Sada je: sub apr 27, 2024 3:41 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 914 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 ... 46  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Aktivnosti vanzemaljaca i NLO-a u našoj okolini
PostPostano: čet maj 12, 2011 9:50 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 02, 2007 3:28 pm
Postovi: 1206
Lokacija: 14° 26' I 45° 21' N - HUM
MOONLIGHT je napisao/la:
Moja majka je jednom, dok se vozila autom kroz Klis, čula tutnjavinu vlaka ispod zemlje. Naravno, situacija je neobična, jer službeno na toj lokaciji nema nikakve željeznice. Moguće je da postoji nekakva podzemna željeznica za koju samo vojska zna.



moguce svasta, lakrdno je slusati neke price ali ova tvoja u nekim tvrdnjama izbacenog Igora kostelca ima logike - neke moguce teze...
Da se pod hrvatskim tlom sto geoloski podobno grade VIP evakuaciske baze...
JER dug koji je RH napravila astronomsko neprihvatljivo velik a opravdaca se samo na izgradnju autocesta....

_________________
If the truth can be told so as to be understood it will be believed;
"Nase vjestine i navike, nasa znanja, nasi motivi, brojne emocije, razlicite osobine, pa i nasa citava LICNOST prvenstveno su rezultat ucenja."


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Aktivnosti vanzemaljaca i NLO-a u našoj okolini
PostPostano: čet maj 12, 2011 10:07 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto maj 10, 2011 8:47 pm
Postovi: 21
Da! Viđenje koje si spomenuo mi je poznato, ali nemam nekih večih informacija o tome. Ima dosta svjedočenja sa planine Biokovo. Uzevši i to što si spomenuo što ti se dogodilo majci neminovno je da se nešto dešava pod zemljom u okolini Splita. Već dugo vremena smo sigurni da posjeduju jednu od svojih baza na ovom području.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Aktivnosti vanzemaljaca i NLO-a u našoj okolini
PostPostano: pet maj 13, 2011 11:33 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jul 26, 2009 10:59 am
Postovi: 171
Lokacija: Tu i tamo
mislim da se otvara previše novi tema, pa se kvaliteta razvodnjava.

_________________
pamet u glavu


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Aktivnosti vanzemaljaca i NLO-a u našoj okolini
PostPostano: pet maj 13, 2011 11:55 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
Moje je mišljenje da se naša okolina može promatrati kroz cijelu planetu - sve je naša okolina trenutno!

Bilo bi jako naivno misliti kako se vozikaju po Americi, ali eto zaobilaze Hrvatsku. Isto tako, otmice, baze i sve navedeno do sada što je u vezi s njima - sasvim je normalno za bilo koji dio planeta. To što ljudi kod nas ne pričaju ili ne osviješćuju nešto što dožive ili vide ne znači da se to ne događa, tako da bi se objašnjenje za to moglo pronaći u načinu života, dostupnosti literature, kulturološkim razlikama....

Ova bi se tema zato slobodno mogla povezati s već postojećom, pa da sve bude na jednome mjestu:

viewtopic.php?f=2&t=127

Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmica
PostPostano: pet maj 13, 2011 1:54 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Evo povezano je, donekle je očuvan i redosljed postova u raspravama.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmica
PostPostano: pet maj 13, 2011 6:53 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto maj 10, 2011 8:47 pm
Postovi: 21
U vezi teme: "Svjedočenja o aktivnostima NLO-a u našoj okolini", namjera mi je bila da pokušamo na našim područjima stvoriti jednu cijelovitu sliku svjedoćenja. Potrebni su nam podaci naših članova koji se direktno ili indirektno mogu povezati sa svakim slučajem i time stvoriti vjerodostojnost samog događaja.
Primjerice se to dogodilo već jučer, kada se naš član Moonlight nadovezao na postojeću temu o kretanju NLO-a u pravcu Mosora. Iz tog razloga ću iznjeti sljedeće svjedočenje:

2007.godina.
U području Kaštela (okolica Splita) opažen NLO,koji se kretao u pravcu istoka. Nakon 10-tak minuta viđen i drugi NLO,koji se kretao u istom pravcu. Na tu dojavu iz obližnje opčine Dicmo, također primjećen crvenkasti objekat. U pokušaju da snimi mobitelom nepoznati objekat, sam predsjednik ufološkog i astrološkog društva (pri ministarstvu kulture i prosvjete) se zatekao u čudu,kada mu je mobitel jednostavno zablokirao, te nije bio u mogućnosti ovjekovječiti ovaj događaj.

Želim napomenuti jednu stvar koja je u vezi svjedočenja vrlo važna. Svi očevici koji se nalaze u prethodna tri svjedočenja o pojavi NLO-a,prije objavljivanja ovog posta su upoznati sa ovom objavom i odobren je njihov pristanak za objavljivanjem.

Također, prihvačam sve sugestije i kritike na račun teme za koju i dalje smatram da je potrebna u ovoj domeni.

Pozdrav članovima Galaksije!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmica
PostPostano: sub maj 14, 2011 8:37 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
dariomat je napisao/la:
U vezi teme: "Svjedočenja o aktivnostima NLO-a u našoj okolini", namjera mi je bila da pokušamo na našim područjima stvoriti jednu cijelovitu sliku svjedoćenja. Potrebni su nam podaci naših članova koji se direktno ili indirektno mogu povezati sa svakim slučajem i time stvoriti vjerodostojnost samog događaja.
Primjerice se to dogodilo već jučer, kada se naš član Moonlight nadovezao na postojeću temu o kretanju NLO-a u pravcu Mosora. Iz tog razloga ću iznjeti sljedeće svjedočenje:

2007.godina.
U području Kaštela (okolica Splita) opažen NLO,koji se kretao u pravcu istoka. Nakon 10-tak minuta viđen i drugi NLO,koji se kretao u istom pravcu. Na tu dojavu iz obližnje opčine Dicmo, također primjećen crvenkasti objekat. U pokušaju da snimi mobitelom nepoznati objekat, sam predsjednik ufološkog i astrološkog društva (pri ministarstvu kulture i prosvjete) se zatekao u čudu,kada mu je mobitel jednostavno zablokirao, te nije bio u mogućnosti ovjekovječiti ovaj događaj.

Želim napomenuti jednu stvar koja je u vezi svjedočenja vrlo važna. Svi očevici koji se nalaze u prethodna tri svjedočenja o pojavi NLO-a,prije objavljivanja ovog posta su upoznati sa ovom objavom i odobren je njihov pristanak za objavljivanjem.

Također, prihvačam sve sugestije i kritike na račun teme za koju i dalje smatram da je potrebna u ovoj domeni.

Pozdrav članovima Galaksije!


Oprosti ako sam nešto pogrešno shvatila, ali mislim da do sada ljudi nisu o tome pisali iz nekih drugih razloga, a ne zato što nije postojala tema koja u svom naslovu ima i "našu okolinu".

Svako je svjedočenje moglo biti objavljeno i ovdje. Primjer ti je recimo tema abdukcije na kojoj su se javljali i ljudi iz naših krajeva, a na temi nije bilo naznačeno da se piše samo o abdukcijama s ovog područja.

I lijepo je vidjeti ovdje i domaća događanja. Pa neka svi koji imaju što za reći slijede tvoj primjer, vjerujem da će to sve nas koji čitamo ovu temu veseliti.

Zato, samo naprijed!

Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmica
PostPostano: ned maj 15, 2011 1:07 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto maj 10, 2011 8:47 pm
Postovi: 21
Hvala ti na podršci Alf.

Namjera da se u jednoj o tema spominje isključivo naša okolina na ovim područjima zvučila mi je vrlo primamljivo za forum Galaksija iz razloga što svatko voli vidjeti što se dešava kod njega i u njegovom susjedstvu. S obzirom da su se već pojedini članovi izjasnili da to nije potrebno i da sve fino imamo u glavnoj temi svjedočenja,onda OK. U ovih desetak pregledanih stranica, mogu samo reći da forum posjeduje fantastične članove, koji bi isto imali pravo da iz svoje domene zatraže svoju glavnu temu.

Iako je ovaj post više za rubriku članstvo, samo apeliram na našeg člana Moonlighta da ako se sjeti još kakve informacije u svezi kretanja NLO-a u pravcu Mosora da je stavi na post.

Dakle, spomenuo sam do sada tri slučaja koja su mi poznata na području Splita i okolice i zahvaljujući baš forumu Galaksija i njegovim članovima, pokrenuo kod svojih kolega-poznanika ponovnu temu o svjedočenjima NLO-a (samo razumno miruju, inače su vrlo aktivni u pogledu svakog svjedočenja. Nažalost,ljude više zanima kakve je Severina obukla štikle). Moram priznati da me iznenadilo, kojim intezitetom su ponovili, možda, i po 100-ti put događaj koji im se desio. Odmah mi se postavilo pitanje: "Odakle tolika ekstaza u čovjeku,nakon toliko vremena radi samo jedne "točkice" na nebu?" S ovim (za mene fenomenom) volio bih uvući našeg člana Promatrača da nam pokuša objasniti (neke njegove postove sam pročitao,pa smatram da je kompetentan za to), što to svjedoke drži toliko vremena u pripravnosti.

U ovom postu bih se htio osvrnuti i na učestalost potresa u područjima viđenja NLO-a. Tako sam sinoć na internetu pronašao nečiji magistarski rad u kojem je čovjek prikazao kartu seizmoloških promjena na području planina Mosora i Biokova u posljednjih 200 godina i sve upućuje da su viđenja koja su nastala u tim područjima najviše zastupljeni potresima. Moje mišljenje je da su svi veći potresi koji su uništili južnu Dalmaciju nastali prirodnim promjenama u zemlji, dok su potresi srednjeg inteziteta isključivo nastali uzrokom pojave NLO-a.

Na kraju ovog posta želio bih reći da se pokušavam izboriti za već iskazan intervju očevica, koji živi u planini Biokovo i koji je po saznanjima već nekoliko puta imao bliski susret, ali mi nemojte zamjeriti ako ne uspijem u tome, jer bez obzira što je intervju iskazan i već objavljen u novinama i TV-u, ipak trebamo pristanak osobe da je prikažemo i na stranicama Galaksije. Inače, čovjeku je puna kapa publiciteta i želi živjeti mirno.Iz toga razloga želim obratiti pozornost da za svako svjedoćenje tražite i pristanak svjedoka,jer se nerijetko dešavalo da su te osobe povrijeđene i s pravom traže oštetni zahtjev.

Iskreno pozdravljam sve članove foruma!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmica
PostPostano: ned maj 15, 2011 7:50 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Ja fizički nisam vidio ni jedan NLO na javi, vidio sam samo ogroman Orb u sanjanju i mao neke osjećaje u vezi svojih postojanja da negdje postojim kao potencijalni organski LO koji je i nije tu, može se manifestirati na nekom nivou stvarnosti, toliko o mojim svjedočenjima.
To za potencijalni organski LO isto nisam siguran da li sam dobro protumačio svoje senzacije, možda je to moje postojanje iz civilizacije koja svoje brodove osjeća kao svoja tijela kad upravlja njima, slično kao što stari vozači auta osjećaju auto kao sebe kad voze, ali naravno ne mogu mijenjati oblik, itd..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmica
PostPostano: pon maj 16, 2011 11:52 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto maj 10, 2011 8:47 pm
Postovi: 21
Vrlo interesantno Promatraču.....trenutno sam na temi o NLO-ima,pa ne stignem vidjeti još tvoje postove (neke sam pogledao i fascinirali su me). Nadam se da ne zamjeraš, ali kako sam započeo sa svjedočenjima o NLO-ima sada se jednostavno ne mogu zaustaviti.....

Prije iznošenja svjedočanstva br.4 u ovom djelu Dalmacije,zamoljavam Vas da bivate smrtno ozbiljni, jer vam se može dogoditi ako prasnete u smjeh da oštetite vlastiti monitor.

Uzmite u obzir i to da se i nama "obični" ljudi smiju i podsmjehuju kada im spomenemo NLO-e i vanzemaljce.

Dakle, neću iznositi nikakve nazive,imena,pa ni godinu. Staviti ću samo da se radi o nekoj okolici Splita.

Izvršen je dva puta intervju sa očevicem u kratkom vremenskom razmaku i sve je snimljeno kao video-zapis. Izjave očevica su u oba puta gotovo identične. Varijacije između dva intervjua će biti naknadno objašnjene u postu. ( Nažalost, još uvijek ne mogu na ovom forumu objavljivati video zapise, ali ako uspijem išta iznuditi,prvom prilikom ću ih objaviti).

Svjedočenje br.4 !!!! godina
Mjesto: Okolica Splita

Oko 11,00 sati, očevica smo zatekli u krugu obiteljske kuće i pripremili sve za drugi intervju sa dotičnim.

Toga dana,udaljen 1 km od obiteljske kuće,kada je čuvao ovce, neko zujanje mu je privuklo pažnju. Otišao je u smjeru zujanja da bi na livadi ugledao tri niža bića,koja su bila oko tanjurastog objekta. Kada im se približio, pokušao je komunicirati sa njima i postavljao im pitanja odakle su stigli, što jedu, jesu gladni, i ima li kod njih Boga. Oni su mu, kako je on razumio na nekom čudnom hrvatsko-ruskom jeziku odgovarali, da su iz Svemira, jedu voće i povrće, tablete i da im je jedno jaje dovoljno za cjeli dan. Za napomenuti je da su mu rekli kako imaju jednoga boga na sjevernom i jednoga na južnom polu i da su oni samo božje sluge te da o njihovom razgovoru ne govori nikome ništa 5-10 dana.
Obratio je pažnju na NLO i vidio da je unutra još jedno biće. Bića koja su bila vani je opisao da su bili visine oko 120 cm, nosili su nekakve kape na glavi i nekakve kombinezone. Poslije razgovora ušli su pomoću nekakvih stepenica u NLO i iste su se povukle za njima( letjelica je cijelo to vrijeme zujala i lebdjela neposredno iznad tla.).
U niskom je letu lagano otišla prema moru i kako je on pokazao prstom, pravac kretanja toga objekta je bio prema Pagu.
Tih dana je uistinu zamjećeno više pojava NLO-a u području Paga i Vira, o čemu posjedujemo također video-zapise, a koje je uočilo i nekoliko policijskih patrola.

Poslije smo analizirali razgovor i utvrdili da je pitanje koje je postavio bićima ima li Boga ili « Bogova » upitno jer na prijašnjim snimkama i u člancima se spominju i polovi( Bogovi?!). pa se ne može točno reći što ih je pitao, na što su mu oni rekli da ima jedan na sjevernom i jedan na južnom polu ili su možda odgovorili da postoje sjeverni i južni pol( na tom pitanju je samo malo podbacio, a ostatak priče ostao je identičan kao u prijašnjem razgovoru).

Dragi članovi Galaksije još jednom oprostite na diskreciji, ali jednostavno su takva pravila ufološkog društva. Ponavljam, čim budem uspio nešto objaviti u video zapisu,biti će Vam predoćeno.

U vezi člana Moonlighta još jednom ga molim da ako zna još neke podatke o kretanju NLO-a u pravcu Mosora da ih objavi u sljedećem postu.

Upravo su mi e-mailom stigli detaljni podaci svjedoćenja br.1

U vezi svjedoćenja br.1 (naš kolega iznad Kaštela snimio neobjašnjivu pojavu s više očevidaca)
prikazujem Vam sljedeće:

NN objekt iznad Kozjaka dana 21.09.2002.god.
Sat: oko 19,00 sati
Vrijeme: oblačno s slabom kišom (rosuljom)
Vjetar:jugoistočni
Temperatura: cca 24°C, vlažnost velika
Vidljivost:cca 5000m
Smjer kretanja:od zapada prema istoku, a pri kraju prema sjeveroistoku
Smjer objekta: sjever

NN objekt viđen u pravcu sjevera tj gledano na karti iz pravca K. Lukšića u pravcu Knina iznad Kozjaka. Predmet se pojavljivao u vremenu od 18,30 do cca 19,10 sati, iznad njega je bilo oblačno s bijelijim oblacima, a ispod njega, visine Kozjaka ,crni oblaci koji
su velikom brzinom išli iz pravca istoka u pravcu zapada a dok su gornji oblaci mirovali.
Predmet je sijao velikom bijelom svjetlošću ( jako upadljivom), i imao je oblik trokuta okrenutog naopako ali bez donjeg špicastog repa, a u sredini ima zatamnjenje u obliku također trokuta isto okrenutog naopako. Bio je na visini iznad Kozjaka za svojih cca 10 veličina.Isti se kretao u smjeru istoka , ali brzina kretanja i veličina i udaljenost istog nije utvrđena.Prema zumiranju kamere može se zaključiti da je bio na velikoj visini, ali ne viši od gornjih oblaka.Golim okom se također mogao vidjeti jer je izgledalo kao malo veća zvijezda, ali desetak puta jačeg sjaja koji je naprosto probadao oči.Gledajući na stabla na Kozjaku isti je bio do 2,5 puta veći od njih prema smjeru kretanja. Za vrijeme dok se predmet uočio i pratio i kao kad je isti nestao iza oblaka čitavo vrijeme se nije čuo nikakav zvuk s neba iz pravca objekta, a kasnije razmišljajući nije čak niti jedan avion letio na nebu niti se sjećam da su avioni u zračnoj luci Kaštela slijetali niti uzlijetali jer se inače ako se ne vide čuju pošto je zračna luka u blizini.

Dokazi:
Za navedeni predmet ima 10-tak svjedoka u Kaštel Lukšiću a također ima svjedoka iz sv. Filip Jakova gdje je također vidjelo nekolicina ljudi, a za to i postoje također slike koje je dotična osoba poslala putem e-majla.

U K.Lukšiću snimljen je materijal cca 2 min kamerom GRUNDING koja ima zom ×14, te je isto i prebačeno na CD i ima memorije 303MB, osim video zapisa na cd-u ima i jedna stojeća slika kao i jedna obična.

Zovem putem telefona zračnu luku Kaštela i isti odgovaraju da dana 21.09.2002. god oko 19,00 sati nisu ništa uhvatili na radaru, jer u protivnom moraju izvijestiti kontrolu leta i bazu sfora u blizini aerodroma (aerodrom je udaljen od K.Luklšića cca 3 km zračne linije).
Zvao sam i pomorski meteorološki centar Split i isti izjavljuju da također u navedenom vremenu nisu imali balon u blizini kao niti išta slično, ni prije niti kasnije.
.
Šaljem e-majl zvjezdarnici Višnjan i isti su zahvalni na slici te da će me izvijestiti ako bude bilo kakvih novosti u svezi nn objekta . Također dobivam e-majl adresu od djevojke iz sv.Filip Jakova, koja je isto to zapazila na nebu i ista mi je poslala 4 slike kasnije, a ja sam njoj poslao svoju sliku.

Stupam u kontakt s ufologom Goraqn Artić i istom predajem svoju sliku i video zapis na kaseti i dvije slike od djevojke iz sv.Filip Jakova koja je to vidjela, te mu objasnio sve vezano u svezi istoga.

Ufolog Goran Artić dolazi do mene kući i donosi mi sliku koju je on izradio uz pomoć svoje opreme, a izvukao ju je s video zapisa koji sam mu dao.Snima reportažu tj. intervju u svezi predmeta sa mnom u kojem govorim o predmetu i svjedocima.
Predmet na njegovoj slici ima oblik žarulje za sijalicu, ali je još nejasni oblik pa se ne može utvrditi o čemu je riječ.

Za kraj dragi članovi, ako imate kakvi savjet za registraciju na Galaksiji jer mi se jedan od suradnika ne može nikako registrirati. Stalno ga odbija. Unaprijed zahvaljujem.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmicama
PostPostano: uto maj 17, 2011 4:37 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto apr 05, 2011 9:11 pm
Postovi: 38
Jack987 je napisao/la:
Jel stvarna ili namještena snimka - procjenite sami... no, vrlo zanimljivo... slično opisuju Kasiopejci... otmu te u 4D, naprave što žele, vrate te natrag u naš linearni 3D... a mi vidimo i percipiramo otprilike ovo ( klikni na: Watch on You Tube ) :



:-k

:mrgreen: :wink:


A zasto meni stalno izbacuje poruku da youtube nije dostupan kad klikcem na ove linkove.Nije vakjda da je neznam izbrisano ili zabranjeno.Molio bih nekoga ako ima taj snimak da mi posalje ili uploada ako bi htio jer stvarno zelim to pogledat.hvala unaprijed


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmica
PostPostano: uto maj 17, 2011 5:50 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Pa neće direktno, vidi što sam već tamo gore napisao.

Dakle, klikneš na ovaj prozor - i onda ti napiše da ne može ovako, nego klikneš na ono:

"Watch on You Tube"

i onda ti prebaci na taj filmić na YouTube i tamo ti se normalno pokrene. Ako i onda neće, trebaš instalirati Adobe Flash player.

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmica
PostPostano: uto maj 17, 2011 10:16 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri jun 08, 2005 3:56 pm
Postovi: 320
dariomat, svjedočanstvo br. 4 koje si napisao me podsjeća na svjedočanstvo jednog čovjeka koje je bilo objavljeno u Slobodnoj Dalmaciji. U tom članku je, uz ovo što si naveo, navedeno još niz pojedinosti, i ako se ne varam, ta mala bića su ga zamolila da nikome ne govori o njima i ovom događaju sljedećih 17 dana, što je on i ispunio. Da li se radi o tom slučaju?

Navest ću svoje viđenje NLO-eva u dva navrata.
Prvi se slučaj dogodio 1989 ili 1990 god, nisam siguran, u Splitu. Bilo je ljeto. Sjećam se da je bilo predvečer, i da sam bio vani. Oko 7 sati navečer sam dobio nekakav čudan osjećaj da se nešto vrzma okolo, po nebu, ali nisam mogao definirati što. Nakon negdje sat vremena, oko 8 navečer, sam vidio neku letjelicu diskolikog oblika koja je išla u smjeru sjever - jug, i koja je imala, koliko se sjećam, crveno i bijelo svjetlo. Bila je bešumna. Začudio sam se kako je osim mene nitko nije primijetio, jer je oko mene bilo puno ljudi, i prošla nam je praktički iznad glava.

Drugi slučaj se dogodio 1993. god. u 7. mjesecu. Bila je subota navečer. Bio sam u Splitu. Oko 22 sata sam na trenutak vidio objekt diskolikog oblika koji je imao žuta svjetla. Svjetla su bila kvadrati, poredani jedan kraj drugog, s time da su oni na sredini bili najveći, a prema rubovima najmanji. Viđenje je trajalo možda sekundu. Nakon toga, tu večer, nisam ništa više vidio, iako sam još dugo gledao u nebo. Tu večer su na nebu bili lećasti oblaci (altocumulusi), za koje sam pretpostavio da su možda NLO zakamufliran u oblak. Tko zna, možda su i bili.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmica
PostPostano: sri maj 18, 2011 8:47 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Začudio sam se kako je osim mene nitko nije primijetio, jer je oko mene bilo puno ljudi, i prošla nam je praktički iznad glava.


"Cloak" funkcija letjelice ne radi baš uspješno kod osoba koje imaju višu svijest/proširenu percepciju...

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmica
PostPostano: čet maj 19, 2011 9:16 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto maj 10, 2011 8:47 pm
Postovi: 21
Tako je Moonlight. Radi se baš o tom očevicu,koji je izašao tada u Slobodnoj Dalmaciji. Meni je njegova izjava kako se "oni" hrane uistinu bila smješna,pogotovo, kada je kazao da im je dovoljno jedno jaje za cijeli dan. Odmah sam pomislio da su "oni" zbog toga tako "nabildani" (i ja sam mršav,ali ne kao oni). Naravno i zažalio što sam uopće tako nešto mogao promisliti jer sam nakon toga imao prave noćne more,a nije mi bilo prvi put. Eto, jednom prilikom sam rekao kolegi dok smo se vozili autom, da čemo nas dvojica prije zgaziti vanzemaljca sa vozilom, nego što čemo ga prije toga ugledati. I kada sam uvečer najslađe zaspao,neopterećen ićime, naredalo se mora kao u priči. Nekada su vrlo zanimljive i drže me i po nekoliko dana u nekom snažnom duhovnom intezitetu, ali brate mili,nekada jednostavno ne mogu od njih micati kapcima.

Još jednom zamoljavam članove Galaksije,ako znaju na kakav način se registrirati na ovaj forum, jer moj kolega to jednostavno ne može ni na jedan način,a ima kompjuter kada ga Gates još nije ni dovršio i zna dosta o radu na njemu. Dakle,pomognimo budućem članu Sammpu,koji će znatno obogatiti ovaj forum i video i slikovnim zapisima.

Veliki pozdrav za sve članove Galaksije.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmica
PostPostano: čet maj 19, 2011 10:39 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Još jednom zamoljavam članove Galaksije,ako znaju na kakav način se registrirati na ovaj forum, jer moj kolega to jednostavno ne može ni na jedan način,a ima kompjuter kada ga Gates još nije ni dovršio i zna dosta o radu na njemu. Dakle,pomognimo budućem članu Sammpu,koji će znatno obogatiti ovaj forum i video i slikovnim zapisima.


Ajd ako je pročitao sve kako se radi registriranje na forum - i nije uspio - javi mi njegov e-mail na Privatne poruke, pa ću onda "ručno" otvoriti registraciju, te mu na taj e-mail javiti trenutni password kojeg onda on poslije u svojem profilu može promijeniti.

PS. Vidim registraciju pod "sammp", neka pazi na velika i mala slova jer nije isto... ako i dalje neće - javi na PM, pa da ručno riješimo stvar.

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmica
PostPostano: čet maj 19, 2011 11:12 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto maj 10, 2011 8:47 pm
Postovi: 21
Ne mogu ti poslati poruku,pa ti preko posta šaljem sammpov e-mail......

<mirko.petricevic1@st.t-com.hr>

Unaprijed ti zahvaljujem i primi velike pozdrave!!!!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmica
PostPostano: pon maj 23, 2011 4:13 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto maj 10, 2011 8:47 pm
Postovi: 21
Nakon detaljnog opisa svjedočanstva br.1 u kojem je očevidac sa svojom kamerom snimio pojavu NLO-a uz prisutnost još nekolicine očevidaca želim reći sljedeće:
S obzirom da je očevidac moj osobni kolega na poslu i da znam da bilježi sve vrste NLO-a,djeleći ih na ovalne,trokutaste, valjkaste i sl. i da je to baš ta osoba koja svaki snimljeni detalj NLO-a analizira i pokušava ga istovječiti s drugim NLO-ima,moram biti naklon njemu i vjerovati mu da se radi o objektu, za koji on sam kaže da je jednostavno promjenio putanju i udaljio se sa mjesta događaja. Osobno me još uvijek drži jaka sumnja, ali mu vjerujem iz već ispisanog teksta.
Večina očevidaca (starije dobi) su izjavili da se radi o božjem djelu i da su u sredini pojave vidjeli križ. Kolega sam kaže da je pokušao razaznati taj križ u brojnim analizama snimka, ali da ga nije mogao uočiti.
To me posjeća na 4.vrstu-film,kada sam pogledao sa suprugom i kada je nakon filma izjavila da se radi o đavlu. Ali, to je moja supruga. Ona da joj dođe vanzemaljac,onako tanan,ona bi mu odmah skuhala dobar ručak,da dobije koje kilo i dala mu nešto novaca dok se ne snađe.

Zahvaljujem svom cjenjenom članu,administratoru Jacku987 što je stupio u kontakt sa Sammpom i što će se ovaj konačno uspjeti registrirati na Galaksiju, samo nema sada vremena.

Još nešto.što je više za članstvo nego za ovu temu,ali moram to reći....stranica je zanemarena i imam osječaj kao da više nitko ne vjeruje da vanzemaljci postoje. Oni postoje i NISMO SAMI.....to svi mi dobro znamo.....NAPIŠITE,MOLIM VAS, DRAGI ČLANOVI svjedočanstva vas i vaših poznanika.....znam da ih ima.....Moonlight, nastavi dalje sa detaljima....biti čemo bliže istini.......Veeeelikiiiiiiii pozdrav svim članovima.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmica
PostPostano: pon maj 23, 2011 11:48 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon maj 04, 2009 3:38 pm
Postovi: 104
Imam ja jedno svjedočanstvo od prije par dana ali nije tako zanimljivo kao vaša.Možda i nema veze sa nlo-ima.Uglavnom, prije par dana sam izašao navečer van u dvorište i pogledao u nebo, i odmah mi se pogled usmjerio na jednu malo veću "zvijezdu" koja je bila definitivno malo veća od ostalih na nebu.Zanimljivo je da čim sam ju pogledao ona se "ugasila".
A sad jel to bio nlo, zvijezda ili nešto treće..ko zna


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmica
PostPostano: uto maj 24, 2011 8:09 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto maj 10, 2011 8:47 pm
Postovi: 21
Takve pojave su nerijetke za vrijeme sumraka i sutona, zahvaljujući satelitima. Dešava se i noću isto takva pojava,kada satelit mjenja svoju putanju. Od prirodnih pojava najzastupljeniji su meteori, koji znaju sekundarno zasvjetliti (pa i tokom dana) i onda, "okrznuvši" našu atmosferu se zagasiti. Ima još dosta fenomena koji se trenutačno pojavljuju na nebu i nestaju,počevši od naših zrakoplova na većim visinama, do zvijezda na koje djeluju atmosferske prilike,večinom oblaci. Naravno,postoji mogućnost da si vidio i NLO u sekundi vremenskog trajanja.
Činjenica je da u toj sekundi pogleda na nebesku pojavu, ne možemo još uvijek razaznati cijelu povijest te pojave. Ali, dragi Hanteru ne brigaj se previše. Neće proći još dugo a svijest će biti mnogo brža od samog oka.
Promatranje neba ima jednu jako važnu ulogu u našem životu. Promatranjem Njega u nama se stvara ćežnja za našim izvornim domom. Zbog toga nam je Nebo jako interesantno. Hanteru, postavi se kao misionar ili vojnik sa svojom određenom misijom na Zemlji ili ne znam već kako, ali u funkciji materijalističkog fenomena koji ima zadaću usavršiti ovu percepciju nastalu iz svijesti "ničega". Materijalizam i vrijeme je za sada veliko djelo velikih umjetnika, djelo, koje mi kroz sekundarnu točku na nebu želimo upoznati. Ako me možeš shvatiti, želja da shvatimo što se to pojavilo u sekundi na nebu u nama stvara sentimentalnost prema našem pravom izvornom biću. Mi dobro znamo što se pojavilo. Gledajući samo malo duže od predviđenog,reći ćeš sebi: "To je to!" i nastaviti ćeš sa svojom misijom ispunjen do krajnjih granica. Naša zadaća nije da otkrivamo odakle smo i što smo. Naš posao je da stvaramo daljnje dimenzije,nešto što se neće zvati "ništa",svijest ili materija-vrijeme. Zbog toga gledaj tu točku na nebu kao punjač za nešto za što "oni" imaju već davno generalni plan kako to ostvariti, a tu smo mi,neopterećeni "prošlošću",na zadatku, da stvorimo tu genijalnu zamisao. Primjerice,kada čitaš različite teme na ovom forumu,vrlo brzo ćeš spoznati koliko se naši članovi bave ozbiljno i odgovorno tim planom i u potpunosti ga ostvaruju. Nevjerojatno je da razum pobjeđuje tezu: "Može li Bog stvoriti stjenu koju ne može podignuti" ili da pobjeđuje paradoks bezbrojnih Galaksija koje se u djeliću točke koju si vidio, nalaze istovremeno u budućnosti,sadašnjosti i prošlosti. Čitajući naše članove, jasno vidiš da je Bog stvarno u mogućnosti stvoriti takvu stijenu.....da tih nekoliko bezbrojnih Galaksija stvarno mogu funkcionirati u svim vremenskim razdobljima istovremeno.
Dakle,kada ti dođe vanzemaljko,onako nabildan (neka pojačaju gravitaciju na svom planetu,pa će biti lijepi kao i mi) ima da te poštuje svim srcem,jer mi smo ti koji obavljamo trenutno najteže zadatke u svim stvorenim dosadašnjim dimenzijama.

Izvinjavam se članovima,kao i Tebi Hanteru na bulažnjenju,ali ovo sam jednostavno morao napisati.

Veliki pozdrav svim članovima!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 914 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 ... 46  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 8 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz