Sada je: sub apr 27, 2024 5:05 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 914 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmica
PostPostano: pet maj 27, 2011 12:39 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto maj 10, 2011 8:47 pm
Postovi: 21
Nadopuna svjedočanstva br. 3 (viđen crvenkasti objekt istovremeno u području Kaštela i Dicma-okolica Splita):

Osim što je predsjedniku ufološkog društva zakazao mobitel u pokušaju snimanja objekta,zakazao mu je i digitalni foto-aparat, te nije bio u mogučnosti ovjekovječiti ovaj događaj. Što je uzrokovalo blokadu, može se samo pretpostaviti. Kolika je važnost bila da se taj objekat ne snimi (s obzirom da ih je mnogo snimljeno) je još jedno pitanje koje nam nedaje jasne odgovore. Naravno,putanja objekta je ponovno bila u pravcu Biokova.

Šaljem Vam link DUAP Polarisa na koji možete vidjeti snimak pojave na nebu u svjedoćanstvu br.1 (Kaštela 2002)

http://www.duap-polaris.hr/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmica
PostPostano: sri jun 29, 2011 8:34 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pet sep 17, 2010 6:26 pm
Postovi: 10
Imam i ja jedno malo iskustvo, mada mozda i nije nlo... proslo ljeto smo isli na nocno pecanje na Dunav... i kad se sve smirilo, legli smo na lezaljke i gledali po nebu cekajuci zvono na stapu :)
tad je jedan frend skuzio tocku na nebu kako ide po sredini neb. svoda... i bila je puno jaca od zvijezda, a ja sam pomislio da je satelit obasjan suncem ili da ima upaljene motore... no tad je promjenio boju u crvenkastu, stao, i poceo nepravilno kruziti nebom... isao je u glavnini u jednom smjeru, ali je jako oscilirao... i brzina mu nije bila ista cijelo vrijeme... nismo se ni potrudili snimati jer se to tesko moze snimiti mobitelom, ali da je bilo nesto cudno, je...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmica
PostPostano: čet jun 30, 2011 1:44 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto maj 10, 2011 8:47 pm
Postovi: 21
Williane,drago mi je da si iznio svoje viđenje pojave na nebu,koja te vjerojatno nije asocirala na ništa što bi moglo izgledati kao uobićajen objekt kao što je avion,helihopter ili neka druga prirodna pojava.

U večini slučajeva kada opažamo pojave na nebu one stvaraju nekakav utisak u nama. Tako kada vidimo avion ili helihopter gotovo smo ravnodušni prema tim pojavama. Već, kada vidimo pad meteora, u nama se javlja stanje strahopoštovanja u ovisnosti o veličini, sa nekom dozom punine u nama. Međutim, kada vidimo neobjašnjivu pojavu, te u ovisnosti o njezinom kretanju, svjetlošću kojom isijava, u nama se bude svi instikti i jednostavno nam se vrijeme zaustavlja. Po tome možeš odrediti otprilike o čemu se radi. S obzirom da ti se to dogodilo još prošlog ljeta i da sumnja ne jenjava u tebi , pokušaj i dalje osmatrati nebo i na temelju vlastitih utisaka odrediti o kojima se pojavama radi. Uz to lagano pretražuj kako se ponašaju naše letjelice u zraku (prometna signalizacija), kako se ponašaju meteoridi,meteori i druge padaline sa neba i vrlo brzo ćeš početi zamječivati neke objekte koji se ponašaju sasvim drugačije. Na taj način ćeš s vremenom svoju sumnju u vezi viđenog smanjiti na minimum.

Kod veličine objekta kojeg si vidio, možeš otprilike odrediti njegovu visinu i udaljenost od vlastitog vidnog polja i na temelju tih podataka odrediti veličinu. Dakle, ako je objekat bio primjerice 4-5 kilometara udaljen od tebe, usporedi što bi tvoje oko moglo viditi sve u toj daljini. Mi na moru na toj udaljenosti brod od 8 metara vidimo kao malu točku.....a ako je iznad njega ovalni objekat veličine male kovanice, mi uzimamo da je veličina tog objekta negdje 30-tak metara.

Također možeš odrediti i brzinu objekta na temelju udaljenosti, prijeđenog puta i vremena koliko si ga već mogao pratiti. Formula je vrlo jednostavna i kada je izračunaš začuditi ćeš se kojom ti objekti brzinom lete.

Kod svjetla objekta karakteristična je crvena (žarko) boja , jer se ona prilikom nestajanja,često pojavljuje na drugom mjestu (ako ih je više-tri naprimjer).....te imaš osječaj kao da je objekat nestao i pojavio se na drugom mjestu. Također je ta boja zanimljiva jer su mnogi NLO-i koristeći se njome bili u nekom manevru spuštanja ili nestajanja. S obzirom da si ti vidio prijelaz iz bijele u crvenu boju, bilo bi dobro da se pokušaš sjetiti da li je u tom momentu došlo do promjene brzine objekta u što ne sumnjam, jer večina slučajeva ukazuju da ti objekti u takvim situacijama usporavaju i nestaju.

Ima još mnogo pokazatelja koji nas upućuju na to o čemu bi se otprilike moglo raditi i da li se uistinu radi o nekoj vanzemaljskoj letjelici. Vrlo važno je vratiti sječanje na početak i kraj viđenja objekta....na utiske prije i poslije viđenja o čemu ima cijeli niz izrećenih utisaka na račun izrećenoga.

U cijeloj priči bilo bi dobro po smjeru pravca objekta pokušati naći još podataka, da li su se na tom području viđala takva svijetla ili slićna njima. Jedna mala zanimacija koja će ti uzeti nešto vremena, a krajnji bit nam je da od obićne točke na nebu otklonimo svaku sumnju i pokušamo saznati o čemu je riječ.

Budi pozdravljen.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmica
PostPostano: čet jun 30, 2011 5:36 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: čet jun 30, 2011 1:23 pm
Postovi: 10
Pozdrav svima na forumu.Nov sam ovde,zanimljive teme,svidja mi se :) Evo ja sinoc odgledah jedan film sa Milom Jovovic :) vezan je za tematiku pa ko i=nije neka odgleda :wink:

The Fourth Kind(Trailer)

http://youtu.be/r25ZUxTURis


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmica
PostPostano: pon jul 04, 2011 9:58 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned jan 09, 2011 9:46 pm
Postovi: 6
Dobar film, dobri stari sumeranski i Anunaki, naša braća po galaksiji.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmica
PostPostano: uto jul 05, 2011 9:52 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: čet jun 30, 2011 1:23 pm
Postovi: 10
dinara je napisao/la:
Dobar film, dobri stari sumeranski i Anunaki, naša braća po galaksiji.


Mozes da mi objasnis malo te podele ili da mi das link neki gde mogu nesto vise o tome da procitam,tek sam od nedavno poceo da se interesujem za ovu tematiku pa mi je sve zbrkano u glavi?!Hvala unapred i pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmica
PostPostano: sri jul 06, 2011 7:00 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: čet jun 30, 2011 1:23 pm
Postovi: 10
Bilo ko,neka pomoc?!Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmica
PostPostano: sri jul 06, 2011 7:26 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: pon maj 24, 2010 9:05 am
Postovi: 28
Lokacija: novi sad



odgledaj ovo, mozda ti razjasni malo stvari ;)

_________________
kladivo, sinus, smirgla, funfla, zmajevo gnijezdo i slebina


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmica
PostPostano: sri jul 06, 2011 10:23 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jan 25, 2010 12:29 am
Postovi: 46
Lokacija: Hr
pogledaj si dokumentarac "Zaitgeist", imaš ga ovdje na početnoj stranici Galaksije


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmica
PostPostano: sri jul 06, 2011 10:37 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: čet jun 30, 2011 1:23 pm
Postovi: 10
@Kwatee pogledacu :wink:
@mama huanita gledao sam ga,sada trenutno gledam Ancient aliens dokumentarac.

Neke stvari su mi jasne a neke ne,mada jos nisam iscitao ceo forum dosta ste pisali :)

E da,da li je stvarno postojala Hiperboreja ili je to samo mit,na neetu sam procitao nesto da se nalazila na Balkanu :-k Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: ISTINA O SUSRETIMA SA VANZEMALJCIMA
PostPostano: sub jul 09, 2011 9:31 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sub jul 09, 2011 8:50 pm
Postovi: 20
Posto ova tema vec vekovima zaokuplja mastu kako obicnog naroda, tako i samih naucnih krugova, pisaca naucno fantasticnih romana, i pobornika sedme umetnosti, zelim na osnovu mog licnog dugogodisnjeg proucavanja ove teme, a i iz licnog iskustva sa pojavom NLO-a, da dam svoje vidjenje ove ozbiljne problematike kakva je susret sa neidentifikovanim letecim objektima.
Ufologijom sam poceo da se bavim 1989 godine, u vreme kada sam licno doziveo susret sa pojavom NLO-a, u jednoj sumi nadomak Beograda.
U prisutnosti dva prijatelja, na cudnovat nacin u nekoliko dana bio sam svedok pojavljivanja srebrnaste okrugle naprave, kao i jednog leteceg diska oblika lopte za ragbi sive metalik boje, iz kojih je prvog dana izlebdeo jedan vanzemaljac visine oko 1,70 cm, obucen u beli kombinezon, sa skafanderom na glavi, i sa vidljivom lampom na celu, i nekom kutijom na ledjima iz koje je virila antena, uz pomoc koje je lebdeo u vazduhu.
Pokusaj uspostavljanja kontakta sa ovim bicem, je protekao tako, da je vanzemaljac nama prisutnima na mahanje rukom uzvratio slicnim gestom, mrdajuci lampu gore dole kao da odpozdravlja.
Drugog dana, ogromni robot bele boje, koji je na prednjem delu imao neku kocku koja je svetlela plavicastom svetloscu, takodje sa antenom na glavi, i ogromnim srebrnastim ocima.
Prilikom samog lebdenja u vazduhu, okretao je mehanicki glavu levo desno kao da osmatra okolinu.
Inace prilikom samog susreta, cuo se zvuk slican okretanju helikopterske elipse.
Samo dva meseca kasnije, slicna pojava se dogodila u Voronjezu, gradicu u tadasnjem Sovetskom Savezu, u kome su desetine ocevidaca ispratili spustanje jedne srebrnaste lopte u gradskom parku, iz koje su potom izasli onizi vanzemaljci u skafanderima u pratnji jednog robota, o cemu je tada pisao i nas poznati kosmolog Milivoj Jugin, kao i ovdasnja stampa.
Inacem, svedocanstva o ovakvim pojavama su mnogobrojna, o pojavi srebrnastih letecih naprava, iz kojih izlaze ili izlebdjuju bica u svemirskim odelima, roboti, i slicno.
Dugogodisnji sam proucavalac ovih fenomena, i u u pocetku je moja
vera bila usmerena ka tome da su ove pojave proizvod vanzemaljskih bica sa neke udaljene planete u kosmosu, koja posecuju zemlju u svojim brodovima, da bi ljudima skrenuli paznju na svoje postojanje i pomogli mu da shvati da u svemiru postoje bica slicna nama.
Tokom vremena proucavanja biblije i biblijskih ucenja o coveku, stvaranju sveta, pocetku zla i greha na ovoj zemlji, i o onome sta biblija govori o borbi izmedju dobra i zla, i padu Sotone, zauzeo sam sasvim diametralno razlicito misljenje od prethodnog, a to je, da je Bog tvorac svega vidljivog i nevidljivog, stvorio mnostvo planeta na kojima postoji zivot, ali da nas pretstavnici tih planeta ne mogu posetiti, iz razloga sto na ovoj planeti vladaju sasvim suprotni principi od principa koji vladaju u kosmosu, to jest vlada greh koji u kosmosu, mestu Bozje vladavine, ne postoji kao pojava.
Ne samo da pripadnici tih planeta ne zive na jednom visem stupnju razvoja u tehnoloskom smislu, kakva je tvrdnja nekih naucnih krugova, suprotno tome, oni zive na jednom sasvim drugacijem nivou svesti, koji nema veze sa tehnoloskim razvojem, ako procitamo izvestaj o stvaranju i kako je Adam ziveo pre pada u greh, onda mozemo zakljuciti kakvi su uslovi i same prilike zivota na drugim planetama, na kojima ne zive mali zeleni ljudi, sa tankim telima i velikim glavama, ili dlakava cudovista, i slicno, vec ljudi slicni nama koji nisu nikada pali u greh i odvojili se od tvorca neposlusnoscu njegovim zapovestima, oni zive u rajskim uslovima, koji su vladali na zemlji pre pada u greh.
Sta onda pretstavljaju srebrne letece kugle ili leteci tanjire koji su realnost danasnjeg sveta.
Odgovor na ovo pitanje je sasvim lak ako se uzme u obzir sve gore navedeno, i ako se prouci vecina istinitih do sada objavljenih svedocanstava ljudi koji su imali susret sa ( NLO ) neidentifikovanim letecim objektima, a odgovor je taj, da su ove pojave proizvod Satanskog delovanja, cak sta vise demonske iluzije i cuda, ili pak stvarna fizicka pojava demonskih bica, koja menjaju oblik, ili materijalizuju odredjene predmete koje se mogu dodirnuti, omirisati, ili s njima stupiti u razuman kontakt, a sve u cilju kreiranja ljudske svesti po demonskim principima i vidjenjima sveta, zivota, kosmosa, itd, koji su suprotni Bozjim principima, i shvatanjima sveta, zivota, kosmosa, i sustine stvari onako kako ih otkriva sam Bog u svojoj reci.
Verovanje u vanzemaljce onako kako ih propagiraju zvanicni naucni krugovi, pisci naucne fantastike, gurui, proroci i vidovnjaci modernog doba, vode coveka u okultizam, u nauku o covekovoj kosmoloskoj evoluciji, verovanje u skrivene tajne moci u coveku, koje moraju da se razviju covekovom kosmoloskom evolucijom, i razvitkom svesti, poput telepatije, levitacije, razvitkom uma i svesti putem meditacije, joge i slicno.
Cilj je kreiranje ljudske svesti za novo doba, i univerzalnu vladavinu antihrista, ciju ce pojavu po nekim verovanjima pripremiti upravo spiritualni svemirski brodovi malih zelenih, koji su stacionirani u nekom delu naseg suncevog sistema.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: ISTINA O SUSRETIMA SA VANZEMALJCIMA
PostPostano: sub jul 09, 2011 10:36 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1803
Ono što si ti video nisu bili vanzemaljci, nego sprdačina vojne tehnologije.

Ono što misliš da misliš o svemu tome je proliv od verskog programiranja uma.
Više o tome vidi na viewtopic.php?f=5&t=3259

Prvo je povezano sa ovim drugim.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmica
PostPostano: sub jul 09, 2011 11:45 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sub jul 09, 2011 8:50 pm
Postovi: 20
Ono sto je glavno, a sto je vezano za neidentifikovane letece objekte, je to, da oni imaju upravo za cilj da potkopaju veru u jednog zivog Boga stvoritelja, njegovu rec, i njegov vecni nepromenjivi zakon, i da uzdignu Lucifera i njegove principe, ideje, i namere, i da odvedu coveka u okultizam koji je usko povezan sa idejom Vanzemaljskih bica koja posecuju zemlju na tako cudesan natprirodan nacin, komunicirajuci sa ljudima putem telepatije, levitirajuci, i prenoseci svoje poruke preko okultnih medijuma, i cineci mnoge druge okultne manifestacije.

U celokupnoj fizickoj i Duhovnoj realnosti koja nas okruzuje, postoje samo dve sile koje su delovale i koje deluju u ljudskoj istoriji, i u zivotima ljudi, a to su vecni Bog stvoritelj, a sa druge strane Sotona-Djavo i njegovi pali Andjeli-demoni.

Sve sto se desava u covekovom zivotu i njegovoj neposrednoj okolini a sto ima natprirodne konotacije, pokrenuto je od ove dve sile, pa i gore pomenute pojave.
Svaka natprirodna pojava mora imati svoj izvor, jer nista natprirodno sto je u suprotnosti sa fizickim zakonima ne moze se desavati samo od sebe.
To vazi za sve pojave koje se desavaju u coveku ili u njegovoj neposrednoj okolini.

Bog nije ostavio coveka u neznanju u odnosu na ove demonske manifestacije, i onoga sto oni cine da bi prevarili covecanstvo, vec mu je dao svoju pisanu rec Bibliju, kao zastitu od laznih demonskih cuda.

Biblija nas obavestava da ce demon ili Sotona ciniti razlicita cuda, da ce se pojavljivati pred ljudima u oblicju Andjela svetla, i samog Isusa Hrista, takodje da ce biti ralicite pojave na suncu, mesecu, i zvezdama.
Biblija takodje upucuje na to da ce kako se vreme kraja bude priblizavalo, da ce ovih cuda biti sve vise, i da ce biti izrazitije, a da ce oni koji budu prihvatili biblijski koncept vere, biti zasticeni od ovih uticaja, odnosno doci ce u stanje svesti da ce moci da prepoznaju razliku izmadju demonskog i Bozjeg delovanja, zato je proucavanje biblije vrlo bitno, jer ona razotkriva zatrovana Sotonska dela, i njihovu sustinu i ciljeve, a nasuprot tome upucuje coveka na cisti izvor spasenja u Gospoda Isusa Hrista, i koncept sveta i svemira onakvog kakav je opisan u otkrivenjima Biblije.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmica
PostPostano: pon jul 11, 2011 8:45 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned jan 09, 2011 9:46 pm
Postovi: 6
Mozes da mi objasnis malo te podele ili da mi das link neki gde mogu nesto vise o tome da procitam,tek sam od nedavno poceo da se interesujem za ovu tematiku pa mi je sve zbrkano u glavi?!Hvala unapred i pozdrav


Nisam bio par dana na netu, pardon. Najbolje je da nađeš knjige Zecharia Sitchina, downlodiraj i čitaj. Čovjek je sada pokojni, cijeli život je bio prevoditelj i spadao je u grupu od samo nekoliko ljudi koji su znali prevesti staro sumeransko pismo, znači, napominjem, nije bio pobornik određene hipoteze, teorije, ideje, smjera i sl. nego je bio profesionalni prevoditelj i ono što je otkrio htio je predstaviti što većem broju ljudi. Njegovi prijevodi su promijenili ovaj svijet zauvijek.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmica
PostPostano: pon jul 11, 2011 8:06 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sub jul 09, 2011 8:50 pm
Postovi: 20
dinara je napisao/la:
Mozes da mi objasnis malo te podele ili da mi das link neki gde mogu nesto vise o tome da procitam,tek sam od nedavno poceo da se interesujem za ovu tematiku pa mi je sve zbrkano u glavi?!Hvala unapred i pozdrav


Nisam bio par dana na netu, pardon. Najbolje je da nađeš knjige Zecharia Sitchina, downlodiraj i čitaj. Čovjek je sada pokojni, cijeli život je bio prevoditelj i spadao je u grupu od samo nekoliko ljudi koji su znali prevesti staro sumeransko pismo, znači, napominjem, nije bio pobornik određene hipoteze, teorije, ideje, smjera i sl. nego je bio profesionalni prevoditelj i ono što je otkrio htio je predstaviti što većem broju ljudi. Njegovi prijevodi su promijenili ovaj svijet zauvijek.


Nisam siguran da li je ovo pitanje upuceno meni licno u skladu sa mojim prethodnim komentarom, ili nekom drugom..?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmica
PostPostano: pon jul 11, 2011 9:06 pm 
Offline
Moderator

Pridružen/a: pon jan 12, 2009 12:46 pm
Postovi: 1148
Lokacija: ni vrit ni mimo,Zagreb
Dragan M je napisao/la:
Nisam siguran da li je ovo pitanje upuceno meni licno u skladu sa mojim prethodnim komentarom, ili nekom drugom..?


Četrdeset i dvije stranice je napisano na ovoj temi, a ti si se priključio razgovoru da nisi niti posljednju pročitao. Jednostavno si bez imalo poštovanja prema sugovornicima došao propovijedati. Pravo krščanski bez imalo obzira pokazati svima svog boga.

Molim te da na trenutak zastaneš, uzmeš zraka i osvrneš se lijevo i desno po forumu pa onda nastaviš dalje.

:love3:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmica
PostPostano: pon jul 11, 2011 9:53 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sub jul 09, 2011 8:50 pm
Postovi: 20
vjetar je napisao/la:
Dragan M je napisao/la:
Nisam siguran da li je ovo pitanje upuceno meni licno u skladu sa mojim prethodnim komentarom, ili nekom drugom..?


Četrdeset i dvije stranice je napisano na ovoj temi, a ti si se priključio razgovoru da nisi niti posljednju pročitao. Jednostavno si bez imalo poštovanja prema sugovornicima došao propovijedati. Pravo krščanski bez imalo obzira pokazati svima svog boga.

Molim te da na trenutak zastaneš, uzmeš zraka i osvrneš se lijevo i desno po forumu pa onda nastaviš dalje.

:love3:


Ljubav se ponekad sastoji i u tome da se ljudi upute na istinu...
Ako sam nekog uvredio izvinjavam se...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmica
PostPostano: pon jul 11, 2011 10:54 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: čet jun 30, 2011 1:23 pm
Postovi: 10
dinara je napisao/la:
Mozes da mi objasnis malo te podele ili da mi das link neki gde mogu nesto vise o tome da procitam,tek sam od nedavno poceo da se interesujem za ovu tematiku pa mi je sve zbrkano u glavi?!Hvala unapred i pozdrav


Nisam bio par dana na netu, pardon. Najbolje je da nađeš knjige Zecharia Sitchina, downlodiraj i čitaj. Čovjek je sada pokojni, cijeli život je bio prevoditelj i spadao je u grupu od samo nekoliko ljudi koji su znali prevesti staro sumeransko pismo, znači, napominjem, nije bio pobornik određene hipoteze, teorije, ideje, smjera i sl. nego je bio profesionalni prevoditelj i ono što je otkrio htio je predstaviti što većem broju ljudi. Njegovi prijevodi su promijenili ovaj svijet zauvijek.


Procitacu knjigu,samo mi prosledi link za skidanje,hvala unapred.Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmica
PostPostano: uto jul 12, 2011 9:26 am 
Offline
Moderator

Pridružen/a: pon jan 12, 2009 12:46 pm
Postovi: 1148
Lokacija: ni vrit ni mimo,Zagreb
Dragan M je napisao/la:
Ljubav se ponekad sastoji i u tome da se ljudi upute na istinu...

Ok, evo, istina je da se nalazimo na temi "Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmicama".
Istina je da se ta tema nalazi u sklopu podforuma "Vanzemaljci i NLO".
Istina je da se osim tog podforuma na "Glavnoj sekciji" metafizičkog foruma galaksija nalazi još i podforum "Metafizika" (gle vraga ista riječ kao u imenu foruma :-k , zanimljivo...) kao "najglavniji" od svih.
Istina je da od sticky tema koje se nalaze na njemu (trenutno ovim redoslijedom): Rudolf Štajner, 22.12.2012. - Kraj vremena i ovog ciklusa, Talas - granica denziteta i realiteta, Strah i kako ga pobijediti, Nesporazumi i sukobi kroz svijest grupe, Znakovi u žitu - Crop circles, Organski Portali, Kasiopejske Transkripte - prevedene, Bringers of the Dawn - Pledijski materijal, Laganje sebe, Denziteti i sve o njima, OPS/OPD polariteti bića, Gurđijev, Gnostika, Ukratko - natuknice za "početnike", Kontajnirana svijest kao uzrok nesporazuma i sukoba, Ra materijal - prevod, Predatorov um, Wave Serija - Kasiopejci - prijevod
ti izgleda nisi niti jednu pročitao, a krenuo si u misionarenje i spašavanje.

Istina je da se na forumu takovo slijepo misionarenje i kontejnersko širenje božje ljubavi smatra spamanjem, a ne spašavanjem i da je vrijeme ili da pročitaš barem "Ukratko - natuknice za "početnike" ili izabereš za sebe neki drugi forum.

Istina je da ako svega ovoga gore nisi svjestan, najvjerojatnije si poprilično hipnotiziran. Ako jesi svjestan, onda si zlonamjeran.

Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmica
PostPostano: uto jul 12, 2011 4:02 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sub jul 09, 2011 8:50 pm
Postovi: 20
Vi iznosite svoje misljenje o temi susreta sa Vanzemaljcima, ja svoje, ako vi ne gresite u tom pogledu zasto onda mene osudjujete da ja gresim, osim ako vam istina smeta pa je se zelite otarasiti, mozda meni smeta vasa laz, ali ja se ne bunim i ne kezim se raznim vrstama smajlija..


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 914 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 49 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz