Sada je: sub apr 27, 2024 6:53 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 914 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 46  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: čet jun 23, 2005 3:14 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto maj 24, 2005 11:35 pm
Postovi: 122
Lokacija: Makedonija
Ako si nesto licno iskusio onda je u redu, a saznanje nije neposredno iskustvo vec informacija. Verovanje ukljucije puno faktora. Ja tebi i tvom prijatelju mogu samo verovat. Celo ova prica je dosta logicna sve dok se ne pojavi neki sarlatan poput ovog oficira koji seta naokolo i siri najstroze cuvane tajne americke vlade. To je apsurdno. Mafija uspeva da kokne najsakrivenijeg kodosa u roku od 24 casa, na bilo kojem mestu u svetu. Nijedna jedina vojna tajna nije tako procurela. Tajna ostaje tajna, posebno sto je cuvana od strane najorganizovanije masinerije u svetu.(jos ako ukljucimo i vanzemaljce) Postoji vise mogucih scenarija koji se mogu izvesti iz svega ovoga:
- Vlada i njihove vodje vanzemaljci pokusavaju sakriti tajnu ali neko ponekad preprica svojoj zeni sta radi na poslu i uz to objavi svoja iskustva po svim medijima ukljucujuci i detaljne nacrte vanzemaljske tehnologije.
- Vlada i njihove vodje vanzemaljci namerno "cure" informacije obavestavajuci javnost o njihovim zlim namerama(malo glupo)
- Vlada i vanzemaljci nemaju nikakvu medjusobnu vezu, pa vanzemljci rade svoje poslove ne mareci za nered i tajnovitost, kao lisica u kokosinjcu.
- Pored toga sto nemaju medjusobnu vezu vlada zna o vanzemaljskim operacijama na Zemlji i trudi se spreciti njihovo delovanje i sakriti njihove tragove. Oni onda salju one cesto vidjene crne helikoptere koji posjecuju mesto zlocina da bi zataskali slucaj i sprecili paniku.
- Price tog oficira ce privuci UFO entuzijaste i slicne njima, ali odbiti tajne agente stranih obavestajnih sluzba.

Mislim da cemo za neko vreme moci kupiti leteceg tanjira(sva dodatna oprema)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet jun 23, 2005 7:25 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1803
Oni se ne kriju. Izbacuju more dezinformacija i između njih i tačne informacije da s njima provere koliko su uspele dezinformacije, koliko su ljudi hipnotisani lažima da istinu ne vide kada im je stave pred nos.
Istinom proveravaju koliko su uspeli. Ako i u nju 'ne verujete' ili je ne prepoznajete onda su uspeli.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet jun 23, 2005 8:13 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto maj 24, 2005 11:35 pm
Postovi: 122
Lokacija: Makedonija
Bas u tome i je apsurd. Bas su tom svojom taktikom stvorili masu ljudi poput tebe i ostalih sirom sveta koji veruju da postoji takva zavera. A ta masa ljudi i njihove delatnosti nisu nikako za potcenjivanje. Ona je trn u oku zaverenika i nemogu shvatiti da neko svesno i organizovano stvara sebi probleme. Dal bi se ti bacio sa sedmog sprata da proveris teoriju gravitecije?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet jun 24, 2005 7:11 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1803
Nisi mi baš jasan ali pokušaj da shvatiš da postoje ljudi koji su te stvari videli svojim očima, osetili ih na svojoj koži i radili nešto za te koji upravljaju svetom. Za njih to nije nikakva 'teorija zavere' nego surova stvarnost.
Da postoje takvi ljudi ja sam se lično uverio, i video sam dovoljno da spadam u takve, iako nisam ništa radio za njh. Bar ne svesno.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: NLO / UFO Kontakti i Otmice
PostPostano: ned okt 23, 2005 8:36 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned okt 23, 2005 8:14 pm
Postovi: 23
Pozdrav svima, ovako nisam nov u ovome i zbilja se bavim ufologijom, onako amaterski vec godinama. Na forumu sam takoder vec jako dugo, od kad se ugasio isti na www.evolucija.com, dakle od samog pocetka.
Otvaram topic zbog nekih stvari, o kojima bih htio cuti vase misljenje.

Dakle ovako: Imam zanimljiva nocna iskustva koja opisom u potpunosti odgovaraju onom sta bi nazvali posjete vanzemaljaca. Simptomi su sljedeci, budim se u sred noci, potpuno sam svjestan i budan medutim ne mogu pomaknuti ni mali prst, dakle totalna paraliza, ali totalna. Ni uz najvecu koncetraciju i napore nisam u mogucnosti pomaknuti se, a covjek sam od 100kg misica i zbilja celicnom voljom. Svjestan sam nekog prisustva u sobi. To se dogadalo 5-10 puta do sada sa tim da je ucestalu u zadnje vrijeme.

Nadalje moja majka je imala slicna iskustva gotovo svakodnevno do prije nekih 7 godina. Ona je naime i vidje sivog covjeculjka kako izlazi kroz prozor. Takoder moj djed, njen otac je imao slicnih i neobjasnjivih iskustava, sta je vrlo zanimljivo jer ukazuje na generacijsku ucestalost.

No najuznemiravajuci dogadaj se desio prosli ponedjeljak, naime ponovno se budim oko 1h i ne mogu se pomaknuti, lezim na trbuhu. Ne panicarim, naime upravo suprotno, sretam sam jer to shvacam kao jos jednu priliku da uhvatim malog zelenog na djelu ;)
Borim se i pokusavam se okrenuti, u trenu kada mislim da cu i uspjeti, osjecam strasno neugodnu senzaciju u ledima. Naime nesto kao strujni udar kroz cijela leda, ne znam kako bi to bolje opisao. I tako nekoliko puta 5-6 mozda, za redom, strasno neugodno, uz osjecaj kao da se dizem iznad kreveta. Tad me uhvatila lagana panika jer sam bio totalno nemocan i poprilicno uvjeren da sam u sred vanzemaljske otmice.

Sve to zatim prestaje, ja kroz par sekundi dolazim k sebi i okrecem se po sobi, nigdje nikoga. Samo neka strasna jeza u meni. I jos nesto, u sobi visi poster jednog tipicnog Greya, do tad mi je cak bio simpatican, ali te sam ga noci skinuo jer me hvatala neopisiva jeza kad bih ga pogledao....

Toliko od mene, ocekujem vase komentare.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned okt 23, 2005 11:47 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Ti si vjerojatno tko zna koja žrtva klasične otmice. Ima ljudi na svijetu zasigurno preko nekoliko tisuća koji su doživjeli isto/slično iskustvo. Ako ne i više... ( ima i nesvjesnih otmica )!!!

Otmu te u nultom vremenu - naprave s tobom šta hoće - i vrate te isti trenutak kad su te i oteli !!!

Mogu ti "izvaditi" i samo dušu, napraviti kopiju tvog profila duše i poslije možda koristiti kao bazu podataka. Ne mora nužno biti fizička otmica.

Damn Reptili/Sivkani iz 4. denziteta... no, nedaj im to više... probaj regresiju ili slično... Organski Portal će ti objasnit detalje... mislim da zna nekog ko ti to može napraviti...

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon okt 24, 2005 9:36 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 19, 2004 9:39 am
Postovi: 463
Lokacija: Offline
Ovakova iskustva imam vec godinama. Velik postotak nasilnog izbacivanja iz tijela. Izbace te van i onda cackaju. Sutradan mozes osjetiti blage povremene bolove u glavi ponekad i krvarenje iz nosa. 95% ljudi bivaju otimani jer to dozvole. Svojim mislim osoba stvara specificnu frekvenciju koju oni iskorite. Velik broj otmica se moze sprijeciti pomocu svojih misli.
U tebe nisu samo otmice u pitanju vec jos neke stvari, uglavnom, ti ces jos puno toga dozivjeti. Savjetujem ti da si vodis dnevnik tih dogadaja.
Kada osjetis paralizu nemoj panicarit, smiri se, postani svjestan okoline i pokusaj iskoristiti to stanje. Paraliza jest neudogan osjecaj ali najgori feeling sto sam ja dozivio jest osjecaj budenja i gusenje, tada sam poceo izlaziti iz tijela. Mislio sam da sam umro. Krenuo sam prema svjtlim vratima ali su me vratili nazad, probudio sam se kao da me netko bacio s krova. Ako se zadrzis iznad tjela cakra ce te usisati natrag i probudit ces se, najveci izazov ti je iskoristiti to stanje i svjesno napustiti fizicko tjelo, a tada je sve moguce 8)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon okt 24, 2005 8:57 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1803
Tvojih 100 kila mesa su dobar zalogaj za njih. Neće te tako lako pustiti, naročito jer su vas generacijama obrađivali. Još si im i ikonu (poster) držao na zidu.

Gde živiš? To je važno jer Grejsa nema svuda podjednako.

Moj ti je savet da poradiš na mentalnoj disciplini kroz meditaciju.
O tome imaš sve na

http://www.geocities.com/budizam/

Koliko si svestan sebe toliko imaš svoju volju - i toliko ti nikakve spoljašnje sile ne mogu nametnuti svoju.
Nema drugog rešenja.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto okt 25, 2005 1:00 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned okt 23, 2005 8:14 pm
Postovi: 23
Pantelija je napisao/la:
Tvojih 100 kila mesa su dobar zalogaj za njih. Neće te tako lako pustiti, naročito jer su vas generacijama obrađivali. Još si im i ikonu (poster) držao na zidu.

Gde živiš? To je važno jer Grejsa nema svuda podjednako.

Moj ti je savet da poradiš na mentalnoj disciplini kroz meditaciju.
O tome imaš sve na

http://www.geocities.com/budizam/

Koliko si svestan sebe toliko imaš svoju volju - i toliko ti nikakve spoljašnje sile ne mogu nametnuti svoju.
Nema drugog rešenja.


haha, da, od mene bi egzistirali mjesec dana ;)
ne znam, ja sam nekako uvjeren da bi im se mogao oduprijeti samo kad bi ih vidio, kad bi mi bili stvarni, no dobro nije ni bitno. snimio sam onu stranicu pa cu je malo prouciti...

ps. iz zagreba sam.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto okt 25, 2005 5:10 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto okt 25, 2005 4:53 pm
Postovi: 477
Prije nego pročitate ovo svjedoćanstvo pročitajte tko sam da ne ispadne da sam puko...

Neosporivo je da cijelog svog života vjerujem u postojanje viših inteligencija i da sam većinu vremena posvetio razmišljajući o tome...

No tek prije ca. 3 god. u meni se probudila velika želja da vidim NLO i po mogućnosti proživim jedno od pozitivnih kontak iskustava, koje uključuje vožnju svemirskim brodom...

Naprosto sam bio opsjednut time, da gdje god da idem gledam u nebo, bilo po danu il noći.. Točno znam kako se kreću avioni, pogotovo noću, bilo putnički ili sportski...

Apsolvirajući fakultet prošle godine, igrom slučaja iznajmio sam kućicu na periferiji Vinkovaca, okruženu sa 3 strane poljima i šikarjem,šumicom, gdje prometa gotovo da i nema...

Iz dvorišta imam vrlo lijep pogled na nebo... U nju sam doselio početkom 7. mj prošle godine te sam intenzivno, nakon 4 godine priče preko telefona, napokon mogao s kumom u 4 oka pričati o ufologiji...

Dan je bio 06.08. 2004. godine na prijelazu na 7.8. dan godišnjice moga vjenčanja... Kod kuće smo bili moj kum, žena i ja, provodili večer pričajući i jedući ,slušajući glazbu... Bilo je već oko 2 h ujutro 7.8.2004. kad su kum i žena otišli malo na zrak zapalit cigaretu, ja sam ostao u kući...

Nije prošla minuta, u kuću ulazi kum i zove me van, kaže dođi da nešto vidiš, odmah sam znao nešto je garant...

Izlazim van, idem do ograde u dvorištu i moj pogled se usmjerava u pravcu ceste gdje na nebu, malo poviše kuća koje se nalaze prateći cestu samo uz nju vodoravno, i nigdje dalje, jer preko ceste opet je polje i izminirano šipražje u nedogled...ugledam užarenu naranđastu kuglu veličine punog mjeseca toliko blizu i nisko da me uhvatila jeza...

U tom trenutku shvaćam da se vani ništa ne čuje, nema prometa, nema životinja, komaraca, kao da je vrijeme stalo i sve utihnulo, opalio me osjećaj da je ta letjelica izabrala najsavršeniji trenutak da se spusti u naseljeno područje negdje u Slavoniji, a da to nitko ne primjeti, osim nas...

Znali smo da je to NLO, no sad vam kroz glavu prolazi puno stvari, tko, odakle, zašto, što se može desiti ...

Žena nije bila oduševljena time baš, kaže:" ma dobro je, idem ja u kuću", a što da joj kažem!

Sad ja i kum kontamo, koliko je ta letjelica blizu, da lijepo mi mašemo i skačemo možda nas i vidi pa dođe, a i u glavi ću telepatski usmjeravati misli da me čuju i zvati ih da dođu iznad moje kuće... Činilo se da je udaljena možda 500m-1km zraćne linije... ma jako blizu, nevjerovatno....

Prošla je možda minuta od kad smo počeli mahati i razmišljati, kad evo ti ta svijetleća kugla polako se diže i počinje se kretati u našem smjeru, fantastičan prizor... kako se približavala može se zamjetiti kako svakih 30ak sek. pulsira u sredini, čak se vidio neki crveni laserski obris preko sredine... golim okom se vidi svijetlost ali nikako oblik, nije mi jasno odakle svijetlo, s palube ili je cijeli brod bio svijetlio...

30 min trebalo joj je da dođe neopisivo blizu iznad moje kuće, ali krećući se polako i nezamjetno nekome tko bi slućajno pogledao u nebo...

Sad postaje zanimljivo, kontamo, tko su, što ako nas otmu, jesu greysi, pleiadiansi il tko ... nas dvojica kontamo ajmo mahat rukama da siđu dolje na polje tik do moje kuće, aj možda doživimo da se provozamo i porazgovaramo sa nekim ...

Stojimo zagrljeni, i slučajno se malo zanjišemo u lijevo, kad ja skontam pomakla se svijetlost u lijevo... Kažem ja kumu aj se ti ukipi i fokusiraj pogled na letjelicu, a ja ću mrdat rukom lijevo desno gore dole... kako ja rukom tako se i svijetlost pomiče i to vrlo puno... točno se vidi kako se žare boje kad se pomjera, kao kad uvlačite dim cigare pa se žar povećava... Isto on napravi i meni s rukom a ja gledam, svijetlost pleše po nebu tik iznad moje kuće...

Sad kontamo da su nam dali znak da nas vide i čuju tako što se na naš pomak rukom i oni miču, ali ne na taj način da kad ja pomjerim ruku, pa tek onda se oni pomaknu, već kao da sam ja rukom pomicao brod, naprosto nevjerovatno...

Nakon par minuta igranja pomaknemo se mi par koraka u nazad, a svijetlost se polako spušta prama nama... sad ja kontam jel skužio kum što se sad događa, kaže on da... reko ajmo mi malo sad naprijed da vidimo što će bit, kako mi naprijed tako svijetlost nazad ali prema dolje, kako mi nazad tako svijetlost prema nama i prema dolje pod određenim kutom, da se ni ne skuži kako se spušta... tako par puta i u trenutku svijetlost tik iznad nas, mi stojimo i ja sad kontam, pa jebote, skroz je blizu iznad nas što ako se sad spusti u sekundi, nećemo se ni snaći...

Nisam to ni rekao svijetlost se počinje spuštati prema nama i biva sve veća, ja u panici vičem kumu, spušta se bježi, u roku sekunde smo mi bili u kući od mjesta gdje smo stajali ima bar 15 m do vrata... usrali smo se ko nikad u životu... vrata sam zaključao a da nisam ni zatvorio... sad smo skontali da nema više šale ...crveni od straha...

Izlazimo ponovo van svijetlost i dalje iznad moje kuće i dvorišta ali sad već polako sviće... negdje oko 6 h ujutro sviće, svijetlo se vidilo već je vani sunce izašlo, iznad kuće kristalno je blistalo kao zvijezda po noći i u trenutku samo nestalo...

Ostaje pitanje , pitate se da li sam siguran da nismo možda bili a da ni ne znamo, ne znam, nisam imao neke simptome koji bi direktno upućivali na to ali siguran 100% nisam...vrijeme u ovakvim situacijama naprosto leti...

Sad tek kreće prava priča koju vam želim reći, ovo je tek prvi kontakt...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto okt 25, 2005 5:11 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto okt 25, 2005 4:53 pm
Postovi: 477
Dakle nastavljam...

Nakon tog kontakta, shvatio sam da je sve moguće u ovom pogledu, i imao sam osjećaj da ovo nije bila slučajnost, jer sam ja zapravo trebao ići do kuma kući, al ispalo je suprotno...

Sad ja odlazim 2-3 dana poslije do punca da mi da dalekozor, kojeg sam prokleo što nemam... kontam, ako se što slično ponovo desi...

Rekao bih 10 dana kasnije, sad već opsjednuti, kum, frend i ja navečer na dvorištu u bašći s pogledom na polje i šumicu buljimo u nebo, zvijezde su se već počele nazirat... ništa nema samo par aviona tu i tam... nakon nekih 30 min reko aj idem ja trknit u kuću po pivo nama, vraćam se brzo... nisam prošao taman do vrata kad viču oni brzo , jebote... reko što sad...

Kažu pred očima im se od niodkud pojavila ogromna neonsko bijela kugla, povećala se do velićine mjeseca i nestala... ja popizdio...
sad već lud reko ne idem nigdje... uzeo dalekozor i čekamo mi buljimo u nebo... tek evo ti male bijele svijetlosti iznad nas visoko na nebu kreće se, izgledom kao zvijezda u kretnji... kaže kum gledaj možda je ovo... ma avion je kažem ja... ma nikad ne znaš...
nije to ni izgovorio kad odjednom se ta svijetlost toliko brzo spusti okomito prema zemlji da je povećala se do veličine sunca, kao da je tik 100m iznad nas i brzo se vrati gore gdje je i bila, rekao bi u desetinki... srce mi je puklo , već sam poćeo bježat...
totalno smo se zaprepastili kakav je to manevar bio... ne mogu vam to objasnit...

prošlo je od toga 30 min kad kaže frend ide do trgovine vratit će se... nas dvojica sami sad buljimo...gledam ja ispred sebe a i u nebo...
lijevo desno, gore dolje u svim pravcima...tek što sam odvratio pogled od polja u smjeru šumice, pojavi se nešto plamteći crveno nekih 500m ispred mene iznad polja, šikarja, negdje 15m iznad zemlje s desne strane...

ja brzo dalekozor na oči, izoštrim kad ono ispred očiju leteći tanjur... sličan nekim modelima koje sam vidio, a navodno su pleiadianski...
kao da ste na plitki tanjur stavili duboki, u sredini imao je 4-5 prozora iz kojih je isijavala zagasito žuta svijetlost...skroz ispod se palio naki lasersko crvenkasti signal... brod je lebdio nad zemljom mrtvo ladno da ga ja vidim... ja gledam i ne vjerujem...

dajem kumu da vidi...gleda i zanijemio... vraća meni da ga pogledam, jer ovo je poseban trenutak... jednostavno brod stoji a ja ga vidim... kad se bolje zagledam kao da vidim da oko njega struji nekakva nevidljiva energija... vidi se da nije sa Zemlje...
Cijeli kontakt trajao je 1-2min da bi mi brod pred očima dalekozora jednostavno polako ispario ne pomjerajući se... ispario kao para iz usta...teško mi je reći koliki je bio jer kako da ocjenim kroz dalekozor nešto što nikad nisam uživo vidio i kažem...al rekao bih max. veličine autobusa a ne manji od kombija...

Što sad da mislim , da je slučajno se spustio da ga baš nas dvojica vidimo, dao nam dosta vremena da ga promotrimo i ispario, tek tako...?

Neću reći što mislim o ovome...

da neduljim s detaljima al bilo je još nevjerojatnih manevara te svijetlosti i to baš kad sam zvao ženu da joj kažem...iste večeri...

Slijedi nastavak...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto okt 25, 2005 5:13 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto okt 25, 2005 4:53 pm
Postovi: 477
Opet nastavak...

Sad mi je već uobićajeno postalo da kad god izađem u dvorište ako je mrak, nije bitno vrijeme vidim tu svijetlost kako se kreće nebom baš kad ja dođem... napravi neki manevar i nestane...

Jedno smo jutro probdjeli gledajući 3 crvene svijetlosti ali ovaj put kilometrima udaljene kako se kreću po nebu sve na različitim stranama svijeta...NISU ZVIJEZDE; ODMAH DA RAZJASNIM TO PITANJE... nestale su tek oko 6 ujutro kad se čak i Venera nije mogla vidit, mislim da je ona tad bila vidljiva...

Dakle tako sam vam ja viđao stalno tu svijetlost, gdje god da bi bio... Došla je i zima, prošla Nova Godina...

Dana 3.1.2005. kući sam bio sam s kćeri... legli smo spavat oko 22h...nisam razmišljao ni o čemu, ujutro idem na posao, pa sam bio u tom fazonu... Trebalo mi je malo duže da zaspem, al jesam...

kreveti su mi postavljeni tako, da je meni s lijeve strane prozor s jednim duplim krilom, i jedan s jednim... duplom se mogu spustit roletne, a na ovom jednom ne mogu dolje do kraja, tako da ima otvor negdje 30x30 cm da se može vidit kroz njega van...
sad kad ja legnem lijevo bočno točno kroz taj otvor vidim kroz bašću mali dio neba... negdje 200 m ispred i 20 u visinu, dakle dio koji pokriva njiva tik do moje kuće...

Zaspao sam na leđima, i iz totalno dubokog sna naglo se trgnem i probudim... u istom trenutku mi nekoliko misli prolazi kroz glavu...
kontam čudno,što sam se ja sad probudio, nikad se nisam ovako probudio, nisam ništa sanjao,kao da me nešto trglo...
ležim lijevo bočno i sad otvaram oči i kao da mi nešto govori gledaj kroz otvor na prozoru...ja otvaram oči i kroz otvor vidim točno na komadiću neba koje mogu da vidim, a da nisam glavu pomjerio ni milimetra, ogromnu naranđastu kuglu kako se vrti u krug iznad polja pored moje kuće, a u glavi kao da čujem: pogledaj tu smo ...nekih 100m od ograde...

Zamislite kako je brod stao... točno su me gledali u oči dok sam spavao u krevetu...nisam morao glavu pomaknit ništa i vidio sam ih...

Ali sad sam se usrao već i za svoj život i kćer... instinktivno sam u tu svijetlost gledao 1-2sec, jednostavno od straha sam se morao maknuti...horor...ne mogu vam objasnit strah kakav čovjek proživljava kad mu se brod spusti pored kuće tik do bašće iznad polja...

sva osjetila i čula su radila max., oka nisam mogao sklopit ni da trepnem... mislio sam sad će mi komotno ušetat kroz vrata il slično... tek sam kad je svanulo dignio se i pogledao, nema ničeg...

Otišao sam na posao...al sam shvatio da su mi sve bliže i bliže... zašto tako postupaju, možda i znam...

sad kreće već pomalo smiješna priča...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto okt 25, 2005 5:14 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto okt 25, 2005 4:53 pm
Postovi: 477
Pazite sad...

Od tog dana gotovo svaki put kad izađem ta svijetlost, il taman nadlijeće nebo iznad moje kuće, il joj treba par minuta da se jednostavno pojavi... al sad mi je postalo pomalo smiješno i pokušavam da skontam zašto se to događa...

desetke puta bi rekao u glavi njima aj se naglo spustite, zabljesnite, da znam da me čujete, ta svijetlost bi to i napravila... naprosto nevjerovatno, ne znaš da se smiješ il plačeš...

kad odem na pecanje, ona se pojavi, vide ju i moji frendovi, svaki put iz drugog smjera, na različitoj visini, kristalno bijelo bliješti i kreće se fascinantno elegantno, pluta po nebu...vijuga lijevo desno ne bi vjerovali...nezemaljski manevri...

u toliko puno nevjerovatnih situacija mi se pokaže i nestane da bi mogao napisati knjigu o tome...

proljetos mi se čak dešavalo da nekoliko dana zaredom izađem na dvorište zapalit cigaru, pojavi se nestane, izađem van pišat i pogledam iznad sebe kad evo nje... čak su mi se 3 odjednom pojavile ne znam odakle... i 2 od njih su prošle jedna kroz drugu...

išao sam na izlet na more u 6. mj...u 3h ujutro se pojavila svijetlost na dijelu neba prema gradu, i žena ju je vidila , malo izmanevrirala i jednostavno pred očima nestala... kad sam se vraćao kroz BIH ležao sam na sjedalu i gledao u nebu iz busa u vožnji, pojavila mi se i opet nestala...

Jednom prilikom sam izašao na vrata iz kuće, i ispred mene preko garaže vidim dio neba u pravcu prema šumici no u tom dijelu ima rasvijete pa se zvijezde teže vide... pojavi mi se pred očima velika svjetlost, kao 3-4 najveće zvijezde na nebu i napravi takve poteze da sam se počeo smijat... i nestade...

sad mi je već bilo dopizdilo...i izlazim sutra navečer van, palim cigaru i kontam u glavi: " Znate što, smiješno mi je da mi se tak pojavljujete naglo, nenadano, daj mi dokažite da me čujete i čitate misli, pa se vi lijepo tu gdje ste se pojavili sinoć pojavite i sad, al da vas dobro vidim kako bliještite, idite naglo lijevo desno, gore dolje, povećajte se , krenite prema meni,bljesnite, da mi dokažete da je sve istina i onda nestanite...

Nisam ni završio misao, bacam cigaru, pravim par koraka iz dvorišta na prag s kojeg vidim dio neba gdje sam ih vidio sinoć, okrećem glavu tamo, tek ono evo ti njih, napravili su sve točno onako kako sam ja rekao, toliko su se unijeli u smjeru moje kuće da sam mislio da će mi udarit u glavi, srce mi je otkazalo, nakon toga su jednostavno, zummm nestali...kontam čitaju mi misli i rade ono što tražim od njih...

Što da vam kažem... ne znam zašto ovo sve uopće pričam, volio bi da mi kažete što mislite???

Imam toliko toga da posvjedočim da ne vrijedi toliko pisat...

Zadnji put sam ih vidio prošli vikend 3 puta... ista svijetlost... pokazuje mi da je tu...

Puno puta mi je palo na pamet da možda ja trebam napravit neki potez, znam možda i koji...

Što se meni to baš događa, mora bit neki razlog... al ja sam nemoćan za bilo što .... proučavajući sve religije, a osobito Hinduizam, Vede, stvarno mogu reći da shvaćam kako funkcionira svemir, svjestan sam Svevišnjeg, da kad razmislim o duhovnom svijetu uopće se ne divim naprednim civilizacijama, izgledaju mi toliko male u usporedbi s onostranim, da je to smiješno... ništa me ne može više iznenadit, al ipak se pitam čemu svi ti kontakti?!

Oprostite na davljenju...

Poželjni komentari...

Tko ne vjeruje nek ne piše niš...

P.S. nemoguće je ovim putem vam osvjedočiti ovo, samo oči u oči vidjeli bi ono što sam ja doživio i doživljavam... teško mi je bit uvjerljiv...

E! Nastojat ću se malo ukljućiti i u druge teme...

Ako netko zna nekoga tko je doživio slične stvari ili imao kontakt oči u oči s drugim bićima te održava taj kontak, molim vas da me povežete s njim... Hvala!

Ovo je samo mali dio od barem 100njak kontakata ove vrste, koje sam imao!!!

PEACE IN UNIVERSE!!!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: odgovor
PostPostano: uto okt 25, 2005 8:32 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto nov 16, 2004 9:46 am
Postovi: 7
Lokacija: Srbija
Kalki, ti si prijemnik, sigurno imas i ponekad cudne snove? Pazi se, nikome ne veruj, cak ni sebi. Prouci malo ovaj forum, tu su ti skoro svi odgovori.

Ponekad svetlost ne mora da znaci da nosi dobro, kao i sto tama moze znaciti nesto lose.

Pozdrav.

_________________
Serban


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: odgovor
PostPostano: uto okt 25, 2005 9:01 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto okt 25, 2005 4:53 pm
Postovi: 477
Serban je napisao/la:
Kalki, ti si prijemnik, sigurno imas i ponekad cudne snove? Pazi se, nikome ne veruj, cak ni sebi. Prouci malo ovaj forum, tu su ti skoro svi odgovori.

Ponekad svetlost ne mora da znaci da nosi dobro, kao i sto tama moze znaciti nesto lose.

Pozdrav.


Pozdrav!

Da! Imao sam čudne snove... ali nikad loše...da sam bio na brodu, al se taj desio prije sveg ovoga...

Nekoliko puta čak sam imao toliko realne snove da mogu letjeti, bio sam u nekoj drugoj dimenziji i znao sam dam mi je grubo materijalno tijelo u krevetu, ali sam bio to ja, bio sam jednako postojan kao i u ovome svijetu, sve je bilo realno kao i što sad pišem ovo...

Čak sam sjedio za stolom s nekim "ljudima", nisam im vidio lica... al kad se budiš kroz glavu ti bljesne samo nekoliko slika sve ostalo zaboraviš, kao i kad si tamo ne možeš vidjeti ovaj svijet ovdje...

Znam da je to vjerojatno realno, al ljudska mašta čini čuda...

Ma ima puno toga za reći...

Kužim ja većinu stvari s ovog foruma i znam, čitao sam, sad mi je možda bitnije što drugi kažu...

Hvala!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto okt 25, 2005 11:41 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Kalki, puno pozdrava i VELIKO hvala što si podijelio svoje iskustvo sa svima. Tako svi uče...

Nego... koliko se razumiješ u hiperdimenzionalne realnosti u kojima se svi mi nalazimo? Hehe, malo su se igrali s tobom... dobro, izgleda da nisu neki negativci, iako to još zasad ne možemo točno znati...

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri okt 26, 2005 1:02 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1803
Izgleda da su te žestoko obradili. Samo je pitanje koji su bili. Plejareni su uzimali, čipovali i programirali ljude do sredine sedamdesetih godina prošlog veka. Ne tako grubo kao Grejsi. Sada to više ne rade (bar ne javno 8) ) Grejsi to rade oduvek. Zato je pitanje koliko imaš godina, da li si dovoljno star da su Plejareni u pitanju. Po tome bi bar malo mogli da zamo koji su te obradili. I još uvek te obrađuju jer ti se jevljaju često i komuniciraju s tobom. Možda jednostavno ispituju šta sve mogu da urade s čovekom, možda im je cilj da dobiju još jednog menadžera koji će o njima da priča nakolo, kao ti ovde i još ko zna gde sve i tako da priprema ljude za njihovu invaziju.
Pošto nisi imao negativnih iskustava moguće da su Plejareni.
S druge strane, ni oni koje Grejsi obrađuju nemaju uvek loših iskustava, čak su oduševljeni. Kontakt sa Plejarenima je često naporan, zrače velikom energijom i njima nije lako da skupe strpljenja s nama ljudima.
Moje je mišljenje da te ipak obrađuju Grejsi jer da su Plejareni onda bi s tobom bolje komunicirali, sećao bi se više i znao bi da su oni. Ovako se sve svodi na senzacije i oduševljenje zbog viđenja NLO. To je karakteristično za Grejse.
Gornji savet bi i tebi dao: meditacija.
Manje se oduševljavaj s time jer očigledno nešto rade s tobom a ti ne znaš šta. To samo po sebi nije dobro.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri okt 26, 2005 9:15 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 19, 2004 9:39 am
Postovi: 463
Lokacija: Offline
Kalki,

sto se tice uzarenog sunca, ja sa istu pojavu ugledao krajem 6 mjeseca 2004 godine i kada je kugla zasla za obzor cijela Slavonija je ostala bez elektricne energije.

Evo moje svjedocanstvo koje sam napisao jos prije godinu dana

http://grunfer.mondokick.com/tekstovi/n ... l_energije

Sto se tice kontakata. Vlastitim ocima sam vidio 3 greysa. To su malena tanka bica. Kod njih su mi najneobicnije njihove strasno duge i tanke ruke. Sjedio sam pored nekog prozora u nekoj "prostoriji" i tada je na vrata usao jedan, vrlo polako se kretao prema meni, i iza njega su jos dvojica dosla. Nisam osjecao nikakav strah niti sam osjecao da su oni mozda negativni. Dosao je polako do mene i poceo mi davati informacije pokazujuci kroz prozor nekakv uzareni objekat. Nazalost, dosta mi je mutno ovo sjecanje.
Kada sam imao 6-7 godina isao sam ulicom i najednom mi je nesto krenulo na oko. Jako me zuljalo potekle su mi suze koliko je zuljalo. Osjecao sam da ce mi nesto ispasti iz oka. Uplasio sam se i podignuo sam glavu i ta "stvar" je otisla premao ceonom reznju. Od tada to se vise nije vracalo nazad. Takoder cesto vidim letece objekte ali ne u takovom broju kao ti.

poz


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri okt 26, 2005 1:33 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto okt 25, 2005 4:53 pm
Postovi: 477
Pozdrav!

Što se tiče hiperdimenzionalnih realnosti... ne mogu ti reći što o tome znam kad ne baratam puno sa stručnim pojmovima, ali da postoje paralelni svemiri itd mi je jasno...

Kažem vam da je moje shvaćanje materijalnog postojanja karakterizirano tezom DA JE SVE MOGUĆE!!! Stoga što god ja znao il ne znao ništa mi ne moš reći da nije moguće, kad je...

Stoga ako se ja sad nalazim u ovoj vremensko prostornoj dimenziji, to je prvenstveno zbog karme i uvjetovano je mojim materijalnim tijelom kojeg imam, a ono je ograničeno...

Stoga ovisno o materijalnom tijelu koje neka duša zaslugom dobiva, jer se nije mogla osloboditi okova materijalne prirode u toj dimenziji/realnosti i živi... i prema tome su joj riješavanje nekih patnji uvjetovanih tijelom olakšane i znanje produbljeno...

Ako me pitaš da li mi je jasno da biće u drugim realnostima ima sasvim druge probleme ili posjeduju suptilnije oblike materijalnog tijela onda mi je to jasno...

Da vrijeme teće svima jednako, a opet s druge strane različito, mi je jasno...

Ono što mene u neku ruku uopće ne zanima, je to gdje se tko nalazi...

To što ja mislim da sam ovdje ne mora biti točno, a i je točno, ono što je bitno za mene je to da svi ti oblici života u koliko god naprednoj realnosti i vremensko prostornoj dimenziji bili su u istom košu sa nama...

Jer i oni kako god oni napredni bili imaju materijalno tijelo...

Stoga ja njih gledam tako da ih pitam kad su tako pametni što nas stalno "dave", kad smo mi toliko primitivni?!¨

Zato što jedino iz ljudskog oblika života, koji ima slobodnu volju u pravom njenom značenju, može se napustiti materijalno postojanje... zato smo im bitni, jer u biti svi mi kao duše smo jednom bili gdje su oni sada, a oni će morat opet, htjeli ili ne htjeli biti ljudi...

Jedna velika kozmička igra inkarnacija duša u ljudski oblik...

To što oni lete brodovima ne znači da netko ne leti snagom uma, jer mu je to jedini oblik materijalnog tijela kojeg još posjeduje... e sad zamisli u kojoj on dimenziji živi?!

Nije me briga kojeg je broja, već mi je važno da si ja to mogu zamislit u glavi... ako mogu zamislit znači da je moguće i je...

Toliko o mom shvaćanju hiperrealnosti...

Pantelija:

Da, znam da su me obradili... pa čak i da su greysi ili još gori od njih nisu u meni uspjeli probudi ni najmanje zloga spram svega, ja čak ne krivim ni njih, pa ni reptile zbog toga što jesu i rade... u svakom zlu ima uvijek više dobroga... pa makar bila to i kolektivna svijest...

Što se tiče meditacije to je OK!

Ne mora značit da su pleiadiansi... to sam pomislio radi oblika broda...

Činjenica je da me očito obrađuju na suptilnoj razini... pa ako su tu u pitanju greysi... onda je to vrlo zanimljivo... jer smatram da onda su očito nešto prepoznali u meni, ali da me obrađuju na taj način da nemam baš ni mrvicu lošeg iskustva...

S druge strane možda su pozitivci... pa paze da moja sjećanja nemaju velikog utjecaja na moj osobni razvoj i karmu... jer moj jedini cilj u ovome postojanju je da se više nikad ne rodim... hoću se osloboditi okova materijalnog postojanja i drugima pomoći u tome...

E sad kome bi od njih bilo zanimljivije moje razmišljanje i način života?

Grunfer:

Hvala na objašnjenju, znam kako izgledaju... volio bi ja njih da vidim isto...
nemam ja straha od nikog... ako mi je suđeno onda je suđeno... na meni je da čitam znakove koji me vode pravim putem al u konačnici ipak ja imam slobodnu volju a ne oni!!!

Samo na kraju da kažem... čini mi se svi prenegativno shvaćamo drugu stranu medalje... sve su to živa bića i duše u tijelima bilo pozitivaca ili negativaca... samo ako budemo htjeli viditi što je to pozitivno u tom negativnom što ekipa sa Z.R. čini možemo pomoći sebi...

Malo sam zapilo, sorry!

Budem se uključio u druge teme, slab sam s vremenom...

Grunfer, kad ih vidiš, reci im da skoknu na pivo do mene!!!



:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri okt 26, 2005 9:09 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned dec 26, 2004 4:54 pm
Postovi: 187
Lokacija: Tuzla
Grunfer je napisao/la:
... ali najgori feeling sto sam ja dozivio jest osjecaj budenja i gusenje, tada sam poceo izlaziti iz tijela. Mislio sam da sam umro. Krenuo sam prema svjtlim vratima ali su me vratili nazad, probudio sam se kao da me netko bacio s krova. Ako se zadrzis iznad tjela cakra ce te usisati natrag i probudit ces se, najveci izazov ti je iskoristiti to stanje i svjesno napustiti fizicko tjelo, a tada je sve moguce 8)


Zanimljivo, bas sinoc sam sanjao da je nekome (ne znam kome) dok je sjedio na nekoj stolici ispaljen metak u glavu, iz daljine. U tom trenutku sam se trznuo i osjecao bas kako si i ti rekao: mislio sam da umirem, ali sam se ipak vratio nazad (kakav zakljucak! :) ). Bilo je vrlo cudno.

_________________
"When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. Sometimes there's a moment as you are awaking, when you become aware of the real world around you. But you are still dreaming."
http://ufos.tk


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 914 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 46  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 35 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz