvarno ja vidim nešto bijelo a oni crno ali nepojmljive su mi tolike razlike među ljudima.
_____________________________

Vezano da 3D i 4D nadovezao bi se nešto mada nisam siguran dali je ovo prava tema o tome.

Evo prije nekog vremena sam čitao RA materijal i ima zanimljivih stvari ali rečeno je sasvim jasno da do sada NIJE bilo prijelaza duša iz 2D u 3Dkao ni 3D u 4D osim trojice koji su postali nešto kao vođe bića u 4D u svojim novim tijelima.
Spominje se Džingis Kan koji je bio ratni vođa i ne znam koliko se stigao baviti duhovnim temama i djelima, neobično mi je to malo.

Po tumačenju kasiopejskih skripti dalo bi se zaključiti kako je tranzicija 1D>2D>3D>4D... nešto kao proces koji se ne događa u ciklusima nego jednostavno kada neka duša ispuni sve preduvjete i sazrije da se počne reinkarnirati u 4D bića (bilo tjelesna ili beztjelesna).

Kasiopejci i RA su u još jednoj suprotnosti a ona se tiče godina otkako postoji čovjek u svom tjelesnom obliku. RA tu kaze oko 75.000 god što mi se čini nekako malo.

RA se jako malo dotiće vanzemaljaca kao i života van planete Zemlje ali osim toga njihova stajališta mi se čine dosta slična.

Kome više vjerovati?
Nekako sam Kasiopejcima bliži i njihova priča mi se čini logičnija ali opet to se ne možemo znati dok nam ne dođe vrijeme.

_________________
Ne znam što je istina, znam samo da "službena istina" nije istina!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Hibridna rasa
PostPostano: pet jun 11, 2010 10:37 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 2:44 pm
Postovi: 882
APPENDIX 3. CLONES, SYNTHETICS, ORGANIC ROBOTOIDS AND DOUBLES

_________________
http://truthfrequencynews.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Hibridna rasa
PostPostano: pet jul 02, 2010 6:06 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon apr 06, 2009 2:54 pm
Postovi: 72
Observer je napisao/la:
Ja mislim da će jako jako malo nas upasti u 4D OPD,nešto veći u 4D OPS a golema većina ponavljati 3D OPS unatoč valu i svim utjecajima koji bi trebali da im pomognu u podizanju svijesti.

Po tumačenju kasiopejskih skripti dalo bi se zaključiti kako je tranzicija 1D>2D>3D>4D... nešto kao proces koji se ne događa u ciklusima nego jednostavno kada neka duša ispuni sve preduvjete i sazrije da se počne reinkarnirati u 4D bića (bilo tjelesna ili beztjelesna).



Možeš li mi(ti ili neka druga dobra duša,eto vam prilike za napredak u "viši razred" :D ) u najkraćim crtama reći koje su karakteristike1,2,3 i 4-ih dimenzija kao i entiteta koji u njima obitavaju. :?:

Hvala unaprijed. :wink:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 127 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 13 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz