Sada je: sub apr 27, 2024 9:57 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 914 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 46  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: čet okt 27, 2005 5:44 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 19, 2004 10:54 pm
Postovi: 399
Lokacija: Split
Od 58 simptoma otmica, ja sam imao oko 65 %, a mislim da sam rekao da počnu odkad si mali pa nastave kasnije.
Kao šta je pantelija rekao, meditacija i korištenje štita (ljubičastog).
Mene sada jako rijetko diraju odkad sam naučio i uspio da se obranim, samo u mom slučaju su bile najviše astralne a ne fizičke otmice.
Inače me u zadnje vrijeme malo više posjećuju neznam tko, osjećam da su tu, i kad su tu namještaj počne pucati i pucketati, ali mislim da nije u pitanju ništa negativno nije bilo jer se i nebi zaštitio a ništa nebi bilo......moguće da je bilo samo promatranje, a to i jedino dozvoljavam, također i da pomognu.
Evo jučer sam imao jedan pozitivan susret, već dva dana me bolio zub, i mislio sam da je otišao u onu stvar, i kad se dogodilo pucketanje, rekao sam da ako ko ima volje da može mi sredit zub.
Sinoć sam "sanjao" zubara da mi riješava upravo taj zub, i zamisli.....ne boli više.
Nisam siguran dali je bio u pitanju oversoul ili neki niži entitet jer sam tražio i njega za pomoć.
Eto, nešto zanimljivo.....

_________________
The battle has begun.
I'm ready, and you?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet okt 27, 2005 7:42 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 03, 2005 7:20 pm
Postovi: 310
Gamedeveloper, 58 simptoma? Koji su to točno? Možeš napisati?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet okt 27, 2005 9:46 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
osjećam da su tu, i kad su tu namještaj počne pucati i pucketati,


Vidi, vidi... zanimljivo! Ma meni se ponekad isto čini da imam "kompanjone" oko mene u sobi ili drugim prostorima... meni počinje pucati plastika na monitoru, drveni dijelovi prozorskog okna, rolete, stol... čudno. I ponekad se pojavi trenutni neki bljesak uz ISTOVREMENO pucanje nekih predmeta u sobi.

Fakat imam feeling da je netko samnom u "društvu" u tim prilikama!

Hmmm... definitivno su neke energije... samo moram još otkriti koje i kakvog su opredjeljenja i koje su im namjere...

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet okt 28, 2005 9:25 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon sep 26, 2005 12:54 pm
Postovi: 117
Lokacija: OSIJEK
Kalki,ukoliko želiš spreman sam ti pružiti bilo kakvu pomoć.I ja sam imao nekakvih iskustava,doduše manjeg inteziteta,koja se više ne ponavljaju.Najvažnije je da se ne ufuraš da si poseban,jer to o sebi vjerovatno misle i laboratorijski zamorci.S druge strane,cijela me tvoja priča izuzetno zanima,jer je osobno iskustvo najvažnije iskustvo.Jel si ti iz Vukojebine koja slavi The Fall za 20 dana?
:shock: pozdrav i drži se.

_________________
Išto tako jedan čojek, išo i išo kad odjedanput niđe ga.E sad dal je on ošo u havu il su ga ale odnijele nezna se.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet okt 28, 2005 9:54 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto okt 25, 2005 4:53 pm
Postovi: 477
kokoraoš je napisao/la:
Kalki,ukoliko želiš spreman sam ti pružiti bilo kakvu pomoć.I ja sam imao nekakvih iskustava,doduše manjeg inteziteta,koja se više ne ponavljaju.Najvažnije je da se ne ufuraš da si poseban,jer to o sebi vjerovatno misle i laboratorijski zamorci.S druge strane,cijela me tvoja priča izuzetno zanima,jer je osobno iskustvo najvažnije iskustvo.Jel si ti iz Vukojebine koja slavi The Fall za 20 dana?
:shock: pozdrav i drži se.


Ma znam danisam poseban... al da neš posebno, očito, rade to sam siguran...

Iz Vinkovaca sam , sad ti je možda malo jasnije...

Čuj ne znam kak bi mi mogao pomoći il što već?, al kontam, ako su se neke stvari odigrale na suptilnoj razini onda bih ih volio biti vizualno svjestan...

Osijek je, uostalom, blizu...

Pozdrav i hvala!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet okt 28, 2005 10:37 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon sep 26, 2005 12:54 pm
Postovi: 117
Lokacija: OSIJEK
U prvom redu,pošto sam svjestan svih svojih ograničenja,pomoć bi se sastojala u pokušaju zajedničkog sagledavanje situacije.A nakon toga možemo probati ustanoviti neke parametre po kojima se objekat ponaša,a također i tvoje aurične promjene prije,za vrijeme,i poslije kontakta.Možda nešto zaključimo.Odluka je na tebi...

_________________
Išto tako jedan čojek, išo i išo kad odjedanput niđe ga.E sad dal je on ošo u havu il su ga ale odnijele nezna se.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet okt 28, 2005 12:10 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
možemo probati ustanoviti neke parametre po kojima se objekat ponaša


Možete, ali ste ograničeni na samo "poglede" 3. denziteta! To vam neće biti dovoljno za potpuno razumijevanje čitave stvari oko NLO letjelice!

Čvrst materijal može biti u 4 vrste stanja, a kad još tomu pridodate vremensko/prostorne faktore... hmmm... letjelica može biti vidljiva iako nije u "našem" vremenu !!! Može biti samo u lumiscentnom stanju!!! Može i biti u našem vremenu, ali je na potpuno drugom mjestu, a vi njenu refleksiju vidite OVDJE !!!

Za to trebate razumijeti hiperdimenzionalnu prirodu univerzuma. Dakle, osjećam pitanja... pucajte.

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet okt 28, 2005 12:31 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto okt 25, 2005 4:53 pm
Postovi: 477
Jack987 je napisao/la:
Citat:
možemo probati ustanoviti neke parametre po kojima se objekat ponaša


Možete, ali ste ograničeni na samo "poglede" 3. denziteta! To vam neće biti dovoljno za potpuno razumijevanje čitave stvari oko NLO letjelice!

Čvrst materijal može biti u 4 vrste stanja, a kad još tomu pridodate vremensko/prostorne faktore... hmmm... letjelica može biti vidljiva iako nije u "našem" vremenu !!! Može biti samo u lumiscentnom stanju!!! Može i biti u našem vremenu, ali je na potpuno drugom mjestu, a vi njenu refleksiju vidite OVDJE !!!

Za to trebate razumijeti hiperdimenzionalnu prirodu univerzuma. Dakle, osjećam pitanja... pucajte.

:wink:


E pročitao si mi misli ....

Baš sam se i ja to pitao...

pogotovo što se stvari čak ponekad odigraju tako brzo, da imam osjećaj kad ju vidim da je stvarno jednostavno napravila dimenzionalni skok i nazad ...

Problem je što se nimalo drukčije nisam osjećao nakon svih vizualnih kontaka... jednostavno sam bogatiji za još pokoje iskustvo...

Al čitajući o otmicama, i iskustvima razne vrste, znao bi da imam neki unutarnji konflikt s problemom pa bih naslutio da sam nešto iskusio il bio negdje...

Imao sam par snova čudnih, al uvijek postoji mogućnost da mi mašta radi svašta...

Jedino se dobro sjećam par snova gdje letim snagom uma i bili su toliko realni da sam si štipao ruke u snu i osjetio bol sa one strane realnosti...

Gdje sam bio ne znam... nešto poput matrixa...nisam znao jer ovdje gdje sam sad ili gdje sam bio je prava stvarnost...

Ne znam što bi trebao ispitat, možda je sve stvarno ostalo na vizualnom kontaktu...

Možda se neš tek desi ili uopće ništa...

Peace!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet okt 28, 2005 1:17 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
E pročitao si mi misli ....


He,he... to se ponekad i može... i to vrlo lako. Ovisi o tome jel znaš kako se to radi. A tek da imamo svijest entiteta... iz recimo 4. denziteta ( ili viših ), to bi bila samo dječja igra. Zato i vanzemaljci lako komuniciraju telepatijom kad "čitaju" misli. Sve je u misaonim formama!

Naučit ćemo to svi... kad-tad.

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub okt 29, 2005 5:53 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto okt 25, 2005 4:53 pm
Postovi: 477
Evo, takoreći,ovu vijest donosim LIVE...

Danas su mi trebali doći gosti i kuća biti puna, međutim sve se svelo na to da sam sam kući..

Hvala Bogu da mi je frend došao, te smo malo čapri i slušali mjuz...

Otišao je kući oko 5.30 h... malo dok sam ga pratio sam pogledavao nebo ...

Ničega štro inače nema...

Međutim uskoro se na istočnoj strani neba pojavila svijetlost koja je emanirala bijelo, crvenu svijetlost, poput bljeskanja... bila je različita od drugih i povelika...

Već je 1 h promatram... želim isključiti svaku mogućnost pogreške, no međutim to nije slučaj ovdje...

Naime ta se svijetlost kreće po nebu u svim smjerovima pa i prema meni... i za razliku od postojećih zvijezda, s obzirom, da je sunce samo što ne izašlo naprotiv postajala svijetlija i vidljivija tj sve je bliže bila meni...

Otišao sam neš u kuću da obavim i dok sam se vratio bila je za duplo više na horizontu neg je bila kad sam otišao... 15 min je prošlo...

Evo sad sam provjerio još jednom... na nebu se ne vidi niti jedno svijetleće tijelo osim mjeseca... al na istočnoj strani, što je smiješno... jer tamo sunce izlazi, vidi se još uvijek taj NLO koji pulsira spomenutim bojama...

Eto jedan od kontakata u nizu...

Mogu samo reći da sam danas imao potajnu želju da ih vidim, tko god da su...

Što drugo reći... :roll:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub okt 29, 2005 9:10 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Daj posudi makar neku kameru... ako možeš i snimi malo!!!

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub okt 29, 2005 12:23 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto okt 25, 2005 4:53 pm
Postovi: 477
Jack987 je napisao/la:
Daj posudi makar neku kameru... ako možeš i snimi malo!!!

:wink:


Sirot sam ti ja čovjek... :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub okt 29, 2005 2:06 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Heh, pa zar nekom prijatelju moraš plaćat da ti posudi?!?

Makar neki noviji digitalni foto-aparat sa mogućnosti snimanja bar par minuta???

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub okt 29, 2005 2:14 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned okt 23, 2005 8:14 pm
Postovi: 23
Kalki je napisao/la:
Jack987 je napisao/la:
Daj posudi makar neku kameru... ako možeš i snimi malo!!!

:wink:


Sirot sam ti ja čovjek... :lol:


ali ipak imas racunalo i internet.... :roll:

mislim da si vec zbilja mogao snimiti nesto, ako je tako cesto i ucestalo kao sat pricas... malo mi je sumljivo to... :idea:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: odgovor
PostPostano: ned okt 30, 2005 6:55 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto nov 16, 2004 9:46 am
Postovi: 7
Lokacija: Srbija
Kalki, zasto citiras Gitu? To je jedna od Matrica? Ne mozes tako doci do istine? Moras je posvedociti kroz sebe. Da li si siguran da to nije iz Matriksa? A to sta je vecno a sta nije to je druga prica. Jel, Krisnini su svi oblici pa i reptilski.... He, he..

Pozdrav i pamet i da nikome nikada nista da ne verujes.
P.s. Svaki covek je posebna religija za sebe.

_________________
Serban


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: odgovor
PostPostano: ned okt 30, 2005 7:12 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto okt 25, 2005 4:53 pm
Postovi: 477
Serban je napisao/la:
Kalki, zasto citiras Gitu? To je jedna od Matrica? Ne mozes tako doci do istine? Moras je posvedociti kroz sebe. Da li si siguran da to nije iz Matriksa? A to sta je vecno a sta nije to je druga prica. Jel, Krisnini su svi oblici pa i reptilski.... He, he..

Pozdrav i pamet i da nikome nikada nista da ne verujes.
P.s. Svaki covek je posebna religija za sebe.


Dobro zboriš...

Sve je matrix...

Ako je Krishna reptil onda sam i ja... no u svakom slučaju je... ako me kužiš... u tome i je bit... ja nisam negativno nastrojen protiv onoga što je negativno nastrojeno...

Naravno da istinu tražim kroz sebe, ne mogu je drukčije ni naći, ali komparirajući sve religije i spise, ipak je smoiješno reći da ništa nije istina...

Zašto je toliko teško shvatiti da ono što vi mislite da je toliko loše, je bolje od onoga što mi činimo, generalno gledajući...

U tome i je bit problema...

Ako su učenja Krishne loša i reptilska... onda je to ono najbolje od njih... ali ipak to nije istina...?

Ne vjerujem ni sam sebi, ali jednoj Osobi ipak... pa nema potrebe za toliko pesimizma... nije ništa tako crno kao što mi to volimo vidjeti... sve je to jedna kozmička igra... i ne treba je se bojati...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned okt 30, 2005 10:57 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto sep 13, 2005 8:59 pm
Postovi: 5
Ma daj Kalki što se uznemiravaš zbog mišljenja jedno čovjeka? Samo nastavi i piši dalje! Drago mi je što svoja iskustva dijeliš sa nama! Nije bitna kamera ni fotić :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned okt 30, 2005 11:07 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Tako je Alien ( gle... pa imamo vanzemaljca na forumu!!! Alien=vanzemaljac )... hehehe!

Da, Kalki, nedaj se smetati, ako nema kamere, nema je! Pa što onda. Samo izvještavaj postovima. I to je prijenos podataka. Samo peri!!!

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon okt 31, 2005 7:18 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto nov 16, 2004 9:46 am
Postovi: 7
Lokacija: Srbija
Kalki, Krisnaizam i nije tako los u odnosu na druge religije, u svakom slucaju u religijama i ima po malo istine ali su one zamaskirane lazima i glupostima. Sto si blizi istini, suptilne prevare su vrlo izrazitije. Veca duhovnost i probudjenost uma tera od Matriksa da se i on tako ponasa, tako da ce ti servirati uvek ono sto zelis.
Posmatraj svoj um i uvek budi svestan svojih osecanja. Cak i vizuelni kao i masaoni dogadjaji mogu biti velika prevara.

Pozdrav.

_________________
Serban


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon okt 31, 2005 2:56 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub aug 28, 2004 9:34 am
Postovi: 138
Lokacija: Sarajevo
Sad tek procitah. Kalki, obavezno nastavi, jako interesantno :wink:

A ljudi, naravno da imaju pravo bit sumnjicavi, al to je njihovo misljenje, nema potrebe da zbog toga prestanes

_________________
As far as the laws of mathematics refer to reality, they are not certain; and as far as they are certain, they do not refer to reality.

Albert Einstein


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 914 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 46  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 36 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz