Sada je: sri maj 22, 2024 4:32 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 914 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 46  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: pet jan 06, 2006 6:59 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Haha, Morskow... ovo je još NIŠTA u usporedbi što ćeš ti, i mi svi skupa s tobom, iskusiti u našoj bližoj budućnosti ( kako mi to vidimo iz naše perspektive ).

Baš bi volio biti blizu tebe kad doživiš ovo isto ili slično prvi puta... hehehe! Da ti vidim izraz lica i osjetim tvoje vibracije oko toga... i onda bih te pitao da pristupiš svojoj memoriji i pročitaš ponovo ovaj svoj post ovdje na forumu...

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet jan 06, 2006 9:25 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto dec 06, 2005 9:33 am
Postovi: 221
Ja cesto sanjam ovakve snove, ali uvijek sam ih smatrala za nesto normalno. Pa znam cesto i svjesno sanjati i vracati se nazad na isto mjesto. Kalki kuzim da ti se zbivaju jako cudne stvari i da pocinjes shvacati neke stvari ali ovaj tvoj san meni ipak zvuci kao najobicniji san.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet jan 06, 2006 11:22 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri dec 21, 2005 2:57 pm
Postovi: 73
Lokacija: Tu
Pozdrav opet, Jacku i ostalima!

Da još malo zagrijemo debatu...
Nemaš pojma, koliko mrzim biti "goja", a ne mogu si baš puno pomoči. Al puno radim na tome da ne budem, na razne načine. Jedan od načina je gledanje, drugi slušanje, pa onda čitanje, na kraju malo i mislim, potkovu mu njegovu. I puno mi stvari zapinje za oko:

Dolazi mesija ------> Dolazi val....
Ajmo u raj ----------> Ajmo u 4. denzitet
Ko ne vjeruje ide u pakao--> Ostane u 3. ili ga gušteri prožderu
Čitaj bibliju(Koran) i vjeruj bez dokaza-->Čitaj kasiopeju i Ickea...

Ma ljudi, zar ne vidite, da stvarate ništa drugo do novu religiju. Evo, Jack čak piše i novu bibliju. Nema spasa od "znanja", nema spasa od vjere, ako ništa ne učiniš. Val če možda biti, ali ne izvana, dolazi iz nas, to može biti samo metafora. Ne može nama val rješiti probleme stvorene našom pasivnošču.

I još jednom, moje mišljenje nije zlonamjerno i ne želim uvrediti nikog, osobito ne Jacka, ali moram braniti svoje stajalište, pa šta bude...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet jan 06, 2006 11:54 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri dec 21, 2005 8:37 pm
Postovi: 260
Lokacija: Na glogu
Citat:
Dolazi mesija ------> Dolazi val....
Ajmo u raj ----------> Ajmo u 4. denzitet
Ko ne vjeruje ide u pakao--> Ostane u 3. ili ga gušteri prožderu
Čitaj bibliju(Koran) i vjeruj bez dokaza-->Čitaj kasiopeju i Ickea...

Ma ljudi, zar ne vidite, da stvarate ništa drugo do novu religiju.


=D>

Ismijavate se s biblijom, a trazite da se vjeruje u kasiopeju
(Da se razumije je nisam katolik)

Ja sam procito sve kasipejske transkripte i sad ja bi trebo njima vjerovat i slijepo tvrdit da ce me Znanje spasit, to je ipak malo suludo.
nezelim omalovazavat nikoga ko tvrdi da je imao susret s nekim visim denzitetom, ali jeste li sigurni da su to bili bas oni a nije neki alah,jahve ili neko treci
I u potpunost se slazem da pokusavate stvorit novu religiju.

(ovim postom nisam zelio nikoga uvrijedit)

_________________
Absense of evidence is not evidence of absence.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub jan 07, 2006 1:17 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Ma ljudi, zar ne vidite, da stvarate ništa drugo do novu religiju. Evo, Jack čak piše i novu bibliju. Nema spasa od "znanja", nema spasa od vjere, ako ništa ne učiniš. Val če možda biti, ali ne izvana, dolazi iz nas, to može biti samo metafora.


Val uistinu dolazi iz nas samih. Pa možda ljudi - sve shvaćaju doslovce... pa se zato i zbune.

Joj, ne, ne pišem ja nikakvu novu bibliju... haha... to ne želim ni najmanje. Možda sam samo predobro kontroliran od strane Reptila pa vas sve zajedno želim odvesti u pakao... hehe :twisted:

Ali, zašto onda govorim ( zajedno s mnogim drugim članovima ) da razmišljamo svojom glavom??? Zašto ponekad potičemo da ljudi saznaju neke stvari? Zašto se trudimo prevesti neke tekstove? Zašto uopće sve ovo?

I što bi još htio napomenuti: OVDJE NITKO NIKOGA NE TRAŽI DA VJERUJE U IŠTA !!! Ako je netko imao takvu percepciju - neka sve prouči ponovo i sagleda sve u cjelosti.

Citat:
Nema spasa od "znanja", nema spasa od vjere, ako ništa ne učiniš.


Pa to je istina. Sad ja pitam: što ti činiš? Bez uvrede. Evo, ja prevodim tekstove, šaljem ljudima, radim koloidno srebro i šaljem nekima koji su bolesni, probam potaknuti što više ljudi da razmišljaju svojom glavom... I znaš što? Imam rezultate: isprintao sam SVE pohvale ( i poneki savjet za neku manju promjenu na stranicama Znanja ) koje sam prošle godine dobio od ljudi i sa foruma i iz raznih dijelova svijeta kojima su neki prijatelji ovdje i samo ponekad pročitaju ponešto od ovoga. I znaš koliko toga ima??? OKO 100 stranica A4 formata teksta!!! Ako baš želiš - mogu ti mailati neke...

To su moji REZULTATI. Koji su tvoji?

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub jan 07, 2006 11:08 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri dec 21, 2005 2:57 pm
Postovi: 73
Lokacija: Tu
Odgovaram Jacku: Nečeš verovati, ali i ja radim isto što i ti, uključujuči koloidno srebro, orgonski aparati, piramide,malo sam upoznat sa osnovama numerologije, čak sam izradio i testirao neke viskove i rašlje. Znači, ipak sam malo zaražen tim stvarima.
Sad oko rezultata: Svi vjerski vodje imaju enormnu podršku ljudi, pa to ne znači, da su u pravu.
I da se razumijemo, ja CIJENIM puno to što radiš i rado pročitam tvoje i ostale postove i ako me netko ne izbaci, to ču činiti i ubuduče.

Crystal Dream, Jack shvača, da mora širiti znanje i mora pokušati pomoči drugima, ako to može učiniti. Za to ja sam mu zahvalan i pročitam sve i razmišljam o tome, onda pokušam polemizirati, koliko mogu. A takav odgovor, ko što je tvoj, dobit češ na svakom katoličkom forumu odmah, čim pitaš nešto, što nije njima po volji. Ako želim ignoranciju, mogu ugasiti kompjuter.

Pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub jan 07, 2006 12:14 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet dec 15, 2005 7:40 pm
Postovi: 147
Citat:
A takav odgovor, ko što je tvoj, dobit češ na svakom katoličkom forumu odmah, čim pitaš nešto, što nije njima po volji.


Mislilo se na ovo, vjerovatno:
Ma Jack, pusti... Ima ljudi koji se ne zele probuditi.

Da i ja se slazem s tim :)

A zasto to tamo pise?
Pa vjerovatno zato sto i oni ljudi vjeruju, jedino je razlika sto oni ne idu u krajnost vjere i trazenja jos nekih odgovora, nego su sredstvo za manipulaciju, jednostavno nisu se osamostalili kao što je to Isus Krist podučavao. Mislim da je on već u ono vrijeme pokušao pokazati srž problematike i kako iskreno vjerovati i činiti dobro, ljubav prije svega, ali vrlo mali dio je shvatio. Čitam malo tematiku ovog foruma na kraju shvatim da sam to sve vec saznao, samo na malo drugaciji nacin, ali lako se daju naci odgovori u riječima Krista potpuno identičnima.
Ipak smatram da je ovo sve jako jako korisno jer ljudi pocinju shvacati sami, postaju sami svjesni podpomognuti i tuđim iskustvima. U većini tema uživam i smatram da je ok. Na kraju krajeva iz svega cega izlazi dobro je dobro (pozitivno) pa tako nema potrebe raspravljati o tome.

Da da dodam kako sam citao malo o urantia-i koja se takodje bavi tom temetikom:
Radi se o obim­nom djelu s gotovo dvije stotine poglavl­ja koje na više od 2000 stranica opisuje Boga, ostala nadzemaljska bića, povijest Zemlje i svemira, razvoj ljudske vrste, te život i poruku Isusa Krista. Urantija je prvi put objavljena 1955. godine i otada je doživjela mnogobrojna izdanja.
ovdje ima malo o tome:
http://www.indigo-svijet.hr/portal/inde ... &Itemid=64

_________________
Jedino je Bog svemoguć


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub jan 07, 2006 4:06 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Morskow, odlično!!!

Pa znači da se svi trudimo da nešto učinimo! Odlično! Svako na svoj način, naravno, pa metode su razne da se može doći do istih rezultata.

Inače da se svi razumijemo, tj. da objasnim sljedeće:

Niti sam ja izmislio tekstove koje sam objavio na webu, niti one koje prevodim. To su sve, zajedno s drugim web sadržajima, samo opcije koje su nam trenutno na raspolaganju. Nitko nikog ovdje ne tjera da nešto prihvati zdravo za gotovo. Već suprotno od toga - da razmišlja svojom glavom.

Ako hoćete detalje o valu, Kasiopejcima i svime što je vezano za to - mailajte direktno na njihov mail i pitajte ljude koji su direktno kanalizirali da vam objasne te stvari koje vama nisu jasne.

Ja sam osobno doživio neke stvari koje mi potvrđuju neke dijelove tih informacija, naravno, poslije filtriranja kroz gnostički filter. I mogu reći da su se te informacije koje su dane - sinhronizirale s mojim doživljajima. Naravno, ima toga još puno, i mali dio tek shvaćamo u potpunosti.

Namjera mi je to podijeliti s ostalima, pa neka svatko sam zaključi za sebe. Prevodim radi NEZNANJA nekih ljudi engleskog nam jezika, pa da lakše shvate informacije. Ja sam ih odavno već pročitao i "svario" na engleskom, pa da sam tipični čovjek - čuvao bi to za sebe i nebi prevodio za ostale. I još bi se smijao kako ja nešto znam, a drugi ne. Tipični OPS polaritet.

Ali - osjećam u sebi da to nije ispravno za mene, pa sam odlučio ovo što radim sad tu na forumu. Cijenim sve što drugi ljudi objave, donesu, podijele s nama drugima. Specijalno hvala Tini za početak prijevoda Bringers-a... I svim ostalim koji su podijelili svoja dosadašnja razna iskustva sa nama!

Dakle, svi pamet u glavu, gnoza filter=on, i pomaganje ostalima - tako ćemo svi najbrže napredovati.

Hvala svima još jednom. I ČINITE NEŠTO što je moguće prije!!!

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub jan 07, 2006 6:40 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri dec 21, 2005 2:57 pm
Postovi: 73
Lokacija: Tu
Na žalost, gnostički filter je po mom mišljenju više filozofski termin nego upotrebljiv "mehanizam". Po definiciji ja bi, ako bi htio da primjenim taj način, morao biti totalno izoliran od materije, koju filtriram. Hehe. Ako me nije briga neču se ni mučiti time. A ako me zanima, samoprevara je vrlo moguča.
Na žalost smo(po nekima) u trečem denzitetu i tu važe samo zakoni tog denziteta(za nas). Sve što postoji, desi se, su činjenice. Na osnovu činjenica filtriramo. Ako to ne radimo, onda možemo reči, da vjerujemo.
Ako bi bilo drukčije, onda bi morali vjerovati svakome sve.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub jan 07, 2006 6:55 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto aug 23, 2005 1:25 pm
Postovi: 183
Lokacija: Varazdin
Citat:
morskow

Crystal Dream, Jack shvača, da mora širiti znanje i mora pokušati pomoči drugima, ako to može učiniti. Za to ja sam mu zahvalan i pročitam sve i razmišljam o tome, onda pokušam polemizirati, koliko mogu. A takav odgovor, ko što je tvoj, dobit češ na svakom katoličkom forumu odmah, čim pitaš nešto, što nije njima po volji. Ako želim ignoranciju, mogu ugasiti kompjuter.


Ma znam. Sve to stoji. Ali gle, posto ti se " ista " izjava na katolickom forumu ne svidja i smatras da ne drzi vodu, a po drugoj strani smatras da se i ovdje uskogrudno i dogmatski djeluje ( moja slobodna interpretacija, ne citiram te ), smijem li priupitat zasto ne krenes dalje u trazenju foruma koji ce se poklapat sa tvojim stavovima ??? No offence :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub jan 07, 2006 7:13 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri dec 21, 2005 2:57 pm
Postovi: 73
Lokacija: Tu
Crystal Dream, mogu i to, ali ne želim. Ni da sam 100% siguran u svoje znanje i pamet, a nisam. Po drugoj strani, ako netko želi forum samo istomislećih, hehe...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jan 08, 2006 11:24 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto okt 25, 2005 4:53 pm
Postovi: 477
Evo nakon nekih mojih svjedočenja, koliko god ona nekima bila istinita ili ne, nije ni bitno, ide nešto zanimljivo...

Pokušavam, zapravo, ovim mojim postovima probuditi u nekim od vas skrivene tajne vaših iskustava kojih niste, možda, ni svjesni...

Jučer navečer dolazi mi frend u posjet, nismo se vidjeli od Nove Godine, pa da malo izdivanimo... nisam mu stigao niti ispričati što sam proživio u tih tjedan dana od tad... a on meni... da mi mora ispričati što mu se desilo...

Prije nego uopće osvjedoćim njegov "san", želim napomenuti da je on sjedio na fotelji za NG kad sam svjedočio da sam vidio greysa i energetski obris nekog bića u stanu tu večer...

Kaže on meni... "budi" se i leži na operacijskom stolu(na leđima), oko njega nema svijetla... 4-5 bića stoje oko stola i začuđena, nije im jasno kako on u jednom trenutku uspijeva doći svijesti i percipirati realnost u kojoj se nalazi... on ih pokušava vidjeti, ne uspijeva im vidjeti lice, ali je siguran u činjenicu, da neki entiteti su oko njega... glavni osjećaj koji ga puca je osjećaj, kao da se nalazi na nekome brodu... ima neki čudan filing zvijezda oko sebe, premda ih ne može vidjeti...

Diže glavu i gleda u svoj stomak te vidi kako mu je netko otvorio utrobu od dijela iznad pupka do rebara.... nije mu jasno što se događa... vidi svoju kožu kako počinje zarastati i vraća se u prvotno stanje prije bilo kakve sekcije tkiva... rukom se hvata za predio tijela i ima osjećaj kao da rukom se hvata za tkivo koje ima svojstvo blata... te otvara svoj stomak i stavlja ruku unutar trbušne šupljine u potrazi za nekim predmetom kojeg osjeća, a on se nalazi unutar njega... vadi neki objekt i on mu se u rukama dematerijalizira...

U tom trenutku on je svijestan bića oko sebe, te je u potpunosti siguran da mu na kraju cijele ove epizode ne mogu ništa... premda njima nije jasno što se u konačnici događa... on uzima svoje secirano tkivo i vraća ga na mjesto s kojeg je izsecirano, te svojim očima svjedoči kako se sve samo od sebe stapa jedno s drugim kao da nikada nije bilo izrezano....

U tom trenutku se budi u svome krevetu i pomalo zbunjen, nimalo preplašen, diže majicu i primjećuje točno identične rezbarotine, tj stanje tkiva kao da je osunčano, tj ono se uvelike razlikovalo od onoga koje je normalno... kao da je ono što je trebao da bude "san" se manifestiralo na njegovom tijelu u 3D... napomenuti moram da su rezbarotine bile istančano inteligentne...

Postepeno, kroz nekih 1h je sve polako nestalo s njegovog tijela, premda je bol, koju je osjetio tu večer nakon tog jutra kad je legao spavati, bila identična osjećaju da se neki strani predmet nalazi unutar njegovog abdomena...

Zaboravih reći... svemirski brod koji sam primjetio tik nakon ponoći za NG je proletio točno između njegove zgrade i susjedne u visini njegova stana... nekih 20 m dalje...

Samo san ili slučajnost... odlučite sami...

Ovaj post ide među otmice...

Otvoreno pitanje: implantiranje na suptilnoj razini?


Kako ovaj post ne bi bio samo isprazno svjedoćenje neke osobe, iznijeti ću nešto vrlo bitno...

Zašto greysi i ekipa uzimaju neke pojedince za proučavanje na 3 D neke na 4D...

Probajte shvatiti koliko su ta bića, unatoč uvjeravanju kroz manipulativnu narav religijskih učenja, zapravo zbunjena...ona da bi shvatila narav i svrhu svoga postojanja moraju uzimati bića s nivoa ispod kako bi ih proučili i pokušali objasniti svrhu svoga postojanja, tj uvjerenje koje kruži znanstvenim krugovima o tome kako neke umjetno stvorene rase nemaju emocije...

Kako greysi nemaju emocije???... pa kakva je to glupost... kako oni nemaju dušu... zar nije sasvim očito da njihova zbunjena potraga za shvaćanjem svoje prirode u ljudima ne izaziva strah... nije li to emocija...?

Zašto osuđujemo ta bića... zašto gledate na reptile kao usisavače vaše energije... zato što vam je to, TKO, rekao???

Zašto ljudi, ne shvatite da ste vi ti koji se zalažete za jednakost svih živih bića... zar svi nemamo dušu?... jer se niste složili neki sa mnom... zašto onda je jedan greys ili bilo koji drugi OPD ili onaj najgori entitet bezdušan ili loš tj vaš predator...

Sad razmislite kako, Transcendetalno gledajući, ste svi toliko puni predrasuda, koliko god tvrdili da to nije točno... svako, pa i ono najgore biće, svaki, po nekima predstavnik tame i OPDa, nije ništa manje važan od vas... jer u Biti cijelog postojanja, bitna je činjenica da sam ja ono što mislim da netko drugi je...

Ako shvatimo da smo svi u Transcendenciji... da smo svi jednaki, ali naša iskustva i spoznaja se razlikuju, onda ćemo s smiješkom i Ljubavi blaženo koračati svim iluzornim patnjama našeg ne/postojanja...

Pogledajte duboko u sebe, pa, recite si što i tko su svi svjetski znanstvenici i teoretičari, pledijci i kasiopejci??? zašto vam nitko nije rekao da druga strana medalje postoji samo ako ju vi sami želite projicirati u onome što je Kompaktno...

Medalja je Medalja... nema potrebe za faktoriranjem stvari...

Recite mi, koga sam ja sad osudio???


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jan 09, 2006 11:15 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4220
Kalki,


duboko sam ganut ovim tvojim komentarom! Do suza.

Jadni greysi!?

Ako tako nastaviš, možda te izaberu sa svog ambasadora na 3D Balkanu!?

Interesantno je to da je Withley Sheiber, koga su redovno otimali na kraju takođe postao njihov ljubitelj, samo je pitanje da li su ga daunlodirali takvim programom ili je to on “od srca”, kad je “transcedentalno spoznao” stvar?! Njegova knjiga Communion odmah je postala bestseler, mada oni koji su ga prije poznavali tvrde da to više nije onaj stari Whitley.

One koji se takođe ganuti, podsjetio bih na ovaj tekst:


http://www.galaksija.com/mutilacija.htm


Pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jan 09, 2006 12:42 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet apr 29, 2005 8:43 pm
Postovi: 45
Kalki, izabrali su te vech...

programirali su te, i morash da intezivno radish na deprogramiranju,, neveruj umu..imash neke vezbe za deprog..na babarogi, prevenstveno sta nisu u pitanju osnovna programiranja, nego malo zesche naravi...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jan 09, 2006 7:38 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto okt 25, 2005 4:53 pm
Postovi: 477
Citat:
Nama je sa njihove strane i uz pomoć njihovih sluga, koji su među nama, uspostavljen sistem u kome činimo samim sebi, kao i ovoj našoj planeti, upravo ono što oni žele da činimo.

Neću ni da spomenem ime osobe koja je ovo izjavila...


Evo nešto zanimljivo iz tvog odgojno obrazovnog linka...

Citat:
Da li je sada vrijeme za buđenje?


Kakvo je ovo pitanje!


Citat:
Kalki,


duboko sam ganut ovim tvojim komentarom! Do suza.

Jadni greysi!?

Ako tako nastaviš, možda te izaberu sa svog ambasadora na 3D Balkanu!?

Interesantno je to da je Withley Sheiber, koga su redovno otimali na kraju takođe postao njihov ljubitelj, samo je pitanje da li su ga daunlodirali takvim programom ili je to on “od srca”, kad je “transcedentalno spoznao” stvar?! Njegova knjiga Communion odmah je postala bestseler, mada oni koji su ga prije poznavali tvrde da to više nije onaj stari Whitley.

One koji se takođe ganuti, podsjetio bih na ovaj tekst:


http://www.galaksija.com/mutilacija.htm


Ovo je tvoj odgovor, na što?! Stvarno mi nije jasno da ne možeš bolje od ovoga...

Jel ti analiziraš samog sebe... jesi li ti uopće shvatio što sam ja napisao... nisi, čini se meni...

Tko si ti uopće... što si ti rekao meni... gdje je tvoje mišljenje?!

Ti si, evo, uspio me, čak, čudo, proglasiti ambasadorom greysa... pa jel ti čitaš što ti pišeš... jel tebi jasno, zahvaljujući kome su ljudi koji ne znaju engleski uspijeli razviti određeno mišljenje o ovim stvarima...

... galaksija.com.... pogledaj sliku koja je stavljena u prvi plan na main stranici...

Citat:
“transcedentalno spoznao”

Ovo ovdje napisano govori sve o tebi... kao prvo pitanje je da li taj citat napisao netko drugi, pa si ga ti uredno kopirao u njegovom izvornom obliku... ili si ti to "namjerno" tako napisao pa samim time pokazao što ti se kola glavom...

Činjenica je da pojma nemaš ništa o ATMAGOGIJI, te da unatoč tvojim predrasudama prema meni, nisi uspio naučiti da je vrlo bitna razlika kad napišeš:

transcendentalno i Transcendentalno ... što to ja tebi pričam... to uopće nije bitno...

Daj malo prouči svoje postove i pogledaj gdje se ti nalaziš... pogledaj si prioritete...

Na tvojoj stranici postoji fenomenalan tekst, to moram priznati, na temu OP... nisi se nešto posebno izjasnio na to...

Prevedi...kopiraj...paste... vrlo lijep način...

Što te toliko pogodio ovaj moj post...

Bolje bi ti bilo da priznaš, da nemaš pojma što sam ja rekao... ljudima si apelirao na nešto što totalno suprotno od onoga što sam ja iznijeo...

P.S. Stvarno mi nije jasno, kako se netko osuđuje da me baca u isti koš s ovim stvarima... gdje sam ja opravdavao bilo čije postupke... gdje sam rekao bilo što što ide u prilog odobravanju akcija koje poduzimaju ova i sva druga bića... ja sam protiv toga... ali ne osuđujem... tko sam ja da sudim... što si ti dozvoljavaš...

Zašto?! sam uspio biti, zbog nerazumjevanja pojedinaca, linčovan već nekoliko puta... sektiran i sve ostalo...

Sramota, da ističući Jednakost dobivam za uzvrat ovo... nikad nisam imao predrasude spram ničega... jadno, pitam se samo koliko ljudi će me još napasti...

Virtual,

Kalki, izabrali su te vech...

programirali su te, i morash da intezivno radish na deprogramiranju,, neveruj umu..imash neke vezbe za deprog..na babarogi, prevenstveno sta nisu u pitanju osnovna programiranja, nego malo zesche naravi...

Tko si ti da ti znaš da su me izabrali... što ti pričaš...

Daj molim te progledaj malo i vidi tko je programiran...

Nisam primjetio da nešto posebno imaš za reći u posljednje vrijeme kao ni od kada si na forumu...

Ali drago mi je čuti da ipak čitaš i pratiš što se događa... i eto ti vraga spomenuh ja nešto u svome postu i uhvati se ti zato jer te jako privlači...

Pročitaj si, molim te svoje postove i analiziraj se malo... baš me zanima tko je programiran...

Mene ste linčovali ovdje i digli na najgoru moguću razinu programiranja... kako bi si opravdali strah od toga da ste vi prosvjetljeni... niste svjesni matrixa u kojem živite... strah vas vodi... mene krivite.. koga se vi to bojite...

Evo ti malo izvadaka od svega pametnog šti si rekla/o :


Citat:
svi smo uvjetovani mentalnom točkom

od par milj?? mentalnih točaka mi koristimo samo jednu??ZAŠTO

nezanimaju me položaji magneta,

,nego zašto bash tu jednu točku koristimo,,ili nam je uv

početak procesa magnetskih ploča....Živele maye

da Ti iskreno kažem ea ja mislim da sam dostigla treću dimenziju bez vežbanja, ali okusila sam i ostale, nisam vežbala, no kad sam pročitala ovaj tekst sve mi je bilo blisko i poznato... ne zna ..

um nije dostojan da spozna istinu

um nije dostojan da spozna istinu
kako razbiti ograničenost i djelovanje na masu....ili ovo sve šta se govori
se vidi iz "gledala" iluzije.....

Ocigledno je bitno ono sta cemo MI napraviti dakle nismo potrosna roba jer se NAS pita nesto.

Da nas se ne pita ne bi nas manipulirali.

ma udri šakom od stol
a da zanemarimo bicha iz denziniteta...i odemo izravno kreatoru..da ubaci
anti virusni program u matricu

a šta mislite imali sila na zemlji kao šta su lizzardi tj.. njihove kopije i druga biča...npr dobra.. koja igraju uloge na nesvjesnom nivou....s početne crte tj...svjesti...odnosno da su svi ograničen

Citat:
vanzemaljci, iluminati, pa stepen po stepen niže


Vidiš da znaš što pričam...

Citat:
kreator nije imao vremena da razmišlja


Sramota... ovako se šaliti i pisati neke riječi...osim ako ne misliš na onog drugog...

p
Citat:
a ljudi ja se držim onoga, kako bi .. babo atif rekao

u koga se vidi, 90% je tačno!!!.... ostalo prepustimo polarnom sistemu da realizira slučaj ...ima organskih portala, da nisu rođeni tak ...

meni su se sinoch u snovima pojavili zete "mali zeleni"
bilo je to neko opsadno stanje, gdi je čovjek bio pod nekim "policijskim satom", i pogledah kroz prozor vidim letjelice, i oni me nađu, vidio ...


Nekim ljudima se čak ni slikovito neke stvari ne mogu objasniti...

Ma kakve gluparije ja sve neću čuti... ma kakve komune, kakvi OPS i OPD... kakvo opravdavanje bilo čijih postupaka... pa što je toliko teško shvatiti neke stvari... daj ljudi manite se predrasuda i podjela... Shvatite Izvor i nitko vam ne može ništa... ništa više nije bitno... prevladajte matrix a nemoj te ga proučavati i opravdavati... jaoj kako mi je već dosta da moram ovoliko da serem... što više pišem, više mjesta otvaram onima koji žele da ostave ljude u neznanju...

S oprezom čitajte sve što pišem, jer ja znam što govorim...


Nek vam je po volji...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jan 09, 2006 7:52 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet apr 29, 2005 8:43 pm
Postovi: 45
interesantna je tvoja stvarnost 8)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jan 09, 2006 8:17 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 03, 2004 10:07 pm
Postovi: 907
Citat:
Zašto greysi i ekipa uzimaju neke pojedince za proučavanje na 3 D neke na 4D...


Nekad kompjuteru moras da promenis hardver a nekad mu reinstaliras Windows.


Citat:
Probajte shvatiti koliko su ta bića, unatoč uvjeravanju kroz manipulativnu narav religijskih učenja, zapravo zbunjena...ona da bi shvatila narav i svrhu svoga postojanja moraju uzimati bića s nivoa ispod kako bi ih proučili i pokušali objasniti svrhu svoga postojanja, tj uvjerenje koje kruži znanstvenim krugovima o tome kako neke umjetno stvorene rase nemaju emocije...


A mozda oni nisu jos uvek stigli do tog stupnja da moraju ili zele da spoznaju svrhu svoga postojanja.Mozda se bave samo stvarima koje su im zaista neophodne kao sto je hrana.


Citat:
Kako greysi nemaju emocije???... pa kakva je to glupost... kako oni nemaju dušu...


Teorija da greysi nemaju emocije polazi iz toga da ukoliko bi neka rasa posedovala naprednu tehnologiju ona bi prvo slala robote na udaljene planete da istrazuju kao sto ih mi saljemo na Mars.E sad druga je stvar sto ti roboti mogu biti raznih oblika i funkcija.A mozda su to i poluorganski roboti.Dizajn zavisi od fizickih uslova u kojima se ti roboti nalaze a mi ne znamo kako je u 4D.


Citat:
zar nije sasvim očito da njihova zbunjena potraga za shvaćanjem svoje prirode u ljudima ne izaziva strah... nije li to emocija...?


Mozda i zivotinje to misle dok upadaju u masinu za mlevenje mesa.Jadna masina,ona je zbunjena.Ne zna cemu sluzi i zato mora da samelje sto vise zivotinja ne bi li shvatila svoju svrhu.:-)
Zasto ti uopste mislis da je znanje o svrsi uopste neophodno pa ma kolko razvijenoj civilizaciji.Zar mislis da ce NASA da trosi tolki novac da bi trazila svrhu ljudskog postojanja u svemiru ili ce mozda samo da traze nove rude i goriva?


Citat:
Zašto osuđujemo ta bića... zašto gledate na reptile kao usisavače vaše energije... zato što vam je to, TKO, rekao???


Ne,nego zato sto smo mi takvi pa je logicno da verujemo da postoje i druga bica koja su kao i mi.


Citat:
Zašto ljudi, ne shvatite da ste vi ti koji se zalažete za jednakost svih živih bića...


U idealnom svetu da ali u ovom svetu ne.Ukoliko bih imao mogucnost da zivim bez iskoriscavanja drugih to bih rado prihvatio.Ali do tada ja jedem biljke i zivotinje,ubijam komarce.;-)


Citat:
zar svi nemamo dušu?...


Za ziva bica uredu,ali mi je malo neobicno da moj televizor ima dusu.


Citat:
zašto onda je jedan greys ili bilo koji drugi OPD ili onaj najgori entitet bezdušan ili loš tj vaš predator...


Bezdusno je u sluzbi onoga sa dusom e sad kakva je dusa to je vec pitanje...


Citat:
Sad razmislite kako, Transcendetalno gledajući, ste svi toliko puni predrasuda, koliko god tvrdili da to nije točno...


Priznajem da sam pun predrasuda i zato sam tu gde jesam.Kad naucim ono sto treba da naucim preci cu na drugi nivo.Ne na momentalno spasenje vec na nove lekcije.Zbog toga mi se svidjaju Kasiopejci.Zbog logicnih teorija za razliku od religija gde treba da radis samo jasno utvrdjene stvari i eto ti garantovanog raja.


Citat:
svako, pa i ono najgore biće, svaki, po nekima predstavnik tame i OPDa, nije ništa manje važan od vas...


I svako ce dobiti bezbroj sansi kroz reinkarnaciju.Ne mora svako da uspe iz prvog puta.Svet nije homogen i neki jesu a neki nisu manje vazni od mene.U ovoj tacki vremena.


Citat:
jer u Biti cijelog postojanja, bitna je činjenica da sam ja ono što mislim da netko drugi je...


A mozda je bitnija da sam ja samo mali deo neceg veceg i da se ne trudim da budem veci nego sto jesam vec da se spojim sa "ostalim ja" u jedno "vise ja".Naravno kad za to dodje vreme a ne na silu!


Citat:
Ako shvatimo da smo svi u Transcendenciji...


To necemo shvatiti jedno duze vreme.Da zamislimo ok,ali da shvatimo to je malo teze.Ima milion stvari na ovom svetu koje ne shvatamo a ti bi odmah da shvatimo Transcendetalno.


Citat:
da smo svi jednaki, ali naša iskustva i spoznaja se razlikuju, onda ćemo s smiješkom i Ljubavi blaženo koračati svim iluzornim patnjama našeg ne/postojanja...


Dovoljno je da jedan to "ne shvati" pa da napravi problem svima.


Citat:
Pogledajte duboko u sebe, pa, recite si što i tko su svi svjetski znanstvenici i teoretičari, pledijci i kasiopejci???


Ne mesam im se u licni zivot vec samo procenjujem sta kazu.


Citat:
zašto vam nitko nije rekao da druga strana medalje postoji samo ako ju vi sami želite projicirati u onome što je Kompaktno...


To mi je govorila i profesorka fizike.Misli samo na lepe stvari i sve ce ti biti lepo.
Na kraju je dobila rak grla i pluca.Da li je na to mislila kada je pusila cigare ili na neke druge stvari dok je uzivala u zivotu.


Citat:
Medalja je Medalja... nema potrebe za faktoriranjem stvari...


Ali medalja nije homogena.Bar ne ova na kojoj se mi nalazimo.


Citat:
Recite mi, koga sam ja sad osudio???


Nikoga licno ali recimo neko realno razmisljanje.Shvati sve ovo o cemu se ovde govori je neko teoretsko objasnjavanje odredjenih stvari.Svaka tebi cast ako imas kontakte sa vanzemaljcima i mozes prakticno da proveravas neke stvari,ali ja nisam imao nikakva iskustva sa vecinom stvari o kojima ovde polemisemo pa opet mogu da izvodim neke zakljucke na osnovu odredjenih teorija.A tvoje su malcice utopijske. ;)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jan 10, 2006 4:03 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon nov 14, 2005 10:36 pm
Postovi: 15
ja cu neshto na ovo da kazhem: prvo srecna nova :)
drugo: vredjati i ne poshtovati tudje komentare nije nikako lepo...ako mu ne verujesh,ili se plashish da poverujesh a ti nemoj davati komentare...veoma je lepo to shto Klaki se poverava bash nama na forumu...i ja mu verujem...ali ako nekad bude u prilici bilo bi pozheljo da to uslika ili snimi i prosledi na sajt...jer se njemu po svemu sudeci grejsi najvishe "obracaju"
iskreno da sam na Klakijevom mestu mene ne bi pomalo,nego mnogo uplashilo njihovo pojavljivanje,jer ovo vishe nije ispitivanje vec trazhenje od njega ispitivanja ljudske civilizacije! pozs

_________________
ccc sve je suroovooo :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jan 10, 2006 5:12 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto okt 25, 2005 4:53 pm
Postovi: 477
Gdje sam ja rekao da sam se uplašio!

Tko kaže da su to samo greysi!

E, da ponijeti ću fotoaparat u 4D pa ću reći da mi goli poziraju! :wink:

Tko se koga boji je jako upitno!

Nikako da neki shvate poantu svega što ja govorim!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jan 10, 2006 11:19 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub sep 17, 2005 1:35 pm
Postovi: 48
Lokacija: Beograd
E morskow, izvini sto pitam, da li ti uopste ne verujes u postojanje vanzemaljaca, ili si samo skeptican u vezi ove teorije o njima :?: ...Pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 914 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 46  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 4 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz