Sada je: čet mar 28, 2024 3:31 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 914 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 46  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmicama
PostPostano: pet apr 22, 2005 3:59 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto jan 25, 2005 9:29 am
Postovi: 84
source - http://www.geocities.com/changetheworld_now/serbe.htm


Viđam NLO-e nekoliko godina i imao sam kontakte s izvanzamaljskim bićima.

Imam 42 godine, tehničku (vojni pilot mlaznih aviona i kontrolor leta), ekonomsku (magistar) i menadžersku naobrazbu (upravitelj aerodroma). Od šeste godine imam razna iskustva duhovnog tipa koja neprestano poprimaju sve jasniji oblik i sve više smisla.

Među mnogo tipova fenomena koji su se manifestiranli u prethodne dvije godine, na primjer kad sam dobio poruku o trodimenzionalnoj prirodi vremena (vidi http://quanthomme.free.fr/energieencore ... julien.htm
http://www.onnouscachetout.com/themes/e ... julien.php), kad je NLO lebdio iznad moje kuće i 'objavio' svoju prisutnost strahovitom bukom, i onda kad je enormno velika trokutasta letjelica preletjela preko moje kuće kad sam se selio, a za njom zračna bitka od svjetala koja su potrajala 25 minuta, i također više pojavljivanja nebeskih svjetala i eterskih bića u mojoj kući, napokon, nakon što sam naučio kako da se mentalno projiciram na mjesto u prisutnosti dobroćudnih izvanzemaljaca, primio sam sljedeću poruku od njihove hijerarhije.

Jean Ederman.



----------------------------------------------------------------------

"PROMIJENITE SVIJET!

"ODLUČITE TREBAMO LI SE POKAZATI!"



Tko god vam je prenio ovu prevedenu poruku nevažno je, i morao bi ostati anoniman u vašem umu. Važno je što ćete učiniti s ovom porukom!

Svatko od vas želi primijeniti svoju slobodnu volju i iskusiti sreću.

To su svojstva koja su nam pokazana i do kojih sad imamo pristup. Vaša slobodna volja ovisi o znanju koje imate o svojoj vlastitoj moći. Vaša sreća ovisi o ljubavi koju dajete i primate.

Poput svih svjesnih rasa u ovom stupnju razvoja, možda se osjećate izolirano na svom planetu. Zbog tog ste dojma sigurni u svoju sudbinu. Ipak, na pragu ste velikih i naglih promjena kojih je samo manjina svjesna.

Nije naša odgovornost da mijenjamo vašu budućnost bez da vi to odaberete. Smatrajte ovu poruku općim svjetskim referendumom! I vaš odgovor glasačkim listićem!


Tko smo mi?

Ni vaši znanstvenici ni vaši religijski predstavnici ne izjašnjavaju se jednoznačno o neobjašnjenim nebeskim događajima kojima čovječanstvo svjedoči tisućama godina. Da bi netko spoznao istinu, mora se s njom suočiti bez filtera svojih vjerovanja, koliko god vrijedna poštivanja ona bila.

Rastući broj vaših anonimnih istraživača istražuje nove puteve znanja i dolazi vrlo blizu stvarnosti. Danas je vaša civilizacija preplavljena oceanom informacija, od kojih je samo sićušan dio, onaj manje uznemiravajući, primjetno raširen.

Ono što je kroz vašu povijest izgledalo besmisleno ili nemoguće često je postalo moguće, a zatim i ostvareno, pogotovo u posljednjih pedeset godina. Znajte da će budućnost biti još više iznenađujuća. Otkrit ćete najgore, kao i najbolje.

Poput milijarda drugih u ovoj galaksiji, mi smo svjesna stvorenja koja neki nazivaju "izvanzemaljci", iako je stvarnost suptilnija.

Nema fundamentalne razlike između vas i nas, osim iskustva pojedinih stupnjeva evolucije. Kao i u svakoj organiziranoj strukturi, hijerarhija postoji i u našim međusobnim odnosima. Naša se temelji na mudrosti nekoliko rasa. Obraćamo vam se s odobrenjem te hijerarhije.

Poput većine vas, i mi smo u potrazi za Vrhovnim Bićem. Dakle mi nismo ni bogovi ni polubogovi nego praktički jednaki vama u Kozmičkom Bratstvu.

Fizički, malo se razlikujemo od vas, ali većina nas je humanoidnog oblika.

Naše postojanje je stvarnost, ali većina vas to još ne opaža. Mi nismo puki promatrači, mi smo savjesni kao i vi. Ne opažate nas jer ostajemo nevidljivi vašim osjetilima i mjernim instrumentima veći dio vremena.

Želimo ispuniti ovu prazninu u ovom trenutku u vašoj povijesti. Donijeli smo tu kolektivnu odluku, ali to nije dovoljno. Trebamo vašu. Preko ove poruke vi postajete donositelji odluke. Vi osobno.

Nemamo ljudskog predstavnika na Zemlji koji bi mogao voditi vašu odluku.


Zašto nismo vidljivi?

U određenim stupnjevima evolucije kozmička "čovječanstva" otkrivaju nove oblike znanosti iza očite kontrole materije. Strukturirana dematerijalizacija i materijalizacija njihov su dio. To je ono što je vaše čovječanstvo postiglo u nekoliko laboratorija, u tijesnoj suradnji s drugim "izvanzemaljskim" stvorenjima, a za cijenu hazardnih kompromisa koje od vas namjerno skrivaju neki od vaših predstavnika.

Osim atmosferskih ili svemirskih objekata ili fenomena poznatih vašoj znanstvenoj zajednici, koje zovete NLO, postoje i u biti višedimenzionalni proizvedeni svemirski brodovi koji primijenjuju te sposobnosti.

Mnoga ljudska bića bila su u vizualnom, slušnom, dodirnom ili psihičkom kontaktu s takvim brodovima, a neki od njih su pod okultnim moćima onih koji "vladaju" vama. Viđenja su rijetka zbog izvanrednih prednosti dobivenih dematerijaliziranim stanjem tih brodova.

Budući da im sami niste svjedoci, ne možete vjerovati u njihovo postojanje. To potpuno razumijemo.

Većina tih viđenja radi se na pojedinačnoj bazi, tako da se dodirne duša, a ne da se mijenja organizirani sustav. To tako namjerno rade rase koje vas okružuju, ali zbog jako različitih razloga i rezultata.

Za negativna višedimanzionalna bića, koja igraju ulogu u primjeni sile u sjeni ljudske oligarhije, diskrecija je motivirana njihovom željom da sačuvaju svoje postojanje i napad u tajnosti.

Za nas diskrecija je motivirana poštivanjem ljudske slobodne volje koju ljudi mogu primijeniti da bi upravljali vlastitim poslovima tako da mogu samostalno dostići tehničku i duhovnu zrelost. Ulazak čovječanstva u obitelj galaktičkih civilacija željno je iščekivan.

Mi se možemo pojaviti usred bijela dana i pomoći vam da dostignete to jedinstvo. To još nismo do sad učinili jer je premalo vas to istinski željelo, zbog neznanja, nezainteresiranosti ili straha, i zato jer hitnost situacije nije to opravdavala. Mnogi od onih koji proučavaju viđenja broje svjetla u noći a ne osvjetljavaju put. Često razmišljaju u okvirima objekata, a radi se o svjesnim bićima.


Tko ste vi?

Vi ste izdanak mnogih tradicija koje su kroz vrijeme bile uzajamno obogaćivane međusobnim doprinosima. Isto se odnosi i na rase na površini Zemlje. Vaš je cilj ujediniti se u poštivanju tih korijena da bi dovršili zajednički projekt. Izgled vaših kultura čini se da vas drži razdvojenima jer ste ga zamijenili s dubljim bićem. Oblik je sad važniji od bitka vaše suptilne prirode. Za sile na položaju ovo prevladavanje oblika čini bedem koji ih štiti od bilo kakvog ugrožavanja.

Pozvani ste da prevladate oblik istovremeno ga poštujući zbog njegova bogatstva i ljepote. Zahvaljujući razumijevanju savjesti oblika volimo ljude u njihovoj različitosti. Mir ne znači ne-ratovanje, on se sastoji od postajanja onoga što ste vi u stvarnosti: jedno Bratstvo.

Da bi ste to razumijeli, broj rješenja koja su vam na dohvatu se smanjuje. Jedno od njih sastoji se od kontakta s drugom rasom koji bi promijenio sliku onoga što ste vi u stvarnosti.


Kakva je situacija?

Osim u rijetkim prilikama, naše intervencije uvijek su imale vrlo malo utjecaja na vašu sposobnost donošenja kolektivnih i osobnih odluka o vašoj vlastitoj budućnosti. To je motivirano našim poznavanjem vaših dubokih psiholoških mehanizama.

Došli smo do zaključka da se sloboda gradi svaki dan kako biće postaje svjesno sebe i svog okruženja i progresivno se oslobađa ograničenja i inercija, koje god bile. Usprkos brojnim hrabrim i voljnim ljudskim savjestima, te su inercije umjetno održavane radi zarade rastuće centralizirane sile.

Donedavno je čovječanstvo živjelo u zadovoljavajućoj kontroli nad svojim odlukama. Ali gubi sve više i više kontrolu nad svojom sudbinom zbog rastuće upotrebe naprednih tehnologija, čije su smrtonosne posljedice na zemaljske i ljudske ekosisteme postale nepovratne. Polako ali sigurno gubite svoju neobičnu sposobnost da život učinite poželjnim. Vaša moć oporavka umjetno će se smanjiti, bez obzira na vašu vlastitu volju. Postoje tehnologije koje utječu na vaše tijelo, kao i na vaš um. Takvi se planovi već ostvaruju.

To se može promijeniti dok god čuvate tu stvaralačku moć u vama, čak i ako ona dijeli prostor s tamnim namjerama vaših potencijalnih gospodara. To je razlog zašto mi ostajemo nevidljivi. Ta osobna moć osuđena je na propast ako se ne dogodi kolektivna reakcija velike magnitude. Razdoblje koje dolazi je razdoblje pucanja, koje god bilo.

Ali trebate li čekati do posljednjeg trenutka da biste tražili rješenje? Trebate li predvidjeti ili podnijeti bol?

Vaša povijest obilježena je susretima među ljudima koji su otkrivali jedni druge u često konfliktnim uvjetima. Osvajanje se gotovo uvijek događalo na propast drugih. Zemlja je postala selo u kojem svi znaju sve, a opet još traju sukobi i prijetnje svih vrsta postaju gore u trajanju i intenzitetu.

Premda Ljudsko biće kao osoba ima mnogo potencijalnih sposobnosti, ne može ih primijeniti s dostojanstvom. To vrijedi za većinu vas iz razloga koji su u biti geopolitički.

Ima vas nekoliko milijardi. Obrazovanje vaše djece i vaši uvjeti života, kao i uvjeti brojnih životinja i većine biljnog života, ipak su pod palcem malog broja vaših političkuh, financijskih, vojnih i religijskih predstavnika.

Vaše misli i vjerovanja oblikovani su prema gerilskim interesima da vas pretvore u roblje istovremeno vam dajući osjećaj da imate potpunu kontrolu nad svojom sudbinom, što je u stvari stvarnost.

Ali dug je put od želje do činjenice kad su prava pravila trenutne igre nepoznata. Ovaj put vi niste osvajač. Iskrivljavanje informacija tisućljetna je strategija za ljudska bića. Uvođenje misli, osjećaja ili organizama koji vam ne pripadaju, putem ad hoc tehnologija, još je starija strategija.

Prekrasne prilike za napredak blizu su velikih prijetnji potčinjenja i uništenja. Te opasnosti i prilike postoje sada. Ipak, vi možete opažati samo ono što vam se pokaže. Kraj prirodnih resursa je programiran, dok nijedan dalekogledni kolektivni projekt još nije pokrenut.

Mehanizmi za iscrpljivanje ekosistema prešli su granicu nepovratnosti. Rijetkost resursa i njihova nepoštena podjela - resursa čija će početna cijena rasti iz dana u dan - dovest će do bratoubilačkih borba na globalnoj razini, ali i u samim srcima vaših gradova i sela.

Mržnja raste, ali raste i ljubav. To je ono što vas drži u uvjerenju u vašu sposobnost nalaženja rješenja. Ali kritična masa nije dovoljna i poduzimaju se sabotaže na pametan način.

Ljudsko ponašanje, formirano od prošlih navika i treninga, ima takvu inerciju da vas ova perspektiva vodi u slijepu ulicu. Te probleme povjeravate predstavnicima, čija savjest za zajedničku dobrobit polako blijedi pred interesima korporatista, s tim teškoćama. Oni uvijek raspravljaju o formi, a rijetko o sadržaju.

Upravo u trenutku akcije nagomilavat će se odgode do točke u kojoj više nećete moći birati nego ćete se morati podrediti. To je razlog za to što će, više nego ikad u vašoj povijesti, vaše odluke donesene danas direktno i značajno utjecati na vaš opstanak sutra.

Koji bi događaj mogao korijenito promijeniti tu inerciju tipičnu za svaku civilizaciju? Odakle će doći kolektivna i sjedinjavajuća svijest, koja će zaustaviti to slijepo srljanje naprijed?

Plemena, stanovništva i ljudski narodi oduvijek su imali međusobne interakcije. Suočeni s prijetnjama koje vise nad ljudskom obitelji, možda je vrijeme da se dogodi neka veća interakcija.

Veliki val je na rubu pojavljivanja. Pomiješan je od jako pozitivnih ali također i vrlo negativnih aspekata.


Tko su "treća strana"?

Postoje dva načina da se uspostavi kozmički kontakt s nekom drugom civilizacijom: putem postavljenih predstavnika ili direktno s pojedincima bez razlike. Prvi način povlači borbu interesa, drugi donosi svijesnost.

Prvi način odabrala je grupa rasa motiviranih držanjem čovječanstva u ropstvu, i na taj način kontroliranjem Zemaljskih resursa, genskog naslijeđa i ljudske emocionalne energije.

Drugi je način odabrala grupa rasa udružena s ciljem Duha služenja. Mi smo, sa svoje strane, podržali taj nesebičan cilj i predstavili se prije nekoliko godina predstavnicima ljudske sile koji su odbili našu pruženu ruku pod izgovorom nekompatibilnih interesa s njihovom strateškom vizijom.

Zato danas pojedinci moraju samostalno načiniti ovaj izbor bez uplitanja ikakvog predstavnika. Ono što smo u prošlosti predložili onima za koje smo vjerovali da su sposobni pridonijeti vašoj sreći, sada predlažemo ... vama!

Većina vas ignorira činjenicu da su ne-ljudska stvorenja učestvovala u primjeni tih centraliziranih sila, bez da ste i posumnjali na njih i bez da su bili dostupni vašim osjetilima. Veoma je točno da su oni na vrlo suptilan način gotovo preuzeli kontrolu. Oni nužno ne postoje na vašoj materijalnoj ravnini, i to je baš ono što bi ih moglo učiniti ekstremno učinkovitima i zastrašujućima u bliskoj budućnosti. Ipak, znajte da se velik broj vaših predstavnika bori protiv te opasnosti! Znajte da nisu sve otmice uperene protiv vas. Teško je prepoznati istinu!

Kako biste vi mogli u takvim okolnostima primijeniti svoju slobodnu volju, kad je toliko manipulirana? Od čega ste vi stvarno slobodni?

Mir i ujedinjenje vaših naroda bio bi prvi korak prema harmoniji s civilizacijama koje nisu vaše.

Baš to je ono što oni koji vama manipuliraju iza scene žele izbjeći pod svaku cijenu, jer dijeleći vladaju! Oni također vladaju i onima koji upravljaju vama. Njihova snaga dolazi iz sposobnosti da u vas uvlače nepovjerenje i strah. To značajno šteti vašoj samoj kozmičkoj prirodi.

Ova poruka ne bi bila važna da tutorat tih manipulatora nije dosegnuo vrhunac i da se njihovo navođenje na pogrešan put i ubojiti planovi nisu materijalizirali pred nekoliko godina. Njihovi rokovi su zaključeni i čovječanstvo će proći kroz muke bez presedana u idućih deset ciklusa.

Da biste se obranili od te agresije bez lica, morate imati bar dovoljno informacija koje vode do rješenja.

Kao što je slučaj i s ljudima, otpor postoji i među tim dominantnim rasama. I opet, izgled i pojava neće biti dovoljni da se razluči dominator od saveznika. U vašem trenutnom stanju psihe ekstremno je teško razlikovati ih. Uz vašu intuiciju bit će potreban i trening kad dođe vrijeme.

Svjesni neprocjenjive vrijednosti slobodne volje, pozivamo vas jednoj alternativi.


Što mi možemo ponuditi?

Mi vam možemo ponuditi više holističku viziju svemira i života, konstruktivne interakcije, iskustvo poštenih i bratskih odnosa, oslobađajuće tehničko znanje, iskorjenjivanje patnje, kontroliranu primjenu individualnih moći, pristup novim oblicima energije i, napokon, bolje shvaćanje svijesti.

Mi vam ne možemo pomoći da prevladate individualne i kolektivne strahove, kao ni donijeti vam zakone koje niste sami odabrali, rad na vama samima, individualne i kolektivne napore da izgradite svijet kakav želite, duh potrage za novim horizontima.


Što bismo mi dobili?

Kad biste odlučili da se takav kontakt ostvari, mi bismo se oduševili čuvanjem bratske ravnoteže u ovom dijelu svemira, plodnim diplomatskim izmjenama i intenzivnom Radošću spoznaje da ste se vi ujedinili da biste ostvarili ono za što ste sposobni. Osjećaj Radosti snažno je tražen u svemiru jer je njegova energija božanska.


Koje vam pitanje postavljamo?

"ŽELITE LI DA SE POKAŽEMO?"


Kako možete odgovoriti na to pitanje?

Istina duše može se čitati telepatski. Vi samo morate upitati sebe to pitanje i dati svoj odgovor toliko jasno, pojedinačno ili u grupi, koliko to želite. To što ste u srcu grada ili u središtu pustinje ne utječe na učinkovitost vašeg odgovora, DA ili NE, NEPOSREDNO NAKON POSTAVLJANJA PITANJA! Jednostavno učinite to kao da pričate sa sobom ali razmišljajući o poruci.

Ovo je univerzalno pitanje i tih samo nekoliko riječi, stavljenih u svoj kontekst, ima snažno značenje. Ne biste smjeli dozvoliti da vas kolebanje ometa. Zato morate smireno razmisliti o tome, u svoj savjesti. Da bi vaš odgovor bio savršeno povezan s pitanjem, preporučujemo da odgovorite odmah po još jednom čitanju ove poruke.

Nemojte žuriti s odgovorom. Dišite i dopustite da u vas prodre moć vaše vlastite slobodne volje. Budite ponosni na ono što jeste! Problemi koje imate mogu vas oslabiti. Zaboravite na njih na nekoliko minuta da budete ono što jeste. Osjetite snagu koja se budi u vama. Vi kontrolirate sami sebe!

Jedna misao, jedan odgovor može drastično promijeniti vašu blisku budućnost, na jedan ili drugi način.

Vaša individualna odluka da zamolite u svojem unutarnjem ja da se mi pokažemo na vašoj materijalnoj ravnini usred bijela dana nama je draga i bitna.

Premda možete odabrati način koji vam najbolje odgovara, rituali su u biti beskorisni. Iskreni zahtjev načinjen s vašim srcem i vašom vlastitom voljom uvijek će biti opažen od onih od nas kojima je upućen.

U svom vlastitom privatnom glasačkom mjestu vaše tajne volje, odredit ćete budućnost.


Što je efekt poluge?

Ovu odluku trebao bi donijeti najveći broj među vama, premda bi mogao izgledati kao manjina. Preporučujemo da proširite ovu poruku na sve zamislive načine, na koliko je god jezika moguće, onima oko sebe, izgledali oni sposobni prihvatiti ovu novu viziju budućnosti ili ne.

Učinite to upotrebljavajući zabavan ton ili ismijavanje, ako vam to može pomoći. Možete joj se čak otvoreno i javno rugati ako se na taj način osjećate ugodnije, ali nemojte biti indiferentni jer ćete bar vi biti ti koji su primijenili svoju slobodnu volju.

Zaboravite na lažne proroke i vjerovanja koja su vam prenesana o nama. Ovaj zahtjev jedan je od najintimnijih koji može biti zatražen od vas. Samostalno donošenje odluke, kao pojedinci, vaše je pravo kao i vaša odgovornost!

Pasivnost samo vodi u odsutnost slobode. Slično tome neodlučnost je uvijek neefikasna. Ako se stvarno želite držati svojih uvjerenja, što mi razumijemo, tada recite NE. Ako ne znate što da odaberete, nemojte reći DA iz čiste zntiželje. Ovo nije predstava, ovo je pravi svakodnevni život, MI SMO ŽIVI! I živimo!

Vaša povijest ima mnogo epizoda u kojima su odlučni muškarci i žene bili sposobni utjecati na tijek događaja usprkos svom malom broju.

Baš kao što je malen broj dovoljan da se preuzme privremena vlast na Zemlji i utječe na budućnost većine, tako i malen broj vas može korijenito promijeniti vašu sudbinu kao odgovor na nemoć pred tolikom inercijom i preprekama! Možete olakšati porod čovječanstva u Bratstvo.

Jedan od vaših mislilaca jednom je rekao: "Dajte mi rukohvat i podići ću Zemlju".

Širenje ove poruke tada će biti rukohvat koji treba ojačati, mi ćemo biti poluga svjetlosnim godinama duga, vi ćete biti zanatlije koji će ... podići Zemlju, što će biti posljedica našeg pojavljivanja.


Koje bi bile posljedice pozitivne odluke?

Za nas neposredna posljedica kolektivne privolne odluke bila bi materijalizacija mnogih brodova, na vašem nebu i na Zemlji.

Za vas direktna posljedica bila bi brzo napuštanje mnogih uvjerenja i vjerovanja.

Jednostavan odlučan vizualani kontakt imao bi ogromne utjecaje na vašu budućnost. Mnoge spoznaje bile bi izmijenjene zauvijek. Organizacija vaših društava bila bi duboko potresena zauvijek, na svim područjima aktivnosti. Moć bi postala individualna jer biste sami vidjeli da smo mi živi. Konkretno, promijenili biste svoju ljestvicu vrijednosti.

Najvažnija stvar za nas je to da bi čovječanstvo formiralo jednu obitelj pred tim "nepoznatim" koje bismo mi predstavljali!

Opasnost bi se polako otopila iz vaših domova jer biste indirektno prisilili nepoželjne, koje smo nazvali "treća strana", da se pokažu i nestanu. Svi biste nosili isto ime i dijelili iste korijene: Čovječanstvo!

Kasnije bi bile moguće mirne i poštene razmjene, ako bi to bila vaša želja. Za sad onaj tko je gladan ne može se smijati, onaj tko je pun strahova ne može nam pružiti dobrodošlicu. Tužni smo kad vidimo muškarce, žene i djecu da toliko pate u svom tijelu i svojim srcima, kad nose takvo unutarnje svjetlo.

To svjetlo može biti vaša budućnost. Naši odnosi mogu biti progresivni.

Dogodilo bi se nekoliko stupnjeva od nekoliko godina ili desetljeća: demonstrativno pojavljivanje naših brodova, fizičko pojavljivanje pored ljudskih bića, suradnja u vašoj tehničkoj i duhovnoj evoluciji, otkrivanje dijelova galaksije.

Svaki bi vam put bili ponuđeni novi odabiri. Vi biste tada odlučili da pređete na novi stupanj ako mislite da je to potrebno za vašu vanjsku i unutarnju dobrobit. Ni na jedno uplitanje ne bismo se odlučili jednostrano. Otišli bismo čim biste vi kolektivno poželjeli da odemo.

Ovisno o brzini širenja ove poruke svijetom, nekoliko tjedana, ili čak nekoliko mjeseci, bit će potrebno prije našeg "velikog pojavljivanja", kad bi takvu odluku donijela većina onih će iskoristiti svoju sposobnost da biraju, i kad bi ova poruka dobila potrebnu podršku.

Glavna razlika između vaših dnevnih molitava entitetima strogo duhovne prirode i vaše trenutne odluke ekstremno je jednostavna:

mi smo tehnički opremljeni da se materijaliziramo!


Zašto takva povijesna dilema?


Znamo da su "stranci" smatrani neprijateljima tako dugo dok utjelovljuju "nepoznato". U prvom stupnju osjećaji koje će izazvati naše pojavljivanje ojačat će vaše odnose na globalnoj razini.

Kako možete znati da je naš dolazak posljedica vašeg kolektivnog izbora? Iz jednostavnog razloga – mi bismo inače već odavno bili tu na vašoj razini postojanja! Ako mi još nismo tu, to je zato što vi još niste eksplicitno donijeli takvu odluku.

Neki među vama mogli bi pomisliti da bismo vas mi uvjerili u vaš namjeran izbor kako bismo legitimirali svoj dolazak, premda to ne bi bilo točno. Kakv bismo mi interes imali otvoreno ponuditi ono do čega vi još nemate pristupa, za dobrobit najvećeg broja vas?

Kako možete biti sigurni da ovo nije još jedan suptilan manevar "treće strane" da vas bolje podjarmi? Jer uvijek se efikasnije može boriti protiv nečega što je identificirano nego protiv nečega što nije. Nije li terorizam koji vas nagriza očit primjer?

Kako god, vi ste jedini sudac u svom srcu i duši! Što god odaberete, bit će poštivano! U odsutnosti ljudskih predstavnika koji bi vas mogli zavesti u pogrešku vi ignorirate sve o nama kao i o onima koji manipuliraju vama bez vašeg pristanka.

U vašoj situaciji, predostrožan princip kojise sastoji od ne pokušavanja otkrivanja nas više ne prevladava. Već ste u Pandorinoj kutiji koju je "treća strana" stvorila oko vas. Kakva god vaša odluka bila, morat ćete izaći iz nje.

Pred takvom dilemom, jedno neznanje protiv drugog, morate upitati svoju intuiciju. Želite li vidjeti nas vlastitim očima, ili jednostavno vjerujete onome što vaši mislioci kažu? To je pravo pitanje!

Nakon tisuća godina, jednog je dana ovaj izbor morao postati neizbježan: biranje između dvojeg nepoznatog.


Zašto širiti takvu poruku među sobom?

Prevedite i proširite ovu poruku širom svijeta. Ta akcija utjecat će na vašu budućnost na nepromjenjiv i povijestan način na ljestvici tisućljeća, a u suprotnome odgodit će novu prigodu za izbor na nekoliko godina kasnije, bar jednu generaciju, ako uspije preživjeti.

Ne birati znači podnositi izbore drugih ljudi. Ne informirati druge znači ulaziti u rizik dobivanja rezultata koji je u suprotnosti s nečijim očekivanjima. Ostati indiferentan znači odustati od svoje slobodne volje.

Radi se o vašoj budućnosti. Radi se o vašoj evoluciji.

Moguće je da ovaj poziv ne dobije vaš kolektivni odaziv i da, zbog manjka informacija, ne bude uzet u obzir. Ipak ni jedna individualna želja ne prolazi nezapažena u svemiru.

Zamislite naš dolazak sutra. Tisuće brodova. Jedinstveni kulturni šok u povijesti današnjeg čovječanstva. Tada će biti prekasno za žaljenje zbog nedonošenja izbora i širenja poruke, jer će to otkriće biti nepovratno. Inzistiramo na tome da ne žurite, nego da razmislite o tome! I odlučite!

Veliki mediji neće nužno biti zainteresirani za širenje ove poruke. Zato je to vaš zadatak, kao anonimnog a ipak izvanrednog mislećeg i ljubećeg bića, da je prenesete.

Još uvijek ste arhitekti vlastite sudbine ...

"ŽELITE LI DA SE POKAŽEMO?"


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet apr 22, 2005 4:12 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 19, 2004 9:39 am
Postovi: 463
Lokacija: Offline
Djevojčica se pretvorila u guštera
Bez obzira na tvrdnje liječnika kako u bolnici nema takve pacijentice, tisuće su Indijaca navalile da vide djevojčicu koja se djelomično pretvorila u guštera.

http://timesofindia.indiatimes.com/arti ... 054258.cms


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto maj 10, 2005 7:17 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto jan 25, 2005 9:29 am
Postovi: 84
THE DISCLOSURE PROJECT

9th of May 2001.

NATIONAL PRESS CLUB

WASHINGTON, D. C.

Preveo: Dipl. Ing. Božidar Kemić

2004

´Disclosure´ projekt i CSETI

Center for the Study of Extraterrestrial Intelligence - CSETI ( Centar za proučavanje izvanzemaljske inteligencije ) međunarodna je neprofitna istraživačka i obrazovna organizacija sa sjedištem u SAD-u posvećena razumijevanju fenomena NLO i bliskih susreta. Osnovao ju je Dr. Steven M. Greer ( po struci liječnik urgentne medicine ) zajedno sa svojim suradnicima.
Watch The National Press Club Webcast

Jedan od projekata CSETI-ja je i ´ Disclosure Project´.

U CSETI-ju smatraju da temeljito razmatranje postojećih podataka i dokumenata o NLO-ima upućuje na zaključak da Zemlju posjećuju izvanzemaljske inteligencije ( engl. Extraterrestrial Intelligences, ETIs ) i izvanzemaljske svemirske letjelice ( Extraterrestrial Spacecrafts , ETS ) već desetljećima, ako ne stoljećima, i da je taj kontakt intenzivniji od 1947. godine.

9. svibnja 2001. , dvadesetak obavještajnih, vladinih, vojnih, korporacijskih i znanstvenih svjedoka svjedočili su u Nacionalnom Press Clubu u Washingtonu DC o realnosti NLO-a, izvanzemaljske prisutnosti i rezultirajućih naprednih tehnologija za generiranje energije i propulziju.

´ Disclosure Project´, neprofitna istraživačka organizacija, poziva na otvorena saslušanja u Kongresu SAD-a o predmetu NLO-a i izvanzemaljske prisutnosti i za donošenje zakona kojima će se zabraniti stacioniranje oružja u svemiru ( u neposrednom prostoru oko Zemlje ).

U Projektu su identificirali nekoliko stotina svjedoka iz čitavog svijeta koji su bili voljni dati izjave o tom predmetu.

Uži krug svjedoka iz SAD-a, njih nekoliko stotina spremni su o tome što znaju o predmetu svjedočiti u Kongresu.

Svjedočanstva s konferencije Disclosure Projecta održane 9. svibnja 2001.

Steven Greer speaking at Disclosure Project press conference at National Press Club to announce UFO findings

Dr. Steven Greer ( uvodni govor )

´ Članovi tiska, američka javnosti i ljudi svijeta ! Danas smo ovdje kako bismo razotkrili istinu o predmetu koji je bio ismijavan i nijekan tijekom najmanje 50 godina. Muškarci i žene za ovom govornicom, i nekih dodatnih 350 vojnih i obavještajnih svjedoka o tako zvanom NLO predmetu i izvanzemaljskoj inteligenciji mogu dokazati i dokazat će da nismo sami.

Želio bih zahvaliti Sarah Mc Clendon, dopisnici Bijele kuće, koja je danas s nama, za njezino sponzorstvo ovog skupa [ za koji je procijenjeno da je stajao 80 000 USD ].

1993. , skupina vojnih savjetnika ovog projekta i ja sastali smo se u Virginiji. Odlučili smo da je vrijeme da se civilni, vojni, obavještajni i drugi ljudi skupe i razotkriju istinu o predmetu koji se naziva NLO-i [ engl. :UFOs ].

Od tada sam osobno brifirao ... Jamesa Woolseyja prvog direktora CIA-e [ u vrijeme administracije] predsjednika Clintona.

Osobno sam brifirao načelnika [ DIA-a]; načelnika obavještajne službe u Združenom stožeru [ Pentagon ]; članove Obavještajne komisije u Senatu; mnoge članove Kongresa; članove vodstava u Europi; Japanski kabinet i druge.

I ono što sam našao bilo je ... da nisu imali pristup tim projektima. Možemo nepobitno dokazati, kroz ove svjedoke koje smo otkrili, koji sada broje preko 400 ljudi – i to su ljudi koji su bili unutar CIA-e , NSA-a, NRO-a, Vojnog zrakoplovstva [ US Air Force], Mornarice [Navy],..vojske [ US Army ], iz svih odjela obavještajne i vojne zajednice, kao i korporacijski svjedoci, ugovaratelji s vladom – da su to ljudi koji su bili uključeni u crne budžete ili tajne nepotvrđene projekte. Ti nepotvrđeni projekti sa posebnim pristupom stoje najmanje 40 do 80 milijardi [ američkih dolara; USD] na godinu i uključuju tehnologije koje mogu za uvijek promijeniti svijet.

Razlog zašto sada istupamo je taj što tražimo da Američki Kongres i predsjednik Bush pokrenu službenu istragu i razotkrivanje o tom predmetu.

Taj predmet ima najdublje implikacije na ljudsku budućnost, na nacionalnu sigurnost SAD-a i na mir u svijetu.Posebno, tehnologije vezane uz NLO-e i izvanzemaljska vozila, ako se deklasificiraju [ ukine im se status tajnosti] i upotrijebe za miroljubivo generiranje energije i za pogon, definitivno bi riješile naziruću energetsku krizu ; zaustavile bi globalno zagrijavanje, korigirale bi izazove očuvanja okoliša s kojima je zemlja suočena.

Također je presudno da počnemo, kao društvo, raspravljati o ispravnosti postavljanja oružja u svemiru. Ako doista možemo dokazati da je istina da nismo sami i da je svemir područje koje dijelimo s drugim civilizacijama, postavljanje oružja u svemir mogla bi biti vrlo nerazumna i destabilizirajuća stvar. O tome se nije raspravljalo jer je izvan nacionalnog i međunarodnog vidokruga. Potrebno je da se takvo stanje promijeni i zbog toga smo danas ovdje.

Kroz ovo svjedočenje možemo nepobitno dokazati da su ti objekti izvanzemaljskog porijekla praćeni radarski; da su se kretali [ brzinama ] tisućama milja na sat, zaustavljali se [naglo] i činili [nagle] okrete. Oni koriste antigravitacijske pogonske sustave u čiji način rada smo mi već proniknuli kroz [istraživačke] tajne projekte u Sjedinjenim Državama, Velikoj Britaniji i drugdje.

Da su ti objekti prizemljivali, povremeno bivali oneposobljeni i bili zaposjednuti – posebno od strane timova unutar Sjedinjenih Država; da su izvanzemaljski oblici života bili zaposjednuti i da su njihova vozila uzimana i temeljito proučavana, tijekom najmanje 50 godina.

Možemo dokazati, kroz svjedočenje i dokumente koje ćemo predočiti, da je taj predmet bio sakriven od članova Kongresa i od najmanje dvije predsjedničke administracije koliko nam je poznato.

I da je Ustav Sjedinjenih Država potkopan rastućom moći tih tajnih projekata i da je to opasnost za nacionalnu sigurnost. Želim naglasiti da nema dokaza da su ti oblici života [ koji nas posjećuju ] neprijateljski prema nama. Ali postoji mnoštvo dokaza da su oni zabrinuti oko našeg neprijateljstva. [ Bilo je slučajeva ] da su neutralizirali ili učinili neupotrebljivom sposobnost lansiranja inter-kontinentalnih balističkih projektila. Svjedoci ovdje danas opisat će vam te događaje. Oni [ posjetitelji ] su jasno pokazali da ne žele da naoružavamo svemir. Ipak, mi još uvijek nastavljamo ići tim opasnim putem.

I , nepobitno će dokazati da su ti projekti, zbog toga što ih se nije prikladno nadziralo od strane Kongresa, od strane američkog predsjednika, od strane međunarodne zajednice, postali prijetnja nacionalnoj sigurnosti. I zbog tog razloga, mi osjećamo da moramo razotkriti te činjenice.

Ovo je početak kampanje za razotkrivanje. I u podsjetniku koji sam napisao za predsjednika Georgea W. Busha prošli tjedan izjavio sam da će se ova kampanja nastaviti sve dok ne budu ispunjeni naši ciljevi.

A oni su sljedeći:

Da imamo otvorena, iskrena saslušanja o tom predmetu u američkom Kongresu.

Da se ostvari trajna zabrana na naoružavanje svemira ili ciljanje bilo kojeg objekta izvanzemaljskog porijekla.

Da se ostvari opsežna i potpuna studija tajnih tehnologija povezanih s tim predmetom, da se vidi kako bi ih se moglo odgovarajuće deklasificirati i primijeniti za miroljubivo generiranje energije tako da se svijet može skinuti s fosilnih goriva uz dovoljno vremena da se spriječi [još] veće oštećenje eko-sustava i rat zbog naziruće energetske krize koja će sigurno zahvatiti zemlju u nadolazećim desetljećima.

To je najhitniji predmet. Bio je ismijavan, da. Znam da bi mnogi u medijima željeli pričati o ˝malima zelenima˝. Ali, u stvarnosti, predmet je ismijavan zbog toga jer je toliko ozbiljan.

Naišao sam na sve veće jadikovanje iz Pentagona, od članova Kongresa, koji su me pitali: ˝ Što nam je činiti ?˝ Ovdje je ono što ćemo raditi. Vidjet ćemo da će taj predmet biti propisno razotkriven i ovi hrabri svjedoci, prvih dvadesetjedan od preko stotinu koje smo već intervjuirali [ i snimili ] na video vrpci, istupaju da govore istinu.

Sada, očekujem od ljudi da budu skeptični ali ne nerazumni tako da, zbog toga što su ti muškarci i žene istupili i imaju svoje preporuke, mogu objasniti tko su i da su bili svjedoci iz prve ruke nekima od najvažnijih događaja u povijesti ljudske vrste. Kao što su mi neki od ovih ljudi ovdje istaknuli, bili su zaduženi za upravljanje nuklearnim oružjem Sjedinjenih Država, njihovoj riječi se vjerovalo u pogledu svega od velike važnosti za nacionalnu sigurnost - moramo vjerovati njihovoj riječi sada.

Kao što je Monsignor Corrado Balducci rekao u Vatikanu, u jednom intervjuu koji sam nedavno imao s njim, ˝ Nerazumno je ne prihvatiti svjedočenje tih svjedoka.˝ Zato, molim vas, budite skeptični. Ali to nije isto što i imati predrasude i biti ograničenih pogleda. To je predmet od velike važnosti i molim medije, znanstvenu zajednicu i političku zajednicu da ozbiljno razmotre taj predmet i da učine pravu stvar za čovječanstvo i za našu djecu.

Raspolažemo brifing-dokumentom na oko 500 stranica, za medije i članove Kongresa, s prijepisima [ izjava] niza tih top-secret [ strogo povjerljivih ] svjedoka; imamo 4-satni rezime na video-vrpci tog projekta od 120 sati intervjua, koji je dostupan za pregledavanje Kongresu i glavnim medijima.

Možemo pokazati da je predmet stvaran i da ima ogromno značenje za ljudsku budućnost. Molim sve vas koji slušate da kontaktirate članove Kongresa koji vas zastupaju i lidere diljem svijeta u drugim zemljama , i zatražite od njih da se održi iskreno ispitivanje o tom predmetu; da podrže zabranu na naoružavanje svemira, budući da dijelimo svemir s drugim oblicima života; i da se ,kao ljudi, brzo pokrenemo prema razumijevanju da je ovo kraj djetinjstva za ljudsku vrstu. Vrijeme nam je da postanemo zreli odrasli među kozmičkim civilizacijama. Da bismo to učinili moramo postati miroljubiva civilizacija i moramo paziti, idući u svemir s namjerom suradnje s drugim civilizacijama , da ne naoružavamo tu visoku granicu.

Muškarci i žene koji će sljedeći govoriti učinit će to redoslijedom počev s vaše lijeve strane. Oni će se [ sami ] predstaviti. Molim medije da se suzdrže od pitanja sve dok svaki od svjedoka ukratko ne ispriča o tome tko je i u što je osobno bio uključen ili bio svjedokom u svom radu za vladu/vojsku ili u karijeri vezanoj uz vladu.

Na kraju ćemo imati pitanja – svi vi možete postaviti pitanja toliko dugo koliko ovdje možemo ostati – i mi ćemo vam dati sve informacije koje vam trebaju.

John Callahan

Zovem se John Callahan, umirovljeni sam zaposlenik FAA-ja [ Federal Aviation Administration ; Federalna zrakoplovna administracija]. Bio sam šef Odjela za nesretne slučajeve, Odjel za procjene i istragu, u DC-u [ Washington D.C.]. Oko dvije godine prije nego što sam bio umirovljen primio sam poziv iz područja Aljaske u kojem su željeli znati što da kažu medijima. Rekao sam: ˝Kazati medijima, što?˝ On je odgovorio: ˝ O NLO-u.˝ Odatle je sve počelo. ˝ Koji NLO? ˝ Ispalo je da sam učinio ono što bi svaki vladin zaposlenik učinio u to vrijeme; reći mu: ˝ To je pod istragom.˝

Onda sam sve te podatke morao poslati u FAA-ov tehnički centar u Atlantic Cityju i idućeg dana moj neposredni šef i ja otišli smo u Atlantic City. Upravo sam bio nabavio novu video-kameru i snimio događaj.

U Atlantic Cityju prikazali smo što su pilot i kontrolor vidjeli i to smo povezali sa snimkama njegovog glasa tako da smo mogli čuti točno ono što je kontrolor rekao i što je čuo.

Vratili smo se sljedećeg dana, informirali administratora admirala Engena o tome što se dogodilo. On je zatražio 5-minutno brifiranje [ sažeto informiranje ]. Nakon informiranja želio je vidjeti video. Uključili smo video i on ga je pregledao, čitav video.

Idućeg dana uredio je sastanak za mene kako bih mogao dati obrazloženje znanstvenoj ekipi predsjednika Reagana i onima koje dovedu i uručiti im sve podatke.

Tog jutra, u ovalnom uredu FAA-ja, tri čovjeka iz Reaganove znanstvene ekipe, tri CIA-ina čovjeka, tri FBI-jeva čovjeka i ne sjaćam se tko su bili ostali, sa svim FAA-ovim stručnjacima koje sam doveo sa sobom da govore o hardwareu i softwareu...

Dali smo im da gledaju video, imali smo sve podatke, imali smo sve kompjuterske ispise. Uzbudili su se oko toga, ali kad je sve bilo učinjeno... jedan od CIA-inih ljudi rekao je ljudima da su sada obavezani na tajnost, da se taj sastanak nikada nije dogodio i da se taj događaj nikada nije dogodio.

Pa, upitao sam ih, ˝ Zašto? ˝ Pomislio sam da je to bio upravo jedan tadašnji ´stealth´ bombarder. On je rekao: ˝ Pa, ovo je prvi puta da imamo zabilježene radarske podatke o jednom NLO-u˝.

I ti ljudi su se svi uzbudili, oduševljeni tim podacima.

Tada sam rekao:˝ Pa, hoćete li reći javnosti o tome?˝ On je odgovorio:˝Ne, nećemo reći javnosti o tome. To bi uspaničilo javnost. Preuzet ćemo i proučiti to.˝

Ispričao sam tu priču mnogo puta i ponekad bi me ljudi šaljivo pogledavali. Imam sa sobom snimke glasova kontrolora koji su bili uključeni, FAA-ove originalne vrpce [podiže ih pokazujući auditoriju ].

Vidite, nakon što smo predali tu građu predsjednikovom osoblju, FAA nije znao što da radi s tim – mi ne odvajamo NLO-e od realnog prometa – tako da to nije naš problem [ smijeh iz auditorija ].

Imam kopiju originalnog videa koji smo uzeli [ podiže ga pokazujući auditoriju ] koji je prilično zanimljiv.

Jednom kad je čitava stvar bila završena, u moj ured su počela stizati izvješća. Zbog toga što to nije bio jedan od FAA-ovih problema prometa, FAA-ova izvješća [ podiže pokazujući auditoriju ] završila su na stolu u mom uredu.

Ostala su kod mene sve dok nisam bio umirovljen kada je osoblje spakiralo sav moj pribor i pomoglo mi ga odnijeti kući. Također, u kutiji koju sam našao upravo pred nekoliko dana ... našao sam ispise o [ radarskim ] ciljevima [ podiže pokazujući auditoriju ] iz kompjuterskih podataka, tako da ako želite pogledati svaki od ciljeva koji su bili tamo gore u to vrijeme, sada to možemo reproducirati iz ovog komada papira ovdje. To [ taj slučaj ] se naziva ˝ NLO Incident Japan 1648˝ [ zapravo JAL 1628 ] koji se dogodio 18. studenog 1986. [ noć 17/18. studeni 1986. ].

Spreman sam ići pred Kongres i prisegnuti pred Kongresom da je sve što sam rekao vama, ljudi, i da je sve što je ovdje [ drži podignute dokumente pokazujući ih auditoriju ] istina.

Hvala vam.

Charles L.Brown

Dobro jutro.Nadam se da ćete mi oprostiti. Malko sam nervozan.

Zovem se Charles L.Brown, pukovnik [ Lt. Col. ] sam u Američkim zračnim snagama [US Air Force ], umirovljen, kasnije sa 7 godina strane službe. Tijekom II. Svjetskog rata pridružio sam se Američkoj vojsci, letio u bombarderima u Europi...

Završio koledž u ljeto, kasnoga rujna ´49. , ponovo pozvan na aktivnu dužnost u novo-formiranim Američkim zračnim snagama. Bio sam priključen organizaciji zvanoj Ured za posebna istraživanja [ Office of Special Investigations, OSI ]. Zračne snage, kao što je većini vas poznato, formirane su 1947. OSI je središnja istražna agencija za Zračne snage i mislim da je bila formirana 1948.

Tako je sve bilo relativno novo. Nepotrebno je reći da su počev od 1947. NLO-i bili prilična novost.

Tehnički obavještajni centar Zračnih snaga [ The Air-Force Technical Intelligence Centre, ATIC ] bio je u Wright Peterson AFB-u i imao sam svoj ured u susjednoj zgradi. Naša organizacija je bila svjetska istražna agencija za Zračne snage , za neidentificirane leteće objekte [ NLO-e ]. To je trajalo tijekom približno dvije godine. Ime projekta bilo je poznato kao ˝ Project Grudge˝. To je bio prethodnik projekta poznatog kao ˝Blue Book˝ [ Projekt ˝Plava knjiga˝ ] koji je vodio Ed Ruppelt.

Tijekom mog iskustva s tim, ja bih prikupio podatke – nisam ih prikupljao – bili su mi poslani u ured. Ja sam ih analizirao. Kao pilot istražitelj bio sam u mogućnosti pružiti neke manje savjete ljudima u Tehničkom obavještajnom centru... koliko se sjećam, imali smo prvog poručnika , tajnika i jednog tehničkog narednika. To je , u suštini bio projekt ˝Blue Book˝, kad je krenulo, nešto proširen iz projekta ˝Grudge˝.

Tijekom pregledavanja, kao analitičar tih različitih dokumentiranih izvješća, postao sam jasno uvjeren da je postojala bit u onome o čemu je bilo izvješćivano. Imali smo zemaljsku – vizualnu, zemaljsku – radarsku, zračnu – vizualnu i zračnu – radarsku potvrdu nekih od tih opažanja. Osobe koje su imale ta opažanja bile su ... civilni piloti, vojni piloti, policijski časnici ... To su vrlo vjerodostojni ljudi.

Vjerovao sam u postojanje izvanzemaljskog života i u činjenicu da oni imaju vozila u našem prostoru tijekom nešto više od 50 godina.

Nadam se da će vas svjedočenje ovdje, od vrlo vjerodostojnih ljudi, uvjeriti u to i da će dalje [ to učiniti ] Steve Greerov Disclosure Project.

... potrebno je ... dovesti to do pozornosti ne samo Amerikanaca, već ljudima diljem planete.

Ta vozila su viđena i potvrđena diljem planete. Voljan sam potpisati izjavu pod prisegom ili svjedočiti o mojoj prosudbi i o tome što sam opazio.Takve stvari postoje.Molim vas, vjerujte mi.

Molim vas, vjerujte ovima koji slijede iza mene.

Hvala vam.

Michael Smith

Zovem se Michael Smith.Bio sam u Zračnim snagama, narednik, od 1967. do 1973. Bio sam operater kontrole prometa i upozoravanja. Dok sam bio priključen kod Klamath Fallsa, u Oregonu, ranih 1970-tih, stigao sam do radarskog položaja i oni su na radaru gledali NLO koji je lebdio na oko 80 000 stopa.

Sjedio je tamo oko 10 minuta i zatim se lagano spustio sve dok nije ispao izvan [dosega] radara nakon približno 5 ili 10 minuta. Zatim se trenutno ponovo pojavio na 80 000 stopa, nepokretan. Na sljedećoj radarskoj snimci bio je 200 milja daleko, nepokretan. Lebdio je tamo tijekom približno 10 minuta i ponovio čitav ciklus još dva puta.

Kad sam ustanovio ono što normalno činite kad vidite NLO, rekao sam da obavijeste NORAD, da nije neophodno da bilo što zapišu, te da drže to za sebe. To je samo na trebati-znati - osnovi [ osnova nužnog znanja informacije ].

NORAD me pozvao jedne noći poslije [ tog događaja ], te godine, kako bi mi dali do znanja da dolazi jedan NLO do obalne linije Californije. Pitao sam ih što bih trebao oko toga učiniti? Oni su rekli: ˝Ništa.˝ Ne zapisuj to ... samo glave-gore [ dakle promatranje bez bilježenja ].

I tada , kasne jeseni 1972. , kad sam bio stacioniran s južnim 53. radarskim odredom u Michiganu, primio sam par paničnih poziva od policijskih časnika koji su pratili tri NLO-a. Zato sam odmah provjerio radar, potvrdio da su bili ondje, pozvao NORAD i bili su zabrinuti jer su imali dva [ zrakoplova ] B-52 unutar granice [ engl. :inbound ] . Tako su ih odvratili zato jer nisu htjeli da budu u blizini.

Te noći odgovarao sam na mnoge pozive iz policijskog odjela, šerifovog odjela i osoblja, i moj standardni odgovor bio je: ˝ Nije bilo ničeg na radaru.˝

I ja ću posvjedočiti o tome pod prisegom na Kongresnom saslušanju.

Hvala vam.

Enrique Kolbeck

Dobro jutro. Zovem se Enrique Kolbeck; ja sam [stariji] kontrolor zračnog prometa. Oprostite mi zbog mog engleskog. Tako sam uplašen ! Nije mi ugodno govoriti pred toliko ljudi.

Ovdje sam kao svjedok i želim vam reći o mom radu. Radim u Mexico Cityju kao kontrolor radara na međunarodnom aerodromu Meksika.

Namjeravam vam navesti jedan primjer tih viđenja koja smo imali u Meksiku tijekom nekoliko godina. Takav problem se dogodio mnogo puta u mojoj zemlji, na žalost.

Na primjer, 4. ožujka 1992., detektirali smo 15 objekata nekih 15 milja od međunarodnog aerodroma. Onda smo, 8. srpnja 1994. , skoro imali sudar kod domaćeg leta Aeromexico 129, što je uzrokovalo štetu kod njegovog glavnog pribora za slijetanje njemu s desna. To se dogodilo noću, u 10.10 pm.

Onda je , sljedećeg tjedna, Aeromexico flight 904 skoro imao sličan sudar, u 11.30 ujutro, s jednim objektom koji smo detektirali radarom.

Onda smo sljedećeg tjedna imali mnoštvo opažanja o kojima su izvijestili piloti i mi smo neke od njih detektirali. Ali, 15. rujna 1994., imali smo detekciju radarom tijekom približno 5 sati; bila je to nova oprema. Imali smo tehničko osoblje koje je pregledalo našu opremu. Radila je dobro.

Bilo je uzbudljivo, bili smo vrlo iznenađeni. Sljedećeg dana vidjeli smo formaciju koju je proučavao Jaime Maussan, koju je vidjelo mnoštvo ljudi, leteći tanjur promjera nekih 15 metara. Onda smo 24. studenog 1994. službeno imali naš novi radarski sustav. ... imali smo informaciju o tim opažanjima, detekciji, točno u isto vrijeme kao i piloti.

Zbog toga sam ovdje. Zbog toga smatramo, u našoj zemlji, da je to vrlo opasno [ za stanje zračnog prometa ]. Imamo mnoštvo [ drugih ] slučajeva, ali ne želim koristiti više vremena [ za izlaganje ] od ovog. Ali, vrlo je važno da ljudi svijeta znaju da se te događaje može smatrati vrlo opasnima u jednoj zrakoplovnoj situaciji, posebno u mojoj zemlji. I ne znam zašto se oni [ NLO-i ] pojavljuju često u mojoj zemlji, ali poanta je da se to događa. Mi smo rekli [ o tome ] zrakoplovnom autoritetu, ali ne znam što se događa.

Puno vam hvala.

Graham Bethune

Zovem se Graham Bethune. Umirovljeni sam mornarički zapovjednik/pilot. Imao sam pristup top-secret [dokumentima]. Pred pedeset godina, 10. veljače 1951., letio sam iz Islanda za Newfoundland. Bilo je to noću. Bilo je mračno.

Oko 300 milja od Argentia-e vidio sam sjaj na vodi. Poput grada noću. Kako smo se približavali tom sjaju, pretvorio se u čudovišni krug bijelih svjetala na vodi. Promatrali smo to neko vrijeme, svjetla su otišla i nije više bilo ničega na vodi. Sljedeća stvar koju smo vidjeli bio je žuti halo, mali, mnogo manji od nečega od čega je dolazio. To je bilo 15 milja od nas.

Whoosh. [ Munjevito je uzletio.] Gore, na veliku visinu.

Zbog njegove putanje oslobodio sam kontejner za ulje, gurnuo nos preko pokušavajući doći ispod te stvari [NLO-a]. U to vrijeme začuo sam buku ispod.

Pomislio sam da nas je to možda pogodilo. Vidio sam par članova posade da se saginju. Par njih bilo je ozlijeđeno.Onda se to pojavilo preko, na desno, polagano se preselilo i letjelo s nama.

Ipak, nije bilo na našoj visini, ali smo mogli vidjeti njegov oblik. Imalo je kupolu; mogli smo vidjeti izbijanje korone. Otišao sam otraga, pustio drugog pilota , Ala Jonesa, na svoje sjedalo, kako bih vidio kakva je bila reakcija putnika. Vratio sam se u pilotsku kabinu, i rekao im da ništa ne izvješćuju jednostavno zbog ljudi [ vrlo važnih osoba ; engl. :very important persons , ( VIPs) ] otraga.

Imali smo četiri ili pet zakazivanja instrumenata u pilotskoj kabini; magnetski kompas, elektro-magnetski efekti, tražitelji smjera i taj tip stvari. Letjelica je bila praćena radarom, u prekoračenju 1800 milja na sat. Imali smo 31 putnika, plus psihijatra, i članove posade koji su sve to vidjeli u različitim područjima. Kad smo sletjeli u Argentia-u, na Newfoundlandu, bili smo preslušavani od strane Zračnih snaga. Kad smo sletjeli u mornarički centar za zračno testiranje mornarički obavještajci su zatražili od nas da damo osobna izvješća.

Ja imam službeno mornaričko izvješće i izvješće Zračnih snaga, od 18 stranica, iz Nacionalnih arhiva [ drži podignuto pokazujući auditoriju ]. Načinio sam jedno izvješće [ drži podignuto pokazujući auditoriju ] kako bih razjasnio čitavu istinu.

Prema tome, istina je ovdje. Svjedočit ću pod prisegom pred Kongresom da je sve što sam rekao istinito.

Hvala vam.

Dan Willis

Zovem se Dan Willis. Bio sam u Američkoj mornarici. Imao sam pristup osjetljivim materijalima vrhunske tajnosti koji su se ticali sigurnosti [ engl. :top-secret crypto level-14 ].

Radio sam u uredu za kodiranje u mornaričkoj komunikacijskoj postaji u San Franciscu. 1969. primio sam poruku s prioritetom sa broda blizu Aljaske, koja je bila klasificirana kao tajna. S broda su izvijestili da iz oceana izranja, blizu pristaništa, sjajan blješteći, crvenkasto-narančasti eliptični objekt promjera približno 70 stopa. Izronio je iz vode, jurnuo u nebo, krećući se [brzinom] oko 7000 milja na sat. Bio je praćen na brodskom radaru i potvrđen.

Godinama poslije radio sam u Mornaričkom centru za elektroniku i inženjering u San Diegu, tijekom 13 godina. Jedan moj suradnik radio je s NORAD-om. Kad je počeo raditi na opremi zabilježio je objekte na ekranima koji su pratili sve u svemiru i u zraku. Objekti su izlazili ...čineći pravokutne zakrete. Kad se raspitivao, njegov stariji nadređeni mu je savjetovao, citiram: ˝To je upravo bio posjet od jednog od naših malih prijatelja.˝ To je bilo pomalo neobično.

Ove tvrdnje su istinite i voljan sam svjedočiti pod prisegom pred Kongresom.

Hvala vam.

Don Philips

Zovem se Don Philips. Bio sam u Zračnom snagama Sjedinjenih Država i radio sam s izvjesnim obavještajnim agencijama vlade Sjedinjenih Država.

Prije nego sam se pridružio Zračnim snagama radio sam za poznatu [ tvrtku ] Lockheed ´ Skunk Works´ . Radio sam za njih kad sam polazio koledž i radio sam s njima u svojstvu inženjera za dizajn. Bio je to jedan od najponosnijih trenutaka u mom životu, raditi s čovjekom imenom Kelly Johnson. Moguće je da je mnogima od vas poznato to [ime].

Ispada da su modeli zrakoplova koje smo pravili, kao što znate, svi bili klasificirani [ kao tajni ]...˝ duboko crno˝ [ engl. ´deep-black´ ], i da sam ja stigao tamo krajem projekta U -2 . Moj glavni projekt kasnije je bio poznat kao SR-71. SR-71 je imao prethodnika. Imao je poseban model pravljen za CIA-u. To su bili modeli [tipa] jedan putnik, jedan pilot. Poseban zrakoplov kako bi se stiglo s jednog mjesta na drugo vrlo, vrlo brzo.

Sada su ti SR-71, kao što ih znamo, ˝Blackbird˝ [´Crna ptica´], tip zrakoplova koji je još uvijek klasificiran što se tiče visine na kojoj leti i, također, brzinskih rekorda koje drži. Vrlo sam ponosan da mogu reći da je taj zrakoplov igrao veliku ulogu kao pomoć okončanju hladnog rata.

Zrakoplov prethodnik je jaki dokaz koji sugerira da su, možda, ti zrakoplovi imali drukčiju ulogu kad su se nalazili u zraku. Svaki pilot, a ja sam poznavao nekoliko njih, imao je propisani zadatak neposredno prije nego bi uzletio i postoji jaki dokaz koji sugerira da je posrijedi bila dvojna uloga, u tome da su pratili neku vrstu prometa prema i od planete Zemlje.

Osvrnut ću se na moje vojno iskustvo. Moja prva dužnost za Zračne snage SAD-a bila je u postaji Zračnih snaga u Las Vegasu. To je bilo moje prvo iskustvo Las Vegasa i nisam mogao shvatiti zašto su ljudi bili toliko uzbuđeni kad bi išli u mjesto poput ovog.

Ali, uskoro sam otkrio zašto, godinu dana poslije. Nellis AFB [ Zrakoplovna baza Nellis ] je smještena tamo. Nellis je glavno središte za vježbu za različite tipove posebnih zrakoplova i borbenih zrakoplova. Jedno je od prvih središta u svijetu za vježbu pilota. Međutim, kada sam saznao da sam dodijeljen radarskom središtu 50 milja izvan grada, blizu Mt. Charlestona, nisam imao predodžbu o tome kamo idem tako da sam konačno po danu uspio naći lokaciju i prijaviti se , 1965., na dužnost.

1966., rano u jutro, oko 1.00 do 2.00 am – boravio sam tamo u bazi i naše kasarne su bile na [ nadmorskoj visini ] oko 8000 stopa – čuo sam mnogo komešanja. Znate,na toj visini zvuk se strahovito širi.

Pomislio sam: Pa, rano je jutro, ljetno je vrijeme, vrlo je vruće, možda bih trebao ustati i razgledati. Zaista mi se nije dalo ali sam krenuo u razgledavanje, otpješačio do glavne ceste blizu mog ureda, koji je bio komandni ured pukovnika [ Lt. Col. ] Charlesa Evansa; bio sam u komandnom osoblju.

I nisam mogao... Rekao sam: ˝ Tko pravi svu tu buku? Tko pravi toliku buku u ovo jutarnje vrijeme?˝

Tako sam stigao unutar približno 50 yardi ∗[ udaljenosti ] od četvero ili petoro ljudi koji su stajali ondje, od kojih je jedan bio šef osiguranja; oni su gledali gore u zrak, glave svih bile su okrenute u istom smjeru. Ja sam pogledao prema zapadu, prema sjeverozapadu i na moje iznenađenje tamo su bila svjetla koja su bljeskala nebom, krećući se posvuda; činilo se

_________

∗[ yard = 0.914 m ;dakle, 50 yardi je oko 46 m.]

kao da se kreću brzinama između 2400 milja na sat do približno 3800 milja na sat... ∗

Nastavili smo promatrati ta jureća svjetla, koja su se kretala duž neba i zaustavljala. Zaustavljala su se potpuno, do mrtvog mirovanja i okretala se pod istim kutem i zatim nastavila. Putovala su toliko brzo da ste mogli gotovo zapaziti njihov trag. Ako stvarno brzo pomičete miš [ strelicu miša ] duž kompjuterskog ekrana pomalo ćete nazirati trag [ pomicanja strelice ]. Pa, to je točno ono što je tih šest ili sedam letjelica radilo.

Nakon pet minuta promatranja tih stvari, činilo se da se sve grupiraju prema sjeverozapadu i ulaze [ u formaciju ] nalik krugu. Ali ono što bih želio istaknuti jest da su se postavljale na svoj položaj na sjeverozapadnom nebu, upravo istočno od onoga što je poznato kao ´Area – 51´. ´Area – 51 ´ je jedno ime [ dano od ] AEC-a [ Atomic Energy Commision ; Komisija za atomsku energiju ] OK ? Nama u Zračnim snagama to je bilo poznato kao Groom Lake Flight Test Facility [ Baza Groom Lake za probne letove ]. Tamo smo testirali naše zrakoplove nakon što bismo dobili prototip načinjen u ´ Skunk Worksu´. No, vratimo se krugu na nebu. Počeli su [ NLO-i ] rotirati u krug i zatim su nestali. Pomislio sam: ˝ Isuse! To je nešto o čemu bismo trebali šutjeti.˝ To je potvrdio šef osiguranja. Još smo malo o tome razgovarali...Zatim su stigli ljudi za radarsko promatranje, koji su se nalazili na 10 000 stopa. Došli su na svoj obrok u dva sata u jutro i prva osoba izvan autobusa bio je moj dobar prijatelj Anthony Kasar. Bio je blijed kao krpa. Rekao je: ˝ Jesi li vidio to?˝ I svi smo rekli : ˝ Yeah, kakav lijepi prizor! Kakva predstava!˝ On je rekao: ˝ Imali smo ih na radaru...Dokumentirali smo šest do sedam NLOa.˝

Ne znam tko je njima upravljao, ali sigurno su bili inteligentni i ne znamo gdje su se spustili, zbog toga što su se spojili i nestali.

Zato ću reći, da skratim, da ću svjedočiti pod prisegom da je ovo što sam rekao istinito, i učinit ću to pred Kongresom.

Hvala vam.
Robert Salas

Zovem se Robert Salas. Bio sam u zračnim snagama, na aktivnoj dužnosti, nakon što sam diplomirao na Akademiji Zračnih snaga 1964., sve do 1971. i izašao sam kao kapetan.

U ožujku 1967., bio sam smješten u Malstrum AFB-u, u Montani, kčasnik za lansiranje projektila. Projektila ´Minuteman´.

U rano jutro 16. ožujka 1967., dobio sam poziv od službe za _________

∗[ milja = 1609.34 m; prema tome 3800 milja je oko 6115 km, a brzina od 3800 milja/ sat ≈ 5 macha. ]

primarnu sigurnost, gore. Gore [ na gornjem katu ] imali smo oko šest, koliko se sjećam,

pilota zaduženih za sigurnost. Ja sam se nalazio dolje, 60 stopa pod zemljom u jednoj kabini, nadgledajući i kontrolirajući 10 projektila Minuteman s nuklearnim bojevim glavama. Tog jutra dobio sam poziv da su oni vidjeli neobična svjetla kako lete nebom. Zanemario sam taj poziv i rekao im da me nazovu kad se dogodi nešto značajnije. Imali smo vrlo profesionalno izvješćivanje s našim ljudima za sigurnost. Oni nisu bili skloni, treba to reći, da čine bilo kakve praktične šale ili bilo što poput toga. To je bio vrlo ozbiljan posao.

Dobio sam još jedan poziv, koji je slijedio iza ovog poziva, i ovog puta stražarev glas je bio snažniji. Bilo je jasno da je vrlo uplašen; rekao je da je tamo sjajan , blješteći crveni objekt koji lebdi izvan prednjeg ulaza. Bio je ovalnog oblika. Tamo vani imao je ostale stražare s uperenim naoružanjem i želio je znati kakve su moje instrukcije.

Rekao sam, koliko se sjećam, da osigura područje...Jedan drugi stražar bio je ozlijeđen, ne od NLO-a već je posjekao ruku na ogradi.

Odmah nakon tog poziva probudio sam mog zapovjednika, koji se odmarao, Freda Mywalda, sada umirovljenog pukovnika. Rekao sam mu o telefonskim pozivima. Kako sam mu govorio o telefonskim pozivima moje oružje je počelo otkazivati jedno za drugim. Dospjelo je u stanje ´nepokretnosti´ [ engl. ´no-go´] - nemogućnost lansiranja.

Tog jutra izgubili smo između nekih šest i osam raketa unutar tih nekoliko minuta tijekom kojih smo primili drugi telefonski poziv o NLO-u koji lebdi pred našim prednjim ulazom.

Ponovo tog jutra, nakon što smo o tome izvijestili u komandni ured, bili smo obaviješteni da se vrlo sličan incident dogodio u ECHO Flight [ bazi ] - ja sam bio u OSCAR Flight – oni su izgubili svih deset raketa pod vrlo sličnim okolnostima gdje su nad lansirnim postrojenjem bili viđeni NLO-i.

Njihove posade za održavanje i sigurnost provele su noć vani i izvješćivale su o NLOima nad tim položajima. Zapovjednik tog leta bio je Earl Carlson, koji je također izašao [ iz službe] kao kapetan; predstavnički zapovjednik bio je Walt Feagle, koji je umirovljen kao pukovnik [ Lt.Colonel] . Imali smo te svjedoke, imena koja sam vam upravo spomenuo već su prije govorila o tom događaju i oni će potkrijepiti ovu priču. Također imamo dokumentaciju koju sam primio kroz zahtjeve na osnovi FOI-a [ američki zakon o slobodi informiranja; Freedom of Information Act] od Zračnih snaga [ drži podignuto pokazujući auditoriju] , u kojoj se izlaže ECHO Flight incident, a u toj dokumentaciji je uključena i referenca na NLO. Imamo telexe koji pokrivaju taj incident [ drži podignuto pokazujući auditoriju] i u jednom telexu se kaže: ˝ Činjenica da se ne može pouzdano ustanoviti očiti razlog gubitka 10 projektila uzrok je ozbiljne zabrinutosti ovog stožera.˝

To je bilo iz komande SAC-a [ Strateška zračna komanda ; engl. Strategic Air Command]. Tako imamo te telexe i okupio sam oko 12 svjedoka koji će potvrditi dijelove ove priče, uključujući čovjeka koji je naknadno istraživao incident za Zračne snage...o tome ćete čuti nešto više od sljedećeg svjedoka...i također jedan stražar koji je bio svjedok [pojave] NLO-a u istom vremenskom periodu, i još jedan časnik, koji je umirovljen kao pukovnik, koji je imao druga izvješća o NLO-ima. Kao pomoć [ za razumijevanje ] toga, dobio sam potpuno izvješće o vrlo sličnom incidentu koji se dogodio u Sjevernoj Dakoti u kolovozu 1966. Vrlo slično, NLO je opažen iznad silosa s projektilom; i također NLO incident koji su, unutar tjedan dana, Zračne snage istražile neposredno nakon našeg incidenta.

Voljan sam svjedočiti pod zakletvom, pred Kongresom,o istinitosti svih tih stvari o kojima sam govorio.

Hvala vam.

Dwyne Arneson

Dobro jutro. Zovem se Dwyne Arneson. 26 godina sam služio kao časnik za komunikacije u Zračnim snagama SADa diljem svijeta, uključujući Vijetnam. Imao sam pristup SCI TK informacijama vrhunske tajnosti [ top-secret SCI ( Special Compartmented Information )] , a za one koji neznaju, [ taj stupanj tajnosti ] neznatno je iznad top-secret [ statusa ´strogo povjerljivo´].

Umirovljen sam 1986., kao pukovnik u Wright Peterson AFB-u. Želio bih izvijestiti o tri različita iskustva vezana uz NLOe. Kao mladi pukovnik u Ramstein AFB-u, u Njemačkoj, ranih 1960-tih, zapovijedao sam kriptografskim centrom.

U to vrijeme imao sam top-secret-crypto dozvolu i mogu se jasno sjetiti da sam vidio poruku koja je prošla kroz moj kripto-centar u kojoj se govorilo da se jedan NLO srušio na otoku Spitsbergen, u Norveškoj, i da je stigao tim znanstvenika kako bi to ispitali. 1967. bio sam dodijeljen 28. zračnoj diviziji u Great Fallsu, u Montani, i bio sam časnik koji je zapovijedao tamošnjim komunikacijskim centrom.Također sam bio časnik za kontrolu stroge povjerljivosti za tu diviziju.

Mogu se sjetiti kako sam vidio da je, tijekom tog vremena, kroz taj komunikacijski centar stigla poruka u kojoj je stajalo – u osnovi ono o čemu je Bob [Robert Salas] upravo ispričao – da je blizu tih silosa s projektilima bio viđen NLO i da su projektili bili deaktivirani.

Slučajno, osoba koju je Boeing poslao da istraži pojedine projektile – uvjete, ako želite, koji su doveli do njihovog zakazivanja – bio je moj prvi menedžer u Boeingu, gospodin Bob Kamitski, koji je umro.

Mogu se prisjetiti [susreta] s njim u različitim prigodama; on je živio blizu mene u Washingtonu i rekao mi je: ˝ Arne, ti projektili su bili savršeno besprijekorni.˝ To je bio rezultat [istrage]. Moj zadnji incident...Bio sam zapovjednik jedinice u Great Fallsu; imao sam kontakte s policijom za osiguranje u Loring AFB-u, u Maineu, i oni su ispričali o NLO-ima koji su viđeni blizu područja za spremanje nuklearnog oružja u Loring AFB-u.

Vrlo rado bih svjedočio Kongresu da je ovo potpuno istinito.

Hvala vam.

Harald Bentley

Dobro jutro.Zovem se Harald Bentley.Tijekom 1957. i 1959. , bio sam u Američkoj vojsci smješten u raketnoj bazi Nike Ajax u Marylandu. U svibnju 1958., oko 6.00 am , čuo sam neobičan zvuk izvana, poput pulsirajućeg transformatora. Sjeo sam , pogledao kroz prozor i vidio letjelicu koja se spuštala prema tlu i srušila se. Dijelovi letjelice su se odlomili. Odmah je ponovo uzletjela.

O toj priči moglo bi se još štošta reći no ubrzat ću ovo [izlaganje].

Sljedeće noći bio sam na radarskoj dužnosti. Dobio sam poziv iz raketne baze u Gaithersburgu. On je rekao: ˝Hej! Imam vani između 12 i 15 NLO-a, 50 do 100 stopa iznad mene.˝ Upitao sam ga kako to zvuči? Skinuo je mikrofon otišao do prozora i rekao: ˝Evo.˝ Bio je to isti zvuk kakav sam čuo prethodnog jutra...osim što ih je bilo više.Moj radar je bio uključen, tako da sam ga smjesta usmjerio [tamo] i dobio ´blip´ [signal na ekranu radara]. ...Zabilježio sam ga na radarskom ekranu. I zatim , nekoliko minuta poslije, sve su iznenada nestale...i ponovo se pojavile...[procijenjena] brzina bila im je 17 000 milja na sat.

To je bio moj prvi incident. Deset godina poslije...radio sam u Californiji.

Oprostite mi, ali sve što mogu reći jest da sam bio negdje u Californiji radeći na tajnom projektu koji nema ništa s mojim iskustvom koje sam imao tamo.

Kad sam radio – bilo je dva ili tri sata u jutro po kalifornijskom vremenu – čuo sam astronautsku komunikaciju s Houstonom. Nisam tome pridao mnogo pozornosti sve dok nisam čuo riječ ´bogey´ [znači broj udaraca (u golfu) koje mora postići dobar igrač]. Naravno, odmah sam naćulio uši.

Jedan neidentificirani leteći objekt nekakve vrste, da li letjelica, meteorit ili nešto drugo, prijetio je sudarom s tim modulom koji je trebao načiniti manevar oko Mjeseca. Tako sam , u osnovi, neko vrijeme slušao, onda sam prestao i vratio se na posao.

A onda sam čuo: ˝ Tamo idu.˝ U svijetu astronauta postoji izraz ˝zelena kornjača˝. To je obično značilo – ne znam da li to vrijedi i danas – da vam nije dopušteno da nastupate profano preko mreže. I prva osoba koja bi to učinila, taj astronaut, morao bi onome koji bi je prvi čuo i rekao ˝zelena kornjača˝ njemu i čitavoj njegovoj obitelji platiti ručak u najskupljem restoranu u Cape Canaveralu.

Pa, da to brzo završim, jedan od njih je rekao ˝prokletstvo˝ – a NLO je stvarno brzo uzletio – ˝ prokletstvo pa to je brzo˝. I netko je viknuo : ˝zelena kornjača!˝ A onda je ovaj opet [nešto] dodao, a netko drugi je viknuo: ˝zelena kornjača!˝ Mogli ste ga ˝vidjeti˝... stisnutih zubiju...kako sada mora kupiti dva skupa obroka.

Moje osobno iskustvo...Svjedočit ću pred Kongresom ako je potrebno i točno ću objasniti što se je dogodilo.

Hvala vam.

John Maynard

Zovem se John Maynard. Umirovljena sam vojna osoba. Umirovljen sam kao narednik prve klase. Tijekom čitave moje 21-godišnje službe imao sam dozvolu za strogu povjerljivost kompartmentaliziranu s vremena na vrijeme tako visokima kao što su TK, OMNI, CRYPTO i drugima. Imao sam pristup vrlo, vrlo osjetljivim dokumentima...

Umirovljen sam iz DIA-e [ Obrambene obavještajne agencije; engl. Defence Intelligence Agency ] 1980. godine. Kad postanete administrator preuzimate ured i svašta potpisujete. Potpisao sam preko dobrih 2000 dokumenata. Kako biste popisali jedan inventar tih stvari morate ih pročitati. Ne riječ po riječ, već sam, u osnovi, prešao [pogledom] preko svakog dokumenta kako bih bio siguran da je potpun, da je [sve] tamo. Rekli su mi da kad sam prenio ovlasti na sljedeću osobu, ti isti dokumenti su bili tamo. Tako sam dobio prilično dobro znanje o tome čime se bave ti dokumenti. Vjerujte mi. Postoje mnoge, mnoge različite reference na NLO-e.

Također sam vidio NICP-ove [ Nacionalni obavještajni fotografski centar; engl. National Intelligence Photographic Centre] slike, koje pokazuju da je bilo ciljanih objekata.

Zatim sam radio na područjima SALT I. i SALT II. za ured u kojem sam radio. Tako smo svo vrijeme uzimali snimke radi potvrde nuklearnog razoružanja. OK. Na tim snimkama je bilo nekakvih objekata koji nisu tamo pripadali.

... mnogo ljudi govori o zavjerama preko vlade u sjeni. Želio sam svjedočiti pred Kongresom da te ´crne´ operacije postoje.Ja sam sam postao dio toga.Vidio sam svjetlost, mislim, izašao sam [iz toga]. I to je to. Moramo razotkriti ono što znamo.

Voljan sam svjedočiti pred Kongresom, pod prisegom, ili pred bilo kojom drugom [odgovarajućom] organizacijom...ovo što sam posvjedočio istina je.

Karl Wolfe

Dobro jutro. Zovem se Karl Wolfe i bio sam čovjek zadužen za popravak fotografske precizne elektronike sa top-secret-crypto dopuštenjem u Zračnim snagama SAD-a. Bio sam smješten u Langley AFB-u u Virginiji. Sredinom 1965., bio sam posuđen za Lunar Orbiter projekt u NSA-u, u Langley Fieldu. Dr Cilly je vodio taj projekt.

Imali su probleme s dijelom elektronske opreme što je suzilo njihovu produkciju fotografija. Otišao sam u bazu i kad sam ulazio tamo je bilo znanstvenika iz čitavog svijeta. Zapravo sam bio zapanjen što u jednom NSA-ovom projektu vidim ljude iz čitavog svijeta. U početku mi to nije imalo nikakvog smisla.

Odveden sam u laboratorij gdje je oprema bila u kvaru i nisam je mogao popravljati u mraku; morao sam je imati premještenu. U toj mračnoj prostoriji nalazio se u to vrijeme i jedan pilot druge klase. Ja sam također bio pilot, druge klase. Zanimalo me je kako čitav proces funkcionira, kako su podaci s lunarnog orbitera dospijevali u laboratorij. Zamolio sam ga da mi opiše taj proces. To je i učinio. Nakon [ približno ] 30 minuta [ tumačenja] procesa rekao mi je : ˝ Otkrili smo izgled stražnje strane Mjeseca.˝ Zatim je nastavio stavljati pred mene fotografije i na tim fotografijama jasno su se razabirale strukture, građevine oblika gljive, kružne građevine i tornjevi. Na tom stupnju bio sam vrlo zabrinut jer sam znao da radimo u [režimu] kompartmentalizirane sigurnosti. On je povrijedio sigurnost i ja sam zapravo bio uplašen u tom trenutku. I nisam više o tome ništa pitao. Nekoliko trenutaka poslije netko je ušao u prostoriju. Radio sam tamo još tri dana i sjećam se kako sam išavši kući naivno mislio da mogu pričekati da čujem o tome na večernjim vijestima.

I evo, 30 godina je prošlo i [ još uvijek ] se nadam da ćemo noćas o tome čuti. Svjedočit ću, pod prisegom, pred Kongresom, da je ovo što govorim istinito.

Dona Hare

Hvala ti Karl. Dobro jutro svima. Zovem se Dona Hare i radila sam u Philco Ford Aerospace-u od 1967. do 1981. Tijekom tog vremena bila sam dizajnerska ilustratorica, crtačica. Pravila sam slajdove lansiranja i slajdove spuštanja i, također, projekcije,...lunarne mape za NASA-u. Bili smo ugovaratelj ali većinu vremena radila sam na licu mjesta, u zgradi-8. Imala sam priliku da radim dodatni posao, između misija, i išla bih u foto-laboratorij, NASA-in laboratorij preko hodnika. Imala sam pristup tajnim [engl. :´secret´; niži status tajnosti od ´top-secret´, stroge povjerljivosti] dokumentima, što nije toliko visoka povjerljivost, ali sam mogla ući u ograničena područja kakvo je bilo i ovo.

Tada sam razgovarala s jednim od tamošnjih tehničara i on mi je obratio pozornost na jednu fotografiju, NASA-inu fotografiju.Na njoj je bila jedna mrlja i ja sam upitala: ˝Što je to ? Da li je to mrlja na emulziji?˝ A on je , smješeći se, prekriženih ruku rekao: ˝ Mrlje na emulziji ne ostavljaju oble sjene na tlu.˝ Bila je to jedna zračna fotografija Zemlje...

Sjene letjelice, ili što god je to bilo, bile su pod oštrim kutom [kao i sjene] stabala. Zbog same njegove naravi, NLO – željela sam to pojasniti gospodinu koji je govorio o tome – znači neidentificiran, tako da nisam znala što je to bilo.

No, shvatila sam na tom stupnju, da je to vrlo tajno, da je čuvano kao tajna jer sam ga zapitala: ˝Što ćete učiniti s tim djelićem informacije?˝ Odgovorio je: ˝ Uvijek takve [stvari] prebrišemo prije nego ih izdamo za javnost.˝...

Nakon toga sam odlučila da ću postaviti pitanja drugim ljudima koji su tamo radili. Ustanovila sam da ih moram pitati podalje od tog mjesta, a ne na [samom] mjestu. Jedan stražar mi je rekao da je bio zamoljen da spali neke fotografije i da ih ne pregledava.Bio je tu i drugi stražar koji ga je nadgledao pri spaljivanju fotografija. Rekao je da je odolio iskušenju i pogledao jednu fotografiju i da je to bila slika jednog NLO-a... Odmah nakon toga primio je udarac u glavu i ima veliku ranu na čelu; bio je nokautiran. Zaplašen je...

Drugi incident; znam jednog čovjeka koji je bio u karanteni s astronautima Apolla. Rekao mi je da su astronauti Apolla vidjeli letjelicu na Mjesecu tijekom spuštanja. Točno to mi je rekao.On je također bio uplašen...rekao je da je astronautima bilo rečeno da o tome šute. Nije im dopušteno da o tome govore.

Zato želim da znate da sam tamo radila niz godina zavirujući u to... Moj šef nije znao o tome. Neki ljudi koji su sjedili tik do mene nisu znali o tome. To je vrlo čudno, jer ne znam kako to mogu raditi, ali mogu nekim ljudima dopustiti da znaju o tome dok drugima ne.

Voljna sam svjedočiti pred Kongresom da je ovo što sam rekla istinito i puno vam hvala.

Larry Warren

Dobro jutro dame i gospodo, i članovi tiska.Zovem se Larry Warren. Pred 20 godina, 1980. , bio sam ekspert za sigurnost dodijeljenRAF-u Bentwaters..Woodbridge..NATO...bazi Zračnih snaga u Suffolku, Istočna Anglia.

Imao sam pristup siguronosnim tajnama. Čuvao sam naše nuklearno oružje koje je u to vrijeme tamo bilo smješteno bez znanja ljudi Velike Britanije.

Prošao sam kroz dio tronoćnog NLO-događaja gdje su objekti činili upade nad WFA-om, odašiljali tanke snopove svjetlosti u njih i , moguće, nepovoljno djelovali na arsenal.

Tijekom dvije različite noći ti objekti su bili na tlu; moguće je da je bio viđen drugi oblik života. To je nepopularna istina.∗

Ti događaji su bili od krajnjeg značaja za obranu ne samo u vladi Njezinog Veličanstva već također i za ovu vladu. I još uvijek su prekriveni velom tajne. Vrlo su složeni. Vrlo su značajni. Tu se više radi o predmetu ljudskih prava nego o samom predmetu NLO-a. Pred 20 godina ova prostorija bi bila prazna. Vidim povijesni obrat. Ovo je povijest u kretanju, ali, na žalost, to je povijest sa siguronosnom klasifikacijom.

Bio bih više nego počašćen, kad bih se zakleo pod prisegom da sam doživio to što sam doživio, da sam vidio to što sam vidio. Ti događaji ne samo da su proizveli, nakon brojnih nijekanja od strane ove vlade, memorandum pukovnika Charlesa Halta, predstavničkog zapovjednika baze, koji se čita poput znanstvene fantastike već su također proizveli, godinama poslije, jednu audio-vrpcu [zapis] s lica mjesta kako su ti objekti izvodili svoje podvige i činili što su činili i narušavali zračni prostor.

Ti događaji su od krajnjeg obrambenog značaja. Nadam se da će mojoj ´braći po oružju´, koji su prošli kroz te događaje, biti dan imunitet u određenom stupnju tako da će nam se moći ovdje pridružiti.

_______________

∗[ Prema članku iz ˝Daily Maila˝ od 15. svibnja 1996.,pod naslovom ˝An intelligence visited the woods – it did not originate on Earth˝ Larry Warren je krajem prosinca 1980. godine, u noći, vidio sjajnu crvenu loptu kako se približavala preko polja. Ta se lopta zaustavila iznad nekakvog kruga od magle na tlu i eksplodirala ne proizvodeći pritom nikakav zvuk ni toplinu , stvarajući iskre obojene svjetlosti. Zatim su se maglica i obojena svjetla preobrazile u strukturirani objekt. Warren je procijenio da mu je promjer bio 30 stopa ( oko 9 m ), a visina 20 stopa ( oko 6 m ). Na donjem dijelu objekt je imao niz plavih svjetala i sjao je duginim bojama, poput sedefa. Bio je toliko sjajan da ga je bilo teško gledati. ]

Čast je dijeliti govornicu sa svim ovim ljudima i za svu našu djecu...mog sina, Dennisa...Bog te blagoslovio sine...

Svjedočit ću pred Kongresom da je ovo istina.Tako mi Bog pomogao.

Hvala vam.

George A. Filer

Zdravo, zovem se George Filer III. ... Umirovljeni sam obavještajni časnik i pilot, s gotovo 5000 sati [ letačkog iskustva] i nisam vjerovao u NLO-e sve dok nas Londonska kontrola nije pozvala, u zimi 1962., i upitala nas: ˝Da li da ga lovimo? ˝ Odgovorili smo: ˝Svakako!˝. Tako smo skočili dolje s [ visine] 30 000 stopa na 1000 stopa gdje je NLO lebdio. Zatim smo se strmo obrušili...

Mogao sam uhvatiti NLO na zrakoplovnom radaru, na oko 40 milja i mogli smo vidjeti svjetlo u daljini; kako smo se približavali, držali smo njegov radarski odraz. Napominjem da je radarski odraz bio vrlo jasan. I čvrst, ukazujući da je to bila neka vrsta metalnog objekta. Došli smo na oko milju od NLO-a i on je jurnuo gore prema nebu i otišao u svemir. Vrlo slično shuttleu kad odlazi.

Kasnije sam radio u obavještajnoj službi. U Vijetnamu sam brifirao generala Browna o NLO-ima. Kad sam bio u 21. Zračnih snaga, McGuire AFB-u, brifirao sam generala Gowa o NLO-u nad Teheranom, Iran 1976. Da su dva lovca F-4 Iranskih zračnih snaga uzletjela i pokušala presresti NLO. Kad su uključili sustav za kontrolu paljbe, njihovi elektronski sustavi su odmah zakazali i morali su se vratiti u bazu. To je bilo posebno značajno jer je također bilo registrirano sa satelita.

18. siječnja 1978., išao sam u bazu – svako jutro brifirao sam osoblje zapovjedništva – i primijetio nekakva svjetla u daljini na kraju uzletno-sletne staze. Kad sam došao do komandnog ureda stariji narednik je rekao da su tamo bili NLO-i u uskom području, čitavu noć, praćeni radarski, vidljivi s tornja... i da se jedan spustio ili srušio kod Fort Dicksa...

To je nešto poput ˝ istočnog Roswella ˝. U svakom slučaju, jedan došljak [ engl. : ´alien´; ufonaut ] izašao je iz letjelice i bio pogođen od jednog vojnog policajca. Bio je očito ranjen i kretao se prema McGuir-u [zrakoplovnoj bazi].

Dakle, zbog nekog razloga, došljaci su voljeli Zračne snage, ali naša vojska [engl. : Army; US Army ] je pucala u njih. No, u svakom slučaju, naša sigurnosna policija izašla je tamo i našla ga na kraju staze, mrtvog. Zamolili su me da obavijestim zapovjedništvo, generala Toma Sadlera, na brifingu u 8 sati i pomislio sam kako ne mislim da bih želio to učiniti. General nema dobar smisao za humor i nisam siguran da vjerujem u to. Zato sam učinio neke provjere, nazvao 438. komandni ured i svatko je imao gotovo istu priču. U 8 sati tog jutra, upravo prije nego sam krenuo na brifiranje...svi su bili zabrinuti oko toga i rekli su mi da ne izvješćujem, da je to suviše ´vruće´, da tako kažem.

To je moja priča. Spreman sam ispričati ovu priču pred Kongresom i to je istinito.

Zbog ovog imam izraziti interes za NLOe. Voditelj sam istočnog ogranka Mutual UFO Networka ( MUFON ), i između National Reporting Centera i Petera Davenporta i MUFON-a u prosjeku nam prođe oko 100 [NLO] izviješća tjedno. Ljudi iz čitavog SAD-a koji redovito vide te stvari. Ako počnete provjeravati [vidjet ćete da] oni su tamo vani i tihi su, i ljudi ih viđaju čitavo vrijeme.

A to su visoko kvalificirani ljudi...

Hvala vam.

Clifford T. Stone

Dobro jutro dame i gospodo.Zovem se Clifford Stone. Bio sam narednik prve klase u Američkoj vojsci. Imao sam pristup tajnama nuklearne sigurnosti.

Mogao sam dobiti pristup koji sam želio kako bih učinio ono što sam trebao učiniti u to vrijeme u sklopu posebnih operacija kad sam u njih bio pozvan.

Ono na što želim ovdje uputiti jest da sam bio uključen u situacije gdje smo stvarno pronalazili, izvlačili srušene [leteće] tanjure, u nedostatku boljeg izraza...

Postojala su tijela [bića] vezana uz neka od tih rušenja; također, neka [bića, došljaci] su bila živa. Radeći sve to govorili smo američkoj javnosti da tu nema ničega. Govorili smo svijetu da se tu nije ništa dogodilo.

Volio bih, upravo ovdje, ući u detalje o nekima od tih slučajeva, no bit ću na raspolaganju ukoliko imate bilo kakva pitanja u vezi moje uključenosti što se toga tiče. Možete zamoliti Dr. Greera da mi uredi da vam govorim.

Ali, situacija u cjelini je takva da smo umanjili nastojanja oko toga i govorili Amerikancima da nema takvih stvari kao što su NLO-i.

Bio sam uključen [u slučajeve] gdje smo pronalazili te objekte...znali smo za njih da su izvanzemaljci.

1969. , imao sam događaj koji mi se dogodio dok sam bio smješten u Virginiji. Išli smo u Indian Town Gap, u Pennsylvaniji. To bi bila moja prva izloženost otkrivanju jednog neidentificiranog letećeg objekta. Kad smo otišli tamo već smo imali ljude na mjestu – mi smo bili pomoćni tim – od nas se očekivalo da budemo NBC jer se pretpostavljalo da u letjelici ima nuklearnih materijala. Kasnije je ljudima bilo rečeno da tamo nema ničega, da to nije ništa više do udes jednog od naših zrakoplova.

Ja znam bolje. Zato što sam bio jedan od ljudi koji su se tome približili s Geigerovim brojačem uzimajući površinska očitavanja. Bio sam prva osoba koja je dospjela naprijed i vidio sam da su uz to bila tijela.

To bi bio prvi od približno 12 događaja. Rušenja NLO-a nisu događaji koji se događaju svaki dan. Rijetka su. Znam da nismo sami u svemiru. Znam da nedostatak dokaza nije dokaz odsutnosti. To je dokaz koji je bio nijekan Amerikancima [ aplauz ]. Stojim danas ovdje pred vama i mojim Svemogućim Bogom i kažem vam ovo: ako me Kongres pozove i upita me da li ću svjedočiti, detaljno, o tome što znam, stojim danas ovdje spreman i pripremljen da učinim upravo to.

Vlada ne smije nikada lagati ljudima, ni zbog kakvih razloga.

Hvala vam.

Dan Morris

Dobro jutro. Dan Morris. Bio sam u Zračnim snagama tijekom 22 godine prvi puta; 7 godina drugi puta. Umirovljen sam kao zapovjednik [Master Sergeant]. Ovdje sam kako bih vam rekao o jednom malom incidentu. Otkako sam primio čin superintendanta – kako se to naziva u Zračnim snagama – za zemaljski radar, jedno vrijeme bio sam zadužen za sedam radara; dva kopnena radara, onda tri gap-fillera duž obale blizu Galvestona, u Texasu.

To je bilo u danima ´boomera´, nuklearnih podmornica; trebali smo osigurati da možemo pokriti čitavu obalu, tako da smo stavili gap-radare tamo gdje nismo mogli dosegnuti podmornice ispod površine. Moj krilni zapovjednik bio je pukovnik Tibbits, možda ste čuli o njemu. On me je poslao dolje radi SAC-testa u Georgiju.

Jednog dana sa mnom je radilo sedmero ljudi, u vrijeme projekta Blue Book. Ako ste zabilježili nešto poput toga [ NLO-a] , oni bi vas poslali psihijatru i izbacili vas iz Zračnih snaga. No, mi smo radili i netko je rekao: ˝ Gledajte! NLO-i.˝ Tako smo se svi okrenuli i tamo su bila tri NLO-a, oko tri milje od nas i 1000 stopa iznad tla. Dva dolje i jedan gore.

Netko je rekao: ˝Što vidite? ˝Međusobno smo se posavjetovali. Znali smo da je u to vrijeme profesor Hynek bio savjetnik Zračnih snaga u [projektu] Blue Book. Komentirali smo da kad bi Hynek došao ovamo [rekao bi] da mora da se radi o sugestiji – netko uvijek učini sugestiju, pa bi se radilo o masovnoj hipnozi – ili da je to močvarni plin.

Netko je [na to] rekao: ˝ Dobro. Ništa od ovog ne šara po radaru. Hajdemo dolje, uključimo radar i vidimo da li ovo šara.˝ Tako smo otišli dolje do dva čovjeka u operacijama da uzmu službene snimke onoga što smo vidjeli tamo. To su i učinili. Ono što je bilo neobično oko toga jest da su te letjelice upravo sjedile tamo tijekom približno 40 minuta.Oni su uzimali radarske snimke a mi smo se čudili...

Nazvao sam zapovjedništvo i rekao : ˝Imamo kontakt.˝ Oni su upitali: ˝ Mislite li na SAC? ˝ Odgovorio sam: ˝ Imamo tri leteća tanjura koji sjede tamo vani.˝ Upitali su: ˝ Uzimate li snimke? ˝ Rekao sam im: ˝ Uzimamo snimke...radarske snimke također.˝ OK.

Rekli su da će nam poslati kurira i sve spakirati. No, kad smo u foto-laboratoriju razvijali sve te snimke, svakome od mojih ljudi dao sam po šest snimki. Rekao sam:˝ Čuvajte to za svoje praunuke.˝ Dakle, ja imam snimke, svi oni imaju snimke. Nadamo se da su kopirane i da ćete ih dobiti kako biste ih vidjeli...

I bio bih sretan da ovo izjavim Kongresu kad budem svjedočio pred njima. Kako bilo, zahvaljujem svima vama što ste danas ovdje.

Hvala vam

Mark McCandlish

Dobro jutro. Zovem se Mark McCandlish i tijekom zadnje 21 godine radio sam kao konceptualni umjetnik za razne ugovarače iz obrane. Bio sam uključen u konceptualni umjetnički rad i produkciju za Rockwell, na X-30 programu: i također na HYSTP-u [Hypersonic Test Bed Programme] - [ drži podignutu fotografiju letjelice pokazujući auditoriju]. Tijekom moje karijere u dva navrata imao sam siguronosnu dozvolu. 1967., kad sam bio smješten u Westover AFB-u [ Massachusetts] u zapovjedništvu za 8. Zračnih snaga, Strateška zračna komanda, bio sam svjedok i gledao kroz teleskop jedan NLO koji je lebdio nad spremištem nuklearnog oružja tijekom približno 10 minuta i koji je otišao s ubrzanjem metka koji napušta puščanu cijev.

1988., u studenome, moj kolega s koledža Brad Sorenson obavijestio me je da je osobno bio svjedokom [ pojave ] triju letećih tanjura kod vrlo velikog hangara u Norton AFB-u [ Californija] tijekom jedne zračne predstave održane u subotu, 12. studenog 1988.

Kasnije sam nazvao svog kongresmena za taj okrug Georgea Browna Jnr. , koji je u to vrijeme bio predsjednik Kongresnog odbora za svemirsku znanost i naprednu tehnologiju [ Congressional Commitee on Space Science and Advanced Technology ]. Prirodno sam pretpostavio da budući da je ta prezentacija – o kojoj je Brad pričao – bila za vrhovne vojne časnike i kongresne osobe, da mora da je njegov ured koordinirao to s lokalnim uredom za javnost Zračnih snaga.

Jedan član ureda kongresmena Browna ne samo da je potvrdio tu prezentaciju, već i činjenicu da su na njoj bila i tri diska. Ti diskovi su lebdjeli iznad tla bez ikakve vidljive potpore. Navodi ih se kao ˝strane reproducirane letjelice˝ [ engl. : ˝alien reproduction vehicles˝; ARVs], također poznate pod nadimkom ˝flux-lineri˝ zato što su koristili elektricitet visokog napona.

Da skratim. Kasnije sam došao do fotografija [dvije pokazuje auditoriju] koje je snimio, 1967., jedan vojni pilot, Harvey Williams, kad je letio u C-47 Zračnih snaga, na 12 000 stopa iznad Utaha. To neobično vozilo odgovara tako zvanom ARV-u po svim proporcijama i u pogledu oblika letjelice i bilo je fotografirano u lipnju 1967.

Kasnije sam razgovarao s gospodinom imenom Kent Sellen kojeg sam sreo na jednoj zrakoplovnoj priredbi u Edwards AFB-u, 1992. godine. Prvo javno prikazivanje bombardera B-2.

On mi je kazao da je 1973., kad je bio šef tima koji je radio na eksperimentalnom zrakoplovu u Edwards AFB-u, nenamjerno zalutao u jedno područje gdje se nalazio jedan klasificirani [tajni] zrakoplov, naime ARV. Detaljno ga je opisao i dodao je druge pojedinosti prikazima koji se tiču konfiguracije i funkcioniranja kojih Brad Sorenson nije bio svjestan.

Kasnije me je Brad upoznao s poznatim aeronautičkim dizajnerom, Bertom Retangom i dao mu kopiju ovog plana [pokazuje auditoriju].

Gospodin Retang je mislio da se radi o šali i stavio je to na svoj zid, kao primjer šale.

Treća strana mi je kasnije potvrdila da je pukovnik Ray Walsh, iz Edwards AFB-a, posjetivši gospodina Retanga,vidio taj plan na zidu i pokazao znatan šok i ljutnju. Želio je znati gdje se ovaj domogao tog plana zato jer je u to vrijeme, 1994-1995., stvarno postojala takva letjelica u hangaru Edwards AFB-a, u sjevernom kompleksu baze. Kasnije sam dosta istraživao o tom projektu, o tom vozilu, [i] došao sam do niza deklasificiranih [dostupnih javnosti; s kojih je skinuta oznaka tajnosti] dokumenata koji pokazuju da su zračne snage već 1960. testirale oblike letećih tanjura u zračnim tunelima do [brzina strujanja] 20 macha. Također imam deklasificirane NASA-ine dokumente koji prikazuju slične oblike.

Ovo ovdje [pokazuje dokument auditoriju] je NASA-in dokument koji je deklasificiran, koji prikazuje različite sferne i lentikularne oblike koji su testirani u zračnom tunelu do 6 macha.Kasnije sam došao do kopije jednog među-uredskog memoranduma iz Hercules Aerospace-a [pokazuje dokument auditoriju]. U njemu se opisuje naročiti tip znanosti koja uključuje nešto što se naziva ˝ energija nulte točke ˝ [ engl. :´ zero-point energy´] i ˝skalarni valovi˝. Prema Bradu Sorensonu, to je osnova za tehnologiju tih anti-gravitacijskih pogonskih sustava.

Ovaj dokument ovdje [pokazuje auditoriju] opisuje šest različitih sastanaka koji uključuju DIA i nastojanja oko suradnje s ruskom znanstvenom zajednicom u istraživanju, kako se to naziva, ˝korisne fundamentalne tehnologije ˝ [engl. :´fundamental enabling technology´] koju je, izgleda, izvorno otkrio Nikola Tesla u ranim 1900-tim.

Kako bilo, kasnije vas mogu opskrbiti s mnogo više pojedinosti i spreman sam da detaljno svjedočim pred Kongresom što se tiče tih događaja i njihove istinitosti.

Puno vam hvala.

Daniel Sheehan

Dobro jutro.Zovem se Daniel Sheehan. Službeni sam odvjetnik Disclosure Projecta. Diplomirao sam 1967. godine nakon studija američke vlade i ustavnog zakona, na Harvardskom koledžu. Diplomirao sam na Harvard Law School. Služio sam kao glavni odvjetnik i jedan od pomoćnih odvjetnika za New York Times u slučaju Pentagon Papers. Bio sam uključen u brifiranje i argumentiranje slučaja pred Vrhovnim sudom Sjedinjenih Država, koji je dopustio New York Timesu da objavi klasificirane dokumente, 47 svezaka…

Kasnije nakon toga bio sam u službi kao posebni odvjetnik za ured F.Lee Baileyja…kad smo zastupali Jamesa McCora u Watergate-skoj provali…

Nakon moje službe u tom slučaju vratio sam se na Harvard u Devinity School kako bih studirao Jezuite i društvenu etiku u javnoj politici. Tamo sam izradio magisterij i doktorat i postao glavni odvjetnik u Glavnom sjedištu pravosuđa SADa [ United States Judgement Headquarters] u Washingtonu D.C., dodijeljen Nacionalnom društvenom ministarskom uredu [ National Social Ministries Office] i njihovom Uredu za javnu politiku [ Public Policy Office].

Tamo me je , 1977. godine, kontaktirala gospođica Marsha Smith, koja je bila direktorica Odjela za znanost i tehnologiju Kongresne istražiteljske službe. Zamolila me je da se nađemo i sastali smo se. Obavijestila me je da je predsjednik Carter, preuzimajući službu u siječnju 1977., održao sastanak s tadašnjim direktorom CIA-e, Georgeom Bushom Starijim., i zahtijevao da direktor CIA-e preda predsjedniku klasificiranu informaciju koja se ticala postojanja izvanzemaljske inteligencije a koja je bila u posjedu obavještajne zajednice

SAD-a.

Direktor CIA-e George Bush Stariji uskratio je tu informaciju predsjedniku SAD-a. Direktor je inzistirao da predsjednik, kako bi imao pristup tim informacijama, treba imati dopuštenje da kontaktira Kongresnu istražiteljsku službu [ Congressional Research Service] , da kontaktira Odjel za znanost i tehnologiju Predstavničkog doma SADa, kako bi poduzeli proces...

Jer je DCI [ direktor CIA-e] slutio da se predsjednik sprema objaviti tu informaciju američkoj javnosti, Kongresna istražiteljska služba – Odjel za znanost i tehnologiju – pod vodstvom Marshe Smith, bila je kontaktirana od strane Odbora za znanost i tehnologiju Doma i upućena da poduzme opsežno istraživanje o postojanju izvanzemaljske inteligencije i o vezi fenomena NLO s tim.

Gospođica Smith me je kontaktirala i zamolila, kao glavnog odvjetnika u Glavnom sjedištu pravisuđa SAD-a u Nacionalnom društvenom ministarskom uredu, da li bismo mogli dobiti pristup Vatikanskoj knjižnici; da dobijemo informaciju koju Vatikan ima što se tiče izvanzemaljske inteligencije i fenomena NLO-a.

Nastojao sam oko toga s dopuštenjem patera Williama J.Davisa, direktora Nacionalnog ureda, i bio nam je uskraćen pristup...informaciji u posjedu Vatikanske knjižnice.

Kad sam o tome izvijestio gospođicu Smith, ona me je nešto kasnije zamolila da sudjelujem u projektu, u čije detalje sam ušao tijekom, ili nešto kasnije, nakon perioda postavljanja pitanja i dobivanja odgovora od nekih osoba, nakon čega mi je bio dan pristup...kao posebnom savjetniku Kongresne knjižnice SADa... Kongresne istražiteljske službe... povjerljivim dijelovima Blue Book projekta Zračnih snaga.

Na tom stupnju, bilo je to 1977., negdje u svibnju 1977., otišao sam u Madison Building Kongresne knjižnice, no u zgradi nije bilo nikoga u to vrijeme. Bila je nova novcata. Bio sam upućen u ured u suterenu gdje su na vratima bila dva stražara i treći koji je sjedio za stolom, koji je uzeo moje identifikacijske isprave, provjerio da sam bio dodijeljen kao posebni savjetnik Kongresnoj istražiteljskoj službi Kongresne knjižnice SADa, i bio mi je dopušten pristup u prostoriju.

Zatim sam našao fotografije, tucet fotografija jednog, nesumnjivo, neidentificiranog letećeg objekta na tlu, koji se srušio i zaorao brazdu u zasnježenom polju... Tamo je bilo osoblje Zračnih snaga SAD-a koje je okruživalo tu letjelicu, uzimajući fotografije letjelice.

Na jednoj od fotografija mogao sam uočiti nekakve simbole na letjelici. Nastavio sam pregledavati fotografije i našao sam jednu snimku izbliza tih simbola.

Bi


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto maj 10, 2005 8:00 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto jan 25, 2005 9:29 am
Postovi: 84
bio sam upozoren da ne smijem uzimati nikakve bilješke. Morao sam ostaviti moju aktovku i sve moje identifikacije izvan te prostorije. No, ponio sam sa sobom jedan žuti notes [blok pisaćeg papira].

Otvorio sam taj žuti notes i re-fokusirao [projektor mikrofilma] iznad do iste veličine [reprodukcije fotografije] kao što je bila ona kartonske podloge žutog notesa. Mehanički sam nanio [utisnuo] kopije simbola s te letjelice. Zatvorio sam žuti notes, vratio mikrofilm natrag u kutiju, zatvorio kutiju i bilo mi je vrijeme da odem.

Uzeo sam to i nastavio prema izlazu iz ureda. Stražar osiguranja me je zaustavio i jedan od njih je rekao: ˝ Što to imate ovdje, gospodine Sheehan? ˝ Uručio sam mu žuti notes, on je prolistao sve žute listove i nije našao kopiju koju sam imao. Uzeo sam ga sa sobom i odnio u Glavno sjedište pravisuđa. Imao sam sastanak s osobljem i paterom Williamom J.Davisom i izvijestio ih o tome. U to vrijeme bio sam ovlašten, od Glavnog sjedišta pravosuđa SAD-a, da podnesem izvješće Nacionalnom vijeću crkava i zatražim da sve 54 glavne religijske denominacije naše zemlje poduzmu opsežnu studiju o izvanzemaljskoj inteligenciji – što su oni odbili učiniti.

Kasnije sam bio zamoljen da održim trosatni seminar iza zatvorenih vrata za 50 vrhunskih znanstvenika Jet Propulsion Laboratoryja iz SETI-ja [ projekta potrage – putem radio-signala – za izvanzemaljskom inteligencijom; Search for Extra-Terrestrial Intelligence] što sam i učinio 1977. godine.

Bio bih više nego sretan da svjedočim pod prisegom pred Kongresom SAD-a o ovim pojedinostima i bio bih sretan da se nađem sa članovima tiska.

... također sam služio kao glavni odvjetnik u slučaju Iran/Contra. Prvi sam svjedočio pred Kongresom o postojanju prikrivenih [ engl. :´off-the-shelf´ ] poslova Richarda C.Corta i Alberta Akima.

Bit ću više nego sretan da govorim o detaljima onoga za što vjerujem da je veza između tih poslova i tajne vlade koja taji ovu informaciju od američke javnosti.

I, sretan sam i ponosan što služim kao glavni odvjetnik Disclosure Projecta.

Puno vam hvala.

Carol Rosin

Dobro jutro.Zovem se Carol Rosin. 1974. godine, nakon što sam bila nastavnica u školi, upoznala sam Wernera von Brauna, utemeljitelja raketne tehnike.

Pri mom prvom sastanku s njim [ radeći s Fairchild Industries], tijekom ta prva tri i pol sata, rekao mi je: ˝ Carol, vi ćete zaustaviti naoružavanje svemira.˝ Rekla sam: ˝ Znate, nastavnici se ne zaustavljaju [sve] do lipnja..˝ On je rekao: ˝ Ne, morate shvatiti. Ovo je veljača i vi trebate zaustaviti naoružavanje svemira zbog toga što postoji laž koja se govori svima. Da je naoružavanje svemira sad prvo zasnovano na zlom imperiju, Rusima.˝ Tu su mnogi neprijatelji, rekao je, protiv kojih trebamo praviti sustav naoružanja postavljen u svemir. Prvi od njih [ bio bi protiv] Rusa. Zatim bi tu bili teroristi, zatim bi tu bile zemlje ´trećeg svijeta´ – sad ih nazivamo ´lupeškim nacijama´... – zatim bi tu bili asteroidi, i onda, ponavljao bi mi opet iznova, – ˝ ...i posljednja karta, posljednja karta, posljednja karta bila bi izvanzemaljska prijetnja..˝

Kad je spomenuo asteroide bila sam sklona da se nasmijem. A kad je spomenuo izvanzemaljce, znala sam da se ne treba baviti tim predmetom. A sada, mi slušamo upravo u današnjim vijestima da su prešli na drugog neprijatelja, samo što ovog puta trebamo zaštititi naše satelite. Drugim riječima, zbog nekih razloga trebamo potrošiti te trilijune, potratiti te dolare na sustav naoružanja postavljen u svemiru i sve je to laž.

To je sustav, rekao mi je, koji nikada nikog ne bi štitio. Već je tada govorio o kasetnim bombama. Govorio je o kemijskom, virusnom, bakterijskom, biološkom ratovanju protiv kojeg nas to oružje postavljeno u svemiru ne bi nikada zaštitilo. A zatim mi je rekao da, u stvari, ako putujete svijetom – što sam ja i činila nakon što je umro 1977. ; srela sam ljude u preko 100 zemalja – da oni [ljudi u svijetu] ne žele graditi oružje postavljeno u svemiru.

Postala sam savjetnica za pitanja svemira i raketne obrane [SDI] i radila sam s ljudima diljem svijeta. Postala sam i savjetnica za NR Kinu. Oni [ Kinezi] ne žele graditi sustav naoružanja u svemiru...

Oni [ Rusi] su smatrani za neprijatelja... Kad sam stigla u Rusiju imala sam popis ljudi ... Upoznali su me sa svima kad sam stigla tamo. A kad sam se vratila rekla sam:˝ O, moj Bože, taj čovjek [Braun] govori istinu. Ne postoji prijetnja. ˝

Ovaj dan sam čekala 27 godina. I, očekujem da se dogodi obrat [engl. :´spin´] jer mi je također objasnio da kao vojni strateg, kao osoba koja je radila na projektilu MX..., rekao je da ćete naći da se treba dogoditi obrat kako bi se našlo nekog neprijatelja protiv kojeg trebamo praviti oružje postavljeno u svemiru. I, sada bismo trebali očekivati taj obrat.

Jer, rekao je, dio formule za obavještajnu zajednicu je da oni možda imaju oružje i da moramo smatrati da oni imaju to oružje. Kako oni imaju ta oružja, mi [ onda] moramo praviti te sustave naoružanja. I, to je recept. Osim [što se propušta reći] da je sve to utemeljeno na laži.

Mi ovdje imamo svjedoke koji su vam pokazali da izvanzemaljska bića, da te letjelice koje dolaze ovamo nisu NLO-i – one su identificirani leteći objekti. Da mi znamo da su u njima [inteligentna] bića. Imamo svjedoke ovdje koji su vam rekli da oni [ posjetitelji] mogu onesposobiti naše silose s projektilima. Mogu zaustaviti raketu koja ide u svemir.

Imamo svjedoke ovdje koji su radili u povjerljivim odjelima, koji imaju hrabrosti da istupe ovdje da podupru ono što mi je Werner von Braun rekao još između 1974. i 1977.

Svjedočit ću pred Kongresom da kada sam osnovala Institut za sigurnost i suradnju u vanjskom svemiru, koji sam zatvorila pred nekoliko godina, zbog toga što nisam vjerovala da imamo izglede s tim golemim, integriranim, složenim svjetskim sustavom naoružanja, da smo imali izglede da transformiramo tu ratnu industriju u svemirsku industriju...koja može ponuditi blagodati, kao što je Dr. Greer rekao, okončavajući globalno zagrijavanje; možemo zaustaviti energetsku krizu, možemo proizvesti, sada, ne-zagađujuće tehnologije.

Werner von Braun mi je običavao reći da bismo mogli imati automobile, već tada [1970-tih], koji bi se kretali izvan tla...ne bismo imali nikakvog zagađenja na ovoj planeti.

Možemo riješiti hitne probleme ljudi..Možemo zaustaviti utrku u naoružanju bez premještanja industrijskih poslova, bez raspada gospodarstva, transformirajući – Werner von Braun mi je rekao – ratnu industriju u kooperativnu svemirsku industriju koja će omogućiti, na kraju je rekao, veću zaposlenost...Više proizvoda i usluga koji se mogu primijeniti izravno na rješavanje problema ove planete. Možemo imati zdravu planetu, sada, koja živi u miru..., sa svim kulturama Zemlje i sa svim izvanzemaljskim kulturama u svemiru.

To su riječi koje mi je rekao Werner von Braun 1974. godine. I , svjedočit ću pred Kongresom, pod zakletvom, o svemu što sam rekla, još i više.

Hvala vam.

Dr. Steven Greer ( završna riječ)

Hvala vam puno. Želio bih se zahvaliti svakome od svjedoka i [vama] za vašu strpljivost..

Želim naglasiti da bi svaki od ovih svjedoka mogao govoriti oko dva do pet sati o tome čemu je svjedočio. Pokušali smo vam dati jedan brzi pregled. Imamo i drugih 400 svjedoka.

Nosio sam ovo breme 8 godina, i sada ga predajem vama, Amerikancima i ljudima svijeta...

[ Uslijedila su pitanja iz auditorija. Kasnije i tijekom narednih 48 sati održani su privatni susreti između Dr. Greera i nekoliko svjedoka sa članovima Kongresa.]


tekst je skinut s news-a


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Svjedočenja raznih ljudi o aktivnostima NLO-a i vanzemaljaca
PostPostano: pet jun 17, 2005 12:59 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub jul 03, 2004 12:52 am
Postovi: 154
Interesantnu pricu je ispricao. Dosta detaljno.

http://www.bloginservice.com/cgi-bin/we ... l/read/639


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet jun 17, 2005 5:19 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet maj 19, 2005 6:45 pm
Postovi: 168
.....


Zadnja izmjena: Faaip de Oiad; pet nov 07, 2008 1:14 am; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet jun 17, 2005 11:31 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub jul 03, 2004 12:52 am
Postovi: 154
Citat:
DON'T try to overpower him, he is stronger than ten or twelve men!


A sjecam se kad sam ja pricao da bi natukao reptila da ga vidim :mrgreen: :mrgreen:

Da, lako moguce da je istina.
A i covjek je nestao negdje.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet jun 17, 2005 12:54 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4200
Slične stvari ispričao je i Phil Schneider prije nego što su ga našl zadavljenog klavirskom žicom. Evo tog njegovog poslednjeg predavanja:

Phil Schneider's last lecture of 1995


http://www.gemini.org.uk/Twins/ufo/apri ... neider.htm

"It is because of the horrendous structure of the federal government that I feel directly imperilled not to tell anybody about this material. How long I will be able to do this is anybody's guess. However, I would like to mention that this talk is going to be broken up into four main topics. Each of these topics will have some bearing on what you people are involved in, whether you are patriots or not.

"I want you to know that these United States are a beautiful place. I have gone to more than 70 countries, and I cannot remember any country that has the beauty, as well as the magnificence of its people, like these United States.

"To give you an overview of basically what I am, I started off and went through engineering school. Half of my school was in that field and I built up a reputation for being a geological engineer, as well as a structural engineer with both military and aerospace applications. I have helped build two main bases in the United States that have some significance as far as what is called the New World Order. The first base is the one at Dulce, New Mexico. I was involved in 1979 in a firefight with alien humanoids, and I was one of the survivors. I'm probably the only talking survivor you will ever hear. Two other survivors are under close guard. I am the only one left that knows the detailed files of the entire operation. Sixty-six secret service agents, FBI, Black Berets and the like, died in that firefight. I was there.

"Number one, part of what I am going to tell you is going to be very shocking. Part of what I am going to tell you is probably going to be very unbelievable, though, instead of putting your glasses on, I'm going to ask you to put your "scepticals" on. But please, feel free to do your own homework. I know the Freedom of Information Act isn't much to go on, but it's the best we've got. The local law library is a good place to look for Congressional Records. So, if one continues to do their homework, then one can be standing vigilant in regard to their country.

Deep Underground Military Bases and the Black Budget

"I love the country I am living in more than I love my life, but I would not be standing before you now, risking my life, if I did not believe it was so. The first part of this talk is going to concern deep underground military bases and the black budget. The Black Budget is a secretive budget that garners 25% of the gross national product of the United States. The Black Budget currently consumes $1.25 trillion per year. At least this amount is used in black programs, like those concerned with deep underground military bases. Presently, there are 129 deep underground military bases in the United States.

"They have been building these 129 bases day and night, unceasingly, since the early 1940's. Some of them were built even earlier than that. These bases are basically large cities underground connected by high-speed magneto-leviton trains that have speeds up to Mach 2. Several books have been written about this activity. Al Bielek has my only copy of one of them. Richard Souder, a Ph.D. architect, has risked his life by talking about this. He worked with a number of government agencies on deep underground military bases. In around where you live, in Idaho, there are 11 of them.

"The average depth of these bases is over a mile, and they again are basically whole cities underground. They all are between 2.66 and 4.25 cubic miles in size. They have laser-drilling machines that can drill a tunnel seven miles long in one day. The Black Projects side-step the authority of Congress, which as we know is illegal. Right now, the New World Order is depending on these bases. If I had known at the time I was working on them that the NWO was involved, I would not have done it. I was lied to rather extensively.

Development of Military Technology, Implied German Interest in Hyperspacial Technology

"Basically, as far as technology is concerned, for every calendar year that transpires, military technology increases about 44.5 years. This is why it is easy to understand that back in 1943 they were able to create, through the use of vacuum tube technology, a ship that could literally disappear from one place and appear in another place. My father, Otto Oscar Schneider, fought on both sides of the war. He was originally a U-boat captain, and was captured and repatriated in the United States. He was involved with different kinds of concerns, such as the A-bomb, the H-bomb and the Philadelphia Experiment. He invented a high-speed camera that took pictures of the first atomic tests at Bikini Island on July 12, 1946. I have original photographs of that test, and the photos also show UFO's fleeing the bombsite at a high rate of speed. Bikini Island at the time was infested with them, especially under the water, and the natives had problems with their animals being mutilated. At that time, General MacArthur felt that the next war would be with aliens from other worlds. "Anyway, my father laid the groundwork with theoreticians about the Philadelphia experiment, as well as other experiments. What does that have to do with me? Nothing, other than the fact that he was my father. I don't agree with what he did on the other side, but I think he had a lot of guts in coming here. He was hated in Germany. There was a $1 million reward, payable in gold, to anyone who killed him. Obviously, they didn't succeed. Anyway, back to our topic - deep underground bases.

The Fire Fight At Dulce Base

"Back in 1954, under the Eisenhower administration, the federal government decided to circumvent the Constitution of the United States and form a treaty with alien entities. It was called the 1954 Greada Treaty, which basically made the agreement that the aliens involved could take a few cows and test their implanting techniques on a few human beings, but that they had to give details about the people involved. Slowly, the aliens altered the bargain until they decided they wouldn't abide by it at all. Back in 1979, this was the reality, and the firefight at Dulce occurred quite by accident. I was involved in building an addition to the deep underground military base at Dulce, which is probably the deepest base. It goes down seven levels and over 2.5 miles deep. At that particular time, we had drilled four distinct holes in the desert, and we were going to link them together and blow out large sections at a time.

My job was to go down the holes and check the rock samples, and recommend the explosive to deal with the particular rock. As I was headed down there, we found ourselves amidst a large cavern that was full of outer-space aliens, otherwise known as large Greys. I shot two of them. At that time, there were 30 people down there. About 40 more came down after this started, and all of them got killed. We had surprised a whole underground base of existing aliens. Later, we found out that they had been living on our planet for a long time, perhaps a million years. This could explain a lot of what is behind the theory of ancient astronauts. "Anyway, I got shot in the chest with one of their weapons, which was a box on their body, that blew a hole in me and gave me a nasty dose of cobalt radiation. I have had cancer because of that.

"I didn't get really interested in UFO technology until I started work at Area 51, north of Las Vegas. After about two years recuperating after the 1979 incident, I went back to work for Morrison and Knudson, EG&G and other companies. At Area 51, they were testing all kinds of peculiar spacecraft. How many people here are familiar with Bob Lazar's story? He was a physicist working at Area 51 trying to decipher the propulsion factor in some of these craft.

Schneider's Worries About Government Factions, Railroad Cars and Shackle Contracts

"Now, I am very worried about the activity of the federal government. They have lied to the public, stonewalled senators, and have refused to tell the truth in regard to alien matters. I can go on and on. I can tell you that I am rather disgruntled. Recently, I knew someone who lived near where I live in Portland, Oregon. He worked at Gunderson Steel Fabrication, where they make railroad cars. Now, I knew this fellow for the better part of 30 years, and he was kind of a quiet type. He came in to see me one day, excited, and he told me "they're building prisoner cars." He was nervous. Gunderson, he said, had a contract with the federal government to build 107,200 full-length railroad cars, each with 143 pairs of shackles. There are 11 sub-contractors in this giant project. Supposedly, Gunderson got over 2 billion dollars for the contract. Bethlehem Steel and other steel outfits are involved. He showed me one of the cars in the rail yards in North Portland. He was right. If you multiply 107,200 times 143 times 11, you come up with about 15,000,000. This is probably the number of people who disagree with the federal government. No more can you vote any of these people out of office. Our present structure of government is "technocracy", not democracy, and it is a form of feudalism. It has nothing to do with the republic of the United States. These people are god-less, and have legislated out prayer in public schools. You can get fined up to $100,000 and two years in prison for praying in school. I believe we can do better. I also believe that the federal government is running the gambit of enslaving the people of the United States. I am not a very good speaker, but I'll keep shooting my mouth off until somebody puts a bullet in me, because it's worth it to talk to a group like this about these atrocities.

America's Black Program Contractors

"There are other problems. I have some interesting 1993 figures. There are 29 prototype stealth aircraft presently. The budget from the U.S. Congress five-year plan for these is $245.6 million. You couldn't buy the spare parts for these black programs for that amount. So, we've been lied to. The black budget is roughly $1.3 trillion every two years. A trillion is a thousand billion. A trillion dollars weighs 11 tons. The U.S. Congress never sees the books involved with this clandestine pot of gold. Contractors of sleuth programs: EG&G, Westinghouse, McDonnell Douglas, Morrison- Knudson, Wackenhut Security Systems, Boeing Aerospace, Lorimar Aerospace, Aerospacial in France, Mitsibishi Industries, Rider Trucks, Bechtel, *I.G. Farben*, plus a host of hundreds more. Is this what we are supposed to be living up to as freedom- loving people? I don't believe so.

Star Wars and Apparent Alien Threat

"Still, 68% of the military budget is directly or indirectly affected by the black budget. Star Wars relies heavily upon stealth weaponry. By the way, none of the stealth program would have been available if we had not taken apart crashed alien disks. None of it. Some of you might ask what the "space shuttle" is "shuttling". Large ingots of special metals that are milled in space and cannot be produced on the surface of the earth. They need the near vacuum of outer space to produce them. We are not even being told anything close to the truth. I believe our government officials have sold us down the drain - lock, stock and barrel. Up until several weeks ago, I was employed by the U.S. government with a Ryolite-38 clearance factor - one of the highest in the world. I believe the Star Wars program is there solely to act as a buffer to prevent alien attack - it has nothing to do with the "cold war", which was only a toy to garner money from all the people - for what? The whole lie was planned and executed for the last 75 years.

Stealth Aircraft Technology Use by U.S. Agencies and the United Nations "Here's another piece of information for you folks. The Drug Enforcement Administration and the ATF rely on stealth tactical weaponry for as much as 40% of their operations budget. This in 1993 and the figures have gone up considerably since. The United Nations used American stealth aircraft for over 28% of its collective world-wide operations from 1990 to 1992, according to the Centre for Strategic Studies and UN Report 3092.

The Guardians of Stealth and Delta Force Origins of the Bosnia Conflict "The Guardians of Stealth: There are at least three distinct classifications of police that guard our most well kept secrets. Number one, the Military Joint Tactical Force (MJTF), sometimes called the Delta Force or Black Berets, is a multi-national tactical force primarily used to guard the various stealth aircraft worldwide. By the way, there were 172 stealth aircraft built. Ten crashed, so there were at last count about 162. Bill Clinton signed them away about six weeks ago to the United Nations. There have been indications that the Delta Force was sent over to Bosnia during the last days of the Bush administration as a covert sniper force, and that they started taking pot shots at each side of the controversy, in order to actually start the Bosnia conflict that would be used by succeeding administrations for political purposes.

Thoughts on the Bombings in the United States

"I was hired not too long ago to do a report on the World Trade Centre bombing. I was hired because I know about the 90 some- odd varieties of chemical explosives. I looked at the pictures taken right after the blast. The concrete was puddled and melted. The steel was literally extruded up to six feet longer than its original length. There is only one weapon that can do that - a small nuclear weapon. That's a construction-type nuclear device. Obviously, when they say that it was a nitrate explosive that did the damage, they're lying 100%, folks. The people they have in custody probably didn't do the crime. As a matter of fact, I have reason to believe that the same group held in custody did do other crimes, such as killing a Jewish rabbi in New York.

However, I want to further mention that with the last explosion in Oklahoma City, they are saying that it was a nitrate or fertiliser bomb that did it. "First, they came out and said it was a 1,000 pound fertiliser bomb. Then, it was 1,500. Then 2,000 pounds. Now its 20,000. You can't put 20,000 pounds of fertiliser in a Rider Truck. Now, I've never mixed explosives, per se. I know the chemical structure and the application of construction explosives. My reputation was based on it. I helped hollow out more than 13 deep underground military bases in the United States. I worked on the Malta project, in West Germany, in Spain and in Italy. I can tell you from experience that a nitrate explosion would have hardly shattered the windows of the federal building in Oklahoma City. It would have killed a few people and knocked part of the facing off the building, but it would have never have done that kind of damage. I believe I have been lied to, and I am not taking it any longer, so I'm telling you that you've been lied to.

The Truth behind the Republican Contract with America

"I don't perceive at this time that we have too much more than six months of life left in this country, at the present rate. We are the laughing stock of the world, because we are being hoodwinked by so many evil people that are running this country. I think we can do better. I think the people over 45 are seriously worried about their future. I'm going to run some scary scenarios by you. The Contract with America. It contains the same terminology that Adolph Hitler used to subvert Germany in 1931. I believe we can do better. The Contract with America is a last ditch effort by our federal government to tear away the Constitution and the Bill of Rights.

Some Statistics on the Black Helicopter Presence

"The black helicopters. There are over 64,000 black helicopters in the United States. For every hour that goes by, there is one being built. Is this the proper use of our money? What does the federal government need 64,000 tactical helicopters for, if they are not trying to enslave us. I doubt if the entire military needs 64,000 worldwide. I doubt if all the world needs that many. There are 157 F-117A stealth aircraft loaded with LIDAR and computer-enhanced imaging radar. They can see you walking from room to room when they fly over your house. They see objects in the house from the air with a variation limit of 1 inch to 30,000 miles. That's how accurate that is. Now, I worked in the federal government for a long time, and I know exactly how they handle their business.

Government Earthquake Device, AIDS as a Bioweapon Based on Alien Excretions

"The federal government has now invented an earthquake device. I am a geologist, and I know what I am talking about. With the Kobe earthquake in Japan, there was no pulsewave as in a normal earthquake. None. In 1989, there was an earthquake in San Francisco. There was no pulse wave with that one either. It is a Tesla device that is being used for evil purposes. The black budget programs have subverted science as we know it. Look at AIDs, invented by the National Ordinance Laboratory in Chicago, Illinois in 1972. It was a biological weapon to be used against the people of the United States. The reason I know this is that I have seen the documentation by the Office of Strategic Services, which by the way is still in operation to this day, through the CDC in Atlanta. They used the glandular excretions of animals, humans and alien humanoids to create the virus. These alien humanoids the government is hobnobbing with are the worst news. There is absolutely no defence against their germs - none. They are a biological weapon of terrible consequence. Every alien on the planet needs to be isolated.

"Saddam Hussein killed 3.5 million Kurdish people with a similar biological weapon. Do we, the people of this planet, deserve this? No, we don't, but we are not doing anything about it. Every moment we waste, we are doing other people on the planet a disservice. Right now, I am dying of cancer that I contracted because of my work for the federal government. I might live six months. I might not. I will tell you one thing. If I keep speaking out like I am, maybe God will give me the life to talk my head off. I will break every law that it takes to talk my head off. Eleven of my best friends in the last 22 years have been murdered. Eight of the murders were called "suicides." Before I went to talk in Las Vegas, I drove a friend down to Joshua Tree, near 29 Palms. I drove into the mountains in order to get to Needles, California, and I was followed by two government E-350 vans with G-14 plates, each with a couple of occupants, one of which had an Uzi. I knew exactly who they were. I have spoken 19 times and have probably reached 45,000 people. Well, I got ahead of them and came to a stop in the middle of the road. They both went on either side of me and down a ravine. Is this what its going to take? I cut up my security card and sent it back to the government, and told them if I was threatened, and I have been, that I was going to upload 140,000 pages of documentation to the Internet about government structure and the whole plan. I have already begun that task."

"Thank you very much."

End of May 1995 Lecture. Shortly after this lecture, Phil was found dead in his apartment with a piano wire wrapped around his neck.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jun 20, 2005 12:49 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto maj 24, 2005 11:35 pm
Postovi: 122
Lokacija: Makedonija
Ovaj oficir iz vojne baze kaze da se na nivou nightmare hall rade genetski pokusi sa ljudima i zivotinjama kojih otimaju iz obliznjih gradova. Stanovnici Dulcea su takodje primetili misteriozno nestajanje ljudi i mutiliranje goveda. Interesuje me zasto se vanzemaljci(i vlada) jednostavno ne "posluze" sa recimo onih nekolika hiljada talibanskih zarobljenika koji se cuvaju u kafezima u Guantanamu ili irackih zarobljenika? Teroristima su ionako oduzeta sva ljudska prava. Umesto njih oni kidnapovaju obicne gradjane USA - poreske obaveznike koji pune njihov budzet. Isto i o mutiliranju stoke. Lakse bi bilo gajiti stoku unutar baze. Mislim da ti navodni reptoidi i njihova zavera rade sve da bi bili otkriveni. Ljudi se otimaju iz neposredne blizine baza, stoka se nakon upotrebe baca na mesto odakle je oteta, onako upadljivo i cudno osakacena...Sve je to nekako nategnuto. Mislim da neko ko zeli ostati sakriven ne bi radio takve holivudske propuste.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jun 20, 2005 1:13 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub jul 03, 2004 12:52 am
Postovi: 154
Ziggy je napisao/la:
Ovaj oficir iz vojne baze kaze da se na nivou nightmare hall rade genetski pokusi sa ljudima i zivotinjama kojih otimaju iz obliznjih gradova. Stanovnici Dulcea su takodje primetili misteriozno nestajanje ljudi i mutiliranje goveda. Interesuje me zasto se vanzemaljci(i vlada) jednostavno ne "posluze" sa recimo onih nekolika hiljada talibanskih zarobljenika koji se cuvaju u kafezima u Guantanamu ili irackih zarobljenika? Teroristima su ionako oduzeta sva ljudska prava. Umesto njih oni kidnapovaju obicne gradjane USA - poreske obaveznike koji pune njihov budzet. Isto i o mutiliranju stoke. Lakse bi bilo gajiti stoku unutar baze. Mislim da ti navodni reptoidi i njihova zavera rade sve da bi bili otkriveni. Ljudi se otimaju iz neposredne blizine baza, stoka se nakon upotrebe baca na mesto odakle je oteta, onako upadljivo i cudno osakacena...Sve je to nekako nategnuto. Mislim da neko ko zeli ostati sakriven ne bi radio takve holivudske propuste.


Daj se malo zapitaj. Ako su dokazi tako ociti zasto ti sad mislis da je to nategnuto. Mozda su oni mislili da ako stave dokaze na javno mjesto da ce ljudi prec preko toga kao ti sad. Jer zasto bi se oni tako razotkrivali.
Kuzis?
A njih boli k za americki narod. Nemogu samo otimat neke iscrpljene zarobljenike. Mozda im trebaju drugi ljudi koji zive u normalnim uvjetima, ista stvar sa stokom.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jun 20, 2005 1:47 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto maj 24, 2005 11:35 pm
Postovi: 122
Lokacija: Makedonija
Nategnuto je bas zbog toga sto su dokazi ociti. Mi ovde debatiramo bas zbog tih dokaza. Da ne bi bilo dokaza ne bi bilo ni "teorija zavera" ni strah i nepoverenje u vladu od strane amercikih gradjana. Dokazi nesto dokazuju, a ne poricu to isto. Dali bi ubojica ostavio krvavi noz sa svojim otiscima na mesto zlocina da bi naveo poiliciju da zakljuci da je zrtva umrla od infarkta?
Razumem da se ponekad desi neki propust ali da se to uporno radi i majmun bi shvatio da se desava nesto cudno. Svaka zavera tezi da ostane u tajnosti, bas zbog toga je i zavera. Da sam vodja reptoida i da znam da je cela "tajna" operacija postala javna(zbog idiotskih propusta) i da se zbog toga javlja daleko veci otpor kod ljudi ja bih...ma uostalom pitaj vodju reptoida.
Ili reptoidi imaju mozak iguane ili nesto ne stima[/quote]


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jun 20, 2005 1:58 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto maj 24, 2005 11:35 pm
Postovi: 122
Lokacija: Makedonija
Koga su oni prevarili time sto su ostavili dokaze? Tebe, skoro svih na forumu, 90 % posto amerikanaca? Koga? Ako je to zavaravajuca taktika onda im cestitam na originalnosti. Pogledaj statistike i vidi koliko ljudi u svetu veruje u vanzemaljsku zaveru! Stvarno uspeh! Bravoo
:D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jun 20, 2005 2:05 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 19, 2004 10:54 pm
Postovi: 399
Lokacija: Split
Ziggy stvar funkcionira jednostavno.
1. Iako postoje dokazi ljudi ne vjeruju u takve stvari pa im se neda da budu detaljni kod svojih poslova.
2. Otimaju se ljudi iz različitih područja i gradova, oni traže one koji genetski odgovaraju za eksperimentiranje i programiranje.

_________________
The battle has begun.
I'm ready, and you?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jun 20, 2005 4:47 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub jul 03, 2004 12:52 am
Postovi: 154
Ziggy je napisao/la:
Koga su oni prevarili time sto su ostavili dokaze? Tebe, skoro svih na forumu, 90 % posto amerikanaca? Koga? Ako je to zavaravajuca taktika onda im cestitam na originalnosti. Pogledaj statistike i vidi koliko ljudi u svetu veruje u vanzemaljsku zaveru! Stvarno uspeh! Bravoo
:D


Gle, po svijetu nestaje hrpa ljudi i djece, cudne stvari se dogadaju (pod to mislim sve one paranormalne stvari, kokosi bez kapi krvi, goveda osakacena, pa cak i ljudi, kojekavi NLOi, krugovi u zitu itd.). To, sve to, je mozda namjerno propusteno, nije im se dalo, a mozda slucajno. I sad se zapitaj, sta bi do moglo bit? Tko bi to mogao radit? Jel stvarno mislis da je to eto sve slucajno, prirodno ili mozda da je sve to priroda ljudske maste, dakle izmisljeno? Zapitaj se.
Ili je to mozda ono sto prica Icke, Stuart ili Laura i drugi.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jun 20, 2005 8:47 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto maj 24, 2005 11:35 pm
Postovi: 122
Lokacija: Makedonija
Sta bi to moglo biti? Moze biti svasta, same po sebi ove pojave nisu natprirodne. Ljudi nestaju iz vise razloga. Djecu obicno otimaju pedofili i trgovci belim robljem, takvo mutiliranje stoke moze uraditi svako sa malo poznavanja hirurgije. Pored sve sto se navodno dogadja niko nije nijednom prilozio jedan jedini dokaz da ubedi siru javnost, skeptike i naucne krugove da je ova teza tacna. Sve se svodi na svedocenja i spekulacije.
Slucajnost je u redu ako se radi recimo o cupakabri koja bila vanzemaljac ili ne je ipak zivotinja koja ne mari za nered, ali ovo o reptoidima je sve samo ne organizovano. Odakle znate mozda se radi o odmetnutim grupama grejsa i reptoida koji piratiraju covecanstvo i dobro zaradjuju na svemirskoj crnoj berzi DNA i organa. Dobra teorija za ne.
Nisam takav skeptik kao sto izgledam, ali zelim sve dobro promisliti pre nego sto pocnem verovati u nesto.
Cemu znanje ako neznam pravilno razmisljati!

Hmm.. i zasto je Bob Lazar jos ziv?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jun 20, 2005 10:09 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Nisam takav skeptik kao sto izgledam, ali zelim sve dobro promisliti pre nego sto pocnem verovati u nesto.
Cemu znanje ako neznam pravilno razmisljati!


Tako je! Treba razmišljati svojom glavom pa tek onda zaključiti. Znanje jako pomaže u tome.

Da li je sve to, ili barem dio, istina, ili nije - prosudit ćemo kad NAUČIMO sagledati sve takve mogućnosti.
Pa recimo ako je i samo jedan slučaj istinit od ovih svih bezbroj što se nalaze, svejedno smo u banani ako ne počinjemo učiti kako se boriti protiv takvih stvari. Nije uopće bitno jel Sivi, Lizzard ili neko drugo biće. Bitno je da se znamo sinhronizirati s okolinom, da znamo iskoristiti sve naše mogućnosti.

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jun 20, 2005 10:30 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub jul 03, 2004 12:52 am
Postovi: 154
Ziggy je napisao/la:
Nisam takav skeptik kao sto izgledam, ali zelim sve dobro promisliti pre nego sto pocnem verovati u nesto.
Cemu znanje ako neznam pravilno razmisljati!


Ma nemoj vjerovat. Sve su ovo moguce istine. Tj. ti mozes vjerovat, al nemoj zatvoreno vjerovat. Kao ovce iz crkve i drugih religija.

Nema mozda neki superkonretnih dokaza kao recimo da je tvoj monitor tu ispred tebe, al mnogi ljudi na visokim pozicijama u vladi i vojsci su znali izlazit i pricat o tome. Cisto sumnjam da su se sprdali :mrgreen:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jun 20, 2005 11:35 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1802
Ziggy,
oni se uopšte i ne kriju. Oni upravljaju tvojim verovanjem i načinom razmišljanja. Vidiš da su ovakvim svojim dosadašnjim ponašanjem kod tebe uspeli: ti ne veruješ da je to baš tako iako milioni ljudi, naročito dece nestaju, NLO-i lete i padaju, obični ljudi ali i visoki zvaničnici vojske svedoče o njima... Njihov cilj nije da ostanu skriveni nego da postignu da ti gledaš očima u njih i njihova dela a da ih ne vidiš. Vrlo su blizu toga. Zato ostavljaju tragove, da provere koliko si hipnotisan da gledaš u njih a da ih ne vidiš.

Pominješ 'pravilno razmišljanje' a ipak razmišljaš vrlo nepravilno: toliku decu pedofili ne bi mogli da pokupe pa makar silovali i ubili svaki dan po jedno, za goveda bez krvi kažu da su obrađena tehnikom koja nam nije poznata, kažeš da niko nije dao nikakav dokaz kao da ti je sve poznato o tome, iako ima bezbroj dokaza i svedočanstava iz celog sveta samo je pitanje da li ti želiš da ih prihvatiš.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jun 21, 2005 12:06 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto maj 24, 2005 11:35 pm
Postovi: 122
Lokacija: Makedonija
Slazem se sa Jackom da nije bitno dal su sivi, zeleni ili komunisti. Bitno je izbeci kontrolu, pritisak i teror koji vrsi neki sistem na pojedinca.
Vanzemaljci nisu jedno jedino objasnjenje mutilirane stoke. Seciranje je uradjeno hirurskim laserom ili ukltrazvucnim nozem koji nisu nepoznati savremenoj medicini. To objasnjava njihovo "ne krvarenje" jer laser gorenjem zapusava arterije. Isto tako u odredjenim slucajevima pronadjeni su i tragovi nekih "zemaljskih" medikamenta poput antikoagulanta. Tragovi i rane na nogama ucinjeni vezivanjem sajlama jos vise govore o zemaljskom poreklu fenomena. U svakom slucaju nije nista manje monstruozno ako to organzivano radi vlada ili neka druga ljudska organizacija.
Pantelija,
nemoj zvucati poput jehovinog svedoka. Moje verovanje je oprezno, a bas si ti taj koji prihvaca ovo objasnjenje ne zbog toga sto je logicno vec zbog toga sto korespondira sa onim sto govore "kasiopejci". U ovom slucaju oni su autoriteti. To je tipicno razmisljanje vernika. Ako neko razmislja drugacije on je "isprogramiran" ili pod uticajem demonskih sila. To je anatemisanje.
Meni je isto iskreno lakse verovati da sve to rade reptoidi i sivi, to se ne kosi za mojim dosadasnjim stavovima. Teze je verovati da takvo nesto moze uraditi covek. Mi gradimo pozitivno misljenje o sebi i uvek je za nasa sranja(oprostite na rec) kriv neko drugi.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri jun 22, 2005 7:36 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1802
Ja ne 'prihvatam objašnjenja' zbog ovog ili onog razloga, već sam nešto od tih stvari lično video, a poznajem i osobu koja je lično videla Reptoide u jednoj od baza u kojima rade sa USA vojskom.

Tvoj je problem što nemaš ličnog iskustva pa ti preostaje da veruješ ili ne. Zato je tvoja opreznost ispravna. Zato ti izjave onoga ko je nešto iskusio zvuče kao 'izjave jehovinih svedoka'. Iza toga stoji uverenje a ne verovanje. Ja se ne bavim 'verovanjima' već saznanjima.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 914 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 46  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 9 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz