Sada je: sub apr 27, 2024 11:46 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 914 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 46  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmicama
PostPostano: čet jun 24, 2010 8:33 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto mar 07, 2006 5:11 pm
Postovi: 1310
pravilaigre je napisao/la:
ne znam jesam li dobro protumačio - uspoređen sam s đavlom? :) huh, ovome se nisam nadao.


Ne, nisi to dobro protumacio. Nisi usporedjen sa "djavolom", iako mi je jasno iz tvog pisanja zasto je to tvoja prva asocijacija na koju si pomislio. Izreka koju sam napisao govorio o tome da neki naizgled nevazni detalji mogu ukazati na sustinu i pozadini necega, necijeg delovanja, svesnih/nesvesnih namera i tome slicno. Sto naravno ne znaci da je uvek tako.

Sto se tice tvog posta, postavio bih ti ista pitanja koja je i Artist postavio:

Citat:
Stoga me interesira da, ako ti se da, u kratkim crtama potkrijepiš svoje tvrdnje o nepostojanju E.T.-a nečime? Ništa opširno, samo najgrublje.

Dali onda uopće prema tvome gledištu ima E.T-a na ovoj planeti, druge planete i šire? A šta sa nečime tipa hiperdimenzionalni entiteti? Navodna Orion hijerarhija sa 4. denziteta OPS i tome slično?

Jako me interesira to o čemu pričaš, pa bi te zamolio da u kratkim crtama objasniš kako i zašto tako misliš i tvrdiš? :)

Citat:
Potvrdu zaključaka o nepostojanju E.T.a sam pronašao u duhovnoj znanosti koju iskreno jedino cijenim


Jel može konkretnije?


Citajuci tvoje postove pravilaigre, cini mi se da se provlaci jedna "nedoslednost", a to je sto vec nekoliko puta kazes nesto tipa kako je "tesko ukloniti ukorenjeno verovanje" kao sto je verovanje da vanzemaljci postoje, ali sa druge strane se kod tebe mogu nazreti stavovi da postoji samo ovakav materijalni svet u kome mi zivimo nasuprot nekakvom "duhovnom" u kome zive demoni ili andjeli. Moja prva pomisao koja ne mora biti tacna jeste da je takav tvoj stav izrazaj jedne jos "ukorenjenije" predstave o "realnosti" oko nas, koja je jos vise i sire i duze ukorenjena u drusvu ljudskih bica, i jako podseca na pricu o "raju i paklu" u duhovnom svetu sa jedne strane i nasem ljudskom materijalnom sa druge. Tako da mi je malkice i smesno kada neko tvrdi da je "vera u vanzemaljce" ukorenjena iako se ogromna vecina ljudske populacije uopste i ne bavi tim pitanjem, dok je zapravo verovanje u duhovno-materijalni svet kakvim ga opisuju "svete knjige" zaista ukorenjeno i tesko odbacivo za vecinu ljudi koji nisu tzv "ateisti". U tom smislu bi bilo dobro da odgovoris na pitanja koja ti je Artist postavio, cisto da bi imali jasniju sliku sta ti ovde u stvari hoces da kazes.

pravilaigre je napisao/la:
I opet, vjerujete mi kada kažem da sam pročitao gomilu materijala na tu temu i shvaćam kako je moguće zakačiti se na njih.


Da li si procitao Ra materijal ili Kasiopejske transkripte? U tim materijalima su tzv "vanzemaljci" predstavljeni na nacin koji se tesko moze povezati za ovo o cemu ti pricas. U tim materijalima se vanzemaljci cak i ne mogu shvatiti u smislu koji se podrazumeva pod terminom "vanzemaljci" u kolokvijalnom jeziku. Da li ti je jasna ta razlika na koju mislim? Otprilike, iz naseg, ljudskog ugla posmatranja, stanovnici nekog "duhovnog sveta" se isto tako uslovno receno mogu opisati kao "vanzemaljci".

Isto tako bih mogao da kazem da sam procitao gomilu materijala i "za i protiv", pa opet se ne bih usudio da odbacim/iskljucim nesto u celosti i da sa sigurnoscu tvrdim kako je istinito i tacno upravo to sto sam ja licno zakljucio nakon procitane gomile materijala. Ono sto jos primecujem iz tvojih postova jeste da ti u stvari nisi dobro pogledao o cemu pisemo ovde i na kakvu sustinu skrecemo paznju, jer da jesi, verovatno bi uvideo da se pojedini "koncepti" o kojima pricamo uopste ne razlikuju od smisla nekih tvojih recenica, nego se naprotiv dobro slazu. Kao na primer:
Citat:
Što se same knjige tiče, ona se ne svodi na vanzemaljce, nadam se da je to jasno nakon čitanja. Ona je poziv na rad na sebi i širenje svijesti, nikako lovljene na jednu temu koja će prepraviti individua da više ne vidi ništa osim toga.


Ovde na forumu upravo o tome i pricamo. Tema "vanzemaljaca" je samo jedna od mnostva "kockica" koje bi bilo pozeljno uzeti u obzir. A posto vidim da dosta spominjes D Ickea predlazem da obratis paznju na kakvom se podforumu ta tema nalazi. Stanoviste urednika je uglavnom takvo da Ickea smatra manipulacijom, isto kao i Sitchina i Swerdlowa, a kada vidim da neko pise i spominje ickea u kontekstu kakvom ga ti spominjes, cini mi se da Icke zaista i jeste manipulacija i da je prilicno kontraproduktivan kada je u pitanju iznosenje informacija o vanzemaljcima.

Citat:
Područje u koje sam dakle zakoračio nakon što sam pronašao dokaze kontra postojanja E.T.-a, dodatno i argumentirano upućuje na to da - ovo ću opisati kolokvijalno jer bi podrobnije objašnjenje iziskivalo mnogo teksta (napisat ću ga kada završim web stranice na kojima radim s kolegama koji su se pridružili u istraživanju) - čovjekov duhovni put i razvoj teče na relaciji između fizičkog svijeta i duhovnog svijeta, pri čemu se u potpunosti isključuje postojanje poviše spomenutih vrsta.


Mozes li da objasnis kako si bas toliko siguran u to da se "u potpunosti iskljucuje postojanje povise spomenutih vrsta"? Da li si siguran da imas dovoljno informacija o tome da bi se tvoj licni zakljucak za tako nesto mogao smatrati "objektivno istinitim"? Da li ti se cini logicnim da je princip "iskljucivosti" odlika neke "duhovne samosvesti"?!

Predlazem za citanje sledeci topic:
viewtopic.php?f=5&t=1834


Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmicama
PostPostano: pet jun 25, 2010 2:43 pm 
Offline
isključen/a

Pridružen/a: uto jun 01, 2010 1:44 pm
Postovi: 11
Ajme, opet sam se uvalio u govna :oops:

Hvala ti na Aragrone na podsjetniku o isključivosti. Tu si u potpunosti u pravu, baš kao i u postu koji si naveo pri kraju svoj odgovora – hvale je vrijedan taj tvoj tekst i mišljenja sam da te tvoje teze treba poglavito staviti u prvi plan. Isključiv nisam, mada sam dao u svom pisanju naslutiti takov način razmišljanja, zovi me amaterom ako ti je volja. Ponekad intuitivno primim moralni impuls koji je toliko snažan da moja prva reakcija bude afektivna u smislu da se nedovoljno jasno izrazim. Rezultat ove 'mane' su smetnje koje nazivaš nedosljednostima, svejedno, radi se tek o prvom dojmu. Hvala još jednom na upozorenju, primio sam ih nekoliko u posljednjih dva-tri tjedna i opet se oglušio na poruke! Mijenjam se.

Imam u svijesti, pokušavam imati, spoznaje o isključivosti i mnoge druge duhovne i mentalne vježbe kojima jačam duhovne organe, no na 'početku' sam i ne sramim se toga, stoga uvijek preporučam da čovjek sam provjeri što govorim – nikako da mi vjeruje na riječ. Kada bih nekome dopustio da mi vjeruje, onemogućio bih mu slobodan razvoj. Znao sam to napraviti, no ispravljam te pogreške retrogradno.

Isključivost u bilo kojem obliku nikako nije odlika duhovnosti. Slažem se, no imam pravo isključiti informacije za koje smatram da nisu točne, npr. isključiv sam po pitanju vjere u slijepo samo zato jer se pojavi netko ili nešto što okreće moj ili nečiji svijet za 180 i počinje njime upravljati. Ako se pak pojave nove spoznaje, kao rezultat individualnog rada, koje će me odvesti u suprotnom smjeru, neću imati problem prihvatiti ih, dapače. No u sferi vanzemaljaca sam bio i drago mi je da sam, možda naivno i lakomisleno, iskoračio iz nje. Jer, smatram da su destruktivne, a i slab sam s silnom znanstvenom terminologijom koja je okružuje. Kasnije ću objasniti zašto u kratkim crtama, kao što je traženo.

Dobro si primijetio – nisam pročitao forum u potpunosti, naime, smatram da je forma koju nudi forum zbunjujuća i iziskuje previše vremena poradi mnoštva 'mišljenja' koja naprosto nemaju vezu s niti koju si krasno opisao u tekstu o duhovnom karijerizmu. Smetaju i odvlače pažnju – pri tome nikako ne isključujem ničije pravo na mišljenje već govorim da se mišljenje mora njegovati, jačati, proširivati i konkretizirati prije nego se stvori baza za daljnji razvoj. I sad nas to dovodi do nas samih iz budućnosti koje si istaknuo. Nisam pročitao sve sesije jer je mi se nakon njih desetak počela stvara ogromna nelagoda u mislima. Obzirom da nisam znanstvenik, ne mogu ulaziti u teoriju i modele samog kanaliziranja kroz planete, skretnice ili kuda li sve ne prolaze informacije prije nego ih teta primi tijekom seanse. Ovdje ću pokušati ukazati na nedosljednosti, a vi vidite što ćete s njima.

Uzmimo dakle tezu da kasiopejci predstavljaju nas iz budućnosti. Naravno, moramo uzeti u obzir činjenicu da daleka budućnost podrazumijeva i daleko naprednije tehnologije što oni i sami govore da je tako. Pitanje koje se ovdje odmah nameće jest, dobro pobogu, zašto se koristi forma kanalzirianja u obliku koji nalikuje santa barbari u tisuću nastavaka? (strpljivost se nudi kao odgovor i ona doista jest faza duhovnog školovanja). Ako opet pogledamo formu kanaliziranja, ispada da se zapravo nismo previše opametili ni u budućnosti. Jer, da jesmo, onda bi recimo najbolje rješenje bilo da se učenje svede na to da se polaznike škole, te moderne adepte koje nazovamo kanalizatorima, nauči recimo kako da sami uđu u akaše (nemojte ovdje spomenuti E. Caysea) i provjere određene informacije, no to se ne čini već im se serviraju gotove informacije ponuđene nakon njihovih pitanja. Usput im se govori da razmišljaju - što jest odlika moderne duhovne škole, pri čemu mislim na period duhovnog razvoja čovjeka gdje individua do spoznaja dolazi kroz organ mišljenja. Prihvaćajući mogućnost da se radi o vjerodostojnom izoru, automatski se stavljaju u poziciju učenika – odnos učenik/učitelj je prisutna kroz sve faze razvoja čovječanstva, no nakon što je donje astralno tijelo postalo dovoljno jako (veće od gornjeg) da u sebe primi 'ja', takav se odnos napušta kako bi čovjek mogao nastaviti svoj duhovni razvoj individualno – koji, bez obzira što prof Jadczyk govori kako oni razmišljaju o tome što im se kaže, da to provjeravaju… samo slijede navode naprednijih duhovnih bića koja pokušavaju shvatiti kroz krnju znanost.

Uzmimo opet u obzir odnos modernih tehnologija i kanaliziranja koje crpi snagu osobe koja prima informacije (nadovezujem se na poviše o modele prijenosa informacija). Ne bi li bilo logičnije da si mi sami iz budućnosti napravimo download cijele skripte učenja na kakav harddisk i na taj način sačuvamo energiju kanalizatora? Evo na što mislim: ' In 1967, Edison allegedly spoke through West German clairvoyant Sigrun Seuterman, in trance, about his earlier efforts to develop equipment for recording voices from the beyond. Edison also made suggestions as to how to modify TV sets and tune them to 740 megahertz to get paranormal effects. (Session recorded on tape by Paul Affolter, Liestal, Switzerland). - The Lost Journals of Nikola Tesla, stanica 69. – eksperimenti su potvrđeni i duhovi su se spojili na telku)'.

Idemo dalje, kanalizirane poruke su krcate destruktivnim informacijama koje utječu na podsvijest (otmice, otkidanje dijelova tijela..pa da ne nabrajam jer mi se smuči) što opet, jedna napredna civilizacija stvarno ne bi imala potrebe raditi uz svu silnu tehnologiju koju baštine osim ako baš ne uživaju u mrcvarenju ljudskih tijela.
Otmice kao takve se uzimaju zdravo za gotovo, što dakako učenici prihvaćaju te im se govori koliko su puta sami bili oteti kako bi se informacija usadila i prihvatila pod normalan modus operandi naprednih rasa. I za kraj, ali ne kao posljednje što se može reći, već što mi je ostalo na vrhu jezika, sesije su pune tehničkih podataka. Zašto tehničkih kad ih velika većina ljudi ne može shvatiti bez prethodnog studiranja, poznavanja matematike, fizike…? Ne vodili to opet k tome da se neki autoritet postavi kao tumač svih tih informacija stadu koje će mu opet povjerovati jer on kuži tehničke upute? Itd itd.

Iz ovih komentara je moguće sintetizirati slijedeće: zavlače nas! Siguran sam da teta prima informacije, ali i da one ne dolaze od nas samih iz budućnosti jer bismo se time odrekli mogućnosti da se u ovom periodu razvijamo samostalno, dakle ispada da smo nesposobni. Evo malo dramskog tona pri kraju: Neka i jesmo, ali dajte nam, vi ljudi budućnosti, da barem pokušamo sami doći do odgovora, dajte nam upute koje treba slijediti, nemojte nam davati odgovore. Stvorimo zajedno bazu konstruktivnim informacijama i omogućimo si uvijete za razvoj, nemojmo se ponovno stavljati u stado ovaca i navlačiti krzno budućnosti kada već oko sebe imamo probleme koje smo kadri riješiti sami…

Puno su mi draži izvor plejdici, mada opet, sve se to nekako svodi na duhovni cosmopoliten, elle i slične. No to je moje mišljenje, koje neka i bude pogrešno, ali neka ostane moje.

Za kraj ovog dijela bih se još osvrnuo na đavla. Taj tvoj komentar Arargone nije bio na mjestu jer si mi u usta stavio kolokvijalna tumačenja institucije religije koju nikako ne poštujem. Mnogo je jaka insinuacija u tvom komentaru i time si me poprilično svrstao u kategoriju nekog religijskog fanatika.. (ovo ti ne kažem jer sam se našao povrijeđenim, nego da ti uzvratim uslugu o isključivosti i lakomislenosti temeljem pisane riječi na forumu). Religija je krasna stvar, ali je tek moramo otkriti.
Ne smatram da postoje takvo mjesto kao što je pakao i raj, ne smatram su đavao i pobočnici suština zla jer bi se za tu poziciju morali prvo izboriti s ljudima koji su kadri baciti atomsku bombu i ubiti 60,000 ljudi u jednom danu, 100 milijuna u 20 st, no spomenuti duhovni entiteti postoje – nikako u kontekstu kojeg si karikirao – već također u formi učitelja (neka se ovo uzme u obzir s velikim razumijevanjem jer mi nije namjera reći da nas đavli školuju da budemo ljudi!!!). Mi ljudi dopuštamo takovim duhovnim entitetima manifestaciju njihovih crnih misli. Za razumijevanje ove izjave je nužno čitanje Steinerovih knjiga i predavanja koje naprosto nije moguće ukratko prepričati. ljudi su 'malo' pogrešno protumačili priču o duhovima, onim dobrim i onim zlim. Svi oni nas nečemu uče, a ima ih dovoljno da nam stvarno ne trebaju još nekakve slike iz budućnosti.

Artist, pitao si temeljem čega sam došao do zaključka da E.T. ne postoji u obliku sivih, reptila... Ne mogu ni izbliza odgovoriti s dovoljno informacija, umorilo me je kanaliziranje ovog teksta :tongue: šalim se naravno, no stvarno nije moguće tek tako dati odgovor na ta pitanja. Ima jedna kratka knjižica koja će ti pomoći 'duhovno vodstvo čovjeka i čovječanstva – r. steiner', potom možeš nastaviti s akaše kronikama' nisam ih još čitao, no nekako osjećam što tamo piše. Moraš sam brate odraditi malo čitanja, nemoj čekat da ti neki lik servira odgovore jer će te vjerojatno, što se u narodu kaže, sjebat!

Dakle, nisam kadar prenijeti sve potrebne informacije u ovom trenutku jer sam ih u posljednjih nekoliko tjedana ubacio mnogo u svijest i tek ću prilikom sistematizacije derivirati misli koje ću tada lako verbalizirati bez da mi tok istih bježi s teme na temu kojih stvarno ima mnogo. Primi moje iskrene isprike što se povlačim do tog trenutka. Odgovor bi trebao biti vezano uz razvoj planeta, razvoj duhovnih bića, kozmosa, filozofiju, religiju,..i njihove međuodnose iz kojih je jasno da bi prisutnost npr reptila gadno smetala na putu. Iinače, oni su bili prisutni na atlantidi, ako sam dobro zapamtio, ali ne u formi kakva nam je prezentirana i od tada su dio podzemlja od kuda i naviru negativne duhovne hijerahije poput slijedećih:

tesla je bio veliki duh /inkarniran u istom periodu kad i steiner - obično se inkarniraju u isto vrijeme pa tako u svim razdobljima kada su bili prisutni jači igrači imaš onih s dobre i onih s loše strane/, no on je predstavljao sile magnetizma (tamne sile), mijenjao je polaritete zemlje, uzrokovao munje i igrao se s ravnotežom planeta, dimenzijama itd. to bijeli igrači kako ih nazivam ne rade. Iz iste garniture su današnje kanalizirane poruke Kryona za kojeg pobornici kažu 'entitet iz magnetne službe, on je podesio mrežu ljubavi oko Zemlje koja je pomogla da se dođe do kvantnog skoka. Dao je potpune informacije o tome kako će čovejanstvo ostvariti nov kvalitet življenja na Zemlji. Kanal je Lee Caroll od 1993 do 2003. Preko 5.000 učenja', a ja ću ti reći da nas sve to vraća NAZAD u materiju kojoj smo toliko skloni. Od svih ti kanaliziranih entiteta i njihovog djelovanja, osobno je ne vidim nikakve koristi. O kakvim oni mrežama ljubavi govore pobogu? Radi se još jednom o obrnutom simbolizmu, čini se.
U jednom predavanju o ahrimanu, steiner je rekao 'zamislite da na zemlju dođe marsovac i pri tome ne kažem da on postoji', recimo da jedna takva izjava, prema mnogima, najvećeg učitelja u posljednjih 2000 godina (od danas gledano), meni sasvim dovoljna da posumnjam u sve ovo o čemu smo govorili. Nakon čitanja njegovih knjiga koje su što se mišljenja, forme i ritma ČUDO u odnosu na ova kanalizirana učenja, dakako postaje jasno kako taj čovjek nije pričao u prazno već da nam je svima donio impuls kojem se eto opet svim silama odupiremo jer se od nas iziskuje rad na sebi na mjesto pokoravanja kojekakvim vanzemaljcima koji će odraditi posao umjesto nas.

Za kraj vas sve od srca pozdravljam!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmicama
PostPostano: pet jun 25, 2010 9:19 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto mar 07, 2006 5:11 pm
Postovi: 1310
pravilaigre je napisao/la:
Ponekad intuitivno primim moralni impuls koji je toliko snažan da moja prva reakcija bude afektivna u smislu da se nedovoljno jasno izrazim.


Da li ukljucujes mogucnost da taj 'intuitivni moralni impuls' moze dolaziti iz nekog "negativnog misaonog centra", vanjskog ili mozda tvog unutrasnjeg? Ili mozda mislis da "ispravnost/pozitivnost" tj. "istinitost" sopstvenih intuitivnih impulsa ne treba dovoditi u pitanje, i da su oni uvek pozitivni?

Citat:
Isključivost u bilo kojem obliku nikako nije odlika duhovnosti. Slažem se, no imam pravo isključiti informacije za koje smatram da nisu točne, npr. isključiv sam po pitanju vjere u slijepo samo zato jer se pojavi netko ili nešto što okreće moj ili nečiji svijet za 180 i počinje njime upravljati. Ako se pak pojave nove spoznaje, kao rezultat individualnog rada, koje će me odvesti u suprotnom smjeru, neću imati problem prihvatiti ih, dapače.


Moram reci da se apsolutno slazem sa ovom recenicom koju sam boldao. Principi koje si naveo su gotovo isti onima koje i ja primenjujem, i koji se na posredan nacin preporucuju kroz literaturu i materijale na koje skrecemo paznju na forumu. Mada, to se mozda ne moze shvatiti samo kroz letimicno prelistavanje foruma bez ulaganja malo vise truda. Sa druge strane, cini mi se da sam ja primenjujuci iste principe kao i ti dosao do suprotnog zakljucka. Da "vanzemaljci" ipak postoje, samo da to nisu bas vanzemaljci kakve ljudi uglavnom zamisljaju. Cak ni termin "vanzemaljci" nije pogodan za opisivanje, kao sto je i pitanje njihove forme totalno nebitno, u smislu da li su reptili ili nesto drugo. Licno najvise koristim opisne termine tipa "4D OPS entiteti" ili mozda "negativni entiteti sa vise oblasti postojanja", ili "hiperdimenzionalni entiteti".

Citat:
No u sferi vanzemaljaca sam bio i drago mi je da sam, možda naivno i lakomisleno, iskoračio iz nje. Jer, smatram da su destruktivne, a i slab sam s silnom znanstvenom terminologijom koja je okružuje.


Slazem se da se u temama o vanzemaljcima provlaci dosta destruktivnih informacija, od kojih su dobar deo sigurno i lazne informacije. Ali sa druge strane, mislim da nije ni dobro u celosti ignorisati neke informacije samo zbog toga jer se nama licno cine destruktivne ili "ruzne". To sto mi "okrenemo glavu" na drugu stranu nece uciniti da "destrukcija" oko nas nestane.

Citat:
Dobro si primijetio – nisam pročitao forum u potpunosti, naime, smatram da je forma koju nudi forum zbunjujuća i iziskuje previše vremena poradi mnoštva 'mišljenja' koja naprosto nemaju vezu s niti koju si krasno opisao u tekstu o duhovnom karijerizmu.


Da, prema onome sto pises lako se moze primetiti da nisi ulozio nikakav trud da razmislis ili uvidis na kakvu "sustinu" se skrece paznja na forumu. A cini mi se da ne obracas paznju ni na neke sitnice koje bi ipak "trebalo" da primetis, kao sto je cinjenica da taj tekst o 'duhovnom karijerizmu' nisam pisao ja, niti sam ga osmislio.

Citat:
I sad nas to dovodi do nas samih iz budućnosti koje si istaknuo. Nisam pročitao sve sesije jer je mi se nakon njih desetak počela stvara ogromna nelagoda u mislima. Obzirom da nisam znanstvenik, ne mogu ulaziti u teoriju i modele samog kanaliziranja kroz planete, skretnice ili kuda li sve ne prolaze informacije prije nego ih teta primi tijekom seanse.


Da, iz tvog pisanja i misaonih koncepata koje si izneo u dosadasnjim postovima, se vidi da nisi citao transkripte kao ni Ra materjal. Posle desetak procitanih sesija ne moze se apsolutno nista zakljuciti. Pitao sam te da li si procitao te kanalisane materijale zato sto se tvoja prica o vanzemaljcima i tome kako si zakljucio da ne postoje, moze odnositi samo na druge materijale koji pricaju o vanzemaljcima kao sto je Icke na primer. U ovim "kanalisanim" materijalima, vanzemaljci se spominju u jednom totalno drugacijem kontekstu, a njihovo postojanje se bolje moze protumaciti kroz sferu filozofije i duhovnosti nego tehnicko-materijalnu. Sta vise, prema onome sto ti pises mozda se moze naslutiti da mislis na istu sustinu koja je prezentovana i u tim materijalima, ali je forma drugacija.

Citat:
Ovdje ću pokušati ukazati na nedosljednosti, a vi vidite što ćete s njima.


Stvar je u tome da ti ne mozes ukazati na nedoslednosti u necemu sto nisi procitao. Nije dovoljno procitati desetak sesija materijala da bi se mogao doneti neki "zakljucak". Ukoliko ti zelis da doneses svoj "sud" o necemu na osnovu tako malo procitanih informacija, to bi znacilo da takav zakljucak ne moze biti "objektivniji" neko jasan izraz "wishfulthinkinga". Dakle, ukoliko zelis da kritikujes nesto, ili "ukazujes" na nedoslednosti, onda prvo to moras procitati. Ako nesto ne procitas, a spominjes na nacin na koji si ti uradio kada si nabrajao materijale koje si kao procitao i koji su navodno dezinformacija, otprilike od Ickea i Sitchina pa do kanalisanih materijala, onda takvo postupanje nije u redu, i pre svega je neiskreno. Ovde pre svega mislim na princip.

Citat:
Uzmimo dakle tezu da kasiopejci predstavljaju nas iz budućnosti. Naravno, moramo uzeti u obzir činjenicu da daleka budućnost podrazumijeva i daleko naprednije tehnologije što oni i sami govore da je tako. Pitanje koje se ovdje odmah nameće jest, dobro pobogu, zašto se koristi forma kanalzirianja u obliku koji nalikuje santa barbari u tisuću nastavaka?


Mozda ne bi bilo lose da ipak procitas nesto pre nego sto das svoje "zamerke". Mozda bi onda uvideo "gresku" u pitanjima koje si postavio, jer prema konceptu koji je prezentovan, entiteti sa 6D se ne mogu vezati za pojmove kao sto su "tehnologija" ili "buducnost".

Citat:
Ne bi li bilo logičnije da si mi sami iz budućnosti napravimo download cijele skripte učenja na kakav harddisk i na taj način sačuvamo energiju kanalizatora?


Ne znam sta bih ti rekao na ovu konstataciju?!
Jedino mozda, da neozbiljno prilazis celoj ovoj "tematici", sto je u stvari neodgovorno prema ljudima i energiji koju oni trose da bi sve ovo citali.

Citat:
Idemo dalje, kanalizirane poruke su krcate destruktivnim informacijama koje utječu na podsvijest (otmice, otkidanje dijelova tijela..pa da ne nabrajam jer mi se smuči) što opet, jedna napredna civilizacija stvarno ne bi imala potrebe raditi uz svu silnu tehnologiju koju baštine osim ako baš ne uživaju u mrcvarenju ljudskih tijela.


Da li mislis da, ako su neke informacije destruktivne da ih onda treba ignorisati u celosti, ili "zauzeti" stav da su neistinite?

Citat:
Otmice kao takve se uzimaju zdravo za gotovo, što dakako učenici prihvaćaju te im se govori koliko su puta sami bili oteti kako bi se informacija usadila i prihvatila pod normalan modus operandi naprednih rasa. I za kraj, ali ne kao posljednje što se može reći, već što mi je ostalo na vrhu jezika, sesije su pune tehničkih podataka. Zašto tehničkih kad ih velika većina ljudi ne može shvatiti bez prethodnog studiranja, poznavanja matematike, fizike…? Ne vodili to opet k tome da se neki autoritet postavi kao tumač svih tih informacija stadu koje će mu opet povjerovati jer on kuži tehničke upute? Itd itd.


Koliko sam primetio, tamo ima malo "tehnickih" podataka za koje se ne moze shvatiti sta znace nakon kratke potrage na netu, ili malo razmisljanja kada su u pitanju podaci "apstraktne" prirode. Samo je potrebno uloziti malo "truda" i volje.

Citat:
Ako opet pogledamo formu kanaliziranja, ispada da se zapravo nismo previše opametili ni u budućnosti. Jer, da jesmo, onda bi recimo najbolje rješenje bilo da se učenje svede na to da se polaznike škole, te moderne adepte koje nazovamo kanalizatorima, nauči recimo kako da sami uđu u akaše (nemojte ovdje spomenuti E. Caysea) i provjere određene informacije, no to se ne čini već im se serviraju gotove informacije ponuđene nakon njihovih pitanja


Ne bih se slozio sa ovim, jer mislim da je upravo suprotno. Mislim da je u ovom slucaju zanimljivo sto ti materijalu zameras ono sto drugi ljudi koji su citali jako cesto zameraju, samo obrnuto. Ljudima uglavnom smeta sto kas uvek daju dvosmislene odgovore i nikada ne kazu nista do kraja nego preporucuju da to sami istrazimo i razmislimo, odnosno retko "serviraju gotove informacije", i to cesto smeta ljudima koji citaju.

Citat:
Prihvaćajući mogućnost da se radi o vjerodostojnom izoru, automatski se stavljaju u poziciju učenika – odnos učenik/učitelj je prisutna kroz sve faze razvoja čovječanstva, no nakon što je donje astralno tijelo postalo dovoljno jako (veće od gornjeg) da u sebe primi 'ja', takav se odnos napušta kako bi čovjek mogao nastaviti svoj duhovni razvoj individualno – koji, bez obzira što prof Jadczyk govori kako oni razmišljaju o tome što im se kaže, da to provjeravaju… samo slijede navode naprednijih duhovnih bića koja pokušavaju shvatiti kroz krnju znanost.


Mozes li reci, da li je ovaj deo koji sam boldovao, deo nekog posebnog ucenja ili knjige, ili je to tvoj licni zakljucak na osnovu gomile procitanog materijala?

Citat:
Iz ovih komentara je moguće sintetizirati slijedeće: zavlače nas!


Na zalost ne bih se slozio. Iz ovih tvojih komentara se moze zakljuciti samo da ti u stvari ne znas o cemu pricas, i da si svoje zakljucke koje ovde prezentujes kao da su "ziva istina" u stvari doneo samo na osnovu svog "wishfulthinkinga", jer je to jedino sto se moze reci kada neko ima tako jasno definisano misljenje a da zapravo nije procitao to o cemu prica.

Citat:
Za kraj ovog dijela bih se još osvrnuo na đavla. Taj tvoj komentar Arargone nije bio na mjestu jer si mi u usta stavio kolokvijalna tumačenja institucije religije koju nikako ne poštujem. Mnogo je jaka insinuacija u tvom komentaru i time si me poprilično svrstao u kategoriju nekog religijskog fanatika.. (ovo ti ne kažem jer sam se našao povrijeđenim, nego da ti uzvratim uslugu o isključivosti i lakomislenosti temeljem pisane riječi na forumu). Religija je krasna stvar, ali je tek moramo otkriti.
Ne smatram da postoje takvo mjesto kao što je pakao i raj, ne smatram su đavao i pobočnici suština zla jer bi se za tu poziciju morali prvo izboriti s ljudima koji su kadri baciti atomsku bombu i ubiti 60,000 ljudi u jednom danu, 100 milijuna u 20 st, no spomenuti duhovni entiteti postoje – nikako u kontekstu kojeg si karikirao – već također u formi učitelja (neka se ovo uzme u obzir s velikim razumijevanjem jer mi nije namjera reći da nas đavli školuju da budemo ljudi!!!). Mi ljudi dopuštamo takovim duhovnim entitetima manifestaciju njihovih crnih misli. Za razumijevanje ove izjave je nužno čitanje Steinerovih knjiga i predavanja koje naprosto nije moguće ukratko prepričati. ljudi su 'malo' pogrešno protumačili priču o duhovima, onim dobrim i onim zlim. Svi oni nas nečemu uče, a ima ih dovoljno da nam stvarno ne trebaju još nekakve slike iz budućnosti.

Artist, pitao si temeljem čega sam došao do zaključka da E.T. ne postoji u obliku sivih, reptila... Ne mogu ni izbliza odgovoriti s dovoljno informacija, umorilo me je kanaliziranje ovog teksta :tongue: šalim se naravno, no stvarno nije moguće tek tako dati odgovor na ta pitanja. Ima jedna kratka knjižica koja će ti pomoći 'duhovno vodstvo čovjeka i čovječanstva – r. steiner', potom možeš nastaviti s akaše kronikama' nisam ih još čitao, no nekako osjećam što tamo piše. Moraš sam brate odraditi malo čitanja, nemoj čekat da ti neki lik servira odgovore jer će te vjerojatno, što se u narodu kaže, sjebat!

Dakle, nisam kadar prenijeti sve potrebne informacije u ovom trenutku jer sam ih u posljednjih nekoliko tjedana ubacio mnogo u svijest i tek ću prilikom sistematizacije derivirati misli koje ću tada lako verbalizirati bez da mi tok istih bježi s teme na temu kojih stvarno ima mnogo. Primi moje iskrene isprike što se povlačim do tog trenutka. Odgovor bi trebao biti vezano uz razvoj planeta, razvoj duhovnih bića, kozmosa, filozofiju, religiju,..i njihove međuodnose iz kojih je jasno da bi prisutnost npr reptila gadno smetala na putu. Iinače, oni su bili prisutni na atlantidi, ako sam dobro zapamtio, ali ne u formi kakva nam je prezentirana i od tada su dio podzemlja od kuda i naviru negativne duhovne hijerahije poput slijedećih:

tesla je bio veliki duh /inkarniran u istom periodu kad i steiner - obično se inkarniraju u isto vrijeme pa tako u svim razdobljima kada su bili prisutni jači igrači imaš onih s dobre i onih s loše strane/, no on je predstavljao sile magnetizma (tamne sile), mijenjao je polaritete zemlje, uzrokovao munje i igrao se s ravnotežom planeta, dimenzijama itd. to bijeli igrači kako ih nazivam ne rade. Iz iste garniture su današnje kanalizirane poruke Kryona za kojeg pobornici kažu 'entitet iz magnetne službe, on je podesio mrežu ljubavi oko Zemlje koja je pomogla da se dođe do kvantnog skoka. Dao je potpune informacije o tome kako će čovejanstvo ostvariti nov kvalitet življenja na Zemlji. Kanal je Lee Caroll od 1993 do 2003. Preko 5.000 učenja', a ja ću ti reći da nas sve to vraća NAZAD u materiju kojoj smo toliko skloni. Od svih ti kanaliziranih entiteta i njihovog djelovanja, osobno je ne vidim nikakve koristi. O kakvim oni mrežama ljubavi govore pobogu? Radi se još jednom o obrnutom simbolizmu, čini se.
U jednom predavanju o ahrimanu, steiner je rekao 'zamislite da na zemlju dođe marsovac i pri tome ne kažem da on postoji', recimo da jedna takva izjava, prema mnogima, najvećeg učitelja u posljednjih 2000 godina (od danas gledano), meni sasvim dovoljna da posumnjam u sve ovo o čemu smo govorili. Nakon čitanja njegovih knjiga koje su što se mišljenja, forme i ritma ČUDO u odnosu na ova kanalizirana učenja, dakako postaje jasno kako taj čovjek nije pričao u prazno već da nam je svima donio impuls kojem se eto opet svim silama odupiremo jer se od nas iziskuje rad na sebi na mjesto pokoravanja kojekakvim vanzemaljcima koji će odraditi posao umjesto nas.

Za kraj vas sve od srca pozdravljam!


Iskreno govoreci 'pravilaigre', nemam dovoljno vremena i energije da bih ti sada objasnio nesto sire od onoga sto vec jesam, ali cu u tom smislu biti "otvoren" i jasno ti reci. S obzirom na tvoj nastup na forumu od kada si dosao, i onome sta pises i kako to pises, nacina na koji se obracas citaocima, usudicu se da kazem da ti imas "sindrom mesije", koji smo inace vec dosta puta videli ovde na forumu u razlicitim formama, i koji nije dobrodosao. Po tvom ponasanju se vidi da ti ne uvazavas mesto na koje si dosao, niti obracas paznju na principe koje prezentujemo kroz materijale, iako tu ima dosta dodirnih tacaka sa "tvojom pricom", ali ti te slicnosti jednostavno ne vidis ili ne zelis da vidis.

Na kraju, rekao bih ti samo da imas na umu to da ovaj forum nije javna oglasna tabla, i da ima svoju koncepciju. Ne uvazavati tu koncepciju, a istovremeno raditi nesto sto je toliko razlicito od nje kakav je stav da vanzemaljci ne postoje, u stvari nije u redu, a nije ni prihvatljivo za forum. U tom smislu se nadam da ces vise razmisliti o svemu tome, pre nego sto pocnes da nam objasnjavas "svoje vidjenje price".


Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmicama
PostPostano: pet jun 25, 2010 10:10 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned feb 28, 2010 4:29 pm
Postovi: 355
Ma nisam mogla ne reći....
Hahaha, koje edukativno šamaranje ](*,), Aragorn :thumbup:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmicama
PostPostano: sub jun 26, 2010 11:12 am 
Offline
isključen/a

Pridružen/a: uto jun 01, 2010 1:44 pm
Postovi: 11
Ajme ajme ajme! - tako se čude mesije :lol: - ovako ćemo Aragorne, obzirom da ću se sam, prije nego me tvoje krivo mišljenje potencijalno protjera s foruma tj zabrani pristup, udaljiti i nastaviti pravim putem, pokušat ću ti prethodno objasniti tvoju zabludu i to zato jer te cijenim bez obzira što pričaš gluposti. Čak i važniji povod ovom tekstu je taj što te mnogo članova foruma cijeni što te postavlja u poziciju meritorne osobe, osobe od povjerenja, a to definitivno nisi, a to pak znači da ih navodiš na kriva mišljenja i skrećeš s puta. U prilog tome ide gruppie /Znak srećo, nemoj da se ljutiš, ja volim da se šalim! Jer kao što je Hesse znao reći, u trenucima sranja jedino što čovjeku preostaje jest humor/ koja se javila i drži ti štangu upravo s tog naslova.

Idemo redom. Nakon što si natuknuo, i time još jednom pokušao omalovažiti moje djelovanje ovdje, moram reći da moralni impulsi mogu biti pogrešni. To je točno. Međutim ja sam eto siguran da moj izvor nije pogrešan, mada sam pio vodu neku vrijeme s onog zagađenog izvora i jednim dijelom, poradi toga napisao gluposti i neistine u knjizi zbog čega ću se naslušat šala i omalovažavanja na svoj račun. Tako je moralo biti.

Volio bih ti u početku reći da si dakle bio u pravu po pitanju Izvora, no ono što bi ti svaki psihijatar dostojan te titule rekao, komentare koje si uputio meni si zapravo uputio sebi. Na dobrom si putu i stoga sam se odlučio na ovaj tekst. Tvoji impulsi dragi Aragorne su pogrešni (ovo se odnosi samo na teme koje smo međusobno načeli – vjerujem da radiš mnoge dobre stvari ovdje, ali rade to i iluminati koji su primorani za svako svoje zlodjelo napraviti i dobro djelo, sa,o što to obično biva lažno filantropsko djelo koje im samo daje snagu iluzijama – ne optužujem te već ti navodim primjere). Sada mi je također i jasno da nisi shvatio tekst o duhovnom karijerizmu što baca svjetlo na tvoje komentare, no obzirom da si se ulovio na jedan detalj koji ti je zasvijetlio iz podsvijesti, ima nade za tebe :thumbup:

Krenimo stoga od tebe. Poistovjetio si se s velikim Atlantskim duhom, možda te podsvjesno vežu sjećanja na taj period, što me ne čudi obzirom na tvoje komentare, stoga evo što bi morao znati o tom periodu atlantide. Isto te tako molim da se posavjetuješ s članom koji je napisao spomenuti tekst, neka ti ona/on objasni o čemu će ovdje biti riječi – i to u slučaju i da ta individua također nije zabrazdila što ne znam jer nisam čitao druge postove, ah površan sam što da ti govorim.

U prvom razdoblju atlantide, čovjek je bio u potpunosti pod ingerencijom i vodstvom viših duhovnih hijerarhija (rekli bi ti ti ljudi, baš kao i oni u kasnijim epohama da ih vode Bogovi) i nije imao razvijen organ mišljenja, no imao je daleko bolju moć pamćenja (ovo stanje je recipročno u ovoj našoj poatlantskoj epohi – petoj po redu) što i sam dokazuješ jer niti si pratio niti razumio ni zapamtio što sam do sada napisao. U tom je dakle periodu ono spomenuto astralno tijelo bilo veće s gornje strane što je omogućavalo direktno ulijevanje informacija iz duhovnog svijeta – možemo reći da su tada svi ljudi bili vidoviti tj da su 'kanalizirali' informacije. Ako preskočimo prva dva poatlantska razdoblja (indijsko i praperzijsko), evo nas u Egiptu gdje se po prvi puta javlja mišljenje – to možeš pratiti od pojave 'Menesa' kojim su ljudi označavali pojavu prvih misaonih bića (vidi također i Manu-a koje je prvi glavni nosilac mišljenja, također i Minosa u Grčkoj koji je stvoritelj načela ljudskog mišljenja). U tom periodu ćeš naići na reference o Bogovima koji su vodili čovjeka, a ako se odlučiš, što se iskreno nadam, spoznati Istinu, onda ćeš i naučiti tko su ti Bogovi bili.

Pojavu mišljenja simbolizira labirint (ilustracija strukture mozga) koja tako ukazuje na opasnost u kojoj se čovječanstvo od tog perioda našlo, a to je opasnost da se zagube u mišljenju kao što se može zagubiti u labirintu i upravo se to dogodilo tebi, dragi prijatelju (ovo to govorim iz vlastitog iskustva koje mogu prepoznati u tvom nastupu). U tom periodu smo se počeli osjećati kao slobodne individue, dakle javlja se 'Ja'. U prilog tome možeš pogledati grčku arhitekturu i kipove gdje čovjek dolazi u prvi plan. U trećoj poatlantskoj epohi (egipatsko-kaldejskoj) duhovno je vodstvo koje je djelovalo 'kanaliziranjem' kroz posvećenike dalo materijalistički impuls koji kulminaciju doživljava upravo u našoj epohi – vratit ću se na ovo kasnije. Primjer materijalističke doktrine su balzamacije tijela jer su egipćani smatrali da razvoj duše ovisi o materiji – tijelu što je naravno krivo. U svim do sada spomenutim razdobljima imamo dvije osnovne duhovne struje, jednu koja čovječanstvo posrednim ili neposrednim putem vodi pravocrtno do cilja (što dakako nije dobro jer rezultira zanesenošću) i druga koja ga koči i na taj način stvara ravnotežu – tako je i sada, tako će i biti do isteka sedme epohe kada ćemo završiti svoj put. Ključ je dakle oduvijek bio i jest u ravnoteži koja je grdno narušena, ako se mene pita, u ovoj našoj epohi jer smo dopustili silama kočenja da nas zavedu materijom. Svejedno, sada kada je tehnologija (proizvod materijalizma) došla na visoke razine, red je da duhovnost ulovi korak, ako mi dopustiš tako se izraziti. O duhovnosti vidiš 'mi iz budućnosti' u onim santa barbara nastavcima ne govore gotovo ništa, čime pobijaju sami sebe, a tebe su ponudili kao krunski dokaz svog nepostojanja. Pozvao si me također i da pogledam Ra amterijale, pa rekoh da spomenemo da su osim Agagorna, materijalističku konjanicu atlantide činili Ra i treći poznatiji pod imenom Thot (u nekim izvorima Thot Hermes). Svi odreda predstavljaju struje kočenja, bazirane dakle na materijalnom, bazirane na seksulanoj energiji i jedan od njihovih osnovnih zadataka jest skretati čovjeka s njegova duhovnog puta. Ne mogu reći da ga nisu odradili dobro, no smiješni su zapravo kada čovjek shvati pravu BIT i ISTINU, o kojoj spomenuti, pa tako ni njihove glavni predstavnici u ovom periodu ne govore ništa, već 'furaju' svoj film kočenja. Vidi Drunvala koji je trenutno, koliko sam uspio saznati, najjači predvodnik te struje.

Sad sa se vratim na materiju i tvoje navode i komentare. Ti prijatelju promoviraš upravo takvo učenje. Materijalno, apstrakno, nedostatno i krnje – podložno rastavljanju i ukazivanju na nedostatke čak i ovozemaljskoj svijesti koja je tek prva razina što ti je trebalo biti jasno iz mog prošlog posta. Kada to ne bi bilo istina, onda se ne bi ophodio sa mnom kao s nekim neprijateljem, već bi postavio pitanja na koja ti ovdje dajem odgovore i to ne zato jer sam ih osobno smislio, već zato jer cijelo vrijeme istražujem nakon što sam shvatio svoj zajeb, educiram se i širim svoje spoznaje.

Mogu ti reći da ne treba puno vremena da se čovjek probudi kada mu pod ruku konačno dođu knjige Istine. Prilikom još jednog od tvojih dječjih komentara i napada si pitao od kuda mi informacije o astralnim tijelima, pa ću još jednom ponoviti – iz jedinog vjerodostojnog izvora – antropozofije. Tamo nećeš pronaći destruktivne informacije o otmicama i sličnim iluzijama, možeš me držati za riječ, već ćeš nakon nekoliko knjiga shvatiti proporcije zajeba koje jednim svojim dijelom ovdje zastupaš.

Rekao si da nije moguće dati sud nakon 10 pročitanih sesija, pa bih volio reći da je to moguće i nakon jedne što sam i napravio, a ostalih 9 sam pročitao 'na silu' zbog tebe, dragi prijatelju. Dovoljan ti je JEDAN dobar filtar (ISTINA) i pravilno mišljenje da bi znao razaznati dobro od lošeg, da bi znao prepoznati sile kočenja od sila razvoja o kojima sam prethodno govorio.

Hehe, sad vidim da ti se nije svidjela šala na račun skidanja podataka na harddisk [-X [-X šteta. Vidi ovako, znam što podrazumijevaš pod 6D, tamo sam napisao da bi obzirom na put koji smo prošli u budućnosti trebali znati da smo 'u prošlosti' koristili računala. I opet, proučavao sam svu tehničku terminologiju i zakone do mjere koja mi je bila potrebna za razumijevanje, no napisao sam da sam 'slab' s time,a ti se odmah ulovio za tu slamku, izvukao je iz konteksta kako bi ukazao na svoje 'ispravno' mišljenje i stavove. Nije li to isključivost koju si mi spočitao u svom prvom obraćanju? Dodaj u to pitanje i opetovano navođenje i ismijavanje količine materijala koju sam pročitao, čisto da shvatiš što radiš.

I zaključno bih rekao da cijenim sve prisutne jer u njima vidim onu božansku iskru, ono stalno, a ne ova privremena kriva mišljenja. Vidiš prijatelju, ja predstavljam skupinu koja stoji u vrsti, nemam se potrebu isticati, promovirati niti reklamirati za što sam također optužen. Moja zadaća ovdje jest bila ukazati na destruktivne struje u nadi da ćeš ih ti, pa tko i poštovani članovi foruma, prepoznati. Tebi od srca preporučam da pronađeš vremena i snage koji ti prema tvojim riječima manjkaju i educiraš se jer se trenutno ponašaš poput djeteta kojemu je neki 'mesija' došao uzeti čokoladu. Ja mesija nisam (trebao bi updejtati i definiciju te riječi), ali si prijatelju dijete bez obzira što si vjerojatno mnogo potkovaniji u nekim temama od mene. Nemoj me krivi shvatiti, morao sam te uzeti 'na zub' jer si se otvorio i direktno napao moju malenkost, i mnogostruko važnije – svojim si djelovanjem ugrozio sve ljude na ovom forumu. Shvaćaš li svoju odgovornost? Jesi li spreman ispričati se svima nakon što se educiraš? Želiš li nastaviti ne raditi ništa i čekati slijedeću sesiju koja će ti dati smisao dok đavli kolo vode ili ćeš se zauzeti, jer to jesi kadar, za ljude koji te ovdje slušaju?

Spominješ koncepciju foruma, pa evo ti i jedan prijedlog da je unaprijediš. Povedi temu o tome jesi li možda skrenuo s puta i zašto ti se to 'možda' dogodilo, proanaliziraj svoje djelovanje i usporedi ga s slobodnim mišljenjem, provjeri svoje izvore podataka, provjeri svoje obrasce ponašanja i mišljenja, ukaži na bit jer ako ne spoznate dvije struje duhovnog vodstva, vrlo vjerojatno ćeš nastaviti krivim putem.

Predlažem da ne odgovaraš iz svog trenutnog fonda 'znanja' jer ćeš se samo dodatno zakočiti, već se educiraj i nastavi putem koji ti ovdje natuknut i uzmi i obzir i prethodne postove jer ovdje nisam ponavlja informacije koje si krucijalne za spoznaju, a tamo su bile navedene. Evo jedna krasna stvar za kraj, pa neka nam ona svima zagolica iskonsko u nama i pomogne da se trgnem iz materijalističkog sna. Slušaj riječi pozorno jer mnoge su Istine tamo.



A sada, prognat ću sebe s ovog foruma jer vjerujem da ćeš nastaviti dalje pravim putem i bez budale s sindromom mesije :hello2:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmicama
PostPostano: sub jun 26, 2010 12:17 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto mar 07, 2006 5:11 pm
Postovi: 1310
Pravilaigre, mislim da skoro nismo imali ovde na forumu nekog ko sa toliko predrasuda, predubedjenja i pogresnih pretpostavki tako sigurno nastupa sa pozicije "ja znam", i pretenduje da su njegovi ocigledno subjektivni wishfullthinking "sudovi" neka "ultimativna istina". Cini se da pored toga sto ne uvazavas ono sto se tebi licno subjektivno ne dopada, imas i potrebu da vredjas.

Nazalost sada nemam dovoljno vremena i energije da citiram tvoj post i objasnim zasto mislim da su principi po kojima si pisao svoje misli u stvari 'entropicni'. Jedino sto ti jos mogu reci jeste da se nadam da ces ostati dosledan ovoj svojoj izjavi:

Citat:
A sada, prognat ću sebe s ovog foruma jer vjerujem da ćeš nastaviti dalje pravim putem i bez budale s sindromom mesije


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmicama
PostPostano: ned jun 27, 2010 11:38 am 
Offline
isključen/a

Pridružen/a: uto jun 01, 2010 1:44 pm
Postovi: 11
Ne valja Agorne – sjedni 1! :dontknow:

Imam još nekoliko temeljnih stvari za reći, pa ću eto time i završiti jer vidim (brojke pored teme mi to govore, da su ljudi počeli shvaćati što govorim), no opet moram krenuti od tebe jer se tako nudiš. Prvo, ne znam od kuda pobogu zaključuješ da sam pun predrasuda, molim te pročitaj ponovno što sam do sada pisao. Isto vrijedi i za pretpostavke (rekao sam ti da sam jednom krivo pretpostavio, temeljem svih informacija koje sam tada imao u svijesti da vanzemaljci postoje što me, je u kombinaciji s manipulacijama kojima sam podlegao, navelo da povjerujem u vanzemaljce. Moje ponizne isprike samo ponudio na ovom forumu.). Drugo, sudove donosim temeljem zbroja svih istina, dakle nikakve emocije tu nisu uključene jer bi svima trebalo biti jasno da je najniži dio duševnog tijela (duša osjeta) ta koja prima opažaje iz fizičkog svijeta koje je potom potrebno obraditi nepristrano višim tijelom duše (dušom mišljenja) dakle BEZ emocija, empatija i apatija, sviđa mi se ili ne sviđa mi se stanja. U konačnici, ISTINA, pa tako i DOBRO su samostojne cjeline i one će uvijek biti takve bez obzira na to što netko od nas o njima misli temeljem opažaja. Vidiš, zato slobodan čovjek teži spoznavanju Istine i Dobra jer tek tada u njega utječu duhovne snage koje ga jačaju i šire. Treće, u kojem sam te, molim te, molim te, molim te, trenutku uvrijedio? (ako jesam, to je dakako tvoja percepcija jer mi to nije bila namjera niti u najluđim snovima, rekao sam što mislim o tebi i o ostalim članovima ovog foruma i to poprilično koncizno. Bez obzira, tebi osobno nudi najiskrenije od iskrenih isprika ako sam te povrijedio). Četvrto, ponavljaš se govoreći kako nemaš vremena ni energije, a to je karakteristika sansare, petlje u kojoj se nalaziš i iz koje moraš izaći. Peto, koristiš termine poput 'entropije', pa bih trebao znati da entropija NIJE dokazana, baš kao ni kaos što će ti reći svaki dobar matematičar. Vidi ovako, KAOS ne postoji jer bi slijedom takvih misli naše postojanje kao duhovnih bića bilo u potpunosti podložno potencijalnoj dekadenciji koja bi dovela do uništenja, a to neće biti tako bez obzira na sve pokušaje crnog tima. Jednom kada čovjek u sebe primi Istinu, tada individua shvaća i ZNA što joj je činiti. Intuicija je odbljesak duhovnog svijeta gdje ovakvih zabluda i iluzija u koje smo zapadali u fizičkom svijetu naprosto NEMA.

Evo dat ću ti primjer toga što radiš. Prije godinu dana sam za rođendan dobio klasičnu gitaru. Kupio sam si knjigu 'gitara za neznalice' i počeo učiti svirati. Nisam imao nikakvog učitelja i u međuvremenu sam 'savladao' osnovne tehnike sviranja, mada se ne preporučam nikome da me sluša. Problem na koji me smeta pri sviranju jest taj da lijevom rukom krivo držim vrat gitare zbog čega me nakon nekoliko minuta počne boljeti ruka pa moram odmoriti. Sada bi mi bilo pametno da se posavjetujem s nekim tko je imao učitelja sviranja, da mi objasni kako moram vršiti manji pritisak palcem kojim podupirem vrat i pritisak vršiti isključivo prstima. No to ne činim, jer to znam, svejedno nastavljam tvrdoglavo po svome jer mi je dovoljno odsvirati po nekoliko minuta, pa opet nekoliko minuta i opet nekoliko minuta. Zadovoljan sam s time.
Primijeti iz ove priče slijedeće: Prvo – znam da griješim, Drugo – odlučio sam ne napredovati do razine muzičara, Treće – nikada mi neće pasti na pamet nekoga učiti kako se svira gitara. Sad da se vratimo na tebe, ti prijatelju krivo 'držiš gitaru' i nastavljaš to raditi, pritom učiš druge kako se svira i to pogrešno, ali ti NE znaš da to činiš stoga je u tvojoj svijesti sve OK i uvjeren si da sviraš dobro. Zar stvarno tako misliš napredovati? (ovo je retoričko pitanje)

Ono što ti želim reći jest da se moraš educirati jer ću počet mislit da namjerno zavlačiš ljude, a ako je tome tako, onda bi morao znati da jednom kada tvoja duša i duh napuste fizički svijet, da ćeš se naći u poziciji kada će ukupnost tvog djelovanja, sve tvoje misli, riječi i djela, biti evaluirani te će se promatrati koliko si pridonio razvoju Kozmosa i kakav je bio tvoj individualni prinos razvoju. Sukladno tome ćeš si uz duhovno vodstvo odrediti lekcije za narednu inkarnaciju, koja vjeruj mi na riječ, neće biti laka, a to ti prijatelju od sveg srca NE želim jer karma je zajebana stvar ako se ne znaš ophoditi s njome.

Meni stvarno nije problem uz pomoć zanemarivog fonda znanja i spoznaja rastvoriti i proanalizirati svako tvoje djelovanje ovdje, pa tako i ostatka ekipe do razine meni trenutno dostupne, no to stvarno ne želim raditi već ti opetovano govorim da se pokreneš iz mjesta jer te prisutni slijede zbog čega si na svoja leđa postavio dodatan teret koji moraš znati iznijeti. Meni nije namjera učiti te, jer kad bio se i stavio u tu poziciju, a NE stavljam se, ti bi morao slušati, a to ne činiš. Vidiš, učitelji su u školama misterija govorili samo onima koji SU HTJELI čuti i slušati. Razmisli o upravo rečenom!

E sad, kako se ovaj post opet ne bi sveo na to da je tebe 'perem' jer to NE radim, hajde da napravimo zajedno nešto dobro jer jedino tako – ZAJEDNO – možemo napredovati. Đabe je kada se jedan odvoji, pritom ne mislim na sebe već govorim generalno, i počne 'pametovati' do mjere kada mu se to počne zamjerati jer tada svi mi gubimo ili gore, kada ga masa počne slijediti. SVI tada gubimo prijatelju!

Predlažem da vi Administratori otvorite temu i napišete tamo 3 lekcija koje svi ovdje moraju usvojiti ako se žele izvući iz sansare i ako se žele oteti utjecaju crnog tima. Ovo će biti upgrade koncepcije vašeg foruma. Pozivam tebe i sve administratore ovdje, sve članove foruma i posjetitelje da pročitaju literaturu koju ću navesti uz svaku od lekcija da ne lutate uzaludno, nakon toga vas opet sve pozivam da dosadašnji lavovski posao i silinu informacije koje ste obradili, finalizirate i zaključite jer nema smisla nastavljati u maniri hrčka u kolu – zatvorite teme zaključcima koje ćete poduprijeti nepobitnim činjenicama. (povedite anketu pa neka se ljudi izjasne je li ovo dobar put, ako sumanjš u moje namjere - ajmo članovi :help: :lol: ) Igra kola jest zabavna, no konstruktivna nije. Ako potom nastavite slobodno, naši će se putovi ponovno sresti i biti ćemo jači nego ikada do sada.

Kada to napravite, nestat će strahovi koje sam primijetio u tvoj nastupu, pa tako i nastupu mnogih ovdje, a koji su uzrokovani manipulacijama entiteta kojih niste ni svjesni. Dakle ovo su osnovne lekcije na kojima i sam trenutno radim:

1. Tko smo mi ikako smo ustrojeni? Značenje fizičkog, eterskog, astralnog i JA. Organizacija tijela duše (duša osjeta, duša razuma i duša svijesti), odnosi tijela duše s eterskim tijelom (životnim tijelom). Astralno tijelo (što ga čini i što na njega utječe). Fizičko tijelo (mineralni čovjek), životni duh, duh sam i duhovni čovjek. Kada ovo spoznate, postat će vam jasno kojim se tijelom manipulira i kako je to moguće te kako se od toga čovjek može braniti. Za primjer ću navesti atlantidu gdje se su manipulacije provodile pomoću sintetičke Mer-Ka-Be usmjerene na etersko i astralno tijelo što je u konačnici dovelo i do propada te velike civilizacije, danas se te manipulacije provode gotovo na identičan način, samo s drugom 'mašinerijom' koju ćete prepoznati jer sve već pisali o njoj. (za ovo će vam biti dovoljno prvo poglavlje knjige 'Teozofija' i 'Duhovni razvoj čovjeka i čovječanstva' Rudolfa Steinera)

2. Gdje smo i kako smo se ovdje našli? Odnos fizičkog i duhovnog svijeta. Koji dijelovi iz prve lekcije pripadaju fizičkom svijetu, koji duhovnom i na koji način se oni nadopunjuju. Kako to da smo proživljavali uspone i padove kroz povijest i prapovijest i tko je za to zadužen odnosno odgovoran. Razlike apstraktnog i živog mišljenja . Stari i novi duhovni put. Zašto se više 'ne smijemo' koristiti starim metodama i kuda one vode (knjige 'filozofija, kozmologija i religija'; 'Duhovno vodstvo čovjeka i čovječanstva' – R. Steiner).

3. Kojim putem i kojim metodama dalje? Što čovjek mora znati o slobodi kako bi se morao razvijati, što znače moral i etika i koji je točan međuodnos duhovnog čovjeka (individualiziranog duha) i svijeta koji ga okružuje. Koje vježbe čovjek treba provoditi svaki dan kako bi ojačao svoje duhovne organe i kako će ojačani ograni manifestirati u fizičkom svijetu, čega se moramo paziti pri duhovnom razvoju. (knjige: 'Filozofija slobode'; 'Kako se stječu spoznaje viših svjetova'; 'Stupnjevi više spoznaje'; R. Steiner)

Zaključne napomene: Iz napisanih materijala ćete spoznati kako se procesi doista ne odvijaju slučajno već da se klice razvoja ponekad siju tisućama godina prije nego izraste plod. Sada je vrijeme da ih uberemo i zasijemo nove klice! Slučajnosti ne postoje, a na nama jest da iznesemo duhovni razvoj na slijedeću razinu i to ćemo napraviti uz pomoć duhovnog vodstva i vlastitog djelovanja koje je od neprocjenjive važnosti.

Kao rezultat ovog rada ćete shvatiti da vanzemaljci, pa čak niti u obliku koji si nudio ne postoje. Postoje duhovi o kojima ćete učiti i ako baš moram reći, onda je i čovjek svojim iskonskim identitetom vanzemaljac jer je tek mineralni čovjek (fizičko tijelo) proizvod Majke Zemlje, ostalo dolazi iz galaksije far far away! Ne čini li se to kao prekrasna novost? Ja na to gledam kao na olakotnu okolnost jer će nam lakše biti popraviti sranja koja smo napravili.

Sve što čovjek čini ignoriranjem činjenica i Istine jest lijevanje vode na mlin crnog tima i daljnje poniranje u materiju. Postat će i jasno tko u fizičkom i duhovnom svijetu predstavlja crni tim i da izvor zla u ljudskom djelovanju treba tražiti u duhovnom svijetu, mada – ovo ponavljam - crni tim ima i svoju svjetlu stranu!

Ima jedna kineska uzrečica koja kaže da se čovjeka mora naučiti kako se lovi riba tj. da se ne smije loviti za njega stoga vas uzmite ove naputke kao skretnice i pronađite put kako individualno tako i zajedno.

Dodatne izvore informacija sam već napisao u prethodnim postovima, a vjerujem da ćete ih dalje i sami pronalaziti jer kao što i znate, sinkronizmi funkcioniraju bajno.

Sretno vam bilo svima. S nadom da ćemo se ponovno sresti, od srca Vas pozdravljam! A sada kidam ulijevo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmicama
PostPostano: ned jun 27, 2010 10:49 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
temeljem svih informacija koje sam tada imao u svijesti da vanzemaljci postoje što me, je u kombinaciji s manipulacijama kojima sam podlegao, navelo da povjerujem u vanzemaljce.


Neki članovi sa ovog foruma su bili otimani od strane vanzemaljaca, i toga su svjesni - pa ni ne moraju "vjerovati" u njih.

I svejedno da li se zovu "vanzemaljci", negativne OPS energije ili baba roga - to je sve slična žgadija koja otima sve za što misle da će im biti od koristi.

I zanima me što njima kažu kad "umru", jel i oni imaju karmu za to? I da li mogu tehnološki "otpiliti" karmu sa sebe? Da li njima daju "medalje časti" radi toga što pružaju NAPREDAK u smislu da tlače i maltretiraju ljude ( i druge ) tako da ti ljudi i drugi počnu u jednoj točki ipak razmišljati svojom glavom, NAPREDOVATI i duhovno se odvojiti ili bar povisiti svoje vibracijske frekvencije tako da ne budu više "jestivi" za te entitete?

Uglavnom, mislim da je koncept "medalja" OPS princip... i da karmu ne treba gledati kao "kaznu" poslije fizičkog života, već čisto kao "knjigu svih mogućih lekcija" koju treba proći i naučiti u jednom razredu ( nivou postojanja ).

Uostalom, imaš trenutno milione ljudi koji su DIREKTNO imali neki kontakt sa "vanzemaljcima", bilo onima sa Zemlje ili izvan nje... pa sad... sve ionako možeš promatrati kao neku percepciju izvjesnih energija ( materijaliziranih ili ne ) - onda je sve - program pomoću kojeg nešto percipiraš. I onda generalno možeš reći da ništa ne postoji, ili da sve postoji... jer to je jako relativno i ovisi o nečijoj percepciji i stupnju svijesti.

:mrgreen: :roll:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmicama
PostPostano: pon jun 28, 2010 9:30 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon maj 17, 2010 10:01 pm
Postovi: 4
Pozdrav !
Kao početnika na forumu su me malo zasmetala "pravila igre" nekih . Ok , demokracije na forumu mora biti ali ne i malo previše "pametovanja". Ja sam se slučajno našao na ovom forumu,verovatno me ni ne bi bilo da nisam sam imao susret s vanzemaljcima ili sa NLO ili nečim trećim.Nikakvih nameštaljki ili neke montaže nije bilo ni sa koje (čije ) strane i to apriori tvrditi je u najmanju ruku smešno.
Mislim da je gubljenje vremena nekoga ubeđivati u nešto što on u startu otklanja i tvrdi da je on u pravu.Tako kao "pravila igre" sam možda i ja razmišljao u mlađim danima ali sam ipak bio malo tolerantniji do drugačije mislećih.
Želim mu da i on doživi neki "susret" pa da ga onda vidim kako pametuje....... #-o =D> :D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmicama
PostPostano: uto jun 29, 2010 2:46 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 2:44 pm
Postovi: 882
Moj najbolji prijatelj (mogu slobodno reći brat) je imao iskustvo abdukcije, veoma realno i upečatljivo, mada od strane pozitivnih vanzemaljaca koji su mu tom prilikom otklonili 2 implanta. Ti implanti su mu ubačeni od negativne strane i on se tog događaja ne sjeća, za razliku od ovog pozitivnog koji mu je ostao u punom sjećanju kao i poruka koju je tom prilikom primio. Od tada mu je sve krenulo na bolje, dok je godine prije toga proveo u sebi neobjašnjivom strahu i konstantnoj borbi da pomjeri svoj život sa mrtve tačke. Promjena je nevjerovatna, njoj sam svjedok, i iako nisam prisustvovao tim abdukcijama na osnovu te korjenite promjene koja mu je učinila život neuporedivo boljim vjerujem mu.

Sam sam imao kontakte sa hiperdimenzionalnim bićima, dosta puta, tokom svojeg interesovanja i bavljenja ceremonijalnom magikom. Ono što mogu tvrditi je da su ta bića ovdje prisutna veoma dugo, vjerovatno duže od nas ljudi. Kroz razne tradicije su predstavljana kao božanstva ili demonske sile, zavisno od tradicije, ali u suštini to su ista bića. Ne preporučujem te prakse nikome. Očigledno je da se daleko lakše stupa u vezu sa negativnim entitetima i oni su obično prvi koji se odazivaju na poziv.

Postoje tvrdnje da je tajna vlada razmijenila tehnologiju za pravo abdukcije i nemješanja u sve to kao i prikrivanja istine o NLO.

Postoje i tvrdnje da tajna vlada koristi novu tehnologiju da bi imitirala otmice vanzemaljaca i pripremila stanovništvo za izrazito negativan stav prema bilo kojoj vrsti vanzemaljaca, te javne uspostave globalne vlade koja nas treba zaštiti od njih. Dio te kampanje, predpostavlja se, su i filmovi tipa The Forth Kind sa Milom Jovović, Independence Day, War of the Worlds, itd.

Lično mislim da je tehnologija NLO-a dostupna ljudima još od početka 20 vijeka. Dali je neko zloupotrebljava za svoje ciljeve ne znam, moguće je. Mogućnost manipulacije je ogromna sa današnjom tehnologijom.

Da li vanzemaljci (hiperdimenzionalna bića) postoje, uvjeren sam da da. Da li su svi negativni u odnosu na ljudski rod, mislim da ne.

Mislim da je priča mnogo šira od svega gore pomenutog, i da su to sve samo njeni djelovi.

_________________
http://truthfrequencynews.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmicama
PostPostano: pet jul 02, 2010 9:38 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
Za one koji ne razumiju engleski, prevedeno je predavanje s Phil Schneiderom o podzemnim bazama:

http://www.youtube.com/user/freehumanit ... XRWoWyRaRE

Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmica
PostPostano: sub sep 11, 2010 1:05 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1803
Jedna potvrda koja ima posebnu težinu:

http://www.ufo-blogger.com/2010/08/ufo- ... skunk.html


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmica
PostPostano: ned sep 12, 2010 8:31 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: ned sep 12, 2010 6:01 pm
Postovi: 5
Mozda ce zvucati kao klasika, no ja znam koliko je validna prica jer je iz iskustva meni veoma dragih osoba,a desilo se ovog leta u Tunisu. No , sedeli su na plazi i gledali u nebo i primetili kako se neka svetleca kugla podgla iznad grada i stajala par sekundi potom je samo kao bljesak odjurila i nestala. Nisu uspeli da mi objasne na sta je licilo kaze 'Bila je neka kugla koja je svetlela i okretala se, ne znam kako da objasnim posto nemam sa cim da uporedim'.
Naravno ja sam pocela prvo da se smejem i pitala da li me zeza posto deluje kao iz filmova, pogotovo sto je pustinja i u blizini je bila neka vojna baza. :D No, oni ni ne vole da prepricavaju puno to jer deluje kao puka izmisljotina,i prica iz filma. :) A, posle kazu da neki gledaju puno filmova :D

_________________
When you came in the air went out.
And all those shadows there filled up with doubt..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmica
PostPostano: sri okt 27, 2010 3:14 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: uto okt 19, 2010 2:08 pm
Postovi: 17
Ali ti neki forumaši ga pišu... meni se neda to čitat, a njima se da i razmišljat i napisat roman o tome. :shock:

Mislim ljudi, rađe napišite ovako neki post ko i ja di kažete da drugi dugo pišu i bok. :roll:

Hehe.

BTW,
dobri su mi te mesije, koji slučajno naiđu na ovaj forum. Zbog vlastite ograničenosti si misle da se tu nalaze skupine praznovjernih luđaka te im pokušaju pokazati svijetlo i "novinsku istinu". Najaktivniji su u "izvanzemaljskim" temama. Žalost je što naiđi na najčitanije i najaktivnije članove ovog foruma, pa često budu :

Citat:
Ma nisam mogla ne reći....
Hahaha, koje edukativno šamaranje , Aragorn


edukativno išamarani.

Toliko o mom offtopic postu. :mrgreen:

:hello2:

_________________
http://www.youtube.com/user/IvanSpirit7


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmica
PostPostano: sri okt 27, 2010 3:24 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: uto okt 19, 2010 2:08 pm
Postovi: 17
Ini je napisao/la:
Mozda ce zvucati kao klasika, no ja znam koliko je validna prica jer je iz iskustva meni veoma dragih osoba,a desilo se ovog leta u Tunisu. No , sedeli su na plazi i gledali u nebo i primetili kako se neka svetleca kugla podgla iznad grada i stajala par sekundi potom je samo kao bljesak odjurila i nestala. Nisu uspeli da mi objasne na sta je licilo kaze 'Bila je neka kugla koja je svetlela i okretala se, ne znam kako da objasnim posto nemam sa cim da uporedim'.
Naravno ja sam pocela prvo da se smejem i pitala da li me zeza posto deluje kao iz filmova, pogotovo sto je pustinja i u blizini je bila neka vojna baza. :D No, oni ni ne vole da prepricavaju puno to jer deluje kao puka izmisljotina,i prica iz filma. :) A, posle kazu da neki gledaju puno filmova :D


Mogla si ga usporediti sa meteorološkim balonom?

Siguran sam da se radilo o tome ili masovnoj halucinaciji.

Jesi li zdrava osoba? Možda si si sama umislila.

Jednostavno NEMA druge opcije.


(Šalim se naravno, da me ne bi netko krivo shvatio.I svakako je svima jasno koga ismijavam.)

:roll:


:occasion5:

_________________
http://www.youtube.com/user/IvanSpirit7


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmica
PostPostano: pon nov 01, 2010 7:04 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: ned aug 15, 2010 12:14 am
Postovi: 20
Lokacija: South of heaven
zna li ko znacenje,spavam i sanjam da mi nesto dise za uhom,probudim se i siguran sam da se probudim,i dalje mi nesto dise za uhom.ne budem paraliziran...nego sve normalno


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmica
PostPostano: uto nov 02, 2010 11:45 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pet sep 10, 2010 4:06 am
Postovi: 25
Većina ljudi koji vjeruju da smo posjećivani od izvanzemaljaca misle ili da su to nekakvi pali

anđeli ili demoni, što je po meni samo posljedica religijskog fantaziranja, ili misle da su to

nekakvi božji glasnici. Osim pravih izvanzemaljaca, bilo je i nacista koji su se zajebavali po

SAD-u pedestih godina predstavljajući se kao venerijanci, a što se tiče Adamskog, on nije

bio kontakter s njima već je to bila jedna žena koja mu je sve prepričala, a i on sam je to na

samrti priznao. Isto tako, mnogi mitovi, te svi kultovi religije i sekte nastali su , među ostalim, iz

sadističke i bolesne zajebancije određenih bogova/ neuravnoteženih ljudskih bića. Moj ''problem'' je

što svi na forumima vjeruju u reptile i sl., osobno ne vjerujem u to. Razumijem i ne ljutim se

čim netko pomisli da sam programiran i sl. Ljudi sami sebe programiraju i obmanjuju prečesto,

a ostalo je možda nekih 2o-tak posto istinitosti u teorijama zavjere.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmica
PostPostano: sri nov 03, 2010 9:52 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon mar 02, 2009 10:10 am
Postovi: 140
Lokacija: ZAR JE TO BITNO ?
20% je dobar procenat!!!!!!!!!!

_________________
NE POSTOJI VREME, POSTOJI SAMO SADASNJI TRENUTAK


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmica
PostPostano: sri nov 03, 2010 3:59 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jan 16, 2006 12:26 am
Postovi: 804
Lokacija: MNE PG
ptahh je napisao/la:
Većina ljudi koji vjeruju da smo posjećivani od izvanzemaljaca misle ili da su to nekakvi pali

anđeli ili demoni, što je po meni samo posljedica religijskog fantaziranja, ili misle da su to

nekakvi božji glasnici. Osim pravih izvanzemaljaca, bilo je i nacista koji su se zajebavali po

SAD-u pedestih godina predstavljajući se kao venerijanci, a što se tiče Adamskog, on nije

bio kontakter s njima već je to bila jedna žena koja mu je sve prepričala, a i on sam je to na

samrti priznao. Isto tako, mnogi mitovi, te svi kultovi religije i sekte nastali su , među ostalim, iz

sadističke i bolesne zajebancije određenih bogova/ neuravnoteženih ljudskih bića. Moj ''problem'' je

što svi na forumima vjeruju u reptile i sl., osobno ne vjerujem u to. Razumijem i ne ljutim se

čim netko pomisli da sam programiran i sl. Ljudi sami sebe programiraju i obmanjuju prečesto,

a ostalo je možda nekih 2o-tak posto istinitosti u teorijama zavjere.


Pa vjerovatno jer su ih vidjeli. :hello2:

_________________
zašto je što je


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmica
PostPostano: pon nov 08, 2010 11:02 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: ned aug 15, 2010 12:14 am
Postovi: 20
Lokacija: South of heaven
jeste vidili sta sam ja napiso par postova prije :D ,sori sto prekidam temu... :D :D


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 914 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 46  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 47 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz