Sada je: sub apr 27, 2024 9:11 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 914 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 46  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmicama
PostPostano: pon maj 17, 2010 9:58 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub dec 04, 2004 6:32 pm
Postovi: 31
Pozdrav forumu nakon nekoliko godina neaktivnosti uzrokovanim RL problemima ali uvijek sam pratio zbivanja ovdje:)

Ratnikova životna priča je dosta interesantna i donekle užasavajuća iz perspektive onog tko je proživljava s obzirom da se izgleda susreo sa nečim što se ne može objasnit lako a otežavajuće je i to da s nikim iz svoje bliže okolice ne može otvoreno i sa razumijevanjem pričati o tome.
Po meni si bio dovoljno jasan i mislim da to sto se tebi događa Ratniče nije izdvojen slučaj jer na ovom svijetu ima dobar broj „senzitivaca“, ljudi koji mogu percipirati neke pojave (ili bića) koji ostali ne mogu.

Ako izuzmemo mogućnost bilo kakvog psihičkog poremećaja ili shizofrenije onda je moguće da si primjetio neko biće ili njegovu projekciju iz druge dimenzije koja je došla u „redoviti“ obilazak našeg svijeta.
Ipak prije svega bi ti preporučio da obaviš preglede koje ti je liječnik preporučio, čisto zato da možeš isključiti mogućnost halucinacija kao mogući izvor problema i ako sve bude u redu onda nije do tebe.

Osobno smatram da se dimenzije prostorno preklapaju i da je razlika prvenstveno u frekvenciji bića koji ih nastanjuju. Tako je lako moguće da je trenutno oko nas „gužva“ takvih stvorenja ali ih mi nismo u stanju percipirati dok izgleda da oni nas itekako vide i osjećaju.
Sasvim sigurno je da su trenutno nadmoćni i da mi ne možemo učiniti puno toga u namjeri da im se „fizički“ suprostavimo ali uvijek ima lijeka na druge načine i za to nam je samo potrebno znanje i informacije kako im doskočiti.

Ovo me podsjeća na usporedbu ljudi i životinja, što životinje mogu uraditi da se suprostave ljudima da ih ne jedu? Da nas direktno napadnu i brane se? Teško, fizička borba je obilježje ljudi i jadne životinje bi izvukle deblji kraj.
Jedino i najefikasnije što bi one mogle napraviti je da odjednom postanu neukusne nama za jelo i na taj način nam više nebi bile interesantne pa bi ih vjerojatno ostavili na miru, znači pobjea ali drugim „oružjem“.
Isto tako izgleda da jedini način da nas nadmoćni 4D ostavi na miru je da im ne budemo više „ukusni“ po pitanju energije i onda će se okrenuti drugim izvorima.

U međuvremenu je bolje da sa suprugom ne razgovaraš o tome ako već vidiš da za sada nema šanse da ti povjeruje jer ti one pomoći ne može a čemu onda stvarati nesporazume u obitelji koji mogu ko zna kako završiti.
Ukoliko vremenom i ona primjeti da se nešto neobično događa onda možda postane otvorenija prema ne-znanstvenim pojavama kojih oko nas ima na pretek i zainteresira se oko odgovora.

Pokušajmo se svega skupa ne bojati (eh ovo je puno lakše reći nego učiniti) jer je izgleda upravo strah onaj osjećaj koji predstavlja hranu tim bićima, trebali bi biti indiferentni prema svemu tome ma koliko nam to izgledalo nemoguće jer čovjek (bar onaj sa dušom) je osjećajno biće i nije lako npr prema okolini i tim bićima pokušati ne osjećati nista, ni strah, ni mržnju ni odbojnost i biti kako kažu „cool“.

Inače to da li su nam vanzemaljci prijatelji ili ne je malo kompleksnije za odgovorit. Ima mnogo vrsta i interesnih skupina vanzemaljaca, neki su nam skloni manje neki više a neki su vjerojatno potpuno indiferentni tako da mislim da se ne moramo opredjeljivat generalno po tom pitanju.

_________________
Ne znam što je istina, znam samo da "službena istina" nije istina!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmicama
PostPostano: pon maj 17, 2010 1:31 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jan 16, 2006 12:26 am
Postovi: 804
Lokacija: MNE PG
ratnik je napisao/la:
Hvala svima na podršci, koja mi je trebala!


Ha evo ga još jedan :wink:
Ratnče nijesi jednini svi smo mi to uglavnom pregrmjeli pa nas evo. Nemoj misliti da ih još nećeš sretati, nego sad znaš odprilike o čemu se radi. Imaš uvid u drugi svijet inače nevidljiv. Sve je više i više takvih slučajeva. Prije koju godinu se o tome nije ni pričao a danasmalo malo pa evo ga novi. E sadpazi kako sa ovog puta nema povratka najblje je ići naprijed. Pogledaj po forumu ima puno svjedočenja i objašnjenja sigurno ćeš naći nešto. Ono ako ne baš isti doživljaj onda vrlo sličan a i ne mora imati ništo slično. Dovoljno je da znaš da ima još po nešto što se nemože prstom taći ali jednako postoji. Radi na izgradnji sebe svakako će ti trebati ubuduće.
I BEZ STRAHA! :hello2:

_________________
zašto je što je


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmicama
PostPostano: pon maj 17, 2010 1:50 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 26, 2010 8:08 am
Postovi: 68
Ratniče, tvoja je priča jako slična mojoj.

Da istina nisi jedini kojemu se takve "stvari" događaju. Razlika je u tome što ja nikada ništa nisam vidio ali sam itekako osjetio na svojoj koži. Ovaj dio gdje si pisao o nespavanju do 4 ujutro i stalno se budiš i osluškuješ, totalno ista stvar(lavež pasa, tp pucketanje drveta kao da neki mali pas kanđama tapka po laminatu) to pucketanje sam mislio da umišljam jer bi se događalo u onom trenutku kada tonem u san. Znao bi se probuditi nekoliko metara od kreveta jer bi bježao od nečega što me guši, ali to nisam umišljao jer stvarno nisam mogao disati i osjećao sam kiselinu i gorčinu u grlu. I razlika toga tada i ovoga danas je što sam se prije budio uzlupanog srca od straha a sada samo kažem "Ma daj me ostavite na miru", koji put bi bio toliko ljut na te entitete da bi im rekao "Kad ste toliko moćni i habri ma dajte se pokažit šupci jedni!" A što se tiče moje supruge ista stvar prestao sam joj "puniti" glavu jer vodi samo do svađe.

Eto toliko od mene prijatelju :love3:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmicama
PostPostano: pon maj 17, 2010 2:02 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sub maj 08, 2010 12:35 pm
Postovi: 10
Hvala, još jednom svima!
Već sam instiktivno počeo primjenjivati neke stvari, koje mi navodite, samo se ne smijem zaigrati, jer bi mogao napraviti glupost, jer hodam sa uzdignutim srednjim prstom, gotovo uvjek i kad su oni u pitanju i kad si mislim da su oni! Tako sam na poslu, kad sam bio sam u firmi hodao po sali i počne nešto pucketati i šumiti,a ja uzdignem srednjak, a kasnije se sjetim da se sve snima na kamere, pa da šef to ne bi krivo protumačio!
Inače im jebem sve po spisku i zovem u klinč!
:shock: , :shock: , :shock:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmicama
PostPostano: pon maj 17, 2010 2:17 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 11, 2008 11:36 am
Postovi: 738
Lokacija: Caerbannog
niste sami...pogledajte ove teme

viewtopic.php?f=2&t=2274
viewtopic.php?f=7&t=161
viewtopic.php?f=7&t=2270
viewtopic.php?f=2&t=2868 (po meni obavezno)

lp

_________________
(\___/)
(='. '=
(")_(") RUN AWAY! RUN AWAY!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmicama
PostPostano: pon maj 17, 2010 11:19 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon maj 17, 2010 10:01 pm
Postovi: 4
:roll: Pozdrav! U subotu 15.05.2010. vozeći se auto cestom Bg- Zg,negde iza Šida prema granici,video sam čudne svetlosne krugove-elipse u zraku, na desnoj strani auto ceste,na približno nekih par kilometara.Najpre sam pomislio da je kakav reflektor od nekog diska koji pravi krugove po zraku ili da je neka reklama.Međutim krugovi su se mi počeli približavati i tek teda sam shvatio da nema nikakvog svetlosnog snopa sa zemlje ili iz zraka.
Pitao sam mamu,koja je sedela pored da li ona nešto vidi ili mi se pričinjava.Ona je rekla da je i ona mislila da ne vidi dobro i da zato nije ništa pitala.Krugovi su se približavali auto cesti i nama.Vidio sam čudnu svetlostnu kuglu zamagljenu ,kao u nekom oblaku kako nam se približava i pravi krugove-elipse.Ispred nas je vozio autobus Zg.tablica bele boje.Na satu je bilo 22.35.Pretekao sam autobus i vozio pred njim kada se je kugla približila toliko da je bila iznad nas ,na visini oko 20 metara.Oko auta se je posvetlilo kao reflektorom bledo žute boje.Uzeo sam mobitel i telefonirao da proverim signal.Nije bilo smetnji i razgovarao sam s tetom oko 2'0.sekundi.U retrovizoru sam vidio autobus u daljini i još jače stisnuo gas.
Volio bih da mi se neko iz autobusa javi ili da mi pošalje koju sliku ako je uspeo slikati.
Ja sam ateist i baš do sada nisam verovao u vanzemaljce ali ne znam šta je to moglo biti???Da mi neko može pomoći i ovo mi malo objasniti ili potvrditi moje i mamino viđenje??? Hvala !!!!! :shock:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmicama
PostPostano: pon maj 17, 2010 11:39 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 2:44 pm
Postovi: 882
ivica123 je napisao/la:
...do sada nisam verovao u vanzemaljce ali ne znam šta je to moglo biti???Da mi neko može pomoći i ovo mi malo objasniti ili potvrditi moje i mamino viđenje??? Hvala !!!!! :shock:


Dobrodošao. Postoje, pa vidio si ih svojim očima, i ti i tvoja mama, ivjerovatno pun autobus svjedoka. Imaš ovdje u "Vanzemaljci i NLO" bordu dovoljno materijala i veoma sličnih ili istih opisa kao što je tvoj. Pročitaj, vjeruj mi koristiće ti.

_________________
http://truthfrequencynews.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmicama
PostPostano: uto maj 18, 2010 12:05 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon maj 17, 2010 10:01 pm
Postovi: 4
Hvala !
Volio bih da mi javi neko iz autobusa ili barem da mogu pitati vozača autobusa,koji je morao to videti. Ne mogu pronaći podatke o busu.Mislim da je bio neki privatni i ne neka poznata tvrtka-kompanija.
Mislim da ću se noćas zabavljati čitajući, samo ne znam kako ću sutra radit.
Pozdrav !!!! :P :wink: #-o :D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmicama
PostPostano: uto maj 18, 2010 2:28 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 01, 2007 4:25 pm
Postovi: 2372
Lokacija: Split
ivica123 je napisao/la:
...Ja sam ateist i baš do sada nisam verovao u vanzemaljce...


Bio ti teist ili ateist ili rezervna guma od auta, to nema nikakve veze!
Stvarnost je jednostavno toliko Ogromna i Neshvatljiva da tvoje opredjeljenje tu ne igra ama baš nikakvu ulogu!

Baj d vej, nećeš valjda sada poslije ovog svoga viđenja navalit u crkvu!? :mrgreen:

Pozdrav prijatelju! :occasion5:

:love3:

_________________
sve prolazi...
osim ljubavi...!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmicama
PostPostano: uto maj 18, 2010 10:42 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon maj 17, 2010 10:01 pm
Postovi: 4
OK.
Mala dopuna moje tvrdnje da sam ateist.
To je bila neka vrsta asociacije na dan prije
i pogreba moga strikana-pilota i NLO-i kao
njegov poslednji pozdrav,oprost duše i sl.
Naravno da u to ne verujem a još manje
da ću ići u crkvu. [-X [-X [-X [-X [-X
Bez brige prijtelju!!!!!
:occasion5:

p.s.
Da neko ne misli da imam nešto protiv
crkve i vernika. Naprotiv !
Ko voli nek izvoli ! :notworthy: =; =;

Pozdrav !!!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmicama
PostPostano: sri maj 19, 2010 2:13 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 01, 2007 4:25 pm
Postovi: 2372
Lokacija: Split
ivica123 je napisao/la:
p.s.
Da neko ne misli da imam nešto protiv
crkve i vernika. Naprotiv !
Ko voli nek izvoli ! :notworthy: =; =;


Evo, uzeo si mi ove riječi iz usta! :mrgreen:

:love3:

_________________
sve prolazi...
osim ljubavi...!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmicama
PostPostano: pet maj 21, 2010 12:55 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jan 16, 2006 12:26 am
Postovi: 804
Lokacija: MNE PG
Pa naravno saznanja o stvarima o kojima pričamo ne isključuju Boga naprotiv, jedino što vjerske institucije gledam drugim očima a i ne vjerujem njihovim službenicima (koji su se češće pokazali kao izuzetni ološ).

_________________
zašto je što je


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmicama
PostPostano: čet maj 27, 2010 7:25 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri jan 09, 2008 5:56 pm
Postovi: 205
ne znam shto je ovo jutros bilo i oko kojeg doba (pretpostavljam 11-12h).

prilikom ulaska (povratka?) u stanje koje bi okarakterizirao kao ono izmedju sna i jave vidjeo sam nekakve pipke koji se uvlatje u poplun. bili su roskaste boje, zmijoliki no bez ljuske vishe kao oni u lignje ali bez zharnjaka. ustao sam iz kreveta, uzeo poplun, protresao ga i bacio u choshak (sjetjam se psovanja). nakon toga sam uzeo drugi i nastavio dalje spavati. jasno se sjetjam da sam bio ljut ali ne i uplashen. nikako se ne uspijevam sjetiti shto se deshavalo prije toga.

jel imao netko slitjna iskustva i da li mozhe retji neshto vishe o ovome?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmicama
PostPostano: sub jun 19, 2010 1:30 pm 
Offline
isključen/a

Pridružen/a: uto jun 01, 2010 1:44 pm
Postovi: 11
sve oko ove teme je namješteno! osobno sam 'potrošio' poprilično vremena prije nego sam se uspio oteti kontoli uma koja rezultira istraživanjem ovih tema. djelomično sam temu pokrio u knjizi koju možete skinuti s linka:
http://pravilaigre.net/book/pravila_igre.pdf


vanzemaljaca u ovom obliku naprosto nema. istražite likove: William Cooper, Frith Springmeier, a uvodnu konstataciju možete provjeriti kod Rudolfa Steinera.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmicama
PostPostano: ned jun 20, 2010 1:08 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 04, 2008 10:30 pm
Postovi: 604
Lokacija: Again in Đakovo
pravilaigre je napisao/la:
sve oko ove teme je namješteno! osobno sam 'potrošio' poprilično vremena prije nego sam se uspio oteti kontoli uma koja rezultira istraživanjem ovih tema. djelomično sam temu pokrio u knjizi koju možete skinuti s linka:
http://pravilaigre.net/book/pravila_igre.pdf


vanzemaljaca u ovom obliku naprosto nema. istražite likove: William Cooper, Frith Springmeier, a uvodnu konstataciju možete provjeriti kod Rudolfa Steinera.



Znači tvoj stav je da nema drugih bića nego samo nas ili ?
Kao što ti preporučuješ,evo i tebi preporuke da istražiš Richarda Dolan-a i John Keel-a kao drugu stranu pa da daš zaključak,a ovako istražiti samo jednu stranu nevodi nigdje.
Sad sam tek primjetio da si napisao u tri topica isti post,dovoljno je samo u jedan napisati,zašto bezveze pisati na tri topica jedno te isto :|

Htio bih upitati nevezano za topic nekoga tko zna tko je napisao Pravila igre knjigu?

_________________
"Sve je jasno,samo sam ja zamagljen"- Lao Tse


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmicama
PostPostano: ned jun 20, 2010 1:48 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 01, 2007 4:25 pm
Postovi: 2372
Lokacija: Split
daco je napisao/la:
Htio bih upitati nevezano za topic nekoga tko zna tko je napisao Pravila igre knjigu?


pa zar nije očigledno?
Pravila igre je napisao poster pravilaigre!!! :mrgreen: :wink:
uostalom zašto ti je toliko bitno TKO je autor od onoga ŠTO JE NAPISANO?

:love3:

_________________
sve prolazi...
osim ljubavi...!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmicama
PostPostano: uto jun 22, 2010 6:52 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 04, 2008 10:30 pm
Postovi: 604
Lokacija: Again in Đakovo
Ma ništa,vidim da nije uopće jedan pisac napisao knjigu već više ljudi.

_________________
"Sve je jasno,samo sam ja zamagljen"- Lao Tse


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmicama
PostPostano: čet jun 24, 2010 1:52 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto mar 07, 2006 5:11 pm
Postovi: 1310
daco je napisao/la:
pravilaigre je napisao/la:
sve oko ove teme je namješteno! osobno sam 'potrošio' poprilično vremena prije nego sam se uspio oteti kontoli uma koja rezultira istraživanjem ovih tema. djelomično sam temu pokrio u knjizi koju možete skinuti s linka:
http://pravilaigre.net/book/pravila_igre.pdf


vanzemaljaca u ovom obliku naprosto nema. istražite likove: William Cooper, Frith Springmeier, a uvodnu konstataciju možete provjeriti kod Rudolfa Steinera.



Znači tvoj stav je da nema drugih bića nego samo nas ili ?


Postavio bih isto pitanje na ovo sto je pravilaigre napisao. Ovako kako je napisano kao i iz onoga sto je pravilaigre napisao na drugom topicu, moze se zakljuciti da je izrazen stav da vanzemaljci ne postoje, odnosono da postojimo samo mi ljudi i mozda sa druge strane "demoni"?!

Citat:
Sad sam tek primjetio da si napisao u tri topica isti post,dovoljno je samo u jedan napisati,zašto bezveze pisati na tri topica jedno te isto :|


Kada je u pitanju to sto je isti post napisan u tri teme, mozda se tu moze primeniti ona izreka - "Djavo lezi u detaljima".


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmicama
PostPostano: čet jun 24, 2010 2:56 pm 
Offline
isključen/a

Pridružen/a: uto jun 01, 2010 1:44 pm
Postovi: 11
ne znam jesam li dobro protumačio - uspoređen sam s đavlom? :) huh, ovome se nisam nadao.

ponovit ću - objavio sam isti post na tri teme jer sam htio ljudima skrenuti pažnju i na tu mogućnost, bolje reći vjerojatnost pa i činjenicu ako se mene pita, da vanzemaljaca NEMA (bolje tri puta ponoviti pred ljudima koji žele slušati, nego se jednom zaderati kad nikog nema). ako se radi o spamu, neka tako bude, no nije mi bila namjera spamirati.

prikupio sam hrpu detalja koje sam posložio u cjelinu kako bi čovjek shvatio koliko je zapravo savršen već sada, ali i da se mora nastaviti razvijati i to individualo što ne podrazumijeva da se treba zatvoriti u neku šupu i ne komunicirati s nikim, baš naprotiv, individualno podrazumijeva SLOBODNO, a detaljnije o slobodi možete pročitati u knjizi koju sam napisao (poglavlje koje počinje na str 230.), ovdje samo ukratko - ako se svi razvijamo slobodno, onda je tek pitanje vremena kada će nam se putovi sresti i kada ćemo nastaviti dalje zajedno i pritom pomoći sestrama i braći koje su posustale na putu.

Što se same knjige tiče, ona se ne svodi na vanzemaljce, nadam se da je to jasno nakon čitanja. Ona je poziv na rad na sebi i širenje svijesti, nikako lovljene na jednu temu koja će prepraviti individua da više ne vidi ništa osim toga.

na temi s otmicama sam napisao slijed tragova koje sam pratio nakon pisanja knjige /napisao sam je sam - nema grupe autora/, koji definitivno osporavaju postojanje vanzemaljca u kontekstu koji se ovdje spominje, baš kao i u svim NLO knjigama i iskustvima (sivi, reptili, nordijci...). moja malenkost je definitivno zaključila da ništa od takovih stvorenja ne postoji i u neku ruku mi je bilo žao te spoznaje, ali i veliko olakšanje jer ćemo govna sada moći počistiti brže. Molim vas, prođite tim tragovima! I opet, vjerujete mi kada kažem da sam pročitao gomilu materijala na tu temu i shvaćam kako je moguće zakačiti se na njih. Ipak, radi se tek o jačem manipulativnom oružju, mnogo jačem od mainsteam manipulacije kojoj podliježu mase. Evo kako funkcionira bazični pristup koji se koristi ' Tehnike manipulacije su determinirane 1954. godine pri pokretanju Bilderberške skupine, a dokument nosi naziv ‘tiha oružja za tihi rat’. Između ostalih pikanterija kaže kako ‘Iskustvo je pokazalo da je najjednostavnija metoda za korištenje nečujnog oružja i pridobivanja kontrole nad javnošću držati ih nediscipliniranima i bez znanja o osnovnim načelima sustava s jedne strane, a istovremeno ih zbunjivati dezorganizirati i ometati stvarima bez prave vrijednosti s druge. To se postiže: 1. Isključivanjem njihovog mozga, sabotiranjem njihovih mentalnih aktivnosti, lošim obrazovnim programom matematike, razrade sustava i ekonomije, kao i destimulacijom tehničke kreativnosti. 2. Upošljavanjem njihovih emocija i poticanjem ugađanja vlastitim strastima te prepuštanja emocionalnim i fizičkim aktivnostima pomoću: a) neprestanih nasrtaja i napada na emocije (mentalnog i emocionalnog silovanja) kroz stalnu prisutnost seksa, nasilja i ratova u medijima, posebno na televiziji i u novinama; b) davanja svega što žele – i to u većoj mjeri nego što žele – bezvrijedne hrane za misli – te istovremenog uskraćivanja onoga što im doista treba; c) ponovnog pisanja povijesti i prava te podvrgavanje javnosti nastranim kreacijama, čime si dajete mogućnost da odvraćate njihove misli od osobnih potreba prema fabriciranim vanjskim prioritetima. Na ovaj način se onemogućuje njihovo zanimanje za nečujno oružje kojim se od članova društva stvaraju ‘automati’. Opće pravilo glasi da se u zbrci skriva profit; što je veća zbrka, i profit je veći. Najbolji je pristup stoga stvoriti probleme, a zatim ponuditi rješenja. Sažeto rečeno: U medijima – odvraćajte pozornost javnosti od pravih društvenih problema i zanosite ih stvarima bez ikakve stvarne važnosti. U školama – pobrinite se da mladi ne poznaju pravu matematiku, ekonomiju, pravo i povijest. U svijetu zabave – zabavu za mase održavajte na stupnju nižem od zabave za djecu šestog razreda osnovne škole.’
A sad vidite uklapaju li se priče s vanzemaljcima u ovaj kontekst.

Potvrdu zaključaka o nepostojanju E.T.a sam pronašao u duhovnoj znanosti koju iskreno jedino cijenim, nakon silnih knjiga koje su nastale kao proizvod materijalne znanosti ili pukog promatranja materijalnih pojava tumačenih materijalnim znanostima koje su kratkog dometa ako govorimo o duhovnosti, a vjerujem da svi ovdje znaju da mi ljudi nismo komad mesa, već da se naš iskonski identitet prije svega svodi na duh i dušu za koje materijalna tj. apstraktna znanost temeljena na teoremima, akiomima i dogmama, naprosto ne može obuhvatiti. pogledajte samo što znanost kaže o duhovnosti = kažu da su to psihoze! s druge strane imamo religije koje također uništavaju duhovnost! itd. moramo postati svjesni da materijalna objašnjenja niti izbliza ne daju potpune odgovore, niti će to ikada moći ako ne budu nadograđena antropozofskim učenjima, koja nisu neko sektaško okupljanje, kolektivna religija ili isprazna filozofija. ljudi moji, nakon tri četiri knjige ćete shvatiti o kakvom se čudu radi i vjerujem nastaviti tim putem dalje.

Područje u koje sam dakle zakoračio nakon što sam pronašao dokaze kontra postojanja E.T.-a, dodatno i argumentirano upućuje na to da - ovo ću opisati kolokvijalno jer bi podrobnije objašnjenje iziskivalo mnogo teksta (napisat ću ga kada završim web stranice na kojima radim s kolegama koji su se pridružili u istraživanju) - čovjekov duhovni put i razvoj teče na relaciji između fizičkog svijeta i duhovnog svijeta, pri čemu se u potpunosti isključuje postojanje poviše spomenutih vrsta.


Pitanja koje ja postavljam jest jesmo li se toliko zakačili na postojanje vanzemaljaca da nam je sada žao otpustiti tu iluziju? Jesmo li opet pronašli zanimaciju kojom se bavimo umjesto da se duhovno razvijamo i napravimo nešto konkretno kako bismo onemogućili gadove da nam kroje sudbinu, ubijaju i siluju djecu, truju izvore vode, zarađuju na nama, kontroliraju nas poput ovaca na farmi?

Razmislite malo prije nego odgovorite jer znam da imate spremne argumente koji idu na mlin postojanju vanzemaljaca (imao sam i ja tisuće), slijedite tragove koje sam ostavio i nakon toga pokrenite temu: Jesu li nas ponovno izvozili tj. E.T. postoji samo u brdima holywooda.

To je po meni dobar početak, nakon toga ćemo se pozabaviti s demonima koji doista postoje. Moramo ići nekim redom, a da bismo to napravili, provo se 'moramo' vratiti korak natrag i napraviti rezime.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmicama
PostPostano: čet jun 24, 2010 4:08 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub apr 17, 2010 5:19 pm
Postovi: 398
Lokacija: sada i ovdje
Zanimljivo, pravilaigre. Moglo bi biti nešto u tome što govoriš, nisam još čitao tvoju knjigu - čini mi se da ću morati :D - a nisam ni išao tragom koji si dao, u ovoj temi ni u temi o abdukcijama, vidjet ću da prođem kroz to.

Stoga me interesira da, ako ti se da, u kratkim crtama potkrijepiš svoje tvrdnje o nepostojanju E.T.-a nečime? Ništa opširno, samo najgrublje.

Dali onda uopće prema tvome gledištu ima E.T-a na ovoj planeti, druge planete i šire? A šta sa nečime tipa hiperdimenzionalni entiteti? Navodna Orion hijerarhija sa 4. denziteta OPS i tome slično?

Jako me interesira to o čemu pričaš, pa bi te zamolio da u kratkim crtama objasniš kako i zašto tako misliš i tvrdiš? :)

Citat:
Potvrdu zaključaka o nepostojanju E.T.a sam pronašao u duhovnoj znanosti koju iskreno jedino cijenim


Jel može konkretnije?

_________________
-Evo moje tajne. Vrlo je jednostavna. Dobro se vidi samo srcem.Bitno je očima nevidljivo...
-Vrijeme što si ga posvetio svojoj ruži čini tu ružu toliko dragocjenom...
-Ljudi su zaboravili tu istinu, ali ti je ne smiješ zaboraviti. Zauvijek si odgovoran za ono što si pripitomio. Odgovoran si za svoju ružu..


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 914 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 46  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 31 gostiju.


cron
Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz