Sada je: sub apr 27, 2024 7:23 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 914 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmica
PostPostano: sub jul 16, 2011 7:08 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned maj 04, 2008 7:47 am
Postovi: 6
Ok, ja sam bio donedavno skeptik ovoga, donekle. Nisam sasvim vjerovao, do sinoć. Nisam jedini to vidio. Prvo smo se vozili u autu, vraćali se kući i zezali se, kao eno NLO. Bilo je to nešto što je letjelo u raznim smjerovima, na trenutak bi i samo zastalo na nebu dok opet nebi mijenjalo smjer. Svijetla su bila uglavnom crvena, tu i tamo bi se pojavljivala zelena i bijela, palila se, gasila naizmjence, pomalo raširila, pa skupila, ali ne ko klasična avionska gdje bljeska, nego lagano paljenje i gašenje, pojačavanje svijetla i smanjivanje, nekad bi i skroz bila upaljena. Došao sam u zgradu i gledao to kroz prozor, još je neko vrijeme kružio. Čuo se i motor te stvari, što bi moglo biti nešto zemaljsko, ali opet zašto se i "njima" nebi čuo motor. U jednom trenutku se pojavio još jedan identični koji je brzo nestao nakon što su se par puta mimoišli. Kada je taj vrag bio iznad zgrade i najniže, mogao sam jedino raspoznati crveno, zeleno i bijelo svijetlo, oblik se činio nešto slično peterokutu, nije imao krila ni ništa takvog, samo peterokut malo izdužen. Još je par puta napravio krug po gradu u raznim smijerovima koliko sam ga mogao vidjeti, onda je odletio dalje prema istoku od mene. (Prema Srbiji). Ovo se događalo u Osijeku sinoć oko pola 1. Kažem, dosad nisam nikad ovako osobno nešto neobično vidio, u to doba zbilja nikad nešto takvo nije letjelo iznad Osijeka. Ima u blizini aerodrom gdje lete sportskim zmajevima, i razmišljao sam da bi moglo biti to, ali oni nikad nisu još letjeli u to doba noći. Zovite me ludim, drogiranim, kažem do prije neki dan sam bio mišljenja i gledajući po youtube te snimke NLO-ova, vidi se da su ih velika većina fake, ali ovo što sam svojim očima vidio, znam da nije fake i da je nešto što još nisam doživio do sada. Obuzeo me malo i strah kada je preletio dosta nisko iznad zgrade. I kako sam ga gledao svijetla su me skoro zaslijepila. Pogotovo to jedno na kraju bijelo što se naknadno upalilo. Čak sam to i uslikao da bar imam neku uspomenu, na slici se vide samo svjetla tako da vam je i stavim, nebi vidjeli bog zna šta. Malo kad se zumira, vidi se da su svjetla neobično raspoređena. Eto, ja sam sad to vidio, i sad ipak imam drugačije mišljenje o tim stvarima. Do neki dan bi se smijao kad bi mi neko ovako šta ispričao, ali kad sam i sam to doživio, daleko da sad manje sumnjam u postojanje toga.


Zadnja izmjena: travok; sub jul 16, 2011 7:25 am; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmica
PostPostano: sub jul 16, 2011 7:18 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned maj 04, 2008 7:47 am
Postovi: 6
Za dotičnog Dragana M: To o čemu ti pišeš sam pročitao po nekim stranicama, i mogu ti reći da je to hrpa sranja. Religijsko pokušavanje da si prisvoji mogućnost postojanja vanzemaljaca kao svoje vlastito viđenje stvari, Uspoređivanje sa bogom, sotonom i sličnim, da su to nekakvi demoni, naravno odma je zlo čim je nepoznato, tako religije jedino klasificiraju ono što ne može objasniti, Ovaj svijet je previše kompleksan i svemir oko nas, da bi ga mogla objasniti jedna religija, naravno ne može ga objasniti ni znanost još, da ne misliš da sam neki isključivo mrzitelj religije, samo hoću reći da nitko ne može znati pouzdano, ni ovo što sam ja sinoć vidio, sad da ja razmišljam kao ti i kažem, e to je bio neki pali demon, daj molim te. Sam sebi bi zvučao ko retardiran. Mislim svako ima pravo na svoje mišljenje, al mislim da je tvoja religija u ovom slučaju daleko od toga da može dati ikakve konkretne spoznaje, osim naravno poricanja svega što im ne paše, kao što im je inače način. Također bi dodao da tvoj zadnji komentar gdje sebe vidiš kao jedinu istinu, a svi drugi lažu, dovoljno govori kakva si osoba. Tu si došao nametnut svoje mišljenje i sad ti ne odgovara što si zbog toga malo posprdan. Ne kažem ja da su ni svi drugi u pravu, a ti u krivu. Ali davno sam se ja riješio religijskih izmišljotina iz glave, poštujem to, i svaka tebi čast ako ti je lijepo u to vjerovati, ali nije u redu od tebe da zbog toga nazivaš druge lažljivcima, svatko ima svoju istinu, i pravo vjerovati u šta želi, niko ne dolazi tebi u kuću i govori, hej ajde ti nemoj vjerovati u to svoje odsad, veruj u ono u što ti ja kažem. Debilno, zar ne?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmica
PostPostano: sub jul 16, 2011 8:39 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 03, 2011 11:53 am
Postovi: 147
Lokacija: Rujan
#45(D-26B)
Ne zaboravljamo naše običaje: peremo svoja tela i umivamo svoj duh u čistoj
vodi živoj. Radimo i molitvu obavljamo svakog dana. Suru
pijemo pet puta dnevno hveleći
bogove naše radosno, jer je sura napitak i mleko naše
koje nam od Krave dolazi. Živimo spravljajući žitne trave u mleku
od koje svako svoj deo uzima. I kako vreme otiče, tako dolazimo do plave reke
jer vreme pred nama nije večno. Tamo srećemo
pretke svoje i matere gde u Svargi stada napasaju i snopove
uvezuju. Život im je kao naš, samo tamo nema Huna
ni Jelina, već im knezuje Prav. I taj Prav je istinit, a Nav je
ispod Java. Tako je dato i biće od Svetovida za vek i vekova. A bog tamo
sa našim precima koji su živeći na zemlji stradali,
i mnoga zla imali, razgovara. Tamo zla nema, već zelene trave.
Živi se po volji božijoj što je za ljude čast.
I mi ćemo gledati rajske stepe na nebu plavom.
A to plavo je od boga Svaroga. I Veles tamo vodi stada u
zlatna žitna polja. Niko ne plaća danak i nema robova.
Žrtva je njihova kakvu nevernici ne znaju: vino, med i žito za
molitvu. Uznosimo slavu bogovima koji su očevi naši
a mi sinovi njihovi. Bićemo ih dostojni čistotom tela i duša
koje nikada neće umreti. I ne umiru one u času smrti naših tela.

:love3:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmica
PostPostano: pon jul 25, 2011 12:00 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jul 24, 2011 11:32 pm
Postovi: 37
travok je napisao/la:
Ok, ja sam bio donedavno skeptik ovoga, donekle. Nisam sasvim vjerovao, do sinoć. Nisam jedini to vidio. Prvo smo se vozili u autu, vraćali se kući i zezali se, kao eno NLO. Bilo je to nešto što je letjelo u raznim smjerovima, na trenutak bi i samo zastalo na nebu dok opet nebi mijenjalo smjer. Svijetla su bila uglavnom crvena, tu i tamo bi se pojavljivala zelena i bijela, palila se, gasila naizmjence, pomalo raširila, pa skupila, ali ne ko klasična avionska gdje bljeska, nego lagano paljenje i gašenje, pojačavanje svijetla i smanjivanje, nekad bi i skroz bila upaljena. Došao sam u zgradu i gledao to kroz prozor, još je neko vrijeme kružio. Čuo se i motor te stvari, što bi moglo biti nešto zemaljsko, ali opet zašto se i "njima" nebi čuo motor. U jednom trenutku se pojavio još jedan identični koji je brzo nestao nakon što su se par puta mimoišli. Kada je taj vrag bio iznad zgrade i najniže, mogao sam jedino raspoznati crveno, zeleno i bijelo svijetlo, oblik se činio nešto slično peterokutu, nije imao krila ni ništa takvog, samo peterokut malo izdužen. Još je par puta napravio krug po gradu u raznim smijerovima koliko sam ga mogao vidjeti, onda je odletio dalje prema istoku od mene. (Prema Srbiji). Ovo se događalo u Osijeku sinoć oko pola 1. Kažem, dosad nisam nikad ovako osobno nešto neobično vidio, u to doba zbilja nikad nešto takvo nije letjelo iznad Osijeka. Ima u blizini aerodrom gdje lete sportskim zmajevima, i razmišljao sam da bi moglo biti to, ali oni nikad nisu još letjeli u to doba noći. Zovite me ludim, drogiranim, kažem do prije neki dan sam bio mišljenja i gledajući po youtube te snimke NLO-ova, vidi se da su ih velika većina fake, ali ovo što sam svojim očima vidio, znam da nije fake i da je nešto što još nisam doživio do sada. Obuzeo me malo i strah kada je preletio dosta nisko iznad zgrade. I kako sam ga gledao svijetla su me skoro zaslijepila. Pogotovo to jedno na kraju bijelo što se naknadno upalilo. Čak sam to i uslikao da bar imam neku uspomenu, na slici se vide samo svjetla tako da vam je i stavim, nebi vidjeli bog zna šta. Malo kad se zumira, vidi se da su svjetla neobično raspoređena. Eto, ja sam sad to vidio, i sad ipak imam drugačije mišljenje o tim stvarima. Do neki dan bi se smijao kad bi mi neko ovako šta ispričao, ali kad sam i sam to doživio, daleko da sad manje sumnjam u postojanje toga.



Želim samo da potvrdim istinistost ovog što je gore rečeno jer i ja sam u Čepinu nešto slično vidio otprilike polovinom ovog mjeseca kao i moj kolega koji tvrdi da je također isto veče nešto neobično vidio na nebu . Uglavnom obojica smo vidjeli dvije letjelice koje su se kretale velikom brzinom i brzo mijenjale smjer kretanja . Zvuk nikakav nisam čuo kao niti vidio ona svjetla što trepere na avionima tako da se definitivno ne radi o niti jednoj meni poznatoj letjelici . Nestale su iza krovova u pravcu Osijeka tako da ih dalje nisam mogao pratiti . Ovo je prvi put da se srećem sa ovako nečim i iz početka nikom nisam govorio za ovo dok mi kolega nije rekao da je nešto vidio i sad sam još pročitao ovo na forumu


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmica
PostPostano: sri jul 27, 2011 2:44 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon okt 29, 2007 9:24 am
Postovi: 174
Lokacija: Nibiru
S obzirom da će u 9-om mjesecu biti 50 godišnjica kako su Betty i Barney Hill bili oteti država New Hampshire im je podignula spomen obilježje koje ovako izgleda:

slika


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmica
PostPostano: čet okt 27, 2011 6:37 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet jul 23, 2009 12:18 pm
Postovi: 451
Jedan izvor kaže :

Why are Greys abducting humans?

http://alajefromthepleiades.com/alien-races/greys/why-are-greys-abducting-humans

Yes they are real. The Greys have destroyed their genetics and they can’t reproduce natural any more. So most of them are clones. Biological robots. Only a few thousand are original. So they did abductions of humans and animals, to steal the DNA to reactivate their DNA. But that did not work because they doesn’t use the spiritual part. The nature of the Greys, especially the Zeta Reticuli and the short Greys, is that they do not have deep emotional feelings or compassion. They are in fact extremely curious about all aspects of existence, highly analytical, technology worshippers and are devoided of sentimentality. They look at humans much the same way a farmer looks at his cows, as an inferior species. The Greys were not trustworthy: by 1955 it became obvious that the aliens had deceived Eisenhower and had broken the treaty… The U.S. government got something less than the technology that they had bargained for and found that the abductions exceeded by a million fold than what they had agreed to. The aliens were not submitting any lists of human abductions and on top of that, not all abductees were being returned.

There were many a few years ago here but the Galactic Federation throws them out. Some are still working with the Secret Government. When i was a child, they came in my room and grabbed me to take me out. But i fight them with energy and my fist, then they went away. With a strong light energy you can throw the evil out. And some who are coming from the future are developed and are trying to correct bad things they have done.

Nismo sami ni u kom pogledu!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmica
PostPostano: sri nov 16, 2011 12:56 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: uto nov 08, 2011 8:50 pm
Postovi: 16
pozz dragi ljudi :blob: Ovako vidim da su mnogi imali iskustva sa viđenjima nlo neki su čak imali i bliksi kontakt sa onima s druge strane. Želio bi podijeliti svoje iskustvo koje je uvijek ostalo o mom pamćenju, što je ponekad zaista čudno kada razmislim koliko stvari zaboravim u jednom danu a neka iskustva se možemo sjetit neovisno o danu ili čak godinama kada su se ona dogodila. Ja sam tada bio dijete mislim da sam išao u 5 razred. Moja sestra te naša zajednička prijateljica i ja smo se znali igrati ispred naše zgrade skroz do navečer a onda su u to vrijeme starci čim bi se počela palit svijetla se pojavili na balkonu i zvali nas doma, tada još nije bilo mobitela. No taj dan smo zamolili mamu da ostanemo još malo vani jer nam je bilo super, ne znam točno što smo se igrali nije ni bitno. Znam da sam imao želju pogledati u nebo i ono što sam vidio je ostavilo na mene veliki dojam kao i na moju sestru i prijateljicu. Vidjeli smo dva mala svijetla, kao dvije zvijezde koje pulsiraju koje su se prebližavale jedna drugoj te su počele da se kreču u obliku broja 8. Ni prebrzo ni presporo, doslovno kao da su bile sinkronizirane, stalno se krečući ali pritom radeči broj 8, ne znam kako da to bolje opišem, mi smo ih stalno promatrali dok nisu jednostavno nestale pred našim očima, kao da smo trepnuli i u tom treptaju one su isčezle. Nije mi jasno zašto to nismo rekli starcima, čak nismo ni bili šokirani niti iznenađeni, bili smo kako da to bolje opišem ravnodušni prema tome, nikakav strah više neka vrsta diječje radoznalosti. Mnogo puta se znam sjetit toga kada pogledam u noćno nebo, i svaki put mi se vrati živo sijećanje na taj prizor, moja sestra ne priča o tome jer je i zaboravila, nisam ju ni želio vračat na to jer nju to ne zanima dosta je prizemna osoba, sa prijateljicom smo izgubili kontakt jer smo se preselili. Što god je to bilo ostalo je u mojoj svijesti.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmica
PostPostano: sri nov 16, 2011 1:04 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: uto nov 08, 2011 8:50 pm
Postovi: 16
želio bi s vama podijeliti još jedno iskustvo koje možda nema veze s ovom temom ali volio bi pronači donekle odgovor na njega ako je ikako moguče. Kako smo se preselili u novi kvart ja i sestra smo dijelili jednu sobu, da ne duljim bilo je ljeto i mi smo znali imati otvoren jedan prozor, ona je spavala u svom krevetu ja u svome, i dok smo spavali ja sam se odjednom probudio ali i moja sestra u isto vrijeme. Pogledali smo na otvoren prozor i ono što smo vidjeli začudo nas nije prestrašilo. Kao neko lice koje je bilo stopljeno sa staklom prozirno, ni žensko ni muško, kao da se naluknulo i gledalo prema meni, moja sestra je to isto vidjela kao i ja samo što je ona rekla da je to gledalo u nju. Znači u isto vrijeme je to moglo gledati i mene i nju, tada je samo odjednom nestalo a sestra i ja smo jednostavno legli nazad u krevet spokojni ni malo prestrašeni što je zaista čudno i zaspali. Nismo imali nikakve ružne snove iako samih ja imao do svoje 22 no o tome bi mogao drugom prilikom, jednostavno taj događaj je bio tako lijep i nadrealan. Ja sam mislio kao i sestra da je to možda anđeo jer je zaista lijepo izgledalo gotovo eterično ali savršeno neopisivo. I taj događaj mi se isto urezao u pamčenje, što je to bilo imam par svojih odgovora ali volio bi čuti i vas, što mislite kako to da smo se ja i sestra probudili u isto vrijeme i da je ona vidjela kako ju to gleda i ja u isto vrijeme kakao mene gleda, a njezin krevet je na desnoj strani do zida a moj na lijevoj strani isto do zida, dok je prozor kako je bio otvoren točno na sredini.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmica
PostPostano: sri nov 16, 2011 1:29 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: uto nov 08, 2011 8:50 pm
Postovi: 16
želio sam s vama podijelit neke svoje crteže :-)


Attachment/i:
annu6.jpg
annu6.jpg [ 33.05 KiB | Pogledano 6432 put/a. ]
annu4.jpg
annu4.jpg [ 57.81 KiB | Pogledano 6432 put/a. ]
annu3.jpg
annu3.jpg [ 45.15 KiB | Pogledano 6432 put/a. ]
Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmica
PostPostano: sri nov 16, 2011 1:30 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: uto nov 08, 2011 8:50 pm
Postovi: 16
ponekad mi dođu iz mašte a ponekad ih sanjam pa ih nacrtam


Attachment/i:
annu11.jpg
annu11.jpg [ 89.42 KiB | Pogledano 6431 put/a. ]
Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmica
PostPostano: čet nov 17, 2011 12:44 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
Veuliahzg je napisao/la:
a sestra i ja smo jednostavno legli nazad u krevet spokojni ni malo prestrašeni što je zaista čudno i zaspali. Nismo imali nikakve ružne snove iako samih ja imao do svoje 22 no o tome bi mogao drugom prilikom, jednostavno taj događaj je bio tako lijep i nadrealan. Ja sam mislio kao i sestra da je to možda anđeo jer je zaista lijepo izgledalo gotovo eterično ali savršeno neopisivo.


Mislim da bi iz tvojih navoda trebalo biti jasno to da ste ti i sestra bili u promijenjenom stanju svijesti. Dakle, neko je to izazvao iz određenih razloga. U promijenjenom stanju svijesti i percepcija je - promijenjena. Da bi se znalo šta se stvarno desilo, mogla bi pomoći regresivna terapija s tim što bi terapeutu trebala biti poznata tzv. "paravan memorija" i kako se ona probija.

Što se anđela tiče, ne kažem da oni ne postoje i da se u ovom slučaju ne bi moglo raditi o nekom od njih, međutim, problem je u tome što oni ne manipulišu ničiju svijest, dok opet postoje neki drugi imaju tendenciju da se predstavljaju kao oni.

...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmica
PostPostano: čet nov 17, 2011 4:49 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet nov 12, 2010 10:50 am
Postovi: 228
Veuliahzg je napisao/la:
želio bi s vama podijeliti još jedno iskustvo koje možda nema veze s ovom temom ali volio bi pronači donekle odgovor na njega ako je ikako moguče. Kako smo se preselili u novi kvart ja i sestra smo dijelili jednu sobu, da ne duljim bilo je ljeto i mi smo znali imati otvoren jedan prozor, ona je spavala u svom krevetu ja u svome, i dok smo spavali ja sam se odjednom probudio ali i moja sestra u isto vrijeme. Pogledali smo na otvoren prozor i ono što smo vidjeli začudo nas nije prestrašilo. Kao neko lice koje je bilo stopljeno sa staklom prozirno, ni žensko ni muško, kao da se naluknulo i gledalo prema meni, moja sestra je to isto vidjela kao i ja samo što je ona rekla da je to gledalo u nju. Znači u isto vrijeme je to moglo gledati i mene i nju, tada je samo odjednom nestalo a sestra i ja smo jednostavno legli nazad u krevet spokojni ni malo prestrašeni što je zaista čudno i zaspali. Nismo imali nikakve ružne snove iako samih ja imao do svoje 22 no o tome bi mogao drugom prilikom, jednostavno taj događaj je bio tako lijep i nadrealan. Ja sam mislio kao i sestra da je to možda anđeo jer je zaista lijepo izgledalo gotovo eterično ali savršeno neopisivo. I taj događaj mi se isto urezao u pamčenje, što je to bilo imam par svojih odgovora ali volio bi čuti i vas, što mislite kako to da smo se ja i sestra probudili u isto vrijeme i da je ona vidjela kako ju to gleda i ja u isto vrijeme kakao mene gleda, a njezin krevet je na desnoj strani do zida a moj na lijevoj strani isto do zida, dok je prozor kako je bio otvoren točno na sredini.


Meni su ove tvoje slike indikativne o kome se tu radi mada bih volio da si označio koje si sanjao a koje ju proizašle iz tvoje mašte(mada nisam siguran da to igra neku ulogu).A posebno ja zanimljiv ovaj lik Aman(kao da usisava "nešto"(možda energiju).Eto malo amaterske psihoanalize možda je od pomoći.

_________________
Tragam za istinom-istraga je u toku!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmica
PostPostano: čet nov 17, 2011 4:58 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet nov 12, 2010 10:50 am
Postovi: 228
A i tri puta mi puca net dok sam pisao post;još jedna indicija(ili nije).

_________________
Tragam za istinom-istraga je u toku!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmica
PostPostano: čet nov 17, 2011 7:02 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: uto nov 08, 2011 8:50 pm
Postovi: 16
samo je jedan sanjan vidio sam ga u snu Ey dao sam mu takvo ime jer mi je prvo zazvonilo u mislima, ovi ostali su bili po mojoj mašti kako ja vidim anunnakye iako što više čitam i proučavam ovaj predivan forum dosta i učim, tako da sam uočio da su oni reptiliodna rasa, ali eto išao sam vođen svojom rukom i kreativnom energijom svog uma. Imam još dosta crteža ali nisam vas želio davit s njima ako netko želi da ih postavim bit će mi drago. Što se tiće onog sa sestrom da Galaksija možda je riječ o promjenjem stanju svijesti, da li je bio anđelo, čudno kako nam sve što ima lijepo lice, više eterično, odmah klasificiramo pod ono što nas je religija učila-programirala, možda smo u tom trenutku i ona i ja bili svijesni neke druge razine ne znam zaista. Što god da je bilo bilo je lijepo i smirujuče :-)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmica
PostPostano: čet nov 17, 2011 7:05 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: uto nov 08, 2011 8:50 pm
Postovi: 16
Nicaze zanimljivo za Amana makar je izašo iz mašte njegove oči su mi čudne, što više iako je izašo iz mojih misli kao da ne pripada u koncept ostalih vanzemaljaca-entiteta. Ovo što si ti rekao da usisava energiju to su ticala-ili ti kao od hobotnice krakovi :D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmica
PostPostano: uto feb 07, 2012 8:44 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sub okt 29, 2011 6:00 pm
Postovi: 2
Zeljela bih s vama podijeliti moje iskustvo od prije par minuta. Ali prije toga bih ukratko opisala događaj od prije par mjeseci koji je povezan sa ovim.
Radilo se takodjer o istom vremenskom periodu, između 6:30 i 8:00 sati ujutro.

Prvi dogadjaj se dogodio pocetkom 10.mj 2011. godine nakon sto sam ostala sama u stanu, nakon popijene kave, vratila sam se u krevet jer me obuzeo strasan umor. Kako sam legla, iste sekunde sam utonula u neki ˝trans˝.Umor je bio prejak da nisam mogla otvoriti oci, niti pomaknuti se. Potom me obuzela potpuna paraliza, usi mi je proparao preglasan zvuk od kojeg sam osjetila bol. Osjetila sam kako klizim niz sredinu kreveta prema dolje pod kutem od cca. 45 stupnjeva, a potom mi dusu kroz prsni kos nesto sirine promjera 20cm usisava u taj ˝nevidljivi˝ usisivac. Naglo sam uspjela otvoriti oci, osjetila sam jaku vrtoglavicu i pokusala se okrenuti na drugi bok, jer nisam, od umora, mogla ustati iz kreveta. Potom sam zaspala.

Danas sam ih ˝sanjala˝ kako mi ulaze na vrata, vidim ih i cujem, ali ne mogu se pomaknuti. Kada su mi se priblizili krevetu, jastuci su mi poceli kliziti po drugoj strani kreveta, sto me je prestravilo na smrt. Obuzela me je djelomicna paraliza i panika te sam se uspjela nekako ˝izmigoljiti˝ iz kreveta u kut između stoka vrata i ormara. Potom sam bosa, u pidjami potrcala u dvoriste na snijeg, no toliko me uhvatila panika da mi nije bilo vazno nista osim da im pobjegnem. Nakon sto sam izmjenila rijec sa bakom, vratila sam se natrag i po rasporedu i boji jastucnica pomaknutih jastuka zakljucila sam da to nije bio san. To me je tek dodatno uspanicilo.
Nisam napisala, radilo se o grejsima... njih 3.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Danas - Veceras sam vidio NLO
PostPostano: uto mar 13, 2012 8:24 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: uto mar 13, 2012 7:44 pm
Postovi: 26
Ako tema vec postoji, izvinjavam se i molim admina da brise ovu.
Pregledah postove i teme na brzinu, i ne primijetih neku u kojoj mozemo obavjestavati jedni druge o NLO aktivnostima koje smo primijetili - snimili danas.
Veceras sam u 19.10h snimajuci Veneru, primijetio nlo na velikoj udaljenosti. Bilo je to svijetlo koje se kretalo velikom brzinom , pravac Jug - Sjever. Pokusao sam ga snimiti ali uzalud, kamera ,, pomuti ,, snimak pri zumu u nocno tamno nebo.
Skoro svake veceri vidim ove nlo-e. Nekad su veci , te mislim da su nam blizi...

Da li je jos neko u ovo vrijeme primijetio sto slicno ?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Danas - Veceras sam vidio NLO
PostPostano: uto mar 13, 2012 8:29 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Dobrodošao, prebacit ću ja to na postojeću temu, a ti samo nađi.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmica
PostPostano: uto mar 13, 2012 8:36 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: uto mar 13, 2012 7:44 pm
Postovi: 26
Znaci ovdje da pisem o tom. OK , Hvala


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Slike i snimke NLO-a
PostPostano: pet apr 13, 2012 11:54 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
Prije dosta godina bila ispred velikog konzuma na parkingu, bilo se tek smračilo, oko 5 navečer zimsko doba...mnogo ljudi je bilo tamo. Iznad nas je bio niz svjetala, koja su se naizmjence palila i gasila pri tom mijenjajući boje. Nisu bilana velikoj visini, izgledalo je kao da su samo malo iznad krošnji visokih stabala...Prilično velika svjetla, Izgledala su kao da su prozirne kugle kojima se iznutra pali svjetlost sad plava, sad roza, srebrnkasta...Nakon minutu.dvije svjetla su vrlo polako i nečujno , u nizu -kao da su spojena krenula prema jugu a zatim odjednom naglo i jako ubrzala, kao u SF filmovima...pratili smo ih prema morskoj pučini, pa su nestala na horizontu.
Mnogo ljudi je to vidjelo. Neki su šutke gledali do kraja, a neki samo kratko i nasatavili svojim putem kao da su vidjeli duha i sad ih je sram to reći da ih ne bi proglasili ludima, ili, kao da ih se to ne tiče, pa šta ako tamo gore nešto čudno svijetli... Jedno diejte je pitalo tatu što je to, a ovaj ga je povukao za ruku : ma ništa idemo da ne zatovre dućan.
Ljudi nisu vjerovali svojim vlastitim očima i očima mnogih svjedoka oko sebe, a kamo li će povjerovati pričama drugih očevidaca ili snimkama na youtubeu.
drugi put sam vidjela vozeći se u autu nizbrdo prema Rijeci jedan svijetleći objekt koji je mijenjao boje i naglo skretao i mijenjao visinu, nestajao iza brda i odjednom se pojavljivao nevjerojatnom brzinom. Bilo nas je pet u autu. Svi smo vidjeli i uočili da to nije normalno, malo se čudili, i tu je priča stala. Nikad više se o tome nije ništa komentiralo. Da sad pitam te ljude jesu li ikad vidjeli NLO, sigurna sam da bi rekli da nisu.. ili da u njihovom prisustvu pričam da smo svi zajedno vidjeli NLO rekli bi da sam ja luda a da oni nisu ništa vidjeli.
Ne znam zašto je to tako..ali tako je...

Ljetos sam vidjela na dnevnom nebu svijetleće objekte, tri, koji su bili dugo na istom mjestu pa se naglo preselili na drugo i opet dugo lebdjeli. Bili su jako visoko, duguljasti a poprečno su imali horizontalni svijetleći dio koji je bio nestalnog oblika. Prijateljia i ja smo ih promatrale par sati, i stalno skidale i stavljale naočale, i provjeravale da nije na njima neka fleka..Nismo snimale, ionako se ne bi vidjelo na snimkama a i tšo bismo s time? Tko bi to uzeo za ozbiljno?

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 914 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 43 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz