Sada je: čet mar 28, 2024 10:08 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 127 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Hibridna rasa
PostPostano: ned jul 11, 2010 2:15 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4200
He, he, polomismo se s hibridima a šta ćemo s - klonovima?!

Mnogi od onih koji su pročitali knjigu Anđeoska Maskarada, gledaće pozitivno na ulogu one Maje u Ted-ovom životu. Međutim, ona je radila za isti tim koji ga je otimao i manipulisao, dok je istovremeno “odisala duhovnošću” a bila je je i prilično zgodna (vjerovatno još uvijek jeste?!). U američkom slengu se ova vrsta manipulacije naziva: “dobar policajac - loš policajac”. Prvi čovjeka pretuče na mrtvo ime a onda dođe drugi koji mu pruži “majčinski zagrljaj”. Tako žrtvu psihički slome.

Maja je potpuno kontrolisala Tedovu svijest. Presvlačila ga je i vozala kako je htjela.

Iz jednog izvora koji je bio prilično blizak pokojnoj Karli Turner i Barbari Bartholic, saznao sam da je Ted navodno za vrijeme jedne kasnije otmice imao priliku da vidi cijelu jednu seriju ‘naštancanih’ Maja, kako su tamo bile uredno složene u nekim staklenim cilindrima. Tako je on pretpostavio da je ona bila klon. (Vade je iz ‘police’ i upošljavaju kad se za to ukaže potreba.)

S tim u vezi nije nikakvo čudo to što je dosta ljudi srelo Maju, ili bolje rečeno – obratno; i dobilo od nje časove “duhovnog obrazovanja”. Jedan od slučajeva je i David, prijatelj glumice Shirley McLain, međutim, on i ta glumica nisu vjerovatno nikad ni shvatili da su bili ‘presvučeni’ a David je vjerovatno još dugo vremena patio za Majom (kao i onaj Tedov poznanik), tj. za – jednim od klonova koji mu je bio prezentiran pod tim imenom. (Knjiga Na rubu se može naći na galaksija download-u)

Dakle, i - u klonove se možemo zaljubiti i patiti za njima!?

Ono što je sigurno, hibride i klonove teško da normalan čovjek može prepoznati a oni malo žešći nemaju nikakvih problema da preuzmu potpunu kontrolu nad čovjekovom svijesti i vozaju ga kako hoće.

Oni koji su čitali knjigu Barbara, Story of a UFO Investigator, mogli su primjetiti jedan "sitan" detalj a to je da su neke žrtve otmica viđali gore jednu verziju Barbare, kako sarađuje s greysima?!

Nekim slučajem, slična stvar se pominje i u vezi s J. Waldenom, (knjiga Ultimate Alien Agenda) gdje su neke druge žrtve otmica prepoznali i njega tj. vjerovatno njegovog dvojnika (klona?!) kao jednog od ljudi koji sarađuju s grejsima, tj. tamo igraju onu ulogu "dobrog policajca" koji tješi, tapša i tetoši žrtve, nakon što ove grejsi i reptilijanci propuste kroz svoje ruke!?

Ovo liči na neke - igre bez granica!?

**

Doduše, ima tu još interesatnih stvari. Recimo, istraživač NLO fenomena krene na put da u nekoliko različitih gradova obiđe neke svjedoke susreta s vanzemaljcima, viđenja NLO-a, ili žrtve otmica. Tako, nasumično bira hotele u kojima će prespavati u različitim mjestima kroz koja prolazi. Međutim, koji god hotel da izabere, tamo mu je "neko" već rezervisao sobu na njegovo ime dan dva ranije, pa čak mu ostavio i poruku!?

Jednom od njih su dali nekoliko poruka zaredom o događajima koji će uslijediti i oni su se desili kako je bilo naznačeno. Onda mu kažu da će se za dva dana tamo gdje živi desiti neka katastrofa i nalože mu da napuni gepek auta flaširanom vodom i da bježi odatle. S obzirom da je ovaj uzeo upozorenje ozbiljno jer su ovi već tri puta prethodno pogodili, on tako i uradi. Nakon nekoliko dana vrzmanja po različitim dijelovima države, ispostavilo se da se nije dogodilo ono na šta su ga upozorili. Tako, na putu kući on odluči da usput svrati i kod jednog poznanika koji je takođe ‘kontaktirani’ (žrtva otmica). Ovaj poznanik mu onda kaže da su “kosmička braća” ostavila poruku za njega. A poruka se sastojala od pitanja – da li je popio onu vodu iz gepeka? U prevodu, par puta ti daju ispravne informacije, pa kad progutaš mamac, onda ti ga zavuku. Pored toga, iz ovoga se može zaključiti da - ne samo da nas imaju u 3D-vremenu/prostoru, nego da imaju i - smisla za humor.

U nekim slučajevima, istraživač NLO fenomena dođe da posjeti svjedoka i sasluša ga, a ovaj mu sav u čudu kaže – “zašto dolaziš ponovo, pa već si bio tu i otišao si prije pola sata!?”

(Ovaj slučaj se ne jednom desio Johnu Keelu, jednom od najpoznatijih israživača NLO fenomena. Da li su oni odozgo napravili i njegovog klona kojeg su slali po potrebi da intervjuiše žrtve otmica i svjedoke NLO-fenomena?)


...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Hibridna rasa
PostPostano: ned jul 11, 2010 3:07 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jul 08, 2007 1:18 am
Postovi: 303
Lokacija: Unimatrix One
Ovo pitanje sam već jednom postavio no, možda nije bilo uočeno.

Znade li se što je bilo dalje sa Tedom Riceom ?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Hibridna rasa
PostPostano: ned jul 11, 2010 3:35 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4200
Pokušavao je neko vrijeme da nastavi s Karlom, međutim, automatski bi se počele dešavati neke "čudne nezgode". Onda je Karla umrla, pa se dogovorio s Barbarom ali kad god su trebali početi, nešto bi se opet dešavalo, pa su morali odlagati stvar sve dok u decembru prošle godine Barbara i njen muž nisu nastradali u saobraćajnoj nesreći, u kojoj joj je poginuo muž a ona se još uvijek nije potpuno oporavila. U međuvremenu je nekim slučajem nastradalo još par ljudi iz Barbarine blizine, tako da je Ted na kraju odustao tj. bar za sada.

...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Hibridna rasa
PostPostano: ned jul 11, 2010 5:40 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet nov 13, 2008 3:08 pm
Postovi: 311
galaksija je napisao/la:
Bilo da se koristimo ovom analogijom vozača, vozila i putnika ili nekom drugom, suština bi bila u tome da ljudsko biće treba da prevaziđe ličnost/donje centre/lažno ja, odnosno, da se prestane poistovjećivati s tom komponentom sebe i izdigne se iznad nje. Da li je to moguće ostvariti u ovom uslovima, to ostaje pitanje?! Teoretski jeste, a praktično - ?!?


Pa, s obzirom da smo utvrdili kako je većina metoda samospoznaje više ili manje plod orionske manipulacije - snovi nam ne mogu puno pomoći jer nam kroz njih šetaju mračne sile i mogu nam ih izmanipulirati kako god žele, kao i našu kasniju interpretaciju tih snova; tzv teorija ogledala po kojoj smo se možda mogli nadati da bismo oko sebe mogli vidjeti ono što se nalazi u nama a čega nismo svjesni otpisana je kao new age manipulacija koju su nam također servirali OPSovci; teorija po kojoj sami stvaramo svoju realnost (samo ne znamo kako) također je otpala jer time se čovjekohulno sugerira da smo sami prizvali većinu svojih negativnih iskustava u život a dobro znamo da su nam ih zapravo podlo podvalili OPS-ovci manipulacijom naše slobodne volje, itd itd - rekla bih da je izdizanje iz donjih centara i čitava priča o ljudskom duhovnom razvoju još jedna iluzija koju u nama održavaju OPS bića kako bi nas zadržala u "3D školi" i natjerala da i dalje na temelju te lažne nade sizifovski ulažemo trud u svoj duhovni razvoj (kojim također oni upravljaju) te tim trudom proizvodimo "plamičke svijesti" koje ćemo smatrati "spasonosnim znanjem" a koje će oni halapljivo progutati još i prije nego ih makar dospijemo zapisati na forum...
Čak bih rekla da je pitanje dana kada će onaj gnostički "tihi unutarnji glas", onaj pravi Gazda Vozila, Duša naša, potpasti pod manipulaciju svemoćnih OPS sila kojima je piece of cake izvući Ga sa zadnjeg sjedišta i zamijeniti savršenom replikom pod njihovom upravom - zar bi mi, ovako izmanipulirani, uopće i primijetili da je glas koji nam šapuće na uho lažan?! (ionako ga u najboljem slučaju uspijemo čuti tek dva-tri puta u svom lažnom životu... )

A onda kad Orionci konačno zavladaju planetom, prikazat će one koje će ONI odabrati da nastave živjeti ovdje skupa s njima, kao "pobjednike" duhovne bitke i pružit će im slike kojima će potkrijepiti njihovo vjerovanje da su zaista duhovno uznapredovali, zaista su konačno osvojili 4D i sada dalje moraju, ako žele na 5D, biti ovakvi i onakvi i "poslušajte nas dobro kakvi sve morate biti da biste se još više popeli u još veći raj" ... šušušu... truć truć.... blablabla.....

:dontknow:


Osim ako budućnost Zemlje neće ostati na mladim hibridima (npr Esesenima)?
Možda je to jedina moguća svijetla budućnost naše planete (u hibridima ima barem malo ljudske krvi).... ?

A što je s našom SLOBODNOM VOLJOM ?!
Ne bismo li trebali istražiti NA KOJI JE TO NAČINE dobrovoljno predajemo tim bićima, a da toga nismo svjesni ??

I konačno, ono što bih ja kao prosječan stanovnik ove planete zaključila jest sljedeće:
Ako smo mi ljudi do te mjere zavedeni orionskim lažima da nam je čitava povijest i sve ono što zovemo ljudskim postignućima i napretkom više-manje rezultat orionskih ideja i manipulacija - onda uopće ni NE ZASLUŽUJEMO da duhovno napredujemo i trebali bismo se ostaviti te nerealne i drske egocentrične ideje o "uzdizanju" - tako glupi i povodljivi kakvi jesmo morali bismo biti sretni što možemo barem nekome poslužiti kao HRANA - jer za ništa drugo i nismo !!!!
(Da mi je znati kako bi OPS reagirali kada bismo se prestali truditi oko uzdizanja i kada bismo položili oružje u ovoj bezizlaznoj bitki s njima? možda bi započeli kampanju kojom bi nam vratili nadu u mogućnost pobjede, samo da nas vrate na "right track" - their track? :wink: )


:notworthy:

_________________
"Sva zla civilizacije prouzročena su time što se nijedno dijete nije do mile volje naigralo" (A.S. Neill)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Hibridna rasa
PostPostano: ned jul 11, 2010 9:11 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri jun 08, 2005 3:56 pm
Postovi: 320
Postoji li negdje na netu (ili negdje drugdje) slika Maje, koju je Ted Rice upoznao? Tražio sam po netu, nisam ništa konkretno našao. Naime, ova priča me zaintrigirala jer sam nedavno sanjao neku mladu curu, vrlo zgodnu, kratke smeđe kose, velikih smeđih očiju i tamnije puti (identičan opis kao u dotičnoj knjizi), koja je u snu prikazana kao nova zaposlenica u mojoj firmi, u pravnom odjelu. U snu smo se upoznali, rekla mi je da se zove Maja. Rekla je da je prije živjela i radila u nekom mjestu u Slavoniji (Hrvatska) no da joj je ovdje puno bolje. Govorila je književnom hrvatskim jezikom, nisam primijetio neki dijalekt u govoru. Govorila je vrlo odmjereno, smireno, djelovala je kao ozbiljna osoba. Pošto sam primijetio da je otprilike mojih godina starosti, pitao sam je možemo li razgovarati na ti, na što mi je ona rekla: Zasada bolje još ne. Po tome ispada da je i suzdržana.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Hibridna rasa
PostPostano: pon jul 12, 2010 12:27 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4200
Citat:
charleston: A što je s našom SLOBODNOM VOLJOM ?!
Ne bismo li trebali istražiti NA KOJI JE TO NAČINE dobrovoljno predajemo tim bićima, a da toga nismo svjesni??


Mislim da je M. Topper tu dinamiku prilično lijepo predstavio u ovom članku -

Pozitivne/Negativne Oblasti Viših Denziteta

(prije nego što su ga ‘odjavili’ odavdje)


...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Hibridna rasa
PostPostano: uto jul 13, 2010 3:00 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 31, 2007 4:51 pm
Postovi: 1135
Lokacija: Međimurje
A što ako je u pitanju samo kontrola vlastitih misli,osjećaja,.....,tj,možda nije ni važno dal je/su naše (u početku),možda je važno samo imati pod kontrolom ili ih biti svjestan tako da možemo birati koju misao/radnju želimo poduzeti.Nešto poput kontroliranig ludila.
Jer,mada sve to izgleda da nemamo šanse utjecati ili boriti se protiv OPS sila,izdvojeni (mada rijetki) slučajevi nam potvrđuju suprotno.
:occasion5:

_________________
Ono sto vi radite, ne mora reflektirati ono što vi osjećate.
http://www.youtube.com/user/vrkolos
http://www.box.net/shared/mis7x4u60n


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 127 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 7 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz