Sada je: sub apr 27, 2024 1:12 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 914 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 46  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Vanzemaljci nad Hrvatskom!
PostPostano: čet dec 02, 2010 3:26 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: sri dec 01, 2010 1:56 am
Postovi: 26
Lokacija: Earth hibernation!
naapookoon! ja sam iz Osijeka i uredno promatram objekte koji svijetle bijelo-plavo-žutonarančasto...
statični su 2-3 dana,i vrlo jasni,zatim blijedo ih znaju okružiti formacije istih samo udaljenih,a tada nestanu i opet se pojave sa istim detaljima ali na drugoj strani neba.. čačkala sam i ništa nijesam našla.. samo znam da nijesu zvijezde kometi sateliti avioni helikopteri i ne praše komarce....

_________________
Et in arcadia ego!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vanzemaljci nad Hrvatskom!
PostPostano: čet dec 02, 2010 8:55 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: pon jan 19, 2009 9:55 am
Postovi: 29
Ja sam vidio UFO kako lagano leluja iznad maksimira. Najslicniji Average dome shaped na ovoj slici http://www.ufomystic.com/wp-content/uploads/types.jpg


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmica
PostPostano: čet dec 02, 2010 11:12 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sub maj 08, 2010 12:35 pm
Postovi: 10
Nažalost, to je to, došao je trenutak da se probudiš isto kao i ja prije par mjeseci!
Ne boj se, najbitnije je biti pribran i spremno prihvatiti bitku ili odustati i vratiti se u normalan život! Ako želiš, par stranica prije su ti moja iskustva, s tim da je kod mene počelo tako, što sam vidio to biće prije par godina i tek sad saznao o čemu se ustvari radi!
Ne povjerava se nikome, jer te nitko neće razumijeti osim ovdje na forumu!
Budi jak i nemoj se bojati!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmica
PostPostano: čet dec 02, 2010 3:09 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 01, 2007 4:25 pm
Postovi: 2372
Lokacija: Split
ratnik je napisao/la:
i tek sad saznao o čemu se ustvari radi!


da, a o čemu?

:love3:

_________________
sve prolazi...
osim ljubavi...!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vanzemaljci nad Hrvatskom!
PostPostano: čet dec 02, 2010 7:19 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: sri dec 01, 2010 3:44 pm
Postovi: 13
Van naše galaksije postoji skup naseljenih planeta koji žive kao u nekom kolektivu. Jedni vanzemljani su na jednom planetu kao medicinari, zatim su na drugom znanstvenici, itd. Svi međusobno komuniciraju telepatijom, te im je razvijena i sposobnost telekineze. Oni nas promatraju već neko vrijeme, a otimaju nas oni medicinari, iz čiste znatiželje o našoj fizionomiji, samo rade svoj dio posla. Eto sad su naš došli posjetiti i oni 'znanstvenici', to su ova svjedočanstva o svjetlosti na nebu. Što točno žele od nas, neznam, ali da nam hoće nauditi već bi to napravili suptilno, efikasno i brzo, tako da se ne bi trebalo nepotrebno bojati.

Ali kad tad ćemo i saznati...živi bili pa vidjeli! :love3:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vanzemaljci nad Hrvatskom!
PostPostano: čet dec 02, 2010 7:51 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
chil3r je napisao/la:
Van naše galaksije postoji skup naseljenih planeta koji žive kao u nekom kolektivu. Jedni vanzemljani su na jednom planetu kao medicinari, zatim su na drugom znanstvenici, itd. Svi međusobno komuniciraju telepatijom, te im je razvijena i sposobnost telekineze. Oni nas promatraju već neko vrijeme, a otimaju nas oni medicinari, iz čiste znatiželje o našoj fizionomiji, samo rade svoj dio posla. Eto sad su naš došli posjetiti i oni 'znanstvenici', to su ova svjedočanstva o svjetlosti na nebu. Što točno žele od nas, neznam, ali da nam hoće nauditi već bi to napravili suptilno, efikasno i brzo, tako da se ne bi trebalo nepotrebno bojati.

Ali kad tad ćemo i saznati...živi bili pa vidjeli! :love3:



Kažeš suptilno, efikasno i brzo, dodaj i nama "nevidljivo" u svakom pogledu. I svakako, ne bi se trebali bojati, ali bilo bi dobro da znamo! Zar ne?

Inače, zgodne su ti te životinjice na slici! :angel4:

Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmica
PostPostano: čet dec 02, 2010 8:38 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sub maj 08, 2010 12:35 pm
Postovi: 10
aamon je napisao/la:
ratnik je napisao/la:
i tek sad saznao o čemu se ustvari radi!


da, a o čemu?

:love3:

Ne znam da li je to zajebancija ili nešto drugo?
Mislim da su to svi shvatili ovdje na forumu, a one sa ceste to ionako nije briga, jer ne vjeruju u vanzemaljce!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmica
PostPostano: čet dec 02, 2010 8:46 pm 
Offline
Moderator

Pridružen/a: pon jan 12, 2009 12:46 pm
Postovi: 1148
Lokacija: ni vrit ni mimo,Zagreb
ratnik je napisao/la:
aamon je napisao/la:
ratnik je napisao/la:
i tek sad saznao o čemu se ustvari radi!


da, a o čemu?

:love3:

Ne znam da li je to zajebancija ili nešto drugo?
Mislim da su to svi shvatili ovdje na forumu, a one sa ceste to ionako nije briga, jer ne vjeruju u vanzemaljce!



Ma ne brini ratniče, nije zajebancija, shvatio je i aamon, i on vjeruje u vanzemaljce...samo dobre :wink: .

Samo hrabro dalje ratniče, nedaj da te ovakvi komentari ometu u traganju. :thumbup:

Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vanzemaljci nad Hrvatskom!
PostPostano: pet dec 03, 2010 12:02 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 06, 2010 10:32 am
Postovi: 682
chil3r je napisao/la:
ali da nam hoće nauditi već bi to napravili suptilno, efikasno i brzo, tako da se ne bi trebalo nepotrebno bojati.

Nijesu čovjek da nam naude. :!: :oops: ](*,) #-o

_________________
The true Self is No-Self.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vanzemaljci nad Hrvatskom!
PostPostano: pet dec 03, 2010 1:41 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: sri dec 01, 2010 1:56 am
Postovi: 26
Lokacija: Earth hibernation!
:rofl pa već nam i jesu ''naudili'' :!:
1. dokazi stari prekonekoliko stoljeća da su imali kontakte s ljudima i posjećivali naš raj
2. njihova sveprisutnost a usudit ću se pomenuti i utjecaj na našu psihu i sam razvoj iste
3. činjenica da jošte su zavijeni ''velom tajne'' kontakti s ljudima i pručavanje od anatomije do rasta trave
4. znamo da su tu i tamo,ali sam razlog njihovog bivstva oko nas je nejasan koliko i upitan za daljnje terorije razglabanja
..... jedna od tih terorija je i da smo to ''mi''... prešli granice il kakogod nazvali,potrebe ovog tijela,
tj evoluirali u poboljšani stadij energije,promijenili oblik..... pa pitam dal je ikome ikad palo na um,da mi posjećujemo sami sebe? iz obijesti se događaju ratovi,ljudi gladaju i još mnogo zla je učinjeno ovom raju,do te granice da oni/mi žele nas probudit i potaknit da se spasimo? ili su oni/mi razočarani i žele uzet stvar u svoje ''ruke'',jer granice uništavanja ovog vrta su daleko prešle mjere ''ljudskosti''.... negdje je netko reko ''kako na nebu tako i na zemlji''.... a da nije obrnuto??

_________________
Et in arcadia ego!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vanzemaljci nad Hrvatskom!
PostPostano: pet dec 03, 2010 9:31 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 06, 2010 10:32 am
Postovi: 682
CountessMaelice111 je napisao/la:
..... jedna od tih terorija je i da smo to ''mi''... prešli granice il kakogod nazvali,potrebe ovog tijela,
tj evoluirali u poboljšani stadij energije,promijenili oblik..... pa pitam dal je ikome ikad palo na um,da mi posjećujemo sami sebe? iz obijesti se događaju ratovi,ljudi gladaju i još mnogo zla je učinjeno ovom raju,do te granice da oni/mi žele nas probudit i potaknit da se spasimo? ili su oni/mi razočarani i žele uzet stvar u svoje ''ruke'',jer granice uništavanja ovog vrta su daleko prešle mjere ''ljudskosti''.... negdje je netko reko ''kako na nebu tako i na zemlji''.... a da nije obrnuto??

Sve je moguće. :-s

_________________
The true Self is No-Self.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vanzemaljci nad Hrvatskom!
PostPostano: pon dec 06, 2010 12:24 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet okt 22, 2010 2:14 am
Postovi: 391
chil3r je napisao/la:
Van naše galaksije postoji skup naseljenih planeta koji žive kao u nekom kolektivu. Jedni vanzemljani su na jednom planetu kao medicinari, zatim su na drugom znanstvenici, itd. Svi međusobno komuniciraju telepatijom, te im je razvijena i sposobnost telekineze. Oni nas promatraju već neko vrijeme, a otimaju nas oni medicinari, iz čiste znatiželje o našoj fizionomiji, samo rade svoj dio posla. Eto sad su naš došli posjetiti i oni 'znanstvenici', to su ova svjedočanstva o svjetlosti na nebu. Što točno žele od nas, neznam, ali da nam hoće nauditi već bi to napravili suptilno, efikasno i brzo, tako da se ne bi trebalo nepotrebno bojati.

Ali kad tad ćemo i saznati...živi bili pa vidjeli! :love3:


Vec u slijedecoj epizodi Rajker i Pikard ce razotkriti tu misteriju :)

_________________
Kad pomislis da si zalutao, na dobrom si putu. Kad pomislis da si na dobrom putu, zalutao si

http://vrlovrlinovisvijet.blog.hr/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vanzemaljci nad Hrvatskom!
PostPostano: uto dec 07, 2010 2:58 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: sri dec 01, 2010 3:44 pm
Postovi: 13
Termalni Bata je napisao/la:
chil3r je napisao/la:
Van naše galaksije postoji skup naseljenih planeta koji žive kao u nekom kolektivu. Jedni vanzemljani su na jednom planetu kao medicinari, zatim su na drugom znanstvenici, itd. Svi međusobno komuniciraju telepatijom, te im je razvijena i sposobnost telekineze. Oni nas promatraju već neko vrijeme, a otimaju nas oni medicinari, iz čiste znatiželje o našoj fizionomiji, samo rade svoj dio posla. Eto sad su naš došli posjetiti i oni 'znanstvenici', to su ova svjedočanstva o svjetlosti na nebu. Što točno žele od nas, neznam, ali da nam hoće nauditi već bi to napravili suptilno, efikasno i brzo, tako da se ne bi trebalo nepotrebno bojati.

Ali kad tad ćemo i saznati...živi bili pa vidjeli! :love3:


Vec u slijedecoj epizodi Rajker i Pikard ce razotkriti tu misteriju :)



hahahahahaha :thumbup:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmica
PostPostano: pet dec 10, 2010 6:29 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet jul 23, 2009 12:18 pm
Postovi: 451
DA LI NAM USKORO SLIJEDE OBJAVE O "POSJETIMA" VANZEMALJACA i to nešto ozbiljnije od one nedavne NASA-ine s bakterijama, a čini se nekako kao da je i ta nastala pod nekim pritiskom i šlampavo izvedena...kao da to više nekog čudi.


http://www.drboylan.com/10.14.10zetacraftnyc.html

http://www.drboylan.com/12.31.10DeadlinePublAcknw.html

http://www.drboylan.com/appalachianquakes.html

P.S. na stranicama ovog autor, stekla sam dojam u kratkom pregledu, da se neg. vanzem. prikazuju u pozitivnom svijetlu, ali to ne znači da automatski sve treba odbaciti.

I dijamant se ponekad nađe u "blatu".


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmica
PostPostano: ned dec 12, 2010 1:32 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
dodo je napisao/la:
P.S. na stranicama ovog autor, stekla sam dojam u kratkom pregledu, da se neg. vanzem. prikazuju u pozitivnom svijetlu... .


Pa, ispostavilo se da je to daleko zdravije! Ili kao što Barbara Bartholic reče u jednom intervjuu:

Citat:
Karla Turner je smatrala da je proces vanzemaljskih otmica posebno opasan za ljudska bića, a u nekoliko slučajeva je dokazala da je on bio i smrtonosan. Međutim, neki istraživači kao što su Whitley Strieber ili Richard Boyland, tvrde drugačije. Šta vi mislite o tome ?

B. Bartholic: Ja nadublje poštujem istraživače, učenjake i one žrtve otmica koji žive sretno i bezbjedno za vrijeme njihovih odvažnih pokušaja da razumiju ovaj enigmatični fenomen NLO-a. Međutim, ljudi moraju razumjeti da oni istraživači koji pozitivno promovišu vanzemaljce odlično prosperiraju. Oni stalno bivaju nagrađivani za svoj trud. Na primjer, Richard Boyland i Whitley Strieber su oboje živi i zdravi, dok Dr. Karla Turner, koju mnogi porede sa modernom ‘Joan D’Arc, leži mirno u svom grobu.

Izvor



Citat:
ali to ne znači da automatski sve treba odbaciti. I dijamant se ponekad nađe u "blatu"


Ja lično ne gubim vrijeme na takve u nadi da ću pronaći kod njih neki dijamant. Ne barataju oni s dijamantima, samo staklenim kamenčićima ili "lažnjacima".


...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmica
PostPostano: ned dec 12, 2010 4:34 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet jul 23, 2009 12:18 pm
Postovi: 451
Pogledala sam malo bolje stranicu i moram priznati, na nju se više ne vraćam... jednostavno ne osjećam se dobro na "njihovom terenu"!

Nepotrebno gubljenje energije, ima ih dovoljno puno boljih za proučiti!

Naiđem na štošta, učini mi se ponekad u prvi mah da bi se nešto korisno moglo negdje naći, ali kada se kao s tom stranicom uvjerim da se inform. daju s krivim ciljem, "odem bez okretanja".


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmica
PostPostano: sri dec 15, 2010 10:24 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 27, 2007 11:07 pm
Postovi: 306
Stanley A. Fulham, penzionisani oficir NORAD-a, koji je predvidio pojavu UFO nad Njujorkom 13,10,2010
slika

http://www.whalesinspace.com/2010/10/st ... -new-york/

sada predvidja da će se početkom januara UFO pojaviti nad Moskvom, a nekoliko dana kasnije i nad Londonom. Predvidjanja zasniva na kontaktu sa "skupinom vanzemaljaca" , koje naziva „Transcendors”.

Citat:
In my last ‘Reading’ with the Transcendors on Tuesday, October 2010, the Transcendors advised me of the following predictions on the Pleiadian’s UFO displays:
(A) There will be a major UFO display over Moscow between the end of the first part of January 2011 and the second week of January 2011.
(B) This ‘display’ will be followed by a major display over London approximately seven days later. (C) Interventions will then accelerate, not so much over our cities, but dispersed over our continents with sightings increasing in duration. The intent of these interventions is to increase mankind’s acceptance of the alien phenomena, so that hopefully, we will be prepared to accept a face-to-face encounter and communicate, perhaps as early as next year (2011).


Podebljao - ja.
Kaže -pojavljuju se zato što hoće da budemo pripremljeni...


http://sites.google.com/site/challengesofchange/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmica
PostPostano: čet dec 16, 2010 6:51 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet jul 23, 2009 12:18 pm
Postovi: 451
Ispravite me ako griješim, ali to miriše na bad aliens! One koji se prave prijateljima koje uopće nismo ni zvali, koji nam daju neku netransparentnu sliku o svojim stvarnim namjerama i aktivnostima na planeti...daj Bože da se varam...ali ne osjećam u toj priči prisutnost OPD sila.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmica
PostPostano: pet dec 17, 2010 10:06 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 02, 2007 3:28 pm
Postovi: 1206
Lokacija: 14° 26' I 45° 21' N - HUM
http://igor-kostelac.com/2010/12/15/ufo ... elog-dana/

_________________
If the truth can be told so as to be understood it will be believed;
"Nase vjestine i navike, nasa znanja, nasi motivi, brojne emocije, razlicite osobine, pa i nasa citava LICNOST prvenstveno su rezultat ucenja."


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmica
PostPostano: pet dec 17, 2010 10:24 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 2:44 pm
Postovi: 882
Izrael srušio NLO iznad nuklearke

Tel Aviv, 17.12.2010., 13:18 | B.V.

Izraelska vojska izvijestila je kako je oborila 'sumnjiv leteći nepoznati objekt', koji je 'lebdio' iznad tajnog nuklearnog postrojenja Dimona.



CNN je prenio vijest o incidentu u čitavih 17 sekundi, navodeći kako je nepoznati objekt, onosno prema njima NLO, oboren u pustinji iznad nuklearne elektrane. Objekt se nalazio unutar zone zabrane leta u Izraelu, no CNN ne navodi ime nuklearne elektrane, koja se inače nalazi pustinji Negev na jugu zemlje.

>> AUDIO: Susret američkih vojnika s NLO-om

BBC je prenio, s druge strane, kako je oboreni objekt možda bio bespilotni balon. YNet news prenosi nešto određenije informacije o tome kako je izraelski ratni zrakoplov F-16 oborio 'sumnjiv objekt' koji je zapravo ' balon s motorom'. Portal Haaertz.com prenosi riječi glasnogovornice izraelske vojske, koja je izjavila kako je 'vjerojatno oboren balon'.


slika

F-16 je oborio sumnjivi objekt (Foto: Guliver/ThinkStock)


Prijetnja nuklearki

Na samim službenim stranicama IDF-a (izraelska vojska), stoji kako je jučer oboren sumnjiv objekt u letu pored nuklearke Diamona, koji je predstavljao prijetnju sigurnosti tog objekta i okolnih građevina.

Jedini sličan izvještaj o rušenju balona, dogodio se 27. studenog pored otoka Plum. Izvještaj o balonu koji se 'srušio u plamenu' napravio je vladin federalni laboratorij za istraživanje životinjskih bolesti. No nitko zasad nije izvijestio o puštanju balona oko navedenog područja u proteklih nekoliko dana.e, kako je oboreni objekt možda bio bespilotni balon. YNet news prenosi nešto određenije informacije o tome kako je izraelski ratni zrakoplov F-16 oborio 'sumnjiv objekt' koji je zapravo ' balon s motorom'. Portal Haaertz.com prenosi riječi glasnogovornice izraelske vojske, koja je izjavila kako je 'vjerojatno oboren balon'.

_________________
http://truthfrequencynews.com/


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 914 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 46  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 37 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz