Sada je: sub apr 27, 2024 7:20 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 914 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 46  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: pon okt 31, 2005 7:21 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned okt 23, 2005 8:14 pm
Postovi: 23
samo ti tipkaj, sve 5...

samo je malo cudno da nemas nikakvih materijanlih dokaza za to, ako ti je stalo da ti netko povjeruje i da se to procuje potrudi se malo...

oprostite na izrazu, ali ovako na slijepo u to mogu vjerovati samo ovce, iste one o kojima stalno govorite na forumu.... a u nekim segmentima se ne razlikujete od njih...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto nov 01, 2005 5:10 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 01, 2005 1:17 am
Postovi: 1377
Lokacija: Justinijana Prima
Pozdrav prijatelji,ja sam Natalandza,sakupljac kamencica,shtapova i plavih pilula na putu do Istine,trenutno na "postdiplomskim studijama" na Trecem kamenu od Sunca.
Odavno vec citam tekstove sa ovog sajta i za jedan deo mojih saznanja sam upravo na ovom sajtu nasao potvrdu,pratim i forum, ali misljenja sam da se mnoge stvari ne mogu recima opisati ili objasniti,tako reci postaju izvor nesporazuma i dok se "okrenes" uvidis da govoris nesto sasvim drugo,odnosno,sagovornik tumaci tvoje reci u onim parametrima realnosti koji su njemu poznati,dostupni,pa zbog toga i nisam uzimao ucesca u diskusijama.Ovaj topik mi je nekako bio znak da je vreme da se uklucim,jer nekoliko clanova su opisali iskustva koja i ja imam celog (ovog) zivota.
Prvi izlazak iz tela (kojeg sam se svesno secao i posle vracanja :"pamtim to kao da je bilo danas..."-Zabranjeno Pusenje :wink: ,a i bilo je danas jer vreme je ionako samo iluzija i sve je Sada i Ovde) mi se dogodio sa 21,a puno kasnije sam uspeo da se setim da se to desavalo mnogo puta jos od najranijeg detinjstva.To se nastavilo tako i godinama posle,nekad cesce,nekad redje.
Isto kao i Grunfer,najgore iskustvo, koje sam imao samo dva put,je budjenje u trenutku gusenja i panika dok nisam udahnuo,ali to je bilo davno,pre nego sto sam poceo raditi na sebi i naucio kako da se zastitim.Sada,ponekad cisto iz gusta,okrenem 2-3 kruga oko Zemlje(da se izduvam :D ) pre nego sto se vratim u telo.
O "58 simptoma o abdukciji"koje je GD spomenuo,i ja sam se testirao i imam 70% pozitivnih odgovora,ali nekako mi nije stimao taj test pa sam malo proceprkao o autoru ,ona istrazuje abdukcije na teritoriji USA,fokusirano na abdukcije koje vrse grejsi i vladine tajne org.Zatim sam se ponovo testirao,ali ovog puta umesto samo - i + uveo sam kvalitativnu razliku o jednog do pet pluseva,pa sam onda pogledao kako i koja pitanja se grupisu po broju pluseva i test je tako puno slikovitiji,nekako mi vise govori.na pr. pitanja koja su karakteristicna za otmice grejsa su mi sva negativna,dok pitanja koja ukazuju opste na kontakt sa E.T. ili na neke druge pojave su mi sa pet pluseva.Ko ima vremena, neka proba.
Anunaki,tvoja iskustva su mozda otmice ali mozda i nisu ili bar ne sva.Neka su samo izlazak duse iz tela.mozda ti podsvest salje poruke tvojeg duhovnog Ja,mozda su neki drugi(OPD) vanzemaljci.U svakom slucaju pusti da strah nestane iz tebe,jer to bas privlaci one zloceste.Ako zaista zelis da ih vidis dok ti se to desava onda ces ih i videti.Pantelija ti je dao dobar link,meditacija pomaze,i ne zaboravi,sve je stvar slobodne volje i izbor je tvoj.
Kalki,i ja imam slicna iskustva sa svetlecim loptama,oblacima koji formiraju cudne likove koji se pojave samo u odredjenim trenutcima
(obicno kad treba nesto vazno da se dogodi ili kad sam pred izborom kojim putem dalje ici?) kao poruke,znakovi na nebu.Nazalost,ne toliko cestih i razigranih kao ovo tvoje.Osluhni malo svoju intuiciju,sta ti ona govori o svemu ovome?Mozda je vreme da se upitas sta ustvari ti zelis sa kontaktom kojeg imas i kako da se dalje razvija.Iz dosad iznesenog,ti imas komunikaciju sa tom svetlecom loptom(krece se onako kako ti zamislis u istom trenu kad kreiras tu misaonu formu),i sad bi mogao da produbis taj kontakt ,a ne da to ostane na nivou ganjanja po poljanama i gledanja manevarskih sposobnosti.Ovo je sve ionako hologram,nemoj bezati u strahu kad ti se priblizi,podigni igru na sledeci nivo i istrazuj.
Nemoj se brinuti sto neki traze snimak da bi ti verovali i sasalusali tvoje iskustvo,stvar nije u Veri nego u Znanju.Ko zna,zna.A zbog takvih koji traze snimke da bi verovali postoje i Sluzbe koje prave lazne snimke koje rasturaju po Netu pa ih posle provaljuju,pa se posle "vernici"osecaju namagarceno i kad posle vidi i pravi snimak on ce ga sa gnusanjem odbaciti.Svako ide svojim putem do Istine,i nikoga ti ne trebas nositi u rukama da bi ti verovao,ne trosi uzalud energiju na to,oni sami trebaju To Uvideti a ne Verovati u To.(Uhh,koliko sam ja energije trosio dok ovo nisam uvideo.)
P.S.uclanio sam se kao natalandza ali nisam mogao da se logiram pa sam morao da se ponovo da se upisujem kao nat,izvinjavam se na zbrci,prvi mi je put :)

_________________
Теоретичар завере у мировини, технолошки вишак @ КасиЈопеја ДП инк. & стечајни управник @ ХипиШизикМетафизик анлимитид.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto nov 01, 2005 10:01 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 19, 2004 9:39 am
Postovi: 463
Lokacija: Offline
nat, apsolutno se slazem s tobom.

Takoder volim "kruziti oko zemlje", kad napustim tijelo volim pravit "zracne vratolomije". Najljepsi osjecaj koji sam ikada dozivio. Nakon toga 3-4 dana mi cijelim tijelom prolaze trnci, pun sam energije.

GDJE GOD VIDIS NEKO PRAVILO TAD ZNAJ DA JE TU HODIO OGRANICEN UM.

SVE JE OVO TVOJA LJUBAV.

Ovu drugu poruku, nazalost, jos nisam shvatio.

Neki traze fotografije kao dokaze i kada bi im i dao fotografije i video dokaz, pocela bi rasprava da li je fejk i slicno. Izgubljene duse traze znak jer su nesigurne i ne znaju kuda ce ih njihov put dovesti.

Jednostavno, onaj koji zna njemu ne treba dokaz.

poz


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto nov 01, 2005 12:38 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
Kalki je napisao/la:
anunaki je napisao/la:
Kalki je napisao/la:
Jack987 je napisao/la:
Daj posudi makar neku kameru... ako možeš i snimi malo!!!

:wink:


Sirot sam ti ja čovjek... :lol:


ali ipak imas racunalo i internet.... :roll:

mislim da si vec zbilja mogao snimiti nesto, ako je tako cesto i ucestalo kao sat pricas... malo mi je sumljivo to... :idea:


Tvoj problem...

U tom i je fora...

Neću više svjedoćiti o ovome ...



Kalki

meni lično je jasno da si ovdje objektivno opisao ono što ti se dešava i što si vidjeo. Osim toga, identični slučajevi sa ‘svjetlosnim kuglama’ koje inteligentno reaguju na pokrete i ponašanje čovjeka već odavno su opisani od strane mnogih drugih ljudi od kojih je jedan i J. Keel, čuveni američki istraživač NLO fenomena. Međutim, da bi se to vidjelo i znalo, trebalo bi bar pročitati njegovu knjigu Mothman Prophecies (objavljena 1975. godine), što će malo koji od “kritičara tuđih iskustava” i onih koji traže “materijalne dokaze” – ikada učiniti u svom životu. (I to je takođe jedan od ‘fenomena’, kad se o “kritičarima” i “skepticima” radi!?)

Postoje ljudi koji istražuju fenomene, postoje ljudi koji doživljavaju fenomene i interpretiraju ih u skladu sa trenutnim stanjem svoje svijesti, postoje i oni koji na sve to gledaju sa strane i pokušavaju da racionalizuju stvar a postoje i oni koji ih potpuno ignorišu i negiraju.

Charles Fort je jedan od pionira u aktivnom istraživanju raznih fenomena uključujući i NLO-e, ako o novijoj istoriji govorimo. On je još prije Drugog Svjetskog Rata, na osnovu svog dugogodišnjeg istraživanja zaključio sljedeće: “Mi smo tuđa svojina”.
Naravno, on to nikome nije pokušavao i dokazati jer je vjerovatno usput postao svjestan objektivne situacije što uključuje i poznavanje načina “razmišljanja” većine ljudi među kojima je živjeo.

Ovaj njegov zaključak je bio prilično kratak i jasan, a on je istovremeno bio i plod dugogodišnjeg istraživanja jednog ,brda’ podataka koji su mu tada bili dostupni. Slične stvari zaključili su i mnogi drugi koji su se aktivno bavili istraživanjem ove problematike.

Međutim, ljudi su već odavno kondicionirani da traže i prihvataju tzv. “instant objašnjenja” a ne sami da pručavaju nešto i dolaze do vlastitih zaključaka. “Kontrolni sistem matriksa” to veoma dobro zna, tako da on servira ta ‘instant objašnjenja’ na svakom koraku. Ta vrsta ‘objašnjenja’ ima samo jednu funkciju, a to je da uključi onaj ‘sistem za samo-trankvilizaciju’ kod ljudi i vrati ih nazad u san. Može se reći da su ta ‘objašnjenja’ mnogo djelotvorija od same istine. Istina bi ljude mogla probuditi, pa možda ih čak i toliko potresti da ovi ne bi više mogli zaspati, čak i kad bi htjeli!?

Istina bi možda mogla promijeniti realnost u kojoj živimo tako što bi prvo pomogla ljudima da vide objektivnu realnost a onda bi oni vjerovatno poduzeli nešto da tu objektivnu realnost promijene. Dok se tako nešto ne desi, ljudi će nastaviti da žive u transu, uvjereni da taj njihov trans ima neke veze sa objektivnom realnošću.

Kad su se srušili NLO-i kod Rozvela, ljudi su prihvatili ‘objašnjenje’ da se, u stvari, radilo o meteorološkom balonu. Većini onih koji su prvo čuli vijest o rušenju NLO-a veoma je laknulo kad su čuli to ‘objašnjenje’. Ono je na njih djelovalo kao sedativ. Poznato je da sedativi ne liječe uzroke bolesti, nego samo smiruju simptome tako što ‘umrtvljuju” čovjekov mozak. Ljudi vole sedative, jer je mnogo lakše progutati pilulu nego se uhvatiti u koštac sa stvarima koje stvarno uzrokuju nemir u njemu. Osim toga, pod dejstvom sedativa, lakše se i spava.

Tako je i ‘teorija paralize’ samo jedan od mnogih sedativa namijenjenih za one čija vlastita istraživanja i razmišljanja idu sve dotle dok ne naiđu na prvi “sedativ”. Tako ga oni progutaju i odmah postaju sigurni da su našli objašnjenje, te onda računaju da se više ne isplati trošiti vrijeme i energiju na neka dalja proučavanja, jer “zašto – kad je stvar objašnjena”, i to od strane naučnika. I ne samo to, oni će istu tu pilulu da nude i drugima.

Slično se događa i s onima koji prvi put čuju za fenomen znakova u žitu. Njihovo istraživanje ide sve dotle dok ne naiđu na ‘objašnjenje’ da to radi grupa ljudi uz pomoć balvana. Nakon ovog “balvan-sedativa” tj. sigurni da su našli racionalno objašnjenje, oni se ponovo vraćaju u miran san.

Imamo i tzv. teoriju “sindroma lažne memorije”. Interesantno je da se djeci izloženoj ritualnom i seksualnom nasilju od strane raznih satanističkih društava obavezno uspostavlja ta vrsta dijagnoze?! Naravno, ona se lako može proširiti i na sve one koji su vidjeli nešto što u ovoj našoj “koncenzus realnosti” zvanično ne postoji. “Pa, nećete valjda više vjerovati svojim očima, nego – naučnicima!?!” “Znači, ono što ste vidjeli, niste vidjeli - nego patite od ‘sindroma lažne memorije’, halucinacija itd...”

Boli glava od gluposti koje smo mi u stanju da racionalizujemo i prihvatimo.

Desi se i da neke žrtve otmica od strane vanzemaljaca kao i istraživaći ovog “fenomena” propuste par onih prvih sedativa, pa onda nalete na onaj u obliku teorije “diskretne pomoći naše kosmičke braće u našoj evoluciji”. Mnogi od njih ne mogu da odole ovome jer je stvarno ukusan, te ga tako i progutaju. Usput ide i sugestija da ta žrtva obavlja jedan veoma važan posao u tom smislu, koji je “kosmičkih proporcija”, da je on/ona specijalana osoba, tako da još treba i da se ponosi time, itd. itd. Njoj se usput obeća mjesto na svemirskom brodu, neposredno pred jednu veliku katastrofu koja će zadesiti našu planetu.

Dakle, za sve ono što pripada objektivnoj realnosti a ne pripada koncenzus realnosti postoji neki “lijek”. Do čovjeka samog je da li će progutati pilulu i tako ‘riješiti’ svoje probleme ili će upotrebiti svoj vlastiti mozak za njihovo rješavanje.
Ukoliko se čovjek odluči za ovo drugo, onda mu treba biti jasno da svoje nalaze i zaključke ne može dijeliti s onima koji su “progutali pilulu”. Oni koji su progutali pilulu nemaju mogućnosti da percipiraju objektivnu realnost i ne postoji način da im se nešto može dokazati niti im treba nešto dokazivati. Čovjek treba da dokazuje samo samom sebi i nikome drugom.
Ono što se eventualno može, to je da onaj koji proučava tu problematiku razmjenjuje svoja iskustva sa drugim ljudima koji takođe proučavaju tu problematiku. Razmjenom iskustava stiće se mnogo kompletnija slika.

S obzirom da bi ta problematika istovremeno mogla da podrazumijeva i samu suštinu objektivne realnosti u kojoj zivimo, onda je i sasvim logicno i to da će ‘kontrolni sistem’ uložiti najveće napore upravo na tom području. Oni koji su zašli malo dublje, mogli su primjetiti da je količina dezinformacija (koje često sadrže i elemente istine) ogromna. Dakle, ona istina u njima služi kako bi formirala onaj slatki omotač oko pilule, tako da se pilula čovjeku učini slatkom, ukusnom i probavljivom, dok je njen istinski sadržaj istovremeno veoma gorak. U tim ‘pilulama’ se većinom nalazi otrov za čovjekovu svijest. Laži u privlačnoj ili slatkoj ambalaži. Uostalom, danas se većina ljudi bavi ambalažom dok za istraživanje sustine, malo ko ima želje i vremena.

Čovjek koji istražuje fenomen NLO-a ne može nikome ništa dokazati, pogotovo današnjim sredstvima koja mu stoje na raspolaganju, kao što su npr. fotoaparat ili kamera.
Ukoliko je on npr. snimio aparatom ili kamerom neki fenomen kojeg je objektivno vidjeo, kao što je to ovaj slučaj koji se nedavno desio u Oregonu, onda će to izgledati ovako:

slika

Da li je ovdje nešto stvarno objektivno dokazano? Svaki od onih koji stvar ne proučavaju ili su progutali pilulu, reći će da se ovo lako može montirati. I naravno da može. Nedavno smo vidjeli onu veoma vješto napravljenu video-montažu “slijetanja NLO-a” pred sarajevsko pozorište. Ne postoji takva fotografija niti video snimak koja moze nekome nešto dokazati! Bar to bi trebalo do sada biti jasno.

S druge strane, oni koji proučavaju taj fenomen, koristiće ovu sliku kao jedan od podataka koji može biti i istinit i lažan. Dakle, on ga neće, kao oni prvi, automatski proglasiti fotomontažom, nego će ga uvrstiti u svoju zbirku podataka kao moguću istinitu informaciju i kasnije upoređivati sa sličnim elementima koje je skupio prilikom svog istraživanja.


~***~

S obzirom da pokušavam na ovom vebsajtu da iznesem neke osnovne činjenice, za mnoge od njih nemam vremena da ih ponavljam. One se jednom pomenu, pa ko je uhvatio stvar, uhvatio je; francuski naučnik, Jacques Vallee je rekao, “voz se može zaustaviti i tako da ga ubrzaš sve dok sam ne iskoci iz sina”. Znaci, ne mora biti samo uz pomoc kocnica ili neke diverzije. U slucaju npr. otmica, to bi značilo da se ne mora ići na to da se sve zrtve ućutkaju, postoji i opcija da se određenim tehnikama kod mnogih ljudi inducira u svijest ‘sjećanje’ da su bili oteti od strane vanzemaljaca, dok u suštini nisu. Tako sve više ljudi pocinje da tvrdi da su otimani, pravi se konfuzija, maskiraju i zataškavaju pravi slučajevi otmica. To je samo jedna od njihovih tzv. ‘standardnih operativnih procedura’ (Milab) i to se lako postiže uz pomoć subliminalnih poruka upletenih u talase određenih frekvencija, drogiranjem i otmicom ljudi i programiranjem njihovog uma itd.

Poznato je to da 3D OPS sile takode oponašaju svoje 4D gospodare. Bilo da se radi o slučaju mutilacije životinja, otmica, djelovanju na ljude talasima različitih frekvencija, subliminalnim porukama itd. itd. Šta potiće odakle i u kom obliku, to je na čovjeku samom da odredi.

Još mogu da dodam, da onima koji su jos dublje ušli u ovu problematiku, sigurno je već jasno da imamo posla s jednim hiperdimenzionalnim kontrolnim sistemom koji sa 4-tog “sprata” prilično lako barata našim vremenom/prostorom. Mnogo ljudi je snimilo te entitete ili njihove letjelice iz neposredne blizine ili imalo u svojim rukama i neke njihove ‘relikvije’ u smislu materijalnih dokaza, da bi nedugo nakon toga utvrdili da su ti filmovi, kasete, slike itd. ‘nekim čudom’ netragom nestali. Čini se da oni odozgo imaju prilično dobar pregled, tako da ukoliko bi neko od nas teoretski bio u stanju da nekim predmetom dokaže njihovo postojanje, oni su u stanju vratiti se dovoljno u prošlost i oduzeti taj predmet od te osobe prije nego što je ona imala vremena da zatrese našu “koncenzus realnost”. Mada, doduše, u većini slučajeva taj posao odrade za njih njihove sluge iz 3D.

Dakle, sve ovo bi trebalo uzeti u obzir. Naravno, postoje i tzv. “dobri vanzemaljci” (‘OPD sile’) i mada oni, kako se čini, rijetko stupaju u direktan kontakt s nama, to ne znači da se te stvari ne događaju. Uzimajući to sve u obzir, oni koji iznose svoja lična iskustva trebali bi razumjeti i to da će uvijek biti onih koji će opovrgavati njihove navode ili ih dovoditi u sumnju. (Oni tako pokušavaju da zaštite svoju “koncenzus realnost’ ili što bi se reklo - iluziju. Uostalom, mislim da sam već naveo dovoljno razloga za to.)


Pozdrav!


P.S. Kroz većinu ovih stvari smo već prošli pod temom NLO/UFO ali kao i obično, većina ljudi imaju tendenciju da se upuštaju u diskusije na osnovu svojih vjerovanja a istovremeno ne pokušavaju da sagledaju malo dublje ovu problematiku tj. bar da pročitaju bivše postove na tu temu koji su dostupni na ovom forumu, a kamo li negdje drugdje. Njima istovremeno ne može biti jasno da njihova vjerovanja u stvari nisu orginalno njihova, nego su kao takva “instalirana” u njih, a da bi im to postalo jasno, ne postoji drugi način nego se upustiti u istraživanje objektivne realnosti. Sa stanovišta 3D ‘koncenzus realnosti’, mi možemo samo da – blejimo, kad su u pitanju neke stvari koje zadiru u objektivnu realnost.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri nov 02, 2005 5:12 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto okt 25, 2005 4:53 pm
Postovi: 477
Pozdrav!

NAT... da vrlo lijepo rečeno od tebe... to je jedna od solucija koje ja imam u glavi... no ipak ostaje još mnogo mogućnosti...

Intuicija mi dobro govori što... ali teško mi je to trenutno ukorporirati u svijet u kojem, trenutno, imam neku funkciju...

Bilo hologram ili ne, kakav god kontakt bio... imam i ja osjećaj da bi nešto trebalo poduzeti.... što... to je najveći problem...

Na koji način produbit kontakt, pojma nemam, mogu samo pretpostavit... al što ću ja...

GALAKSIJA... također puno toga lijepog rečeno... kužim ti ja to sve.... ne zamaram se previše time...

Ipak ću onda posvjedoćiti da sam dotičnu svijetlost vidio opet...

Te noći sam poprilično loše spavao ( al išao sam na pecanje, pa sam bio uzbuđen...)... bez obzira snovi su bili realni, i full čudni, no o njima ne bih...

Probudio sam se 1.11.2005., blagdan Svih Svetih, oko 4.15 h ujutro... obukao se itd, izašao van do štrika ispred ulaznih vrata, uzeo pulover, navukao na sebe... kontam kako je hladno i magla se spustila, teško se vidi kroz nju.... naravno ja "freak" gledam u nebo i kad pada led... te podigao glavu gore i jedva kroz maglu se nazirale 2 zvijezde, al stvarno jedva... kad ono pojavi se opet ta svijetlost, neonski bijela, i lagano ide od istoka k zapadu točno na komadiču neba koje se vidi iznad moje kuće... sa svih strana sam okružen nečim... s jedna strane kuća, nasuprot garaža, lijevo od njih kajsija, desno pušnica i trešnja... dakle opet buljim u ograničeno mali dio neba i ugledah to... odmah pomislih u glavi : AJ BRZO NEKI MANEVAR, KRENI DOLJE PREMA MENI... nisam ni rekao to kad svijetlost krene prema dolje al ukoso i biva sve veća i veća... te onda, kao kad bacite jo-jo se jednostavno vrati u početni položaj i nestade... sve se to vidilo kroz gustu maglu, al svijetlilo je kao na čistom nebu... tako da pretpostavljam da je ovaj put bilo čak i niže... kontakt trajao 3-4 sec....

Eto, samo radi učestalosti onoga što viđam...

Što se tiče kamera i slika, i dokaza nekima me nije briga... jedino da imam kameru na naočalama, koja konstatno snima bi mogao to snimiti... i još bi ih trebao nositi, a dobro vidim...

Pozdrav svima.... a posebno njima...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet nov 04, 2005 12:18 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet jun 30, 2005 6:01 pm
Postovi: 169
Lokacija: Zagreb
Ne znam jel ja to ranije nisam mogao percipirati otmice ili me ranije ipak nisu otimali, bar ne tolko? U zadnje vrijeme se izgle4da povecava ucestalost...
Kao mali sam imao nekakve snove jos gdje sam sanjao da sam u sobi i mrak i ja idem upaliti svijetlo i stisnem, ono samo nekakva vrlo, vrlo prigusena svjetlost, od koje se vidi samo prigusena zarulja, ali NISTA drugo. I mene tada pocne hvatati nekakva specificna jeza, strah i pocnem traziti svjetla po sobi, a probuditi se ne mogu. Ipak, traju vrlo kratko i samo to je u njima, pa prilicno sumnjam...

Ali, u zadnje vrijeme imam neka sve cudnija i cudnija iskustva.
Dva puta mi se dogodilo da sanjam i kao da postanem nekako svjestan prostora oko sebe. Prvi put kao da sam uocio nekakvu crnu energiju oko sebe, ko da je nekakva crna magija i to me u snu zabrinulo prilicno i isao sam to neutralizirat nekakvom bijelom svjetloscu. A nakon toga, kao da je taj mrak poludio i uzvratio mnogostruko vecom energijomm, OGROMNOM KOLICINOM. To kakav osjecaj sam dobio je prilicno neobjasnjivo, imao sam osjecaj da sam gotov u tom trenu... Pokusao sam urlat u snu, ali mislim da je ispalo kao nekakvo mumljanje, probudit se nisam mogao, a tu energiju sam osjecao kao nekakve vrlo, vrlo mracne vibracije mojim tijelom. Drugi san je bila ista ta energija, samo taj put ja nisam slao nista i nisam se osjecao kao da sam u svojoj sobi i svjestan prostora. Samo me odjednom obuzela, kao i onda, ali ipak zamjetno manje.
I sto je najbolje, prijatelj mi je isto imao vise nego jednom isto iskustvo!

Dalje, jos jedan "san" koji sam imao... Nesto sam valjda sanjao u pocetku, ne znam sto, ali odjednom sam vidio nekakvu boju koja polako, kao da se pocela okretati i za trenutak, toliko se brzo okretalo, pretvorilo se u nekakvu jaku spiralu koja mu uvlacila, kao nekakav vrtlog... Pobojao sam se da me napada nekakvo bice iz astralnog svijeta ili takvo nesto i onda sam ga i vidio iznad sebe, nakon cega sam htio urlat, ali opet je ispalo kao nekakvo mumljanje ja mislim, a za probudit mi je trebalo jedno 5-6 "percipiranih" sekundi. Ipak, to bice je mozda bila samo halucinacija. Negdje sam procitao da to moze biti ulazak u OBE, ali meni se cini kao da moze biti i otmica...



Dalje, vise nisu ni snovi, nego pocinju biti nekakva iskustva:

Ovo je bilo prije sam par dana: U sobi sam, stojim pored kompa i cujem da pucketanje ormara - jednom. I nakon toga mi se cini kao da se prostor poceo savijati i kao da se i unutar mene poceo prostor savijati, nije to bilo jako i nisam to stvarno uocio, moglo bi se reci da mi je izgledalo kao halucinacija, ali kao da sam bio uvjeren da je bilo! I cinilo mi se kao da je nesto tu proslo... Nisam se htio bas zamarat s tim, ali sam primijetio da je moglo recimo nekakvo bice tu proci, koji bi svojim prolaskom malo utjecalo na prostor, sto bi onda i objasnilo pucketanje ormara...

I poslije sam malo izasao iz sobe, otisao sam po nesto i vratim se... i sad, najbolje je sto ni ja sam ne znam sto je bilo... Otvorim vrata od sobe i tu kao da je nesto vrlo, vrlo mutno. Ja sam upalio veliko svjetlo u sobi iako je gorilo vec malo, sto NIKAD ne radim. Odmah sam skuzio sto sam napravio i svijetlo zgasio. I usmjerio svoj pogled u luster koji se upravo zagasio i on se NJIHAO! I ja gledam, ko da sam htio oci protrljat, izgledalo mi je ko da mi se mozak oce potuc s ostatkom tijela. I pritom, ko da nisam bio niti svjestan da se luster njise (zamjetno, skoro 10 cm u jedni i drugu stranu, prozor nije bio otvoren). To je nekakvo posebno iskustvo. Ja uopce nisam u prvom trenutku vidio nista cudno u tome! Zapravo sam to vidio kao nesto normalno i onda sam se "sjetio" da sam ja pomaknuo luster prije nego sam izasao iz sobe i glavu sam imao sliku lustera, gdje gledam prema gore i pomicem ga prstima. I ja jos neko kratko vrijeme uopce ne kuzim da ja taj luster UOPCE nisam pomaknuo, niti sam imao ikakvog razloga za to.. Koja budala gleda u luster i pomice ga prstima??! Ali, ja sam bio UVJEREN da sam ga pomaknuo.. I jednostavno, kad sam razmislio, skuzio sam da je to GLUPOST! Kad i zasto bi ga pomaknuo?! Dalje, van sobe sam bio 2-3 minute sto je dovoljno da se luster i zaustavi u medjuvremenu...

Kako sam jos malo razmisljao, tako sam se sjetio da uopce nisam bio svjestan trenutka kad sam palio prekidac. Kao da to nisam ja radio neko netko drugi. Ja uopce nisam imao razloga da ga upalim. Tu se zapravo dogodilo da ja uopce nisam bio svjestan, nego zbunjen maksimalno u tom trenutku...

A kad sam se sjetio ranijeg iskustva, skuzio sam istu stvar. Kao da je film tu odrezan i slijepljen s jednim drugim dijelom. Kako bi se covjek osjecao da mu se to dogodi? Zbunjeno, dozivio bi to kao nekakav skok u umu, koji ga totalno na trenutak "iskljuci".

A ovo ranije sto sam spomenuo:
Lezao sam i razmisljao o necemu. I odjednom opet nekakav zbunjeni osjecaj, tocno taj kao nekakav prekid filma i osjetim nekakav osjecaj kao da sam umom nekako zasao u prostor oko mene i prosirio se, tako nesto... Frend mi je opet spomenuo neku zenu koja je pricala o otmicama i koja prica o nekakvom osjecaju prema "van" kad naprave otmicu... Sto prilicno dobro opisuje to sto sam osjecao.. Ali, to prema van, je bilo prilicno u glavi, nije da sam citavim tijelom takvo nesto osjecao... I kao da se nastavio malo i poslije taj nekakav cudan osjecaj u glavi... I dan poslije, curi mi lagano krv iz nosa...

Gdje inace mogu vidjeti tih 58 naznaka?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet nov 04, 2005 2:39 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 19, 2004 10:54 pm
Postovi: 399
Lokacija: Split
Nemogu naći više taj dokument o 58 naznaka, ali pronašao sam ti nešto slično.

http://www.geocities.com/w_y4k/mystries ... on_01.html
http://www.geocities.com/w_y4k/mystries ... on_02.html

_________________
The battle has begun.
I'm ready, and you?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet nov 04, 2005 3:52 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto okt 25, 2005 4:53 pm
Postovi: 477
Ma ljudi svi smo mi na prijelazu u 4D... zato se događaju takva "sranja"...

Al sve u svemu ne mogu nam ništa... ZNANJE štiti...

Respect to all!!!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet nov 04, 2005 5:23 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet jun 30, 2005 6:01 pm
Postovi: 169
Lokacija: Zagreb
GameDeveloper je napisao/la:
Nemogu naći više taj dokument o 58 naznaka, ali pronašao sam ti nešto slično.

http://www.geocities.com/w_y4k/mystries ... on_01.html
http://www.geocities.com/w_y4k/mystries ... on_02.html


Ok je... cisto sam htio znati kakva su iskustva drugima, jel ima nesto sto bas i ne povezujem itd. Hvala.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet nov 04, 2005 5:47 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 01, 2005 1:17 am
Postovi: 1377
Lokacija: Justinijana Prima
Citat:
Gdje inace mogu vidjeti tih 58 naznaka?


Pozdrav Dreamback.Upravo sam proverio i strana je jos tu ali kad sam je otvorio,PC mi je poludeo i obrisao mi sve strane available offline i usporio se puta 10(mozda slucajno?jes,k... moj :evil: ) pa za svaki slucaj copy/paste.Evo:

" Are you an alien abductee?
58 common indicators of UFO encounters or abductions by alien beings
Indicators compiled by Melinda Leslie, edited by Mark Williams

Many millions of people, it seems, have had encounters with alien beings. Many of those people do not realize that they are having these experiences because of suppressed memories. Their awareness is limited to an occasional paranormal incident that seems to confuse them more than anything else. Some people are not ready to know for sure, others feel a deep need to know if they are involved with the beings. If you are in the later group, read on.
This is a list of 58 common indicators shared by most UFO abductees. It is based on known research on the subject and on personal findings. It has been compiled to help you determine if you are an abductee. Of course there may be other explanations for these occurrences and this is in no way an absolute means of knowing if you are an abductee. If you or someone you know does fit many of these traits listed here, PLEASE seek the help of a qualified researcher of therapist. This list is not in any particular order.

Ask yourself if you . . .
Have had unexplainable missing or lost time of one hour or more.
Have been paralyzed in bed with a being in your room.
Have unusual scars or marks with no possible explanation on how you received them (small scoop indentation, straight line scar, triangular marks, scars in roof of mouth, in nose, behind or in ears, etc.)
Have seen balls of light or flashes of light in your home or other locations
Have a memory of flying through the air which could not be a dream, or many dreams involving flying.
Have a strong "marker memory" that will not go away (i.e.: an alien face, an examination, a needle, a table, a strange skinny baby, etc.)
Have seen beams of light outside your home, or come into your room through a window.
Have had many dreams of UFOs, beams of light, or alien beings.
Have had a shocking UFO sighting or multiple sightings in your life.
Have a cosmic awareness, an interest in ecology, environment, vegetarianism, or are very socially conscious.
Have a strong sense of having a mission or important task to perform, sometime, without knowing where this compulsion is coming from.
Have a secret feeling that you are "special" or "chosen," somehow.
Have had unexplainable events occur in your life, and felt strangely anxious afterwards.
Have had several strange psychic experiences - such as knowing that something is going to happen before it happens.
For women only: Have had false pregnancy or missing fetus. (pregnant, and then not)
Have awoken in another place than where you went to sleep, or don't remember ever going to sleep. (i.e. waking up with your head at the foot of your bed, or in your car)
Have had a dream of eyes such as animal eyes (like an owl or deer), or remember seeing an animal looking in at you. Also if you have a fear of eyes.
Have awoken in the middle of the night startled.
Have strong reaction to cover of Communion or pictures of aliens. Either an aversion to or being drawn to.
Have inexplicably strong fears or phobias. (i.e. heights, snakes, spiders, large insects, certain sounds, bright lights, your personal security or being alone).
Have experienced self-esteem problem much of your life.
Have seen someone with you become paralyzed, motionless, or frozen in time, especially someone you sleep with.
Have a memory of having a special place with spiritual significance, when you were a youngster.
Have had someone in your life who claims to have witnessed a ship or alien near you or has witnessed you having been missing.
Have had, at any time, blood or strangel stain on sheet or pillow, with no explanation of how it got there.
Have an interest in the subject of UFO sightings or aliens, perhaps compelled to read about it a lot.
Have an extreme aversion towards the subject of UFO's or aliens - don't want to talk about it.
Have been suddenly compelled to drive or walk to an out of the way or unknown area.
Have the feeling of being watched much of the time, especially at night.
Have had dreams of passing through a closed window or solid wall.
Have seen a strange fog or haze that should not be there.
Have heard strange humming or pulsing sounds, and you could not identify the source.
Have had unusual nose bleeds at any time in your life. Or have awoken with a nose bleed.
Have awoken with soreness in your genitals which can not be explained.
Have had back or neck problems, T-3 vertebrae out often, or awoken with an unusual stiffness in any part of the body.
Have had chronic sinusitis or nasal problems.
Have had electronics around you go haywire or oddly malfunction with no explanation (such as street lights going out as you walk under them, TV's and radios affected as you move close, etc.).
Have seen a hooded figure in or near your home, especially next to your bed.
Have had frequent or sporadic ringing in your ears, especially in one ear.
Have an unusual fear of doctors or tend to avoid medical treatment.
Have insomnia or sleep disorders which are puzzling to you.
Have had dreams of doctors or medical procedures.
Have frequent or sporadic headaches, especially in the sinus, behind one eye, or in one ear.
Have the feeling that you are going crazy for even thinking about these sorts of things.
Have had paranormal or psychic experiences, including intuition.
Have been prone to compulsive or addictive behavior.
Have channeled telepathic messages from extraterrestrials.
Have simply heard an external voice in your head, speaking to you, perhaps instructing or guiding you.
Have been afraid of your closet, now or as a child.
Have had sexual or relationship problems (such as an odd "feeling" that you must not become involved in a relationship because it would interfere with "something.")
Have to sleep against the wall or must sleep with your bed against a wall.
Have a fear that you must be very vigilant or you will be taken away by "someone."
Have a difficult time trusting other people, especially authority figures.
Have had dreams of destruction or catastrophe.
Have the feeling that you are not supposed to talk about these things, or that you should not talk about them.
Have experienced many things in this list, and recall your children or parents speaking of similar experiences on occasion.
Have tried to resolve these types of problems with little or no success.
Have many of these traits but can't remember anything about an abduction or alien encounter. "

Ponovicu jos jednom,ovo ne mora znacit da ako imas vecinu simptoma treba zakljuciti da si otiman i ne istrazivati dalje.Ima jos puno ,puno stvari "out there " ali i " in here".Test je koristan jer ti moze pojacati introspekciju i pomoci ti da se setis jos necega.Nije lose i zapisati to negde pa kad posle izvesnog vremena procitas vidis koliko toga ti je Kontrolni Sistem(Matrix) izbrisao.
Meni je recimo to sto sam napisao u prvom postu(prvo OBE iskustvo) pomoglo da se setim necega i potrazio sam sveske da vidim sta sam sve zapisivao u tom periodu(pre 18g.) i naisao na vrlo intersantne stvari,ali kasnije cu nesto napisati o tome,zasada samo:
GRUNFER,prijatelju,HVALA puno,vidimo se u astralu :wink:

_________________
Теоретичар завере у мировини, технолошки вишак @ КасиЈопеја ДП инк. & стечајни управник @ ХипиШизикМетафизик анлимитид.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet nov 04, 2005 9:17 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto okt 25, 2005 9:55 am
Postovi: 3
Lokacija: Sydney
upravo sam naisla na ovaj link...nisam sigurna da vec nije objvljen na ovim stranicama...al' od viska glava ne boli:)

http://www.ufomaps.com

pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon nov 14, 2005 1:35 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Evo, preveo sam jedan značajniji dio o otmicama, bit će u transkriptama uskoro... ali mi se čini ovo jako bitnim za razumijevanje procesa kod otmica.


P: L: Pa, budući da ne idemo nikuda s tim pitanjem, imam drugo... prije nekoliko dana, napravila sam sesiju s mojim sinom da ispitamo događaje koji su se desili 16.08.1993., u mojem bazenu, gdje je viđeno nekoliko objekata od svih nas, neka vrsta prekretnice za sve nas. U toj sesiji hipnoze, poslije dva-tri prolaza kroz tu temu, on je primjetio da to u stvari nije bilo viđenje nečega, već zapravo situacija otmice. Da li bi to bilo korektno?
O: Što vi mislite?
P: Ono što znam sada, mislim.
O: Razlog što vas to pitamo jest, opet moramo ponoviti, radi toga što vaše znanje će biti sve više i više postignuto pomoću alata koji imate u vama, i mi smo sretni da vidimo da to radite. Ali vi morate vjerovati u svoje vlastite mogućnosti da bi pristupili informacijama koje trebate, kroz vaša vlastita nastojanja.
P: Jednu stvar je primjetio za vrijeme sesije, i to me malo škaklja i željela bi malo prokomentirati na tu temu, a ta je da prema kraju sesije, kad sam pitala što se desilo, on je rekao da je bio "uzet djelomično i vraćen natrag zrakama bez dobrobiti "bolnog suspenzora" ( pain suppressor, prim. prev. )". Tada je to značilo da je bio demolekulariziran pomoću neke vrste naprave koja se koristila, bez korištenja dijela za suzbijanje bola, i da proces atomske demolekularizacije ili remolekularizacije može u stvari biti bolan, i da uzrokuje bol. Da li je to točno?
O: Moguće. Čitav proces otmice može biti stresan, ali, na varijabilnim nivoima, i naravno, mi vas moramo podsjetiti da, kao i sve ostalo, to je vaša osobna percepcija realiteta što je najvažniji faktor, ne samo neko gledanje vaše vlastite percepcije realiteta.
P: Ne razumijem što ste mislili time. Ima li kakve naprave koja... da li boli kad se rastavi na dijelove molekularno, uvuče zrakama na brod i onda vrati natrag? J: Može li to biti bolno za tijelo?
O: Pa, prvo i prvo, vi ste uznapredovali. Da li iskreno vjerujete da zraka svjetlosti dolazi dolje i "uzima vas u komadima", prenosi vaše tijelo fizički na neko svemirsko vozilo, da rade neke vrste ispitivanja ili neke takve stvari i onda ponovo sastave vaše čitavo tijelo bez bolnog suspenzora? To je ono što vi vjerujete?
P: L: Pa, on nije rekao da se to meni desilo, rekao je da se to njemu desilo. J: Nikad nismo čuli izraz pojam "Bolni suspenzor" prije. L: Da, nismo nikad čuli nešto takvo, i da li ja vjerujem da svjetlosna zraka može sići dolje i rastaviti me i ponovno sastaviti, i onda mi nešto učiniti? Pa, iz onog o čemu sam istraživala, mogla bi reći da je to moguće. Mislim, znajući o mogućnostima manipuliranja vremenom tih entiteta, potpuno je moguće da se to moglo dešavati bez bilo kakve svijesti o gubitku vremena uopće.
O: Da, to je istina, ali ipak, mi smo vam govorili u prijašnjim sesijama, detaljno, metodologiju... ( J: Nije istina. ) ... koja je korištena za ono što vi zovete "otmica". I ako ste upoznati s transkriptama koje ste dosad kreirali, vi precizno znate kako se to radi. Vaš opis toga nije kompletno korektan kao iznešen u sesiji hipnoze o kojoj govorite, ili u najmanju ruku vaša interpretacija danih informacija za vrijeme hipnoze, nije korektna. Sad, tu moramo istaknuti, da kada mi napravimo takvu tvrdnju kao što je "ovo nije korektno" ili "ono nije korektno", to je neobično za nas da to učinimo jer je priroda vašeg stanja bića i od svih ostalih, da uključuje razne stupnjeve spajanja iluzije. Zato su, bilo koja i sve mogućnosti, prisutne u najvećem broju slučaja. Pa ipak, kad dvije ili više od tih spojeva iluzije nisu poravnati, onda su, svakako, apsolutna korektnost ili apsolutna nekorektnost, moguće. U tom slučaju, bilo je neporavnatih spajanja. Zato je to, u stvari, totalno nekorektno. I nadalje, da bi objasnili točno čitav proces opet, čak i imamo želju da vi naučite, mi osjećamo da bi vas to odvelo sa pravca učenja, jer je to nekako bolno, ali brinut ćemo se o tome kasnije, glavna stvar je da vam se kaže kako se taj proces dešava. Mi ćemo sada to ponoviti. Molimo, pokušajte zadržati to znanje jer je ono ne samo vrlo važno radi toga što se dešava , možda, u vašem realitetu, onom što bi vi opisali kao vaša prošlost, nego i također u mogućim varijacijama vaše sadašnjosti i onog što bi opisali kao budućnost. To su iskustva o kojima se mora znati potpuno i onako kakva u stvari i jesu. Vi niste normalno maknuti iz vašeg bića 3. denziteta sa jednog lokatora u drugi. Ono što se dešava, je jednostavno. Vremenski period se normalno smrzava, i mi koristimo pojam "zamrznut" u nedostatku boljeg izraza. Ono što to znači je to da vaša percepcija vremena na vašem fizičkom lokatoru, tijelu 3. denziteta, prestaje prolaziti za vrijeme tog perioda vremena, što se zove "nulto vrijeme" ( zero time, prim. prev. ), varijabilno od strane članova vaše ljudske vrste. Ono što se dešava je to da se "otisak" duše, ili ona sama, koja okupira to specifično tijelo koje nastanjuje, silom odstranjuje iz njega, prenese na drugi lokator, i remolekularizira kao odvojeni psihički entitet iz razloga ispitivanja, implantacije, i drugog. Tada, ona je demolekularizirana i otisak duše se koristi u svrhu procesa dupliciranja; onda je demolekularizirana i otisak duše zamjenjuje u originalnom tijelu u originalnom lokatoru. To je proces koji se dešava. Ponekad, bića 4. denziteta koja izvode otmicu, mogu zapravo napraviti grešku u točkama vremena iluzije 3. denziteta. To može kreirati efekt pojavljivanja alternativnog ili duplog iskustva, dok je u stvarnosti bilo samo jedno iskustvo. To je ono što se desilo u vašem slučaju. Kao što ste vidjeli prolaz dva "broda", u nedostatku boljeg izraza, kad je u stvari, tamo bio samo jedan. To je zbog toga što se vremenski period iluzije nije kompletno poklapao od početka do kraja događaja u nultom vremenu. Pa ipak, normalno, to nije problem. U jako rijetkim slučajevima, nosioc, odnosno subjekt otmice može doslovce naći sebe zamjenjene u vremenskom toku iluzije tako da to može izgledati kao nekoliko sati, dana, tjedana, pa čak i žalosno, godina prije početka događaja, što bi moglo, naravno, uzrokovati usputne efekte kao npr. totalno ludilo i druge takve stvari. Naravno, to se nije dogodilo u vašem slučaju, ali tu je bilo ponekog probijanja iluzije vremenskog toka. Zato ste mislili da ste vidjeli dva broda kad je u stvari bio viđen samo jedan. Sad, najvažnije je da shvatite da razumijete da to nije bio fizički, doživljaj 3. denziteta u svojoj cjelosti. Tu ima otisak duše koju posjeduju sva bića prvog, drugog, trećeg i četvrtog denziteta, kao što već znate, koji je izvučen. Iz tog otiska duše se duplicira ili klonira kopija, ako baš tako želite, koja se pojavljuje u 4. denzitetu, i koja se onda može napraviti, proučavati i tada se otisak vraća u originalno tijelo odkud je i uzeta, u tom denzitetu. To je normalno kako se taj proces radi. Mnogo češće, ako je biće 3. denziteta oteto u totalnoj fizikalnosti, nema njegovog povratka u 3. denzitet. Onda je permanentno maknuto u 4. denzitet. Najčešće se tako dešava, iako u jako rijetkim slučajevima ono se može vratiti natrag u 3. denzitet. No nema potrebe za time jer se kompletno dupliciranje radi svih svrha ispitivanja, promjene osjećaja, i implantiranja, ne mora raditi u 3. denzitetu, već sve se kompletno može napraviti u procesu dupliciranja na 4. denzitetu. Da li razumijete?
P: T: Kako se implant prenese natrag u tijelo 3. denziteta koje je originalno još uvijek tu?
O: Proces kojeg smo mi opisali, koji uključuje remolekularizaciju, je vrlo složen da bi ga sada probali opisati i kako se 4. denzitet prevodi u 3. denzitet. Jedino možemo to da kad se jednom duplicira, klon 4. denziteta, ili duplikat koji je prisutan, svi realiteti 4. denziteta koji okružuju taj duplikat u 4. denzitetu, bit će podudarani sa realitetima 3. denziteta kad god i gdje god se poželi. Jer, efekt koji nastaje je taj da se cijeli nivo denziteta promjeni, ne samo objekt sadržan u tome.
P: L: Dakle, drugim rječima, samo kao otisak duše, kad ide u 4. denzitet, može biti korišten kao matrica da bi se kreirala ugljična kopija, takoreći, i onda sve što se napravi toj ugljičnoj ( karbonskoj ) kopiji postaje matrica koja rekreira tu istu manifestaciju kad se vrati natrag u 3. denzitet?
O: Upravo tako. Sa jedinom varijacijom da je tehnologija korištena za to da bi se osiguralo da implanti, ili dodatni materijal, koji dolazi iz 4. denziteta, budu takvi da će također prijeći jednako u 3. denzitet kroz proces remolekularizacije.
P: Ima li neke metode za koju bi trebali znati ili bi mogli znati, koja bi izvadila ili deaktivirala te implante?
O: Ne, vi niste sposobni to učiniti bez uzrokovanja smrti nosioca. I, usput, molimo ne vjerujte onima koji tvrde da oni mogu učiniti takve stvari, jer ne mogu.
P: Dakle, u ovom posebnom slučaju, nešto je napravljeno, nešto se ovdje dogodilo, što je utjecalo na mene. Moje kasnije fizičko stanje učinilo me znatiželjnijom, bilo fizičkim reakcijama koje sam imala 6-9 mjeseci, i još ih ponekad i sad imam, i bilo je radi ovih događaja, reakcija u 3. denzitetu na ono što vi zovete, prekid vremenskog toka. Da li je to bio prijelom ili je bilo namjerno?
O: Oj, oj, oj. Oj, oj, oj. Ti si uzela jedan subjekt i skočila u drugi. Ti kreiraš svoj vlastiti realitet, Laura. To je vrlo impresivno! Ali, naravno, netočno, oprosti što ti to moramo reći! To se ne dešava kao rezultat "loma" vremenskog toka iluzije. To se dešava kao rezultat, jednostavno i samo toliko, koliko tvoje fizičke impresije kopiraju doživljaj koji se reflektira natrag u vaš fizički realitet 3. denziteta. Kao što smo vam i prije rekli, naravno, a ne želimo zvučati podmuklo ili nisko, da smo mi malo uznemireni time jer izgleda da se ne nosite sa vašim vlastitim transkriptama.
P: Pa, budući da se nikad nije odgovorilo na to pitanje...
O: Nikad nije bilo odgovoreno nekorektno, na taj način. Pa ipak, da ste bili bliski s transkriptama, vi bi uvidjeli da smo već na to odgovorili.
P: Pa, jednostavno me to "hranilo" za večeras, kad sam čula za "Prekid vremena". T: Da li je bol koju je opisao Laurin sin, nije bila bol koju je opisao, već bol koja je vezana uz to kad biće 4. denziteta izvadi životnu energiju?
O: Životna energija se nikad ne uklanja. Duša se očitava. Odgovor na vaše pitanje: Laurin sin je jedva opisao neudobnost i bol koju većina bića 3. i 2. denziteta dožive kad ih otmu OPS entiteti 4. denziteta.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Viđenja NLO-a i iskustva
PostPostano: pon nov 14, 2005 10:56 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon nov 14, 2005 10:36 pm
Postovi: 15
Evo i ja sam se regovao na forum danas...veoma zanimljiv forum i zainteresovale su me price koje vi pricate....trudicu se da sto vise pisem...
No da se vratim sta sam hteo a evo ovako:
Jedno vece sedeo sam sa drugom na terasi,isli smo u 3-4 razred osnovne skole (kao sto rekoh ne aktuelno) i ovo nikome nisam pricao ali osetio sam potrebu jel kome god bi ispricao pomislio bi da sam lud...nadam se da ce te me razumeti,da nastavim
Sedeo sam sa drugom na terasi oko mozda 11-pola 12 na terasi i posto nam je bilo dosadno hteli smo da osmatramo da li ima vanzemaljaca...uzeli smo dvogled i uvili papir i zagledali u nebo 8) posle par minuta gledanja drug mi je rekao da pogledam nesto se krece....naravno na reci mu nisam verovao pogledao sam gore i video sam 2 zvezde...mogu da se zakunem da sam video kako nesto preskace sa 1 na drugu zvezdu...odjednom posle par sekundi pocele su da mi padaju knjige sa police koje su tako dobro bile stajale da sam siguran da kada bih drmao ormar ne bi ispale...prestali smo da gledamo i situacija se smirila

a evo i jos jedna(mada je to bilo pre 2 god): moj otac je otisao na terasu,pusio cigaru i gledao grad... posle par minuta zvao je mene i moju sestru da vidimo nesto.Dosli smo i videli kako 4 objekta stoje na nebu i jasnoo ali vrlo jasno menjaju boje.Zakljucak je bio da nije avion jel on ne moze da stoji...Odjedon 4 i 3 su veoma velikom brzinom odletele preko neba.2 su stajale nepomicno.Posle par min. i 2 i 1 su pocele da se krecu ali veoma sporo...nasisao je mali oblacic i zaklonio ih...kad je nestao taj oblacic njih nije bilo...

toliko od mene...necu nikome da se pravdam ali mogu da se zakunem da sam sve to video svojim ocima...cak sam i negde citao da je preleteo tanjir bez zvuka preko nekog mesta.Sledeci dan nalazim knjigu neke zene koja je pisala kako je vidjala vanzemaljce koja opisuje isto kao okruglu letelicu koja leti bez zvuka sa mnogo svetla...razmislite pa mi recite....

Pozdrav!

_________________
ccc sve je suroovooo :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon nov 14, 2005 11:29 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Pozdrav, dobrodošao IlfbbaIwtbS... uh potrgam se dok ovo napišem... hehe, zanimljivo ime... slučajno ti pala ruka na tastaturu?!? :D

Nego, hvala ti što si svoja iskustva podjelio s ostalima. Ima ljudi na forumu koji su ne samo vidjeli slične stvari, nego i doživjeli razna njihova djelovanja, pa i otmice.

Malo pročitaj postove, zanimljiva viđenja je iznio Kalki, a ima i od drugih...

Ukratko, ovdje te nitko neće smatrati ludim, samo slobodno ispričaj sve što misliš da bi moglo i drugima poslužiti da nešto nauče ili zaključe.

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto nov 15, 2005 7:15 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon nov 14, 2005 10:36 pm
Postovi: 15
hvala,a ne ne ime znaci nesto ali to nek ostane tajna za sad :).Sto ste tice Klakija procitao sam i veoma me je zainteresovalo :).
Pozz

_________________
ccc sve je suroovooo :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto nov 15, 2005 10:54 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto okt 25, 2005 4:53 pm
Postovi: 477
IlfbbaIwtbS je napisao/la:
hvala,a ne ne ime znaci nesto ali to nek ostane tajna za sad :).Sto ste tice Klakija procitao sam i veoma me je zainteresovalo :).
Pozz


Je..te koje ludi nickname...

Čuj, ja ti stvarno vjerujem... činjenica je da se takve stvari događaju ljudima...

Meni je trebalo puno vremena da iskreno progovorim o svojim iskustvima...naime imam ih još tonu, al ipak u neku ruku osjećam da samo neki pojedinci istinski pokušavaju si vizualizirati ono što sam doživio... ima pun ku..c toga još što bi čovjek htio reći a da nije siguran da je prikladno...

Zvuči malo paranoično al, brate danas nikome ne možeš vjerovati...

Što misliš JACK, imamo li mi neke INTRUDERE na ovome forumu koji osporavaju neke vrlo bitne stvari, tj prate naše rasprave i rade čudne stvari da nas zbune???!

Ako nas mogu replicirati u 4D i raditi razna sr..a i lagano vratiti da ne kontamo niš , zar nije mouće tako nešto??!

Ljudi ovo nije zona sumraka al razmislite objektivno na kakav mi primitivni način komuniciramo i mislimo da sve što netko tvrdi i iznosi je tako kako je ...

Uglavnom IlfbbaIwtbS full ti vjerujem i reci sve što imaš reći a bilo bi korisno nama svima...

Mogu samo reći od kada sam svoja iskustva podijelio s drugima malo su se stvari stišale... slabo viđam svijetla... naprosto me neke stvari sad počinju zabrinjavati...

Respect to all :wink:

Nije bed ...

Al toliko smo svi zabrijali na negativnu stranu otmica i kontakata da gotovo nitko nije rekao nešto pozitivno... nitko nije svjedočio o nekim pozitivnim iskustvima...tj nitko nije na ovakve stvari gledao na dobar način, već je to u startu odmah proglašeno nečim negativnim...kao da nije mouće da se nekome desi nešto OK... razmislite koliko i mi svi ovakvim shvačanjem hranimo ono loše...

Nadam se danisam zablokirao... :roll:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto nov 15, 2005 11:55 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Što misliš JACK, imamo li mi neke INTRUDERE na ovome forumu koji osporavaju neke vrlo bitne stvari, tj prate naše rasprave i rade čudne stvari da nas zbune???!


Naravno da imamo!!! Uvijek su tu i bili su... i bit će. Samo trebamo biti svjesni o tome. Lako netko gleda kao gost i uključi se kasnije kao član, te nekad bljuje vatru i dim po svemu. Tako rade amateri. Brzo pređu prag tolerancije, pa ih se banira. Ali, oni pametniji, samo čitaju i izvještavaju o tome vjerojatno svoje šefove i druge, OPS tipove, da vide koliko znamo. Puštaju nas.

Ovom prilikom bi ih htio pozdraviti: Booook momci! Kak ste i kaj ima novog?

No, pošto entiteti takvog opredjeljenja iz viših denziteta mogu nam napraviti "promjenu našeg realiteta", odnosno sve što se pod tim podrazumijeva, toga bi isto trebali biti svjesni. Samo znanje o tome može zaštititi, tj. da se napadi koji se dešavaju, najčešće, preko drugih osoba ( koje u biti i nisu toga svjesne što rade ), budu prepoznati i onda se lako mogu poduzeti mjere za to. Ima i entiteta koji nam pomažu i njima bi se ovom prilikom ZAHVALIO u ime svih ovdje koji žele postići neki napredak i pomagati drugima u tome.

Dakle, bez straha, idemo dalje, u višim denzitetima ima i "dobrih" momaka, pomažu nam, a mi sami tebamo ići dalje, ne mogu nam govoriti što da radimo, jer imamo svoju slobodnu volju. Mogu nam samo pomagati u smislu pružanja vrijednih informacija. Pravilo o ne kršenju tuđe slobodne volje.

No, sve su lekcije, pa što ih prije naučimo - to će nam prije biti lakše!

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri nov 16, 2005 12:39 am 
Offline
pod moderacijom
Avatar

Pridružen/a: uto apr 12, 2005 12:10 am
Postovi: 109
Da li je negdje opisano što se dešava sa 'iskopiranim' dušama?U koje svrhe ih upotrbljavaju?Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri nov 16, 2005 12:45 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Mislim da je. Ako to još nisam preveo - bit će u idućim sesijama. Heh, strpljenja... radim brzo koliko god mogu.

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri nov 16, 2005 3:24 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto okt 25, 2005 4:53 pm
Postovi: 477
Sve u svemu učimo od njih, kako god pogledaš! :lol:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 914 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 46  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 41 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz