Sada je: sub apr 27, 2024 6:47 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 914 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 46  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmica
PostPostano: pet dec 24, 2010 1:48 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jun 07, 2007 5:35 pm
Postovi: 30
Lokacija: Galaxy... far,far away
Novozelandska vojska otvorila je za javnost poverljivu dokumentaciju u kojoj su više od 50 godina prikupljana zapažanja o pojavi neidentifikovanih letećih objekata (NLO).

Dokumenti su deklasifikovani ove nedelje po zahtevu koji je podnet uz pozivanje na zakon o slobodi informisanja. U dokumentima su detaljno zabeleženi slučajevi NLO koje su Novozelanđani prijavljivali tokom poslednjih 50 godina.

U većini dokumenata se nalazi objašnjenje za prijavljene pojave, na primer da se radi o meteoritu ili o odsjaju svetla sa brodova.

Među izveštajima je i pismo jednog čoveka iz 1955. godine u kome je on obavestio vlasti da je video leteće tanjire, i da je čak video kako jedan poleće.

U dokumentima je takođe sadržana i najpoznatija misterija vezana za NLO-e iz 1978. godine, i navodne pojave takvog objekta u južnom ostrvskom gradu Kaikuri.

Posada jednog teretnog aviona tada je prijavila da je videla čudna svetla kako prate avion, a kontrolori leta su na radaru registrovali svetla koja nisu mogli da objasne. (Beta)

_________________
"Fear is the path to the dark side "- Yoda


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vanzemaljci nad Hrvatskom!
PostPostano: uto dec 28, 2010 6:04 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
žele uzet stvar u svoje ''ruke''


Oni već imaju stvar u svojim "rukama" cijeli ovaj veliki ciklus, cca. 300000 godina... kroz čitav ovaj vremenski period ( kako mi vidimo, osjećamo i mjerimo vrijeme ) oni imaju POTPUNU kontrolu nad nama. Jedino je sad, na kraju ciklusa, prilika da se neki od nas izvuku iz ovog "sporazuma"...

Ima tu tema na forumu koje objašnjavaju malo više stvari i širu sliku u vezi "vanzemaljaca"... ( u stvari, ima ih ovdje na Zemlji koji tu žive i duže nego ljudi, koji su živjeli i prije ljudi... ).

I veterinar dođe kravi i svinji vidjeti kako je ona, s vremena na vrijeme, ali krajnji motivi veterinara nisu baš da pomognu jadnoj kravi ili svinji koja je bolesna, već... da bude više mesa i mesnih prerađevina... jer da nije tako - veterinari bi se prvi suprotstavili klanju! A to uopće ne čine, niti ih je briga za taj segment čitave priče! A i znanstvenik obično upotrebi svoj intelekt kako bi uspješnije, sa što manje troškova, potamanio što više jeftinih krava i svinja - i prodao ih što skuplje, u "dijelovima", naravno. Zato smisle bolju pojilicu, kontejner za mlijeko ili sistem za automatsko pranje stoke... štogod.

To je to - vrsta bića kojoj pripadaju bilo znanstvenici ili doktori - jedu ona druga "niža" bića.

I tako... nedajmo se prevariti od strane "vanzemaljskih" doktora i znanstvenika...

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vanzemaljci nad Hrvatskom!
PostPostano: sri dec 29, 2010 3:30 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 14, 2008 11:37 pm
Postovi: 264
Jack987 je napisao/la:

I tako... nedajmo se prevariti od strane "vanzemaljskih" doktora i znanstvenika...

:mrgreen: :wink:


Isto tako i zemaljskih...

:D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vanzemaljci nad Hrvatskom!
PostPostano: sub jan 01, 2011 5:29 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 14, 2009 3:39 pm
Postovi: 33
Lokacija: Osijek
Meni je interesantno onno što je napisao Hidden Hand,osoba koja se predstavlila kao jedan od "kontrolora" na Zermlji,nešto slično kao Insider na forumu ATS-a 2008 god.(Above top secret)
Razgovor se odvijao na nekoh 60 stranica foruma,zato ću staviti samo ono što se tiće zadnjih par postova na temu.

"The planet is the way it is, because of your collective thoughts about it...

It is very important to us, that the Polarization of this planet is Negative at the time of the Great Harvest. That means Service to Self orientated, as opposed to Positive, Service to Others. We require a Negative Harvest, and you are doing a fine job of helping us to attain our goal. We are very grateful.

Other, shall we say "off world entities" also visited the planet at that time, and passed down their own understandings of Creation as well as their 'technology', from what we could best describe as being 'a future aspect of yourselves'. It was Humanity's errors in handling this information that ultimately led to the destruction of Atlantis.

our Creator, the one you have called 'Yahweh', is not "God" inasmuch as your bible refers to him as being "the One True God". He is 'a' Creator (or Sub-Sub-Logos) rather than the One Infinite Creator. He is not even a Galactic level Logos, but rather, is the Planetary Logos for this one planet.

Our Creator, is the one you refer to as 'Lucifer', "The Light Bearer" and "Bright and Morning Star".

Our Creator is not "The Devil" as he has been spuriously portrayed in your bible. Lucifer is what you would call a "Group Soul" or "Social Memory Complex", which has evolved to the level of the Sixth Density, which in effect, means that he (or more accurately "'we") has evolved to a level sufficient that he (we) has attained a status equal or arguably 'greater' than that of Yahweh (we have evolved higher than him). In appearance, were you to gaze upon Lucifer's fullest expression of our Being, the appearance would be that of a Sun or a "Bright Star". Or, when stepping down into a 3rd Density vibration, we would appear as what you may term an 'Angel' or 'Light Being'.

1. Here will be a three way split for those Souls inhabiting Earth. Those of the predominantly Negative Polarity, will accompany us as we Graduate through the Negative (or Service to Self) Harvest. We (Lucifer) will Create a new 4th Density Earth, based on the Negative Self Service Polarity. We must 'work off' our own part of the Negative Karmic effect incurred from all the Negativity created on this planet.

2. Those of the predominantly Positive Polarity (Love and Light) will Ascend to a beautiful new 4th Density Earth, where you will begin to work upon your learning and demonstrating of Love and Compassion. It will be a very beautiful and "Golden" Age. The 4th Density begins to open you up to your True Powers as a unique individualized aspect of The One Infinite Creator. You will perform works and wonders of the like that the one you call "Jesus" promised you would do "and even greater things than these". It will be a very magical time for you.

3. For the majority of Humans on the earth who could be considered shall we say "luke warm", they will experience a period of (what will feel 'ecstatic') zero-point time, where you feel totally at One with The Creator, giving you an encouraging reminder and glimpse of who you really are, before the veil of forgetfulness once again descends upon you, and you will be transported to another 3rd Density planet (a kind of 'Earth Replica'), to continue working upon yourselves and learning that life here is all about making choices. You will remain "quarantined" incarnating in 3rd Density matter until the time of the next Harvest:"

Cijeli text http://www.illuminati-news.com/00363.html

_________________
www.youtube.com/user/Animus2012


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vanzemaljci nad Hrvatskom!
PostPostano: ned jan 02, 2011 5:12 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
...koji je već odavno ovdje:

viewtopic.php?f=5&t=2849&start=40

... ili ovdje.

:mrgreen: :wink:

Sad još samo trebamo povezati točno kakve sve to veze ima sa NLO-ima iznad Hrvatske, što je i tema ovdje... :roll:

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Nebo nad Rijekom
PostPostano: čet jan 06, 2011 7:46 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: čet jan 06, 2011 7:31 pm
Postovi: 3
Dva tjedna prije Božića nad Rijekom smo vidjeli dva komada. Teško je procijeniti na kojoj su visini letjeli. Paralelno su letjeli jedan uz drugog, okrugli pulsirajuće narančaste boje.Kao žar cigarete. Prvo su letjeli paralelno jedan uz drugog u smjeru jugoistik-sveverozapad, zatim su se naglo odmakli jedan od drugog, desni na desno, lijevi na lijevo i nastavili su let. Nakon 10 sekundi ponovno su se naglo približili jedan drugome, tako su se kretali još 5 sekundi i jednostavno nestali.
Sve zajedno to je trajalo nekih 20-30 sekundi.
Nisam bila sama (sva sreća) i šokirano smo promatrali ta dva gotovo prpošna letača.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vanzemaljci nad Hrvatskom!
PostPostano: pet jan 07, 2011 3:58 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto maj 19, 2009 1:43 pm
Postovi: 488
Lokacija: na putu...
Imam pitanje - više ste upućeni u ta "zračna" zbivanja, ja to baš i ne pratim - ne iz vjere/nevjere u postojanje ili nepostojanje nego jednostavno nastojim živjet pozitivno i ne da mi ih se tražit, zapravo - želim da nisu blizu mene.
Jedno jutro sam vidjela svjetlost na nebu - nepomično, nije zvijezda jer je to bilo nisko a i blizu meni - otprilike na toj visini bi bio helikopter sa razlikom što se on kreće a ovo svjetlo je bilo nepomično. I buljim ja u to oko 2 min i već mi dojadilo pa sam sa poda tražila čarape da obučem i kada sam podigla glavu da opet vidim taj objekt - nema ga. Što je tako brzo moglo nestati a da ipak bude "zemaljsko" objašnjenje? Možda meteorološki balon? Avion ili helikopter definitivno nije.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmica
PostPostano: pon jan 10, 2011 6:06 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jun 07, 2007 5:35 pm
Postovi: 30
Lokacija: Galaxy... far,far away
http://thetruthbehindthescenes.wordpres ... -cover-up/

_________________
"Fear is the path to the dark side "- Yoda


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmica
PostPostano: čet jan 20, 2011 7:31 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
http://danas.net.hr/znanost/page/2011/0 ... 57006.html


Nije uopće važno jel ovo informacija ili dezinformacija, važna je točka 3. jer je: :rofl

Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmica
PostPostano: čet jan 20, 2011 4:20 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
... što su opet lažno rekli da je to "Pravda napisala" jer je i "Pravda" prepisala raniji članak iz 2009. godine. Linkove sam stavio na kraju članka:

http://www.val-znanje.com/index.php?opt ... Itemid=172

Objekata ima 8 komada ( koliko se za sada zna )... a i možete ih i sami vidjeti na raznoraznim web stranicama koje prenose slike iz svemira ( zvijezdane mape )...

Svejedno, što špekulirali o tome - "plavci" su tu negdje, sad... što žele, što misle, tko su uopće... bolje odigrajte loto - prije ćete dobiti glavni zgoditak!

Kako bilo - ovakvu vijest najbolje prenijeti u stilu "zajključite si sami što bi to MOGLO biti"! Možda su komete, možda svemirski brodovi, možda još nama nepoznate svemirske strukture... tko zna!?

SETI... :glasses7: :love6:

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmica
PostPostano: čet jan 20, 2011 4:51 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 11, 2009 10:12 am
Postovi: 449
Zar to nije razotkriveno kao prevara ? Jedan od moderatora, možda si to čak bio ti, je pisao o tome.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmica
PostPostano: čet jan 20, 2011 5:07 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Znam, pisalo se o tome još 2009. godine.

Prevara u smislu "vanzemaljci dolaze porobiti nas"... no, objekti se nalaze tamo... kako sam napisao u članku - mogu biti svašta, pa si zaključke donesite sami.

Istina je da bi se slike svemira koje dobivamo teleskopom mogle lažirati, tako da se "naslikaju" plave mrlje, ali bi još logičnije bilo da ih SETI, NASA i takvi brišu... a ne da ih bezveze crtaju... hehe!

Uostalom, ima pregršt dokumentaraca o snimljenim NLO-ima ( neki fake, neki stvarni, ali svejedno... ), pa je glupo uopće ući u igru "ima ih-nema ih" koja samo ograničenim umovima ima smisla. Znaš ionako da onom tko to izbaci iz uma kao mogućnost - da mu svemirci slete na glavu - on to nebi smatrao "dokazom" njegovom egu - koji ga sputava od "novih mogućnosti".

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmica
PostPostano: pon jan 24, 2011 1:05 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 02, 2007 3:28 pm
Postovi: 1206
Lokacija: 14° 26' I 45° 21' N - HUM
Neznam gdje ovo postaviti
http://www.youtube.com/watch?v=oeeVMk0-UpI
da li tko zna za ove spomenute zene kojim se gubi svaki trag?


_________________
If the truth can be told so as to be understood it will be believed;
"Nase vjestine i navike, nasa znanja, nasi motivi, brojne emocije, razlicite osobine, pa i nasa citava LICNOST prvenstveno su rezultat ucenja."


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmica
PostPostano: pon jan 24, 2011 11:05 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jan 16, 2006 12:26 am
Postovi: 804
Lokacija: MNE PG
Onaj "vulkan" u Rusiji se promjenio u zadnje dvije godine.

_________________
zašto je što je


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmica
PostPostano: pon jan 24, 2011 6:23 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Izvor

22.01.2011. Sedmoro meštana planinskog zaseoka kraj Nove Varoši na Svetog Jovana ugledalo misterioznu narandžastu svetlost prečnika oko tri metara

NOVA VAROŠ - Viša sila, leteći tanjir ili igra prirode!

Preksinoć, na Svetog Jovana, misteriozna narandžasta svetlost uplašila je sedmoro meštana zaseoka Vrlan na samom obodu planine Bosanje. Oni su u četvrtak uveče od 17.30 do 18.15 sati gledali na susednom pustom, golom Debelom brdu, na nadmorskoj visini iznad 1.100 metara, jako okruglo svetlo, mnogo jače od automobilskih farova, koje se prelivalo od žute ka narandžastoj i crvenkastoj boji.

Niko od njih nije ni juče mogao da objasni poreklo svetla, a svi govore o čudnom osećaju, ponajviše straha, koji su imali dok su gledali svetlost na oko kilometar udaljenosti. Nisu se usudili da priđu bliže svetlu i pokušaju da utvrde o čemu je reč.

- Mrak je bio uveliko, padao je slab sneg kad je do mene dotrčao usplahireni komšija Milutin, stariji čovek, i pozvao me da izađem napolje da nešto pogledam, jer ni on ni njegova žena ne veruju očima. Nas dvoje istrčali smo napolje i ono što sam ugledao gore, na Debelom brdu, mogu opisati samo kao jako okruglo svetlo, učinilo mi se prečnika barem dva-tri metra... Stajao sam kao opčinjen i gledao scenu, svetlo je bilo jednolično, ali jako, mnogo jače od svetla farova automobila, žućkaste, crvenkaste boje, sijalo je istim intenzitetom - svedoči Dragan K. iz ovog sela, koji živi u kući na samoj ivici šume.

Četvoro komšija pozvalo je zatim telefonom još troje komšija čija je kuća na nekoliko stotina metara. Sedmoro ljudi - od toga dvoje mlađe od 30 godina, troje ima manje od 60, a dvoje oko 70 godina - stajalo je ispred svojih kuća i u čudu gledalo svetlo na susednom brdu.

- Istrčali smo napolje i videli veliko, jako svetlo na Debelom brdu, malo ispod šume. Sijalo je jako, ali nije imalo odsjaja na beloj površini jer je tog popodneva palo nekoliko centimetara snega... Šta je - ne znamo, stajali smo i gledali svetlo s nekim čudnim osećajem straha, gledaš u to i ne trepćeš... Nije vatra, a ne znaš šta je - svedočili su nam juče i ovi ljudi, čija su imena takođe poznata redakciji.

Ono što sedmoro svedoka čudnog svetla još više muči jeste činjenica da je deo brda na kojem su videli svetlo barem 400 metara udaljen od prve kuće i tu trenutno niko ne živi, nigde u blizini nema struje ni strujnih vodova, na 200 metara nema puta, niti do tog dela može da se dođe terenskim kolima.

- Sat pre toga kroz selo nisu prošla nikakva kola, bilo je oblačno, padao je slab sneg. Za ovo nemam objašnjenja, znam samo da je sve izgledalo potpuno nestvarno, neka Božja sila... Verovatno će se sad javiti mnogi da nas uteraju u laž, ali sedmoro nas je sve to gledalo duže od pola sata - kaže Dragan.

Nije požar

- Prvo sam pomislio da je požar, da gori neko drvo, ali kad sam duže gledao u to svetlo, zaključio sam da nije vatra. Da je požar, vetar bi, a sinoć je duvao, bacakao plamičke, jutros bismo na licu mesta našli tragove, čađ, garež. Svetlo koje smo mi gledali bilo je istog intenziteta, boje koja se prelivala, čak se povremeno činilo da se na svetlom krugu vide kraci. Oko 18.15 svetlo se iznenada ugasilo, sinulo je još jednom ili dvaput, a onda sasvim nestalo - kaže jedan meštanin.

Nema tragova
Dragan K. i prvi komšija juče su u zoru, čim se razdanilo, izašli na Debelo brdo, na mesto na kojem su 12 sati ranije videli čudno svetlo.

- Nikakav trag nismo našli. Kao da ništa nije bilo, kao da se ništa nije desilo. Tokom noći palo je nekoliko centimetara snega, razgrtali smo sneg, tražili tragove, džaba, ništa nismo našli - u čudu nam je juče ujutru pričao Dragan.

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmica
PostPostano: pon jan 24, 2011 9:13 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 27, 2007 11:07 pm
Postovi: 306
felix je napisao/la:
dec 15, 2010 11:24 pm
Stanley A. Fulham, penzionisani oficir NORAD-a, koji je predvidio pojavu UFO nad Njujorkom 13,10,2010
slika

http://www.whalesinspace.com/2010/10/st ... -new-york/

sada predvidja da će se početkom januara UFO pojaviti nad Moskvom, a nekoliko dana kasnije i nad Londonom. Predvidjanja zasniva na kontaktu sa "skupinom vanzemaljaca" , koje naziva „Transcendors”.

Citat:
In my last ‘Reading’ with the Transcendors on Tuesday, October 2010, the Transcendors advised me of the following predictions on the Pleiadian’s UFO displays:
(A) There will be a major UFO display over Moscow between the end of the first part of January 2011 and the second week of January 2011.
(B) This ‘display’ will be followed by a major display over London approximately seven days later. (C) Interventions will then accelerate, not so much over our cities, but dispersed over our continents with sightings increasing in duration. The intent of these interventions is to increase mankind’s acceptance of the alien phenomena, so that hopefully, we will be prepared to accept a face-to-face encounter and communicate, perhaps as early as next year (2011).


Podebljao - ja.
Kaže -pojavljuju se zato što hoće da budemo pripremljeni...


http://sites.google.com/site/challengesofchange/



Dakle...

2. 1. 2011



UFO in Russia ( Moscow) January 3 2011




UFOs in Russia Moscow on January 7 2011 at 17 15




UFOs in Moscow on January 12 2011 at 21 24



Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmica
PostPostano: pon jan 24, 2011 10:05 pm 
Offline
Moderator

Pridružen/a: pon jan 12, 2009 12:46 pm
Postovi: 1148
Lokacija: ni vrit ni mimo,Zagreb
Zanimljivo, a 24. 01....

KRVAVI NAPAD U MOSKVI


:-k


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmica
PostPostano: uto jan 25, 2011 11:23 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet aug 16, 2007 9:29 am
Postovi: 290
Zanimljivo ...

Citao sam pre nekih mesec-dva , jedan od kanalisanih materijala ( mislim Plejadanskih ) - ne mogu sad da ga nadjem na netu - ali se dobro secam ... Objavljeno je da ce se u periodu od 7. do 12. januara vidjati NLOi nad Moskvom, a zatim krajem januara i pocetkom februara nad Londonom ... Dakle, ocekujemo sledece slicice i filmove iz Londona ... Tek da proverimo istinitost izvora ...

Ako nadjem stavicu link ...

:love9:

_________________
...svega ovoga ne bi bilo da je Pera na vreme otišao u policiju...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmica
PostPostano: sri jan 26, 2011 11:30 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 27, 2007 11:07 pm
Postovi: 306
The Global Competitiveness Forum
http://www.gcf.org.sa/en/Program/Progra ... 900112112/
je forum koji 22.-25. 01. 2011, u Rijadu organizuje
"Saudi Arabian General Investment Authority".
(http://www.sagia.gov.sa/en/)
pokrovitelj je - njegovo veličanstvo, kralj Abdullah bin Abdulaziz al-Saud.


23.01. je na programu panel sa nezivom "Contact: Learning from Outer Space "


Sudjeluju :
Zaghloul El Naggar,
Professor of Earth Sciences
http://en.wikipedia.org/wiki/Zaghloul_El-Naggar

Stanton T. Friedman,
Nuclear Physicist, Lecturer, Author
http://en.wikipedia.org/wiki/Stanton_T._Friedman


Michio Kaku,
Professor of Theoretical Physics, City University of New York, Host of Sci Fi Science on the Discovery/Science TV Channel
http://en.wikipedia.org/wiki/Michio_Kaku

Nick Pope,
Author, Journalist
http://en.wikipedia.org/wiki/Nick_Pope

Jacques Vallee,
General Partner, SBV Venture Partners
http://en.wikipedia.org/wiki/Jacques_Vallee



O čemu god hoće da pričaju, imamo slučaj da se na forumu "ozbiljnih biznismena" pojavljuju "ozbiljni ufolozi" i pričaju svoju priču.
A da to ni kralju ne smeta, a da će učešća uzeti i jedan "ozbiljan islamski naučnik".

Mašala...Stavljam ovdje, jer mi liči na - "aktivnost vanzemaljaca" :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmica
PostPostano: čet jan 27, 2011 11:15 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 27, 2007 11:07 pm
Postovi: 306
Dakle, ovo u Rijadu je bilo.

http://news.exopoliticsinstitute.org/in ... chives/890

Citat:
Learning from Outer Space – Panel
The unconventional and highly relevant topic of extraterrestrial life forms was addressed by yesterday’s panel discussion “Contact: Learning from Outer Space”. Experts Zoaghloul El-Naggar, Stanton Friedman, Michio Kaku, Nick Pope and Jacques Vallee made compelling cases for the existence of living beings elsewhere in the galaxy, drawing upon empirical evidence, religious theology and logical reasoning.
Mr. Friedman opened his remarks with a bold statement, “Flying saucers are real!” and this summed up the perspective of the panel members. Mr. Pope explored the potential business implications of outer space, such as the profitability of alien branding or sponsorship.
While El-Naggar was also convinced of their existence, he raised the interesting point that it may not be ethical to spend resources trying to contact alien societies when we still face war and poverty in our own society.
Mr. Vallee encouraged more academics to analyze the evidence. However, on behalf of his successful Venture Capital fund, he said, “We are not ready to invest in this type of research, but we think that somebody should.”


Evo i grafički prikaz:
http://www.flickr.com/photos/gcf_riyadh ... 895042724/

slika


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 914 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 46  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 40 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz